19мм Прирабница Мајмуна Пумпа Делови Компатибилни Со Спектри S2 Спектри S1 Спектри 9 Плус Пумпа За Гради Не Оригинални Делови Од Пумпа За Спектри Заменете Ги Спектрит?

19мм Прирабница Мајмуна Пумпа Делови Компатибилни Со Спектри S2 Спектри S1 Спектри 9 Плус Пумпа За Гради Не Оригинални

-80 %

DEN 559.84

Ново

Залиха

Комплет за хигиенска замена за пумпи спектра С2 и спектра С1 Резервни делови за патување и поретко чистење. Различни големини На Прирабници за избор за удобност при пумпање. Фда усогласеност за контакт со храна. Направени од бпа слободен и ДЕХП слободен материјали. Истата функција како оем делови. Одличен комплет за замена за делови Од Пумпата Спектра. 4,7 мл/140 мл шишиња за собирање или складирање. Секое капаче од шишето вклучува О-прстен за да спречи истекување. 5-мл фини поединечни мерни ознаки отпечатени на шишето. Трајно печатење за долготрајна употреба. Истражувањата покажуваат дека големината на прирабницата е важна за удобноста и ефикасноста на пумпањето. Мајмом дизајнира широк спектар на големини на прирабници - 13 до 32 мм во мали чекори за да ги задоволи потребите за пумпање на секоја мајка. Ние исто така обезбедуваме инсерти за прилагодување на посебните потреби на некои мајки. Следете го упатството за избор на оваа листа за да ја изберете вашата оптимална прирабница или да се консултирате со консултант за лактација за помош. Истата форма и функција КАКО ОЕМ вентил. Поцврста основа за отстранување и инсталација. Потенок и поширок отвор за мазен проток на млеко и подобро запечатување и вшмукување. Нема повеќе паѓачки вентил во млекото за време на пумпањето. Подолг и висок квалитет-9 инчи подолг од ОЕМ;. Бпа и ДЕХП бесплатна силиконска цевка-безбедна за мајки и бебиња. Лесен за приклучување, отстранување и складирање; издржлив за долгорочна употреба. Заменливи СО оем големи букви, мали букви, дијафрагма, цевки и ОЕМ прирабница. Построга конструкција за подобра заптивка за време на пумпањето. Содржина на комплетот : 2 Прирабници( 19мм), 2 Вентили За Патки, 2 Заштитници За Повратен Проток, 2 Цевки, 2 Шишиња (Со Едноделно Капаче за Патување). Работете Со Спектри С2, Спектри С1, Спектра 9 Плус Пумпа за Гради. Брадавиците и Капачињата На Куполата не се вклучени во овој комплет. Сите делови на пумпата направени Од Мајмун. Не Оригинални Спектри S2 Додатоци. Не Оригинални Спектри S1 Додатоци. Не Оригинални Делови Спектра Пумпа. Компатибилен и заменлив со делови Од Спектри пумпа. Истата моќ на вшмукување како оем делови. Заменете Ги Прирабниците За Спектри, Вентилите За Патки Со Спектри, Заштитниците За Повратен Проток На Спектри, Цевките За Спектри, Шишињата Со Спектри (Широка Уста). Достапни се повеќе големини на прирабници : 15мм, 17мм, 19мм, 21мм, 24мм, 25мм, 27мм, 28мм, 30мм, 32мм. Едноделното капаче Од Шишето Мајмом вклучува запечатувачки прстен за сигурно запечатување. Нема губење на млеко. Дизајн за патување и складирање на формула или мајчино млеко. Исто така, совршено е да го претворите шишето за хранење бебиња во контејнер за ужина или гимнастик за мама.

