Bntechgo 16 Мерач Силиконска Жица Калем 25 стапки Браун Флексибилни 16 AGG Заглавени Конзервирана Бакарна Жица

Bntechgo 16 Мерач Силиконска Жица Калем 25 стапки Браун Флексибилни 16 AGG Заглавени Конзервирана Бакарна

DEN 3.00

Ново

Залиха

Калем од силиконска жица со 16 мерачи : кафеава вкупно 25 стапки Тие се изградени со премиум силиконска гумена изолација. Конзервирана бакарна жица, заштитувајќи ги од корозија и олеснувајќи го лемењето. Висококвалитетна Ултра Флексибилна Мека Силиконска Гумена Бакарна Жица!Супер Ниска Импеданса, Високо Ефикасна!. Високо влакно брои бакарно јадро, 16 WG силиконски заглавена жица има 252 насоки 0,08 mm конзервирана бакарна жица,бакарните нишки се конзервирани, заштитувајќи ги од корозија и олеснувајќи го лемењето. Тие се изградени со премиум силиконска гумена изолација.Отпорност на висока температура 200 Степени Ц, Отпорност На Ниска температура, во екстремен студ -60 степени Ц. Номинален Напон : 600 волти.Надворешен дијаметар 3,0 мм, толеранција + / - 0,1 мм. 16 мерач силиконска жица калем : кафеава вкупно 25 стапки. Бнтехго силиконската жица е широко користена за моделски авиони,модели на автомобили,модели на бродови,светилки,апарати за домаќинство,електрични апарати за греење,броила,инструменти, моторни и дигитални полиња. Висококвалитетна Ултра Флексибилна Мека Силиконска Гумена Бакарна Жица!Супер Ниска Импеданса, Високо Ефикасна!. Високо влакно брои бакарно јадро, 16 WG силиконски заглавена жица има 252 насоки 0,08 mm конзервирана бакарна жица,бакарните нишки се конзервирани, заштитувајќи ги од корозија и олеснувајќи го лемењето. Тие се изградени со премиум силиконска гумена изолација.Отпорност на висока температура 200 Степени Ц, Отпорност На Ниска температура, во екстремен студ -60 степени Ц. Номинален Напон : 600 волти.Надворешен дијаметар 3,0 мм, толеранција + / - 0,1 мм. 16 мерач силиконска жица калем : кафеава вкупно 25 стапки. Бнтехго силиконската жица е широко користена за моделски авиони,модели на автомобили,модели на бродови,светилки,апарати за домаќинство,електрични апарати за греење,броила,инструменти, моторни и дигитални полиња. Високо влакно брои бакарно јадро, 16 WG силиконски заглавена жица има 252 насоки 0,08 mm конзервирана бакарна жица, конзервирана бакарна жица, заштитувајќи ги од корозија и олеснувајќи ја solder.

Производи во категоријата

Хлд3600ф 65к Номинална Итон / Катлер Чекан Прекинувачи Ново
Хлд3600ф 65к Номинална Итон / Катлер Чекан Прекинувачи

Електрикосхлд3600ф катлер чекан прекинувач HLD3600 F ТЕРМИЧКИ МАГНЕТНИ, HLD РАМКА; 600 VAC НА 50 / 60 HZ; 600 AMPERE; 3 ПОЛ; ПР

DEN 12784.00
Век OWW4515 OEM Директна Замена Мотор: Белата Вестингхаус Ново
Век OWW4515 OEM Директна Замена Мотор: Белата Вестингхаус

1 / 3 КС, 1450 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 3 брзина 208230 волти, 2,5 засилувачи, РОТАЦИЈА НА CCW 6 Mfd / 370 V @ 230 V; 8 Mfd / 370 V @ 208 V...

