Димензии комплет за игла, шема на starвездени риби, 14 '' x 14 ''

Димензии комплет за игла, шема на starвездени риби, 14 '' x 14 ''

-140 %

DEN 488.96

Ново

Залиха

Комплетот за иглички на starвездени риби вклучува придржана памучна нишка, 12 мрежни памучни платно, игла и лесни упатства Создадете рачно изработено парче декор на куќата на плажа со овој прекрасен дизајн на иглички од starвездени риби!. Светло печатено платно од памучна игла и игла и лесни за следење на упатствата го прават зашилувањето на оваа наутичка шема лесно и забавно!. Завршената шема на starвездени риби изгледа одлично во рамка или прави симпатична декоративна перница за куќи на плажа!. Завршени мерки за шема на иглички со starвездени риби 14 '' x 14 ''. Комплетот за иглички на starвездени риби вклучува придржана памучна нишка, 12 мрежни памучни платно, игла и лесни упатства. Создадете рачно изработено парче декор на куќата на плажа со овој прекрасен дизајн на иглички од starвездени риби!. Светло печатено платно од памучна игла и игла и лесни за следење на упатствата го прават зашилувањето на оваа наутичка шема лесно и забавно!. Завршената шема на starвездени риби изгледа одлично во рамка или прави симпатична декоративна перница за куќи на плажа!. Завршени мерки за шема на иглички со starвездени риби 14 '' x 14 ''. Создадете рачно изработено парче декор на куќата DIY Beach House со овој комплет за игла на димензии! Овој дизајн на плажа е отпечатен во целосна боја на 12 мрежни памучни иглички платно, и има прекрасно обрасци. Комплетот за иглави вклучува печатена големина 12 платно од памучно платно, придржана памучна нишка, игла и лесни за следење на упатствата. Завршени мерки за модели 14 '' x 14 ''.

Производи во категоријата

Глорафилија таписерија/комплет за игла - Unionек на Унијата Ново
Глорафилија таписерија/комплет за игла - Unionек на Унијата

Целосна боја отпечатена на 12 брои платно со комплетен сет на сидро таписерија волна кожа Глорафилија пе

DEN 905.60
Игла за шиење на таписерија за сидро на Сузан Бејтс, големина 26, позлатена злато, 4 по пакет Ново
Игла за шиење на таписерија за сидро на Сузан Бејтс, големина 26, позлатена злато, 4 по пакет

Идентична должина како игли на Ченил Поголемо око за да се сместат мултивлакна везови и волна од таписе�

DEN 315.20
Комплети за везови комплети за везови на Викаски 2 парчиња заболувајќи игла игла за замена на игла, Ново
Комплети за везови комплети за везови на Викаски 2 парчиња заболувајќи игла игла за замена на игла,

Занаетчиска волна почувствува алатка за удар има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, дав

DEN 256.96
Комплет за игла на игли на NeedLeart World Midnight Ново
Комплет за игла на игли на NeedLeart World Midnight

100 процент недивизибилна памучна нишка Херметички запечатена игла со висок квалитет Големина на дизајн

DEN 1.00
Комплет за игла на Пепита: мечка, 12 x 8 Ново
Комплет за игла на Пепита: мечка, 12 x 8

Платно : мери приближно 15 x 12 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за заболување мери при

DEN 1.33
Бучила „Хо хо хо Санта“ почувствува комплет за украси за апликации 86166 Ново
Бучила „Хо хо хо Санта“ почувствува комплет за украси за апликации 86166

Бучила „Хо хо хо Санта“ се чувствуваше комплет за украси за апликации 86166 Користете едноставни шевови �

DEN 1.67
Алис Петерсон Стич и чанта за иглички чанти/комплет за козметички случаи - празно SZ500 Ново
Алис Петерсон Стич и чанта за иглички чанти/комплет за козметички случаи - празно SZ500

Преисмислено празно платно Патентот патува на неколку страни на преиспитаните производи за леснотија �

DEN 359.20
Товашин Пена Игла Филц Рампа Игла Перница Држач За Душеци Занает Алатка Црна 8 Х 4 Х 2 Ново
Товашин Пена Игла Филц Рампа Игла Перница Држач За Душеци Занает Алатка Црна 8 Х 4 Х 2

Материјал : Пена Количина 1 парчиња Големина : 7,8 "х 3,9" х 2 " / 19,8 см х 10см х 5см Ќе направи совршена работна п

DEN 1.67
Комплет за килими за пиштол за пиштол, 78х39 инчи примарна крпа за кршење со обележани линии, 70х39 инчи Ново
Комплет за килими за пиштол за пиштол, 78х39 инчи примарна крпа за кршење со обележани линии, 70х39 инчи

Овој комплет за крпа за крпа со килим со 78х39 инчен жолт маркер линија монах крпа, 70х39 инчи нелизгазна осн

DEN 0.33
Колекција d'art White Lotus I Inglepeint Kit Ново
Колекција d'art White Lotus I Inglepeint Kit

Создадете прекрасно уметничко дело за да се прикаже во вашиот дом со комплет за перница на This Needlepoint Ово�

DEN 3.00
Ириси од Винсент ван Гог. Комплет за игла. Фрли перница 16 × 16 инчи. Печатено платно на таписерија, европски квалитет Ново
Ириси од Винсент ван Гог. Комплет за игла. Фрли перница 16 × 16 инчи. Печатено платно на таписерија, европски квалитет

Пејзаж со куќа и вработен Кафе Тераса ноќе Полето со пченица со кипариси Монт Гаусиер и Фарм Свети Павле

DEN 0.33
Комплет За Плетење Капчиња FECLOUD За Почетници-6 парчиња Разнобојни Сукуленти, Комплети За Плетење Капчиња За Ново
Комплет За Плетење Капчиња FECLOUD За Почетници-6 парчиња Разнобојни Сукуленти, Комплети За Плетење Капчиња За

●Комплетен Комплет За Плетење Капчиња За Почетници, Комплетот За Капчиња доаѓа со комплетни додатоци з

DEN 351.84
Тобин Мечки Печат За Крст Бод Бебе Ватенка Комплет, Бела/Разнобојни, 43 х 34 Ново
Тобин Мечки Печат За Крст Бод Бебе Ватенка Комплет, Бела/Разнобојни, 43 х 34

Содржи : 100% Полиестерски Печат Претходно завршен Јорган 100% Памучен Конец За Везење, Игла, Целосно Илустр

DEN 1.33
RTO Red Poppies II Колекција D'Art Bearded Cushion Cushion Kit, 40 x 40см Ново
RTO Red Poppies II Колекција D'Art Bearded Cushion Cushion Kit, 40 x 40см

Колекција D 'Уметнички иглички запечатени иглави за иглички : Црвени афиони II Комплет за афиони IIИНДЕЛОП

DEN 851.20
Колонијална игла 10 брои Johnон Jamesејмс Патон Дарнерс разновидни игли, големина 1/5 Ново
Колонијална игла 10 брои Johnон Jamesејмс Патон Дарнерс разновидни игли, големина 1/5

Најдобри квалитетни игли на англиски јазик Овие се одличен начин да додадете дополнителен дизајн на ко�

DEN 0.67
Paternayan игличка со 3-тела волна предиво-боја-682-пиак зелена-оваа листа е за 2 мини 8-години скејни-или Ново
Paternayan игличка со 3-тела волна предиво-боја-682-пиак зелена-оваа листа е за 2 мини 8-години скејни-или

Ова е група од 2 мини 8години скииниили пред сечење еквивалентина зелена патернајан682пиакок Paternayan е три �

DEN 1334.40
Hikoo Kitchener торба за печење платно со пакет со 2 занаети за занаети на Артсига Ново
Hikoo Kitchener торба за печење платно со пакет со 2 занаети за занаети на Артсига

Пакетот вклучува и торба за проекти за хику кујнер и 2 занаети за занаети на Артсига Поврати го вашиот WIP

