Држач за Тоалетна Хартија-Држач За Ткиво Во Бањата Одговара На Голема Ролна Хартија, Држач За Ролна Тоалетна Хартија Монтиран На Ѕид  Изработен од Згуснување 304 Не?

Држач за Тоалетна Хартија-Држач За Ткиво Во Бањата Одговара На Голема Ролна Хартија, Држач За Ролна Тоалетна

DEN 223.84

Ново

Залиха

?[Одличен Материјал Никогаш Не ' рѓа] држачот За тоалетна хартија е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик СУС304 Високо отпорен на ' рѓа и водоотпорен. Не само погоден за бања, тоалет погоден и за кујна, канцеларија. ?[Издржлив И Безбедносен Дизајн ] диспензерот За тоалетна хартија е дизајн на квадратна основа, го прави поиздржлив. Висок конвексен крај поправете ја положбата на хартиената крпа и спречете да падне хартиената крпа. Мазниот раб нема да ги повреди вашите раце, па дури и безбедноста за користење на детето. ?[Одговара На Голема Ролна Хартија] ролната рака на држачот за ролна хартија е 2,96 инчи од ѕидот, кој може да држи дури и ролни со големина на џамбо тоалетно ткиво. Максимизирајте го неискористениот ѕид простор. Нашиот држач за ткиво не само што може да се користи за закачување хартиени крпи, туку може да се користи и како мала рачна крпа. ?[Лесно За Инсталирање] ние ги обезбедуваме сите додатоци за завртки потребни за инсталација во пакетот. Нема потреба да се грижите за тоа како да инсталирате, имаме упатство за инсталација и во пакетот, во спротивно можете да ја посетите нашата продавница за брендови за да добиете инсталирајте видео. ?[Кликнете Додај Во Кошничка Сега] ние веруваме дека главната причина за задржување на клиентите е секогаш квалитетот, а не само цената. Значи, придаваме големо значење на квалитетот на секој производ, ве молиме бидете сигурни. 100% задоволството на клиентите е нашата цел. Производите се проверуваат строго многу пати за да се осигура дека нема проблеми со квалитетот пред да бидат во продавница. Приказна За Брендот токтен : ние сме професионална компанија за хардвер за бања. Она за што се грижат клиентите е она за што се грижиме! Секогаш прво се придржуваме до принципот на клиент. Ве молиме бидете сигурни да ја напуштите задачата за надградба на куќата за нас, ќе бидете пријатно изненадени и задоволни. Дали имате такво искуство - - -. Кога ќе го користите тоалетот, но никаде не можете да ја најдете хартиената крпа?. Зошто да не купите држач за тоалетна хартија за да го решите овој проблем што ве мачи секој ден?.

Производи во категоријата

ЦРЛ Масло Нанесуваат Бронза 8 Скала Стил Повлечете Рачки Ново
ЦРЛ Масло Нанесуваат Бронза 8 Скала Стил Повлечете Рачки

Користете Монолитно Калено Стакло Од 5 / 16" до 1 / 2" (од 8 до 12 мм) Атрактивна Рачка За Додавање Контраст на Д�

DEN 2.00
лакимет Водоотпорна Решетка За Хартиени Крпи Кутија За Тоалетна Хартија Кутија За Тоалетна Хартија Тоалетна Тоалетна Ново
лакимет Водоотпорна Решетка За Хартиени Крпи Кутија За Тоалетна Хартија Кутија За Тоалетна Хартија Тоалетна Тоалетна

Двослојна ткивна кутија Материјал пластика Боја бела зелена лимон жолта Нежно подигнете ја кутијата за

DEN 1433.60
Гутувелеа 12 Пакување 3 3/4 Инчи 96 мм Златни И Сиви Рачки На Кабинетот Плус 10 Пакувања 2 Инчи Кабинет Т Копче Ново
Гутувелеа 12 Пакување 3 3/4 Инчи 96 мм Златни И Сиви Рачки На Кабинетот Плус 10 Пакувања 2 Инчи Кабинет Т Копче

СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Пакетот вклучува избрани рачки од 12 пакувања и Копче Од 10 Пакувања, завртки

