GPS детектор RF Detector Metal T 8000 RF сигнал детектор GSM O пронаоѓач GPS Scan Detector Anti Spy Bug

GPS детектор RF Detector Metal T 8000 RF сигнал детектор GSM O пронаоѓач GPS Scan Detector Anti Spy Bug

DEN 444.80

Ново

Залиха

GPS детектор професионален уред за откривање на радио бранови со висока чувствителност, прилагодлив праг и голема фреквенција на откривање за опсег Детектор на сигнал RF сè додека прекинувачот за прекинувач за напојување + СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ, лесен за работа, точен и сигурен. GPS детектор Може да го открие позиционерот со мобилни, Кина Уником, Телеком, 2 G, 3 G, 4 G картички. RF детектор Може да открие локатор на пакети со голема брзина поставување GPS Locator. Може да открие безжична камера од 1,2g, 2,4g. Професионален уред за откривање на радио бран со висока чувствителност, прилагодлив праг и голем опсег на фреквенција на откривање. Сè додека прекинувачот за прекинувач за напојување + Sensitivity, лесен за работа, точен и сигурен. Може да го открие позиционерот со мобилни, Кина Уником, Телеком, 2 G, 3 G, 4 G картички. Може да открие локатор на пакети со голема брзина што поставува GPS локатор. Може да открие 1,2g, 2,4g безжична камера. Спецификација : Карактеристики : 1. Професионален уред за откривање на радио бранови со висока чувствителност, прилагодлив праг и голем опсег на фреквенција на откривање. Сè додека прекинувачот за прекинувач за напојување + Sensitivity, лесен за работа, точен и сигурен. Може да го открие позиционерот со мобилни, Кина Уником, Телеком, 2 G, 3 G, 4 G картички. Може да открие локатор на пакети со голема брзина што поставува GPS локатор. Може да открие 1,2g, 2,4g безжична камера. Спецификација : Материјал : Опсег на металфреквенција : 1 MHz-8000 MHz Detect Динамички опсег : > 73db Detection Сензитивност : .03 MWDetection Опсег : 2,4 GHz безжична камера; 10 ㎡ (стандардна камера од 10 MW) 1,2 GHz безжична камера; 15 ㎡ (Стандардна камера од 10 MW) Сигнал за мобилен телефон 2 G, 3 G, 4 G : 3-15㎡индицирање Режим : Индикација за LED осветлување на 9 нивоа, Снабдување со варијабилен тон Под снабдување : Вграден 3,7 V полимерна батерија Тековно : 60 МАРКИНГ ВРЕМЕ : 15-25 Часови за часови : приближно. 12 * 6 * 2,5 см/ 4.0 во тежина : 214 gpackage список : 1 * детектор1 * антена1 * USB кабел1 * Упатство за инструкции : Забележете дека новиот тип и стариот вид на овој производ ќе бидат испратени случајно и проверете дали Нема да ви пречи пред да нарачате.

Features:
1. Professional radio wave detection device with high sensitivity, adjustable threshold and large detection frequency range.:
2. As long as the power switch + sensitivity switch, easy to operate, accurate and reliable.:
3. It can detect the positioner with mobile, China Unicom, Telecom, 2G, 3G, 4G cards.:
4. It can detect high speed upload GPS locator packet locator.:
5. It can detect 1.2G, 2.4G wireless camera.:
Specification:
Material: Metal
Frequency Range: 1MHZ-8000MHZ
Detect Dynamic Range: >73DB
Detection Sensitivity: ≤0.03MW
Detection Range: 2.4GHz wireless camera; 10 ㎡(Standard 10mW camera)1.2GHz wireless camera; 15 ㎡(Standard 10mW camera)
Mobile phone signal 2G, 3G, 4G: 3-15㎡
Indication Mode: 9-level LED lighting indication, variable tone indication
Power Supply: Built-in 3.7V polymer battery
Working Current: 60Ma
Working Time: 15-25 hours
Size: Approx. 12 * 6 * 2.5 cm/ 4.7 * 2.4 * 1.0 in
Weight: 214 g
Package list:
1 * Detector:
1 * Antenna:
1 * USB Cable:
1 * Instruction Book:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Производи во категоријата

Екстра Густа Анти-Солза Пилатес Душеци Еко Пријателски,Нелизгачки Јога Мат Со Линии За Усогласување, Совршен Ново
Екстра Густа Анти-Солза Пилатес Душеци Еко Пријателски,Нелизгачки Јога Мат Со Линии За Усогласување, Совршен

