Премиум загради за тешки полици - 0,2in Дебела злато l облик на полици, скриени челични држачи за полици - 8 инчи Хардвер за лебдечки полици со тешка должност

Премиум загради за тешки полици - 0,2in Дебела злато l облик на полици, скриени челични држачи за полици

DEN 2.33

Ново

Залиха

Направено од висококвалитетен силен индустриски цврст челик со дебелина 0,2 "/5мм, што го прави вашиот wallиден полици посилен Обложено со златна облога за печење во вода, што ги спречува заградите да ја 'ртат внатрешното чувство на грануларна текстура со силно визуелно влијание. Each bracket is guaranteed to be straight, square, and of exceptional quality. EASY INSTALLATION : Each set of brackets comes with all accessories you need. Included are 6 heavy duty brackets, 12 x short screws, 24 x long screws, 24 drywall anchors, 24 конкретни сидра. Не се потребни посебни вештини за да се монтираат овие загради за лебдечки полици на wallидот. Совршен DIY проект : Можете да ги прилагодите полиците со отворено лебдечки полици. Овие полици можат да градат модерен стил за сите простории. Изработка на лебдечки полици во вашите Плакарот за спални соби, перална, бања, ден, кујна, семејна соба или трпезарија. Гаранција за бренд : Вклучено со вашата набавка е гаранција на нашиот производител. Ве молиме контактирајте со нас доколку имате какви било прашања во врска со овој или кој било од нашите други производи. Загради за тешки полици : Заградите за полици во форма L се изработени од врвен квалитетен цврст челик со дебелина 0,2 "/5мм, што го прави поцврст и не сака. или brickид од тули. Тие немаат проблем да држат полица со книги, кујнски јадења, големи мантили, растенија, декорации на неа. Невидливиот дизајн на заградите : табли подебели од 1,6 инчи можат совршено да ја блокираат задната плоча на заградата. Откако еднаш ќе се инсталираат, овие скриени полица Заградите се целосно скриени од погледот, создавајќи неверојатна лебдечка илузија. Добијте практичен простор за складирање додека одржувате убав и елегантен модерен изглед. Премиум квалитет : Секоја заграда е интегрално формирана без структура на заварување и проверка на квалитетот со десен агол од 90 степени. Заврши за бојата за печење со двојни слоеви за да се спречи гребење и 'рѓа, издржлива и светла боја; внатрешната смисла на грануларна текстура со силно визуелно влијание. Секоја заграда е загарантирана да биде исправена, квадратна и со исклучителен квалитет.

Производи во категоријата

Кабилок Тоалет Ролна Држач За Ткиво Држач За Ролна Хартија држач за Дупка Решетка за Багажник За Крпи Ново
Кабилок Тоалет Ролна Држач За Ткиво Држач За Ролна Хартија држач за Дупка Решетка за Багажник За Крпи

Апс ДРЖАЧ за РОЛНА за тоалет Погоден За користење во домови, станови и станови ДРЖАЧОТ за ТКИВО завршува

DEN 1232.00
X-DREE 4 Парчиња Нерѓосувачки Челик Преклопен Шарка На Вратата 45mm x 32mm(Bisagra de puerta de gabinete plegable de acero Ново
X-DREE 4 Парчиња Нерѓосувачки Челик Преклопен Шарка На Вратата 45mm x 32mm(Bisagra de puerta de gabinete plegable de acero

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон;Рамна Отворена Гол

DEN 3.33
есинска Безбедносна Лента На Вратата, 3 во 1 Лизгачка Безбедносна Лента На Вратата Прилагодлива Безбедносна Лента Ново
есинска Безбедносна Лента На Вратата, 3 во 1 Лизгачка Безбедносна Лента На Вратата Прилагодлива Безбедносна Лента

●Безбедносна Лента На вратата ● Нашата Безбедносна Лента За Затворачи На Вратите 3Фазна Прилагодлива �

DEN 3.33
ДОИТУЛ Кабинетот Плакарот Вратата плакарот вратата ролери фати прилагодлив ролери фати двојна топка Фати Ново
ДОИТУЛ Кабинетот Плакарот Вратата плакарот вратата ролери фати прилагодлив ролери фати двојна топка Фати