Производи во категоријата

Силиконски Бебе Хранење Сет Дете Вшмукување Чинии Прилагодливи Понуда Обука Лажица &засилувач; Вилушка, БПА Слободен Ново
Силиконски Бебе Хранење Сет Дете Вшмукување Чинии Прилагодливи Понуда Обука Лажица &засилувач; Вилушка, БПА Слободен

Прилагодливата силиконска бебешка лигавче доаѓа со 4 копчиња за затегнување кои би можеле да одговараа�

DEN 3.00
Кралицата крал 6 пакувања бебешки биб, муслински бандана душка за девојчиња за момчиња, прилагодливи меки и апсорбирачки Ново
Кралицата крал 6 пакувања бебешки биб, муслински бандана душка за девојчиња за момчиња, прилагодливи меки и апсорбирачки

Затворање на копчињата Само миење на рацете 【Памучен муслин】 природен органски памучен материјал од м

DEN 204.64
Сродни Храбро Раце Слободен Пумпање Градник &засилувач; Органски Перат Градите Влошки Пакет Ново Попусти
Сродни Храбро Раце Слободен Пумпање Градник &засилувач; Органски Перат Градите Влошки Пакет

Машинско Перење ОСНОВНИ РАБОТИ ЗА НЕГА И ПУМПАЊЕ овој пакет ја вклучува Игратаменување На Возвишени Ра

DEN 1039.68
Исцелено Печатено Млеко Свила Пешкир За Нега Женски Марами Женски Шал Детски Шал За Девојчиња Породилна Ново
Исцелено Печатено Млеко Свила Пешкир За Нега Женски Марами Женски Шал Детски Шал За Девојчиња Породилна

памук Автомобилско Седиште За Доенчиња : + Заштитете Ги Вашите Бебиња Дали барате практична, нега покрит

DEN 2.00
Детско Шише Со Вода со Капак И Рачка Од Слама, Материјал За Храна Отпорен На Истекување, Шише Со Вода Отпорно Ново
Детско Шише Со Вода со Капак И Рачка Од Слама, Материјал За Храна Отпорен На Истекување, Шише Со Вода Отпорно

МАТЕРИЈАЛ ЗА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА ХРАНА : Нашиот материјал е КОМПЈУТЕР+ПП, материјал За Одделение За Храна, Без Б

DEN 159.84
Нуби 2-Пакување Шише И Четка За Брадавици Со Врв Од Сунѓер, Боите Може Да Варираат Ново Попусти
Нуби 2-Пакување Шише И Четка За Брадавици Со Врв Од Сунѓер, Боите Може Да Варираат

Две четки во една : четка со полни влакна и заострена четка за брадавици која погодно се чува во вентилир

DEN 137.60
Кадифена перница опфаќа квадратна перница мека цврста перница кутија за софа спална соба на отворено Ново
Кадифена перница опфаќа квадратна перница мека цврста перница кутија за софа спална соба на отворено

Материјал : Направено од врвен материјал, супер мек Несоодветно удобно, пријателски за кожата за деца и �

DEN 107.52
Фишер-Цена 4-во-1 Вкупно Чиста Подлога ЗА Замена НА Високи Столчиња ЗЕЛЕНА Ново
Фишер-Цена 4-во-1 Вкупно Чиста Подлога ЗА Замена НА Високи Столчиња ЗЕЛЕНА

ВИСТИНСКА Подлога За Замена за ФишерЦена 4Во1 Вкупно Чист Висок Стол ВКЛУЧУВА 1 Зелена и Сива Подлога што

DEN 511.84
Супер лесен силиконски бебешки биб сет од 2 од Voju, екстра меки силиконски хранат биб за бебиња и мали деца, БПА бесплатно, Ново
Мудрец ЛАЖИЦИ Сендвич Торба Снек Торба Во Собата, Еднократно Ткаенина, Перат, Храна Безбедно, Бпа Слободен, 7х7, Ново
Мудрец ЛАЖИЦИ Сендвич Торба Снек Торба Во Собата, Еднократно Ткаенина, Перат, Храна Безбедно, Бпа Слободен, 7х7,

БЕЗБЕДНО ЗА ДЕЦА : направено со 100 проценти памучна надворешност и ентериер без БПА, фталат, олово и пвц З