ЕКСТРА ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 72"(183см) Х 27"(68см);Дебелина : 5мм;тежина : 2,8 фунти (Прибл)Подолги И Пошироки Од Обичн

DEN 3.33
Cabilock 1PC кутија Транспарентна пластична кутија за чевли, јасни кутии за чевли, чиста организаторска кутија пластика Ново
Cabilock 1PC кутија Транспарентна пластична кутија за чевли, јасни кутии за чевли, чиста организаторска кутија пластика

Пластика Да се ​​оди контејнери со капаци : материјалот е пластичен, задебелениот материјал, транспаре

DEN 211.68
ACTGene 5115-11cs Safeport Завртка Капа Цевка, Здолниште, Стерилни, Јасно Ново
ACTGene 5115-11cs Safeport Завртка Капа Цевка, Здолниште, Стерилни, Јасно

Сите ампули се достапни во здолниште и конусни ентериери за да се овозможи целосно обновување на зачува

DEN 1.33
Баха Момент: Original Оригинален лак За Нокти, Пролетни Колекции 2017, 481 Баха Момент 13,5 мл Ново
Баха Момент: Original Оригинален лак За Нокти, Пролетни Колекции 2017, 481 Баха Момент 13,5 мл

Лакот за нокти ES прави прекрасен маникир!Беспрекорна покриеност, совршено мазна, благодарение на негов�

DEN 137.60
Зачудувачки куќиште со молив од зеленчук, моркови и гранџ точки, торба со молив со ткаенини со двоен патент, Ново
Зачудувачки куќиште со молив од зеленчук, моркови и гранџ точки, торба со молив со ткаенини со двоен патент,

Големина на случајот 8,5 "W x 5,5" L Разновиден и простран случај на црно молив со печатен капак Направено од

DEN 1.33
Фулвајт 8 Поддршка за приколка за приколка за 2-инчен приемник цевка Extender приемник за продолжување Ново
Фулвајт 8 Поддршка за приколка за приколка за 2-инчен приемник цевка Extender приемник за продолжување

Завршено во црна облога на подвер, обезбедуваат трајни и силни услови, се спротивставуваат на прашината

DEN 3.00
Ymenow LED LED за полнење на гласачки свеќи со далечински тајмер, 2 пакувања со батерија со батерија Ново
Ymenow LED LED за полнење на гласачки свеќи со далечински тајмер, 2 пакувања со батерија со батерија

Боја на осветлување : Топло бело Материјал : LED + PP Батерија на свеќи : Липолимер (вклучен) Далечинска бате�

DEN 3.33
Мулти-бои мини опстанок компас на отворено кампување за пешачење со џеб со течност за компас исполнет Ново
Мулти-бои мини опстанок компас на отворено кампување за пешачење со џеб со течност за компас исполнет

Она што ќе го добиете : ќе добиете 18 парчиња мини компаси во 9 бои, може да се носи како нараквица и лесно е

DEN 2.00
Амбесон Писмо N Ткаенина Торбичка Во собата на 2, Азбука Вашето Име Туш Со Праисториски, Мали Врвка Торба Ново
Амбесон Писмо N Ткаенина Торбичка Во собата на 2, Азбука Вашето Име Туш Со Праисториски, Мали Врвка Торба

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти...

DEN 3.33
Puccy 3 пакет анти -сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со GE Digital камерата C1440W TPU чувар (Не Ново
Puccy 3 пакет анти -сино светло заштитен филм на екранот, компатибилен со GE Digital камерата C1440W TPU чувар (Не

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло Анти си

DEN 207.68
Lbris Washable Runner килим, 2'x6 ', за ходнички алишта за перење кујна влезна бања, тркачи што не се лизгаат Ново
Lbris Washable Runner килим, 2'x6 ', за ходнички алишта за перење кујна влезна бања, тркачи што не се лизгаат

Машината за перење : lbris Runner килими се практични и стилски, кои нудат лесна грижа и чистење без загрижено�

DEN 559.84
Xuefu YCS6 Series AC SPD 2P 385V House Surge Protector Заштитна заштита на уредот со низок напон Ново
Xuefu YCS6 Series AC SPD 2P 385V House Surge Protector Заштитна заштита на уредот со низок напон

Тип : YCS6B, Тип : YCS6C, Тип : YCS6D Номинална струја на празнење во (KA) : 30,40,60 Максимална струја на празнење IMAX (KA) :

