Bonsicoky 2 компјутери 10-24NC комбинација Допрете и вежба за вежбање, повеќекратна бројач на хексадецимален бит, сребро

Bonsicoky 2 компјутери 10-24NC комбинација Допрете и вежба за вежбање, повеќекратна бројач на хексадецимален

DEN 0.67

Ново

Залиха

❤ Што добивате : 2 x Допрете и битови за вежбање Димензиите се прикажани на сликата. Секој бит за вежба има ознака со големина, што е погодно за да изберете соодветна големина. Ве молиме, потврдете ја големината на бит за вежбање пред купувањето. ❤material : Овој бит на чешма е изработен од висококвалитетен материјал HSS4341 (челик со голема брзина), кој е издржлив и има долг животен век. Може да работи на пластика, дрво, алуминиум, бакар, месинг и метална плоча. ❤ Feature : Овој бит од чешма и вежба комбинира дупчење и прислушување, што лесно може да ја заврши работата на дупчење, прислушување, дебагирање и дупчење за броење, заштедете време на замена на бит за вежбање и подобрување на ефикасноста на работната работа. ❤ Екселентен дизајн : Овој бит на чешма е дизајниран со шестоаголник од 1/4 ", кој може да биде посигурно и брзо инсталирано во повеќето електрични алатки. Дизајнот на допрете на Taper може да спречи оштетување на низата предизвикана од прекумерно дупчење. Гаранција : Ние веруваме во постојана услуга и квалитет. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте не и ќе издадеме целосна наплата. Кликнете на „Додај во количка“ сега, тоа ќе биде вашиот најсигурен избор, ќе ви донесе загриженост -Бесплатно искуство за купување! Квалитетни производи за подобрување на домот. Се надеваме дека ви се допаѓаат и производи од Bonsicoky! Specification : Име на производ : Допрете и вежба бит Материјал : Боја со голема брзина : Сребрена Шанк Дија : 1/4 инчен хексадецимален Шанк Големина : Како што е прикажано во деталното цртање ► Пакет Вклучува : 2 x Допрете и битови за вежбање ► Совети за воодушевување : 1. Бојата може да постои малку разлика како резултат на различни дисплеи. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ► 30-дневна гаранција без ризик : Bonsicoky е секогаш посветен на обезбедување на нашите клиенти 100 проценти задоволство. Ако имате какви било проблеми со квалитетот по приемот на стоката, ве молиме контактирајте со нас навреме, ние ќе одговориме што е можно поскоро на ваше задоволство.

Product Name: Tap and Drill Bit
Material: High Speed Steel
Color: Silver
Shank Dia: 1/4 inch Hex Shank
Size: As shown in the detail drawing
►Package Includes:
2 x Tap and Drill Bits:
►Warm Tips:
1.The color might exist slightly difference due to different displays.:
2.Please allow 1-3mm error due to manual measurement.:
►30-Day Risk-Free Guarantee:
Bonsicoky is always committed to providing our customers with 100 percent satisfaction.:
If you have any quality problems after receiving the goods, please contact us in time, we will reply as soon as possible to your satisfaction.:
Now click ‘Add to Cart’ , this will be your most reliable choice!:

Производи во категоријата

CHYSP 1pc Подот Од Нерѓосувачки Челик Туш Кабина Бања Балкон Мијалник Четка За Базен Одвод На Подот Ново
CHYSP 1pc Подот Од Нерѓосувачки Челик Туш Кабина Бања Балкон Мијалник Четка За Базен Одвод На Подот

За комерцијални, дома, бар итн Европа модерен дизајн Големина : 100мм Х 100мм Одговара за 5060мм големина на д�

DEN 800.00
MSEMIS Kids Girls Момци за кратки ракави резервоари Бикерд гимнастика танцуваат единици Атлетски каросерии Ново
MSEMIS Kids Girls Момци за кратки ракави резервоари Бикерд гимнастика танцуваат единици Атлетски каросерии

70% полиестер, 20% спандекс, 10% најлон Повлечете го затворањето Само миење на рацете Unitard е изработен од пол�

DEN 1.33
SHITU 1pc Природно Кристално Стакло Посакувајќи Шише Дома Декор Лекување Камен Карпа Минерални Примерок Среќа Лебдат Ново
SHITU 1pc Природно Кристално Стакло Посакувајќи Шише Дома Декор Лекување Камен Карпа Минерални Примерок Среќа Лебдат

1Природниот кристал и каменот имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концент

