Повокичи 36 x 5 двор PTFE ткаенина, 1 ролна PTFE обложена ткаенина од фиберглас, хартија за пренос на топлина што не може да се користи, занаетчиски отпорен на топлина, 5 мил

Повокичи 36 x 5 двор PTFE ткаенина, 1 ролна PTFE обложена ткаенина од фиберглас, хартија за пренос на топлина што не

DEN 3.33

Ново

Залиха

Големина : 36 "x5 двор (91,4 x 460cm); номинална дебелина : 5 мил (0,125мм); содржина на PTFE : 58%; јачина на затегнување (N/50mm) : 1100 Карактеристики : Обвинение; отпорен на температура и отпорен на температура и вода отпорен на вода; Ironелезо; фиберглас што не е стапче; транспарентно. Глуи, бои, восоци, глина и интерфејс нема да се придржуваат до листот. Мултифункционално : Може да се користи за широк спектар на занаетчиски проекти, облоги што не се во рерна, заштитник на железна облека, трансфери на топлинска печат и печење , cooking, pressing, roasting, ironing. Wide Application : PTFE Coated Fiberglass sheet for heat transfer printing; Heat sealing plastic film; Reusable laminating press release sheets (Solar laminator release); FDA compliant for food processing, packing and handling; Tray lining for Нелепливо печење и сушење; пакет на блистер за капаци; покривање на површината за запечатување на опрема за правење торби со полиетилен; Слободно за нас. Дефинитивно ќе одговориме на вашата е -пошта во рок од 24 часа и ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро. Големина : 36 "x5 двор (91,4 x 460cm); номинална дебелина : 5 мил (0,125мм); содржина на PTFE : 58%; јачина на затегнување (N/50mm) : 1100. Карактеристики : Обвинение; отпорен на температура и отпорен на температура и вода отпорен на вода; Ironелезо; фиберглас што не е стапче; транспарентно. Глуи, бои, восоци, глина и интерфејс нема да се придржуваат до листот. Мултифункционално : Може да се користи за широк спектар на занаетчиски проекти, облоги што не се во рерна, заштитник на железна облека, трансфери на топлинска печат и печење , cooking, pressing, roasting, ironing. Wide Application : PTFE Coated Fiberglass sheet for heat transfer printing; Heat sealing plastic film; Reusable laminating press release sheets (Solar laminator release); FDA compliant for food processing, packing and handling; Tray lining for Нелепливо печење и сушење; пакет на блистер за капаци; покривање на површината за запечатување на опрема за правење торби со полиетилен; Слободно за нас.

Производи во категоријата

Кристал во форма на срцев облик на вете Ново
Кристал во форма на срцев облик на вете

【Влијание на производот】 Природен кристален loveубов со кристал, висок квалитет на производ, уникатен с�

DEN 1.00
40мм 4см 40ммкс30м BGA висока температура отпорна на топлина Полиимид леплива лента Ново
40мм 4см 40ммкс30м BGA висока температура отпорна на топлина Полиимид леплива лента

40мм 4см 40ммкс30м BGA висока температура отпорна на полиимид полиимид леплива лента Развиена земја процене

DEN 161.44
Модерна светлина за приврзоци на стакло глобус 7.87 '' со рачно нередовно огледало стакло сенка, прилагодливо 1-светло Ново
Модерна светлина за приврзоци на стакло глобус 7.87 '' со рачно нередовно огледало стакло сенка, прилагодливо 1-светло

★ Уникатен светлосен ефект ★ Дизајн во неправилна форма на лава со електроплати и техники за сликање, о

DEN 0.33
Carasylvia LED рефлексивен ремен за ремен на ремен - USB -полнач за пополнување светло за безбедност на висока Ново Попусти
Carasylvia LED рефлексивен ремен за ремен на ремен - USB -полнач за пополнување светло за безбедност на висока

Време на полнење : 40 минути Индикатор за полнење : Црвено светло Време на осветлување : 58 часа Рефлексивн�

DEN 191.84
Единици за полици за гаража: 71 H x 47 L x 24 W - 1 Bay - Grey - 5 нивоа единица | 400lb тежина на оптоварување по Ново
Единици за полици за гаража: 71 H x 47 L x 24 W - 1 Bay - Grey - 5 нивоа единица | 400lb тежина на оптоварување по

Челик Единечен пакет : 5 ниво 71 "H x 47" L x 24 "W сив челичен полици за полици + бесплатни заливски конектори за �

DEN 593.60
Навлаки за Стоматолошка Лесна Рачка, Заштитници За Стоматолошка Т-Светлина За Еднократна Употреба Проѕирни Ново
Навлаки за Стоматолошка Лесна Рачка, Заштитници За Стоматолошка Т-Светлина За Еднократна Употреба Проѕирни

Одговара на рачката за стоматолошка светлина со соодветна покриеност Спречете ја рачката да стане праш

DEN 2.67
Приватен Печат Формула П3 Боја - Рин Месо Ново
Приватен Печат Формула П3 Боја - Рин Месо

Формула П3 Бои Од Приватен Печат 1 / 2 мл боја шише Добро направено тенџере и капак обезбедуваат да ја кори

DEN 398.40
Боја по комплети за броеви за деца возрасни почетник пеперутка и шарено куче DIY акрилно масло сликарство на платно Ново
Боја по комплети за броеви за деца возрасни почетник пеперутка и шарено куче DIY акрилно масло сликарство на платно

? ? Еколошка акрилна боја, целосна и светла боја, лесна за боја, силна моќ на криење 【Лесно за сликање】 Бо

DEN 343.84
Камелија од Горхам Стерлинг Сребрена кафе лажица 5 1/2 сребрен сад Ново
Камелија од Горхам Стерлинг Сребрена кафе лажица 5 1/2 сребрен сад

Производител : Горхам, Состав : Стерлинг сребро Возраст : После 1940 година Модел : Камелија Камелија од Гор

DEN 2.33
ЃРОВ Алишта Ги Попречуваат Диносаурусите Голема Корпа За Перење Што Се Склопува Ново
ЃРОВ Алишта Ги Попречуваат Диносаурусите Голема Корпа За Перење Што Се Склопува

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inchesIt совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба...

DEN 3.33
Стихови за стихови на Цивил Библијата - Молете се за сè загрижени за ништо Филипјаните 4: 6 - Рустикална Ново
Стихови за стихови на Цивил Библијата - Молете се за сè загрижени за ништо Филипјаните 4: 6 - Рустикална

☞ Интересна тема : Овој знак за калај „Молете се за сè што се грижите за ништо“ темата ќе биде вистински

DEN 0.33
Женски дневно пролетен мачки печатење o врат резервоарот врвови со кратки ракави кошули за тренингот случајни лабави Ново
Женски дневно пролетен мачки печатење o врат резервоарот врвови со кратки ракави кошули за тренингот случајни лабави

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

DEN 1.67
Quul 10 четка за шминка Поставете алатки за убавина дрвена рачка за очила за очила целосен сет на четки Ново
Quul 10 четка за шминка Поставете алатки за убавина дрвена рачка за очила за очила целосен сет на четки

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

DEN 2662.40
ОПЕРАЦИЈА 1PC рамка за складирање, јасна организатор за организирање на поштенски садови, полици за книги за биро Ново
ОПЕРАЦИЈА 1PC рамка за складирање, јасна организатор за организирање на поштенски садови, полици за книги за биро

Организатор на датотеки со списанија : Може да им се даде на вашите пријатели како подарок за домаќинств

DEN 220.32
Прирачник за преклопување на wallидот на проекторот на wallидот, анти-бесен преносен 4K HD филм на филмот 170 ° Ново
Прирачник за преклопување на wallидот на проекторот на wallидот, анти-бесен преносен 4K HD филм на филмот 170 °

1 Висококвалитетен материјал : Преклопниот екран е изработен од 92% полиестер+8% материјал за спандекс, ко�

DEN 748.80
OGS единечен излез 120V / 24 часа тајмер за отворено 15А 1725W Ново
OGS единечен излез 120V / 24 часа тајмер за отворено 15А 1725W

Бродови за 24 часа, не верувајте во проценетиот датум, бидејќи ние сме „супер брзи“ Единечен излез OGS 120 V

DEN 0.33
Дрво знак со цитати кафе и WiFi служено wallид што виси дрвен знак рустикална wallидна уметност декорација за фарма Ново
Дрво знак со цитати кафе и WiFi служено wallид што виси дрвен знак рустикална wallидна уметност декорација за фарма

★ Големина : 12 × 12 во / 16 × 16 во, квадратни штици со силни рабови ★ Основно направено во САД, одбијте да че

DEN 2.33
Тукспам Ѕвезда Нафта Корпорација-Сертификат За Акции Ново
Тукспам Ѕвезда Нафта Корпорација-Сертификат За Акции

