WOSTOKE 10.33 QLED/IPS 1600x720 Touchscreen CarPlay &засилувач; Android Auto Android Autoradio Автомобил Навигација Стерео Мултимедијален Плеер GPS Радио Dsp Forhonda Спогодба 2013-2019

WOSTOKE 10.33 QLED/IPS 1600x720 Touchscreen CarPlay &засилувач; Android Auto Android Autoradio Автомобил Навигација

DEN 2.00

Ново

Залиха

133" QLED / IPS 1600x720 целосен HD Екран На Допир, носејќи им на корисниците поголем агол на гледање, посветли бои, почувствителни повратни информации за работата и подобро визуелно и работно искуство за корисниците;. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Внимание : Ако има оригинален фабрички засилувач на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте го продавачот пред купувањето!!!Погоден Захонда спогодба 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019стандардна Функцијакарплеј/Андроид Авто+Навигација+Контрола на Воланот+ДСП+Видео+Музика+ГПС + Радио + Bluetooth + Wi Fi + Огледало Линкдетални Параметри1.Вграден Карплеј 2.ПРОЦЕСОРОТ : Четири Јадро / Окта Јадро; 3.ОС : Андроид 10; 4.RAM МЕМОРИЈА : 1 G/2 G/4 G/6 G;5.РОМ : 32ГР/64ГР/128ГР; 6.Поддржува 2 USB влез;7. Поддржува хардверско декодирање ОД 1080 P и сите формати на репродукција на аудио; 8.Поддржува USB интерфејс камера, USB DVR;9.Поддржува Огледало Врска (андроид телефон и i Phone); 10.Внатрешен Bluetooth, може да пушта стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен телефон; 11. Внатрешен WIFI, поддржува wi-Fi и споделување жаришта;12.Поддржува камера за заден поглед на автомобилот (резервна камера ОД типот RCA, ако сакате да ја потврдите оригиналната фабричка резервна камера, ве молиме понудете повеќе информации и поставете го прашањето пред купувањето ако навистина се грижите за оваа функција, бидејќи не можеме да ветиме дека нашето радио ја поддржува целата оригинална фабричка резервна камера); 13.Капиталниот екран поддржува екран со повеќе допири.

Производи во категоријата

Еден во диња 1 -ви роденденски материјал постави плочи за салфетки чаши за салфери за 16 Ново
Еден во диња 1 -ви роденденски материјал постави плочи за салфетки чаши за салфери за 16

Премиум дизајн Нашите резерви со тематски забави на 1 ви роденден се погодни за роденденски забави на д�

DEN 1.33
Јакисле среда Адамс Косплеј Фустан Адамс Косплеј Костим Косплеј Принцеза Облека Детски Секојдневен Фустан Детски Ново
Јакисле среда Адамс Косплеј Фустан Адамс Косплеј Костим Косплеј Принцеза Облека Детски Секојдневен Фустан Детски

Полиестер Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер и материјал од тул, овој костим фустан Во

DEN 1427.20
Заштитна телефонска кутија Универзална кожна појас торбичка торбичка за торбички, компатибилен со iPhone 11 Pro Max, Ново
Заштитна телефонска кутија Универзална кожна појас торбичка торбичка за торбички, компатибилен со iPhone 11 Pro Max,

Заштитна телефонска футрола за торбички Паричник на држачот на држачот на телефонскиот ремен, кој е ком

DEN 2.67
Дукаре Шминка Четки Дуо Крај Фондацијата Прав Тампон И Контура Синтетички Козметички Алатки 2 парчиња Ново
Дукаре Шминка Четки Дуо Крај Фондацијата Прав Тампон И Контура Синтетички Козметички Алатки 2 парчиња

Мултифункционална четка за лице со двојна завршница за подлога, пудра, тампон и контура Блинг сјај диза�

DEN 271.84
LCN 5030307726D 5030-3077 US26D Сатен Хром Редовна Рака Ново
LCN 5030307726D 5030-3077 US26D Сатен Хром Редовна Рака

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба П�

DEN 4928.00
Анкус Ксин ЈАНГ Електронски А8904СЛПТР-Т А8904СЛПТР А8904СЛПТ А8904СЛП ЦСОП Ново
Анкус Ксин ЈАНГ Електронски А8904СЛПТР-Т А8904СЛПТР А8904СЛПТ А8904СЛП ЦСОП

