2x2 HDMI 2.0 Switcher Switcher Splitter 4K @ 60Hz YUV 4 : 4 : 4 Optical SPDIF + 3,5 mm Audio Excrater со IR далечински управувач

2x2 HDMI 2.0 Switcher Switcher Splitter 4K @ 60Hz YUV 4 : 4 : 4 Optical SPDIF + 3,5 mm Audio Excrater со IR далечински

DEN 1360.00

Ново

Залиха

Растојание за пренос, 4 K@30 Hz менувач 15m, 4 K@60 Hz менувач 10 метри Поддржете ги HDMI 2. Со резолуција до 4 K @ 60 Hz (RGB/YUV 4 : 4 : 4), можете да уживате во фантастичен визуелен празник. Резолуцијата автоматски се конвертира. Сигналот 4 K може да биде директно. Карактеристики : 1. Овој сплитер на прекинувачот 2x2 HDMI може да се префрли помеѓу два влезни извори на извори и да ги дистрибуира сигналите на два дисплеи во исто време (два дисплеи истовремено ја прикажуваат истата слика), поддржано од оптички SPDIF и 3,5 mm на аудио приклучокот излегува дополнителен аудио. Производот може да го зголеми сигналот HDMI на излезот HDMI за да го зголеми растојанието на преносот на излезниот сигнал, да избере различна резолуција, да пренесува подолго растојание, 1080p може да достигне 20м. Конвертирани во 1080p, а една резолуција на каналот 4 K еден канал 1080p може да се излезе во исто време (Забелешка : 4 K сигналот е поврзан со излезот број 1 интерфејс) . Режим на двојно префрлување, можете да го вклучите влезниот сигнал во копчето Изберете производ или можете да го користите далечинскиот управувач во. Префрлете го влезниот сигнал. Параметри на производот : HDMI верзија : HDMI2.0 (надолу компатибилен) HDCP Верзија : HDCP 2.2 (надолна компатибилна) Резолуција : До 3840x2160/60 Hz (RGB/YUV 4 : 4 : 4) (компатибилен со надолна помош) Аудио формат : DTS-HD /Dolby-Trueehd/DTS/Dolby-AC3/DSDSUPPORT Видео формат : 8/10/12 Deptth Maximum Премитување на ширина на опсег : 600 MHzmaximum Стапка на пренос : 6 Gbpsaudio Интерфејс : Оптички SPDIF и 3,5 mm Jackinput Cable Entual : 1080 P 20m; 4 K@30 Hz 15m, 4 K@60 Hz 10m AWG26 HDMI Стандарден кабелски кабел Должина на кабелот : 1080p 20m; 4 K@30 Hz 15m, 4 K@60 Hz 10m AWG26 HDMI стандарден кабел.

Производи во категоријата

2 пристаништа RJ45 мрежна wallидна плоча со женски до женски CAT6 Интернет директно приклучок за приклучок за приклучок Ново
2 пристаништа RJ45 мрежна wallидна плоча со женски до женски CAT6 Интернет директно приклучок за приклучок за приклучок

Интегрирајте 2 пристаништа CAT6 RJ45 Jackек со женска со женска врска Панелот усвојува двослојна структура, к�

DEN 1.67
X-Dree 5PCS чиста остатоци од пластична обвивка за дигитален производ Аудио-А (5 парчиња чиста обвивка Ново
X-Dree 5PCS чиста остатоци од пластична обвивка за дигитален производ Аудио-А (5 парчиња чиста обвивка

Земја на производство : Кина Материјал : пластика Нето тежина : 1 G Содржина на пакетот : 5 парчиња X остатоц

DEN 2.00
NVX Fring65 2 парче Универзален 6,5 ”самостојно лепило за пена за прстен за пена со подлога за основна пена Ново
NVX Fring65 2 парче Универзален 6,5 ”самостојно лепило за пена за прстен за пена со подлога за основна пена

Акустично ги запечатува звучниците за подобри перформанси на звукот Спречува откажување на предниот и

DEN 0.67
0,2m 0,6ft Помошен помошен аудио кабел 3,5 мм приклучок машки до 2 женски кабел Ново
0,2m 0,6ft Помошен помошен аудио кабел 3,5 мм приклучок машки до 2 женски кабел

Порта : 2,5мм / 3,5мм / 6,35мм аудио , Порт пол : Машко до женско, Карактеристики : голема брзина Должина на кабе�

DEN 1166.40
Огдни плута и гума за платформа за платформа, анти -статички винил рекордер за рекорди за 12 инчни винилни записи Ново
Огдни плута и гума за платформа за платформа, анти -статички винил рекордер за рекорди за 12 инчни винилни записи

