GORGCRAFT 40 Комплети Антички Мини Шарки со 20 Комплети Ретро Хасп Брава и 240 парчиња Завртки Антички Токи Комплет За Дрвен Кабинет Случај Гроздобер Накит Кутија За Подар?

GORGCRAFT 40 Комплети Антички Мини Шарки со 20 Комплети Ретро Хасп Брава и 240 парчиња Завртки Антички Токи

DEN 3.33

Ново

Залиха

КОМПЛЕТ ЗАВРТКИ ЗА ШАРКИ за БРАВИ : Доаѓа со 40 парчиња антички мини шарки со 160 парчиња соодветни завртки и 20 комплети антички бронзени брави со 80 парчиња соодветни завртки, доволно количество за да се задоволи вашата различна потреба КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : комплетот За Шарки и брави се изработени од висококвалитетно железо, која површина обложена со античка бронза, отпорна на ' рѓа и цврста, може да се користи долго време. СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : големината на гроздобер затворач за хасп е 27х16х4мм и 26, 5х7х5, 5мм, големината на мини шарката е околу 19х16х2мм, секоја соодветна завртка е долга околу 8мм, 4мм во дијаметар на главата, игла : 2мм, мала и исклучителна. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : со соодветни завртки, може добро да се совпадне со бравата и шарката на кутијата, гроздобер и класичен, лесен и удобен за фиксирање на бравите на различни кутии, може да ја замени скршената брава и шарката на дрвената кутија, заштедувајќи ве од одење во продавници за хардвер и САМОСТОЈНИ продавници. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : Мини хасп и шарка се совршени за гроздобер дрвена кутија, кутија за накит, кутија за подароци, кутија со вино, кутија со алатки, ормар, шкаф, итн.Украсете или зајакнете кутии, добри додатоци ЗА САМ, може да се користат во занаети од дрво. GORGCRAFT 40 Комплети Антички Мини Шарки со 20 Комплети Ретро Хасп Брава и 240 парчиња Завртки Антички Токи Комплет За Дрвен Кабинет Случај Гроздобер Накит Кутија За Подароци Кутија Со Алатки Декоративни Материјали Спецификација На Производот : Материјал : Боја На Железо : Античка Бронзена Големина : Затворачи За Фаќање На Железо : завртки долги околу : 8мм, 4мм во дијаметар, игла : 2мм, 4 парчиња/сет; ЗАТВОРАЧИ : 27х16х4мм, Дупка : 2мм И 3мм, 1пц/сет; 26, 5х7х5, 5мм, дупка : 2мм, 1пц/Сет, 20 Комплети Конектори За Шарки За Фиоки Од Железен Кабинет : Околу 19х16х2мм, Дупка : 2мм, 1пц/сет, завртка : 8мм долга, 4мм во дијаметар, игла : 2мм, 4 парчиња/ПОСТАВИ, 40 Сета. Карактеристики : ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : со соодветни завртки, може добро да се совпадне со бравата и шарката на кутијата, гроздобер и класичен, лесен и удобен за фиксирање на бравите на различни кутии, може да ја замени скршената брава и шарката на дрвената кутија, заштедувајќи ве од одење во продавници за хардвер и САМОСТОЈНИ продавници.

Material: Iron
Color: Antique Bronze
Size:
Iron Lock Catch Clasps: Screws about
Iron Cabinet Drawer Butt Hinges Connectors: about 19x16x2mm, Hole
Features:
EASY TO INSTALL: With matching screws, can be well matched with the latch hasp and box hinge, vintage and classic, easy and convenient to fix the locks on various boxes, can replace the broken box buckle and hinge on the wooden box, saving you from going to hardware stores and DIY shops.
WIDE APPLICATIONS: Mini hasp and hinge is perfect for vintage wooden box, jewelry box, gift box, wine box, toolbox, cabinet, cupboard, etc.Decorate or reinforce boxes, good DIY accessories, can be used in wood crafts.

