4x4 лесен HDMI 4K HDR Matrix Switcher 18Gbps Ultra YUV 4: 4: 4 HDCP2.2 60Hz HDMI 2.0B ATMOS HDTV Routing Selector SPDIF Audio Control4 Savant Home Automation Switch IP RS232

4x4 лесен HDMI 4K HDR Matrix Switcher 18Gbps Ultra YUV 4: 4: 4 HDCP2.2 60Hz HDMI 2.0B ATMOS HDTV Routing Selector

DEN 99.04

Ново

Залиха

Четири 4 K HDR HDMI извори на уреди (Bluray, Apple TV) се префрлија на четири излезни дестинации HDMI (ТВС, проектори) Инстант непречено префрлување - Нема одложување или празни екрани на вашиот телевизор кога се префрлате од извор во извор. 4 K60 Hz YUV 444, CEC, HDCP2.2, целосна контрола на EDID, 8 оптички коаксијални аудио излези се прекинуваат истовремено со HDMI. Загарантирана компатибилност со кретрон, штеден, контрола или кој било друг систем RS232. Имаме модул Crestron достапен бесплатно!. 5 методи на контрола надвор од кутијата! Вклучувајќи компјутер, веб -прелистувач, контрола на апликации и далечински управувач!. Четири 4 K HDR HDMI извори на уреди (Bluray, Apple TV) се префрлија на четири излезни дестинации HDMI (ТВС, проектори). Инстант непречено префрлување - Нема одложување или празни екрани на вашиот телевизор кога се префрлате од извор во извор. 4 K60 Hz YUV 444, CEC, HDCP2.2, целосна контрола на EDID, 8 оптички коаксијални аудио излези се прекинуваат истовремено со HDMI. Загарантирана компатибилност со кретрон, штеден, контрола или кој било друг систем RS232. Имаме модул Crestron достапен бесплатно!. 5 методи на контрола надвор од кутијата! Вклучувајќи компјутер, веб -прелистувач, контрола на апликации и далечински управувач!. Ова е менувач на матрица 4 K 4x4 HDMI (HDR, YUV 4 : 4 : 4, 18 Gbps опсег на опсег, HDCP2.2) со моментално непречено префрлување! Ова значи дека нема одложување или црн екран на вашите телевизори кога се префрлате од извор на извор. Ова обично се претпочита во професионални поставки, како што се цркви, одбори, простори за презентација, локации за малопродажба, спортски настани во живо или која било друга ситуација кога одложувањата не се соодветни. Поддржан е и 4 K HDR 18 GBPS . сите нови телевизори на Apple, Chromecasts, Rokus и на сите пожари им е потребна поддршка за HDR! Овој менувач ви овозможува да рутирате 4 извори на влез (Bluray, кабелски кутии, Direct V, итн.) До 4 излезни извори (телевизори, проектори, итн. Доаѓа сосема ново со далечински управувач, кабел за напојување и ушите на решетките.

Производи во категоријата

Звучник за замена на Wee2pond, рог Дијафрагма за селен D220Ti D2500Ti-Nd D225Ti Возачи Ново
Звучник за замена на Wee2pond, рог Дијафрагма за селен D220Ti D2500Ti-Nd D225Ti Возачи

Фабриката на Wee2pond направена замена на дијафрагмата на рог за селен D220 Ti / D2500 TIND / D225 TI возачи Ве молиме,

DEN 201.44
3,5мм аудио менувач, 2 влез 1 излез / 1 влез 2 излезен аудио сплитер менувач, кутија за аудио менувач, едно клучно Ново
3,5мм аудио менувач, 2 влез 1 излез / 1 влез 2 излезен аудио сплитер менувач, кутија за аудио менувач, едно клучно

3,5мм стерео аудио селектор : ➊ Користете го прекинувачот (in / out) 1 или (in / out) 2 за да изберете аудио влез по

