Fielect 20PCS еднострана бакарна облик на ламинат PCB Bakelite 150mmx150mmx1.5mm DIY прототипирање PCB табла

Fielect 20PCS еднострана бакарна облик на ламинат PCB Bakelite 150mmx150mmx1.5mm DIY прототипирање PCB табла

DEN 1.33

Ново

Залиха

【Димензија】 -големина : 150mmx150mm/591" (L*w); Дебелина : 1,5мм/0,06 ". Карактеристики】 - таблата со обложување на бакар е отпорна на висока температура, не е лесно оксидирана, не е лесно деформирана и е погодна за заварување. 【Апликација】 - ПЦБ -кола таблите се многу погодни за правење плочки за кола и модели. Тој е широко Се користи во развој на производи, DIY експеримент, одржување, производство, итн. 【Забележано】 -Производот може да биде малку изгребан или валкан за време на транспортот, што нема да влијае на неговата употреба. 【Димензија】 -големина : 150mmx150mm/5.91" " (L*W); Дебелина : 1,5мм/0,06 “. 【Материјал】 -ламинат облечен во бакар е изработен од бакелит, бројот на слоеви што им се издава. 【Карактеристики】- таблата со обложување на бакар е отпорна на висока температура, не е лесно оксидирана, не е лесно деформирана и е погодна за заварување. Application Application】 - PCB -колоните од PCB се многу погодни за правење плочки и модели на PCB Circuit. Широко се користи во развој на производи, DIY експеримент, одржување, производство, итн. 【Забележано】 -Производот може да биде малку изгребан или валкан за време на транспортот, што нема да влијае на неговата употреба. Fielect Bopper Clad Laminate Specifications : Големина : 150mmx150mm/5.91" (l*w) Дебелина : 1,5мм/0,06 "Материјал : Бакелитпродукт Опис : 1.Механично поддржува и електрично ги поврзува електронските компоненти со помош на спроводливи патеки, влошки и други карактеристики. од бакарни чаршафи ламинирани на непроводлива подлога. Дизајнот на таблата не само што заштедува трошоци за производство, туку и постигнува перформанси на добра колона и перформанси на дисипација на топлина. Содржина на пакет : 20 парчиња x бакарни облечени ламинатноте : 1. Големината на производот рачно се мерат, ве молиме, дозволете мали грешки, ви благодарам за разбирањето. Вистинскиот производ и бојата на предметот прикажано на сликата може да бидат малку поразлични од вистинскиот производ, погледнете го вистинскиот производ. Ве молиме платете Внимание на големината на предметот пред да ја купите.

Производи во категоријата

Нортон 69083149048 1/8x3/8x1/8 in. Quantum 3NQ CA VITRIFIED POINTS POINTS, Тип B97, 80 Grit, 5 пакувања Ново
Нортон 69083149048 1/8x3/8x1/8 in. Quantum 3NQ CA VITRIFIED POINTS POINTS, Тип B97, 80 Grit, 5 пакувања

Квантално жито со инженерско керамичко жито и форма развиено за операции за мелење со голема брзина на �

DEN 527.84
Случај за заштита на Телефонот За Oppo Find N2, Компатибилен Со Oppo Find N2 Случај, ултра-Тенка Кожа Ново
Случај за заштита на Телефонот За Oppo Find N2, Компатибилен Со Oppo Find N2 Случај, ултра-Тенка Кожа

Компатибилност : овој случај е само За Oppo Најдете N2 Ве молиме проверете ГО МОДЕЛОТ на вашиот мобилен тел�

DEN 224.96
ТОДО фарови со светилки за 2019 2020 2021 Година Шеви Малибу Десна Патничка Страна Ново
ТОДО фарови со светилки за 2019 2020 2021 Година Шеви Малибу Десна Патничка Страна

【??????????? ??? € 2019 2020 2021 Чеви Малибу Собрание со 9005 (HB3) Средно Светло, H11 Долго Светло 【???? ??????? ???????? Фаровите

DEN 2239.84
Отевиму 18 Мл Голема Керамичка Кригла За Кафе, Голема Рачно Изработена Чаша За Чај Од Керамика За Канцеларија Ново
Отевиму 18 Мл Голема Керамичка Кригла За Кафе, Голема Рачно Изработена Чаша За Чај Од Керамика За Канцеларија

Уникатен Занает Со Глазура Изменета Во ПечкаТолку уникатен и класичен дизајн Секоја керамичка кригла е

DEN 335.84
Обојлива хартија за боење раб 1.5 х 120 без Лепило нелепено 1/100 Ново
Обојлива хартија за боење раб 1.5 х 120 без Лепило нелепено 1/100

Модел : боја Или дамка работ лента не залепени трим хартија Марка : Бојадисување Или обојлив раб нелепен.