Производи во категоријата

Врати HASP LATCH 5PCS Антички бронза/Златно железо за заклучување Декоративни ХАППСКИ ЛАТЧКИ кука за Ново
Врати HASP LATCH 5PCS Антички бронза/Златно железо за заклучување Декоративни ХАППСКИ ЛАТЧКИ кука за

HASP на вратата е лесна за инсталирање и нема остри рабови за да се обезбеди безбедност Вашата кутија ќе и�

DEN 222.40
1-1/2 во, Челик, Лизгачка Врата Ролери Собранието Со Најлон Топката Лого Ново
1-1/2 во, Челик, Лизгачка Врата Ролери Собранието Со Најлон Топката Лого

€ Точка : Челик, Лизгачка Врата Ролери Собранието Со Најлон Топчести Лежишта ● Материјал : Пластика...

DEN 1011.20
Буперор Држач За Тоалетна Хартија Бања Кујна Монтажа На Ѕид Во Бања, СУС304 Нерѓосувачки Челик Мат Црна 3м Ново
Буперор Држач За Тоалетна Хартија Бања Кујна Монтажа На Ѕид Во Бања, СУС304 Нерѓосувачки Челик Мат Црна 3м

САМОЛЕПЛИВО : има самолепливо на основата на држачот за тоалетна хартија, што е силно прицврстување и во

DEN 2.00
Kemcatui 2 парчиња златни копчиња за кабинети, цврсти копчиња за фиоки за месинг, копчиња за конуси за Ново
Kemcatui 2 парчиња златни копчиња за кабинети, цврсти копчиња за фиоки за месинг, копчиња за конуси за

☛ 【Вреди да се инвестира】 2 x копче за месинг; 2 x завртки за монтирање Врвен дијаметар : 0,79 '' / 20мм; Крајн�

DEN 127.84
Френклин Месинг П46159-ЦХЦ-Б Франциско 2 Хром &засилувач; Јасно Акрилик Кабинетот Бар Копче Ново
Френклин Месинг П46159-ЦХЦ-Б Франциско 2 Хром &засилувач; Јасно Акрилик Кабинетот Бар Копче

Модерен, но пристапен, овој дизајн им дава на вашите кабинети современо ажурирање Долготраен Акрилик со

DEN 232.48
Г - Дин Закачалки За Канџи Со Пенкало, 50 Пакувања, 4-во-1 Висечки Завртки За Д-Прстени, Закачалки За Слики, Куки За Закачување Ново
Г - Дин Закачалки За Канџи Со Пенкало, 50 Пакувања, 4-во-1 Висечки Завртки За Д-Прстени, Закачалки За Слики, Куки За Закачување

Овој пакет вклучува 50 парчиња двоглави закачалки за канџи со цинк, изработени од робустен материјал од �

DEN 2.67
Т-Шарки,1 парчиња Задебелени Нерѓосувачки Челик Т Тип Шарка Домашна Врата Порта Додатоци 151 * 75 * 4.5 мм Ново
Т-Шарки,1 парчиња Задебелени Нерѓосувачки Челик Т Тип Шарка Домашна Врата Порта Додатоци 151 * 75 * 4.5 мм

100% сосема нов и висок квалитет изработен од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик, издржлив

DEN 207.84
Кутија за ткиво за бања Genонгв, држач за тоалетна хартија, сад за тоалети, водоотпорна цевка за хартија Ново
Кутија за ткиво за бања Genонгв, држач за тоалетна хартија, сад за тоалети, водоотпорна цевка за хартија

Целосна заштита : Комплетна кутија за покривање ќе спречи тоалетна хартија да се навлажни или валкани, и

DEN 1.67
Френклин месинг Max35-PC Maxted Wallид монтиран повеќенаменска кука во полиран хром Ново
Френклин месинг Max35-PC Maxted Wallид монтиран повеќенаменска кука во полиран хром

Две висечки точки обезбедуваат простор за повеќе артикли Совршен за крпи и облеки Полиран хромиран фин�

DEN 3.00
Виченца Дизајнира Тп9006 санцио француски Држач за тоалетна Хартија, Античко Сребро Ново
Виченца Дизајнира Тп9006 санцио француски Држач за тоалетна Хартија, Античко Сребро

Дизајнер држач за тоалетна хартија во француски стил Цврст, 100% водечки бесплатен калај...