DEN 239.84
SDFGH 3,5mm аудио менувач, 2 влез 1 излез/1 влез 2 излезен аудио сплитер менувач, кутија за аудио менувач, копче Ново
SDFGH 3,5mm аудио менувач, 2 влез 1 излез/1 влез 2 излезен аудио сплитер менувач, кутија за аудио менувач, копче

3,5мм стерео аудио менувач : двонасочен префрлен разделување на аудио споделување активни звучници и слу

DEN 1.67
20 компјутери Универзален лаптоп Пластични приклучоци за прашина заштитник за стоп -корица Компјутерска Ново
20 компјутери Универзален лаптоп Пластични приклучоци за прашина заштитник за стоп -корица Компјутерска

✤ Трајлив материјал со висок квалитет : изработен од висококвалитетна мека пластика (ПП полипропилен),

DEN 111.84
РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРФОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација Ново
Нов LON0167 3PCS 0,5W 8 OHM Внатрешен магнет мини музика звучник 40M_M DIA (3 stcke 0,5 вати 8 ом Интернер Ново
Нов LON0167 3PCS 0,5W 8 OHM Внатрешен магнет мини музика звучник 40M_M DIA (3 stcke 0,5 вати 8 ом Интернер

Име на производот : звучник на магнет; моќност : 0,5 W Отпорност : 8 ом; тип : внатрешен магнет...

DEN 121.60
Jutagoss 5pcs DIY магнетски звучник за замена на малиот звучник 0,25W 8 ом 29мм дијаметар на звук на звук Ново
Jutagoss 5pcs DIY магнетски звучник за замена на малиот звучник 0,25W 8 ом 29мм дијаметар на звук на звук

【Параметри】 Оценета моќност : 0,25 W; Отпорност : 8 ом; Дијаметар : 29мм / 1,31 "; висина : 9мм / 0,35"; Облик : круг 【П�

DEN 143.84
Замена на Fancasee 2 пакет 3,5 mm 1/8 TRRS стерео машки приклучок до гола жица Отворен крај Аудио кабел Ново
Замена на Fancasee 2 пакет 3,5 mm 1/8 TRRS стерео машки приклучок до гола жица Отворен крај Аудио кабел

Совршена замена од 3,5 мм конектор за машки приклучок до аудио кабел со голи жица за истрошени или скршен�

DEN 143.84
20 парчиња 6,35мм силиконски анти -прашина приклучоци приклучоци за прашина за прашина, приклучок за лепење на капаци Ново
20 парчиња 6,35мм силиконски анти -прашина приклучоци приклучоци за прашина за прашина, приклучок за лепење на капаци

Апликација : Погодно за засилувач, ДВД, караоке и микрофон штекер Трајни : Овие приклучоци се изработени

DEN 102.24
1 стапало HD-SDI RG179 BNC машки до десен агол BNC машки кабел за BMCC BMPC HyperDeck камери со сопствена Ново
1 стапало HD-SDI RG179 BNC машки до десен агол BNC машки кабел за BMCC BMPC HyperDeck камери со сопствена

75 Ohm RG179 Коаксијален кабел : Овој коаксијален или коаксен кабел е електричен контакт со бакарен спроводн�

DEN 384.00
Datacomm 20-3202-LA Keystone Jack со 2,4 GHz f-конектор Ново
Datacomm 20-3202-LA Keystone Jack со 2,4 GHz f-конектор

2,4 GHz Connecterенски доженски конектор* Кабелкоаксијален кабел прекинат со приклучоци „F“ Завртки за предни

DEN 1.33
Wee2pond компатибилен со рог дијафрагма JBL 2440, 2441, 2445, 2445h, 16 ом Ново
Wee2pond компатибилен со рог дијафрагма JBL 2440, 2441, 2445, 2445h, 16 ом

Гласовен калем : 3,93 "(100мм) Дијаметар : 5" (127мм) Импеданса : 16 Ом, ДЦР : 8,3 Ом Титаниум мазна купола со гласовна