DEN 1.00
Светла за предупредување на отворено строг со водоотпорен 100dB аларм PIR инфрацрвен сензор за движење Ново
Светла за предупредување на отворено строг со водоотпорен 100dB аларм PIR инфрацрвен сензор за движење

Напојување на електрична енергија : 1224 V адаптер или соларна табла 15 V1 A Изградете со литиумска батерија �

DEN 1.67
Фиока Копчиња Природата Жаба Кабинетот Копчиња За Расадник Соба Гардероба Копчиња Круг Декоративни Копчиња Соба Ново
Фиока Копчиња Природата Жаба Кабинетот Копчиња За Расадник Соба Гардероба Копчиња Круг Декоративни Копчиња Соба

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

DEN 172.80
E-OUTATURE ВУКЦИЈА КУП 25 парчиња 45мм Транспарентни ПВЦ пластични влошки за пијалаци Ново Попусти
E-OUTATURE ВУКЦИЈА КУП 25 парчиња 45мм Транспарентни ПВЦ пластични влошки за пијалаци

Направено од висококвалитетна ПВЦ пластика, многу мека, силна вшмукување и издржлива Се придржуваат до

DEN 95.68
Фиока Рачки Апстрактни Цвеќиња ШЕМА R Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Ново
Фиока Рачки Апстрактни Цвеќиња ШЕМА R Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

DEN 223.84
Нараквица за дифузер на есенцијално масло од Biahqie 316L не'рѓосувачки челик БАЛНГ Отворен парфем нараквица Ново
Нараквица за дифузер на есенцијално масло од Biahqie 316L не'рѓосувачки челик БАЛНГ Отворен парфем нараквица

♥ Материјал : Заштита на животната средина 316 L изработен од не'рѓосувачки челик, издржлив, безобразен, н�

DEN 216.32
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка Ново
Колба за Колкови За Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Отпорна на Истекување со Инка 7,7 мл Кожна Покривка

МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие колби се изработени од нерѓосувачки ЧЕЛИК со врвен квалитет и покриени с�

DEN 3.00
Мепра АЗБ10701125 Лажица Мраз Од Нерѓосувачки Челик Каринзија, [Пакување од 24], 18,6 см, Садови За Миење Садови Ново
Мепра АЗБ10701125 Лажица Мраз Од Нерѓосувачки Челик Каринзија, [Пакување од 24], 18,6 см, Садови За Миење Садови

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

DEN 0.67
Кабинет/Решетка За Датотеки МТИЛКС, Работна Површина, Организатор На Единица За Складирање На Биро А4 Кутија Ново
Кабинет/Решетка За Датотеки МТИЛКС, Работна Површина, Организатор На Единица За Складирање На Биро А4 Кутија

◆□[Купи Со Доверба] : Овој Пакет Ги Содржи сите Компоненти Потребни за Инсталација Ако Имате Какви било

DEN 555.20
45 ПАРЧИЊА Класичен Вини Банер И Балони За Украси За Забави За Туширање За Бебиња Роденденска Забава Ново
45 ПАРЧИЊА Класичен Вини Банер И Балони За Украси За Забави За Туширање За Бебиња Роденденска Забава

Квалитет : Изработен од висококвалитетна хартија и висококвалитетен природен латекс Еколошки и нетокс�

DEN 1.00
AGOUNOD Реле 10a Општа Намена Реле LY2NJ СО LED светилка 8 пина dpdt Relis 12v 24v 110v 220v Ново
AGOUNOD Реле 10a Општа Намена Реле LY2NJ СО LED светилка 8 пина dpdt Relis 12v 24v 110v 220v

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 687.36
CEENIU CF3 Освежувачи на воздухот во автомобилот, 135ml француски природен мирис, трае 4 ~ 8 месеци, Ново
CEENIU CF3 Освежувачи на воздухот во автомобилот, 135ml француски природен мирис, трае 4 ~ 8 месеци,

Интелигентна функција за стартување на автоматско стоп : Нашите освежувачи на автомобили автоматски по

DEN 1599.84
Врзете ги машките лабави директно памучни цвеќиња летни обични панталони за мажите што дишат панталони се спуштаат Ново
Врзете ги машките лабави директно памучни цвеќиња летни обични панталони за мажите што дишат панталони се спуштаат

100% памукполиестер Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака 【Материјал】 Изра�

DEN 327.84
Анжу Од Кристофл Стерлинг Сребрена Риба Вилушка 3-Тине 7 Ново
Анжу Од Кристофл Стерлинг Сребрена Риба Вилушка 3-Тине 7

Марка : Кристофл Состав : Стерлинг Сребро Анжу Од Кристофлестерлинг сребрена Риба Вилушка 3Тине 7 во моде

DEN 2224.00
Луиџи Бормиоли Крешендо 15,5 Унца Тамблери, Сет Од 4, Кристално Син-Хикс Стакло, Произведено во Италија. Ново
Луиџи Бормиоли Крешендо 15,5 Унца Тамблери, Сет Од 4, Кристално Син-Хикс Стакло, Произведено во Италија.