Материјал : Направено од висококвалитетен плута материјал, помек, издржлив и долг животен век Функција :

DEN 0.33
8x1 композитен видео менувач w/ ir далечински управувач SB-5440RCA Ново
8x1 композитен видео менувач w/ ir далечински управувач SB-5440RCA

Контрола на копчето за притискање на предниот панел со LCD отчитување Поддршка 8 влезови до 1 излез (компо�

DEN 319.84
RITEAV - Црна 1 порта S -Video 1 порта CAT6 Ethernet жолт wallидна плоча Ново
RITEAV - Црна 1 порта S -Video 1 порта CAT6 Ethernet жолт wallидна плоча

Врска со алатка, само вклучете еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секој приклучок Вклуч�

DEN 1.67
Switcher ZyzMH HDMI Switcher 4K HDMI Splitter Bi-Direction 1x2/2x1 Adapter HDMI Switcher HDMI прекинувач за HDMI Ново
Switcher ZyzMH HDMI Switcher 4K HDMI Splitter Bi-Direction 1x2/2x1 Adapter HDMI Switcher HDMI прекинувач за HDMI

Лесен прекинувач помеѓу 2 отстапувања Кажете збогум на повторено исклучување / приклучок...

DEN 1896.64
Monoprice 102520 DVI-I машки до VGA Female X 2 Кабел за видео сплитер Ново Попусти
Monoprice 102520 DVI-I машки до VGA Female X 2 Кабел за видео сплитер

Димензии на пакетот : 22,86 cms l x 8,89 cms w x 3 Количина на пакет : 1 Тип на производ : кабел или адаптер Земја на по�

DEN 157.60
Botegra RF Modulator, NTSC PAL Излез чиста слика AV Demodulator DC 5V приклучок и репродукција за лаптоп за проектор Ново
Botegra RF Modulator, NTSC PAL Излез чиста слика AV Demodulator DC 5V приклучок и репродукција за лаптоп за проектор

Добра прилагодливост : Професионален RF модулатор, кој може ефикасно да се прилагоди на вашиот локален CAT

DEN 2.00
Контроли на осветлување Lutron MS-Z101-V-IV со пасивни инфрацрвени сензори слонова коска Ново
Контроли на осветлување Lutron MS-Z101-V-IV со пасивни инфрацрвени сензори слонова коска

Прилагодливо ниво на чувствителност : Високо, средно, ниско, мин Адаптивен алгоритам за префрлување за п

DEN 1938.72
Heimp 4 компјутерски уред Femaleенски микрофон Jackек стерео мм слушалки Цврсти адаптери на метални Ново
Heimp 4 компјутерски уред Femaleенски микрофон Jackек стерео мм слушалки Цврсти адаптери на метални

Аудио приклучок : Тоа е лесен во тежина, мала по големина, лесен за носење и не зазема простор во торбата �

DEN 410.72
FZZDP 4K 2 Порт 1x2 / 2x1 Компатибилен двонасочен сплитер на менувачот, поддршка на 4K 1080p 3D на HDTV Ново
FZZDP 4K 2 Порт 1x2 / 2x1 Компатибилен двонасочен сплитер на менувачот, поддршка на 4K 1080p 3D на HDTV

Надворешен дијаметар : Сплитер 4 K прекинувач Вкупната должина на кабелот треба да биде помала од 5м со ре

DEN 2719.52
SIIG TOSLINK SPDIF Оптички аудио прекинувач - поле за селектор на аудио менувач со прекинувачи за натопи - 3 влезови Ново
SIIG TOSLINK SPDIF Оптички аудио прекинувач - поле за селектор на аудио менувач со прекинувачи за натопи - 3 влезови

✅ 3x1 SPDIF Toslink Splitter : Handy Tool за избор и префрлување помеѓу 3 влезови на Toslink S / PDIF до 1 излез на Toslink S / PDIF Приклу

DEN 2.33
Audio прекинувач XWWDP 3,5 mm со контролор на волумен на линијата, 3 во 1 out 1/8 AUX Switcher Splitter Ново
Audio прекинувач XWWDP 3,5 mm со контролор на волумен на линијата, 3 во 1 out 1/8 AUX Switcher Splitter

> Префрлете го влезот на аудио изворот и лесно прилагодете го нивото на јачината на звукот нагоре и надо�

DEN 2.67
Нов LON0167 Пластична обвивка 29m_m 8 ом 0,25W Надворешен звучник за магнет Звучникот Зелена (Kunststoffschale 29 Ново
Нов LON0167 Пластична обвивка 29m_m 8 ом 0,25W Надворешен звучник за магнет Звучникот Зелена (Kunststoffschale 29

