Познати сценографии Saint Petterburg DIY сликање броеше печатено на платно DMC 14CT 11CT Cross Cross Stitch Kits Kits Kits Engridery Set -

Познати сценографии Saint Petterburg DIY сликање броеше печатено на платно DMC 14CT 11CT Cross Cross Stitch Kits

DEN 2.33

Ново

Залиха

Боја : Биг Бен во Велика Британија, КРОД СТРАНА КТ Број на КТ : 11КТ печатено Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*48 CM (11 CT). Теми количина на боја : 20. Тип на шема : Сценски. Материјал : 100% памук. Описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*48 CM (11 CT) Нишки Количина на боја : 20 описи : големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*49 CM ( 11 CT) Нишки Количина на боја : 22 Описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*49 CM (11 CT) Нишки Количина на боја : 25 Описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM ( 14 ct), 20cm*48cm (11 ct) нишки Количина на боја : 23 описи : Големина (W*H) : 14 CM*30 CM (14 CT), 18 CM*39 M (11 CT) NIGHTIS количина на боја : 34 описи : големина (W) *H) : 16cm*38m (14 ct), 20cm*49m (11 CT) Нишки Количина на боја : 21 описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*49 CM (11 CT) COLE COLE Количина : 21 описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*49 CM (11 CT) Нишки Количина на боја : 36 Описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM *49cm (11 CT) Нишки Количина на боја : 25 Описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*49 CM (11 CT) CHINCE CHITITION : 23 Описи : Големина (W*H) : 16 CM *38cm (14 ct), 20cm*49cm (11 CT) Нишки Количина на боја : 21 описи : големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*48 CM (11 CT) NIGHTES COLERTING : 21 Описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*49 CM (11 CT) Нишки Количина на боја : 30 Описи : Големина (W*H) : 16 CM*38 CM (14 CT), 20 CM*48 CM (11 CT ) Количина на боја на теми : 21 описи : Големина (W*H) : 19cm*48cm (14 ct), 24cm*61cm (11.

Производи во категоријата

Bilrost Cross Stitch Kits Kits за возрасни вкрстени комплети за бод за почетници запечатени комплети за вкрстени Ново
Bilrost Cross Stitch Kits Kits за возрасни вкрстени комплети за бод за почетници запечатени комплети за вкрстени

【Тешкотија】 Лесно , Нашиот вкрстен бод е лесен за правење и погоден за почетници Готовиот производ е в

DEN 1.00
Welliestr игла за животински комплет: 1 парчиња прекрасна пингвин б Ново
Welliestr игла за животински комплет: 1 парчиња прекрасна пингвин б

✔note : Овој комплет не ја вклучува алатката за правење ✔ Волна „Прекрасна подарок“ се чувствуваше комп�

DEN 2.67
Thethy Threads Cross Cross Stitch комплет - Градина за афион Ново
Thethy Threads Cross Cross Stitch комплет - Градина за афион

Големина на дизајнот : 25 см х 25см , Вашиот комплет содржи; 14 брои крем zweigart aida , Предсортиран заглавен паму

DEN 0.67
Yfqhdd 54pcs Комплет за алатки за игла со везови игли за вез за вез за вез за вез Ново
Yfqhdd 54pcs Комплет за алатки за игла со везови игли за вез за вез за вез за вез

Целосен спектар на комплет за стартување на везови со сите алатки што ви се потребни за да ги разгледате

DEN 0.33
Биенко случајно, црно Ново
Биенко случајно, црно

Вкупна должина (h x w x d) : 9,4 x 8,7 x 1,8 инчи (24 x 22 x 4 Тежина : 4,3 мл (110 g) Должина на лентата за рамо : 55,4 инчи (139 см)...

