PLCC -4 SMD чиста зелена - ултра светла 1210/3528 LED

PLCC -4 SMD чиста зелена - ултра светла 1210/3528 LED

DEN 0.67

Ново

Залиха

PLCC -4 SMD чиста зелена боја - Ultra Bright 1210 /3528 LED (бродови од нас) Големина : PLCC4 / 3528 /1210 LED, боја : чиста зелена, сјајност : 1800 MCD. Напред напон : 3.6 V, струја : 20m A секој чип/диода-3 чипови/диоди, бранова должина : 525-530 nm. Агол на гледање : 120 степени, Mount Style : SMD (диода на површинска монтажа), Боја на леќи : Јасна. Супер светли LED диоди, кои се користат за мод, RC, Adruino, Cars, Ho Scale Model, авиони, камиони, Adafruit проекти, Ноќта на вештерките, Божиќ, компјутер, Ultra Light, итн. PLCC -4 SMD Pure Green - Ultra Bright 1210 /3528 LED (LED ( Бродови од нас). Големина : PLCC4 / 3528 /1210 LED, боја : чиста зелена, сјајност : 1800 MCD. Напред напон : 3.6 V, струја : 20m A секој чип/диода-3 чипови/диоди, бранова должина : 525-530 nm. Агол на гледање : 120 степени, Mount Style : SMD (диода на површинска монтажа), Боја на леќи : Јасна. Супер светли LED диоди, кои се користат за Mods, RC, Adruino, Cars, Ho Scale Model, авиони, камиони, Adafruit проекти, Ноќта на вештерките, Божиќ, компјутер, ултра светлина, итн. Не можам да тргнам наопаку. 3528 или 1210 е друго име за кое СМД е попозната како. Ова ЛЕР се користи во многу од денешната популарна електроника. Ги видовме како се користат како директни замени во електрониката за едноставно да ги променат боите. Тие исто така се користат за сопствени проекти или во производи за масовно производство, исто така. PLCC4 има 4 влошки на неа и е лесен начин да се разликува разликата помеѓу LED PLCC4 и PLCC2, кои имаат ист стапало. Ние го користиме и имаме само LED диоди со највисок квалитет таму.

Производи во категоријата

3 парчиња Кит Нож Спакл Лента Стругалка Алатка Комплет Флексибилни Сечилото Во Собата Различна Големина Виси Дупка Ново
3 парчиња Кит Нож Спакл Лента Стругалка Алатка Комплет Флексибилни Сечилото Во Собата Различна Големина Виси Дупка

ПРАКТИЧНОСТ : ножот за кит е совршено прилагоден за нанесување и отстранување на кит, гипс, цемент, бетон

DEN 287.84
BlueLotus 8 1 Din Android 5.1 Четири Јадро Автомобил ДВД ГПС Навигација за Ford Focus 2015 w/ ТВ Радио Bluetooth+WIFI+SWC+RDS+AV+AUX Ново
BlueLotus 8 1 Din Android 5.1 Четири Јадро Автомобил ДВД ГПС Навигација за Ford Focus 2015 w/ ТВ Радио Bluetooth+WIFI+SWC+RDS+AV+AUX

Општи информации : Бренд : Dectek OS : Android 11 os Lollipop ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad Core 16 GHz*4 RAM МЕМОРИЈА : DDR3 2gb Внатре

DEN 817.60
Зелена Сина Виолетова Сјајна Акрилна Табла Со Исечоци Големина На Букви Пвц Клипборди За Студенти, Жени, Мажи И Деца, Ново Попусти
Зелена Сина Виолетова Сјајна Акрилна Табла Со Исечоци Големина На Букви Пвц Клипборди За Студенти, Жени, Мажи И Деца,

Материјал користи транспарентен пвц материјал, изработен од висококвалитетен акрилен лим со дебелина �

DEN 271.84
ЕИДКГД 26 22 20мм Часовник За Гармин Феникс 6 6Х Про 5 5Х Плус 3ХР Лента Од Нерѓосувачки ЧЕЛИК Феникс6 Феникс5 Ново
ЕИДКГД 26 22 20мм Часовник За Гармин Феникс 6 6Х Про 5 5Х Плус 3ХР Лента Од Нерѓосувачки ЧЕЛИК Феникс6 Феникс5

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 0.67
Мангум Дефиниција Најсовршената Жена - 8оз Колк Пиење Алкохол Колба Ново
Мангум Дефиниција Најсовршената Жена - 8оз Колк Пиење Алкохол Колба

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 0.67
Валута Монета Албум, 370 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, 250 Џебови Монета Собирање Книга Носителот, Ново
Валута Монета Албум, 370 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, 250 Џебови Монета Собирање Книга Носителот,

?€370 Џеб Монета И Сопственикот На Валута : монета и валута колекција книга со 120 џебови за валута џебови и

DEN 2.00
Ултрафун Унисекс Сублимација Празна Мрежа Бејзбол Капа Полиестер Мрежа Камионџија Шапка Ново
Ултрафун Унисекс Сублимација Празна Мрежа Бејзбол Капа Полиестер Мрежа Камионџија Шапка

Мека, удобна мрежа пропустлива за влага ве спречува да се прегреете Прилагодливото пластично затворање

DEN 1.33
Blackmagic Дизајн Џеб Кино Камера 6K G2 Пакет СО 128gb SD Картичка, Дополнителна Батерија, Комплет За Чистење Ново
Blackmagic Дизајн Џеб Кино Камера 6K G2 Пакет СО 128gb SD Картичка, Дополнителна Батерија, Комплет За Чистење

Blackmagic Дизајн Џеб Кино Камера 6 K G2 Леќа Бедем Прашина Капа Камера Ремен 30w Напојување Со Заклучување Кон

DEN 2.00
Торба За Закачалки за Палто фансипро Отпорна На Нечистотија, Комплети За Додатоци На Гардероба; Куќа За Изнајмување; Ново
Торба За Закачалки за Палто фансипро Отпорна На Нечистотија, Комплети За Додатоци На Гардероба; Куќа За Изнајмување;

Со транспарентен дизајн на прозорецот, погодно е да се најде складирана облека Рабовите на производот с

DEN 273.44
Puccy 3 Пакет Анти Сина Светлина Екран Заштитник Филм, компатибилен Со Garmin GHS 11 Жичен VHF Слушалка Tpu Ново
Puccy 3 Пакет Анти Сина Светлина Екран Заштитник Филм, компатибилен Со Garmin GHS 11 Жичен VHF Слушалка Tpu

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Ф�

DEN 3.33
Внимателни Пораки Позитивни Афирмации Медитација Картички За Грижа За Себе Ново Попусти
Внимателни Пораки Позитивни Афирмации Медитација Картички За Грижа За Себе

52 картички за внимателност картички за афирмација и картички за само смирување совршени за да ви помогн

DEN 239.84
Јосу Здравствена Опрема Организатор На Фиоки За Преклопување, Чорапи За Кутии За Складирање, Пренослив Ново
Јосу Здравствена Опрема Организатор На Фиоки За Преклопување, Чорапи За Кутии За Складирање, Пренослив

[Функција] : кутијата за складирање може да ја чува вашата шамија, градник, гаќи, чорапи, вратоврски, рака�

DEN 3.00
4 Пакувања КАПАЦИ ЗА Маски ЗА МАСКИ, Капак За Перничиња За Лице За Капа За Капа, Универзални И Еднократно Удобни Ново
4 Пакувања КАПАЦИ ЗА Маски ЗА МАСКИ, Капак За Перничиња За Лице За Капа За Капа, Универзални И Еднократно Удобни