DEN 415.84
ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ ЛЕПЕСИВНИ КУКИ 12 пакувања и двострана лента тешка 2 ролна 20 стапки Ново
ГОЛЕМИ ГОЛЕМИ ЛЕПЕСИВНИ КУКИ 12 пакувања и двострана лента тешка 2 ролна 20 стапки

✅ Куки Лепливи куки е совршена дизајнерска кука за вашиот дом Транспарентниот дизајн го прави скоро не

DEN 2.00
Виченца Дизајнира П1300 Флер де Лис 4-Инчен Повлече, Масло-Нанесуваат Бронза Ново
Виченца Дизајнира П1300 Флер де Лис 4-Инчен Повлече, Масло-Нанесуваат Бронза

4 инчен дизајнер кабинетот повлече Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии во С�

DEN 3.33
Нов Лон0167 Кутија Со Алатки Куфер Избрана Градите Фиока плакарот сигурен ефикасност Метал Пролет Натоварени Ново
Нов Лон0167 Кутија Со Алатки Куфер Избрана Градите Фиока плакарот сигурен ефикасност Метал Пролет Натоварени

Тежина : 37g; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 2 x Вклучи (најнова технологија) брава Име на произ

DEN 113.12
Сојузнички месинг PG-2T-22 Pacific Grove Collection 22 инчи Две нивоа искривени акценти стаклена полица, Ново
Сојузнички месинг PG-2T-22 Pacific Grove Collection 22 инчи Две нивоа искривени акценти стаклена полица,

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 2715.36
РЕГЕРСК Ново Попусти
РЕГЕРСК

Мерење : Центри за дупки : 5инч (128мм); целокупна должина : 5,3 инчи (134мм) Измерете ја и потврдете ја големина�

DEN 463.84
SHYPT 1pc Дрвена Кутија За Вклучување Заклучување, Кутија Токи Шема Врежан Цвет Книга Заклучување Антички Ново
SHYPT 1pc Дрвена Кутија За Вклучување Заклучување, Кутија Токи Шема Врежан Цвет Книга Заклучување Антички

100% Сосема нов, Ретро дизајн Издржлив и лесен за инсталирање Одлично за гроздобер дрвена кутија, тешка др

DEN 1153.60
Шауб Менло Парк Колекција 6 во. Заоблено Повлекување, Четкан Никел-541-БН Ново
Шауб Менло Парк Колекција 6 во. Заоблено Повлекување, Четкан Никел-541-БН

Монтажа Дупки : 6 во Вкупна Должина : 61 / 2 во Проекција : 1 во Основен Дијаметар : 1 / 2 во Заврши : Четкан Никел

DEN 144.00
Мат Црна Бања Хардвер 304 Нерѓосувачки Челик Пешкир Решетката Тоалетна Хартија Држач Сапун Носителот Ново
Мат Црна Бања Хардвер 304 Нерѓосувачки Челик Пешкир Решетката Тоалетна Хартија Држач Сапун Носителот

МАТЕРИЈАЛ : Контролирајте го квалитетот на производот започнете од преку суровина, изработена од висок�

DEN 1.00
Кабилок стаклена врата кука не'рѓосувачки челик куки за бања кука кука метални куки кујна лажица закачалка Ново
Кабилок стаклена врата кука не'рѓосувачки челик куки за бања кука кука метални куки кујна лажица закачалка

Куки за закачалки на вратите : Лесно е да се стави над вратата за туширање на бањата, помогнете да заштед�

DEN 1.33
ЈАЖЕ За Влечење Педала ЗА НОЗЕ СО Рачка Тпр Фитнес Опрема За Проширување На Бодибилдингот За Јога Слабеење Истегнување Ново
ЈАЖЕ За Влечење Педала ЗА НОЗЕ СО Рачка Тпр Фитнес Опрема За Проширување На Бодибилдингот За Јога Слабеење Истегнување

Јаже за влечење на раката, идеално за бицепс, трицепс, рамења, резерви за обука на стомакот Ова јаже за ис

DEN 176.00
Rixson 147 613 LH 147 X LH X 613 Офсет стожер, редовен ентериер/надворешност, месинг финиш Ново
Rixson 147 613 LH 147 X LH X 613 Офсет стожер, редовен ентериер/надворешност, месинг финиш

Тежина до 600 фунти Вклучен стандарден врвен пивот 180 Внатрешни / надворешни врати Ширина на вратата до 4 '