DEN 0.33
ShiningGiftDesign 3 пакет за стартување на везови за почетници запечатени комплети за вкрстени бод со симпатични цвеќиња Ново
ShiningGiftDesign 3 пакет за стартување на везови за почетници запечатени комплети за вкрстени бод со симпатични цвеќиња

【Лесно за везење】 Постои печатна шема на крпа за везови, лесно е за почетнички комплети за вкрстени бод

DEN 319.84
Комплет за вкрстено бод luca -s злато - Тигарот, Б2406 Ново
Комплет за вкрстено бод luca -s злато - Тигарот, Б2406

Преброен комплет за вкрстено бод Големина : 9,81 x 13,75 во или 25х 35 см Ткаенина : Zweigart Aida 16 Ct Теми : Сидро 100% Кот

DEN 678.40
Предиво од 45g рака вртење на DIY забава сурова волна почувствувајќи тонови волна волна Ново
Предиво од 45g рака вртење на DIY забава сурова волна почувствувајќи тонови волна волна

Капчиња : Ова е совршен комплет за капчиња за почетници, бидејќи мини предивото на предиво се погодни за

DEN 258.72
Комплет за палење игла - Волна сет 36 бои - комплет за алатки за почеток за почувствувано животно подароци од ликовно Ново
Комплет за палење игла - Волна сет 36 бои - комплет за алатки за почеток за почувствувано животно подароци од ликовно

Алатки за почетници за пад на иглата доаѓаат во пластична кутија : подлога за пена, дрвена рачка за ракув

DEN 303.84
Комплети за куки за заклучување килим DIY перница тепих мат перница за покривање на рака занаетчиски Ново
Комплети за куки за заклучување килим DIY перница тепих мат перница за покривање на рака занаетчиски

Комплети за заклучување на DIY : Уживајте во ова ангажирање ретрошик хоби каде било, во секое време како ш�

DEN 1.33
Комплети за вкрстени бод, почетник возрасни деца, обележани комплети за вкрстени бод со шема, смешна сијамска мачка DIY Ново
Комплети за вкрстени бод, почетник возрасни деца, обележани комплети за вкрстени бод со шема, смешна сијамска мачка DIY

[Пакет и големина] Големина на ткаенината : 40x 50см Сортирање на картон со конец, 11Кто претходно печатена п

DEN 319.84
ТВЛАР предиво 10g/20gfelting Волна влакна се чувствува ткаенина почувствувајќи занаетчиски играчки Ново
ТВЛАР предиво 10g/20gfelting Волна влакна се чувствува ткаенина почувствувајќи занаетчиски играчки

★ разноврсна идеален за пад на игла, влажно фелинг, вртење, ткаење, украси, правење кукли, правење сапун,

DEN 0.67
LUCA-S се брои комплет за вкрстени бод розови рози Аида 43х35см Ново
LUCA-S се брои комплет за вкрстени бод розови рози Аида 43х35см

Контант : Звеигарт Аида 16 / 101, сидро на конец, табела, игла, фотографија, упатства на германски, англиски, �

DEN 732.80
Комплет за уметност BASIMA DIY String за почетник, DIY ананас занаетчиски комплет, уникатен подарок, занаетчиски Ново
Комплет за уметност BASIMA DIY String за почетник, DIY ананас занаетчиски комплет, уникатен подарок, занаетчиски

Интересно создание : комплет за уметност DIY String ви дава поинаков животен стил Научете да го намалите стр�

DEN 1.67
Nimue Counted Cross Stitch комплет Chatterton 117K 6 x 4 инчи Ново
Nimue Counted Cross Stitch комплет Chatterton 117K 6 x 4 инчи

Број на производител : 117 K, оригинално име : Chatterton Комплет за вкрстено бод на Нимју Шатертон го заврши гол

DEN 1.33
Instarry 5d DIY дијамантски сликарство со голема големина зелена паун вкрстена бод за везење wallиден декор за Ново
Instarry 5d DIY дијамантски сликарство со голема големина зелена паун вкрстена бод за везење wallиден декор за

1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијам

DEN 2.00
Комплет за бод на перници «Медитација Цвет», Фантазија и магија, растенија и цвеќиња, големина во 15.7x15.7 Ново
Комплет за бод на перници «Медитација Цвет», Фантазија и магија, растенија и цвеќиња, големина во 15.7x15.7

Крст бод ткаенина100% памук Везење конец од 100% памук Табела за вкрстени бод Прочитајте повеќе во описот К�

DEN 1518.40
5 пакети за вез за везење сет - 8 '' 9 '' овален тркалезен крст шевови рамки, имитирани дрвени вез за везови, круг за Ново
5 пакети за вез за везење сет - 8 '' 9 '' овален тркалезен крст шевови рамки, имитирани дрвени вез за везови, круг за

Вклучен сет за обрач за везови : Секој пакет има 3 парчиња и 2 парчиња овални обрач за везови Големината н�

DEN 3.00
Дедо Мраз се соочуваат со брадавици со брадавици, комплети од 6 - Мил Хил Шармирани комплети за украси - Плус Ново
Дедо Мраз се соочуваат со брадавици со брадавици, комплети од 6 - Мил Хил Шармирани комплети за украси - Плус

Комплет од 6 Мил Хил Санта Комплет Дедо Мраз се соочува со шармантни украси за украси (1999) : Татко Фрост (MH

DEN 2.67
Ковид 19 везени комплет за дизајн на перница Ново
Ковид 19 везени комплет за дизајн на перница

Идеално како подарок Идеално како подарок Направете го тоа сами везена перница или закачалка за wallидов�

DEN 486.40
Домашни украси на монистра на Вемемон, вкрстени мачки и дијамантски образец за сликање на ринестон. Ново
Домашни украси на монистра на Вемемон, вкрстени мачки и дијамантски образец за сликање на ринестон.

Премиум дијамант не згаснува, повеќе, посветли и пореални Сликањето на DIY мониста може да ви одговара на

DEN 697.60
Црвени цвеќиња на Брвск. Запечатен комплет за вкрстено бод. Фрли перница 16 × 16 инчи. Печатено платно Ново
Црвени цвеќиња на Брвск. Запечатен комплет за вкрстено бод. Фрли перница 16 × 16 инчи. Печатено платно

Црвен акцент на вашиот дом за дома Европски квалитет, фини детали и шарен дизајн Семејно од малите европ

DEN 2.00
Детска колекција - Детска печ за везење 24 Анкилосаурус Ново
Детска колекција - Детска печ за везење 24 Анкилосаурус

2,5 инчи печ за везови Закрпите за крпеница се перат и издржливи Се разбира, тие се шарени и отпорни на УВ,

DEN 165.76
Пред-печатени комплети за килим за куки за заклучување поставени фантазии виножито топол воздух цртан филм уметност Ново
Пред-печатени комплети за килим за куки за заклучување поставени фантазии виножито топол воздух цртан филм уметност

Големина : 102x69cm Детални дизајни и предиво со висок квалитет го олеснуваат капчињата Низата на капакот н�

DEN 1.67
Орнаменти за вез на Ренслат Су везови заврши рачно изработена маса кинеска десктоп за ветерници Мал екран Класични декоративни Ново
Комплетен комплет за стартување на везови со шема со шема DIY почетници за почетници за почетници, вклучително Ново
Комплетен комплет за стартување на везови со шема со шема DIY почетници за почетници за почетници, вклучително

Вреден комплет за вез Целосен спектар на комплет за стартување на везови опремени со сите алатки што ви

DEN 1.33
Glaciart Едно вртење на влакна Мерино волна - Супер мека 16 неутрални бои што не се распрскуваат волна за занаетчиски Ново
Glaciart Едно вртење на влакна Мерино волна - Супер мека 16 неутрални бои што не се распрскуваат волна за занаетчиски

16 бои по пакет Она што го гледате на сликите е токму она што го добивате со Glaciart еден; За разлика од поевт

DEN 1.33
Nuisx Cross Stitch Kits 11CT, печат на обрасци, цртан филм Аниме девојче за деца и возрасни DIY, отпечатен комплет за Ново
Nuisx Cross Stitch Kits 11CT, печат на обрасци, цртан филм Аниме девојче за деца и возрасни DIY, отпечатен комплет за

Големина на пакетот】 Големина на ткаенината : 40x50cm, претходно печатена големина на слика 30x40cm (картон за

DEN 0.33
Patchlab две недели воини маскирани плеери Ново
Patchlab две недели воини маскирани плеери