Руно КАПАЦИ ЗА УДОБНОСТ НА CPAP : перницата на капакот на ременот CPA е спречете го притисокот да носи маска

DEN 2.67
3 1/2 Инчен Хармоника Експанзија Обоени Џеб Датотека, Директно Јазиче, Правни, Жолта, Вкупно 100ile, Се Продаваат како Ново
3 1/2 Инчен Хармоника Експанзија Обоени Џеб Датотека, Директно Јазиче, Правни, Жолта, Вкупно 100ile, Се Продаваат како

Светли обоени џебови со датотеки помагаат во проекти со кодови во боја Тивек засилувањето на превртува�

DEN 1.00
Смешни Пингвин Хармоника Организатор На Датотеки Проширување На Папката Со Датотеки 6 Џебови Држач За Датотеки За Училишна Ново
Џебалк Модел Е Во Реално Време Двонасочна 82 Јазик Глас Преведувач со 2 Година Вграден Во Податоци И Текст-За-Превод Ново
Џебалк Модел Е Во Реално Време Двонасочна 82 Јазик Глас Преведувач со 2 Година Вграден Во Податоци И Текст-За-Превод

2 Нова Функција Камера Вграден 2 Годишен План За Податоци Двојни Микрофони За Поништување На Бучава Инту

DEN 3984.00
Кленплус 3 парчиња. Прекрасни Цвеќиња Од Црвена Роза Цветни Шие Железо На Лепенка Везена Апликација Занает Ново
Кленплус 3 парчиња. Прекрасни Цвеќиња Од Црвена Роза Цветни Шие Железо На Лепенка Везена Апликација Занает

Големина : 3,4 / 8Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

DEN 1430.40
Asdsinfor google pixel 3a Случај Целосна Стилски Напредно Втиснување Паричник Случај Кредитни Картички Ново
Asdsinfor google pixel 3a Случај Целосна Стилски Напредно Втиснување Паричник Случај Кредитни Картички

Компатибилен Модел : Само За Google Pixel 3a Дизајн НА ЦЕЛОСНО ТЕЛО 3 D Сликарство, Симпатичен Изглед и Висок Ква

DEN 2.67
36 Парчиња Суво Полнење На Графит, 2,8 мм Суво Полнење Моливи, Механички Полнења Со Моливи 3 Бои Заменски Ново
36 Парчиња Суво Полнење На Графит, 2,8 мм Суво Полнење Моливи, Механички Полнења Со Моливи 3 Бои Заменски

Доволна количина : ќе добиете комплет за полнење молив за обработка на дрво, вклучувајќи 36 парчиња дебел

DEN 68.64
Алспејс Метал 450036-04 23,5 Х 15 Штипка/Ѕид/Монтирање/Гаража/Штипка / Пристап-450036-04, 23-1/2 х 15 Ново
Алспејс Метал 450036-04 23,5 Х 15 Штипка/Ѕид/Монтирање/Гаража/Штипка / Пристап-450036-04, 23-1/2 х 15

Работи со стандардни метални куки за колчиња Напојуваната обложена завршница се спротивставува на ' рѓ�

DEN 216.00
KIDZLIKE 150 Парчиња Ноќта На Вештерките Третираат Кеси Бонбони Добрите Кеси За Трик или Лекување На Пластични Ново
KIDZLIKE 150 Парчиња Ноќта На Вештерките Третираат Кеси Бонбони Добрите Кеси За Трик или Лекување На Пластични

Quer Super Вредносен Пакет Нашиот ноќта На Вештерките третираат кеси вклучуваат 150 парчиња самолепливи бонб

DEN 1.67
Fehauk 22mm Watchband За Garmin Ferrunner 945 935 Феникс 5 5Plus Феникс 6 Про Силиконски Паметен Часовник Бенд Брзо Ново
Fehauk 22mm Watchband За Garmin Ferrunner 945 935 Феникс 5 5Plus Феникс 6 Про Силиконски Паметен Часовник Бенд Брзо

