ЦДЈУФ 12ин Лизгачка Рачка На Вратата Од Штала Нерѓосувачки/Јаглероден Челик Сет За Влечење Рачка За Влечење Тешка Дрвена Внатрешна Врата Хардвер

ЦДЈУФ 12ин Лизгачка Рачка На Вратата Од Штала Нерѓосувачки/Јаглероден Челик Сет За Влечење Рачка За Влечење

DEN 1508.80

Ново

Залиха

Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата. Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивко работење. Таа е погодна за дрво, стакло и алуминиумски врати. Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба. Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата. Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивко работење. Таа е погодна за дрво, стакло и алуминиумски врати. Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба.Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата.Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивка operation.It погоден е за дрво, стакло и алуминиум doors.No потребен жлеб, работи со сите брендови на хардвер на вратата од штала.Совет : Должина На Рачката На Вратата : 12 Инчи Тежина На предметот : 2,35 фунти Стил : Повлечете Ја Рачката Димензии На Пакетот : 13,2 x 3,5 x 2 инчи облик : Овалдијаметар : 1 инсребрена : Нерѓосувачки Челик Црна : Список На Пакување Од Јаглероден Челик : 1set x Хардвер На Вратата Целиот друг неопходен хардвер е вклучен како што гледате на сликите.Само хардверот е за продажба, вратите не се ВКЛУЧЕНИ. Продаваат само главни производи, а не други производи. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.

Производи во категоријата

ЦЗЦ НАСЛОВНА 10 ПАРЧИЊА Дијамант Кристално Стакло Повлечете Рачка Кабинетот Копчиња Шкаф Фиоки Кабинетот Салон Библиотека Ново
Заклучување на фиоката за магнетна врата со силна магнетна за 90lb за врата од кујнска гардероба Ново
Заклучување на фиоката за магнетна врата со силна магнетна за 90lb за врата од кујнска гардероба

1 Магнет на вратата од кабинетот е изработен од не'рѓосувачки челик, со мазна површина, отпорност на абењ

DEN 1.67
Метална Преодна Лента Лента За Подни Плочки, Ленти За Рабови На Тепих Што Не Се Лизгаат за Нерамни Подови/Винилни Ново
Метална Преодна Лента Лента За Подни Плочки, Ленти За Рабови На Тепих Што Не Се Лизгаат за Нерамни Подови/Винилни

Издржлива Алуминиумска Легура : Изработена од лесна алуминиумска легура со одличен квалитет,ја прави о�

DEN 886.40
JQK Пролет Натоварени Бравата Игла, 304 Нерѓосувачки Челик Барел Болт Задебелени 2мм Заклучување На Ново
JQK Пролет Натоварени Бравата Игла, 304 Нерѓосувачки Челик Барел Болт Задебелени 2мм Заклучување На

●Висококвалитетна Брава Со Пружински Иглички ● Цврст нерѓосувачки челик т304 со врвен степен за заштит�

DEN 281.60
Мебел за кабинети за х-гасови од 2 парчиња магнетна врата од врата 42m_m x 19m_m (2 Piezas de Gabinete, Ново
Мебел за кабинети за х-гасови од 2 парчиња магнетна врата од врата 42m_m x 19m_m (2 Piezas de Gabinete,

Име на производот : Магнетски улов; Нето тежина : 46g Содржина на пакетот : 2 парчиња x магнетски улов, некои

DEN 3.33
Тамби Пивот Шарка Ротирачка Врата Шарка 360 Степен Нерѓосувачки Челик Прикривање Шарки Нагоре Надолу Ново
Тамби Пивот Шарка Ротирачка Врата Шарка 360 Степен Нерѓосувачки Челик Прикривање Шарки Нагоре Надолу

Врвен Квалитет : оваа шарка за врата е изработена од материјал од нерѓосувачки челик 304, постабилен и изд

DEN 3.00
Победа 50598102 Една Врата Чувар За Кабинетот На Ролна-Во Потопло Ново
Победа 50598102 Една Врата Чувар За Кабинетот На Ролна-Во Потопло