DEN 1411.20
Круна Тоалет Тела Англиски Темно Стари Месинг Тоалетна Хартија Држач Стар Стил Ново
Круна Тоалет Тела Англиски Темно Стари Месинг Тоалетна Хартија Држач Стар Стил

Англиски Ѕид тоалетна хартија држач ролни Англиски Стил на овој прекрасен Држач За Кралска Тоалетна Ха�

DEN 2.00
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба Главен череп Ново
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба Главен череп

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

DEN 192.00
Виченца Дизајнира Копче К1300 Флер де Лис Со Квадрат Со Задна Плоча, Голем, Полиран Никел Ново
Виченца Дизајнира Копче К1300 Флер де Лис Со Квадрат Со Задна Плоча, Голем, Полиран Никел

Произведено во САД Цврст Калај Без Олово Рачно Изработени Димензии на пакетот : 2 Направени Во САД Цврст

DEN 3.00
Wwxuanke 4pcs Копчиња Рамен Лав Главата Копчиња За Кабинети и Фиоки 1.14 Во Кабинетот Хардвер Една Дупка Цврсто Ново
Wwxuanke 4pcs Копчиња Рамен Лав Главата Копчиња За Кабинети и Фиоки 1.14 Во Кабинетот Хардвер Една Дупка Цврсто

●Материјал} : Изработен од висококвалитетна легура на цинк, издржлив и не е лесен за бледнеење ®Вкупна г

DEN 271.84
Копчињата за кабинети Antrader 6 парчиња , единечна дупка од орев од орев, цврсти копчиња и влечења, тркалезна дрвена Ново
Копчињата за кабинети Antrader 6 парчиња , единечна дупка од орев од орев, цврсти копчиња и влечења, тркалезна дрвена

【Совршена големина】 : единечна дупка; 39 × 24мм / 1,54 "× 0,94" (w*H); базен дијаметар : 20мм / 0,79 " 【Содржина на паке�

DEN 2.33
Bitray 6 -инчен лизгач на завртката за лизгање, мат црни брави за слајдови за внатрешна врата, завртка за лизгање Ново
Bitray 6 -инчен лизгач на завртката за лизгање, мат црни брави за слајдови за внатрешна врата, завртка за лизгање

Пакетот вклучува 2 PCS x Слајд брава + завртки Материјал бравите се конструирани од премиум алуминиумска

DEN 135.84
Премиер-Линија Ц 1034 Лизгачка Врата Дрво Повлечете Со Хромирани Загради и Сврзувачки Елементи, 6-5/8 инчи, Ново
Премиер-Линија Ц 1034 Лизгачка Врата Дрво Повлечете Со Хромирани Загради и Сврзувачки Елементи, 6-5/8 инчи,

За употреба со повеќето системи за заклучување на флеш Загради изработени од метал за издржливост...

DEN 1.67
Хардверска шарка за шарки 200 парчиња 13 * 12мм кабинет фиока врата мебел задникот шарка кутија за накит за мебел Ново
Хардверска шарка за шарки 200 парчиња 13 * 12мм кабинет фиока врата мебел задникот шарка кутија за накит за мебел

Инсталацијата е брза и лесна : не занаетчија? Не грижи се, овие шарки за покривање се многу лесни за инста

DEN 1.67
Cosmas 10 пакет 9980Wn измешани никел кабинет хардвер заоблена рачка Повлечете - 3 инчни центри за дупки, Ново
Cosmas 10 пакет 9980Wn измешани никел кабинет хардвер заоблена рачка Повлечете - 3 инчни центри за дупки,

Висококвалитетна избодена никел завршница Центри за дупки / дупчење : 3 "(76мм) Севкупна должина : 51 / 2"...

