Држач за тоалети, држач за ролна за тоалетна хартија со полици мат црна црна боја погодна за двонасочна инсталација во кујната за бања кујна

Држач за тоалети, држач за ролна за тоалетна хартија со полици мат црна црна боја погодна за двонасочна инсталација

DEN 1110.40

Ново

Залиха

【Анти-кавга материјал】 Вселенски алуминиумски материјал, е отпорен на корозија и отпорен на 'рѓа, ниска заштита на животната средина Третман со оксидација на песок, повеќе отпорен на абење, капка против боја, тој нема да се слика дури и во влажна околина за бања, лесен за одржување. 【Двонасочна инсталација】 Насоката за монтирање не е ограничена, можете да изберете хоби лево или десно во зависност од вашите навики за инсталација, крајот на заоблениот дизајн за да спречи пад на хартијата, погодна за бања, спална соба, кујна, итн. 】 А : 6,3 × 4,5 × 2,6 инчи (160 × 115 × 60мм); Б : 5,9 × 4,5 × 3,3 инчи (150 × 113 × 82мм); C : 10 × 4,5 × 3,3 инчи (255 × 113 × 82мм). 【Зголемен дизајн на полиците】 Цилиндричен дизајн на шипки за виси, го олеснува влечењето на хартиени крпи и заменувањето на ролни со хартија. Горната полица може да има мобилни телефони, торби за ѓубре, украси или други мали предмети. Тоа е погодно и практично, идеално за мали бањи и какви било места со ограничен простор. 【Инсталирање без дупчење】 Исчистете го wallидот и почекајте да се исуши, залепете 3 метри двострана лента на површината за инсталација, излупете го филмот на подлогата, залепете ја помошната налепница на држачот на хартијата, а потоа залепете ја на мазно Wallид, притиснете цврсто неколку секунди, почекајте 72 часа, извадете ја помошната налепница, инсталирајте го крајот. 【Анти-кавга материјал】 Вселенски алуминиумски материјал, е отпорен на корозија и отпорен на 'рѓа, ниска заштита на животната средина. Третман со оксидација на песок, повеќе отпорен на абење, капка против боја, тој нема да се слика дури и во влажна околина за бања, лесен за одржување. 【Двонасочна инсталација】 Насоката за монтирање не е ограничена, можете да изберете хоби лево или десно во зависност од вашите навики за инсталација, крајот на заоблениот дизајн за да спречи пад на хартијата, погодна за бања, спална соба, кујна, итн. 】 А : 6,3 × 4,5 × 2,6 инчи (160 × 115 × 60мм); Б : 5,9 × 4,5 × 3,3 инчи (150 × 113 × 82мм); C : 10 × 4,5 × 3,3 инчи (255 × 113 × 82мм). 【Зголемен дизајн на полиците】 Цилиндричен дизајн на шипки за виси, го олеснува влечењето на хартиени крпи и заменувањето на ролни со хартија. Горната полица може да има мобилни телефони, торби за ѓубре, украси или други мали предмети. Тоа е погодно и практично, идеално за мали бањи и какви било места со ограничен простор. 【Инсталирање без дупчење】 Исчистете го wallидот и почекајте да се исуши, залепете 3 метри двострана лента на површината за инсталација, излупете го филмот на подлогата, залепете ја помошната налепница на држачот на хартијата, а потоа залепете ја на мазно Wallид, притиснете цврсто неколку секунди, почекајте 72 часа, извадете ја помошната налепница, инсталирајте го крајот.

Производи во категоријата

Блум Ад. 73Б3550 Блумоција Целосно Преклопување Шарки На Вратата На Кабинетот Со Агол На Отворање Од 110 Степени, Обложени Ново
Блум Ад. 73Б3550 Блумоција Целосно Преклопување Шарки На Вратата На Кабинетот Со Агол На Отворање Од 110 Степени, Обложени

Блумоција интегрирана во чашата со шарки Прекинувач за деактивирање за мали / лесни врати Досаден опсег

DEN 148.80
Династија врата поблиску, големина на комерцијална оценка 4 пролет, хидраулична автоматска серија 4000 Ново
Династија врата поблиску, големина на комерцијална оценка 4 пролет, хидраулична автоматска серија 4000

Вратата поблиску е што не е рака, се вклопува во десно или лево замав АНСИ одделение 2 комерцијална должн

DEN 3.33
Држач за тоалетна хартија LXOSFF со природна мермерна полица, монтиран 304 wallид од не'рѓосувачки челик, диспензерот Ново
Држач за тоалетна хартија LXOSFF со природна мермерна полица, монтиран 304 wallид од не'рѓосувачки челик, диспензерот

304 Не'рѓосувачки челик : држачот на тоалетна хартија за бања усвојува висококвалитетни суровини и мат ц