DEN 510.40
За DV 6212/2A 12V 2.6A 32W 172X172X51MM 4-жичен вентилатор за ладење Ново
За DV 6212/2A 12V 2.6A 32W 172X172X51MM 4-жичен вентилатор за ладење

Модел : DV 6212 / 2 A Напон : 12 V, струја : 2 Енергија : 32 W Големина : 172x172x51mm / 6 Производот е тестиран пред да ја на�

DEN 1518.08
Modelones Mini LED ламба за нокти+чистач за четка за четка за нокти и реставратор Ново
Modelones Mini LED ламба за нокти+чистач за четка за четка за нокти и реставратор

❤ 【Моќно чистење 2 Навлажнувајте ги влакната за да ја направите апликацијата за маникир измазнета и да

DEN 3.33
ESR Враќа Магнетна Тастатура Случај, Ipad Тастатура Случај Компатибилен со iPad 10-Та Генерација, Лесно Поставени Лебдечки Ново
ESR Враќа Магнетна Тастатура Случај, Ipad Тастатура Случај Компатибилен со iPad 10-Та Генерација, Лесно Поставени Лебдечки

Работете Од Каде било : надградете го вашиот i Pad во режим на завршување работи со тоа што ќе го трансформ�

DEN 1903.84
Налепници за уметност на Денот на вineубените, срцеви декорации за нокти 3D цртан филм срце, loveубов црвени усни, ангел Ново
Налепници за уметност на Денот на вineубените, срцеви декорации за нокти 3D цртан филм срце, loveубов црвени усни, ангел

Altидари за нокти на Денот на Денот на Валентен : Пакетот доаѓа со 5 / 6 чаршафи на 3Д ден на в Valentубените Ден

DEN 127.84
Алиојоит гости именка дефиниција дрвени знаци гостин смешна дефиниција 12x22in рамка од кајсија дрвена плакета за Ново
Алиојоит гости именка дефиниција дрвени знаци гостин смешна дефиниција 12x22in рамка од кајсија дрвена плакета за

Плаки за знаци на знак, дрвена врата семејна wallидна уметност со инапиционална изрека значајни зборови, �

DEN 2.00
Aboofan 1 компјутер ткаенина Прекрасна сегашна торбичка Исклучителна стилска торба за складирање празнична забава Ново
Aboofan 1 компјутер ткаенина Прекрасна сегашна торбичка Исклучителна стилска торба за складирање празнична забава

Предметот : торбата за подароци е лесна и компактна, лесна за употреба и преносна за продолжување Може д�

DEN 1.33
Sjysxm Car Cover Компатибилен СО Bmw X5 X6 X5M X6M, Водоотпорен Капак За Сите Временски Услови Со Памучна Обвивка, Ново
Sjysxm Car Cover Компатибилен СО Bmw X5 X6 X5M X6M, Водоотпорен Капак За Сите Временски Услови Со Памучна Обвивка,

1 Модели За Покривање на автомобили : капакот на автомобилот е компатибилен СО bmw x5(20072023 E70 F15 G05) / X5 M(20092023 E

DEN 1279.84
Murve Lay37 22mm Ротари прекинувач 2/3 Позиција на копчето Ротари 1NO/1NC и 2NO ROTARY SWITCH SWITCH DPST SWITCH 660V Ново
Murve Lay37 22mm Ротари прекинувач 2/3 Позиција на копчето Ротари 1NO/1NC и 2NO ROTARY SWITCH SWITCH DPST SWITCH 660V

Позиција за положба на копчето за селектор2 Позиција 3 Позиција Дијаметар на дупката за монтирање 2...

DEN 229.60
Детални делови за гравирање на оружје за моделирање на хоби DIY за MG 1/100 скала RGM-79SC GM Sniper Custom Ново
Детални делови за гравирање на оружје за моделирање на хоби DIY за MG 1/100 скала RGM-79SC GM Sniper Custom

Материјали : ABS, како што покажува првата слика, не вклучуваат други модел Нови општи пластични делови за

DEN 1446.40
Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива Ново
Електронски Организатор, Торбичка За Торбичка За Организатор На Кабел За Патување Електронски Додатоци Пренослива