ДОПИР НА ПРОЛЕТНАТА ВРАТА : телото е направено од месинг, цврст и издржлив Висококвалитетна површина за

DEN 136.48
Uxcell M10 x 25 x 35mm завртка на израмнување на нозете прилагодлив заштитет на подот за мебел за мебел Ново
Uxcell M10 x 25 x 35mm завртка на израмнување на нозете прилагодлив заштитет на подот за мебел за мебел

Големина Големина на производот : M10 x 25 x 35mm / M10 x 0,98 "x 1,38" (дијаметар на конец*должина на навој*дијаметар н�

DEN 1.00
Хардвер Hickory HH09747-14 Rotterdam Collection 1 Центар за да го центрира современото влечење на усните, светла никел Ново Попусти
Хардвер Hickory HH09747-14 Rotterdam Collection 1 Центар за да го центрира современото влечење на усните, светла никел

Вонредни детали се истури во секој уникатен дизајн за изјава за привлекување очи што никогаш не згаснув

DEN 69.44
Рачка НА Вратата БАЛАМИ Тешка Индустриска Шипка за Грабнување 50см/60см/80см/100см/120см/150см/180см Долга Тркалезна Рачка Ново
Рачка НА Вратата БАЛАМИ Тешка Индустриска Шипка за Грабнување 50см/60см/80см/100см/120см/150см/180см Долга Тркалезна Рачка

Лесен за Инсталирање пакетот вклучува тешка двострана рачка на вратата комплетна со завртки за прицврс

DEN 2.67
ГЕНИГВ Дрвена Бања Хардвер Додатоци Држач За Хартија Лавици За Хартија Полица За Држач За Тоалетна Хартија Ново
ГЕНИГВ Дрвена Бања Хардвер Додатоци Држач За Хартија Лавици За Хартија Полица За Држач За Тоалетна Хартија

Материјал : Нерѓосувачки Челик Тип : Држачи За Хартија Големина : 30см Лесен за употреба, практичен и удоб�

DEN 872.00
Универзална Брава За Офсет Камери Со Палец, заклучување на камери без клуч,Вртење На Палецот Без Заклучување, Ново
Универзална Брава За Офсет Камери Со Палец, заклучување на камери без клуч,Вртење На Палецот Без Заклучување,

Широк Спектар На Примена : Опремен со ѕвезда завртка за антилабава, стабилна и сигурна, подобро користењ

DEN 1.33
QCAA Традиционална фалсификувана месинг куќа број 6, 4 , полиран месинг лакиран, направен во Тајван Ново
QCAA Традиционална фалсификувана месинг куќа број 6, 4 , полиран месинг лакиран, направен во Тајван

Цврст број на месинг куќа Вклучени цврсти месинг завртки Цврста месинг на месинг, 4 " Високо квалитетен, �

DEN 159.20
TFIIEXFL Прилагодливи лизгачки долни кат Клипови завртки за wallидови за монтирање на подот на дното на вратата за престојување Ново
Jgqgb фенси кабинети копчиња за кабинет рачка на компактен преносен обоен глазура за влечење Ново
Jgqgb фенси кабинети копчиња за кабинет рачка на компактен преносен обоен глазура за влечење

Надградете ги шкафовите и фиоките за неколку минути Направено од цврста легура на цинк Трајно повеќесл�

DEN 192.00
ГАНФАНЕН челик шарка хидраулична врата на вратата на вратата на вратата на вратата на мебелот за мебел Ново
ГАНФАНЕН челик шарка хидраулична врата на вратата на вратата на вратата на вратата на мебелот за мебел

Подебела хидраулична засилувачка рака, силна, непречено отворање и затворање на тампон ефект Процесот �

DEN 941.12
Врвните копчиња M1158 Asbury 5-1/16 Square Bar, извлечен сатен никел Ново
Врвните копчиња M1158 Asbury 5-1/16 Square Bar, извлечен сатен никел

Центар до центар : 506 " Должина : 5,75" Проекција : 0,88 " Ширина : 0,38" Категорија влече Заврши со четкан сатен н