DEN 1336.00
Алатка За Игла За Филцирање Хајџж Со 7 Игли Алатка За Игла За Филц Во Стил На Удар Со ЗА Сам Крпеница Ново
Алатка За Игла За Филцирање Хајџж Со 7 Игли Алатка За Игла За Филц Во Стил На Удар Со ЗА Сам Крпеница

Големина : должина 3,9 инчи*максимална ширина 1,1 инч*минимална ширина 0,59 инчи (должина 99мм*максимална шири

DEN 111.84
Комплет за игла на Пепита: Карате, 10 x 5 Ново
Комплет за игла на Пепита: Карате, 10 x 5

Платно : мери приближно 13 x 8 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл�

DEN 1.67
Чанта за бод и поштенски иглички/комплет за козметички случаи - SZ598 Птици со боја Ново
Чанта за бод и поштенски иглички/комплет за козметички случаи - SZ598 Птици со боја

Најлон патент и ткаенина назад 14мрежа памучно платно Тема за вез од памук игла и упатства 4,75 "x 7" Завршен�

DEN 424.64
Декорација на домашна соба TJLSS рачно изработена розова девојка соба декорација wallид виси расадник декорација виножито Ново
Декорација на домашна соба TJLSS рачно изработена розова девојка соба декорација wallид виси расадник декорација виножито

Рачно изработеното виножито е шарено, елегантно и разноврсно Памучно јаже е изработено од исклучителни

DEN 1.33
Делукс алатка за игла, цреша, држи до 8 игли игли од 40g) Ново
Делукс алатка за игла, цреша, држи до 8 игли игли од 40g)

Направено во САД Компактен удобен дизајн Направено од цврсто цреша дрво со челични навои за животна упо

DEN 415.20
Крст Бод Шема Божиќ Порибување PDF, Модерен Брои Лесно Печатење Симпатична Мачки Крст Бод Дизајн, Смешни Ново
Крст Бод Шема Божиќ Порибување PDF, Модерен Брои Лесно Печатење Симпатична Мачки Крст Бод Дизајн, Смешни

ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ОПИСОТ НА ПРОИЗВОДОТ ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ! ✅ ОВА Е ДИГИТАЛНА ставка Оваа листа не е

DEN 3.33
Савита 6 парчиња 13х10.24in 7 брои пластични иглички платно бели пластични мрежни листови за изработка на занаетчиство Ново
Савита 6 парчиња 13х10.24in 7 брои пластични иглички платно бели пластични мрежни листови за изработка на занаетчиство

Содржина на пакетот : getе добиете пакет од 6 пластични мрежи за вкрстување, а секое парче мерки за вкрстен

DEN 191.84
Tapон Jamesејмс со монистра со таписерија за таписерија со големина на рака 10 6/pkg Ново
Tapон Jamesејмс со монистра со таписерија за таписерија со големина на рака 10 6/pkg

Рачно изработени во Англија Двоен бакарплусникел позлатен за спречување на опаѓање Големина на топкат�

DEN 117.92
Уметнички иглички пастир и неговото стадо од колекцијата Винтертур Ново
Уметнички иглички пастир и неговото стадо од колекцијата Винтертур

Платно на игла Направено во Соединетите Американски Држави живописна боја на висококвалитетно моно лу�

DEN 3.00
ПЕПИТА Игла за платно: Перегрин сокол, 7 x 11 Ново
ПЕПИТА Игла за платно: Перегрин сокол, 7 x 11

Платно : мери приближно 13 x 17 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

DEN 142.24
Комплет За Вежбање Бод За Везење Со Цвет од Пеперутка, Комплет За Везење За Почетници За Почетници Вклучува Крпа За Ново
Комплет За Вежбање Бод За Везење Со Цвет од Пеперутка, Комплет За Везење За Почетници За Почетници Вклучува Крпа За

●Што Ќе Добиете + 1* обрач за везење, 3* ткаенина за везење со шема, 3 комплет доволно нишки во боја, 6* игли з

