Игриво некогаш по 3 инчи 28 парчиња чувствуваа срца

Игриво некогаш по 3 инчи 28 парчиња чувствуваа срца

DEN 0.33

Ново

Залиха

Одлично за креативни занаетчиски проекти, украси, тивки книги и многу повеќе! Одлично за креативни занаетчиски проекти, украси, тивки книги и многу повеќе!. Совршени намалувања за да ви заштедите време да ги исечете со рака (дозволете ни да го сториме тоа за вас!). Може да се зашие или залепи (топол лепак работи најдобро. Ние сме мала домашна компанија и го намалиме целото нашево овде во САД. Дополнителни комплети за пакувања во боја се продаваат одделно. (Имаме многу бои и стилови!). Одлично за креативни занаетчиски проекти, украси, тивки книги и многу повеќе!. Одлично за креативни занаетчиски проекти, украси, тивки книги и многу повеќе!. Совршени намалувања за да ви заштедите време да ги исечете со рака (дозволете ни да го сториме тоа за вас!). Може да се зашие или залепи (топол лепак работи најдобро. Ние сме мала домашна компанија и го намалиме целото нашево овде во САД. Дополнителни комплети за пакувања во боја се продаваат одделно. (Имаме многу бои и стилови!). Овие чувствувани срца се совршени за вашиот следен занаетчиски проект. Изразувајте ја вашата креативност со тоа што ќе ги претворите во сложени цвеќиња, користејќи ги на влакна, белешки за книги, тивки книги или други разнобојни занаети. Овие почувствувани срца можат да бидат зашиени или залепени (топлиот лепак работи најдобро) за вашиот следен проект. Совршени намалувања за да ви заштедите време да ги исечете со рака. Во сетот има најмалку 28 парчиња и обично се додаваат неколку дополнителни за да се осигури дека сетот достигнува 28 парчиња.

Производи во категоријата

Персонализирани.Добразниот комплет за вкрстено бод „Господар на прстените: Шире на средната земја“ Ново
Персонализирани.Добразниот комплет за вкрстено бод „Господар на прстените: Шире на средната земја“

Преброен комплет за вкрстено бод „Господар на прстените : Шире на средна земја“ вклучува сè за да се со�

DEN 3.00
Wakauto quilling комплет за везови алатки 1 сет DIY комплет за вез за везови дрвени вкрстени обрачи рамка за везење Ново
Wakauto quilling комплет за везови алатки 1 сет DIY комплет за вез за везови дрвени вкрстени обрачи рамка за везење

Сетот за везови обезбедува неопходни алатки за работа со везови Доброто изработка ви обезбедува долг ж�

DEN 3.00
Пчела Преброен крос -бод за украси Мил Хил 2022 Пролетната збирка на брада MH212216, Мулти Ново
Пчела Преброен крос -бод за украси Мил Хил 2022 Пролетната збирка на брада MH212216, Мулти

Комплетот за пчели ги вклучува сите монистра на стакло Мил Хил, Мил Хил 14, насликана перфорирана хартија

DEN 207.52
Captaincrafts Cross Stitch Stamped Cross Stitch комплети претходно печатени и пребројувани непреставени бела Ново
Captaincrafts Cross Stitch Stamped Cross Stitch комплети претходно печатени и пребројувани непреставени бела

? Бренд Captaincrafts заштитен од сите платформи Комплет за вкрстени бод вклучува придржана памучна нишка, пам

DEN 1.33
Bilrost Cross Stitch комплети за почетници комплети за иглички за возрасни запечатени комплети за вкрстени Ново
Bilrost Cross Stitch комплети за почетници комплети за иглички за возрасни запечатени комплети за вкрстени

【Тешкотија】 Лесно можете да везете според цртежот 【Пакетот вклучува】 Висок квалитет на памучни наво

DEN 188.16
3,5/5мм Пенка за плетење Пенка за везници, прилагодлива алатка за игла, дрвена рачка пенкало, ткаење волнено Ново
3,5/5мм Пенка за плетење Пенка за везници, прилагодлива алатка за игла, дрвена рачка пенкало, ткаење волнено

? 【Особено намерна подарок】 : 】е им донесе повеќе радост на луѓето! Дури и ако цената на овие подароци н�

DEN 753.60
Wizardi RTO го броеше комплетот за вкрстено бод на платно Аида со смрека. Шармантен дизајн 7,87*10,04 Ново
Wizardi RTO го броеше комплетот за вкрстено бод на платно Аида со смрека. Шармантен дизајн 7,87*10,04

Комплетот RTO Cross Stitch е брилијантен за инвентивни и оригинални луѓе ќе можете да дојдете до концепт за ун�

DEN 939.20
Welliestr 50 волна волна влакна игла за мерино волна влакна + иглички игли за почетнички комплети за почетнички Ново
Welliestr 50 волна волна влакна игла за мерино волна влакна + иглички игли за почетнички комплети за почетнички

Список на пакување : 50 боја (по 5 G секоја) мерино волна влакна / 1 парчиња пена (20*15*3cm) / 5x игли за пад / плас�

DEN 500.48
Дрвени 7 -инчи за везење, 2 парчиња природна рамка за вез од дрво од бука, декоративна висечка крст -бод рамки Ново
Дрвени 7 -инчи за везење, 2 парчиња природна рамка за вез од дрво од бука, декоративна висечка крст -бод рамки

[Големина на обрач за везење] : Комплетот вклучува 2 п [Бука дрвени обрач за везови] : Буковите обрач имаат

DEN 0.33
Комплети за игла на Lcyy Punch, комплет за куки за куки за возрасни за деца почетник со прилагодливо Ново
Комплети за игла на Lcyy Punch, комплет за куки за куки за возрасни за деца почетник со прилагодливо

Домашен декор и значаен подарок Завршениот проект може да се украси на wallидот или масата на вашата днев

DEN 3.33
Комплет за килим со кука за заклучување DIY Owl Crochet Тепих везење килим за правење комплети за возрасни деца 50x38cm Ново
Комплет за килим со кука за заклучување DIY Owl Crochet Тепих везење килим за правење комплети за возрасни деца 50x38cm

Големина : 50x38 см Комплетот за килим на кука може да се користи дома декорација, 3Д егментот за вез...

DEN 3.00
Преброен шаблон за вкрстени бод на Марусија Линднер Алпенгауди, 111 Ново
Преброен шаблон за вкрстени бод на Марусија Линднер Алпенгауди, 111

Број на производителот : 111 Број на производителот : 111 АЛПЕНГУДИ НА ЛИНДЕНЕРСКИОТ СОВЕТНИК НА КОРТИЧКИ С

DEN 140.80
Funchey го запечати вкрстениот бод комплет почетници целосен спектар на комплети за стартување на везови за возрасни Ново
Funchey го запечати вкрстениот бод комплет почетници целосен спектар на комплети за стартување на везови за возрасни

【Тешкотија】 Лесно, во споредба со традиционалното везење, Funchey претходно печатениот вкрстен бод точно

DEN 0.67
Комплет за брадавици на мајки n Детска жирафи, везови со рака Ново
Комплет за брадавици на мајки n Детска жирафи, везови со рака

Животни Фантазија и магија Фантазија и магија Комплетот за мониста на мајките за деца со монистра на мо�

DEN 1.67
Комплет за вкрстено бод luca -s злато - Тигарот, Б2406 Ново
Комплет за вкрстено бод luca -s злато - Тигарот, Б2406

Преброен комплет за вкрстено бод Големина : 9,81 x 13,75 во или 25х 35 см Ткаенина : Zweigart Aida 16 Ct...

DEN 678.40
Пејзаж дрво Пејзаж за пејзаж, вкрстено бод, костум за везење игла, костум за вкрстено бод за везење, костум со тешка-три Ново
Пејзаж дрво Пејзаж за пејзаж, вкрстено бод, костум за везење игла, костум за вкрстено бод за везење, костум со тешка-три

Бренд : Сина голема, тип на шема : Познати туристички места, типови на : сè уште јадете Користете : Слики, п�

DEN 1161.60
Вметнете капа/капа за капа за машини за везови на викинги/pfaff со карики со 6 x6 обрач Ново
Вметнете капа/капа за капа за машини за везови на викинги/pfaff со карики со 6 x6 обрач

Вметнување капа / капа за машините за викинзи Pfaff и Husqvarna Овој вметнување на капачето го олеснува везот н�

DEN 3.33
Ориконите на Оренко гледаат чамци за веслање на реката Ван Гог, броеше шема на вкрстено бод Ново
Ориконите на Оренко гледаат чамци за веслање на реката Ван Гог, броеше шема на вкрстено бод

Оваа ставка е преброена шема на вкрстено бод што ќе ја користите за шиење и создавање слика Не е готов пр

DEN 3.33
Комплет за стартување на везови во Викаски, со шема 3 комплети вкрстени комплети вклучуваат облека за вез со растенија Ново
Комплет за стартување на везови во Викаски, со шема 3 комплети вкрстени комплети вклучуваат облека за вез со растенија

Уживањето во процесот на вез на DIY, испраќањето на завршениот вез како подарок на вашето семејство или п�

DEN 2.67
Chineseојаутум Кинески змеј 14ct броеше вкрстено бод комплет 11ct печатено ткаенина вез DIY игли Ново
Chineseојаутум Кинески змеј 14ct броеше вкрстено бод комплет 11ct печатено ткаенина вез DIY игли

11 CT печат 100% точни претходно печатени модели14ct е празна ткаенина, не е отпечатена на ткаенината...

DEN 0.33
Искористувањето на пегазните оригинали е засекогаш преброена леток на вкрстениот бод Ново
Искористувањето на пегазните оригинали е засекогаш преброена леток на вкрстениот бод

Ова повеќе не е објавено како леток Ова се продава во формат на колекција на графикони бидејќи брошурат�

DEN 1131.20
Комплет за вкрстени бод на Вангагири Ново
Комплет за вкрстени бод на Вангагири

Многу добар занает за хоби, идеален како подарок Многу добар занает за хоби, идеален како подарок Направ

DEN 1136.00
Yfqhdd подароци Орнаменти за везници завршија креативни везници за ламби за ламби десктоп десктоп двостран вез декоративен Ново
Yfqhdd подароци Орнаменти за везници завршија креативни везници за ламби за ламби десктоп десктоп двостран вез декоративен

Применливи сцени Тип на декорација : Десктоп декорација Домашни додатоци Материјал : Свила ткаенина + ко

DEN 984.00
Познати сценографии Saint Petterburg DIY сликање броеше печатено на платно DMC 14CT 11CT Cross Cross Stitch Kits Ново
Познати сценографии Saint Petterburg DIY сликање броеше печатено на платно DMC 14CT 11CT Cross Cross Stitch Kits

Боја : Биг Бен во Велика Британија, КРОД СТРАНА КТ Број на КТ : 11КТ печатено Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*48

DEN 2.33
Сет за вез за тепих на тепих со кука за заклучување, со претходно печатени цвеќиња, платно, за декорација Ново
Сет за вез за тепих на тепих со кука за заклучување, со претходно печатени цвеќиња, платно, за декорација

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 431.84
Шарен коњ се брои вкрстено бод, египетска памучна нишка, 14CT 38 x 46cm 150x 199 бод брои комплети за Ново
Шарен коњ се брои вкрстено бод, египетска памучна нишка, 14CT 38 x 46cm 150x 199 бод брои комплети за

14 CT памучна нишка, 150x200 STICH 42 X49 CM (област на бод 26,85x35 Египетска долга главна памучна нишка, игли од ПРИМ, тк

DEN 798.40
Комплет за капчиња со трендобој предиво 100гр волна од волна за комплет за игла, чиста волна, волна, волна Ново
Комплет за капчиња со трендобој предиво 100гр волна од волна за комплет за игла, чиста волна, волна, волна

Капчиња : Ова е совршен комплет за капчиња за почетници бидејќи мини предивото на предиво се погодни за �

DEN 512.00
Рекорд за раѓање на Вервако Теди во градината се брои комплет за вкрстено бод, мулти-боја Ново
Рекорд за раѓање на Вервако Теди во градината се брои комплет за вкрстено бод, мулти-боја

Комплет за вкрстени бод Приближна завршена големина : 32 x 29см или 12,8 x 11,6in Комплет за вкрстени бод Приближ

DEN 2.00
Оринко Оригиналс Ноќта на вештерките Вештерка полна месечина Преброена шема на вкрстена бод со игли Ново
Оринко Оригиналс Ноќта на вештерките Вештерка полна месечина Преброена шема на вкрстена бод со игли

