Комплет за килим со кука за заклучување, претходно печатено платно на платно DIY килим Комплети за предиво за возрасни, декорација на везови 61x87cm

Комплет за килим со кука за заклучување, претходно печатено платно на платно DIY килим Комплети за предиво за возрасни,

DEN 2.33

Ново

Залиха

【Лесно да се следат】 Бојата преиспитана шема за дизајн на не-лизгање и инструкции на англиски јазик Лесно е да се следат. Платното јасно ги покажува секој мал квадрат и предивото во боја што треба да се користи. 【Материјал】 Високо детални дизајни и предиво со висок квалитет го олеснуваат капчињата. Предивите во светли бои се направени од високо квалитетни акрилни влакна. 【Карактеристики】 Одличните занаети ви даваат можност да вршите работи заедно со вашите деца (околу 8-10 години или нагоре). Создавањето шарени уметнички дела е забавно и забавно. Тоа е совршена активност за патување и можете да ја однесете со себе насекаде. 【Мулти-функција】 Овој DIY проект има повеќе намени и може да се користи за украсување на многу предмети за домаќинството. Ставете го на подот, wallидот или софата или користете го за да направите перници, перници и душеци. 【Производот вклучува】 Боја преиспитана шема за дизајн што не се лизга платно, доволно различни бои кратки предива, кука за игла за игла, кука за игла, упатства за англиски јазик со картичка во боја. 【Лесно да се следат】 Бојата преиспитана шема за дизајн на не-лизгање и инструкции на англиски јазик. Лесно е да се следат. Платното јасно ги покажува секој мал квадрат и предивото во боја што треба да се користи. 【Материјал】 Високо детални дизајни и предиво со висок квалитет го олеснуваат капчињата. Предивите во светли бои се направени од високо квалитетни акрилни влакна. 【Карактеристики】 Одличните занаети ви даваат можност да вршите работи заедно со вашите деца (околу 8-10 години или нагоре). Создавањето шарени уметнички дела е забавно и забавно. Тоа е совршена активност за патување и можете да ја однесете со себе насекаде. 【Мулти-функција】 Овој DIY проект има повеќе намени и може да се користи за украсување на многу предмети за домаќинството. Ставете го на подот, wallидот или софата или користете го за да направите перници, перници и душеци. 【Производот вклучува】 Боја преиспитана шема за дизајн што не се лизга платно, доволно различни бои кратки предива, кука за игла за игла, кука за игла, упатства за англиски јазик со картичка во боја.

Производи во категоријата

Пријателите од снег од бучила чувствуваа комплет за порибување на апликации, Ново
Пријателите од снег од бучила чувствуваа комплет за порибување на апликации,

Детални дизајни и дарежливи украси Лесно е да се следат упатствата Сè што ќе ви треба е вклучено во ваши�

DEN 360.64
ТВЛАР предиво 86 бои 5g/10g/20g/50g/100g Фелинг волна влакна се чувствува ткаенина почувствувана занаетчиска играчка рачно Ново
ТВЛАР предиво 86 бои 5g/10g/20g/50g/100g Фелинг волна влакна се чувствува ткаенина почувствувана занаетчиска играчка рачно

★ разноврсна идеален за пад на игла, влажно фелинг, вртење, ткаење, украси, правење кукли, правење сапун,

DEN 3.33
Феер рачно изработени двострани украси за везови украси Десктоп екран Специјални подароци за сувенири сувенири Ново
Феер рачно изработени двострани украси за везови украси Десктоп екран Специјални подароци за сувенири сувенири

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 3.33
Loungefly Stitch Shoppe Disney Nightmare Пред Божиќ: Вечно твое Ариана Топ, големина 2xl Ново
Loungefly Stitch Shoppe Disney Nightmare Пред Божиќ: Вечно твое Ариана Топ, големина 2xl

97% памук, 3% спандекс Stitch Shoppe by Loungefly Disney Nightmare пред Божиќ : Вечно ваш „Ариана“ врв, големина 2xl Stitch Shoppe by Loung

DEN 1.67
Favomoto 1 постави комплети занаетчиски материјални животни конец на конец мачка со преброени рачни везени Ново
Favomoto 1 постави комплети занаетчиски материјални животни конец на конец мачка со преброени рачни везени

Снабдувања за занаетчиски производи за деца Со уникатен дизајн на модели, може да биде да се украсуваат

DEN 1254.40
Комплетите за вкрстени бод на Maydear го запечатија целиот спектар на комплети за стартување на везови Ново
Комплетите за вкрстени бод на Maydear го запечатија целиот спектар на комплети за стартување на везови

Растворливо во вода платно Антиматични обрасци За почетник за вез Релаксирачки игли Прекрасна домашна

DEN 239.84
Нолитој 10 ролни тепих килим Детски прецизни куки практични материјали за крпи комплети за правење везење на Ново
Нолитој 10 ролни тепих килим Детски прецизни куки практични материјали за крпи комплети за правење везење на

Ткаенини Додаток за везови : Кука предиво Можете да го направите вашиот килим за вашата сакана личност к