DEN 0.67
2 парчиња вртеж за вртење на вртежната шарка од 270 степени од не'рѓосувачки челик, прикривање на шарки Ново
2 парчиња вртеж за вртење на вртежната шарка од 270 степени од не'рѓосувачки челик, прикривање на шарки

【Име на производот】 360 степени скриена шарка на вратата, ротација на горната и долната шарка, прикривањ

DEN 200.80
Ravinte 60 Пакет | 5 Инчен Кабинет Повлекува Мат Црна Нерѓосувачки Челик Кујна Фиока Повлекува Кабинетот Рачки 5 Инчен Ново
Ravinte 60 Пакет | 5 Инчен Кабинет Повлекува Мат Црна Нерѓосувачки Челик Кујна Фиока Повлекува Кабинетот Рачки 5 Инчен

Без ризик 100 Дена патека : уверени сме дека ќе ви се допаднат вашите равинте рачки,Затоа ви даваме 100 дена

DEN 1.00
Sxnbh Невидливи Шарки НА Вратите 3d Прилагодливи Шарки За Лежишта Сјајна Златна Црна Светла Хромирана Шарка Од Легура Ново
Sxnbh Невидливи Шарки НА Вратите 3d Прилагодливи Шарки За Лежишта Сјајна Златна Црна Светла Хромирана Шарка Од Легура

Овие класични копчиња на вратите се изработени од четкан нерѓосувачки челик Тие Се Лесни за инсталирањ�

DEN 3.00
Redunest Кабинетот Повлекува Една Дупка Кабинетот Копчиња, 2 Пакет Квадратни Мат Црна Т Бар Кабинетот Ново
Redunest Кабинетот Повлекува Една Дупка Кабинетот Копчиња, 2 Пакет Квадратни Мат Црна Т Бар Кабинетот

ЦЕНТРИ ЗА ДУПКИ : Центри За Единечни Дупки, Центри за Дупки од 2 инчи(50мм),ве Молиме внимателно измерете г�

DEN 2.33
Полици за складирање на бања Neochy, рамки за складирање на мијалник, кои стојат за над тоалет, балкон Ново
Полици за складирање на бања Neochy, рамки за складирање на мијалник, кои стојат за над тоалет, балкон

Рамката за поддршка е изработена од задебелена квадратна цевка од јаглероден челик, која е стабилна во �

DEN 6803.20
Емука-тркачи за Фиоки 800мм со делумно продолжување во сребрено сива боја, комплет од 5 лизгачи за фиока Ново
Емука-тркачи за Фиоки 800мм со делумно продолжување во сребрено сива боја, комплет од 5 лизгачи за фиока

Изработени од челик со завршна обработка на алуминиум рал9022 Капацитет на товарење до 20 килограми по сет

DEN 952.00
Држач За Хартиена Крпа неродеко Со Држач За Хартиени Крпи За Полица Држач За Хартиена Крпа Црн Самолеплив Држач За Ново
Држач За Хартиена Крпа неродеко Со Држач За Хартиени Крпи За Полица Држач За Хартиена Крпа Црн Самолеплив Држач За

Креативен Држач За Хартија : и одржување, само избришете со влажна крпа Полица За Складирање На Тоалетно

DEN 315.04
Врска на вратата на амбасадата, цврст месинг - 4,5 x 4,5 инчи, тешка, сатен месинг, лагери за топка, пин Ново
Врска на вратата на амбасадата, цврст месинг - 4,5 x 4,5 инчи, тешка, сатен месинг, лагери за топка, пин

Цврст месинг Надградете го ефтиниот и слабиот хардвер на вратата со голема издржливост на цврст месинг

DEN 3187.20
Кошар Тешки Шарки На Вратите Невидливи Шарки На Вратите Скриени Шарки На Вратите 5,9 Инчи 3 Насочни Прилагодливи Шарки Ново
Кошар Тешки Шарки На Вратите Невидливи Шарки На Вратите Скриени Шарки На Вратите 5,9 Инчи 3 Насочни Прилагодливи Шарки

?Максимален капацитет на тежина : 88 Lb; Големина : 150x25mm / 5, 9x0, 98 инчи (L*W); Јаз : 14mm / 0,55 инчи; Минимална дебелин�

DEN 1.33
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба дрвена градина Ново
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба дрвена градина

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

DEN 1.67
Излез На Шарки Прилагодливи Пружински Шарки, 3,5 Инчи Со Радиус од 1/4 Инчи Во Сатенски Никел, Шарки За Самозатворање, Ново
Излез На Шарки Прилагодливи Пружински Шарки, 3,5 Инчи Со Радиус од 1/4 Инчи Во Сатенски Никел, Шарки За Самозатворање,

Пар Прилагодливи Пружински ШаркиСамозатворањеЗатворање На Вратата Прилагодлива напнатост Вклучува с�

DEN 394.40
Основни Работи Автентичен Држач За Хартија Ново
Основни Работи Автентичен Држач За Хартија

Грохе Старлајт финиш за површини отпорни на гребење и оцрнување за цел живот убавина Грохе Старлајт фин

DEN 3.33
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија Спална соба Сончоглед платно Ново
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија Спална соба Сончоглед платно

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

DEN 192.00
Емтек 86289УС10Б ЕМТ Фиксна Повлече Ново
Емтек 86289УС10Б ЕМТ Фиксна Повлече

Земја На Потекло : Сад Број на модел : 86289 B Димензии На Пакетот На Артиклите : 2 Тежина На Пакетот На Артик�

DEN 1.67
Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа анти сонце, розова школка од сирена желка Ново
Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа анти сонце, розова школка од сирена желка

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

DEN 0.67
Виченца Дизајнира К1197 Карлота Хибискус Копче, Голем, Антички Никел Ново
Виченца Дизајнира К1197 Карлота Хибискус Копче, Голем, Антички Никел

Голем дизајнер кабинетот копчето Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии во Со�

DEN 2.67
Отстранлив игла, 3,5 инчи црна врата шаркуваше врата шарки црна мат 6 пакет - тешка, мазна и тивка отворена Ново
Отстранлив игла, 3,5 инчи црна врата шаркуваше врата шарки црна мат 6 пакет - тешка, мазна и тивка отворена

Мат црни шарки за внатрешни и надворешни врати 3,5 шарки на вратите, агли на радиус 5 / 8 '', ви препорачувам�

DEN 367.84
Омефар Тешки Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Ѕид Хартија Ролна Држач За Тоалет Бања Додаток Ново
Омефар Тешки Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Ѕид Хартија Ролна Држач За Тоалет Бања Додаток

Изработен од материјал од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија и отпорен на ' рѓа Идеален додаток на �

DEN 726.40
Jkuywx метална чипка hasp latch latchенски торба за накит кутија за заклучување на кабинетот за заклучување на Ново
Jkuywx метална чипка hasp latch latchенски торба за накит кутија за заклучување на кабинетот за заклучување на

Име на трговија : Заклучување на пакетот Пакет : 1 парчиња Материјал : Метал Тежина : 21g / компјутери...

DEN 2727.52
Куки за пешкир за бања Vanloory, 6 пакувања куки за тркалезно палто, цврсто монтирано облекување на облеката, кука Ново Попусти
Куки за пешкир за бања Vanloory, 6 пакувања куки за тркалезно палто, цврсто монтирано облекување на облеката, кука

Capasitystrong капацитет на лежиште : дизајнирани антиротации поставени на wallидот на палтото и скриените завр�

DEN 255.84
Квик Бандит Еднократно Прилагодливи Врски за Сите Временски Услови 8 инчи 5 Пакувајте Тешки Гумени Ново
Квик Бандит Еднократно Прилагодливи Врски за Сите Временски Услови 8 инчи 5 Пакувајте Тешки Гумени

? 8 " Должина 5 Пакет разноврсни, повторно употребливи гумени комунални врски Совршени замени за градина�

DEN 127.84
2 пакувања шарки за кабинети, мека затворање од 110 степени со целосна врата на вратите за кабинети без рамка, Ново
2 пакувања шарки за кабинети, мека затворање од 110 степени со целосна врата на вратите за кабинети без рамка,

♛ Цела шарка на металниот кабинет : Изграден со Rustproof не'рѓосувачки челик (1,2 mm t), идеален за употреба во с

DEN 1.00
Носталгичен Магацин 727133 јајце &засилувач; Пикадо Плоча Со Клучалката Двојна Кукла Кристално Црна Стаклена Врата Копчето Ново
Носталгичен Магацин 727133 јајце &засилувач; Пикадо Плоча Со Клучалката Двојна Кукла Кристално Црна Стаклена Врата Копчето

Цврсти фалсификувани месинг плочи со вистински копчиња со оловни кристални врати за детали и јасност Д�

DEN 2940.00
Колер К-26527-2мб Декоративен Држач За Тоалетна Хартија, Живописен Четкан Модерен Месинг Ново
Колер К-26527-2мб Декоративен Држач За Тоалетна Хартија, Живописен Четкан Модерен Месинг

Координира со славини за колер во традиционален стил и компоненти за туширање Премиум метална конструк

DEN 1.00
Сојузнички Месинг ПГ-1Г-22-Гал Пацифик Гроув Колекција 22 Инчен Галерија Жлеб Акценти Стакло Полица, Антички Бакар Ново
Сојузнички Месинг ПГ-1Г-22-Гал Пацифик Гроув Колекција 22 Инчен Галерија Жлеб Акценти Стакло Полица, Антички Бакар