Закрпите за крпеница се перат и издржливи Се разбира, тие се шарени и отпорни на УВ, куката и јамката ово�

DEN 204.16
Комплет за вложување игла за Wonvoc, 5,64oz игличка волна, 4 големини игли за игли, игли за игли, сет Ново
Комплет за вложување игла за Wonvoc, 5,64oz игличка волна, 4 големини игли за игли, игли за игли, сет

Комплет за игла за игла : Овој комплет за игли за вклопување содржи 50 парчиња артикли, вклучува 40 x триаго

DEN 1.67
Преброени вкрстени бодини божиќни порибувања PDF, Персонализирани модерни лесни за печатење лесни заживувања Ново
Преброени вкрстени бодини божиќни порибувања PDF, Персонализирани модерни лесни за печатење лесни заживувања

✅ Ве молиме, забележете : ✅ Ова е дигитална ставка Оваа PDF ја брои моделот на вкрстено бод, достапна за мо

DEN 333.28
Edmunds Dylon 87029 Постојана боја на ткаенина -розово розово Ново
Edmunds Dylon 87029 Постојана боја на ткаенина -розово розово

Помогнете да го елиминирате движењето и да ја одржувате работата тесна и чиста Направено од обично дрво

DEN 2.67
Комплет за стартување на игла на Мејбус, комплет за стартување на волна од 40 бои, комплет за стартување на игла, Ново
Комплет за стартување на игла на Мејбус, комплет за стартување на волна од 40 бои, комплет за стартување на игла,

Package included : Our needle felting kit provides 6 pcs felting needle, 4 pack doll making wool roving with manual, tweezers, needle felting mat, 5 pcs phone lanyard, fingercot, 5 set safet

DEN 473.60
Комплет за везови на куќни растенија Ново
Комплет за везови на куќни растенија

Персонализирајте со име или инспиративен цитат за lубителот на растенијата во вашиот живот Вклучена е л

DEN 598.40
SDGH DIY Везење комплет ѓердан мини торба игла игла на конец за везови Ново
SDGH DIY Везење комплет ѓердан мини торба игла игла на конец за везови

Комплетен сет за вез, можете да направите убав вез и да се опуштите Одличен подарок за семејството и при�

DEN 0.67
Сет на вкрстена бод на Ева Роуз, зима, броеви шема, 40 x 55 см Ново
Сет на вкрстена бод на Ева Роуз, зима, броеви шема, 40 x 55 см

Број на производителот : 14254 Број на производителот : 14254 Ева Роуз стојат вкрстено бод сет со преброена ше

DEN 1323.20
Комплетите за вкрстено бод го запечатија целиот спектар на комплети за стартување на везови за почетници DIY 11CT 3 Ново
Комплетите за вкрстено бод го запечатија целиот спектар на комплети за стартување на везови за почетници DIY 11CT 3

【11ct запечатено】 Тоа е печат за вкрстено бод Моделот е претходно печатен на ткаенината со мастило раств

DEN 1.00
Комплети за куки за куки за куки со DIY, комплет за теписи кои не се лизгаат во затворен простор, рачно изработен Ново
Комплети за куки за куки за куки со DIY, комплет за теписи кои не се лизгаат во затворен простор, рачно изработен

Уметнички комплет За разлика од другите бела позадина, тешко е да се работи со комплетите за вкрстени б�

DEN 332.80
Ylyajy suzhou везови производи за декорација на полица за пилешки крилја дрвени табели екрани двострани Ново
Ylyajy suzhou везови производи за декорација на полица за пилешки крилја дрвени табели екрани двострани

Домашна декорација, деловни подароци, подароци во странство, подароци за венчавки, подароци за празници

DEN 1.00
Димензии се броеше комплет за вкрстено бод, Декорација на расадник за бебиња од сон, 14 брои слонова коска Аида, 6 '' Ново
Димензии се броеше комплет за вкрстено бод, Декорација на расадник за бебиња од сон, 14 брои слонова коска Аида, 6 ''

Завршена големина : 6 инчи 14 Преброј од слонова коска Аида Обрач за завршување Памучна нишка и игла...

DEN 3.00