M3 x 16mm, завртки за тркалање на конец за пластика, метрика, тава 6-лобус Торкс диск, челик, обложен цинк

M3 x 16mm, завртки за тркалање на конец за пластика, метрика, тава 6-лобус Торкс диск, челик, обложен цинк

DEN 3.33

Ново

Залиха

Овие завртки се генерички алтернативи на завртките EJOT PT (R) Исто така познати како завртки за формирање на конец, завртки за тркалање на конец, завртки за трилоб или завртки за трибоу. Завртките за главата се познати и како подигнати завртки за глава од сирење. Вдлабнатите од 6 лобуси се познати и како хексалобуларен внатрешен погон. Овие завртки се генерички алтернативи на завртките EJOT PT (R). Исто така познати како завртки за формирање на конец, завртки за тркалање на конец, завртки за трилоб или завртки за трибоу. Завртките за главата се познати и како подигнати завртки за глава од сирење. Вдлабнатите од 6 лобуси се познати и како хексалобуларен внатрешен погон. Дијаметар (номинален) : М3 Дијаметар (димензија) : Должина од 3мм (номинална) : 16мм должина на низата (минимум) : Големина на вдлабнатина од 16мм : Т10 Дијаметар на главата : 5,6мм Висина на главата : 2,1мм Категорија : Тркалачки завртки за мерење : Метрички бренд : Aspen Fasteners® Form and Design : Тркалезно тело со навои за пластика Стил на главата : Пан-глава Стил на погон : 6 Lobe Drive Drive Детали : Torx® Generic Alternative Threading : 30 степени Тема Должина на навој : Комплетна нишка Упатство за навој : Материјал за нишка од десна рака : Материјал за нишка : Материјал за нишка : Материјал за навој : Одделение за челичен материјал : AISI-SAE C1022 Процеси на челик материјал : преку зацврстена облога : Цинк обложен обложување Боја : Чиста оценка на тврдоста : Vickers HV 327-382 Torx® и Torx Plus® се трговски марки на Acument Global Technologies Inc. Освен ако не е наведено поинаку, Acument не ја лиценцирал употребата на овие трговски марки на Aspen Fasteners Inc. EJOT® и PT® се трговски марки на EJOT Gmb H и Co. Освен ако не е поинаку одредено, EJOT Gmb H не ја лиценцирал употребата на овие трговски марки на Aspen Fasteners Inc. NB : Сликите на производот се уметнички претстави заштитени со авторски права кои може да не го одразуваат точниот изглед на производот, пропорциите и/или релативните димензии.

Производи во категоријата

Најлон 9005 H11 LED Светилки, 14000lm 9005/HB3 Високо Светло И H11/H9 Ниско Светло, 6500k H11 9005 LED Сијалица Кул Ново Попусти
Најлон 9005 H11 LED Светилки, 14000lm 9005/HB3 Високо Светло И H11/H9 Ниско Светло, 6500k H11 9005 LED Сијалица Кул

●500% Посветла Од Халогенот ● нилајт 9005 комплет за комбо со долго светло и Н11 со средно светло има подобр�

DEN 907.20
Пневмадин Ад 2.95Л Алуминиум/Месинг Притворени Вклучи 4-Начин, 2 Позиција Вклучите Вентил, UNF-HM45-100-DT Ново
Пневмадин Ад 2.95Л Алуминиум/Месинг Притворени Вклучи 4-Начин, 2 Позиција Вклучите Вентил, UNF-HM45-100-DT

Точка : Вклучите Вентил Дизајн На Вентил : 4Насочен, 2 Позиција Материјал На Телото : Алуминиум / Месинг.

DEN 1.33
Ванвен Храна Бере Овошни Вилушки Торта Мали Вилушки Десерт Вилушки Детски Коктел Стапчиња Мини Цртани Животински Ново
Ванвен Храна Бере Овошни Вилушки Торта Мали Вилушки Десерт Вилушки Детски Коктел Стапчиња Мини Цртани Животински

Слатки Садови : не само вилушка за собирање храна, туку е и симпатична домашна декорација за вас, исчисте

DEN 1.00
Аексит 2 парчиња Еднократна Лента Странична Лента Отпорна НА Удари Леплива Сунѓерска Лента Широка 12мм х Ново
Аексит 2 парчиња Еднократна Лента Странична Лента Отпорна НА Удари Леплива Сунѓерска Лента Широка 12мм х

Земја На Производство : КИНА; Материјал : сунѓер Нето Тежина : 44гр; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Пена л�

DEN 1.00
FPE-ОРКУ Нов Виљушкар КОНВЕРТОР &засилувач; Транс Аси Замена Дел За Тојота 32010-U2263-71-ORG Ново
FPE-ОРКУ Нов Виљушкар КОНВЕРТОР &засилувач; Транс Аси Замена Дел За Тојота 32010-U2263-71-ORG

Виљушкар КОНВЕРТОР и Транс Аси Тојота 32010У226371Орг Орку Оригинална Опрема Производител (ОЕМ) Орку Брендир

