Camblink 2023 Надградена безбедносна камера Внатрешна безжична мрежа, преносна камера од 2,4GHz, камера за безбедност на батерии, 180 дена во мирување, откривање на движење н?

Camblink 2023 Надградена безбедносна камера Внатрешна безжична мрежа, преносна камера од 2,4GHz, камера

DEN 639.84

Ново

Залиха

Безжичната безбедносна камера е опремена со мал штанд, лесен за ставање на камерата и наклон на широк опсег е исто така достапен Откривањето на движењето е прекрасно и е многу прецизно и чувствително, нема да пропуштите никакво движење, компактни и преносни доволно за да инсталирате насекаде, бидејќи не бара ниту жици. Не е потребна професионална инсталација, многу лесно поставена. Можете да гледате храна во живо од каде било, да ги репродуцирате снимките од далечина на апликацијата во секое време. Исклучете ја камерата со апликацијата за да внесете целосен режим на мирување со повеќе од 180 дена во мирување. Само преземете ја апликацијата UBOX за i OS или Android уреди во Google Play или Apple App Store. Креирајте сметка и додадете уред. Сите сте поставени и можете да гледате храна во живо од каде било. Ако се грижите за вашата домашна безбедност, оваа преносна камера може да се инсталира за вашите постари, миленичиња или бебиња кога не сте дома. Оваа безбедносна камера во затворен простор не само што може да се примени дома, туку и канцеларија или гаража за да го заштити вашиот сопствен имот. 【Компактна и преносна】 Домашната безбедносна камера со аудио/видео може да ја залепи на сите видови на места. Опремена е со заграда што може да го ротира и прилагоди аголот, напојувањето и мрежниот кабел не се потребни при инсталирање на камерата на батеријата , реализирајќи го вистинскиот безжичен дизајн на домашната безбедносна камера. 【Долг подготвеност и 100% безжичен】 Камерата за надзор на батеријата има ултра-долго време на подготвеност до половина година и ултра долго време на работно време од 60 дена (ако се активира 20-30 пати на ден). Поставувањето е супер лесно, го закачив до мрежата (само 2,4 GHz Wi Fi) со лесното поставување Wi Fi, тогаш можете далечински да ги гледате снимките во живо преку апликацијата на вашиот телефон без разлика каде сте во светот во апликацијата. 【PIR Detection Detection & 2 MP Night Vision】 Можете да го вклучите известувањето за откривање на движење и притискање ако има движење, безбедносната камера со напојување на батеријата ќе го преземе видеото и ќе испрати известување за притисок на вашиот телефон, а потоа веднаш да земете било кое Акција што треба да ја видите откако ќе го видите предупредувањето. 【Аудио снимање и снимање на јамка】 Со еднонасочна аудио функција, можете да пристапите до преносен микрофон на фотоапаратот за батерии и да го слушнете звукот на околината за да бидете сигурни дека сите ваши работи се безбедни, ова е одлична опција. Безжичната безбедносна камера во затворен простор поддржува снимање на јамка, ако микро SD картичката 128 G (не е вклучена) е полна, безжичната камера започнува да ги препишува најстарите датотеки. 【Двонасочна гаранција за складирање и доживотен век】 Сите видеа може да се зачуваат на микро SD картичка (MAX128 GB, не е вклучена) и облак (по избор) за складирање без скриени такси.365-дневна гаранција и 30-дневни бесплатни приноси уверете се дека вашата ризик без ризик набавка. Тим за поддршка : sc@yooomail. Ние нудиме доживотна техничка поддршка и услуга. 【Компактна и преносна】 Домашната безбедносна камера со аудио/видео може да ја залепи на сите видови на места. Опремена е со заграда што може да го ротира и прилагоди аголот, напојувањето и мрежниот кабел не се потребни при инсталирање на камерата на батеријата , реализирајќи го вистинскиот безжичен дизајн на домашната безбедносна камера. 【Долг подготвеност и 100% безжичен】 Камерата за надзор на батеријата има ултра-долго време на подготвеност до половина година и ултра долго време на работно време од 60 дена (ако се активира 20-30 пати на ден). Поставувањето е супер лесно, го закачив до мрежата (само 2,4 GHz Wi Fi) со лесното поставување Wi Fi, тогаш можете далечински да ги гледате снимките во живо преку апликацијата на вашиот телефон без разлика каде сте во светот во апликацијата.