DEN 2.67
Лав Животно Сипи Чаша - 3д Уметност Бебе Сипи Чаша-Симпатична Сипи Чаша Ново
Лав Животно Сипи Чаша - 3д Уметност Бебе Сипи Чаша-Симпатична Сипи Чаша

Животно Лав 12оз, Изолирани Ролки Од Нерѓосувачки Челик со КАПАЦИ за Завртки Напредна технологија за изо

DEN 1.67
Бебе/миење на азида „Панси“ Ново
Бебе/миење на азида „Панси“

Мултифункционална крпа за бебиња Печатено од едната страна со уникатна шема Направено од супер меко ру�

DEN 3.00
3дроуз Бранден популарно име за бебе момче Во Америка. Жолта на. - Може Ли Поладно Шише Заврши Ново
3дроуз Бранден популарно име за бебе момче Во Америка. Жолта на. - Може Ли Поладно Шише Заврши

Стилски Може Поладна ОбвивкаГолемина 10, 5х4, 5 инчи Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце зашт�

DEN 0.33
Дома Добра ноќ силиконски еластични градите 3Д лажни гради за аниме перница косплеј Ново
Дома Добра ноќ силиконски еластични градите 3Д лажни гради за аниме перница косплеј

Увезени Суво воздух, миење на рацете, благ детергент Оваа 3Д дојка е специјално направена за аниме даки п

DEN 1279.84
MCHIVER летна шума животно бебешки бибови за мали деца момчиња девојчиња водоотпорна хранење биб престилка Ново
MCHIVER летна шума животно бебешки бибови за мали деца момчиња девојчиња водоотпорна хранење биб престилка

Памук Затворање на копчињата 【Лесен за употреба и чистење】 Библиите за хранење за бебиња се дизајнира�

DEN 159.84
Покритие Во Стил Нега Покритие, Дамаск Песок Ново
Покритие Во Стил Нега Покритие, Дамаск Песок

100% памук Патентирано ригифлекс деколте што овозможува непречено поврзување помеѓу мама и бебе...

DEN 1.67
Термичи Контејнери За Храна За Бебиња, 4 Пакети Отпорни На Истекување Силиконски Тегли За Храна За Бебиња Со Капаци, Ново Попусти
Термичи Контејнери За Храна За Бебиња, 4 Пакети Отпорни На Истекување Силиконски Тегли За Храна За Бебиња Со Капаци,

`+Безбеден Материјал Ако правите здравствена домашна храна за вашето бебе кое преминува во цврста храна

DEN 287.84
Сет со долги ракави со 3 компјутери | Бебе водоотпорни биб со џебни пакети за мали деца Ново
Сет со долги ракави со 3 компјутери | Бебе водоотпорни биб со џебни пакети за мали деца

Затворање на вратоврска Само миење на рацете 【Целосно водоотпорна】 Компонирана врвна ткаенина од лес�

DEN 3.33
7 компјутери поставени производител на торбичка за храна за бебиња, торбички за чиста боја, чиста боја, овошје стискање Ново
7 компјутери поставени производител на торбичка за храна за бебиња, торбички за чиста боја, чиста боја, овошје стискање

Безбедно и сигурен : Производителот на торбичка за храна е изработен од материјали од одделение за хран�

DEN 1435.20
ЈИЖ Сјај Сина Сирена Скала Скали Од Риба Муслин Подригнување Крпи За Бебе 2 Пакувајте Памучни Крпи За Ново
ЈИЖ Сјај Сина Сирена Скала Скали Од Риба Муслин Подригнување Крпи За Бебе 2 Пакувајте Памучни Крпи За

Големини : 22 х 11 инчи / 56 х 28 см; Вклучувајќи 2 ставки; Еднострано целосно печатење; Материјал : 100% Памук (К�

DEN 872.00
2 парчиња Бебешка Силиконска Лажица За Храна, Преносни Лесни Лажици За Хранење Со Двојна Глава Во Првата Фаза, Ново
2 парчиња Бебешка Силиконска Лажица За Храна, Преносни Лесни Лажици За Хранење Со Двојна Глава Во Првата Фаза,