Земја На Потекло : Сад Број На Модел : 50598102 Точка Пакет Димензии : 7 Точка Пакет Тежина : 0 Опис на производо

DEN 2.33
Кингстон месинг Bahk6127c Монарх 3-парчен бања за бања, кука за крпа, полиран хром Ново
Кингстон месинг Bahk6127c Монарх 3-парчен бања за бања, кука за крпа, полиран хром

Дизајн на двојна кука Висококвалитетна легура на цинк и алуминиумска конструкција Се протега од 21 / 2 "од

DEN 901.76
Fackelmann Tecno Mini Multi Pers Hooks 1 инчи 6 парчиња во бело Ново
Fackelmann Tecno Mini Multi Pers Hooks 1 инчи 6 парчиња во бело

Материјал : пластика Дијаметар : Прибл Материјал : пластика Дијаметар : Прибл Куки со повеќе намени израб

DEN 776.00
Амерок | Повлечете го кабинетот | Мат злато | 3-3/4 инчи центар до центар | Роквел | 1 пакет | Повлечете Ново
Амерок | Повлечете го кабинетот | Мат злато | 3-3/4 инчи центар до центар | Роквел | 1 пакет | Повлечете

33 / 4 во (96 мм) повлекување од центарот до центарот Заврши во мат злато Ексклузивен дизајн на Амерок...

DEN 108.32
Шарка Од Стаклена Врата, Стегач За Бања, 4 парчиња Шарка Од Стаклена Врата од Нерѓосувачки Челик, Шарка Од Ново
Шарка Од Стаклена Врата, Стегач За Бања, 4 парчиња Шарка Од Стаклена Врата од Нерѓосувачки Челик, Шарка Од

Вградена заптивка против лизгање, ефект против лизгање, заштита на стаклото,силно носење Изработен од в

DEN 577.60
Врвни Копчиња М1792-7 Асбери Апарат Повлечете Бронза Ново
Врвни Копчиња М1792-7 Асбери Апарат Повлечете Бронза

Центар До Центар : 7 " Висина : 0,75 " Должина : 8,5 " Проекција : 1,75" Апаратот Повлекува Категорија...

DEN 1.00
Sayayo 6/8/10 инчен мек за поддршка на капакот на капакот на цинк легури за мебел за мебел за мебел Ново
Sayayo 6/8/10 инчен мек за поддршка на капакот на капакот на цинк легури за мебел за мебел за мебел

Боја : 6 инчи Дебелина на страничниот панел : 16мм Е прилагодено : да Број на модел : EHY20062 P Материјал : Не'рѓо

DEN 1.00
Tbouobt 12 пакети за фиоки за пакувања, стаклени копчиња за кабинети влече рачки, летни предели на плажа на Ново
Tbouobt 12 пакети за фиоки за пакувања, стаклени копчиња за кабинети влече рачки, летни предели на плажа на

Користете Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Л�

DEN 460.80
Реновирачите на снабдување Кабинетот за производство влече 2 in. Црното леано железо занишано фиоки за прстен Ново
Реновирачите на снабдување Кабинетот за производство влече 2 in. Црното леано железо занишано фиоки за прстен

Материјал Индустрискиот стандарден материјал од леано железо се користи за занаетчиство на овој привл

DEN 214.24
Ретро индустриски стил ationиден монтиран железо цевка и дрвен држач за тоалетна хартија со полици за дрвени Ново
Ретро индустриски стил ationиден монтиран железо цевка и дрвен држач за тоалетна хартија со полици за дрвени

Дрво Цврст дизајн на метална структурадржачот на ткивото на бањата поставена на wallидовите е изработен �

DEN 2.00
Seewoods WS823 1PC 5143mm/ 6756mm Антички бронзена кутија за заклучување на бравата, мебел декоративен Ново
Seewoods WS823 1PC 5143mm/ 6756mm Антички бронзена кутија за заклучување на бравата, мебел декоративен

Убави детали, и овие ќе додадат убав завршен допир Широко се користи за сите видови дрвен мебел, како што