Производи во категоријата

Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Знак 15-dh1003nt Ново
Power4Laptops Верзија 2 Замена Лаптоп Вентилатор Со Ладилник Компатибилен СО HP Знак 15-dh1003nt

Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за оригиналниот вентилатор на лаптопот,

DEN 1.67
Trond 5ft Ултра Тенок Продолжен Кабел со 6 Широко Приклучоци и 3 USB Порти &засилувач; Тронд Ултра Тенок Продолжен Кабел Ново
Trond 5ft Ултра Тенок Продолжен Кабел со 6 Широко Приклучоци и 3 USB Порти &засилувач; Тронд Ултра Тенок Продолжен Кабел

●Надградена Ултра Рамна Лента За Напојување На Приклучокот ● најновиот 0,39инчен ултратенок заштитник �

DEN 0.67
Јас ЛУВ Оод Мал грузиски Пехар Од Калај 110мм Светла Со Карактеристика На Допир Ново
Јас ЛУВ Оод Мал грузиски Пехар Од Калај 110мм Светла Со Карактеристика На Допир

150мл Капацитет Пехар Врвен дијаметар : 55мм Висококвалитетен калај Направени во ВЕЛИКА британија Калајо�

DEN 3.33
Велитбендс 20 Црна Никој Не Се Бори Сам Поддршка Нараквица Нараквица Ново
Велитбендс 20 Црна Никој Не Се Бори Сам Поддршка Нараквица Нараквица

Храбар НИКОЈ НЕ СЕ БОРИ сам порака Нашите бендови имаат вовлечен постојан текст Изграден за вашиот акти

DEN 3.00
Библиотека Знак 9 х3 Бело-Само-Стап Врата Знак Ѕид Налепница За Канцеларии Бизниси Куќа Дома Ново
Библиотека Знак 9 х3 Бело-Само-Стап Врата Знак Ѕид Налепница За Канцеларии Бизниси Куќа Дома

ГОЛЕМИНА : 9 на 3 инчи и дебелина од 0,12 инчи Долготрајниот акрилен материјал е лесен, но не и слаб...

DEN 3.33
Магична Електрична Вакуумска Пумпа-Работи На Повеќето Брендови На Торби За Компресија-Пренослив И Ново
Магична Електрична Вакуумска Пумпа-Работи На Повеќето Брендови На Торби За Компресија-Пренослив И

ВАКУУМСКА ПУМПА ЗА КОМПРЕСИЈА НА МАГИЧНА КЕСАМоќно брзо вшмукување за херметички вакуумска заптивка н�

DEN 1.67
Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Ново
CGSignLab | Ирски На Срцето-ПлоштадПрозорец Се Држат | 5x5 Ново
CGSignLab | Ирски На Срцето-ПлоштадПрозорец Се Држат | 5x5

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 187.84
3dRose Прилично Еукалиптус Зеленило Остава Монограм Почетна Y-Може Ладилник Шише Заврши Ново
3dRose Прилично Еукалиптус Зеленило Остава Монограм Почетна Y-Може Ладилник Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 167.84
Стенли 78-339 Среден Воздушен Чекан Ново
Стенли 78-339 Среден Воздушен Чекан

Се справи со издувните гасови насочува издувните гасови надолу и далеку од корисникот Designedономски диза

DEN 492.64
ВАЛИКЛУД 3 парчиња Торба За Складирање Вакум Торба За Чување Торба За Шминка Организатор Големи Мажи Торба За Патување Ново
ВАЛИКЛУД 3 парчиња Торба За Складирање Вакум Торба За Чување Торба За Шминка Организатор Големи Мажи Торба За Патување

најлон ОРГАНИЗАТОРСКИ ЧАНТИ за ПАТУВАЊЕ Погоден За некои возбудливи спортови, како што се активности в�

DEN 315.04
Аексит Силиконски Капак Терминал Блокови Бакар Проводник 2, 5мм2 Висока Температура Жица Кабел 9М/29.5 Стапки Термоспој Ново
Аексит Силиконски Капак Терминал Блокови Бакар Проводник 2, 5мм2 Висока Температура Жица Кабел 9М/29.5 Стапки Термоспој

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Силикон, Бакар Нето Тежина : 297гр; Содржина На Пакетот : 1 х Висока

DEN 320.16
Knick Knack Подароци половината - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Ново
Knick Knack Подароци половината - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 1.67
Аксиаолу 4 Череп Лажици, 18/10 Нерѓосувачки Челик Шеќер Череп Чај Лажици Кафе И Чај Мешање Лажица Во Собата-Црна Ново
Аксиаолу 4 Череп Лажици, 18/10 Нерѓосувачки Челик Шеќер Череп Чај Лажици Кафе И Чај Мешање Лажица Во Собата-Црна

Quality Callitater® : лажицата за кафе е18 / 10 изработена од нерѓосувачки челик за храна лесна и издржлива , таа е п�

DEN 1.33
Жичен Контролер За Xbox One, Iccsky Xbox Еден Жичен Контролер За Игри За Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР Windows 7/8/10, Ново
Жичен Контролер За Xbox One, Iccsky Xbox Еден Жичен Контролер За Игри За Xbox ЕДЕН КОМПЈУТЕР Windows 7/8/10,

ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТIccsky Жичен Контролер На Игри е совршено компатибилен со xbox One / Xbox Series X / S / и q ком

DEN 3.00
Кабилок Сферични Торус Чоколадо Бонбони Обвивки за Чоколадо Бонбони Чоколадо Бонбони Цвет Пакување Ново
Кабилок Сферични Торус Чоколадо Бонбони Обвивки за Чоколадо Бонбони Чоколадо Бонбони Цвет Пакување

ДРЖАЧ за ТАРТУФИ овие чоколадо носителот може да помогне да се елегантен стил на секоја пригода, делика�

DEN 689.60
Клиспид 5 парчиња Комплет За Чаши Камо Шише Со Вода Топлинска Колба Шише Со Вода Силиконска Чаша Долна Ново
Клиспид 5 парчиња Комплет За Чаши Камо Шише Со Вода Топлинска Колба Шише Со Вода Силиконска Чаша Долна

Силикон ДОДАТОЦИ ЗА ШИШИЊА СО ВОДА Користете добри перформанси и безбеден силиконски материјал, тие се

DEN 0.67
Залман CNPS10X Оптима II RGB Ладилник ЗА Процесори Со Високи Перформанси, Ултра Тивок Вентилатор ОД Ново
Залман CNPS10X Оптима II RGB Ладилник ЗА Процесори Со Високи Перформанси, Ултра Тивок Вентилатор ОД

МОЌЕН ВЕНТИЛАТОР со ДВОЈНО СЕЧИЛО : вентилаторот со двојно сечило 120мм е дизајниран да го движи воздухот

DEN 1.67
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Lenovo Z2 Плус Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник Ново
Ваксон Телефон Случај Црна, Компатибилен Со Lenovo Z2 Плус Водоотпорен Торбичка Сува Торба [ Не Заштитник

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

DEN 2.00
Комплет За Замена На Делови Од Лотин Компатибилен Со Roomba s9, s9+, Серија Правосмукалка.Пакување од 1 Комплет Ново
Комплет За Замена На Делови Од Лотин Компатибилен Со Roomba s9, s9+, Серија Правосмукалка.Пакување од 1 Комплет

МАТЕРИЈАЛ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТИзработен од материјали со висока јачина и еколошки за да се обезбедат опти�

DEN 527.84
Биешаби Ние Голи Мечки Нерѓосувачки Челик Кригла / Кафе Термос &засилувач; Вакуум Колба Ново
Биешаби Ние Голи Мечки Нерѓосувачки Челик Кригла / Кафе Термос &засилувач; Вакуум Колба

Издржлив Изолиран Нерѓосувачки Челик Висок Квалитет 304 НЕРЃОСУВАЧКИ Челик + ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ABS...

DEN 409.60
Ромгејм 16 Битна Рачна Конзола Видео Игра Кертриџ Картичка Уличен Борец Соништа На Алфа Воин Верзија на англиски Ново
Ромгејм 16 Битна Рачна Конзола Видео Игра Кертриџ Картичка Уличен Борец Соништа На Алфа Воин Верзија на англиски

1 Висококвалитетен материјал, безбеден и издржлив Сите предмети се тестирани Игра касети само како што �

DEN 0.67
Држач За Контејнери За Шишиња Синџир Од Нерѓосувачки Водоотпорен Клуч Челична Кутија За Лекови Други Мали Прстени За Ново
Држач За Контејнери За Шишиња Синџир Од Нерѓосувачки Водоотпорен Клуч Челична Кутија За Лекови Други Мали Прстени За

Ве молиме дозволете 13см разлики поради рачно мерење Можете да одите каде и да одите и што и да правите По

DEN 2.00
Ренекст Органза Торбички За Влечење Торби Ново
Ренекст Органза Торбички За Влечење Торби

48 Чиста Органза КесиБело Одлично за држење џебни часовници, синџири, нараквици, камења или други предме�

DEN 95.84
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Спајс Ми-710 7 Ново
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Спајс Ми-710 7

Вградена пролетна брава за брзо ослободување Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречу�

DEN 694.40
Најдобар ГЛАВЕН СЛУЖБЕНИК За ИНФОРМАЦИИ Некогаш Кафена Лажица Чаша Подароци За Пријател - Лажица Врежан Ново
Најдобар ГЛАВЕН СЛУЖБЕНИК За ИНФОРМАЦИИ Некогаш Кафена Лажица Чаша Подароци За Пријател - Лажица Врежан

Најдобар ГЛАВЕН СЛУЖБЕНИК За ИНФОРМАЦИИ Некогаш Кафе Лажица Чаша Подароци За ПријателЛажица Врежана К�

DEN 2.33
Канб Мат Лажни Нокти Уметнички Додатоци Кратки Лажни Нокти Целосна Покривка Совети за Нокти француски Печат На Нокти Ново
Канб Мат Лажни Нокти Уметнички Додатоци Кратки Лажни Нокти Целосна Покривка Совети за Нокти француски Печат На Нокти

●Различна Големина : Понудете Различни Големини,соодветна големина што одговара на секој прстТрае нај�

DEN 0.33
Сол И Бибер Шејкери Влага Доказ, Совршен За Кампување Пикник На Отворено Кујна Ручек Кутии Патување Зачин Постави Ново
Сол И Бибер Шејкери Влага Доказ, Совршен За Кампување Пикник На Отворено Кујна Ручек Кутии Патување Зачин Постави

КАПАЦИТЕ ОТПОРНИ НА ВЛАГА ГО ОДРЖУВААТ ПРЕХРАНБЕНИОТ ПРОИЗВОД ЗАПЕЧАТЕН И ЗАШТИТЕН ДОСТАПНИ СЕ РАЗЛИЧ�

DEN 2.00
Монтирање На Ѕид на таблети-ЅИД НА ЦТА, Под-Кабинет И Монтирање На Биро со 2 Одделни Основи За Таблети за Таблети со Ново
Монтирање На Ѕид на таблети-ЅИД НА ЦТА, Под-Кабинет И Монтирање На Биро со 2 Одделни Основи За Таблети за Таблети со

Две одделни, лесни за инсталирање монтажни основи Прилагодливото монтирање може да ги држи i Pad и другит�

DEN 1.67
Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО Граѓански Промастер JY8078-01L / JY8078 - 52l Tpu Ново
Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО Граѓански Промастер JY8078-01L / JY8078 - 52l Tpu

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

DEN 201.44
eiuie Програмабилен Дисплеј PFXGP4501TADW Екран На Допир Ново
eiuie Програмабилен Дисплеј PFXGP4501TADW Екран На Допир

?型号参数 : pfxgp4501tadw ?Новите производи доаѓаат со 12месечна гаранција Доколку ви треба, можеме да понудиме не

DEN 2.67
ВИСОК ОГАН 10 Инчен Контурен Мерач со Прилагодлива Брава, Паметен Владетел За Мерење Со Пластични Иглички ЗА Ново
ВИСОК ОГАН 10 Инчен Контурен Мерач со Прилагодлива Брава, Паметен Владетел За Мерење Со Пластични Иглички ЗА

●ЛЕСЕН НАЧИН ЗА ДУПЛИРАЊЕ НА КОЈА било ФОРМА < МЕРАЧ НА контура со ВИСОК ОГАН дизајниран за цевки за нам�

DEN 1094.40
Елиот фсцм 34411 Опрема Во Собата 3020-00-420-5365 Ново
Елиот фсцм 34411 Опрема Во Собата 3020-00-420-5365

Менувач Заби : 73 PN : FSCM 34411 FSCM34411 Менувач Заби : 73 Pin Заби : 11item Име Код (INC) : 21970 (Опрема Во собата, Спирален, Ис�

DEN 3461.28
Копнени Системи За Обновување На Возилата Окови 3/4 4,75 Тон-Црна Ново
Копнени Системи За Обновување На Возилата Окови 3/4 4,75 Тон-Црна

Подобри ПерформансиКопнени Системи За Возила Црните Окови На Прстенот Д 3 / 4 " имаат 28 јачина на кршење и

DEN 1.00
Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со ВАШИОТ LG P875 10 Инчи Со Далечински Управувач За Ново
Светла Селфи Прстен Три-Боја Светлина Компатибилен Со ВАШИОТ LG P875 10 Инчи Со Далечински Управувач За

[Затемнето 10 " Led Светло За ПРСТЕН] Нашето Професионално светло за прстен има 3 начини на осветлување боја

DEN 2.00
Ахафеи Смешни Чудовишта Прашка Торба Вкрстено Тело Ранец Пешачење Патување Дневен Пакет Торба За Гради Ново
Ахафеи Смешни Чудовишта Прашка Торба Вкрстено Тело Ранец Пешачење Патување Дневен Пакет Торба За Гради

Големина : 15х8х3инчи Оваа Торба За Гради Ги Држи Сите Модели На Мобилни Телефони,Подлога , Клучеви, Паричн

DEN 303.84
Бисерен Метал Х-495 Тенџере Со Една Рака, 7,1 инчи, Стаклен Сад Со Капак, За Печки На Гас, Третман Со Флуор, Средината Ново
Бисерен Метал Х-495 Тенџере Со Една Рака, 7,1 инчи, Стаклен Сад Со Капак, За Печки На Гас, Третман Со Флуор, Средината

Производителот Модел Број : Х495 Големина (прибл.) : Ширина 7,3 х Должина 13,8 х Висина 5,3 инчи (185 х 350 х 135 мм)...

DEN 202.40