SKG Smart Watch, Fitness Tracker со 5ATM пливање водоотпорен, здравствен монитор за отчукувања на срцето, кислород во крвта, спиење, 1,7 '' екран на допир Bluetooth SmartWatch Fitness Watch за Android-IPHONE

SKG Smart Watch, Fitness Tracker со 5ATM пливање водоотпорен, здравствен монитор за отчукувања на срцето, кислород

-50 %

DEN 1279.84

Ново

Залиха

Грижете го вашето здравје од вашиот зглоб : Можете да ја измерите заситеноста на кислородот во крвта и да ја разберете вашата физичка состојба идеална за спортови со висок интензитет, како што се маратон и вежбање во теретана V7 Smart Watche исто така професионално го анализира квалитетот на спиењето за да ви помогне да ги прилагодите навиките за спиење. Дури и го следи вашиот 20-минутен дневен дремник. Мулти-функција паметен часовник : опремена со екстра екстра екран на допир со екстра-голем допир на HD. Поддршка за вода. Апликација за Android Samsung i Phone : Smart Smart часовникот SKG V7 е компатибилен со i OS 9.0+ & Android 6 +, Bluetooth 5.2 Под паметни телефони. Преземете и инсталирајте ја апликацијата „Многу Fit“. SKG секогаш останете со u : Никогаш не сакате да потрошите пари за да купите несреќно искуство во шопинг. SKG е посветена на обезбедување на одлични производи и 12 месеци услуги за варијан. Ако имате какви било прашања, ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас со кој било проблем. Грижи се на вашето здравје од вашиот зглоб : Вие Може да ја измерите заситеноста на кислородот во крвта и да ја разберете вашата физичка состојба идеална за спортови со висок интензитет, како што се маратон и теренски вежби. V7 Smart Watche исто така професионално го анализира квалитетот на спиењето за да ви помогне да ги прилагодите навиките за спиење. Дури и го следи вашиот 20-минутен дневен дремник. Мулти-функција паметен часовник : опремена со екстра екстра екран на допир со екстра-голем допир на HD. Поддршка за вода. Апликација за Android Samsung i Phone : Smart Smart часовникот SKG V7 е компатибилен со i OS 9.0+ & Android 6 +, Bluetooth 5.2 Под паметни телефони. Преземете и инсталирајте ја апликацијата „Многу Fit“. SKG секогаш останете со u : Никогаш не сакате да потрошите пари За да купите несреќно искуство во шопинг. SKG е посветена на обезбедување на одлични производи и 12 месеци услуги на Waranty. Ако имате какви било прашања, ве молиме, не двоумете се да не контактирате со никаков проблем. Smant Watch SMART, Fitness Tracker со 5 ATMM Пливање водоотпорен, здравствен монитор за отчукувања на срцето, кислород во крвта, спиење, 1,7 '' екран на допир Bluetooth смарт часовник фитнес часовник за Android-iphone i OS, V7.

Производи во категоријата

Worx WX291L. 9 20v Моќност Сподели Безжичен Удар Возачот Ново
Worx WX291L. 9 20v Моќност Сподели Безжичен Удар Возачот

[ИСКЛУЧИТЕЛНО КОМПАКТЕН] со Само 2,42 килограми, овој моќен, но тенок двигател на удар беше дизајниран да б

DEN 2.67
Ад Црна &засилувач; Бела ПРОДАВНИЦА Сквотот Клин Блок Прилагодливи Не-Лизга Сквотот Рампа, Мртво Кревање Клин, Теле Ново
Ад Црна &засилувач; Бела ПРОДАВНИЦА Сквотот Клин Блок Прилагодливи Не-Лизга Сквотот Рампа, Мртво Кревање Клин, Теле

РАМПА За СКВОТИРАЊЕ Овие Клинови За Вежбање Ги Подобруваат Перформансите на Сквотот Со Подигнување на �

DEN 2.33
Мртов Удар Чекан, 56 мл., 14-3/4 Ново
Мртов Удар Чекан, 56 мл., 14-3/4

€ Мртов Удар Чекан, 56 мл € Точка : Мртов Удар Чекан € Дијаметар на лицето : 2 1 / 2 во ● Тежина на главата : 56

DEN 1324.80
Елка Декорација Покритие И Маса 4 ПАРЧИЊА Вилушка Прибор За Јадење Кујна,Трпезарија бар тркалезна Трпезариска Маса Ново
Елка Декорација Покритие И Маса 4 ПАРЧИЊА Вилушка Прибор За Јадење Кујна,Трпезарија бар тркалезна Трпезариска Маса

Подарок : Слатката Торба За Прибор За Јадење Е Одличен Подарок За Божиќ И Нова Година И Е Совршена Декора

DEN 115.04
7 Ниво Решетката Метал, Капа Решетката, Ротирачки Капа Капа Мало Дисплеј Решетката 35 Капи Капи Куки Ново
7 Ниво Решетката Метал, Капа Решетката, Ротирачки Капа Капа Мало Дисплеј Решетката 35 Капи Капи Куки

€®Цврста и Сигурна конструкција q : решетката за капа на капа е изработена од издржлив и висококвалитет�

DEN 1456.00
Слива Хил Наставник Престилка со 3 Џебови-Учат Љубов Инспирира Виножито, Училиште Престилка За Наставникот, Наставникот Ново
Слива Хил Наставник Престилка со 3 Џебови-Учат Љубов Инспирира Виножито, Училиште Престилка За Наставникот, Наставникот

Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Трите пространи џебови обезбедуваат доволно простор за сит�

DEN 239.84
Триаголник Вежба Малку 3-12мм Стакло Вежба Малку За Плочка Бетон Стакло Дрво Мулти-Материјал Дупчење Дупка Дупчење Алатка Ново
Триаголник Вежба Малку 3-12мм Стакло Вежба Малку За Плочка Бетон Стакло Дрво Мулти-Материјал Дупчење Дупка Дупчење Алатка

Дрво Вежба Малку Поставува Карактеристики : Материјал за глава од легура со посилна цврстина, низок отп

DEN 878.40
ИНФРИ 10 ПАРЧИЊА MY4NJ AC110V DC110V AC220V AC380 Coil 5A 4NC Реле За Напојување DIN Железница 14 пински временски Ново
ИНФРИ 10 ПАРЧИЊА MY4NJ AC110V DC110V AC220V AC380 Coil 5A 4NC Реле За Напојување DIN Железница 14 пински временски

Номинална струја : 10А Индикација : ЛЕР Работа Контакт материјал : сребрена легура Електричен век : повеќе

DEN 0.67
Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија Ново
Патнички Електронски Организатор, Пренослива Технолошка Торба, Торбичка За Електронски Додатоци, Водоотпорна Кутија

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 367.84
VCSZKXLY H11B LED Светилки Со Средно Светло Компатибилни За Kia Optima 2007-2015 Форте 2010 2011 2012 2013 Душата, Ново
VCSZKXLY H11B LED Светилки Со Средно Светло Компатибилни За Kia Optima 2007-2015 Форте 2010 2011 2012 2013 Душата,

VCSZKXLY е основана во 2014 годинакомпанија која се фокусира на производи за автомобилско осветлување со ви д

DEN 511.36
Штозначете Торби За Подароци За Денот На Среќните Мајки Со Ткивна Хартија 11,5 Мајки Дневни Цвеќиња Хартиени Ново Попусти
Штозначете Торби За Подароци За Денот На Среќните Мајки Со Ткивна Хартија 11,5 Мајки Дневни Цвеќиња Хартиени

●Торби За Подароци За Денот на мајките● : Торбите За Подароци За Среќен ден На мајката со рачка доаѓаат

DEN 111.84
ИДОЛИ Кожен Паричник Телефон Случај За Samsung Galaxy A54 5G, Виткање Флип Случаи Заштитна Покривка Ново
ИДОЛИ Кожен Паричник Телефон Случај За Samsung Galaxy A54 5G, Виткање Флип Случаи Заштитна Покривка

