Х-DREE Електрични Двојно Капа аксија-l Водени Стаклени Цевки Осигурувачи 5 x 20mm 250V 3A 10pcs(Fusibili tubolari во ветро капотермико допио капучио assiale 5 x 20mm 220V ЗА ОАЕ 3A 10pz

Х-DREE Електрични Двојно Капа аксија-l Водени Стаклени Цевки Осигурувачи 5 x 20mm 250V 3A 10pcs(Fusibili tubolari

DEN 1.33

Ново

Залиха

Име на производот : Стаклен Осигурувач;Номинален Напон : 250 V Номинална Струја : 3А;Големина На Телото : 5 x 20mm/ 0,2 "x 0,8" (D*L). Пин Диа : 0,6 мм/ 0,024"; Вкупна Должина : 95мм/ 3,7". Боја : Јасен, Сребрен Тон;Материјал : Стакло, Метал(Боја : Јасен, Сребрен Тон; Материјал : ветро, метало. Тежина : 13гр;Пакет : 10 парчиња х Стакло (Пезос : 13 г; Конфезија : 10 Пези х Стакло. Име на производот : Стаклен Осигурувач;Номинален Напон : 250 V. Номинална Струја : 3А;Големина На Телото : 5 x 20mm/ 0,2 "x 0,8" (D*L). Пин Диа : 0,6 мм/ 0,024"; Вкупна Должина : 95мм/ 3,7". Боја : Јасен, Сребрен Тон;Материјал : Стакло, Метал(Боја : Јасен, Сребрен Тон; Материјал : ветро, метало. Тежина : 13гр;Пакет : 10 парчиња х Стакло (Пезос : 13 г; Конфезија : 10 Пези х Стакло. Електрично Двојно Капаче Аксиа_л Водени Стаклени Цевки Осигурувачи 5 х 20мм 250В 3А 10 парчиња погоден за употреба во многу електрична опрема за преоптоварување на колото и заштита од кратки споеви.опис На Шпански Фузибили туболари во ветро капотермико допио капучио асиале 5 х 20мм 220В ЗА ОАЕ 3А 10пзноме продото : Стаклфузе; Тензионе номинале : 220В За Номинале На Уаекоренте : 3 А; Димензиони корпо : 5 х 20 мм / 0,2' 'х 0,8' '(Д * l) Pin Dia : 0,6 Mm / 0,024' '; lunghezza totale : 95mm / 3,7' 'боја : јасен, СРЕБРЕН Тон; МАТЕРИЈАЛ : ветро, металопесо : 13 G; Конфезија : 10 Pezzi X GLASSFUSS.

Производи во категоријата

Хунхун 20 Пакет Продолжување Конектори За Hunhun V Форма LED Алуминиумски Канал Систем Ново
Хунхун 20 Пакет Продолжување Конектори За Hunhun V Форма LED Алуминиумски Канал Систем

Беспрекорни клипови за конектори дизајнирани да направат врска За Алуминиумски Канали Во Форма на Хунх

DEN 0.67
Амазон Основи 50-Метарски 3-Долг Винил Внатрешен/Надворешен Продолжен Кабел - 13 Засилувачи, 1625 Вати, Ново
Амазон Основи 50-Метарски 3-Долг Винил Внатрешен/Надворешен Продолжен Кабел - 13 Засилувачи, 1625 Вати,

СИГУРНА МОЌНОСТ : 50метарски тежок внатрешен / надворешен продолжен кабел оценет со 13 Засилувачи, 1625 Вати

DEN 3.00
22мм AC 60-500V AC60-500V 0-50A LED дигитален дисплеј мерач на волт-волтметарски мерач на напон Индикатор Ново
22мм AC 60-500V AC60-500V 0-50A LED дигитален дисплеј мерач на волт-волтметарски мерач на напон Индикатор

22мм AC 60500 V AC60500 V 050 A LED дигитален дисплеј мерач на волтволтметарски мерач Индикатор пилот светло црвено 22

DEN 1.33
LITTELFUSE SMAJ17CA SMAJ Серија 27.6 V 400 W Површина Планината Двонасочни ТЕЛЕВИЗОРИ ДИОДА-DO-214AC - 5000 точка Ново
LITTELFUSE SMAJ17CA SMAJ Серија 27.6 V 400 W Површина Планината Двонасочни ТЕЛЕВИЗОРИ ДИОДА-DO-214AC - 5000 точка