Двојна Глава : Две глави Бебешка Силиконска Лажица За Храна може да се користат за различни намени, што ј

DEN 2.33
Децата од налген Одржуваат Шишиња Со Вода За Држење-Н-Голтка Направени Со Материјал Добиен од 50% Пластичен Ново
Децата од налген Одржуваат Шишиња Со Вода За Држење-Н-Голтка Направени Со Материјал Добиен од 50% Пластичен

Нашата нова линија на производи За Одржување На Налген е направена Од Тритан Обнови, 50% сертифицирана ре

DEN 2.00
инктастична тетка ми ја сака бебето биб Ново
инктастична тетка ми ја сака бебето биб

100% памук Направени во САД и увезени Затворање на кука и јамка Подарок за туш за бебиња од тетка за момче �

DEN 223.84
Нуби Флип-Ит Деца Во Движење Печатено Шише Со Вода Со Тврда Слама Отпорна На Залак - 12оз / 360 мл, 18 + Месеци, 2 Ново
Нуби Флип-Ит Деца Во Движење Печатено Шише Со Вода Со Тврда Слама Отпорна На Залак - 12оз / 360 мл, 18 + Месеци, 2

Шишето со Вода Во Слободен Стил на Жедните Деца има супер силна и издржлива слама отпорна на залак, така

DEN 2.00
Симка Роуз Силиконски Бебе Лажици - Само Хранење, 6 Месеци, Првата Фаза Новороденче Лажици за Бебиња &засилувач; Мали Ново
Симка Роуз Силиконски Бебе Лажици - Само Хранење, 6 Месеци, Првата Фаза Новороденче Лажици за Бебиња &засилувач; Мали

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.00
Сет на силиконски бебешки биб - пакет од 2 - големи унисекс биб со фати на храна - водоотпорни хранења за хранење Ново
Сет на силиконски бебешки биб - пакет од 2 - големи унисекс биб со фати на храна - водоотпорни хранења за хранење

Затворање на копчињата Само миење на рацете ❤ Инвестирајте во здрав и издржлив сет на бебиња силиконск�

DEN 199.52
Силиконски Брадавици од шише мејсон: Бавен Проток 0-3 Месеци: Направете Стаклено Шише За Бебиња Без БПА Ново
Силиконски Брадавици од шише мејсон: Бавен Проток 0-3 Месеци: Направете Стаклено Шише За Бебиња Без БПА

ВКЛУЧУВА : две широки брадавици слични на градите, компатибилни со секоја тегла мејсон со редовна уста П

DEN 0.67
Бесри Двојна Електрична Пумпа За Гради, Посебна Двојна Пумпа &засилувач; Пумпа За Доење Со Двоен Вентил, Ново
Бесри Двојна Електрична Пумпа За Гради, Посебна Двојна Пумпа &засилувач; Пумпа За Доење Со Двоен Вентил,

?●Нова Надградба Дизајн Со Двојна Пумпа И Двоен ВентилНе само што ја зголемува ефикасноста за 100% , может

DEN 1.67
Кисангел 3 парчиња Новороденче Носител Бонбони Снек Диспензерот Со Лажичка, Лажица Мали Деца Контејнер: Ново
Кисангел 3 парчиња Новороденче Носител Бонбони Снек Диспензерот Со Лажичка, Лажица Мали Деца Контејнер:

Пп Кутија за прав за бебиња : кутијата за прав е прекрасна, убава и практична за употреба и носење бебе во

DEN 293.76
Аугенстерн Памук Бебешки Лигавчиња Слатко Куче Сино Карирано Бебе Бандана Лигави Лигавчиња За Заби Лигавче За Ново
Аугенстерн Памук Бебешки Лигавчиња Слатко Куче Сино Карирано Бебе Бандана Лигави Лигавчиња За Заби Лигавче За

Памук Затворање на копчето Машинско Перење Изработен Од 100% Висококвалитетен Памук, Мек, Пријателски За