Потекло : ЦН (Потекло) Состојба : Нова Тип : а8904слптрт број На Модел : А8904СЛПТРТ Ве молиме внимателно прочи

DEN 2.67
3М 48938-казен крпа појас 707E, 2 x 90, P100 JE-тежина, керамика, портокалова боја Ново
3М 48938-казен крпа појас 707E, 2 x 90, P100 JE-тежина, керамика, портокалова боја

Абразивите од 3М керамички алуминиум оксид ги надминуваат абразивите на алуминиум оксид во издржливост

DEN 2.00
1999-2002 Кх 125 Пренапони Виолетова Сенге Графика Комплетен Комплет Со И. Д. Компатибилен Со Кавасаки Ново
1999-2002 Кх 125 Пренапони Виолетова Сенге Графика Комплетен Комплет Со И. Д. Компатибилен Со Кавасаки

19992002 КХ 125 ПРЕНАПОНИ Виолетова Сенге Графички Комплет Компатибилен со Кавасаки Прикажаната фотографиј�

DEN 3135.84
Латвез Про Осветлување пинцети &засилувач; Огледува Носење Случај Со Дијамант Прашина Совети, Црвена, Ново
Латвез Про Осветлување пинцети &засилувач; Огледува Носење Случај Со Дијамант Прашина Совети, Црвена,

Осветлувачките Пинцети се револуционерен нов концепт во пинцетата Изработени од најдобрите нерѓосува�

DEN 576.00
Јапонски Бакар 5 Сантиметар Меиџи 32 Реплика Комеморативна Монета Ново
Јапонски Бакар 5 Сантиметар Меиџи 32 Реплика Комеморативна Монета

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен

DEN 3.00
Цд-Плеер за возила, Цд-Плеер За Интегрирано ВОЗИЛО Цидава ОЕ Преку УСБ-Радио Конекција – Ново Попусти
Цд-Плеер за возила, Цд-Плеер За Интегрирано ВОЗИЛО Цидава ОЕ Преку УСБ-Радио Конекција –

Единицата има единечна инсталација на кабел Цдплеерот може да се монтира и вертикално или хоризонтално

DEN 1904.00
Замена ЗА INFINITI I35 V6 3.5 L 445CCA ГОДИНА2003 Со Техничка Прецизност 10 Пакет Ново
Замена ЗА INFINITI I35 V6 3.5 L 445CCA ГОДИНА2003 Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА INFINITI I35 V6 35 L 445 CCA ГОДИНА2003 Единица по продажба : 10 Замена ЗА INFINITI I35 V6 3.5 L 445 CCA ГОДИНА2003 Единица по

DEN 252.80
CMXM Безжични Рачни Автомобил Правосмукалка Силна Вшмукување 16000 Па Автомобил Додатоци Четка Главата Средства Ново
CMXM Безжични Рачни Автомобил Правосмукалка Силна Вшмукување 16000 Па Автомобил Додатоци Четка Главата Средства

Практично : Мини правосмукалка за автомобили или камиони, компактна, лесна и лесна за употреба Моќен : ов

DEN 2.00
24 ПАРЧИЊА Картички За Покана На Глувчето, Слатки Покани За Забава На Глувчето, За Тематски Украси За Роденденски Ново
24 ПАРЧИЊА Картички За Покана На Глувчето, Слатки Покани За Забава На Глувчето, За Тематски Украси За Роденденски

Пакет : Вклучува 24 парчиња Картички За Покана На Глувчето, големина од 4,2 х 6 инчи Секоја картичка е двост�

DEN 0.33
Аканкша Уметност Мал 6 х 4 инчен Месинг Меморијален Контејнер За Кремирање Урна-650 мл, Прекрасен Ново
Аканкша Уметност Мал 6 х 4 инчен Месинг Меморијален Контејнер За Кремирање Урна-650 мл, Прекрасен

УНИКАТНИ КАКО И ЖИВОТИТЕ ШТО ГИ СИМБОЛИЗИРААТ : НАШИТЕ УРНИ ЗА КРЕМИРАЊЕ За Човечка Пепел Возрасните се