●Целосна Заштита+ Премиум Материјал● површината на идолите куќиштето за паричник користи висококвал�

DEN 1.67
Караоке Револуција Партија Ново
Караоке Револуција Партија

Најголема листа на песни досега 50 нови класици за пеење заедно со, Од Слатка Каролина И Дали Навистина С

DEN 239.20
Невада Тежи Дрво Мкт 33 Броење Скала-33 фунти х 0.001 фунти-Полнење! Со 2 Годишна Гаранција! Ново
Невада Тежи Дрво Мкт 33 Броење Скала-33 фунти х 0.001 фунти-Полнење! Со 2 Годишна Гаранција!

Дрво 33 фунти Карактеристики На Скалата На Средно Броење : Капацитет / Резолуција : 33lb x 0,001 lb 0,8 LCD w / задно �

DEN 0.67
Кошаркарски Табли Кошаркарски Обрач Поставен За Деца Затворен 112 Х 72см Затворен Кошаркарски Обрач За Кошарка Ново
Кошаркарски Табли Кошаркарски Обрач Поставен За Деца Затворен 112 Х 72см Затворен Кошаркарски Обрач За Кошарка

Ви благодариме што ја посетивте продавницата "Толало" ве молиме бидете сигурни дека ќе купите под норма�

DEN 3.00
42 Инчен Лустер Тавански Вентилатор Модерен Кристален Тавански Вентилатор Со Светла Далечински Управувач Ново
42 Инчен Лустер Тавански Вентилатор Модерен Кристален Тавански Вентилатор Со Светла Далечински Управувач

●Тивко и Заштеда На Енергија ● кристалниот тавански вентилатор прифаќа чист бакарен мотор, кој е моќен

DEN 641.60
Х-DREE Поправка Замена Чекан Метал Впечатлива Главата Совети Сребрен Тон 2 Парчиња (Reparacién de un martillo Ново
Х-DREE Поправка Замена Чекан Метал Впечатлива Главата Совети Сребрен Тон 2 Парчиња (Reparacién de un martillo

Име На Производот : Чекан Метална Глава;Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон Вкупна Големина : 24 х 30мм / 1 "х

DEN 1.00
БАБА ВЕЛИ Пакет На 2-Пакет Полица За Складирање Кошеви &засилувач; 1-Пакет Плакарот Виси Полици За Складирање Ново
БАБА ВЕЛИ Пакет На 2-Пакет Полица За Складирање Кошеви &засилувач; 1-Пакет Плакарот Виси Полици За Складирање

Што има во пакетот? Еден комплет канти за складирање на правоаголник со 2 пакувања со метална рамка, диме

DEN 195.20
Л-во облик на 1/4-инчен шестоаголен приклучок клуч двојна глава со различни рачни алатки за шрафцигер за Ново
Л-во облик на 1/4-инчен шестоаголен приклучок клуч двојна глава со различни рачни алатки за шрафцигер за

Апликација за производ : тоа е многу корисна алатка за метал, дрвени работници, градежни работници, техн�

DEN 2.33
Вунм Студио Случај за 6 Поттикне Хартија, Премиум Материјал Покритие Со Авто Спиење/Будење, Симпатична Ново
Вунм Студио Случај за 6 Поттикне Хартија, Премиум Материјал Покритие Со Авто Спиење/Будење, Симпатична

1 Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити п

DEN 352.00
Авто-Фокус Премиер Леќа вилтрокс 85мм Ф1. 8 Марк II STM Целосна Рамка Портрет Објектив За Sony E-Mount Камера A7II A7SII Ново
Авто-Фокус Премиер Леќа вилтрокс 85мм Ф1. 8 Марк II STM Целосна Рамка Портрет Објектив За Sony E-Mount Камера A7II A7SII

Модел : АФ 85 / 1 Фокусна Должина : 85мм Бленда Ножеви Бр Монтирање На Камерата : ЕМонтирање Формат Компатиби