DEN 324.80
Geeon AC DC адаптер 12V 1.5A 18W Трансформатор напојување со приклучоци за приклучок за замена од 12 парчиња ETL наведени Ново
Geeon AC DC адаптер 12V 1.5A 18W Трансформатор напојување со приклучоци за приклучок за замена од 12 парчиња ETL наведени

Точен излез Адаптерот за трансформатор 12 V е целосно напојување со излез од 12 V 1 Неговиот измерен излезе�

DEN 1.33
Електричен мерач на енергетски мерач на единечен мерач, XTM35SC LCD екран Едноза фаза 2P LCD водич за железничка Ново
Електричен мерач на енергетски мерач на единечен мерач, XTM35SC LCD екран Едноза фаза 2P LCD водич за железничка

Светло и компактно : вграден терминален капак, мала големина, мала тежина, лесна за инсталирање, убаво и �

DEN 1.67
AC работи [L2130CBF520] 1,5ft L21-30p 30A 5-ПРОТИВНИК ЗА ЛОКТИРАЕ НА ДОГОВОРИТЕ НА ДЕЛОВИТЕ НА ДОСТАВНИЦИ со 20А прекинувачи Ново
AC работи [L2130CBF520] 1,5ft L21-30p 30A 5-ПРОТИВНИК ЗА ЛОКТИРАЕ НА ДОГОВОРИТЕ НА ДЕЛОВИТЕ НА ДОСТАВНИЦИ со 20А прекинувачи

NEMA L2130 P до NEMA 515 / 20 R со 20 засилувач на прекинувачот NEMA L2130 P, 30 засилувач, 120 / 208 Volt 5PRONG 30 AMP MALE PLUG (4) NEMA 515 / 20 R, 20

DEN 1.67
Siemens Q1520 Еден 15-засилувач и еден 20-засилувач единечен пол 120V не-тековен прекинувач за ограничување Ново Попусти
Siemens Q1520 Еден 15-засилувач и еден 20-засилувач единечен пол 120V не-тековен прекинувач за ограничување

Еден 15засилувач, еден единечен пол 20А Твин 1 / 2инчен рамка Вклучете го типот Заштеда на простор Еден 15зас

DEN 351.68
3DROSE LSP_179796_6 Голем жолт и сив шеврон цик -заг шема сива бела цик -цак ленти за светло прекинувач за прекинувач Ново
3DROSE LSP_179796_6 Голем жолт и сив шеврон цик -заг шема сива бела цик -цак ленти за светло прекинувач за прекинувач

Димензии (во инчи) : 3,5 ч x 5 W Направени од силен, издржлив метал отпорен на гребење Вклучува завртки за пој

DEN 1.00
Ремингтон Индустрии 20PTFESTRWHI100 20 AGG Мерач Заглавени Кука Жица, 100 нозете Должина, Бела, 0.0320 Дијаметар, Ново
Ремингтон Индустрии 20PTFESTRWHI100 20 AGG Мерач Заглавени Кука Жица, 100 нозете Должина, Бела, 0.0320 Дијаметар,

Рејтинг на напон : 600 волти Тип : МилВ16878 / 4 Тип Е Заглавена Жица (19 / 32) Вкупен дијаметар : 0,058 инчи...

DEN 854.40
Мотор, 5 КС, 1750 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА, 3 ЧАСОТ НА ЧАС, 60HZ, 184T, 3632M, OPSB, F1 Ново
Мотор, 5 КС, 1750 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА, 3 ЧАСОТ НА ЧАС, 60HZ, 184T, 3632M, OPSB, F1

● Ставка : Мотор, 5 КС, 1750 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 3 ЧАСОТ, 60 HZ, 184 T, 3632 M, OPSB, F1 ● Земја На Потекло( предмет на промен�

DEN 2.00
3п Стандарден Прекинувач 100а 600ВАЦ Ново
3п Стандарден Прекинувач 100а 600ВАЦ

Плоштад Д Прекинувач I Линија Засилувачи 100 Напон 600 Мачка# Fa36100 Модел Фа Фаза 3 Посетете ја Мојата Продав�

DEN 0.33
Тестер за тестер за напон на напон на Letonney со LED Flashlight & Buzzer Alarm, Pen за електротехника со двојна опсег Ново
Тестер за тестер за напон на напон на Letonney со LED Flashlight & Buzzer Alarm, Pen за електротехника со двојна опсег

Test Тестер на коло со двојна опсег】 Откријте две опсези на откривање на низок напон и стандарден напон (12

DEN 1.67
MT-263 AC Gaussmeter Ново
MT-263 AC Gaussmeter

Осигурете се дека нивото на EMF на вашиот дом е безбедно Широк, рамна фреквенција одговор : 15 до 5500 Херц...