DEN 637.92
Завртка за проширување, завртки за проширување Од не ' Рѓосувачки челик, завртки, завртки за Завртки за Проширување Ново
Завртка за проширување, завртки за проширување Од не ' Рѓосувачки челик, завртки, завртки за Завртки за Проширување

Материјалтешката сидро завртка е изработена од нерѓосувачки челик 304, водоотпорна, отпорна на триење, о�

DEN 2.33
Знаме НА Род Ајленд Американски Државен Преклопен Рачен Вентилатор, Американски Држави Знаме Голем Бамбус Рачен Вентилатор, Ново
Херц Центо Серија ЦС-250-С2 10 300 ВАТИ РМС 2-Ом СВЦ Сабвуфер Ново
Херц Центо Серија ЦС-250-С2 10 300 ВАТИ РМС 2-Ом СВЦ Сабвуфер

Ракување со моќност : 600 W Врв, 300 W RMS Тежина : 8,37 килограми Конус : Полипроилен Импеданса : 2 оми...

DEN 3999.84
VBFOFBV Патување Ранец За Жени, Пешачење Ранец Отворено Спортски Ранец Секојдневен Дневен Ранец, Сончогледово Ново
VBFOFBV Патување Ранец За Жени, Пешачење Ранец Отворено Спортски Ранец Секојдневен Дневен Ранец, Сончогледово

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

DEN 0.33
CICIGLOW Жичен USB Слушалки НА-На-Уво СЛУШАЛКИ USB Слушалки Компјутер Лаптоп За Зумирање, Skype, GoToMeeting, Cisco, Ново Попусти
CICIGLOW Жичен USB Слушалки НА-На-Уво СЛУШАЛКИ USB Слушалки Компјутер Лаптоп За Зумирање, Skype, GoToMeeting, Cisco,

СЛОБОДА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ЈАЧИНАТА на ЗВУКОТ : приклучок и репродукција на десктоп гласовни слушалки,

DEN 420.48
Професионалниот Комплет За Чистење На Вентилација За Сушење [20 Стапки] Иновативен Отстранувач На Влакна За Канали Ново Попусти
Професионалниот Комплет За Чистење На Вентилација За Сушење [20 Стапки] Иновативен Отстранувач На Влакна За Канали

Четката за чистење на вентилаторот за сушење е направена од Најлон, А не Од Пластика како и сите други На

DEN 399.20
Камбро 4-3/4 Гал Пијалаци превозникот-Camtainer® Ново
Камбро 4-3/4 Гал Пијалаци превозникот-Camtainer®

Количката за носење пијалоци се користи за држење, транспортирање и сервирање топли или ладни пијалоци

DEN 2909.92
1000 1 - Црно-Стоматолошка Лабораторија Круна Кутии Со Пена за Вашите Круни 1 х 1 Ново
1000 1 - Црно-Стоматолошка Лабораторија Круна Кутии Со Пена за Вашите Круни 1 х 1

1 " Цврсти Кутии Со Круна со пена 1 " Цврсти Кутии За Круна Со Пена Атрактивни кутии за заби од круна и мост

DEN 851.20
Mxbaoheng 1500w Ултразвучен Генератор Ултразвучно Напојување Апликација За Чистење 20-40KHz Опционално Ново
Mxbaoheng 1500w Ултразвучен Генератор Ултразвучно Напојување Апликација За Чистење 20-40KHz Опционално

Влезен напон : 110 V, 60 HZ, 220 V, 50 HZ Излезна моќност : 1500 W (110v е половина 750 W) Работна Температура : 20 65 степен...

DEN 1.67
Машки Тример За Коса За Нос Најдобро Оценет-Тример За Коса Со Долг Нос Дами За Бричење Машки, Тример За Коса Ново
Машки Тример За Коса За Нос Најдобро Оценет-Тример За Коса Со Долг Нос Дами За Бричење Машки, Тример За Коса

РАЗНОВИДЕН : овој врвен тример За нос Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, овој Тример за �

DEN 0.33
ЈБХ Креации Споделување На Стих Библиски Картички Со Целосна Писмо-Пакет од 48 Ново
ЈБХ Креации Споделување На Стих Библиски Картички Со Целосна Писмо-Пакет од 48