DEN 1.67
2 Пакувајте Меко Плетено Извртено Свилено Јаже, Брзина НА Ветерот 8ММ Свила Меко Црвено + Црно Јаже Дебело Ново
2 Пакувајте Меко Плетено Извртено Свилено Јаже, Брзина НА Ветерот 8ММ Свила Меко Црвено + Црно Јаже Дебело

[Пакетот Вклучува ] : комплетот извртени свилени јажиња со мека плетенка вклучува 2 парчиња меки јажиња д

DEN 0.33
ЈИДКМ Ѕид Монтиран Тоалетна Хартија Ролна Држач Бања Ткиво Кутија Диспензерот Водоотпорен Лесно Инсталирате Ново
ЈИДКМ Ѕид Монтиран Тоалетна Хартија Ролна Држач Бања Ткиво Кутија Диспензерот Водоотпорен Лесно Инсталирате

Материјал : држачот за ролна за тоалет е направен од одлична пластика, стабилен без никакво тресење по и�

DEN 3321.92
Анголии 6 парчиња без удирање кука кабинет врата држач за пешкир од не'рѓосувачки челик метални облеки Ново
Анголии 6 парчиња без удирање кука кабинет врата држач за пешкир од не'рѓосувачки челик метални облеки

Рак на вратата : Направено од материјал од не'рѓосувачки челик, силен капацитет на лежиште, нема лесно да

DEN 2.00
Kaba Simplex LL1021B-026-41 Лест Механички клуч за заклучување на копчето за заклучување на тастатурата Ново
Kaba Simplex LL1021B-026-41 Лест Механички клуч за заклучување на копчето за заклучување на тастатурата

Заклучување на цилиндрична рачка, влез во комбинација, надминување на клучот, 23 / 4 "Забелешка, 1 / 2" фрлајќ

DEN 3.00
2 инчен Самолепливи Винил Букви Броеви Комплет, Модерна Поштенско Сандаче Броеви Налепница За Поштенско Сандаче, Ново
2 инчен Самолепливи Винил Букви Броеви Комплет, Модерна Поштенско Сандаче Броеви Налепница За Поштенско Сандаче,

[Лесен За Употреба] со едноставен дизајн на кора и стап, овие винилни букви можат без напор да се нанесат

DEN 143.84
Мтилкс Надворешна Мултифункционална Церада, Задебелена Отпорна на Дожд Со Дупчиња Тежок Лист За Сончање Ново
Мтилкс Надворешна Мултифункционална Церада, Задебелена Отпорна на Дожд Со Дупчиња Тежок Лист За Сончање

П дожд или Сјај, Снег или Ветер И Кисели Дождови, Оваа Тешка Церада Може Да Се Справи Со Сето тоа! Тој Е Во�

DEN 1568.00
X-Gree 65mmx17.5 mm Не'рѓосувачки челик лизгачки прозорец Врати против кражба Анти-кражба Безбедносни плочи 10 Ново
X-Gree 65mmx17.5 mm Не'рѓосувачки челик лизгачки прозорец Врати против кражба Анти-кражба Безбедносни плочи 10

Име на производот : безбедносна плоча за лизгање на прозорецот; Содржина на пакетот : 10 парчиња x безбедн�

DEN 1305.60
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба минијатурно семејство Ново
Фиоката за складирање влече со 8 завртки Компјутерски биро рачки дома DIY студија за спална соба минијатурно семејство

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

DEN 2.33
Џени 2 Парчиња Кујнски Кабинет Шарка 3 Начин Прилагодлив 105 Степен Целосно Преклопување Мека Шарка За Затворање Ново
Џени 2 Парчиња Кујнски Кабинет Шарка 3 Начин Прилагодлив 105 Степен Целосно Преклопување Мека Шарка За Затворање

€3 D Прилагодливост●3 Насочни Прилагодливи Завртки можат Да Се Прилагодат нагоре и надолу, лево и десно,

DEN 3.33
Либерти Шампањско бронзено летало со хардверски копче за кабинети Ново
Либерти Шампањско бронзено летало со хардверски копче за кабинети

1 1 / 3 "Широк се протега 1 1 / 2" Инсталација со единечна монтажа Зградата на цинк умира Инсталација на задна�

DEN 16.00
Пикбк Нордиска Тоалетна Хартија Држач За Ролна Тоалетно Ткиво Слободен Држач За Тоалетна Хартија Држач За Ново
Пикбк Нордиска Тоалетна Хартија Држач За Ролна Тоалетно Ткиво Слободен Држач За Тоалетна Хартија Држач За

Lifeетиката на животот е ненамерно Комбинацијата на цврсто дрво и месинг е нискоклучна и елегантна...