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 3.33
Amerelle 84prb чекори влечење, рустикален месинг Ново
Amerelle 84prb чекори влечење, рустикален месинг

Рустикалниот месинг повлекување има современ дизајн со чисти линии Цврстиот метал со цинк со умирање е

DEN 26.08
Кутија За играчки Шарки Меки Блиски Шарки За Градите Меки Шарки За Затворање, Заштитни Шарки За Поддршка На Капакот Ново
Кутија За играчки Шарки Меки Блиски Шарки За Градите Меки Шарки За Затворање, Заштитни Шарки За Поддршка На Капакот

€ЧУВАЈТЕ ГО КАПАКОТ ОСТАНЕТЕ ОТВОРЕНИ И НЕЖНИ БАВНИ ШАРКИ за ЗАТВОРАЊЕ тоа е мека поддршка за капакот н

DEN 2.33
HTLLT ROLL LOCKER STAND ANTIQUE ROLL LOLDER БРОНЗА БАРА ЗАДИЛНА тоалетна хартиена хартија Ново
HTLLT ROLL LOCKER STAND ANTIQUE ROLL LOLDER БРОНЗА БАРА ЗАДИЛНА тоалетна хартиена хартија

Спецификација : 197 × 592 × 77мм Материјал : месинг Површински третман : Четкан Инсталација : монтиран wallид...

DEN 2.00
ЛЈЛ Водоотпорна Церада Церада Пластична Крпа, Церада Церада Церада Надворешен Камион Церада Камион Церада Ново
ЛЈЛ Водоотпорна Церада Церада Пластична Крпа, Церада Церада Церада Надворешен Камион Церада Камион Церада

●Материјал : ЈП материјал, водоотпорен лист од типот на лотос, силна изолација, водоотпорен, без истекув

DEN 0.67
Cionyce 12 Спакувајте Златни Копчиња За Фиоки За Комоди, Копчиња Од Месинг Кабинет Тркалезна Декоративна Ново
Cionyce 12 Спакувајте Златни Копчиња За Фиоки За Комоди, Копчиња Од Месинг Кабинет Тркалезна Декоративна

Цврста и Издржлива Структура : нашите копчиња за комоди се изработени од цврста легура на цинк, секоја т�

DEN 383.84
X-DREE 2 Парчиња 14 Долги Прилагодливи Висински Топчести Лежишта Лизгачки Железнички Пруги (2 Unidades 14 '' Diapositivas Ново
X-DREE 2 Парчиња 14 Долги Прилагодливи Висински Топчести Лежишта Лизгачки Железнички Пруги (2 Unidades 14 '' Diapositivas

Име На Производот : Фиока Слајд; Материјал : Метал Тежина : 443гр; Содржина На Пакетот : 2 слајдови за фиоки х

DEN 748.80
Виченца Дизајнира К1051 Санцио Копче, Голем, Гроздобер Калај Ново
Виченца Дизајнира К1051 Санцио Копче, Голем, Гроздобер Калај

Голем дизајнер кабинетот копчето Цврст, 100 Проценти водечки бесплатен калај Рачно изработени од занает�

DEN 699.84
Берта целосна рамка за лице со меко затворање на европски шарки, 110 степени 2 пат прилагодлив клип на скриените Ново
Берта целосна рамка за лице со меко затворање на европски шарки, 110 степени 2 пат прилагодлив клип на скриените

Содржина на пакетот : 4 парчиња шарки за кабинети за рамки за лице со завртки за инсталација Бавно затвор

DEN 2.33
uxcell Фиока Биро Гардероба Кабинетот Притисни Клипот Заклучување, 3/4 Цилиндар Дијаметар 1-1/4 Должина Цилиндар, Ново
uxcell Фиока Биро Гардероба Кабинетот Притисни Клипот Заклучување, 3/4 Цилиндар Дијаметар 1-1/4 Должина Цилиндар,

Големина : оваа брава со клипот за туркање има дијаметар од 3 / 4"(19мм) надвор од цилиндерот со должина од 11

DEN 1.67
Хардвер Richelieu BP98982530 Lincoln Collection 1-во центар до центар, современо влечење на работ, бело Ново
Хардвер Richelieu BP98982530 Lincoln Collection 1-во центар до центар, современо влечење на работ, бело

Современиот метален раб влече од Ришелие ја дава вашата кујна или бања што модерен урбан изглед Мерење �

DEN 2.33
Гудбз Штала Лизгачка Рачка На Вратата Туш Притиснете Повлечете Модерна Рачка За Влез На Вратата Комерцијална Мат Ново
Гудбз Штала Лизгачка Рачка На Вратата Туш Притиснете Повлечете Модерна Рачка За Влез На Вратата Комерцијална Мат

Апликација : Модерните дизајни за влечење / рачка на вратите гарантираат да ја изнесат елеганцијата на в

DEN 1759.84