Акции печатени Од Корлис Мејси И Ко Атрактивна! Ве молиме наведете боја Сертификат за акции издаваат би�

DEN 193.60
Заптивната смеса со течна гума во боја-Поправка на повеќе површини за истекување затворен и отворен облога, Ново
Заптивната смеса со течна гума во боја-Поправка на повеќе површини за истекување затворен и отворен облога,

Заштитна завршница за рамни покриви, метални покриви, наклонети покриви, кутии за пластери, темели, бар�

DEN 3.00
FavordRory M5X10 Црн цинк компјутерски вентилатор за вентилатор, завртки за монтирање на вентилаторот Ново
FavordRory M5X10 Црн цинк компјутерски вентилатор за вентилатор, завртки за монтирање на вентилаторот

Боја : Црна Големина : KB 5*10мм, погоден за повеќето вентилатори на компјутерски кутии Пакет : Вкупно 100 ком�

DEN 139.20
Амбесон Тула Торба За Перење, Илустрација На Основната Конструкција На Уличниот Ѕид Симетрична Хоризонтална, Ново
Dell CW7VX OptiPlex 5250 сите Во Еден Десктоп Компјутер, Intel Core i5-7500, 4GB DDR4, 500gb Хард Диск, Ново
Dell CW7VX OptiPlex 5250 сите Во Еден Десктоп Компјутер, Intel Core i5-7500, 4GB DDR4, 500gb Хард Диск,

Интел Јадро i57500( Четири Јадро / 6 MB / 4 T / 34 GHz / 65 W); поддржува Windows 10 / Linux 4gb (1x4 GB) 2400mhz DDR4 Меморија.5 инчен Серис�

DEN 5744.00
Песочен Часовник 30 Минути Песок Тајмер Дрво Ново
Песочен Часовник 30 Минути Песок Тајмер Дрво

1 Песочниот часовник има грешка во времето од околу 10%, што е нормален феномен и е повисок од стандардот з

DEN 159.84
Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепила куки, лепливи куки за висина, шема на растенија за животни од алпака Ново
Tfcocft куки за виси, wallидни куки, лепила куки, лепливи куки за висина, шема на растенија за животни од алпака

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

DEN 1.67
Батерија за замена на Xunneng Дел Бр.PSP-1110 за Sony PSP-1000, PSP-1000G1, PSP-1000G1W, PSP-1000K, PSP-1000KCW, Ново
Батерија за замена на Xunneng Дел Бр.PSP-1110 за Sony PSP-1000, PSP-1000G1, PSP-1000G1W, PSP-1000K, PSP-1000KCW,

Бачија батерија за оригинален плеер на Sony PSP Компатибилен модел : Sony PSP1000, Sony PSP1000 G1, Sony PSP1000 G1 W, Sony PSP1000 K, Sony

DEN 1.00
Димензионална точност на печатачот Jayo 3D печатач, 1,75мм PLA филамент Димензионална точност +/- 0,02мм, 1 кг материјал Ново
Димензионална точност на печатачот Jayo 3D печатач, 1,75мм PLA филамент Димензионална точност +/- 0,02мм, 1 кг материјал

【Непречено печатење】 Jayo PLA влакно изработено од премиум PLA суровина, напреден систем за мерење на дијам

DEN 2.00
10/PK 8-1/2 x 11 3М Империјален микро-завршен филм 15 микрони 600 коцки за накит што прави абразивни Ново
10/PK 8-1/2 x 11 3М Империјален микро-завршен филм 15 микрони 600 коцки за накит што прави абразивни

Мерки 81 / 2 "x 11" 15 микрони; Приближно 600 решетки Со абразиви со 3 метри микрони, можете да отстраните контро�

DEN 263.68
Валас Роуз Поинт лажица Ново
Валас Роуз Поинт лажица

Оваа лажица е конструирана од фино сребро Лажицата е целосно безбедна машина за миење садови за лесно р�

DEN 3.00
Accuform Signs MPL111VS1 лепило винил Класа 1/дивизија 2C точка плакар, легенда „експлозив 1,2C 1“ со графички, 10-3/4 Ново
Accuform Signs MPL111VS1 лепило винил Класа 1/дивизија 2C точка плакар, легенда „експлозив 1,2C 1“ со графички, 10-3/4

Класа на опасност 1 / дивизија 2 C точка плакард Легенда „Експлозиви 1,2С 1“ со графички Направено од лепил