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 1065.60
ASI ASISP275-3PN UL 1449 4-то издание. Уред за заштита на пренапони монтиран DIN Rail, 4 пол, 3 фаза, 415/240 Ново
ASI ASISP275-3PN UL 1449 4-то издание. Уред за заштита на пренапони монтиран DIN Rail, 4 пол, 3 фаза, 415/240

4 пол, 5 жица, 3 фаза 415 / 240 VAC, уред за заштита на пренапони, модул за приклучок MOV и GDT Континуиран работен на

DEN 0.67
Сопера Де Јемаја 2-Јемаја Турин 2 Ново
Сопера Де Јемаја 2-Јемаја Турин 2

Јемаја порцелан турин Сопера де Јемаја де порцелана Азул конвенцентос ен дорадос Сина со златни акцент�

DEN 1471.84
Ldexin 20pcs Пластични Компјутер Биро Дупка Grommet 2 Инчен Кабел Кабел Капак Grommet Организатор За Ново
Ldexin 20pcs Пластични Компјутер Биро Дупка Grommet 2 Инчен Кабел Кабел Капак Grommet Организатор За

Изработен од пластичен материјал, со полиран финиш, никогаш не го гребе и гребе вашиот кабел, овозможува

DEN 2.67
Самит на екстремни мрежи X150-24p Етерентен прекинувач Ново
Самит на екстремни мрежи X150-24p Етерентен прекинувач

24 Порта Етерентен прекинувач 24 Порта Етерентен прекинувач Summit X15024 P прекинувачот се заснова на оператив

DEN 204.16
DBParts Dc Моќ Приклучок Кабел За Cmaq C57-212NR CQ57-214NR CQ57-218NR CQ57-314NR CQ57-315NR CQ57-229WM CQ57-319WM Ново
DBParts Dc Моќ Приклучок Кабел За Cmaq C57-212NR CQ57-214NR CQ57-218NR CQ57-314NR CQ57-315NR CQ57-229WM CQ57-319WM

Вкупна Должина Прибл 20см 7Жица 7Пински, Приклучок ЗА П / Н : 646121001 350714Л00600Г Сосема Нова И Едногодишна Гаран�

DEN 0.33
Ден на мртвиот череп за шеќер црн полнач сет од 4 Ново
Ден на мртвиот череп за шеќер црн полнач сет од 4

Шеќер череп : 13 ”Пластични плочи за полначи Ден на мртвите Даа де Лос Муертос Сет за полначи со 4 парчињ�

DEN 317.92
Организирана организација за виklушкар на Оби Ново
Организирана организација за виklушкар на Оби

Универзално одговара на сите виklушкари Инстали за секунди Монтира каде и да има простор Идеално за зад �

DEN 2.33
Reolink 4G пакет Go Plus+SP со 64 GB микро SD картичка, мобилна безбедносна камера безжична отворено, Ново
Reolink 4G пакет Go Plus+SP со 64 GB микро SD картичка, мобилна безбедносна камера безжична отворено,

Што има во пакетот? 1* Reolink Go PlReolink црн соларен панел 1 Reolink 64 GB микро SD картичка Што има во пакетот?...

DEN 2.67
Lyetny 3 Ниво Десерт Торта Стојат Злато Cupcake Пециво Штанд За Чај Партија, Свадба И Роденден, Диносаурус Ново
Lyetny 3 Ниво Десерт Торта Стојат Злато Cupcake Пециво Штанд За Чај Партија, Свадба И Роденден, Диносаурус

Голема Големина : дијаметрите на држачот за кекси : Долно ниво 10,62 инчи, Средно ниво 9,44 инчи, Највисоко ни�

DEN 575.84
Teguangmei LED RV Interior Light Light, COB 108LEDS 16W DC12-24V LED лента светло со вклучен/исклучен прекинувач, Ново
Teguangmei LED RV Interior Light Light, COB 108LEDS 16W DC12-24V LED лента светло со вклучен/исклучен прекинувач,

【Ултра тенок дизајн 6000к бела светлина; Издржлив со мала потрошувачка на енергија и над 40,000 часови живот

DEN 1.67
Кутии Брз Bfm2bfk Брановидни Картони Лесно Преклопени Поштари, 20 x 16 x 2 Инчи, Преклопете Ги Поштарите, Ново
Кутии Брз Bfm2bfk Брановидни Картони Лесно Преклопени Поштари, 20 x 16 x 2 Инчи, Преклопете Ги Поштарите,

Економичната конструкција на крафт помага да се намалат трошоците за пошта Овие едноделни поштари имаа

DEN 1.67