DEN 190.24
Yfyiqi 20 ° 60 ° мерач на сјај 20 60 степени на сјајски мерач на сјајно мерач на мерач на мерач на мерач на мерачи Ново
Yfyiqi 20 ° 60 ° мерач на сјај 20 60 степени на сјајски мерач на сјајно мерач на мерач на мерач на мерач на мерачи

Приказ : 4 цифри LCD со позадинско осветлување Агол за мерење : 20º / 60º Опсег : 0,1gu ~ 200 gu Сјајни единици : Гу...

DEN 5040.00
Гулд Шоумут 66062 Блок Со Осигурувачи 2-Пол 66062 Ново
Гулд Шоумут 66062 Блок Со Осигурувачи 2-Пол 66062

Тежина : 2,50 фунти Димензии на производот : 4 Состојба : КористениКако Нови Тежина : 2,50 фунти...

DEN 3.00
Тестер за дигитален тестер за отпорност на земја CS2678A тестер за отпорност на земја Домашен апарат за отпорност Ново
Тестер за дигитален тестер за отпорност на земја CS2678A тестер за отпорност на земја Домашен апарат за отпорност

Симултано прикажување на време на тест, струја и отпор · Алармот за тестирање може да се постави постоја

DEN 2.33
uxcell Бавно Удар Стакло Кертриџ Осигурувач Цевка Време Одложување Осигурувач 5mm x 20mm 250V 6.3 на 20 парчиња Ново
uxcell Бавно Удар Стакло Кертриџ Осигурувач Цевка Време Одложување Осигурувач 5mm x 20mm 250V 6.3 на 20 парчиња

Оценето 63 а 250v бавно удар / временско одложување стакло кертриџ осигурувач Димензија : 5мм х 20мм / 0,2 " х 0,

DEN 3.33
Тест за интелигентна автоматска идентификација на дигиталниот мултиметар WDBBY UT123D AC/DC струја, напон, Ново
Тест за интелигентна автоматска идентификација на дигиталниот мултиметар WDBBY UT123D AC/DC струја, напон,

Автоматско откривање на напојување Сондата се вметнува во тековната влезна дупка за автоматски...

DEN 2.67
Timer Timer Switch со мени и 3 пат на Sunrise Sunset единечен или 3 начин Ново
Timer Timer Switch со мени и 3 пат на Sunrise Sunset единечен или 3 начин

Голем дисплеј со бело осветлување со опција за ноќно светло за лесно читање во темни области Работи w / м�

DEN 912.00
Otdorpatio 2 пакувања кутија за спојување IP65 водоотпорен ABS пластичен електричен проект кутии за напојување, кутии Ново
Otdorpatio 2 пакувања кутија за спојување IP65 водоотпорен ABS пластичен електричен проект кутии за напојување, кутии

【Големина】 Надворешна големина на проектната кутија : 32 "(83 x 81 x 56 mm); внатрешна големина на проектот кут�

DEN 2.00
Ваго 221 Серија Компактен Спојување Жица Конектор Асортиман Пакет 75pc | 221 Серија Асортиман Со Случај | Вклучува Ново
Ваго 221 Серија Компактен Спојување Жица Конектор Асортиман Пакет 75pc | 221 Серија Асортиман Со Случај | Вклучува

[Зачувај Ги Зглобовите!] НАВРТКИТЕ НА РАЧКАТА на ВАГОТО се активираат со лост, што значи дека нема изврту

DEN 0.67
TWDYC 1 компјутерски напон реле 380VAC преку и под напон на неуспех фаза на фаза на секвенца заштитник 3 фазен монитор Ново
TWDYC 1 компјутерски напон реле 380VAC преку и под напон на неуспех фаза на фаза на секвенца заштитник 3 фазен монитор