DEN 1.67
Enoin 1pcs 8 x 12 инчи чист акрилик/плексиглас лист 0,118 1/8 инчен дебел, пластичен лим транспарентен Ново
Enoin 1pcs 8 x 12 инчи чист акрилик/плексиглас лист 0,118 1/8 инчен дебел, пластичен лим транспарентен

Димензии Дебелина : 0,118 '' (1 / 8 '') Големина : 8 x 12 инчи, 12 x 12 инчи Целосно заштити Еноин секогаш ја зема пред�

DEN 3.00
Преносен климатик, домаќинство Мал ладилник за ладилник за ладилник за ладилник мини ладилник за воздух, личен Ново
Преносен климатик, домаќинство Мал ладилник за ладилник за ладилник за ладилник мини ладилник за воздух, личен

зделки од денот на молња денес се занимаваат со премиери, ликвидациски палети, предмети од 10 долари, арт�

DEN 575.84
Calexotics SE-0330-04-2 Hot Hot Pinks Curved Jack Ново
Calexotics SE-0330-04-2 Hot Hot Pinks Curved Jack

Материјал : ПВЦ Сјајно завршување Димензии на пакетот : 25,4 L x 3.05 H X16 W (сантиметри) Тежина на пакет : 317,52 гра

DEN 2.67
Мерење на проток на вода, сензор за контрола на вода Прекрасен мерач за контрола на водата со голема Ново
Мерење на проток на вода, сензор за контрола на вода Прекрасен мерач за контрола на водата со голема

LCD екран на позадинско осветлување : Сензорот за контрола на водата усвојува голем LCD екран со бело позад

DEN 1387.20
NTE Electronics VHT15000M25 серија VHT алуминиум електролитски кондензатор, радијално олово, максимално темпо од Ново
NTE Electronics VHT15000M25 серија VHT алуминиум електролитски кондензатор, радијално олово, максимално темпо од

Ги исполнува барањата на MILSTD 202, Метод 208 се состои од серија, номинална капацитивност, номинален напон, т

DEN 211.84
Kcjgikpok женски долги табли шорцеви за жени со пливање цврста боја кратки ракави со кратки маички панталони Ново
Kcjgikpok женски долги табли шорцеви за жени со пливање цврста боја кратки ракави со кратки маички панталони

100% полиестер Направени во САД или увезени Се препорачува да нарачате 12 големина нагоре Погледнете ја сл

DEN 0.33
Cosics Sticky Tack 0,24 инчи, лепак точки двострани 300 парчиња, отстранлив постер кит за висина на wallидови, мини Ново
Cosics Sticky Tack 0,24 инчи, лепак точки двострани 300 парчиња, отстранлив постер кит за висина на wallидови, мини

Пакетот содржи 3 листови, секој лист има вкупно 100 парчиња, 300 парчиња лепливи лепчиња Дијаметарот на трк�

DEN 0.33
30 парчиња м2.5 цилиндричен пинови за позиционирање од не'рѓосувачки челик фиксирана цврста декорација на домови од 6мм-16мм Ново
30 парчиња м2.5 цилиндричен пинови за позиционирање од не'рѓосувачки челик фиксирана цврста декорација на домови од 6мм-16мм

Дијаметар : M2 Е прилагодено : да Број на модел : Sthdajdsgthxsz Снабдување со DIY : Електрични Тип на ставка : Даул...

DEN 1478.40
1 парчиња џојстик прекинувач Моментен монолеверски вкрстен рокер господар прекинувач со големина 22мм само-ресетирање Ново
2/4pcs 21x22mm магнетна левитација DIY целосен бакарен калем Голем надворешен дијаметар голем калем за нафрлање Ново
2/4pcs 21x22mm магнетна левитација DIY целосен бакарен калем Голем надворешен дијаметар голем калем за нафрлање

Направено од високо квалитетен бакарен материјал, издржлив Кога струјата се пренесува низ серпентина, �

DEN 320.00
HHIP 3900-0660 COLLET CHACK NUT, ER-20 A-TYPE M25 X 1,5 ER Ново
HHIP 3900-0660 COLLET CHACK NUT, ER-20 A-TYPE M25 X 1,5 ER

Се вклопува во ЕР20 зацврстен челик со алатки Тема M25 x 1,50 Се вклопува во ЕР20 зацврстен челик со алатки...