DEN 89.92
Наинл сет од 2 цртани морски теми морски школки со бисер со водни корали во водни корали подводни автоматски Ново
Наинл сет од 2 цртани морски теми морски школки со бисер со водни корали во водни корали подводни автоматски

Автоматски сензор самрак до зора ноќна светлина : голема осветленост предводена внатре, осветлува во са

DEN 271.84
Фустани За Жени 2022 Година, Резервоар За Исечоци Жени Ретро Бизнис Со Кратки Ракави Пролетна Памучна Наметка Ново
Фустани За Жени 2022 Година, Резервоар За Исечоци Жени Ретро Бизнис Со Кратки Ракави Пролетна Памучна Наметка

Материјал : Памук и Полиестер, Стил : ова класично цветно здолниште може да се носи со ништо Совршено е со

DEN 406.24
Џиетаихејинг Аквариум Магнетна Четка Стакло Лебдечки Алги Стругалка Крива Стакло Почиста Мини Чистач Алатка Ново
Џиетаихејинг Аквариум Магнетна Четка Стакло Лебдечки Алги Стругалка Крива Стакло Почиста Мини Чистач Алатка

1, Моќна Магнетна Четка : аквариумска магнетна четка силен дизајн на адсорпција, кога се движи надворешн�

DEN 0.33
Гровпуре Аспен Х13 Хепа Прочистувач На Воздух Со Увц Светлина И Индикатор За Квалитет на Воздухот, 275 ЦФМ КАДР Ново
Гровпуре Аспен Х13 Хепа Прочистувач На Воздух Со Увц Светлина И Индикатор За Квалитет на Воздухот, 275 ЦФМ КАДР

ФИЛТРАЦИЈА ВО 3 ФАЗИ : системот за филтрирање во 3 фази доловува големи честички, мириси и фини честички з

DEN 1.33
Мекиот капак на воланот WJMZ, топлото покривање на воланот моден универзален 15 инч, розова Ново
Мекиот капак на воланот WJMZ, топлото покривање на воланот моден универзален 15 инч, розова

[Мека и удобна] изработена од висококвалитетно и издржливо полиестерско влакно Ви донесат одличен мек �

DEN 239.68
R1/R2/R3 секач за мелење на мелење на дрво 4 Ново Попусти
R1/R2/R3 секач за мелење на мелење на дрво 4

1 Овој производ е специјално дизајниран за кастрење по опсегот на работ, четири заби прават кастрење пов

DEN 260.64
Snwud LSZ Airbrush Caulking пиштол 4 постави поставување на меурчиња за прскање на малтер Апликатор Ново
Snwud LSZ Airbrush Caulking пиштол 4 постави поставување на меурчиња за прскање на малтер Апликатор

*Направено од висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи *Операцијата е едноставна, заштеда на тру

DEN 1214.40
Стерлинг заптивка ORVT450X50 Viton број-450 Стандарден О-прстен, флуорополимер еластомер, 70 тврдост на дурометар, Ново
Стерлинг заптивка ORVT450X50 Viton број-450 Стандарден О-прстен, флуорополимер еластомер, 70 тврдост на дурометар,

Ова соединение нуди одлична хемиска, температура, стареење и отпорност на озон Ниско оток во маслото ASTM

DEN 340.80
EST. Le Display L D 1902 Внатрешен & Отворен стринг светло C7 керамички Божиќни стабилни сијалици за замена Ново
EST. Le Display L D 1902 Внатрешен & Отворен стринг светло C7 керамички Божиќни стабилни сијалици за замена

Прославете ги празниците во класичен Божиќен стил w / најдобрите достапни Божиќни светилки! Ц 7 чисти си�

DEN 137.44
DRRI DMW-DCC12 DC спојник до кабел за напојување D-TAP за Panasonic Lumix DMC-GH3 GH4 GH5 Ново
DRRI DMW-DCC12 DC спојник до кабел за напојување D-TAP за Panasonic Lumix DMC-GH3 GH4 GH5

Овозможете ви да наплаќате камери напојувани од DMWDCC12 со надворешни батерии со висококапацитет или злат

DEN 1.67
Боја Прскање Изолирани Ручек Торба Оброк Кутија За Работа Училиште Пикник Пловење Плажа Риболов Ново
Боја Прскање Изолирани Ручек Торба Оброк Кутија За Работа Училиште Пикник Пловење Плажа Риболов

Висококвалитетни материјали : Издржлива Оксфордска ткаенина и одлична изолација вградената постава од

DEN 510.40