Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Blu Studio XL 2 за светска моќност за 3 уреди USB TypeC, USB-A за патување помеѓу САД/ЕУ/АУС/НЗ/Велика Британија/ЦН

Travel USB Plus Меѓународен адаптер за напојување компатибилен со Blu Studio XL 2 за светска моќност

DEN 1291.20

Ново

Залиха

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Blu Studio XL 2 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески места и многу други (види слики) Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции. ⚡ 【USB конвертор】 : Ова ја претвора моќта во вашите USB порти. И двајцата за да можете да го користите ова во САД, или каде било во 190 земји кои ги поддржуваат игличките за полнење само со еден уред. ⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Поточно сертифициран компатибилен со Blu Studio XL 2 за да можете да го користите нашиот универзален адаптер за моќност во 150+ земји, се вклопува во САД, Велика Британија, ЕУ, кинески места и многу други (види слики). Сето ова во еден адаптер за патувања доаѓа во едно парче за разлика од другите што лесно се кршат. ⚡ 【Полнење 3+ артикли】 : Единствениот адаптер за патување што ќе ви треба затоа што можете да додадете која било ставка што ќе одговара, дури и да користите ленти за напојување (не е вклучено) за напојување до или повеќе од 3 дополнителни уреди да поседуваат USB кабел, USB Тип-Ц, испорака на електрична енергија, ПД или нормална САД/Европа/Австралија/Нов Зеланд/Обединетото Кралство, плус 190 повеќе земји (USB кабли не се вклучени). ⚡ 【Адаптибилен најмногу насекаде】 : Мулти прилагодлив двоен/двоен USB -порта центар со 100 V до 240 V затоа што иако моќта треба да биде од 110 V до 220 V, тоа често не е. Ова автоматски го прилагодува излезот за протокот на моќност на секоја земја. Забелешка, не конвертор, не ја конвертира моќта, адаптерот за наизменична струја мора да биде 110-220 V CMPATILED. USB пристаништата се нормални каде било, не е потребен конвестион или адаптер. ⚡ 【Заклучување на пинот за безбеден приклучок】 : Не мразиш кога ќе ги притиснете игличките тоне назад во адаптерот за патувања кога ќе го притиснете во излезот? Овој универзален адаптер за патувања ги заклучува и ги отклучува игличките безбедно во неговите фиксни позиции.

Производи во категоријата

Sony DVP-FX820/L 8-инчен преносен ДВД плеер, сина Ново
Sony DVP-FX820/L 8-инчен преносен ДВД плеер, сина

8 "ЛЦДмонитор за широк екран Висока резолуција (резолуција од 800 x 480) Висока резолуција (резолуција од 800 x

DEN 1.67
Надворешни технолошки гаврани безжични ушни уши - Вистински безжични уши - Спортски ушни уши - Bluetooth Ново
Надворешни технолошки гаврани безжични ушни уши - Вистински безжични уши - Спортски ушни уши - Bluetooth

Безжична возраст, бебе : Ние дизајниравме гаврани да бидат совршени безжични уши за секојдневниот живот

DEN 0.67
Машки Женски Конектори За Лопата, Комплет За Асортиман На Терминал За Стегање На Пламен 2,8 мм 4,8 мм 6,3 мм за Автомобил Ново
Машки Женски Конектори За Лопата, Комплет За Асортиман На Терминал За Стегање На Пламен 2,8 мм 4,8 мм 6,3 мм за Автомобил

КОМПЛЕТ од 480 ПАРЧИЊА : комплетот за асортиман содржи 2,8 мм 4,8 мм 6,3 мм машки и женски жичани терминали, со �

DEN 1.67
Ruziyoog Божиќните жени во боја блок за замав фустан секси надвор од рамото француски тери руно фустани паѓаат Божиќ Ново
Ruziyoog Божиќните жени во боја блок за замав фустан секси надвор од рамото француски тери руно фустани паѓаат Божиќ

Божиќен фустан за жени Направени во САД и увезени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информац�

DEN 431.84
Целосна 360 Мулти Монтирање Работи За Видеокон Криптон 22 И Држачот За Автомобил Е Целосно Прилагодлив, Пренослив, Ново
Целосна 360 Мулти Монтирање Работи За Видеокон Криптон 22 И Држачот За Автомобил Е Целосно Прилагодлив, Пренослив,

П : Совршен За држење додека возите, гледање Вазе, Мапи, насоки или патник за безбедно гледање видеа, глед

DEN 580.80
Сандлот Бени „etет“, Родригез Мајкл, Алан, да-да-да-да-да-ехт Ер 3Д моден филм за бејзбол дрес на бејзбол Ново
Сандлот Бени „etет“, Родригез Мајкл, Алан, да-да-да-да-да-ехт Ер 3Д моден филм за бејзбол дрес на бејзбол

100% полиестер Повлечете го затворањето 100% полиестер со висок квалитет, машина за перење Зашиени писма и �

DEN 303.68
Мала Бања Кабинет За Складирање Тенок Тркалање Количка, Мобилни Полици Единица Организаторот Слајд Надвор Складирање Ново
Мала Бања Кабинет За Складирање Тенок Тркалање Количка, Мобилни Полици Единица Организаторот Слајд Надвор Складирање

❤ ❤ ❤ Овој елегантен тенок и заштеда на простор дизајн кабинет за складирање не само што може да се кор�

DEN 1.33
USB C Полнач Кабел За Оган HD 8 HD 10 9 10 11 генерација 2019 2020 2021 ослободување &засилувач; Детско Издание, Ново
USB C Полнач Кабел За Оган HD 8 HD 10 9 10 11 генерација 2019 2020 2021 ослободување &засилувач; Детско Издание,

Овој usbкабел за полнач е USBКонектор Од Типот C, КОМПАТИБИЛЕН САМО СО Fire HD 10 (9та генерација, издание 2019) и Де

DEN 512.00
Баомаин Пластика Најлон Поштенски Кабел Врски Самозаклучување 8 инчи Сино 2,5 мм 3х200 Пакување од 100 Ново
Баомаин Пластика Најлон Поштенски Кабел Врски Самозаклучување 8 инчи Сино 2,5 мм 3х200 Пакување од 100

Димензии : 2,5 x 200mm Цврстина На Истегнување : 18 LBS / 8 KGS; Дијаметар На Пакетот : 3 50 mm Вкупна Тежина : 100g; Пакет

DEN 756.80
Полици за лебдечки полици GLJ LJJL, повеќеслојна подот, мултифункционална решетка за слот за кујнски Ново
Полици за лебдечки полици GLJ LJJL, повеќеслојна подот, мултифункционална решетка за слот за кујнски

Разновидна : решетката е погодна за поставување на најразлични работи и е добар асистент за вашиот живо�

DEN 2217.76
Gemhub Природен кристален камен приврзок/ѓердан, Камен камера во форма на печурки со камења со златен месинг Ново
Gemhub Природен кристален камен приврзок/ѓердан, Камен камера во форма на печурки со камења со златен месинг

За околу приврзокот : тежина 3,00 грам меур 16 x 12 x 11 mm Gemstone Amethyst Color voilet Овој накит совршен подарок за годишн�

DEN 236.32
КУЌА ПОВТОРНО 3 парчиња Канти За Складирање Облека, Канти За Складирање/Кеси/Кутии, Организатори И Ново
КУЌА ПОВТОРНО 3 парчиња Канти За Складирање Облека, Канти За Складирање/Кеси/Кутии, Организатори И

Редење Безгрижни 30ден и 24 / 7 пријателски услуги на клиентите Сакајте ја вашата куќа повторно Ние се бори

DEN 1.67
Богатства КАРОЛИНА CJ1061 - RCC Писмо R Шеврон Канелени И Злато Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав Ново
Богатства КАРОЛИНА CJ1061 - RCC Писмо R Шеврон Канелени И Злато Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

DEN 1.67
3дроза Животот е тежок но и вие охрабрување подарок-Може Поладно Шише Заврши Ново
3дроза Животот е тежок но и вие охрабрување подарок-Може Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 2.00
Статуа на фигура на птици Selsela toucan Тропски жолт клун декор Минијатурна скулптура уметност уметност Ново
Статуа на фигура на птици Selsela toucan Тропски жолт клун декор Минијатурна скулптура уметност уметност

Тукан фигура Овие симпатични мали токани се вклопуваат во дланката на вашата рака и се совршен подарок

DEN 1.67
2 во 1 лигер постојан натпревар, кул полесен череп, гроздобер полесен, антички стил Флинт тркала Керозин полесен, за колекција Ново
Sellstrom Трајни, Супер Туф Најлон, Сите Намена Заварување Шлем со 2 x 4 1/4 Само-Предвремени Лифт Пред, Ratchet Капа, Ново
Sellstrom Трајни, Супер Туф Најлон, Сите Намена Заварување Шлем со 2 x 4 1/4 Само-Предвремени Лифт Пред, Ratchet Капа,

Материјал : Обликуван Од Супер Туф Најлон кој е полесен од фиберглас продолжената круна обезбедува пого

DEN 1.67
Јесито мастектомија дренажна торбичка и торбичка За Туширање За Поддршка По Мастектомија Ново
Јесито мастектомија дренажна торбичка и торбичка За Туширање За Поддршка По Мастектомија

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.33
Magicioyo одговорна Yoyo K1-Plus со yoyo торба + yoyo жици и подарок за ракавици јојо Ново
Magicioyo одговорна Yoyo K1-Plus со yoyo торба + yoyo жици и подарок за ракавици јојо

Професионална одговорна Yoyo K1 за почетници : Magicyoy K1PlYoyo опремено со редовно лепење на трикови за реактивн�

DEN 537.60
Чаршав за Маси со Пруги џингдуд, Памучна Покривка За Маса За Перење Во Нордиски Стил За Кујна Во Ресторан Ново
Чаршав за Маси со Пруги џингдуд, Памучна Покривка За Маса За Перење Во Нордиски Стил За Кујна Во Ресторан