Дефект НапонМакс : 20 Насока : Двонасочна Power Dissipation LimitMax : 400 W Speaksurgecurrence : 14 Reverseleakagecurrence : 1 quanonrepeakrevpowerdisMax : 40

DEN 308.80
БТМЕТЕР 3-фаза Мултиметар за напојување со вистинска RMS со 9999 броеви, напон и ампеража на AC/DC, KW/HP, Ново
БТМЕТЕР 3-фаза Мултиметар за напојување со вистинска RMS со 9999 броеви, напон и ампеража на AC/DC, KW/HP,

⚡ 【Точен 3фазен мерач на моќност】 мери AC / DC волт, струја, струја на вметнување, отпорност, капацитивнос�

DEN 1.67
Природно Бело Вдлабнато Осветлување од 4 Инчи 9-Вати, Затемнето, CRI 80 4000K Ново
Природно Бело Вдлабнато Осветлување од 4 Инчи 9-Вати, Затемнето, CRI 80 4000K

ИНСТАНТ ОСВЕТЛЕНОСТ : инстант На функција избегнува загревање време и треперење ЗАТЕМНУВАЊЕ : ниво На К�

DEN 0.33
Tongbao ETCR5000 3 фаза Анализатор за квалитет на моќност со дигитален 3 фазен модел на сензор за анализатор Ново
Tongbao ETCR5000 3 фаза Анализатор за квалитет на моќност со дигитален 3 фазен модел на сензор за анализатор

ETCR5000 Трифазен анализатор на квалитет на моќност е лесен за употреба, голем приказ на ЛЦД екран, висока р�

DEN 319.68
DC Brush 3V Mini Gear Motor, Micro Turbo Worm Motor Motor 1218ge - N20 Намалување на моторот за намалување Ново
DC Brush 3V Mini Gear Motor, Micro Turbo Worm Motor Motor 1218ge - N20 Намалување на моторот за намалување

【Метална опрема】 Моторот на четката DC е метална опрема, отпорност на висока температура, силна излезна

DEN 0.67
Уметнички плочи бренд со двојно менување на плочата - wallидна плоча за сликање на плажа Ново
Уметнички плочи бренд со двојно менување на плочата - wallидна плоча за сликање на плажа

Направена во САД : слика за сликање на плажа на цврст метал две wallидни плочи за менување на бандата Wallидн

DEN 223.20
ASD 4 Инчен LED Flush Mount Таванско Светло, Влажно Номинално Затемнето LED Светло На ДИСКОТ, CR 90, J-Box, Четкан Ново
ASD 4 Инчен LED Flush Mount Таванско Светло, Влажно Номинално Затемнето LED Светло На ДИСКОТ, CR 90, J-Box, Четкан

УЛТРА СВЕТЛА И ПРИРОДНА СВЕТЛИНА LED таванското светло ЗА монтирање НА површината ASD има мазен висококва

DEN 339.20
Мерлин Герин MP16H1 1600a Lsig Masterpact Прекинувач Во Лулка 1200 Засилувач 3P Ново
Мерлин Герин MP16H1 1600a Lsig Masterpact Прекинувач Во Лулка 1200 Засилувач 3P

1600 Засилувач 480 / 600 ВАКЦИНА Прекинувачи : Обликувана Кутија / Мерлин Герин Мерлин Герин Плоштад Д Модел Б�

DEN 1.33
3-дигитални тестери на AEXIT DC6V-15V Ново
3-дигитални тестери на AEXIT DC6V-15V

Оваа ставка е нов волтметар за дигитален дисплеј LED DC DC DC DC Се користи за следење на функцијата за заштит�

DEN 181.44
FieldPiece HS36 Проширувачки автоматски автоматски вистински RMS Multimeter w/задно осветлување Ново
FieldPiece HS36 Проширувачки автоматски автоматски вистински RMS Multimeter w/задно осветлување

HS36 работи со сите глави за додатоци на полето, овозможувајќи му на корисникот да тестира поширок спекта�

DEN 1.67
Електрично куќиште на Vevor Nema, 10 x 8 x 4 '' NEMA 4x надворешна електрична кутија, IP66 водоотпорна и испоодна електрична Ново
Електрично куќиште на Vevor Nema, 10 x 8 x 4 '' NEMA 4x надворешна електрична кутија, IP66 водоотпорна и испоодна електрична