Табела за 14 броење ткаенина Завршената големина е : 10 инчи (140 шевови) за 16 инчи (224 шевови) Ова не е комплет

DEN 577.60
Вервако сметаше дека вкрстениот бод, знаци на астрологија Ново
Вервако сметаше дека вкрстениот бод, знаци на астрологија

На возраст од 6 години и повеќе 40 x 40 см / 16 x 16 инчи Ниво на тешкотија : Многу лесно Вервако создава прекра�

DEN 0.33
OPAH CS1361 - Преброен комплет за вкрстено бод3. Теми, игли, ткаенина, обрач за везови, навој на Ново
OPAH CS1361 - Преброен комплет за вкрстено бод3. Теми, игли, ткаенина, обрач за везови, навој на

Преброен комплет за шема на вкрстени бод #3 Ги вклучува сите предмети за завршување на работата...

DEN 480.00
Дизајн работи занаетчиски, семејни благослови се броени комплет за вкрстени бод Ново
Дизајн работи занаетчиски, семејни благослови се броени комплет за вкрстени бод

100% памучна ткаенина Аида (14 брои) 100% памучен вез, игла, игла Целосно илустрирани табели и упатства...

DEN 516.80
59x118 во примарна крпа крпа со обележани линии, ткаенина за поддршка на килими, монаси крпа за пиштол Ново
59x118 во примарна крпа крпа со обележани линии, ткаенина за поддршка на килими, монаси крпа за пиштол

Design Дизајн на линијата на маркер】 : Нашата крпа за кршење има редовни линии на жолти маркери како рефере

DEN 652.64
Boho Bloom Flowers Смешно DIY 5D Diamond Sainting Kits Комплети со целосна вежба за занаетчиски слики што се користат Ново
Boho Bloom Flowers Смешно DIY 5D Diamond Sainting Kits Комплети со целосна вежба за занаетчиски слики што се користат

Направено од висококвалитетна крпа од хемиски влакна Не се препорачува да ја избришете оваа дијамантск

DEN 415.84
Комплети за перница за куки за заклучување на кука за розови куки комплети DIY фрлаат перници за везови Ново
Комплети за перница за куки за заклучување на кука за розови куки комплети DIY фрлаат перници за везови

Пакет вклучуваат : 1 100% акрилно предисечено бурно предиво; Претходно печатено платно со поддршка од нели

DEN 1.67
Продажба на Денот на таткото Рачно изработена црна црна вишиванка, постелнина кошула црвено бело извезено Ново
Продажба на Денот на таткото Рачно изработена црна црна вишиванка, постелнина кошула црвено бело извезено

Вишиванка за човек, големина 3xl Рачно изработено извезено, постелнина 100% Направено во Украина...

DEN 2.00
Комплет за вкрстено бод luca -s - грациозни орхидеи b7009 Ново
Комплет за вкрстено бод luca -s - грациозни орхидеи b7009

Големина : 9,75 x 9,69 во или 25 x 25 см Шевови : 156 x 155 Теми : ЛукаС 100% памук Ткаенина : Звеигарт 16КТ...

DEN 416.80
Ева Роуз Стенд Крст Стич Комплет Hydrangea Countered Moder 45 x 60 cm Ново
Ева Роуз Стенд Крст Стич Комплет Hydrangea Countered Moder 45 x 60 cm

Број на производителот : 94259 Број на производителот : 94259 Комплет за вкрстено бод на Ева Роуз со хирангара

DEN 2.00
Комплети за везење lrjkuaj за возрасни, комплет за везови со розова цветна лента со карики, игли, сатенски нишки Ново
Комплети за везење lrjkuaj за возрасни, комплет за везови со розова цветна лента со карики, игли, сатенски нишки

【Комплет за везови за почетници】 Овој комплет за везови за возрасни Почетоци Содржина 1*Памучна крпа з�

DEN 1.00
Димензии 72-76391 Комплет за игла за кактус за почетници, дијаметар од 8 , повеќебојни, 7 парчиња Ново
Димензии 72-76391 Комплет за игла за кактус за почетници, дијаметар од 8 , повеќебојни, 7 парчиња

Овој комплет за игла со димензии доаѓа со предиво, печатена ткаенина, алатка за игла 5 мм и навој, 8инчен п

DEN 1536.00