DEN 3575.04
CZDYUF 2PCS Постави 10.1 * 6cm тешка бронза рамна Т шарка за штала порти дрвени кутии на вратите на Ново
CZDYUF 2PCS Постави 10.1 * 6cm тешка бронза рамна Т шарка за штала порти дрвени кутии на вратите на

Бронзена рамна шарка, дрвена кутија за вина кутија Материјал : Галванизирано железо Шарките во форма на

DEN 0.67
Зизс виси кука за облека, кујна, бања, спална соба, лесна за чистење облека Ново
Зизс виси кука за облека, кујна, бања, спална соба, лесна за чистење облека

Закачете се нагоре и надолу за повеќе складирање Лесен за употреба, погоден за повеќе опкружувања Квали

DEN 929.60
45 степени агол на вратата на вратата на вратата на вратата 45 Агол Хардвер за домашна кујна 1 парчиња 1 парчиња Ново
45 степени агол на вратата на вратата на вратата на вратата 45 Агол Хардвер за домашна кујна 1 парчиња 1 парчиња

Шарки HINGES45 степени аголен преклопен врата на вратата на вратата на кабинетот 45 агол Хардвер за домашна �

DEN 447.04
Шлаге ФЕ695 ЦЕН 622 Лат Допир Век Заклучување Со Рачката Ширина, Електронски Заклучување Без Клуч, Мат Црна Ново Попусти
Шлаге ФЕ695 ЦЕН 622 Лат Допир Век Заклучување Со Рачката Ширина, Електронски Заклучување Без Клуч, Мат Црна

ПОГОДНОСТ БЕЗ КЛУЧ : Користете 2 претходно програмирани кодови за лесно поставување надвор од кутијата;

DEN 2246.72
ДВТЕЛ 20/24СМ Аголен Триаголник Во Форма На Вентилатор Калено Стакло Полица За Бања Во Бања Погодна За Бања Ново
ДВТЕЛ 20/24СМ Аголен Триаголник Во Форма На Вентилатор Калено Стакло Полица За Бања Во Бања Погодна За Бања

Пакетот содржи 2 полици Направено од акрилна киселина со дебелина од 5 мм (бренд од плексиглас)...

DEN 2.00
Кингстон Месинг ЦЦ2031 Континентал Самостоен Држач За Тоалетна Хартија со Складирање Ролна И Држач За Телефон, Полиран Ново
Кингстон Месинг ЦЦ2031 Континентал Самостоен Држач За Тоалетна Хартија со Складирање Ролна И Држач За Телефон, Полиран

304 одделение нерѓосувачки челик изградба Самостоен Дизајн, не е потребна инсталација Дополнителен прос

DEN 2150.88
Аексит Фиока Шкаф Дома Декор Врата 5 см Долг Нерѓосувачки Челик Двојно Топката Врата Фати Бравата Ново
Аексит Фиока Шкаф Дома Декор Врата 5 см Долг Нерѓосувачки Челик Двојно Топката Врата Фати Бравата

Нето Тежина : 13гр; Содржина На Пакетот : 1 х Двојна Топка фати Име На Производот : Двојно Топката Фати Мате�

DEN 106.40
Амерок | Повлечете го кабинетот | Мат злато | 3-3/4 инчи центар до центар | Роквел | 1 пакет | Повлечете Ново
Амерок | Повлечете го кабинетот | Мат злато | 3-3/4 инчи центар до центар | Роквел | 1 пакет | Повлечете

33 / 4 во (96 мм) повлекување од центарот до центарот Заврши во мат злато Ексклузивен дизајн на Амерок...

DEN 108.32