Масовно пакување од 48 24 дизајни на картички од светото писмо, по 2 (погодни за мажи и жени) Краток библиск�

DEN 2.67
Прекрасно врежана дрвена урна кутија за миленичиња животински пепел Погребно кремирање Погребување ковчег Ново
Прекрасно врежана дрвена урна кутија за миленичиња животински пепел Погребно кремирање Погребување ковчег

✅ Опис на производот 6 (л) x 4 (w) инчи Секое парче е внимателно изработено од етички извори од дрво кое е �

DEN 3.00
700 мл 4 Дијамантско Бакарно Шише Со Вода Со 8 Сребрен Допир Бакарно Стакло Пијте Повеќе Доказ За Истекување Ново
NNJHG AC207 Едноставна И Пренослива Кутија За Накит Кутија За Складирање На Ушни Обетки Прстен Ковчег За Убавина Ново
NNJHG AC207 Едноставна И Пренослива Кутија За Накит Кутија За Складирање На Ушни Обетки Прстен Ковчег За Убавина

Издржлив, без мирис и доказ за влага заштитете го вашиот накит од гребнатини и оштетувања Треба само да �

DEN 2.67
Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Алпака Ново
Висечка Патничка Тоалетна Торба, Пренослив Организатор На Шминка, Козметички Држач За Комплет Четки, Алпака

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

DEN 182.40
Замена ЗА Јамаха ИВ50Ф ЗУМА 850 КУБИКА Година 2012 Светлосна Регистарска Табличка Со Техничка Прецизност 10 Пакет Ново
Замена ЗА Јамаха ИВ50Ф ЗУМА 850 КУБИКА Година 2012 Светлосна Регистарска Табличка Со Техничка Прецизност 10 Пакет

Замена ЗА ЈАМАХА ИВ50Ф ЗУМА 850 КУБИКА ГОДИНА 2012 РЕГИСТАРСКА ТАБЛИЧКА СВЕТЛИНА Единица по продажба : 10...

DEN 1.33
Tyc Лево Трепкач/Паркинг Светло Собрание Компатибилен со 2007-2013 Џип Wrangler Ново
Tyc Лево Трепкач/Паркинг Светло Собрание Компатибилен со 2007-2013 Џип Wrangler

Оеспоредливи темперамент (не "пигтаил" конектор) за кавгаслободен инсталација Оеспоредливи одредби за �

DEN 246.72
Хукаи Домаќин Брзо Полнење, Проекција Екран База Заграда, Тв Мобилен Телефон Видео Конвертор, Мини Дисипација На Топлина Ново
Хукаи Домаќин Брзо Полнење, Проекција Екран База Заграда, Тв Мобилен Телефон Видео Конвертор, Мини Дисипација На Топлина

30w висока моќност, светла екран брзо полнење, USBC влез и излез ДО 15 V 26 A, компатибилен со pd брзо полнење про�

DEN 3728.32
KnuKonceptz Kolossus Kandy Kable OFC Неонски Виолетова 0 Мерач Моќ Жица 0 AWG Ново
KnuKonceptz Kolossus Kandy Kable OFC Неонски Виолетова 0 Мерач Моќ Жица 0 AWG

5145 Нишки Од Конзервиран Бакар Без Кислород (ОФЦ) Неонски Ултра Флекс пвц Ги надминува Стандардите На Аме

DEN 3.00
Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со налепницата за анти-шпионски филмови на Panasonic Ново
Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со налепницата за анти-шпионски филмови на Panasonic

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИСПИ : Екранот е видлив само �

DEN 2.67
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-ebl 13/16 инчи до 1 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 Инчен Ново
VXB Бренд Јапонија MJC-65CS-ebl 13/16 инчи до 1 Инчен Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 1 Инчен

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 13 / 16 инчи Спојување Создаден 2 Дијаметар : 1 инч Должина На Спојување : 90...

DEN 2.33
Универзална Замена На Пожарна ТЕЛЕВИЗИЈА Далечински Компатибилен За Обележја и Тошиба Ново
Универзална Замена На Пожарна ТЕЛЕВИЗИЈА Далечински Компатибилен За Обележја и Тошиба

Универзален Далечински Управувач За Замена На Противпожарна ТЕЛЕВИЗИЈА Компатибилен за Обележја и Тош

DEN 127.20