ЛУИЏИ БОРМИОЛИ CRESCENDO чаша со безвременски и класичен дизајн кој ќе ви лас доживотно што го прави омилен �

DEN 3.33
9 СОНЧОГЛЕД Коала Кафе Механичар Стил Изолирана Чаша Инспиративни Изреки Роденденски Подароци За Жени Ново
9 СОНЧОГЛЕД Коала Кафе Механичар Стил Изолирана Чаша Инспиративни Изреки Роденденски Подароци За Жени

КРИГЛА ЗА ПАТУВАЊЕ СО КОАЛА со КАПАК : оваа тамбла изолирана од коала 20 мл, која е вистинската големина з�

DEN 399.20
Океански Ајкули Акрилна Табла Со Исечоци Со Големина На Букви А4 Со Клипови Со Низок Профил За Жени, Мажи, Ново
Океански Ајкули Акрилна Табла Со Исечоци Со Големина На Букви А4 Со Клипови Со Низок Профил За Жени, Мажи,

ТАБЛАТА СО ИСЕЧОЦИ СО ГОЛЕМИНА а4 / БУКВИ : 12,5 х 9 инчи Дебелината на таблата со исечоци е 0,1 инчи, цврста и

DEN 0.33
ФОФИ Сува И Влажна Решетка За Облека Со Двојна Намена За Сушење Облека Облека За Домаќинство Пластична Облека За Ново
ФОФИ Сува И Влажна Решетка За Облека Со Двојна Намена За Сушење Облека Облека За Домаќинство Пластична Облека За

Влажната облека се закачува на рамената без траги, а сувата облека се закачува без движење Сува и влажна

DEN 1.33
50pcs M3 M36+6 Месинг Специјал Столб Столб М3 Машки растојанија бакарна завртка Ново
50pcs M3 M36+6 Месинг Специјал Столб Столб М3 Машки растојанија бакарна завртка

Производот е со добар квалитет Ние ќе го тестираме производот пред испорака Оценето време на испорака :

DEN 198.24
Премиер 13 Половина барел пиштол, 1-кварта мазна шипка со ослободување на притисок на палецот, 791 Ново
Премиер 13 Половина барел пиштол, 1-кварта мазна шипка со ослободување на притисок на палецот, 791

Полубарел лулка Ослободување на притисок на палецот Користи квартови касети Полубарел лулка...

DEN 306.88
Неферлифули за мажи, 2022 година за машка градиентна вратоврска за печатење патент со фитнес кошула со качулка, јакни Ново
Неферлифули за мажи, 2022 година за машка градиентна вратоврска за печатење патент со фитнес кошула со качулка, јакни

?? 【Неферлиф продавница голема продажба на продажба !!!! Понудата продолжува да доаѓа, добредојде во

DEN 303.84
Sander Sandpaper 100 6-инчен 150 mm тркалезен шкурка диск шкурка за шкурка 40-2000, што се користи за да се избере Ново
Sander Sandpaper 100 6-инчен 150 mm тркалезен шкурка диск шкурка за шкурка 40-2000, што се користи за да се избере

Издржлив и антистатичен, многу погоден за пескарење и полирање Снабдување со DIY : обработка на дрво Моде�

DEN 3.00
Преносни Торбички За Електронски Организатор Торби За Дедо Мраз Торба За Складирање Кабли За Патувања Ново
Преносни Торбички За Електронски Организатор Торби За Дедо Мраз Торба За Складирање Кабли За Патувања

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 1369.60
PPJ AC адаптер за животински планета Електронски програмибилен автоматски автоматски додаток за напојување со електрична Ново
Фиока Рачки Сидро Позадина Р. В. Канцеларија Домашна Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети Ново
Фиока Рачки Сидро Позадина Р. В. Канцеларија Домашна Кујна Гардероба Кабинети Комода Хардвер Фиоки Стакло Кабинети

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

DEN 1.67
Нуобести Украси За Резервоари За Риби Украси За Аквариум За Риби Карпи Прозрачни Камчиња Камења Калдрма Светат Ново
Нуобести Украси За Резервоари За Риби Украси За Аквариум За Риби Карпи Прозрачни Камчиња Камења Калдрма Светат

Изработени од премиум смола, тие се издржливи, нетоксични и невкусни и нерадиоактивни Парична казна изр

DEN 1.33
Е-Книга Заштитна Покривка Случај За Поттикне 2014 Utader Тенок Заштитен Капак Паметен Случај, За Модел Ново
Е-Книга Заштитна Покривка Случај За Поттикне 2014 Utader Тенок Заштитен Капак Паметен Случај, За Модел

●Универзална Компатибилност● : овој случај За Поттикнување е дизајниран да одговара на сите модели На

DEN 366.40
Августа спортска облека за девојчиња 988 Ново
Августа спортска облека за девојчиња 988

100% полиестер Еластично затворање Тешка категорија 50% полиестер / 50% памучен дрес плетено одговара на дев

DEN 149.92