Материјал и функција : висококвалитетна памучна и ленена ткаенина, невкусна, отпорна на прашина, пријат�

DEN 2.67
Богатствата НА каролина SS8392CC Ѕвездена Ноќ Златен Ретривер Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина Ново
Богатствата НА каролина SS8392CC Ѕвездена Ноќ Златен Ретривер Може Или Шише Гушкач, Може Ладилник Ракав Гушкач Машина

Совршено Вклопување : Нашата Конзерва или Гушкач за Шишиња е дизајнирана цврсто да одговара на секоја с�

DEN 2.00
Хаимај 4 Парчиња Еднократно Ледено Кафе Чаша Ракав Неопренови Изолирани Ракави Држач За Чаша Капак Чаша Чаша Ново
Хаимај 4 Парчиња Еднократно Ледено Кафе Чаша Ракав Неопренови Изолирани Ракави Држач За Чаша Капак Чаша Чаша

Што добивате : 4 парчиња ракави за чаши (чашата не е вклучена) во стилот на сончоглед и куктус, како што е п

DEN 239.84
Бели Ѕидарски Тегли За Централни Парчиња-Декор На Трпезариска Маса Во Бесуерте, Модерен Декор За Послужавник Ново
Бели Ѕидарски Тегли За Централни Парчиња-Декор На Трпезариска Маса Во Бесуерте, Модерен Декор За Послужавник

УНИКАТЕН И РУСТИКАЛЕН ДИЗАЈН нашата дрвена кутија на фарма има две страни изреки "благодарни" и "благос�

DEN 703.84
Хемотон Кинески Чај Сет Керамика Чај Чаша Ретро Чај Кунг Фу Чај 60мл Порцелан Азиски Кинески Јапонски Чај Кригла Ново
Хемотон Кинески Чај Сет Керамика Чај Чаша Ретро Чај Кунг Фу Чај 60мл Порцелан Азиски Кинески Јапонски Чај Кригла

Совршени чаши за керамика за сорти чај со лабави лисја и кесички со чај Тоа е исто така прекрасен подаро�

DEN 0.33
АЛМРО мала канта За Ѓубре Паметна Корпа За Отпадоци Сензор За Движење Автоматско Запечатување Индукциски Капак Ново
АЛМРО мала канта За Ѓубре Паметна Корпа За Отпадоци Сензор За Движење Автоматско Запечатување Индукциски Капак

одлично за спална соба,бања,канцеларија,конференциска сала,изложбена сала,продавница,кујна, автомобил

DEN 2.67
Торба за Теретана За Жени, Торба За Вежбање, Спортски Чанти за Вежбање Со Влажен Џеб и Преграда За Чевли, Беж Ново
Торба за Теретана За Жени, Торба За Вежбање, Спортски Чанти за Вежбање Со Влажен Џеб и Преграда За Чевли, Беж

€Суво Влажно Одвоено●материјалот отпорен на вода со висока густина може да ви помогне да одделите сув�

DEN 1.00
Panasonic Lumix G Leica Dg Vario-Elmarit 8 - 18mm f/2.8-4 Асферични Леќи За Микро Четири Третини, Пакет Со Hoya Ново
Panasonic Lumix G Leica Dg Vario-Elmarit 8 - 18mm f/2.8-4 Асферични Леќи За Микро Четири Третини, Пакет Со Hoya

Панасоник Лумикс Дг Варио 818мм Леќа ЗА МфтПредни И Задни Капачиња За Леќи Хауба За Леќи Торба За Склади�

DEN 14367.84
Адаптерот за исправен 19V AC/DC компатибилен со LG Ultragear 27GP850-B 27GP83B 27GP83B-B 32GP83B 32GP83B-B 32GP850 32GP850-B Ново
Адаптерот за исправен 19V AC/DC компатибилен со LG Ultragear 27GP850-B 27GP83B 27GP83B-B 32GP83B 32GP83B-B 32GP850 32GP850-B

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 413.60
Мажи Ова Момче Штотуку Наполни 84 години 84 ти Роденден Роден во 1937 година 1938 Година Сет од 3 Лажици Кафе 8 Инчни Ново
Мажи Ова Момче Штотуку Наполни 84 години 84 ти Роденден Роден во 1937 година 1938 Година Сет од 3 Лажици Кафе 8 Инчни

Пакување од 3 ЛажициУникатна кафена лажица! Висококвалитетната кафена лажица е идеална за секојдневна �

DEN 399.20
Doogee S100 Солиден Паметен Телефон, 20gb+256GB Двојна 4G Игри Солиден Телефони Отклучен, 120hz 6.58 Солиден Мобилен Ново
Баоблазе 2 парчиња 1 Флексибилно Вакуумско Црево Со Навој за Индустриски Домаќинства Ново
Баоблазе 2 парчиња 1 Флексибилно Вакуумско Црево Со Навој за Индустриски Домаќинства

и висок квалитет Индустриски Правосмукалки Додатоци Црево Пумпа Навој Цевка, црево Опсег на примена : п�

DEN 1368.00