DEN 3.00
Harskiyer 3 парчиња модерна торба за инјекциска инженерска тула, 12 x 24 тешка винилна цемент торба минофрлачка Ново
Harskiyer 3 парчиња модерна торба за инјекциска инженерска тула, 12 x 24 тешка винилна цемент торба минофрлачка

? Лесно е да се исчисти? Детали за пакетот? Широко е да се одржи голема количина и да ве направи поефикасн�

DEN 239.84
Х-DREE Сатенски Никел 6.7 Должина Рамна Монтажа Тип На Врата Шарка Поправка Дел (Пиеза де репарацион де бисагра де Ново
Х-DREE Сатенски Никел 6.7 Должина Рамна Монтажа Тип На Врата Шарка Поправка Дел (Пиеза де репарацион де бисагра де

Име На Производот : Шарка На Вратата;Тип : Тип На Бравата Рамна Големина : 17 х 8,3 х 4,5 см / 6,7 "х 3,2" х 1,8 "(Л*В*Ч);

DEN 1.67
Т-Шарки,Шарки За Ремени Т,Шарки За Тешки Маици,Шарки На Портата,Шарка На Вратата,шарка 2 парчиња/многу Ново
Т-Шарки,Шарки За Ремени Т,Шарки За Тешки Маици,Шарки На Портата,Шарка На Вратата,шарка 2 парчиња/многу

Портата Шарки Идеален хардвер за дома, канцеларија, продавница итн Издржлив и лесен за инсталирање Совр

DEN 2.33
3 пакувања шарки од врата четкани никел, 3,5 инчи четкани никел врата шарки со радиус од 5/8 , вклопуваат стандардна Ново
3 пакувања шарки од врата четкани никел, 3,5 инчи четкани никел врата шарки со радиус од 5/8 , вклопуваат стандардна

【Најприфатлива цена】 Завртената врата на вратата на никелот се поткрепува со заоблен пакет со 3,5 инчи,

DEN 3.33
2 ПАРЧИЊА Држач За Ролна За Тоалетна Хартија Самолеплива Бања Издржлив Држач За Пластично Ткиво На Ѕидот Кутија За Складирање Ново
Економичен Винил Ларсон Бура Врата Замав За Надворешни Врати-Д-Р Градежни Производи 19105 Ново
Економичен Винил Ларсон Бура Врата Замав За Надворешни Врати-Д-Р Градежни Производи 19105

Запечатува прашина, нацрти и инсекти Се користи во соголување на времето Направено од винил, долг 36 инчи

DEN 193.44
Козма 10 Пакет 6578СН-Ц Сатен Никел Кабинет Хардвер Квадратно Копче Со Јасно Стакло-1-1/4 Плоштад Ново
Козма 10 Пакет 6578СН-Ц Сатен Никел Кабинет Хардвер Квадратно Копче Со Јасно Стакло-1-1/4 Плоштад

Висококвалитетен Сатенски Никел ЗавршницаСтаклена Боја : Јасно Должина : 11 / 4 " Ширина : 11 / 4"...

DEN 160.00
РАЧКА На Копчето На Вратата ДОИТОЛ, 2 парчиња Модерна Едноставна Рачка Рачка За Влечење На Вратата На Кабинетот Ново
РАЧКА На Копчето На Вратата ДОИТОЛ, 2 парчиња Модерна Едноставна Рачка Рачка За Влечење На Вратата На Кабинетот

Одлично за дома, бања, канцеларија, бар, канцеларија, ктв, хотелска употреба Повеќенаменски, исто така мо

DEN 109.92
ЗЛДЦТГ Прилагодливи Стоп Престој Врата Подигнете Поддршка Мебел Останете Поддршка Шарка Кабинетот Врата Кујна Шкаф Шарки Ново
ЗЛДЦТГ Прилагодливи Стоп Престој Врата Подигнете Поддршка Мебел Останете Поддршка Шарка Кабинетот Врата Кујна Шкаф Шарки

Нов Кабинет Шкаф Мебел Врата Подигнете Мека Блиску Останете Поддршка Шарка Амортизери Легура на цинк с�

DEN 528.00
Tecmolog wallид монтирање двојна крпа кука од не'рѓосувачки челик, кука плоштад бања, четкана никел, Ново
Tecmolog wallид монтирање двојна крпа кука од не'рѓосувачки челик, кука плоштад бања, четкана никел,

Хангер за крпи од не'рѓосувачки челик : Изграден со не'рѓосувачки челик и четкана никел завршница, кукат�

DEN 296.80
Н/Држач За Крпи Од Нерѓосувачки Челик Монтиран На Ѕид Решетка За Пластична Фолија Полица За Бришачи За Тоалетна Ново
Н/Држач За Крпи Од Нерѓосувачки Челик Монтиран На Ѕид Решетка За Пластична Фолија Полица За Бришачи За Тоалетна