DEN 3.00
Комплет за игла на Pepita: Polka dot Letter m, 8 x 7 Ново
Комплет за игла на Pepita: Polka dot Letter m, 8 x 7

Платно : мери приближно 11 x 10 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

DEN 1.00
Агуја Маравилоса | Агуја Магиа Пара Бордар - Класица Мексикана | Мексиканска магична игла до вез | 3-пакет | Ново
Агуја Маравилоса | Агуја Магиа Пара Бордар - Класица Мексикана | Мексиканска магична игла до вез | 3-пакет |

3 парчиња магична игла Подобро знајте во Мексико како „Агуја Маравилоса“ или „Агуја Магиа“ Совршено з

DEN 2.33
ПЕПИТА Игла за платно: Семејно илузија, 10 x 7 Ново
ПЕПИТА Игла за платно: Семејно илузија, 10 x 7

Платно : мери приближно 13 x 10 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за заболување мери при

DEN 953.60
Хершнерс Ноќта на вештерките село ll Пластично платно платно Ново
Хершнерс Ноќта на вештерките село ll Пластично платно платно

Проширете го вашето прогонувано село со 7 нови дополнувања во нашата колекција на пластични платно село

DEN 319.84
Минерва занаетчиски вкрстени бод таписерија тапи -крајни игли - по пакет од 6 Ново
Минерва занаетчиски вкрстени бод таписерија тапи -крајни игли - по пакет од 6

Бренд : Занаети од Минерва Количина : по пакет од 6 Големина : Големина 18 Бренд : занаети од Минерва...

DEN 31.68
Дизајн Работи Занаети Играчка Кутија Печат Крст Бод Комплет Ново Попусти
Дизајн Работи Занаети Играчка Кутија Печат Крст Бод Комплет

Печат За Комплет За Ватенка За Бебиња Со Вкрстен Бод Вклучува Печат 100% Полиестерски Микровлакна Претхо�

DEN 704.00
500 парчиња пластични игли за шиење 2,8 инчи 7 см должина Големо очите тапи игли за шиење игли занаетчиски Ново
500 парчиња пластични игли за шиење 2,8 инчи 7 см должина Големо очите тапи игли за шиење игли занаетчиски

Количина на големо Овој пакет вклучува 500 парчиња пластични игли за шиење кои се во должина од 2,8 инчи (7 �

DEN 1.67
Машки Секојдневен 2 Парче Тренерка Сет Пот Костум Трчање Џогирање Атлетски Спортски Активна Облека Пуловер Дуксер+Карго Ново
Пиштол за тафтување, Машина За Ткаење Теписи, Електричен Пиштол За Тафтување Со Сечење 2 во 1 И Јамка, Ново Попусти
Пиштол за тафтување, Машина За Ткаење Теписи, Електричен Пиштол За Тафтување Со Сечење 2 во 1 И Јамка,

`+Комплет За Тафтување Пиштол за сечење и Јамка 2во1 Тепих За Тафтување} Електричниот Пиштол За Тафтување

DEN 2559.84
Комплет за игла на Пепита: Американски орел, 14 x 9 Ново
Комплет за игла на Пепита: Американски орел, 14 x 9

Платно : мери приближно 17 x 13 инчи, вклучувајќи граница од 1,5 инчи Дизајн : Површина за зашивање мери прибл

DEN 2.00
Комплет За Порибување Санки на букила Дедо Мраз, Повеќебоен Ново
Комплет За Порибување Санки на букила Дедо Мраз, Повеќебоен

Произведено во САД ПРЕКРАСНО ТРАДИЦИОНАЛНО ПОРИБУВАЊЕ ова класично порибување со апликации од 18 инчи �

DEN 2.33
Starвездена ноќ, Винсент ван Гог - комплет за игла Ново
Starвездена ноќ, Винсент ван Гог - комплет за игла

Целосна боја, живописно платно Блокови во боја и лесно се гледаат зашивање користи едноставен полу бод.

DEN 3.33