Модел : SPB3 252010 Материјал : 1,5 mm / 0.059 '' 304 не'рѓосувачки челик IP рејтинг : IP65 Димензии (h x w x d) : 10 x 8 x 4 '' / 250 x 200 x 1

DEN 0.33
Левитон C0224 SG низок волт MTG заграда Ново
Левитон C0224 SG низок волт MTG заграда

SG низок волт MTG заграда Тип на производ : Заграда за монтирање на wallидови Опис на производот wallидна плоча

DEN 1.00
Топаз ТОПРВРБ1550В 3/4 5-Дупка 4 Тркалезна Водоотпорна Кутија, Сива Ново
Топаз ТОПРВРБ1550В 3/4 5-Дупка 4 Тркалезна Водоотпорна Кутија, Сива

Има капацитет од 17,2 кубни инчи за да одговара на вашите специфични потреби Доаѓа во сива боја за елегант

DEN 120.96
Френклин месинг W35077-SN-C Класичен чипка двојна декоратор wallидна плоча/табличка/обвивка, сатен никел Ново
Френклин месинг W35077-SN-C Класичен чипка двојна декоратор wallидна плоча/табличка/обвивка, сатен никел

Инспирирана од сложена работа со чипка популарна во викторијанската ера, класичната колекција на wallидн

DEN 140.32
ME3851A Professional EMF метар 5Hz - 100kHz со филтер за фреквенција Ново
ME3851A Professional EMF метар 5Hz - 100kHz со филтер за фреквенција

Мерење на единечна оска, десет пати почувствително од мерачите на влез / средно ниво става контрола на

DEN 7838.40
Laborator Comaater Coator KW-4B процесор на Yuchengtech, Компактен спин-котер процесор за лепак машина за лепак Ново
Laborator Comaater Coator KW-4B процесор на Yuchengtech, Компактен спин-котер процесор за лепак машина за лепак

KW Series Spin Coater е погоден за површинска облога на полупроводнички силиконски нафора, слајд, нафта, подлога �

DEN 1.67
Левитон 5461-W 20-AMP 250-Volt NEMA 6-20R, 2P, 3W, единечен сад за тесно тело, бело Ново
Левитон 5461-W 20-AMP 250-Volt NEMA 6-20R, 2P, 3W, единечен сад за тесно тело, бело

Термопластичен најлон на отпорен на удар и тело Мазно лице не собира нечистотија Четири аголни брави бе

DEN 2.67
Фераз Шоумут Ајт3 600в Класа Ј Ново
Фераз Шоумут Ајт3 600в Класа Ј

ФеразОсигурувачи ФеразОсигурувачи Класа Ј; Карактеристики На Временско Одложување; 600 Вац / 500 Вдц; 3 Амп�

DEN 646.40
Комплетен спој за спојување AMCREST AMCPFA120, компатибилен W/ IP2M-850EB, IP2M-853EW, IP2M-858W & IP4M-1053EW Ново
Комплетен спој за спојување AMCREST AMCPFA120, компатибилен W/ IP2M-850EB, IP2M-853EW, IP2M-858W & IP4M-1053EW

Одговара на Amcrest IP2 M850 E, IP2 M853 EW, IP2 M858 W и IP4 M1053 EW Совршен за криење жици и конектори IP2 M850 E, IP2 M853 EW, IP2 M858 W и IP4 M

DEN 399.84
АР850+ Мерач На Дебелина на Ултразвук 1,2-225мм Мерач На Дебелина На Дигитален Ѕид Ново
АР850+ Мерач На Дебелина на Ултразвук 1,2-225мм Мерач На Дебелина На Дигитален Ѕид

Ар850+ Мерачот на Ултразвучна Дебелина е погоден за мерење на дебелината на секој тврд материјал, Како Шт�

DEN 2.33
Електричен Мотор, РС-550 ДЦ 12-24В 22000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Електричен Мотор Со Голема Брзина За Разни Ново
Електричен Мотор, РС-550 ДЦ 12-24В 22000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Електричен Мотор Со Голема Брзина За Разни

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ●усвојува прецизна обработка, третман на магнетски материјал и третман �

DEN 1.67
Белата плоча за покривање на плочата за прекинувачи продолжува или исклучува, ги штити вашите светла или кола Ново
Белата плоча за покривање на плочата за прекинувачи продолжува или исклучува, ги штити вашите светла или кола

