2 парчиња Лизгачки Двор Врата Тандем Ролери Собранието, 1-1/4 Инчен Плакарот Врата Ролки Замена, Лизгачка Врата Тркала Замена За Лизгачки Стакло Вратата На Вратата Вр

2 парчиња Лизгачки Двор Врата Тандем Ролери Собранието, 1-1/4 Инчен Плакарот Врата Ролки Замена, Лизгачка

DEN 3.00

Ново

Залиха

●Стандардна Големина ● секој тандем валјак со лизгачка врата има големина од околу 5/16 инчи во дебелина на тркалото (ширина) и дијаметар од 1-1/4 инчи, соодветна големина за замена на оштетените или исчезнатите склопови на ролери на лизгачки врати или прозорци Quades Вклучува rollers на вратата со лизгачки двор, широко користени за замена на оштетени или исчезнати склопови на ролери на лизгачки врати на дворот, доволно количество за користење во различни врати истовремено. ●Цврста и Издржлива Конструкција}тркалото со ролери со лизгачка врата е изработено од висококвалитетен материјал, стабилен и не е лесен за кршење, безбеден и сигурен. Висококвалитетните радијални топчести лежишта сѐ уште работат по 100.000 циклуси за 2 ролки носат 120 КГ. ●Лесен За Инсталирање Овој валјак за челични топчести лежишта е широко користен за замена на оштетените или исчезнатите склопови на тандемски ролери во лизгачките стаклени врати на дворот, може да се инсталира брзо и без напор без дополнителни алатки. ●Широка Примена●ролерот за лизгачка врата може да се користи на дрво, екструдиран алуминиум, винил врати во дворот, лизгачка стаклена врата, врата на екранот, лизгачка порта, прозорец, винил врати во дворот, плакар и многу повеќе, е неопходен додаток во секојдневниот живот.

Производи во категоријата

Gatco открие облечена кука, хром Ново
Gatco открие облечена кука, хром

Поништување Лесно монтирајте го овој производ на различни површини, вклучувајќи плочки, dryидови и врати

DEN 2.00
4 пакувања Копчиња за фиоки за фустани 3,6 инчи кабинети влече фиоки рачки Декоративен хардвер за плакарот за гардероба Ново
4 пакувања Копчиња за фиоки за фустани 3,6 инчи кабинети влече фиоки рачки Декоративен хардвер за плакарот за гардероба

Севкупна должина : 3,6 инчи; Ширина : 1,2 инчи; Дебелина : 0,2 инчи; База : 2,9x0 Материјал : Кристално стакло површ

DEN 288.00
ДОИТУЛ Потпори Прачка Поддршка Должност Пневматски Кабинет Кревет Поддржувач Останете Мебел N Шарка За Ново
ДОИТУЛ Потпори Прачка Поддршка Должност Пневматски Кабинет Кревет Поддржувач Останете Мебел N Шарка За

Шарка За Затворање На Вратата На Кабинетот за мебел : со завртки за лесна и поцврста инсталација Убав га�

DEN 2.67
Мебел со цврст месинг на Ахафеи се справува со копчињата и рачките за кабинетот за кујнски шкафови влече дома 1 парчиња Ново
Мебел со цврст месинг на Ахафеи се справува со копчињата и рачките за кабинетот за кујнски шкафови влече дома 1 парчиња

Фиока се справува и влече Погледнете ја втората слика за детали Фиока се справува и влече Погледнете ја

DEN 1.67
Стекнете 4 ПАРЧИЊА Шарки За Превртување Тркалезен Раб 180 Степени Шарка За Превртување Од Легура На Цинк Со Ново
Стекнете 4 ПАРЧИЊА Шарки За Превртување Тркалезен Раб 180 Степени Шарка За Превртување Од Легура На Цинк Со

Висок квалитет : шарката на масата користи висококвалитетна легура на цинк, која е мазна и отпорна на тр�

DEN 1396.80
Либерти B45006Z-VBR-C Пилптоп кука, венецијанска бронза Ново
Либерти B45006Z-VBR-C Пилптоп кука, венецијанска бронза

Идеално за употреба во фоајери, ходници и спални соби Цинк умира леана база материјал Додава декоративе