Широко користени во воздушни компресори, електрични мотори, кутии за дистрибуција, пумпи за вода, пумпи

DEN 2.67
Автобуси MDA-2-1/2-R автобуси мала димензија осигурувач Ново
Автобуси MDA-2-1/2-R автобуси мала димензија осигурувач

Автобуси MDA21 / 2R автобуси мала димензија осигурувач Решенијата за серии Bussmann се во согласност со главнит

DEN 881.60
Mersen 1sc Модуларен Полупроводнички Осигурувач Блок Со M8 Обетка Конектор, 400 Ампер Ново
Mersen 1sc Модуларен Полупроводнички Осигурувач Блок Со M8 Обетка Конектор, 400 Ампер

Модуларен полупроводнички осигурувач блок Им овозможува на корисникот предност на жица завршетоци 400 а

DEN 3.33
Е26 Серија 6 во. Бело Вдлабнато Средство За Осветлување На Таванот Со Прилагодливо Очно Јаболко Ново
Е26 Серија 6 во. Бело Вдлабнато Средство За Осветлување На Таванот Со Прилагодливо Очно Јаболко

Прилагодлив трим за очното јаболко Наклон од 35 степени, ротација од 360 степени Торзија пролет задржувањ�

DEN 2.67
ИИВВЕРР 10 х 250В 2.5 А Преку Дупка 3.6 х 10мм аксија со Бавно Дејство на Удар-Л (10 х 250В 2.5 А Преку Ново
ИИВВЕРР 10 х 250В 2.5 А Преку Дупка 3.6 х 10мм аксија со Бавно Дејство на Удар-Л (10 х 250В 2.5 А Преку

Име на производ : Аксиа_л Осигурувач;Тип : Бавен Удар (Име На Производ : Аксиа_л Осигурувач;Тип : Бавен Удар

DEN 2.67
Табла за заштита на напон на GotOTOP, 12V батерија со низок напон, отсечен автоматски прекинувач на модул Ново
Табла за заштита на напон на GotOTOP, 12V батерија со низок напон, отсечен автоматски прекинувач на модул

Погоден напон на батеријата : 12 V Грешка во напон : ± 0,1 V Струја на оптоварување : 10а Големина : 531,7 см / 2 Теж�

DEN 105.44
Fielect водоотпорен во употреба на заштитниот приклучок за приклучок на приклучокот за приклучок за обложување Ново
Fielect водоотпорен во употреба на заштитниот приклучок за приклучок на приклучокот за приклучок за обложување

【Параметри】 Внатрешна големина : 89 x 94mm / 3,5 "x 3,7" (l*w); Надворешна големина : 98 x 125 x 75mm / 386 "x 4,92" x 2,95 "(L*W*H); боја

DEN 1.67
3-банда за напојување со мерач на мерач 1200A 125A приклучок за приклучок WMM32125RJ, SIEMENS, 40892147926, Ново
3-банда за напојување со мерач на мерач 1200A 125A приклучок за приклучок WMM32125RJ, SIEMENS, 40892147926,

WMM32125 RJ Оценка на амперажата 125 ампери Тип на бајпас Тип на бајпас кабел за влез на дното на дното на куќиш

DEN 1.00
Мотор Davitu AC - 6W 220V AC мотор со брзина 2IK6GN -C фиксна брзина на мотор за реверзибилна контрола Ново
Мотор Davitu AC - 6W 220V AC мотор со брзина 2IK6GN -C фиксна брзина на мотор за реверзибилна контрола

Брзина : 1 до 150 (8,3 вртежи во минута Сертификација : CCC Сертификација : CE AC напон : 208230 / 240 V Ефикасност : IE 2...