DEN 1003.20
Х-DREE Кабинетот Плакарот Врата Од Нерѓосувачки Челик Топката Фати Бравата Фаќач 6mm Dia 4pcs(Габинете, Ново
Х-DREE Кабинетот Плакарот Врата Од Нерѓосувачки Челик Топката Фати Бравата Фаќач 6mm Dia 4pcs(Габинете,

Име на производот : Топката Фати; Пакет Содржина : 4 парчиња х Топката фати Главна Боја : Сребрен Тон; Мате�

DEN 1.67
WSZJJ Држач За Метална Тоалетна Хартија-Држач За Тоалетна Хартија-Држач За Ролна Од Тоалетна Хартија Од Нерѓосувачки Ново
WSZJJ Држач За Метална Тоалетна Хартија-Држач За Тоалетна Хартија-Држач За Ролна Од Тоалетна Хартија Од Нерѓосувачки

Држачот за хартиена крпа монтиран на ѕид може да заштеди простор, со што вашата бања ќе биде ефикасна и у

DEN 1.67
Удар Слободен Контраст Во Боја Држач За Хартиена Крпа Кутија За Тоалетна Хартија Кутија За Тоалетна Ново
Удар Слободен Контраст Во Боја Држач За Хартиена Крпа Кутија За Тоалетна Хартија Кутија За Тоалетна

Обрнете повеќе внимание на материјалите и деталите, за да имате поудобна фигура Едноставен дизајн, флек

DEN 3.00
Космас 10 пакет 161-319FB рачка рачка на рачката на црната кабинета-Центрите за дупки од 12/8 Ново
Космас 10 пакет 161-319FB рачка рачка на рачката на црната кабинета-Центрите за дупки од 12/8

Висококвалитетна рамна црна завршница конструкција со цврст челик Центри за дупки : 125 / 8 "(319мм) Целокуп�

DEN 3.33
ygqzm железо преклопување на табели за шарки за нозе, преклопни за табели за продолжување на столот Ново
ygqzm железо преклопување на табели за шарки за нозе, преклопни за табели за продолжување на столот

Многу силен, стабилен и безбеден за употреба Лесен за инсталирање, Colorfast, ергономски дизајн...

DEN 0.33
SUS 304 Држач за тоалетна хартија од не'рѓосувачки челик, монтиран хартиен ткиво, модерно складирање на Ново
SUS 304 Држач за тоалетна хартија од не'рѓосувачки челик, монтиран хартиен ткиво, модерно складирање на

【Широко користете】 може да држи две ролни Се вклопува дома, хотел, ресторан, бар, јавен тоалет и така на�

DEN 1308.80
Беси Масло Нанесуваат Бронза 4 Парче Бања Додатоци Во Собата, Ѕид Монтирани Бања Хардвер Додаток Тела Ново Попусти
Беси Масло Нанесуваат Бронза 4 Парче Бања Додатоци Во Собата, Ѕид Монтирани Бања Хардвер Додаток Тела

Комплет Додатоци За Бања Вклучете Единечна Шипка За Крпи, Прстен За Крпи, Држач За Тоалетна Хартија, Дво

DEN 959.84
Белвит-Килер Верџ Колекција Повлечете 3-3/4 Инчен Центар До Центар Четкана Златна Месинг Завршница Ново
Белвит-Килер Верџ Колекција Повлечете 3-3/4 Инчен Центар До Центар Четкана Златна Месинг Завршница

Центар До Центар : 33 / 4 Инчи( 96мм), Должина : 43 / 4 Инчи, Ширина : 1 / 2 Инчи, Проекција : 17 / 16 Инчи Четканата злат�

DEN 1148.80
Кабинетот за легури на алуминиум FDIT влече слонова коска од бели ормани рачки за криви суптилни лак рачки за влечење Ново
Кабинетот за легури на алуминиум FDIT влече слонова коска од бели ормани рачки за криви суптилни лак рачки за влечење