DEN 403.20
Cauldham 10 пакет солиден кујнски кабинет лак влече рачки - заоблен фиока/хардвер на вратите - стил M243 - сатенски Ново
Cauldham 10 пакет солиден кујнски кабинет лак влече рачки - заоблен фиока/хардвер на вратите - стил M243 - сатенски

Спецификации на производот : Должина на рачката 6 ", центри за дупки 5" (128мм) и проекција 1 " Премиум цврсти �

DEN 319.84
Jydqm единечна ролна тоалетна хартија држач за тоалетот, држач за крпи од хартија од не'рѓосувачки челик, Ново
Jydqm единечна ролна тоалетна хартија држач за тоалетот, држач за крпи од хартија од не'рѓосувачки челик,

★ Полицираната завршница е многу рефлексивна за огледало како изглед кој работи со кој било стил на укр

DEN 10238.56
Ironton Итни Влечење Јаже-3/4 во. х 14 стапки. 6000 Фунти. Капацитет Ново
Ironton Итни Влечење Јаже-3/4 во. х 14 стапки. 6000 Фунти. Капацитет

Издржлив 3 / 4во полипропиленско јаже Суперсилна и лесна Куки за прицврстување од среден јаглероден чели

DEN 1039.20
Затворачи на Вратите на екранот, 2 Затворачи На Вратите На Бурата, Пневматска Врата Поблиску Заграда Ново
Затворачи на Вратите на екранот, 2 Затворачи На Вратите На Бурата, Пневматска Врата Поблиску Заграда

Материјал користи тело од цевка од алуминиумска легура и вратило од галванизирано железо, завршна обло�

DEN 735.84
Brahmco 18 пакет | 3,5 сатенски никел врата шарки: 3,5 инчи x 3 1/2 инчен хардвер за внатрешни работи Ново
Brahmco 18 пакет | 3,5 сатенски никел врата шарки: 3,5 инчи x 3 1/2 инчен хардвер за внатрешни работи

8x завртки по шарка : 6x 1 "(не 3 / 4") и 2x 13 / 4 "(за подлабоко прицврстување) Дополнителните долги завртки ќе бид

DEN 415.84
Глобални контроли на вратите CP4545BB-US10B-3 4.5 in. X 4,5 in. Бронзена топка со масло од бронзена Ново
Глобални контроли на вратите CP4545BB-US10B-3 4.5 in. X 4,5 in. Бронзена топка со масло од бронзена

Целосна шарка на смртност Е во согласност со ANSI A8112 Се користи за комерцијални стандардни и врати со гол�

DEN 447.84
Goldenwarm 15 пакувања 5 инчи златни влечења за кабинети златни фустани рачки златни фиоки рачки од месинг Ново
Goldenwarm 15 пакувања 5 инчи златни влечења за кабинети златни фустани рачки златни фиоки рачки од месинг

Материјал : Повлекувањето злато злато се изработени од не'рѓосувачки челик, шуплив, но здрав, без облик н

DEN 671.84
Јушенг 3 Пакувања Тешки Гроздобер Керамички Тиква Кабинетот Копчиња Повлекува Рачки со 3 Видови На Завртки За Ново Попусти
Јушенг 3 Пакувања Тешки Гроздобер Керамички Тиква Кабинетот Копчиња Повлекува Рачки со 3 Видови На Завртки За

Quight Qually net тежината на едно Копче е 1,9 унци (без завртки), што е добро изработено и има висок сјај ●Гроздоб

DEN 127.84
Зеродеко украс Гарланд Дрвена тоалетна хартија држач јаже јаже брадавица тоалетна хартија држач за пешкир прстен гроздобер Ново
X - DREE 40mmx40mm 2 Лисја Засилена Цинк Обложена Цевка За Лежиште На Вратата Шарка Црна 2pcs (40 mm x 40 mm 2 hojas de Ново
X - DREE 40mmx40mm 2 Лисја Засилена Цинк Обложена Цевка За Лежиште На Вратата Шарка Црна 2pcs (40 mm x 40 mm 2 hojas de

Содржина на пакетот : 2 парчиња х Шарки; Тежина : 77гр Главна Боја : Црна; Материјал : Цинк Обложен Име На Про

DEN 3.33
Сојузнички Месинг ЦЦ-2 - 16 Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Двостепена Стаклена Полица, Антички Калај Ново
Сојузнички Месинг ЦЦ-2 - 16 Каролина Кристал Колекција 16 Инчен Двостепена Стаклена Полица, Антички Калај