DEN 1.67
Глобални контроли на вратите CPS4040-US15-m шарки на вратите Ново
Глобални контроли на вратите CPS4040-US15-m шарки на вратите

Пролетна шарка 4 in Satin Nickel Square Corner 109598 Ова е многу издржливо Ова е произведено во Кина Спакувано со заврт�

DEN 3.33
Бања Држач За Хартија Монтиран На Ѕид За Домаќинство Решетка За Хартиени Крпи Слободен Удирање Мултифункционален Ново
Бања Држач За Хартија Монтиран На Ѕид За Домаќинство Решетка За Хартиени Крпи Слободен Удирање Мултифункционален

Материјал : ABS / КОМПЈУТЕР / TPR Големина : како што е прикажано Инсталација : без удирање, без оштетување на

DEN 3090.24
Групата Хилман 57068 Стаклена Врата Шарка Редовна Монтажа, Црна, 2-Пакет Ново
Групата Хилман 57068 Стаклена Врата Шарка Редовна Монтажа, Црна, 2-Пакет

Стакло Врата Шарки се инсталирани преку страничните ѕидови на кабинетот Монтиран во дупчат дупки во ра�

DEN 1.33
DIY Декор Центар - Антички Месинг Кабинет Повлекува, 10-Компјутер Фиока Повлече Сет w/Заоблени Керамички Ново
DIY Декор Центар - Антички Месинг Кабинет Повлекува, 10-Компјутер Фиока Повлече Сет w/Заоблени Керамички

Навистина Уникатни Рачки За ФиокиДодадете допир на елеганција во вашиот простор со повлекување на наши

DEN 687.68
ГРЕТД 4 Парчиња 304 Квадратна Подлога Од Нерѓосувачки Челик Сенка За Очи Едрилица едрилица 5мм за Ново
ГРЕТД 4 Парчиња 304 Квадратна Подлога Од Нерѓосувачки Челик Сенка За Очи Едрилица едрилица 5мм за

Тешка Квадратна Плоча За Очи Плови Брод Кајак Јахта Sunshades Додатоци 304 Нерѓосувачки Челик Изградба, Површ

DEN 2.00
Summin Night Latch Lock Cinc Cinclind Ново
Summin Night Latch Lock Cinc Cinclind

Опис на производот : Цилиндер за заклучување на ноќната брава со завртка за месинг, антички брави со 2 па�

DEN 0.33
Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Животински Пајчиња и Мачка Ново
Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Животински Пајчиња и Мачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 207.84
Нова LON0167 57мм должина се прикажани 8,5 mm DIA Двоен сигурен валјак за ефикасност, лизгачки стаклен Ново
Нова LON0167 57мм должина се прикажани 8,5 mm DIA Двоен сигурен валјак за ефикасност, лизгачки стаклен

Име на производот : (издржлив во употреба) прозорец макара; Содржина на пакетот : 2 парчиња (најнова техно�

DEN 1440.00
Групата Хилман 853127 Бура И Екран Врата Сет-Со Пролетта Врата Шарки-Месинг Обложени 1-Пакет Ново
Групата Хилман 853127 Бура И Екран Врата Сет-Со Пролетта Врата Шарки-Месинг Обложени 1-Пакет

Земја На Потекло : Кина Должина на пакетот : 12 Ширина На Пакетот : 6 Висина На Пакетот : 4...

DEN 1328.00
Сојузнички месинг PMC-33/24 Престиж Монте Карло колекција 24 инчи стаклена полица, четкана бронза Ново
Сојузнички месинг PMC-33/24 Престиж Монте Карло колекција 24 инчи стаклена полица, четкана бронза

Направено со стакло од 1 / 4ин во безбедност и јачина Направени од најдобрите цврсти месинг материјали...