DEN 127.84
Слатки Бебешки Мрзливи. Смешна Керамичка Кригла Чаша За Промена На Бојата Чувствителна На Топлина Ново
Слатки Бебешки Мрзливи. Смешна Керамичка Кригла Чаша За Промена На Бојата Чувствителна На Топлина

Капацитет на бела Кригла : нашата кригла за кафе е во 330 мл / 11 унциНашата прилагодена шолја за кафе со вод

DEN 3.33
теми бебе Силиконска Поделена Вшмукувачка Плоча | Дизајн Без Лизгање Без БПА Ново
теми бебе Силиконска Поделена Вшмукувачка Плоча | Дизајн Без Лизгање Без БПА

[ШТО Е ВКЛУЧЕНО] 1 Силиконска Поделена Вшмукувачка Плоча спакувана во торбичка ПЕВА [КАРАКТЕРИСТИКИ] нап

DEN 1.67
Бенто Сипи Чаша-Цртан Филм Бебе Сипи Чаша - Зеленчук Печатење Сипи Чаша Ново
Бенто Сипи Чаша-Цртан Филм Бебе Сипи Чаша - Зеленчук Печатење Сипи Чаша

Бенто 12оз, Изолирани Тамблери од Нерѓосувачки Челик со КАПАЦИ за Завртки Напредна технологија за изола�

DEN 2.00
БЕСТОЈАРД Бебе Лигавче Памук Бебе Лигавче Лигавче Бебе Јадење Лигавче Лигавче Уста Дете Розова Ротирачки Памук Ново
БЕСТОЈАРД Бебе Лигавче Памук Бебе Лигавче Лигавче Бебе Јадење Лигавче Лигавче Уста Дете Розова Ротирачки Памук

памук Бебешка Лигавче За Јадење : памучната плунка е лесна за користење на бебето Памучни Лигавчиња : па�

DEN 2.00
Витален Пакет Медицински Сестри Фани Пакет / Нега Организатор Појас | Најдобра Медицинска Сестра Подароци| Студент Ново
Витален Пакет Медицински Сестри Фани Пакет / Нега Организатор Појас | Најдобра Медицинска Сестра Подароци| Студент

Висококвалитетна Водоотпорна Ткаенина МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за медицинска сестра

DEN 3.33
Малку Еднорог 2 Пакување Памук Муслин Подригнување Крпи | Памук | Мулти-Слој | Ултра Абсорбента &засилувач; Мека Ново
Малку Еднорог 2 Пакување Памук Муслин Подригнување Крпи | Памук | Мулти-Слој | Ултра Абсорбента &засилувач; Мека

100% памук СУПЕР АБСОРБЕНТА : Нашите крпи за подригнување имаат повеќеслоен и дише памучен муслин Дебелин

DEN 1.33
Бременост Слушај Уред Кеси За Бебе Монитор Ново
Бременост Слушај Уред Кеси За Бебе Монитор

Боја : Сина, Лесна употреба дома, безбедна и Сигурна Висок квалитет сосема погодно За Новите родители Ис�

DEN 1279.84
Тојвиска Вилушка За Обука И Лажица Метална Лажица За Готвење Метални Вилушки Прибор Од Нерѓосувачки Челик Ново
Тојвиска Вилушка За Обука И Лажица Метална Лажица За Готвење Метални Вилушки Прибор Од Нерѓосувачки Челик

Прибор за Јадење За Мали деца : Прибор За Мали Деца Лажица И Вилушка Сет За Сребрени Садови Од Нерѓосувач

DEN 127.68
Бабабу Пакет Од Пет Лажици За Хранење Бебиња Од Бамбус Со Меки Силиконски Врвови Ново
Бабабу Пакет Од Пет Лажици За Хранење Бебиња Од Бамбус Со Меки Силиконски Врвови

Нашите Лажици За Бебиња Од Бамбус се изработени од лесен Бамбус и силикон, плус тие се отпорни на дамки Н

DEN 271.84