DEN 6384.00
Француски Совети Притиснете На Ноктите Кратки Лажни Нокти Квадратни Дизајн Лажни Нокти Со Боја Цвеќиња Ново
Француски Совети Притиснете На Ноктите Кратки Лажни Нокти Квадратни Дизајн Лажни Нокти Со Боја Цвеќиња

Кратко Притискање На Ноктите : 1 кутија х 24 парчиња лажни нокти, со 24 парчиња желе лепак, 1 мини датотека з�

DEN 127.84
Лукео Пренослив Мини Паметен Преведувач Двонасочна Апликација За Инстант Гласовен Преведувач Во Реално Време Ново
Лукео Пренослив Мини Паметен Преведувач Двонасочна Апликација За Инстант Гласовен Преведувач Во Реално Време

Преведени службеници во џебови, различни сценарија, различни толпи и во секое време, насекаде врска : пр�

DEN 5968.64
X AUTOHAUX 2,6 mm Челик Со Голема Брзина Директно Стебло Пресврт Вежба Битови Рачни Алатки За Автомобил Ново
X AUTOHAUX 2,6 mm Челик Со Голема Брзина Директно Стебло Пресврт Вежба Битови Рачни Алатки За Автомобил

Челик со голема Брзина : висока цврстина, добра отпорност на абење и издржливост Секоја дупчалка за извр

DEN 1.00
Глуварче Ѕид Налепници трска Заштеда на Храна контејнери За Складирање со капаци Заштеда На Храна контејнери за Складирање Ново
ДОИТОЛ Када Тапа Филтер За Вода Тапа Филтер За Вода За Пиење Систем За Филтер За Вода Од Нерѓосувачки Ново
ДОИТОЛ Када Тапа Филтер За Вода Тапа Филтер За Вода За Пиење Систем За Филтер За Вода Од Нерѓосувачки

Брз пристап за да добиете почиста, поздрава, вкусна филтрирана вода од славината за вода од чешма Топол �

DEN 3.00
Херметички Контејнер За Складирање Храна Со Капаци - Бпа Бесплатни Чисти Пластични Канистри За Кујна И Организација Ново
Херметички Контејнер За Складирање Храна Со Капаци - Бпа Бесплатни Чисти Пластични Канистри За Кујна И Организација

зделка на денот, предмети за дозвола за жени, deа де мујер, зделки за премиер ден, палети на вратени предме

DEN 1.00
Металик Комеморативна Монета Дванаесет Соѕвездие Среќа Златници Комеморативна Валута Носителот Монета Меморијал Ново
Металик Комеморативна Монета Дванаесет Соѕвездие Среќа Златници Комеморативна Валута Носителот Монета Меморијал

Материјал : Железо Позлатени Злато Нашата монета е точната големина на вистинскиот долар на слободата и

DEN 3.00
Winjet компатибилен со Ford [2003-2004 Mustang] [2002-2004 Фокус] [2005 2006 2007 година Бегство] [2002 Ново
Winjet компатибилен со Ford [2003-2004 Mustang] [2002-2004 Фокус] [2005 2006 2007 година Бегство] [2002

2002 Линколн ЛС 20052006 Форд Бегство 20032004 Мустанг Кобра 20002005 Фокус Форд (само SVT модел) Одговара на следното в�

DEN 3.33
ROADYAKO 9.7 Инчен Автомобил Маса Андроид 9.0 Индаш Авто стерео Радио За Nissan Sylphy Автоматски 2006 2007 2008 Ново
ROADYAKO 9.7 Инчен Автомобил Маса Андроид 9.0 Индаш Авто стерео Радио За Nissan Sylphy Автоматски 2006 2007 2008

1, ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ : Андроид 90 DDR3 4 GB RAM МЕМОРИЈА+32 GB ROM ПРОЦЕСОРОТ : Rockchip PX6(3399) Cotex A72 (1.4 Ghz), 6 Основни Приклу

DEN 1291.20