DEN 382.40
HATUGE молња до 3,5 mm аудио кабел, аудио приклучок за слушалки за iPhone 13 12 11 XS XR X SE 8 7 6 5 Ново
HATUGE молња до 3,5 mm аудио кабел, аудио приклучок за слушалки за iPhone 13 12 11 XS XR X SE 8 7 6 5

Apple MFI Сертифициран : Hatuge Lightning до 3,5 mm аудио кабли се овластени од Apple, овој i Phone aux кабел изграден со оригин

DEN 95.84
YXQ 2W 8 Ohm Micro Micro Magnet Sounder Soundspeaker 28mm Dia Round Metal Shell Wire DIY тенок компјутер лаптоп Ново
YXQ 2W 8 Ohm Micro Micro Magnet Sounder Soundspeaker 28mm Dia Round Metal Shell Wire DIY тенок компјутер лаптоп

2 W 8 Ом Внатрешен звучник за магнет Големина : 28 x 5mm / 1,1 "x 0 Облик : тркалезна метална обвивка; 2 жици Широко �

DEN 0.33
Молња до 1/4 инчен TRS Стерео Сплитер y Кабел 1,6ft, 1/4 инч 6,35мм стерео машки приклучок до двоен 1/4 инчен 6,35мм Ново
Молња до 1/4 инчен TRS Стерео Сплитер y Кабел 1,6ft, 1/4 инч 6,35мм стерео машки приклучок до двоен 1/4 инчен 6,35мм

Приклучете и пуштајте : Поврзете ја портата за осветлување со вашиот телефон, поврзете се со вашиот уред

DEN 219.04
OEM Samsung Electro-Mechanics RF062PJ360CS, Res дебела филмска низа 36 ом 5% ± 250ppm/° C изолира 4-пин Ново
OEM Samsung Electro-Mechanics RF062PJ360CS, Res дебела филмска низа 36 ом 5% ± 250ppm/° C изолира 4-пин

ЕУ РОХС : Во согласност со ослободувањето ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853365 Автомобилство : Непозн�

DEN 2057.60
Најдобри кабли во светот 3 единици - 20 стапала - избалансиран TRS печ -кабел прилагодено со употреба Ново
Најдобри кабли во светот 3 единици - 20 стапала - избалансиран TRS печ -кабел прилагодено со употреба

Ова е прилагодено изградено кабелско склопување, од најдобрите кабли во светот (WBC) Ова склопување на ка�

DEN 1.33
AEXIT 5PCS 5,5 mm места и додатоци за засилувач на засилувач на јамило за контрола на тонот на тонот на волуменот Ново
AEXIT 5PCS 5,5 mm места и додатоци за засилувач на засилувач на јамило за контрола на тонот на тонот на волуменот

Име на производот : Ротациони копчиња за контрола на јачината на звукот; Земја на производство : Кина Бре

DEN 0.33
Fielect 12 инчи хартија Звучник за хартија Конус субвуфери Конус тапана хартија 2 инчи внатрешен дијаметар со 3 Ново
Fielect 12 инчи хартија Звучник за хартија Конус субвуфери Конус тапана хартија 2 инчи внатрешен дијаметар со 3

【Параметри】 12 инчи конус на хартија за звучници; Внатрешен дијаметар : 49,5 мм / 1,93 "; надворешен дијаметар

DEN 287.84
Воен прекинувач PD-17-1 СССР 20 компјутери Ново
Воен прекинувач PD-17-1 СССР 20 компјутери

PD171 3 Позиција 0,3 A 125 V Постојат повеќе од 25 000 артикли во нашите залихи Целосните списоци може да се најдат

DEN 216.00
Замена на кабел за поправка на облак 2, поправка на DIY, замена на кабел за кабел од 4-пол AUX 3,5 mm за Kingston Ново
Замена на кабел за поправка на облак 2, поправка на DIY, замена на кабел за кабел од 4-пол AUX 3,5 mm за Kingston

? ? ? Вклучен пакет】 : 1 x Cloud 2 Поправка кабел ? 【После услугата】 : Ние продолжуваме да развиваме попрофеси�

DEN 2.67
Ycdz продавница за звучник Ringer Buzzer гласен звучник за Sony Xperia xa2 Ultra Ново
Ycdz продавница за звучник Ringer Buzzer гласен звучник за Sony Xperia xa2 Ultra

Високо квалитетен звучник Рингер Бузер Компатибилен со вашиот паметен телефон Секоја ставка е провере�

DEN 2.00
С.У.Р. & R алатки со висока фреквенција конектор SR50-267FV СССР 2 компјутери Ново
С.У.Р. & R алатки со висока фреквенција конектор SR50-267FV СССР 2 компјутери

SR50267 FV Приклучете го инструментот Вид на врска навој Спојка SR50267 FV наменет за употреба во електрични кол

DEN 3.00
Конектор за оптички кабел со х-гасови со оптички приклучоци за монтирање на панелот на wallидни плочи Ново
Конектор за оптички кабел со х-гасови со оптички приклучоци за монтирање на панелот на wallидни плочи

Име на производот : Панел за wallидни плочи; Тип : SC 1 приклучоци Боја : бела; материјал : пластика...

DEN 3.00
Сплитер за напојување на Hangton Triple D-Tap Hub за Arri Alexa Mini LF Amira Camera Ext 6 Pin 7 Pin, 1 до 3 со завртки Ново
Сплитер за напојување на Hangton Triple D-Tap Hub за Arri Alexa Mini LF Amira Camera Ext 6 Pin 7 Pin, 1 до 3 со завртки

Сплитер за напојување од 1 до 3 конвертор, EXT 1 B 6 PIN DIGHN AGEL CONNECTOR на 3 порта Powertap DTap PTap Hub Центар за напојување

DEN 688.00
4x2 HDMI матрица 4K 60Hz HDMI 2.0 Matrix Switcher 4x2 со аудио екстрактор HDR HDMI Switch Splitter за компјутер Ново
4x2 HDMI матрица 4K 60Hz HDMI 2.0 Matrix Switcher 4x2 со аудио екстрактор HDR HDMI Switch Splitter за компјутер

A : 4 K HDMI Matrix 4x2 : Четири влезови, два излези, : HDMI20, два на два надвор, 4 K@60 Hz, уживајте во 3 D, прекинувач / дистр

DEN 672.00
Зопск 10инч звучник опкружувачки поправка гума во гума на волци за поправка на работ, перфориран гумен раб, Ново
Зопск 10инч звучник опкружувачки поправка гума во гума на волци за поправка на работ, перфориран гумен раб,

Работ на поправката е изработена од квалитетна гума, остварлива, антистареење и издржлива Убав аудио еф

DEN 0.67
Aux Cable 3,5 mm адаптер за адаптер стерео Aux -in аудио кабел за звучникот Jackек жица Компатибилен со Samsung Ново
Aux Cable 3,5 mm адаптер за адаптер стерео Aux -in аудио кабел за звучникот Jackек жица Компатибилен со Samsung

Црвен рамен Аукс жичарник стерео жица аудио звучник кабел 3,5мм адаптер за приклучок за помошни помошни [

DEN 1440.00
Замена на гласен звучник на Руихуанг Гласач на звучникот за TCL 20 XE 1 парчиња Ново
Замена на гласен звучник на Руихуанг Гласач на звучникот за TCL 20 XE 1 парчиња

Сосема ново Делови за замена за поправка со висок квалитет Лесно за да го замените вашиот неисправен, ис

DEN 235.04
Lutron Deep Back Cover NEW Arch WP - Grafikt чисто бело стакло Ново
Lutron Deep Back Cover NEW Arch WP - Grafikt чисто бело стакло

Инстали во единечни или мултилокации апликации Факултативна неутрална врска достапна на LED модели од 250

DEN 1.33
Точка на купувачот 2x1 HDMI Ново
Точка на купувачот 2x1 HDMI

Забелешка : Ова е прекинувач што не е разделен, не поддржува излез на два екрани во исто време Адаптерот �

DEN 95.52
RITEAV - Црна 1 порта S -Video 1 порта CAT6 Ethernet жолт wallидна плоча Ново
RITEAV - Црна 1 порта S -Video 1 порта CAT6 Ethernet жолт wallидна плоча

Врска со алатка, само вклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секој приклучок Вклуч�

DEN 1.67
Audio Splitter FeSjoy, Linepaudio аудио менувач, RCA 2 во 1 надвор / 1 во 2 надвор, A / B Switch Stereo Audio Ново
Audio Splitter FeSjoy, Linepaudio аудио менувач, RCA 2 во 1 надвор / 1 во 2 надвор, A / B Switch Stereo Audio

Ако се заморивте од приклучоците за приклучување на слушалките и компјутерските звучници, тогаш има ре�

DEN 3.00
HDMI прекинувач, 4K 60Hz менувач 2 влез 1 излезен аудио екстрактор со ARC поддржува 4K 3D HD 1080p компатибилен Ново
HDMI прекинувач, 4K 60Hz менувач 2 влез 1 излезен аудио екстрактор со ARC поддржува 4K 3D HD 1080p компатибилен

[4 K@60 Hz 2x1 HDMI прекинувач со аудио екстрактор] 4 K HDMI прекинувач ви овозможува да поврзете два извори на HDMI 20

DEN 2.00
50PCS USB порта за прашина Покрив од типот A интерфејс анти-прашина за заштитник на прашина, кој е компатибилен Ново
50PCS USB порта за прашина Покрив од типот A интерфејс анти-прашина за заштитник на прашина, кој е компатибилен

❤ Не може да се работи со висок квалитет на материјал : изработен од висококвалитетна мека пластика (PP �

DEN 2.33
Вагили 1 парчиња машко до женско пченица микрофон кабел за кабел за аудио кабел, стерео кабелски жици, креативни кабелски Ново
Вагили 1 парчиња машко до женско пченица микрофон кабел за кабел за аудио кабел, стерео кабелски жици, креативни кабелски

Y Кабел : Тоа ќе го олесни конверзијата и преносот на звучни сигнали и може да ви служи за некое време Мик�

DEN 183.20
Заштита на прекинувачот за прекинувач на звучникот OSD 8 Зона, Импеданс за заштита Ново
Заштита на прекинувачот за прекинувач на звучникот OSD 8 Зона, Импеданс за заштита

Контрола на зоната : Овој селектор на звучникот со висока моќност е ефикасен начин за дистрибуција на му

DEN 1119.84
Audio Converter Progor HDMI 4K HDMI до HDMI + Оптички SPDIF/Toslink RCA L/R аудио екстрактор-HD дигитален во аналоген Ново
Audio Converter Progor HDMI 4K HDMI до HDMI + Оптички SPDIF/Toslink RCA L/R аудио екстрактор-HD дигитален во аналоген

1* HDMI конвертор 1* USB кабел за напојување 1 Упатство за корисник Резолуција на HDMI : 24 / 50 / 60 FS / 1080 P / 1080 I / 720 P / 5

DEN 3.00
Conshine RG6 Coaxial Keystone Jack, TV Coax Cable/F-Type Белиот Snap-In Keystone F-Connector Jack, 4-пакет Ново
Conshine RG6 Coaxial Keystone Jack, TV Coax Cable/F-Type Белиот Snap-In Keystone F-Connector Jack, 4-пакет

Coax Keystone е компатибилен со сателит, кабелска телевизија и Интернет (вклучувајќи Comcast, Cox и Charter) и системит�

DEN 1.00
Shutao 8PCS 8 Ohm 1W звучник 8OHM Round 28mm гласни звучници компатибилни со мали звучникот на звучникот MP3 Ново
Shutao 8PCS 8 Ohm 1W звучник 8OHM Round 28mm гласни звучници компатибилни со мали звучникот на звучникот MP3

28мм звучник, магнетски звучник : моќност : 1 W; Отпорност : 8 ом; Дијаметар : 28мм / 1 1 W 8 Ohm DIY магнетски звучник

DEN 0.33