DEN 570.40
Newwiee 4 парчиња 40 инчи близнаци за колибри, декоративни пролетни ветерни чорапи Виножито отворено декор, Ново
Newwiee 4 парчиња 40 инчи близнаци за колибри, декоративни пролетни ветерни чорапи Виножито отворено декор,

Услуги и трајно : Изработено од квалитетна полиестерска ткаенина, овие отворени висечки чорапи за ветер

DEN 367.84
Домашен Тросед Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Ново
Домашен Тросед Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 91.04
8 инчи чисти поштенски врски, врски со најлон кабел од 300 парчиња, црвена лента за тешки кабел Ново
8 инчи чисти поштенски врски, врски со најлон кабел од 300 парчиња, црвена лента за тешки кабел

Големина и пакет Должина на работа (максимална должина на врзување) : 6,7 " / 170мм, максимален дијаметар на в

DEN 1.33
евемакс 1 Метар Топлина Смалуваат Цевки, Ѕид Лепило Наредени Морски Одделение Топлина Смалуваат Цевки Електричен Ново
евемакс 1 Метар Топлина Смалуваат Цевки, Ѕид Лепило Наредени Морски Одделение Топлина Смалуваат Цевки Електричен

Постојат 5 големини : 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм Цевката што се собира На Топлина има предности на добра елект�

DEN 167.84
Знак на Коско, отворен/затворен, 8 x 12 инчи Ново Попусти
Знак на Коско, отворен/затворен, 8 x 12 инчи

8 "x 12" Пластична 2еднострана Тежина на артикалот : 0,1 фунти Пластична 2еднострана Тежина на артикалот : 0,1 ф

DEN 61.60
MIMOSA моменти 6x8 Метална рамка за слика со МАТ за 4x6 Photo, Shadowbox Frame за приказ на таблети Ново
MIMOSA моменти 6x8 Метална рамка за слика со МАТ за 4x6 Photo, Shadowbox Frame за приказ на таблети

【Дизајн】 : Мимоза Моменти обезбедува рамки за слики за секоја пригода и декор Идеално за прикажување н�

DEN 287.84
Велер ПТС7 Долг Конусен Врв.4 Мм, 700° F, Црно Ново
Велер ПТС7 Долг Конусен Врв.4 Мм, 700° F, Црно

димензии на пакетот : 16,51 См л х 8,89 См В х 0,508 См Ч тип На Производ : АЛАТКИ земја на потекло : Мексико...

DEN 177.44
ФЕЕР Мини Десктоп Клима Уред Вентилатор ЗА Ладење НА Воздухот УСБ Пренослив Клима Уред 3 Опрема Личен Простор Вентилатор Ново
ФЕЕР Мини Десктоп Клима Уред Вентилатор ЗА Ладење НА Воздухот УСБ Пренослив Клима Уред 3 Опрема Личен Простор Вентилатор

Минидесктоп климатизација fan Strong моќ Компактна големина, одлична за различни прилики 3 режими на брзина

DEN 368.00
Шри Ашта Винајак Даршан Во Чисто Сребро 999 Сет од 8 сребрени Монети со Јантра Во Дрвена Рамка-20 Грама Ново
Шри Ашта Винајак Даршан Во Чисто Сребро 999 Сет од 8 сребрени Монети со Јантра Во Дрвена Рамка-20 Грама

Шри Ашта Винајак Даршан Во Чисто Сребро 999 Сет Од 8 Сребрени Монети Со Јантра Во Дрвена Рамка Чисто Сребр�

DEN 2560.00
Ylyajy Средновековна гроздобер плетиран под подни ламби, ветер спална соба, кревети, ламба софа, стоечки подни Ново
Ylyajy Средновековна гроздобер плетиран под подни ламби, ветер спална соба, кревети, ламба софа, стоечки подни

Плетирана лабачка ткаенина со приклучок за завртки E27 Светилката направена од ткаенина, мека и транспар

DEN 3.33
X-Ree 600V 10A DPST Двојна селектор Позиција за заклучување на ротациониот прекинувач W клуч (Seletletore Ново
X-Ree 600V 10A DPST Двојна селектор Позиција за заклучување на ротациониот прекинувач W клуч (Seletletore

Име на артикалот : Ротари прекинувач; Модел : Lay37 (PBC); UI : 600 V Ith : 10a; Позиција : 2 Позиција; Терминали : 4...