Изработени од спреј од ковано железо, не е лесно да ' рѓа, а се користи за складирање на ролна хартија, све

DEN 2800.00
Нова Врата На Кабинетот Лон0167 Избрана Фиока Метална Жолта сигурна ефикасност Цинк Позлатена Завртка Фиксна Ново
Нова Врата На Кабинетот Лон0167 Избрана Фиока Метална Жолта сигурна ефикасност Цинк Позлатена Завртка Фиксна

Стил : / ; (издржлив во употреба) Боја : / ; Содржина На Пакетот : 1 (најнова технологија) Висока шарка на про�

DEN 2.00
Kaiissa 2 x мат црна прсти влечење, рачки на кабинетот сокриен шкаф за рачки скриена рачка невидлива лента за мебел Ново
Kaiissa 2 x мат црна прсти влечење, рачки на кабинетот сокриен шкаф за рачки скриена рачка невидлива лента за мебел

Цврсто и издржливо : Направено од алуминиумска легура со голема јачина со совршена матна црна завршница

DEN 175.84
Рустикален софтвер 8707sn Ткиво Ролна Носителот Ново
Рустикален софтвер 8707sn Ткиво Ролна Носителот

Земја На Потекло : Кина Должина на пакетот : 7 Ширина На Пакетот : 4 Висина На Пакетот : 1 Земја На Потекло : К

DEN 1.00
Yfqhdd полица за бања 2 нивоа за складирање на wallидови за складирање мултифункционална инсталација на решетката Ново
Yfqhdd полица за бања 2 нивоа за складирање на wallидови за складирање мултифункционална инсталација на решетката

Зачудувачки модерен елегантен дизајн Современ дизајн, погоден за секоја бања, заштеда на простор...

DEN 2.33
Лоури 56560 Моревички кабинет за кабинет, хардвер, сребро Ново Попусти
Лоури 56560 Моревички кабинет за кабинет, хардвер, сребро

Хардвер со најдобар квалитет на кабинетот Хардвер со најдобар квалитет на кабинетот Опис на производот

DEN 87.84
Авион со врата од 4 парчиња кабинет во сина воздух влече рачки за рачки за фиоки за фиоки Ново
Авион со врата од 4 парчиња кабинет во сина воздух влече рачки за рачки за фиоки за фиоки

Големина : Рачки 1,3x1 во / 33x2,5 см, завртки има две димензии на располагање (1 Материјал : стаклена површина и

DEN 223.84
Козма 10 Пакет 161-128БАБ Четка Антички Месинг Кабинет Бар Рачка Повлечете-5 Инчи Дупка Центри Ново
Козма 10 Пакет 161-128БАБ Четка Антички Месинг Кабинет Бар Рачка Повлечете-5 Инчи Дупка Центри

Висококвалитетна Четкана Античка Месинг ЗавршницаЦврста Челична Конструкција Центри за дупки : 5" (128мм)

DEN 858.40
Бања Хардвер Додаток Пешкир Решетката, Држач Стои Ткиво Ролна, Држач За Бришење За Бања, Пешкир БАР SUS304 Нерѓосувачки Ново
Бања Хардвер Додаток Пешкир Решетката, Држач Стои Ткиво Ролна, Држач За Бришење За Бања, Пешкир БАР SUS304 Нерѓосувачки

Изработен од нерѓосувачки челик SСО врвен квалитет, високо се спротивставува на гребнатини, корозија и �

DEN 0.67
Копче На Вратата на Вамхт, Заклучување На Вратата со Клучеви за Спална Соба, Копчиња За Безбедносни Кристални Врати со Ново Попусти
Копче На Вратата на Вамхт, Заклучување На Вратата со Клучеви за Спална Соба, Копчиња За Безбедносни Кристални Врати со

Копче на вратата бидете сигурни купување : ако имате какви било прашања со нашата брава на вратата, ве мо

DEN 441.44
Ступел Индустрии Добри Работи Се Случуваат Промени Тоалетна Хартија Бања Фраза Црна Врамена Ѕид Уметност, Ново
Ступел Индустрии Добри Работи Се Случуваат Промени Тоалетна Хартија Бања Фраза Црна Врамена Ѕид Уметност,

Димензии : 11 х 1 Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер Создадете прекрасни уметн�

DEN 0.33