Заштитник за покривање на плочата со бела прекинувач Вклучува или исклучува прекинувачот на светлинат�

DEN 651.04
Јуно 10-БЛ ПРЕДВОДЕНА Од Реновирање Гимбл Вдлабнато Осветлување, 4 Инчи, Бронза Ново
Јуно 10-БЛ ПРЕДВОДЕНА Од Реновирање Гимбл Вдлабнато Осветлување, 4 Инчи, Бронза

5Инчен во дијаметар До прилагодливост од 35 Степени Сува Локација номинална Јуно 10БЛ 4Инчен Линија Напон

DEN 1.00
Диво животински лав тигар леопард пантер тема единечен прекинувач за прекинувач на светлина со големина Ново
Диво животински лав тигар леопард пантер тема единечен прекинувач за прекинувач на светлина со големина

【Стандардна големина】 1 Ганг5 x 3 инчи 2 Вклучување на бандата / рокер / чешел wallидна плоча5 x 4,9 инчи / 4,5 x 4,6

DEN 1.67
Приклучок Надворешен Продолжен Кабел 100 СТАПКИ Водоотпорен, 12/3 Мерач Тежок Продолжен Кабел, 3 Заземјен Приклучок Ново
Приклучок Надворешен Продолжен Кабел 100 СТАПКИ Водоотпорен, 12/3 Мерач Тежок Продолжен Кабел, 3 Заземјен Приклучок

?①Спецификација 12 / 3 надворешен продолжен кабел 100ft, 12 мерач со 3 проводници од чиста бакарна жица 125volt, 15m

DEN 1039.84
Валмонт 8G1568W Загрејте Почеток Баласт Ново
Валмонт 8G1568W Загрејте Почеток Баласт

PN : 8 G1568 W Валмонт Бонус Линија Баласт 8 G1568 W Класа P Не PCB Е За Употреба Со Две F90 WT17 155 Засилувач Светилки Ис�

DEN 2415.20
MDS-R-V2-8040 Серво Погон единица 3.5/1.0 kw 50/60Hz Нови Во Кутија 1 Година Гаранција MdsrV28040 За Ново
MDS-R-V2-8040 Серво Погон единица 3.5/1.0 kw 50/60Hz Нови Во Кутија 1 Година Гаранција MdsrV28040 За

Сосема Нов (Не Се Користи)Од Кина, Користете брзи методи за испорака Серво Погонска Единица : MDSRV28040 / / М

DEN 1206.40
Америкрафт-БРВ-860-5-3-Тефц-Појас, 60ин, Покрив, Екс, 44600 ЦФМ, 3ПХ, 5 КС, ТЕ Ново
Америкрафт-БРВ-860-5-3-Тефц-Појас, 60ин, Покрив, Екс, 44600 ЦФМ, 3ПХ, 5 КС, ТЕ

Техничка Спецификација Точка Издувен Вентилатор Тип На ПогонПокрив Вентилатори Погон На Ременот Техни

DEN 3.00
Хстех 15 Пакет Ф1ал 125в Осигурувач за Брз Удар 0,2 х 0,78 инчи / 5 х 20 мм Стаклени Осигурувачи Широко Користени Ново
Хстех 15 Пакет Ф1ал 125в Осигурувач за Брз Удар 0,2 х 0,78 инчи / 5 х 20 мм Стаклени Осигурувачи Широко Користени

Димензија (Л х Диа) : 0,78 х 0,2 инчи (20 х 5 мм) Пакет вклучени : 15 парчиња стакло брз удар осигурувач Материјал :

DEN 2.67
Mersen 1sc Модуларен Полупроводнички Осигурувач Блок Со M8 Обетка Конектор, 400 Ампер Ново
Mersen 1sc Модуларен Полупроводнички Осигурувач Блок Со M8 Обетка Конектор, 400 Ампер

Модуларен полупроводнички осигурувач блок Им овозможува на корисникот предност на жица завршетоци 400 а

DEN 3.33
Левитон 1453-2W 15 засилувач, 120 Волт, Трога врамен 3-насочен AC тивок прекинувач, станбен степен, заземјување, Ново
Левитон 1453-2W 15 засилувач, 120 Волт, Трога врамен 3-насочен AC тивок прекинувач, станбен степен, заземјување,