DEN 0.33
Држач за зелена тоалетна хартија од бањир 4 парчиња сет, месинг златен рачен прстен прстен за тоалета, Ново
Држач за зелена тоалетна хартија од бањир 4 парчиња сет, месинг златен рачен прстен прстен за тоалета,

Не'рѓосувачки челик Завршено злато завршено】 Занаетчиството со четкано злато ја исполнува вашата куќа

DEN 415.84
Агол Едноставна кука за пешкир за бања 2 компјутери, држач за пешкир од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик, квадратна Ново
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, влечења во кабинетот, копчињата за Ново
Guerotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на правоаголник, копчињата за кабинети, влечења во кабинетот, копчињата за

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

DEN 256.00
Врвните копчиња TK803BLK SEREEN COLLECTION 5-1/16 Кара влечење, рамна црна боја Ново
Врвните копчиња TK803BLK SEREEN COLLECTION 5-1/16 Кара влечење, рамна црна боја

Центар до центар : 51 / 16 "(129 мм) Севкупна должина : 511 / 16" (144 мм) Ширина : 3 / 8 "(10 mm) Проекција : 13 / 8" (35 mm)...

DEN 227.52
Smokt Chic керамички шкафови копчиња за вратата на вратата на кабинетот за влечење мебел хардвер 33мм 3 Ново
Smokt Chic керамички шкафови копчиња за вратата на вратата на кабинетот за влечење мебел хардвер 33мм 3

Фиока се справува и влече Фиока се справува и влече Рачки на фиоки и влечење керамички шкафчиња копчиња

DEN 2.00
Буперор Држач За Тоалетна Хартија Бања Кујна Монтажа На Ѕид Во Бања, СУС304 Нерѓосувачки Челик Мат Црна 3м Ново
Буперор Држач За Тоалетна Хартија Бања Кујна Монтажа На Ѕид Во Бања, СУС304 Нерѓосувачки Челик Мат Црна 3м

САМОЛЕПЛИВО : има самолепливо на основата на држачот за тоалетна хартија, што е силно прицврстување и во

DEN 2.00
Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа Анти сонце капа, цвет цвет од црвена роза Црвена роза Ново
Заштитна капа за возрасни со штит за лице, рибарска капа Анти сонце капа, цвет цвет од црвена роза Црвена роза

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

DEN 1.67
Рамки за складирање на мијалник BKGDO, кои стојат за над тоалет, задебелен јаглероден челик балкон тапан за Вашингин, Ново
Рамки за складирање на мијалник BKGDO, кои стојат за над тоалет, задебелен јаглероден челик балкон тапан за Вашингин,

Заштеда на простор за бања : Совршено е да ја украсите вашата бања и заштеда на простор Оваа единица за п�

DEN 6785.60
Козма 4392 - 12фб Рамен Црн Модерен Преголем Хардвер На Кабинетот/Рачка На Апаратот Повлечете-12 Инчни Центри Ново
Козма 4392 - 12фб Рамен Црн Модерен Преголем Хардвер На Кабинетот/Рачка На Апаратот Повлечете-12 Инчни Центри

Висококвалитетна Рамна Црна Завршница Дупка Центри / Дупчење : 12" Вкупна Должина : 123 / 4" Ширина : 7 / 8 " Пр�

DEN 1.33
H&Засилувач; Е Висока Безбедност Катанец Со Клуч-60мм Рампа Заклучување &засилувач; 5 Клучеви-Тешки Шкафче Единица Ново
H&Засилувач; Е Висока Безбедност Катанец Со Клуч-60мм Рампа Заклучување &засилувач; 5 Клучеви-Тешки Шкафче Единица

Тежок Внатрешен И Надворешен Катанец : Катанецот H&S може да се пофали со тешки карактеристики за сигурно

DEN 2.00
ДОИТУЛ 8 Парчиња Стаклена Врата Шарка Шарка Шарка Стакло Инсерти За Вратите На Кабинетот Стожерни Шарки За Стаклени Ново
ДОИТУЛ 8 Парчиња Стаклена Врата Шарка Шарка Шарка Стакло Инсерти За Вратите На Кабинетот Стожерни Шарки За Стаклени

ШАРКИ ШАРКИ клип Шарката За Амортизација е одлична за употреба на стаклени врати на кабинетот, врати од

DEN 3.00
игкзм 10 парчиња Шарки На Вратите Антички Бронзен Кабинет Фиока Накит Дрвена Кутија САМ Украсете Конектори Ново
игкзм 10 парчиња Шарки На Вратите Антички Бронзен Кабинет Фиока Накит Дрвена Кутија САМ Украсете Конектори

Се користи како опашка на гитара за кутии за пури, или како обична шарка во повеќето занаетчиски проекти