DEN 1.00
Десктоп Правосмукалка Прашина Колектор Екстракт Мобилни Вшмукување Ново
Десктоп Правосмукалка Прашина Колектор Екстракт Мобилни Вшмукување

Технички параметар : НАПОН : AC100240 V 50 / 60 Hz Моќност : 60w Бучава Децибели : 45db големина На Производот : 210x220x180mm,

DEN 489.60
Роден повеќеслоен 3D дрвен орел украс со шуплива ламба за сенка на сенка на планината на планината - 8 '' Ново
Роден повеќеслоен 3D дрвен орел украс со шуплива ламба за сенка на сенка на планината на планината - 8 ''

Креативен украс за 3Д рамка : Ова е многу креативен украс за 3Д рамки Скулптурата од дрвена орел со повеќе

DEN 623.84
Danxilu 10 ft Долги Божиќни надувувања на отворено украси- Вградени разнобојни LED светла надувување Дедо Ново
Danxilu 10 ft Долги Божиќни надувувања на отворено украси- Вградени разнобојни LED светла надувување Дедо

Зачудувачки разнобојни светла : До 8 светли бели LED диоди и низа Шарени светла се изградени во овие 10ти Бо

DEN 0.33
Замена на адаптерот Најдобра AC за Panasonic Camcorder AG-UX90 PAL 4K Модел бр. Снабдување со електрична Ново
Замена на адаптерот Најдобра AC за Panasonic Camcorder AG-UX90 PAL 4K Модел бр. Снабдување со електрична

Влез на светски свет : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz Заштита на безбедност : Преоптоварување на преоптоварување, над

DEN 3.00
Преносни токи во водоотпорна кутија за радио торбичка со клип -лента на двонасочен држач за радио торбичка за Ново
Преносни токи во водоотпорна кутија за радио торбичка со клип -лента на двонасочен држач за радио торбичка за

Изработено од високо квалитетен еколошки материјал, тој е отпорен на абење, водоотпорна, торбичка со во�

DEN 1.00
Божиќни и празнични картички за шема на снегулка, сет од 150, пред -пресечени и постигнати - свадба, забава, Ново
Божиќни и празнични картички за шема на снегулка, сет од 150, пред -пресечени и постигнати - свадба, забава,

Се одликува со шема на три снегулки на горниот дел од картичката на секое место Печатено на 80# бела акции

DEN 467.20
D&D PowerDrive SPA700 V појас, 13 mm x 700 mm LP, Spa Remat Isception, должина од 700 mm, гума Ново
D&D PowerDrive SPA700 V појас, 13 mm x 700 mm LP, Spa Remat Isception, должина од 700 mm, гума

Димензии на пакетот : 12 L X 1 H X12 W (инчи) Надворешната обвивка за ткаенини се третира со високо масло и отпо�

DEN 106.56
Вие Гитара Рок Прекинувач Носење Случај Заштитна Покривка Тешко Школка Патување Торбичка Компатибилен Ново
Вие Гитара Рок Прекинувач Носење Случај Заштитна Покривка Тешко Школка Патување Торбичка Компатибилен

Најлон површина +ЕВА школка + наредени Кадифе Затворање на патент Покриен Најлон Добра цврстина, силен

DEN 383.84
Систем за странични услуги на ресторани SingCall, Систем за келнерски повик, со повик, проверка, откажување Ново
Систем за странични услуги на ресторани SingCall, Систем за келнерски повик, со повик, проверка, откажување

01 Три копче за копче Стабилен режим на најавување Промени на антитемпература и влажност Бројот може да �

DEN 2.00
Најдобри држач за чарширање 10 парчиња одмори се одмори домашни држачи за држачи со лажица бука за дрвена мачка хотел Ново
Најдобри држач за чарширање 10 парчиња одмори се одмори домашни држачи за држачи со лажица бука за дрвена мачка хотел

Композитни материјали Држач за стапчиња за стапчиња за мачки : Одморува да се тркала и дајте место за да

DEN 2.33
Вода шишиња 380/500/680ml Двоен не'рѓосувачки челик спортски вакуум колба преносно искачување на отворено Ново
Вода шишиња 380/500/680ml Двоен не'рѓосувачки челик спортски вакуум колба преносно искачување на отворено

Подобра хидратација, подобро здравје : Да останете хидрирани може да го подобрат вашето расположение, т�

DEN 548.80
Диско Токаж Нов Узаки 4,1 x 0,09 x 0,6 инчи, максимална употреба на периферна брзина 26,6 стапки Ново
Диско Токаж Нов Узаки 4,1 x 0,09 x 0,6 инчи, максимална употреба на периферна брзина 26,6 стапки

Гаранцијата на производителот не смее да се применува (Земја на потекло : Јужна Кореја) (Земја на потекло

DEN 3.33