DEN 1.00
Captaincrafts Cross Stitch Stamped Cross Stitch комплети претходно печатени и пребројувани непреставени бела Ново
Captaincrafts Cross Stitch Stamped Cross Stitch комплети претходно печатени и пребројувани непреставени бела

? Бренд Captaincrafts заштитен од сите платформи Комплет за вкрстени бод вклучува придржана памучна нишка, пам

DEN 1.33
Jackек Демпси игла уметност диносауруси бебе ватенка, бело Ново
Jackек Демпси игла уметност диносауруси бебе ватенка, бело

Лесно за вез, со мастило што се мие Дизајн на везови Вклучува список на DMC Floss и едноставен за следење на у

DEN 1.67
ТВЛАР предиво 10g/20gfelting Волна влакна се чувствува ткаенина почувствувајќи занаетчиски играчки Фелтинг Ново
ТВЛАР предиво 10g/20gfelting Волна влакна се чувствува ткаенина почувствувајќи занаетчиски играчки Фелтинг

★ разноврсна идеален за пад на игла, влажно фелинг, вртење, ткаење, украси, правење кукли, правење сапун,

DEN 2.00
Кајдо 3 парчиња 3 големини квадратни обрач за везови со прилагодлив метален штанд за везови и 16 парчиња игли Ново
Кајдо 3 парчиња 3 големини квадратни обрач за везови со прилагодлив метален штанд за везови и 16 парчиња игли

【Производот вклучува】 Лесен висококвалитетен метал за везови за везови, 16 игли и игли и упатства за ин�

DEN 1.00
Cross Stitch - нишки на нишки - Fairy Hill Ново
Cross Stitch - нишки на нишки - Fairy Hill

Број на производителот : XCT3, серија : сечење преку ' Завршена големина : 26 x 35 см Комплетен комплет за вез...

DEN 0.33
Gек Демпси Перле Еџ Пилвил Гноми, бело Ново Попусти
Gек Демпси Перле Еџ Пилвил Гноми, бело

Зашијте убав пар перници со овој комплет Дизајнот за тестинг е запечатен со употреба на мастило што се м

DEN 251.04
Jackек Демпси печат бела расадник ватенка блокови 9 x9 12/pkg, пријатели на барниард Ново
Jackек Демпси печат бела расадник ватенка блокови 9 x9 12/pkg, пријатели на барниард

Секој пакет содржи дванаесет квадратни квадрати од расадник 9in Испитен дизајн на везови на памук / поли �

DEN 160.64
Дизајн работи занаетчиски, семејни благослови се броени комплет за вкрстени бод Ново
Дизајн работи занаетчиски, семејни благослови се броени комплет за вкрстени бод

100% памучна ткаенина Аида (14 брои) 100% памучен вез, игла, игла Целосно илустрирани табели и упатства...

DEN 516.80
Комплети за пакети за игла за игла, комплет за почетници за игла, комплет за игла за деца, комплет Ново
Комплети за пакети за игла за игла, комплет за почетници за игла, комплет за игла за деца, комплет

Комплет за стартување на игла за игла : Пакетот вклучува торба со волна, 4 x иглички игли, 2 x црни пластичн�

DEN 0.33
Пинк куќа боја по броеви комплети 16x20 инчи платно DIY боја на масло за масло за деца, возрасни почетник Ново
Пинк куќа боја по броеви комплети 16x20 инчи платно DIY боја на масло за масло за деца, возрасни почетник

Самообјаснувачки рамката DIY има претходно наведени броеви што одговара на сетот за боја Секоја боја на

DEN 255.84
Yglnden Latch Hook Kit Rug DIY фрли покритие со капчиња за игла, печатено платно декор за деца возрасни Ново
Yglnden Latch Hook Kit Rug DIY фрли покритие со капчиња за игла, печатено платно декор за деца возрасни

Печатено платно : печурки овој килим за куки за куки за заклучување има шарена шема, шемата се печати на

DEN 0.33
Домашни украси на монистра на Вемемон, вкрстени мачки и дијамантски образец за сликање на ринестон. Ново
Домашни украси на монистра на Вемемон, вкрстени мачки и дијамантски образец за сликање на ринестон.

Премиум дијамант не згаснува, повеќе, посветли и пореални Сликањето на DIY мониста може да ви одговара на

DEN 697.60
Комплет за монистра на аеронаутика, везови со рака Ново
Комплет за монистра на аеронаутика, везови со рака

Фантазија и магија Фантазија и магија Комплетна количина на мониста на аеронаутика DIY Комплет за монист

DEN 1.33
Yglnden Latch Hook Kit Rug DIY фрли покритие со капчиња за игла, печатено платно декор за деца возрасни Ново
Yglnden Latch Hook Kit Rug DIY фрли покритие со капчиња за игла, печатено платно декор за деца возрасни

Печатено платно : Peacock— Овој килим за куки за куки за заклучување има шарена шема, шемата се печати на пл