DEN 1.67
Куќиште За Паричник ванаваги за iPhone 14, Кожен Магнетски Затворач Flip Folio Shockproof Телефонски Ново
Куќиште За Паричник ванаваги за iPhone 14, Кожен Магнетски Затворач Flip Folio Shockproof Телефонски

€Модел и Карактеристики : iphone 14 паричник Кожен флип случај, четири слотови картичка, може да се одржи тр�

DEN 745.60
Современа минималистичка Пенсилванија Фили работа, oyојрид дома украс, знак на дрво блок, 10 x10 Слободен, Ново
Современа минималистичка Пенсилванија Фили работа, oyојрид дома украс, знак на дрво блок, 10 x10 Слободен,

Мерки за знаци на блок од дрво 10 x 10 x 1,5 инчи Совршена големина за полица, биро или виси на wallидот Да се ​​

DEN 968.00
CURTEK AC 380v Серпентина Црвено Светло 3PDT 11 Пина Моќ Реле 5 Парчиња + Приклучок База Ново
CURTEK AC 380v Серпентина Црвено Светло 3PDT 11 Пина Моќ Реле 5 Парчиња + Приклучок База

Релеи Име на производ : Реле За Напојување;Модел : HH53 PL;Модел На Штекер : PYF11 A;Напон На Серпентина : AC380 V Кон

DEN 667.84
Вемун 10 Парови Автомобил Звучник Автомобил Прекинувач Стегање Конектори Звучник Жица Адаптер Стегање Прстен Терминали Ново
Hyamass 512mb Голема Брзина Gamecube Складирање Зачувај Игра Мемориска Картичка Компатибилен За Nintendo Gamecube &засилувач; Ново
Hyamass 512mb Голема Брзина Gamecube Складирање Зачувај Игра Мемориска Картичка Компатибилен За Nintendo Gamecube &засилувач;

100% Сосема Нов И Висококвалитетен производ од Трета страна Quer super compatibility ® 512mb мемориска картичка замена

DEN 528.00
KMYX HOME MUTE SMART LAMP FILTURES 6-брзинска брзина на ветер далечински управувач вентилатор тавански светла Ново
KMYX HOME MUTE SMART LAMP FILTURES 6-брзинска брзина на ветер далечински управувач вентилатор тавански светла

【Дизајн со безбедност во умот】 Целото сечило на вентилаторот е изработено од цврст материјал Што е нас

DEN 3.33
Boxwave® Holder for Xiaomi Redmi 9 Power [FlexSport Armband] Прилагодлива амбалажа за вежбање и трчање за Xiaomi Ново
Boxwave® Holder for Xiaomi Redmi 9 Power [FlexSport Armband] Прилагодлива амбалажа за вежбање и трчање за Xiaomi

? [Одлично гледање] Новиот дизајн интегрира безбеден и безбеден држач со минимална покриеност на екрано�

DEN 399.20
Коктел фустан за свадба гостин женски гроздобер забавен фустан секси фустан без ракави фустани со колено Ново
Коктел фустан за свадба гостин женски гроздобер забавен фустан секси фустан без ракави фустани со колено

100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на копчињата Само миење на рацете Едноставни формалн�

DEN 455.84
Неблагодарна работа Вентилатор Погон Моторни Појас За Животен Век Пејсер Ново
Неблагодарна работа Вентилатор Погон Моторни Појас За Животен Век Пејсер

Ремените за неблагодарна работа Ширум светот се едни од најголемите акционери на ремени за трчање со пр

DEN 0.33
Тексалан 22 парчиња Главен Комплет За Алатки За Брзо Исклучување За Автомобилска Линија За ГОРИВО ЗА НАИЗМЕНИЧНА Ново
Тексалан 22 парчиња Главен Комплет За Алатки За Брзо Исклучување За Автомобилска Линија За ГОРИВО ЗА НАИЗМЕНИЧНА

[Материјал] : Изработен од алуминиумска легура и пластичен челик, со издржливи карактеристики [Широка уп

DEN 1.00
На Мојата Внука На Мојот Внук Кожен Дневник Тетратки Роденденски Подарок За Внука Внук Од Баба Подароци За Дипломирање Ново
На Мојата Внука На Мојот Внук Кожен Дневник Тетратки Роденденски Подарок За Внука Внук Од Баба Подароци За Дипломирање

Внука / Внук Весник Подароци : САКАМ ДА ВЕРУВАШ ДЛАБОКО ВО ТВОЕТО СРЦЕ ДЕКА СИ СПОСОБЕН ДА ПОСТИГНЕШ СЕ Ш�

DEN 0.67
[скинфакт] Пристаниште Кожи Слонова Коска Дрво За Нинтендо Прекинувач Пристаниште Јапонија Изработени Квалитетни Ново
[скинфакт] Пристаниште Кожи Слонова Коска Дрво За Нинтендо Прекинувач Пристаниште Јапонија Изработени Квалитетни

Тоа е најквалитетна и најпродавана кожа Во Јапонија Користи високо квалитетен внатрешен материјал лис�

DEN 324.80
Мкдсу Облека Кошница Облека За Домаќинство Сушење Нето Сушење Џемпер Нето Џеб Чорапи Артефакт Специјална Облека Ново
Мкдсу Облека Кошница Облека За Домаќинство Сушење Нето Сушење Џемпер Нето Џеб Чорапи Артефакт Специјална Облека

Добра дише, брза дренажа, побрзо сушење на облеката Погодно е облеката да лежи рамно за да се исуши, избе�

DEN 1.00
Лајтаотао Телескопска Облека Железничка Ѕидна Решетка За Сушење Алишта Решетка За Облека Што Се Повлекува Решетка Ново
Лајтаотао Телескопска Облека Железничка Ѕидна Решетка За Сушење Алишта Решетка За Облека Што Се Повлекува Решетка

Решетка За Облека Монтирана на ѕид : Премиум Материјал : прилагодливата шипка за плакарот е изработена о

DEN 328.00
ほんやら 堂 Топла маска за очи, : : W17 D12 H0.5, цвеќиња Ново
ほんやら 堂 Топла маска за очи, : : W17 D12 H0.5, цвеќиња

Цвет : цветен мирис, овци : мирис на бел мошус Оперативна температура : Прибл 104 ° F (40 ° C) Време на греење : п

DEN 133.44
Тофицу 20 парчиња Пластична Папка Со Датотеки Професионална Папка Со Датотеки Торба За Документи Канцелариска Папка Ново
Тофицу 20 парчиња Пластична Папка Со Датотеки Професионална Папка Со Датотеки Торба За Документи Канцелариска Папка

Пластични Папки : Издржлив најлонски дизајн и отпорен на масло, удобен и не е лесен за прекин, Пренослива

DEN 2.67
Women'sенски западен пустински кактус маица ретро зајдисонце кактус графичка кошула обична блуза врвови маички Ново
Women'sенски западен пустински кактус маица ретро зајдисонце кактус графичка кошула обична блуза врвови маички

Печати врвови за жени Направени во САД или увезени Затворање на влечење Fish Net Топ со кратки ракави Полис�

DEN 127.84
Слика Фото Рамка Пренасочување Безбедно, Мал Безбедно За Пари, Соба За Складирање Шупливи со Скриени Прегради Ново
Слика Фото Рамка Пренасочување Безбедно, Мал Безбедно За Пари, Соба За Складирање Шупливи со Скриени Прегради

●Пренасочување Безбедно Со маскирање на рамка за слика на слика како мал сеф за пари, готовина и накит М

DEN 319.84
Зарем Не Е Убаво Змеј Статуа Зелена Со Средновековен Змеј Меч И Кристална Топка Колекционерски Змеј Ново
Зарем Не Е Убаво Змеј Статуа Зелена Со Средновековен Змеј Меч И Кристална Топка Колекционерски Змеј

Зарем Не Е Убаво е во првите редови на револуцијата на статуата на змејот Работиме напорно користејќи м�

DEN 2.00
Амдеско Денвер, кошула за мали деца во Колорадо Ново
Амдеско Денвер, кошула за мали деца во Колорадо

Машинско миење Големина * одговара * работи малку на малата големина Можеби ќе сакате да нарачате голем�

DEN 2.33
Комплет за филтрирање на леќи со висока дефиниција за Panasonic Lumix GX8 Ново
Комплет за филтрирање на леќи со висока дефиниција за Panasonic Lumix GX8

УВ филтер (ултравиолетово) магла (1а) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти

DEN 302.40
АЦЕ СТАКЛО 6016-75 Серија Пилот Фабрика Кондензатор, 500 Мм Јакна Должина, 65/40 Заеднички, Големина Ѓ Црево Ново
АЦЕ СТАКЛО 6016-75 Серија Пилот Фабрика Кондензатор, 500 Мм Јакна Должина, 65/40 Заеднички, Големина Ѓ Црево

Должина на јакна од 500мм 65 / 40 заеднички Големина ѓ црево боцка Земја на потекло : Сад Високо ефикасен...

DEN 0.67
Бисда Вклучена Служат Лажици, Нерѓосувачки Челик 10 Инчен Позлатени Сервер Сет на 2, Голем Салата Прибор Ново
Бисда Вклучена Служат Лажици, Нерѓосувачки Челик 10 Инчен Позлатени Сервер Сет на 2, Голем Салата Прибор

Бисда 2парче сет на салата Вклучена служат лажици, може да се користи одделно за сервирање на различни в�

DEN 3.33
ПАШЕ Практична Кутија За Леб Кутија За Леб Нерѓосувачки Челик Со Корпа За Леб Со Капак Складирање Леб Ново
ПАШЕ Практична Кутија За Леб Кутија За Леб Нерѓосувачки Челик Со Корпа За Леб Со Капак Складирање Леб

ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР ВО КУЈНАТА ВО ВАШАТА КУЈНА : Ослободете ограничен простор во кабинетот и чувајте го в�

DEN 559.84