DEN 1128.48
Хардвер Richelieu BP84025borb Класична метална кука, четкано бронза со масло Ново
Хардвер Richelieu BP84025borb Класична метална кука, четкано бронза со масло

Традиционалните криви на оваа класична кука сигурно ќе ја подобрат секоја површина Капацитет на оптова

DEN 115.04
Мини Краток Фиока Слајдови Целосна Продолжување Водич Железнички Фиока Шкаф Мебел Хардвер Сет Додатоци За Домашна Ново
Мини Краток Фиока Слајдови Целосна Продолжување Водич Железнички Фиока Шкаф Мебел Хардвер Сет Додатоци За Домашна

Должина : 20см, Боја : бела Пакетот Вклучува : 2 * Слајдови За Фиоки Забелешка : ве Молиме дозволете грешка о�

DEN 1539.20
Мат црна вшмукување чаша за пешкир, моќна решетка за пешкир за вшмукување, прилагодлива лента за крпи за бања Ново
Мат црна вшмукување чаша за пешкир, моќна решетка за пешкир за вшмукување, прилагодлива лента за крпи за бања

Користејќи го дизајнот на вшмукување на октопод, оваа решетка за пешкири има максимално оптоварување о�

DEN 479.84
Држач За Ролна За Кујна Монтирана на ѕид, водоотпорна Решетка За Складирање Мобилни Телефони Решетка За Складирање Ново
Држач За Ролна За Кујна Монтирана на ѕид, водоотпорна Решетка За Складирање Мобилни Телефони Решетка За Складирање

Новиот пп материјал е нетоксичен, густ и издржлив Мазна површина и удобна за употреба Практично и практ�

DEN 529.60
IDHBA 80320-014 Професионална оценка Квалитет Солиден месинг Полу површина Прилагодлива врата на пролетниот екран Ново
IDHBA 80320-014 Професионална оценка Квалитет Солиден месинг Полу површина Прилагодлива врата на пролетниот екран

Оригинален цврст месинг материјал Лесно е да се прилагоди пролетната напнатост Една монтажа на површин

DEN 0.33
Сојузнички месинг SH-20A Soho Collection Collect Hook, сатен никел Ново
Сојузнички месинг SH-20A Soho Collection Collect Hook, сатен никел

Направено од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на пр

DEN 0.67
Оперитакс Држач За Хартиена Крпа Држач За Мермерна Тоалетна Хартија Држач За Хартија За Ролна Држач За Ткиво За Ново
Оперитакс Држач За Хартиена Крпа Држач За Мермерна Тоалетна Хартија Држач За Хартија За Ролна Држач За Ткиво За

Мермер, Алуминиум ПОЛИЦА ЗА СКЛАДИРАЊЕ НА ДОДАТОЦИ ЗА БАЊА за ТЕЛЕФОН ⭐q_w Информации За Големината Q г

DEN 1.33
Lyetny Hollower Wallид монтиран за пешкир решетката бања декор бањарка облека облечена облека, симпатична Ново
Lyetny Hollower Wallид монтиран за пешкир решетката бања декор бањарка облека облечена облека, симпатична

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предме

DEN 239.68
Стекнете држач за тоалетна хартија- Производи Индустриски држач за тоалетна хартија со рустикална дрвена полица и хардвер Ново
Сојузнички месинг PQN-H1 Престиж Кви Колекција Роб кука, сатен никел Ново
Сојузнички месинг PQN-H1 Престиж Кви Колекција Роб кука, сатен никел

Направено од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на пр

DEN 587.04
Кабилок Ткиво Кутија Ролна Штанд Толиет Ткиво Тоалет Ткиво Носителот Корпа Организатор Тоалетна Хартија Ролна Ново
Кабилок Ткиво Кутија Ролна Штанд Толиет Ткиво Тоалет Ткиво Носителот Корпа Организатор Тоалетна Хартија Ролна

Пп И Пластика Држач За Тоалетна Хартија За бања Решетка : дизајн на отворање со едно копче, многу лесен з�

DEN 0.67
Фиоки ги повлекува рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија Ново
Фиоки ги повлекува рачките на кабинетот со 8 завртки за монтирање за дома DIY тремот кујна кујна студија

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

DEN 192.00