Побрза инсталација со комбинација на странични жици и Quick Wire Pushin Wiring Терминалните завртки прифаќаат до �

DEN 1.33
Тестер за напон на напон DIITAO 6PCS, мини дигитален тестер за мерач на волтметар 0,36 2 жица DC 4.5-30V сина/црвена/зелена Ново
Тестер за напон на напон DIITAO 6PCS, мини дигитален тестер за мерач на волтметар 0,36 2 жица DC 4.5-30V сина/црвена/зелена

3цифрен 0,36инчен LED NIXIE цевка : Дигитален волтметар DC 4530 V 0,36инчен тестер за напон со три жици, со фиксирање

DEN 2.00
Светло прекинувач за покривање на астронаутите starsвезди во надворешната вселенска wallидна плоча Декоративни 1 Ново
Светло прекинувач за покривање на астронаутите starsвезди во надворешната вселенска wallидна плоча Декоративни 1

Големина на плочата на прекинувачот : 1 Ганг : 2,7 x 4,5 x 0 Материјал за wallидни плочи : Оваа цветна wallидна плоч�

DEN 223.84
Век порано А. О. Смит Б387 6 КС, 3450 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 230 Волти, 24 Засилувачи, 56Ј Рамка, 1 Сервисен Ново
Век порано А. О. Смит Б387 6 КС, 3450 ВРТЕЖИ во МИНУТА, 230 Волти, 24 Засилувачи, 56Ј Рамка, 1 Сервисен

6 КС 3450 ВРТЕЖИ во МИНУТА Дизајниран за оптоварување на компресорот за воздух Може да биде погоден за дру�

DEN 2.67
AC 220V тајмер за одложување на времето за одложување на времето за одложување на времето за одложување на времето Ново
AC 220V тајмер за одложување на времето за одложување на времето за одложување на времето за одложување на времето

Напон со широк влез на 100 V ~ 250 V AC, 10 A 250 V AC капацитет на оптоварување, 0,8 W потрошувачка на моќност на подго�

DEN 117.92
IIVVERR 250VAC 6A 5mm x 20mm axia-l Олово Стакло Осигурувачи Цевка 8 Парчиња (250VAC 6A 5mm x 20mm Аксија-l Олово Ново
IIVVERR 250VAC 6A 5mm x 20mm axia-l Олово Стакло Осигурувачи Цевка 8 Парчиња (250VAC 6A 5mm x 20mm Аксија-l Олово

Име На Производ : Цевка Со Осигурувачи;Материјал : Стакло, Метал (Име На Производ : Цевка Со Осигурувачи;М�

DEN 2.00
Халекс, 1 во. Цврсто Тело Со Навој Од Типот Т , 58810, 1 по пакување Ново
Халекс, 1 во. Цврсто Тело Со Навој Од Типот Т , 58810, 1 по пакување

Доделува пристап до внатрешноста на патеката за влечење, спојување и одржување на жица Алуминиумот без

DEN 681.60
Дигитален Мултиметар За општа Намена, А1 Целосно Автоматски Интелигентен Дигитален Мултиметар Против Ново
Дигитален Мултиметар За општа Намена, А1 Целосно Автоматски Интелигентен Дигитален Мултиметар Против

Двоен Режим : А1 Целосно Автоматски Интелигентен Дигитален Мултиметар Против Горење Поддржува автоматс

DEN 191.84
Ултрапро ГЕ 25 Нога Надворешен Продолжен Кабел 3 - Излезен Продолжувач Излезна Излезна Лента Продолжен Кабел со Повеќе Ново
Ултрапро ГЕ 25 Нога Надворешен Продолжен Кабел 3 - Излезен Продолжувач Излезна Излезна Лента Продолжен Кабел со Повеќе

Спецификации овој заземјен трижичен, 16AGG продолжен кабел е оценет за 125 WAC / 13 A / 1625 W и додава три излези с�

DEN 1.67
Bussmann KTK-30 Limitron KTK не-индициран дополнителен актер за брзо дејствување, 30 а, 100 ка на 600 VAC Ново Попусти
Bussmann KTK-30 Limitron KTK не-индициран дополнителен актер за брзо дејствување, 30 а, 100 ка на 600 VAC

Ограничен осигурувач за брзо дејство Никелпозлатени бронзени крајни капачиња Ограничен осигурувач за

DEN 127.68