DEN 3.00
Мултифункционални украси за везење на WYFDP Декоративни табели на екранот за дневна соба Влез двострани украси Ново
Мултифункционални украси за везење на WYFDP Декоративни табели на екранот за дневна соба Влез двострани украси

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 1.00
Tangxi везење пенкало игли игли за везење пенкало поставени додатоци за шиење игла за игли за DIY занает Ново
Tangxi везење пенкало игли игли за везење пенкало поставени додатоци за шиење игла за игли за DIY занает

Со нив, можете да ја залепите секоја шема што ви се допаѓа, совршена за DIY занаети Вклучува вкупно три игл

DEN 688.00
Thethy Threads Cross Cross Stitch комплет - Градина за афион Ново
Thethy Threads Cross Cross Stitch комплет - Градина за афион

Големина на дизајнот : 25 см х 25см , Вашиот комплет содржи; 14 брои крем zweigart aida , Предсортиран заглавен паму

DEN 0.67
Хомојој мониста сликајќи кристален дијамант був вкрстена домашна шема украси rhinestone rhinestone монистра Ново
Хомојој мониста сликајќи кристален дијамант був вкрстена домашна шема украси rhinestone rhinestone монистра

Високо чисто печатење платно, задебелување, дури и текстура, заштитена со животната средина и не е лесно

DEN 1404.80
Комплети за куки за приклучоци со перница за спиење мачка на книги, капчиња предиво килим претходно печатена Ново
Комплети за куки за приклучоци со перница за спиење мачка на книги, капчиња предиво килим претходно печатена

【Претходно печатено платно】Овие перници за кука за заклучување, печатена точно шема, лесни за следење

DEN 1.00
Комплет за везење теписи, со претходно печатени шема за капчиња, килими, занаети за таписерија за таписерија за перничиња Ново
Комплет за везење теписи, со претходно печатени шема за капчиња, килими, занаети за таписерија за таписерија за перничиња

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 425.12
Риолис Крст Стич Холив, стар Холивуд Ново
Риолис Крст Стич Холив, стар Холивуд

Направено во Литванија Димензија на пакетот : 11 Тежина на пакет : 7,2 фунти Тип на производ : уметност и зан

DEN 3.33
Комплет за комплет за вез за почетници, комплет за бод, уметнички занаетчиски шиење, комплет за стартување на везови Ново
Комплет за комплет за вез за почетници, комплет за бод, уметнички занаетчиски шиење, комплет за стартување на везови

【Едноставно за работа】 : обрачот за вез има завртка за прилагодување што може да се затегне кога е потр�

DEN 748.80
Zhangruixuan-shop 一 件 沉香线香 500g 简包装 檀香卧室 室内 办公室 卫生间 用 熏香瑜伽 Ново
Zhangruixuan-shop 一 件 沉香线香 500g 简包装 檀香卧室 室内 办公室 卫生间 用 熏香瑜伽

图片 多 款 的 属于 可选 产品 , 您 可以 告诉 您 需要 哪 一 款 或者 一 个 颜色 , 默认 随机 发货。 Повеќе слики се изборни произ�

DEN 1027.20
Комплети за килими со кука Rocky & Chao Latch, комплети за везење на теписи DIY, занаети за килими за Ново
Комплети за килими со кука Rocky & Chao Latch, комплети за везење на теписи DIY, занаети за килими за

Совршено за почетници : Знаеме колку понекогаш може да се добие здодевно занаетчиство : многу делови, не�

DEN 2.67
Thethy Threads Cross Cross Stitch комплет - чувајте ме Ново
Thethy Threads Cross Cross Stitch комплет - чувајте ме

Thethy Threads го вкрстуваат комплетот за бод чувајте ме Овој важен комплет за вкрстено бод содржи; 16 броење п�

DEN 1.67
Комплети за чанти за везење на монети Maydear за почетници, рачно изработени споени спојки со DIY со сите Ново Попусти
Комплети за чанти за везење на монети Maydear за почетници, рачно изработени споени спојки со DIY со сите

Сет за торби за везење на платно : Содржи 1 рамка за чанта, 1 обрач за вез, доволно конец за везови за памук,

DEN 271.84
Зидип езеро печатење печатење на вкрстено бод за везови сет 11ct 14ct иглички работи DIY домашно декорација Ново
Зидип езеро печатење печатење на вкрстено бод за везови сет 11ct 14ct иглички работи DIY домашно декорација

? Вкрстено бод Прекрасен украс за внатрешни работи за дневна соба Студија за спална соба Влез итн? Погод�

DEN 427.20
Seass везови игла за игла за бод за бод Ново
Seass везови игла за игла за бод за бод

Деталните упатства вклучуваат информации за тоа како да ја навојте иглата и сè што треба да знаете за ве

DEN 0.33
Трендибој капчиња комплет предиво од 50 бои волна се чувствуваше меко влакно од волнено влакно за игла и влажно Ново
Трендибој капчиња комплет предиво од 50 бои волна се чувствуваше меко влакно од волнено влакно за игла и влажно

Капчиња : Ова е совршен комплет за капчиња за почетници бидејќи мини предивото на предиво се погодни за �

DEN 2.00