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 3.00
КИНГГЕ Виолетова Розова Преса На Нокти Ковчег Со Средна Должина Лажни Нокти Со Дизајн На Пеперутка Ново
КИНГГЕ Виолетова Розова Преса На Нокти Ковчег Со Средна Должина Лажни Нокти Со Дизајн На Пеперутка

●Пакетот Содржи€ќе добиете 24 различни димензии притиснете на ноктите, флексибилни и супер удобни како

DEN 137.44
Њуфамилија 40 Пакет Куки Од Нерѓосувачки Челик За Бесење, Тешки Куки Во Форма На С За Закачување Облека, Ново
Њуфамилија 40 Пакет Куки Од Нерѓосувачки Челик За Бесење, Тешки Куки Во Форма На С За Закачување Облека,

`+Три ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ : пакетот вклучува три големини куки (48 инчи) за вашиот избор подобро да се прилаг

DEN 616.00
AJOURTEK за iPhone 14 Pro, Уметност Дизајниран Флип Паричник Стил Телефон Случај Покритие Мачка Куче Маче Кученце Целосна Ново
AJOURTEK за iPhone 14 Pro, Уметност Дизајниран Флип Паричник Стил Телефон Случај Покритие Мачка Куче Маче Кученце Целосна

за i Phone 14 Pro Паричник Дизајн / Флип Случај 3 Картички џеб и пари слој Висококвалитетна Синтетичка Кожа...

DEN 1.67
Електронска Торба За Организатор, Преносни Кутии За Складирање За Мобилен Телефон,Кабли, Полначи, Хард Диск, Картички Ново
Електронска Торба За Организатор, Преносни Кутии За Складирање За Мобилен Телефон,Кабли, Полначи, Хард Диск, Картички

Димензии на торба за складирање електроника : 914 инчи (24*15*8 цм), а исто така е многу погоден за семејна упо�

DEN 3.00
SBDs 5 x 2 Од Правоаголни RER-2X5-10-14 Оригинални КАПЧИЊА Сад Прават 10-14ga | Големина На Дупка L 4.74 - 4.83 - W Ново
SBDs 5 x 2 Од Правоаголни RER-2X5-10-14 Оригинални КАПЧИЊА Сад Прават 10-14ga | Големина На Дупка L 4.74 - 4.83 - W

SBDs (Пакет од 2) 5 "x 2" Од Правоаголни RER2 X51014 Вистински КАПСУЛИ Сад Направи (125 x 50 mm) 1014ga Дупка Големина (ID) L 483 "

DEN 189.60
Богатствата на каролина MW1195LCB Облечени Во Црна Пеликан Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Ново
Богатствата на каролина MW1195LCB Облечени Во Црна Пеликан Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло

Изработени од Калено Стакло Со Дизајн на задниот дел од таблата за сечење Кујнската даска за сечење пра�

DEN 1.00
Троја Осветлување Б2601-ГСВ Сесилија - 1 Светло Ѕид Сканце Во Модерен Стил - 18,5 Инчи Високи и 8 Инчи Широк, Ново
Троја Осветлување Б2601-ГСВ Сесилија - 1 Светло Ѕид Сканце Во Модерен Стил - 18,5 Инчи Високи и 8 Инчи Широк,

Заврши : Бело Тип На Светилка : Блескаво Материјал : Алуминиум / Нерѓосувачки Челик Сесилија е мазна, елег

DEN 0.33
Бмисегм Машка Долна Облека Машки Роман За Млади Возрасни Цртани Модели Удобни Боксерски Панталони Што Дишат Меки Ново
Бмисегм Машка Долна Облека Машки Роман За Млади Возрасни Цртани Модели Удобни Боксерски Панталони Што Дишат Меки

трчање шорцеви мажи над коленото шорцеви шорцеви ромпер костим фармерки мажи лабави шорцеви за пливање

DEN 0.33