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 3.00
WSZJJ Ѕид Монтиран Држач За Ролна Тоалетна Хартија, Со Полица За Телефон, Закачалка За Ролна Од Месинг Ткиво, Ново
WSZJJ Ѕид Монтиран Држач За Ролна Тоалетна Хартија, Со Полица За Телефон, Закачалка За Ролна Од Месинг Ткиво,

Силен и Издржлив : фин месинг кој има силни карактеристики на издржливост и отпорен на Корозија Модерна

DEN 1.67
40 парчиња 2 -инчен винил број декорации налепници за црни броеви за товарно поле за врата од гаража Ново
40 парчиња 2 -инчен винил број декорации налепници за црни броеви за товарно поле за врата од гаража

【Висок квалитет на материјал】 Бројот на броеви се изработени од високо квалитетен винил материјал, во�

DEN 1.67
Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Жолта Ананас Ново
Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Жолта Ананас

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.00
ПЛОШТАДОТ WSZJJ Водоотпорен Држач За Тоалетна Хартија Со Капак, Држач За Ролна Монтиран На Ѕид, Решетка За Складирање Ново
ПЛОШТАДОТ WSZJJ Водоотпорен Држач За Тоалетна Хартија Со Капак, Држач За Ролна Монтиран На Ѕид, Решетка За Складирање

ЛепилоЛесна инсталација со моќна леплива технологија, без оштетување на ѕидот, без алатки, без дупчење,

DEN 2.67
Бвл Крпа Прстен Црна, Рака Крпа Држач Прстен Закачалка За Бања Кујна, Метал Круг Крпа Носителот Ѕид Крпа Решетката, Ново
Бвл Крпа Прстен Црна, Рака Крпа Држач Прстен Закачалка За Бања Кујна, Метал Круг Крпа Носителот Ѕид Крпа Решетката,

Доказ за ' Рѓакако производител, ние го контролираме квалитетот на производот од самиот почеток, корист�

DEN 3.00
SMLJLQ кујна ролна додаток за wallид, држач за тоалетна хартија, не'рѓосувачки челик, бања за бања, додатоци за Ново
SMLJLQ кујна ролна додаток за wallид, држач за тоалетна хартија, не'рѓосувачки челик, бања за бања, додатоци за

Материјал : Не'рѓосувачки челик Држач за хартиена крпа со лепило под кабинетот, монтиран wallид и без дупч�

DEN 1.67
Бело Извртено Памучно Јаже 3/4 инчи х 100 стапки Природно Дебело Јаже За Занаети, Замав, Декор, Влечење Војна, Ново
Бело Извртено Памучно Јаже 3/4 инчи х 100 стапки Природно Дебело Јаже За Занаети, Замав, Декор, Влечење Војна,

100% Природен Памук : нашето бело јаже изработено од чист природен неизбелен памук, така што има природна �

DEN 1.33
Држач за тоалетна хартија zyjbm Отстранлив заграда за бања кујна од не'рѓосувачки челик држач за хартија Ново
Држач за тоалетна хартија zyjbm Отстранлив заграда за бања кујна од не'рѓосувачки челик држач за хартија

Материјал : Не'рѓосувачки челик Тип : држачи за хартија Издржлив, водоотпорен и долготраен Идеално за уп�

DEN 1965.44
Сојузнички Месинг CVTS - 25g Clearview Колекција Евра Стил Слободен Држач За Хартија Со Жлеб Акценти Тоалет Ткиво Ново
Сојузнички Месинг CVTS - 25g Clearview Колекција Евра Стил Слободен Држач За Хартија Со Жлеб Акценти Тоалет Ткиво

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Пондерираната основа ќе ја одржи оваа ставка стабил�

DEN 1930.88
Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Гроздобер Летни Лисја Од Природата Ново
Заштитна Капа за возрасни со Штит За Лице, Рибарска Капа Против Сонце, Гроздобер Летни Лисја Од Природата

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

DEN 207.84
Акатва Кабинет Шарка Сет-4-Парче Кабинетот Шарки За Дрвени И Метални Кабинети , Кабинети - Антички Железо Ново
Акатва Кабинет Шарка Сет-4-Парче Кабинетот Шарки За Дрвени И Метални Кабинети , Кабинети - Антички Железо

● ДОБИЈТЕ ДОПОЛНИТЕЛЕН ИЗДРЖЛИВ КОМПЛЕТ ШАРКИ на ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ изработен од леано железо со еле

DEN 1.33