Поставување на поголемиот дел од стилот на украсување на куќи, одличен додаток за разубавување на вашат

DEN 1.33
Совршен Банџи Од BihlerFlex, PC24BK Лесен Кабел За Истегнување, 24, Црно Ново
Совршен Банџи Од BihlerFlex, PC24BK Лесен Кабел За Истегнување, 24, Црно

Сите Временски Услови УВ, Гориво И Хемиски Отпорни Произведено во САД Сите Временски Услови УВ, Гориво И

DEN 302.56
20 парчиња 5x8.5 mm 7x10mm кабинет фиоки плакарот врата пролетна месинг топка мебел мебел за замена на вратата Ново
20 парчиња 5x8.5 mm 7x10mm кабинет фиоки плакарот врата пролетна месинг топка мебел мебел за замена на вратата

Боја : 5x8,5мм Лесно за инсталирање и лесен за употреба Изработено од месинг, убав и долг живот и ви дава по�

DEN 3.00
Lxxsh 1pc сребрена невидлива рачка за чаша скриена фиока за кабинети за врата влече мебел од не'рѓосувачки Ново
Lxxsh 1pc сребрена невидлива рачка за чаша скриена фиока за кабинети за врата влече мебел од не'рѓосувачки

Широко се користи за врата од firreproof, мебел, кујна, кабинет, гардероба, плакарот, фиока, ECTcome со завртки за �

DEN 2.67
10 парчиња Целосно Преклопување Преклопна Маса Библиотека Гардероба Самозатворање Кабинет Шарка Мебел Додаток Дома Ново
10 парчиња Целосно Преклопување Преклопна Маса Библиотека Гардероба Самозатворање Кабинет Шарка Мебел Додаток Дома

Боја : Црна Погоден за компјутерски клупи, трпезариски маси, маси за машини за шиење, прозорци, кујнски о�

DEN 934.40
Hyever 3 Парчиња Рамен Директно Заграда Заграда Челик Метал Поправање Фиксирање Плоча, Четкани Заврши 5.4 € 1.9 € 0.08 Ново
Hyever 3 Парчиња Рамен Директно Заграда Заграда Челик Метал Поправање Фиксирање Плоча, Четкани Заврши 5.4 € 1.9 € 0.08

Силен : Изработен од материјал од нерѓосувачки челик со дебелина од 0,08 инчи Силата на плочата за поправа

DEN 223.84
Hickory Hardware P27100-CH Колекција за колекција на комунални услуги, единечна, Chrome Ново
Hickory Hardware P27100-CH Колекција за колекција на комунални услуги, единечна, Chrome

Вонредни детали се истури во секој уникатен дизајн за изјава за привлекување очи што никогаш не згаснув

DEN 55.68
32 Пакет Врата Шарки Мат Црна, 1/2 Самозатворање Шарки Кујнски Кабинет Со Врата На Кабинетот Тивки Браници Ново
32 Пакет Врата Шарки Мат Црна, 1/2 Самозатворање Шарки Кујнски Кабинет Со Врата На Кабинетот Тивки Браници

Пакет32 Парчиња (16 Пара) црни шарки на вратата од нерѓосувачки челик со 160 Парчиња завртки од нерѓосувачк�

DEN 351.68
SXNBH Алуминиумска Легура Шарка Шарка, Индустриски Алуминиумски Профил Врата И Прозорец Алуминиумска Легура Додатоци, Ново
SXNBH Алуминиумска Легура Шарка Шарка, Индустриски Алуминиумски Профил Врата И Прозорец Алуминиумска Легура Додатоци,

Боја : сребрена, црна Материјал од алуминиумска легура : антисудир, антикапка, отпорен на абење, отпорен �

DEN 678.40
T&S Brass B-3992-3X вентил за одвод на отпад со продолжување на рачката 3 Ново
T&S Brass B-3992-3X вентил за одвод на отпад со продолжување на рачката 3

B3992 W / 3 "Extension Extension T&S Brass го постави стандардот за квалитет во индустријата скоро 50 години Т & С месинг обе

DEN 1.00