DEN 174.40
Случај за патувања со патници за патници VDV500-063 Toner-Pro TraCer Tone Generator + VDV500-123 Кабел за Ново
Случај за патувања со патници за патници VDV500-063 Toner-Pro TraCer Tone Generator + VDV500-123 Кабел за

Складиште за чување на тешко патување со пустиник Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини вдлаб�

DEN 2.33
Адаптер за заземјување Maximm 3 со приклучок за заземјување портокалова, свртете го излезот од 2-прозорец на местата Ново
Адаптер за заземјување Maximm 3 со приклучок за заземјување портокалова, свртете го излезот од 2-прозорец на местата

Свртете го еден излез во 3 : Создава 3 продажни места од 2нагон до 3жица заземјување за да можете да вклучи�

DEN 207.84
МИНИЈАТУРЕН Прекинувач ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 30ma 230V 3 Pole Din Прекинувач За Монтирање На Шини, Прекинувач Ново
МИНИЈАТУРЕН Прекинувач ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 30ma 230V 3 Pole Din Прекинувач За Монтирање На Шини, Прекинувач

ПОГОДЕН за овој прекинувач е погоден за КОЛОТО НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 230 V 63 A школка и делови се изработе�

DEN 3.33
Рационален 40.03.514p мотор на вентилатор со моторна вратило, 32 висина, 24 ширина, 12 должина Ново
Рационален 40.03.514p мотор на вентилатор со моторна вратило, 32 висина, 24 ширина, 12 должина

Оригинален дел за замена на OEM Рационално е добро познато по градење на трајна опрема за пареа со храна з

DEN 1.33
Индексирање на главата MXBAOHENGENG Поделување на 4 -та оска ротирачка оска за машина за мелење со Thimble Tailstock Ново
Индексирање на главата MXBAOHENGENG Поделување на 4 -та оска ротирачка оска за машина за мелење со Thimble Tailstock

Параметри : Четврта оска : Модел : K80 Chuck : 80mm тривилица Чакцентер Висина : 65 mmrectuction Сооднос : 6 : 1 Stepper Motor : дв�

DEN 7984.00
Кабел за продолжување 9.8ft Продолжување 1 Компјутер за продолжување на жицата за продолжување на жицата Ново
Кабел за продолжување 9.8ft Продолжување 1 Компјутер за продолжување на жицата за продолжување на жицата

【Белешка1】 Ако ви треба центарот на вниманието, можете да пребарувате за [B09 MRM8 PKX / B07 YWT46 CS] Светлете го в�

DEN 2.33
Сертифицирани Додатоци За Апарати 40-Засилувач Кабел За Напојување На Апаратот, 3 Кабел За Опсег, 3 Жици Ново
Сертифицирани Додатоци За Апарати 40-Засилувач Кабел За Напојување На Апаратот, 3 Кабел За Опсег, 3 Жици

ГЛАВАТА НА ПРИКЛУЧОКОТ СО ПРАВ АГОЛПоместете го вашиот опсег уште поблиску до ѕидотбез да се грижите за

DEN 0.33
Ксуефу 1п 2П мкб 27мм Минатурен Прекинувач 1а-80А/100А/125а 6000ка Кршење Капацитет Ново
Ксуефу 1п 2П мкб 27мм Минатурен Прекинувач 1а-80А/100А/125а 6000ка Кршење Капацитет

Ова е одличен прекинувач што се користи за заштита на нисконапонски ЕДНОНАСОЧЕН електричен систем од о�

DEN 2.33
Минијатурен Прекинувач, 50 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 3 Столб, Завртка На Стилот На Монтирање, СЕРИЈА Ново
Минијатурен Прекинувач, 50 А, 120/240В НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, 3 Столб, Завртка На Стилот На Монтирање, СЕРИЈА

● Ставка : Минијатурен Прекинувач Qob серија : QOB ● Број На Столбови : 3 ● Активатор На Прекинувачот : Лопат

DEN 0.33
Заштитник на стражарот за прекинувач за прекинувачи за декора, заштитник за деца, станбени, пумпа, hottub Ново
Заштитник на стражарот за прекинувач за прекинувачи за декора, заштитник за деца, станбени, пумпа, hottub

Јасна боја се меша во бојата на лицето и практично невидлива! Спречува случајно вклучување или исклучув

DEN 3.00