Име на производот : звучник на магнет; моќност : 0 Отпорност : 8 ом; тип : надворешен магнетски Magnet Diameter : 16m_m

DEN 0.67
Кабел за продолжување на HQRP 4-полни TRRS 3,5 mm машки до женски за куќата на куќата на Марли Сион/Редемпција/Смешка Ново
Кабел за продолжување на HQRP 4-полни TRRS 3,5 mm машки до женски за куќата на куќата на Марли Сион/Редемпција/Смешка

HQRP® TRRS 3,5 mm машки до женски кабел плус HQRP® Coaster; 4пол TRRS 3,5 mm машки / женски конектори ; Должина на кабелот :

DEN 2.33
X-Ree 2W 8 Ohm 2-терминал-XH црн правоаголник лаптоп таблета таблет компјутер за засилувач на звучникот на звучникот Ново
X-Ree 2W 8 Ohm 2-терминал-XH црн правоаголник лаптоп таблета таблет компјутер за засилувач на звучникот на звучникот

Име на производот : звучник на магнет; за : Бележник, таблет компјутер, ТВ; моќ : 2 W Отпорност : 8 ом; Тип на к�

DEN 3.00
Fancasee 4 пакет 3,5мм замена за поправка на приклучок за приклучок TRRS 4 Пол стерео машки приклучок 1/8 3,5 Ново
Fancasee 4 пакет 3,5мм замена за поправка на приклучок за приклучок TRRS 4 Пол стерео машки приклучок 1/8 3,5

Совршена замена од 3,5 мм приклучок за приклучок за приклучок за поправка или скршени слушалки за слушал�

DEN 1.33
Звучникот за заменски делови Zhangjun Ringer Buinger за резервни делови на Sony Xperia Z5 Ново
Звучникот за заменски делови Zhangjun Ringer Buinger за резервни делови на Sony Xperia Z5

Делови за резервна замена со добар квалитет Поправете го вашиот скршен или оштетен, направете го вашиот

DEN 3.33
Левитон 40066-MW M блок со женски конектор 10-инчен H x 3-5/16-инчен W X 1-3/16-инчен Д Ново
Левитон 40066-MW M блок со женски конектор 10-инчен H x 3-5/16-инчен W X 1-3/16-инчен Д

Инсталирајте индивидуално или во парови во системот за вкрстено поврзување Пластика за ретардант на по

DEN 0.33
Вител МТ-16-Ф-М-50 Ново
Вител МТ-16-Ф-М-50

50 '16 CH XLR вентилатор за да се фан змија Серијалот Medusa Multitrack (MT) е дизајнирана да интерфејс рекордери со пов

DEN 12476.48
Ново LON0167 Пластично куќиште се карактеризира со 2W 8 ом сигурен ефикасен аудио звучник со твитер рог Ново
Ново LON0167 Пластично куќиште се карактеризира со 2W 8 ом сигурен ефикасен аудио звучник со твитер рог

Име на производот (трајно во употреба) : звучник; моќност : 2 W; отпор : (најнова технологија) 8 ом Облик : без�

DEN 123.68
[3 пакет] Најдобро 2-банда стариот заграда за монтирање на низок напон, за телефонски жици, коаксијален Ново
[3 пакет] Најдобро 2-банда стариот заграда за монтирање на низок напон, за телефонски жици, коаксијален

Дизајнирано да се монтираат wallидни плочи Се прилагодува за да се вклопи 1 / 4 ”до 1” дебела dryид / wallидна т�

DEN 153.44
Fielect 9.6inch/245mm пена звучникот на работ на опкружувачки прстени за замена за поправка на звучникот или црна Ново
Fielect 9.6inch/245mm пена звучникот на работ на опкружувачки прстени за замена за поправка на звучникот или црна

【Димензија】 Надворешен дијаметар : 245 mm / 956 "; Надворешен дијаметар на меурчиња : 223 mm / 8.7"; Внатрешен дија�

DEN 167.84
RITEAV - 2 порта телефон RJ11 RJ12 и 2 порта Cat6 Ethernet Wallидна плоча - не'рѓосувачки челик/сива Ново
RITEAV - 2 порта телефон RJ11 RJ12 и 2 порта Cat6 Ethernet Wallидна плоча - не'рѓосувачки челик/сива

Врска со алатки Само приклучете го еден кабел во предниот дел и еден во задниот дел на секоја порта...

DEN 2.00
ОСД аудио 4 зона за избор на прекинувач за прекинувач на звучникот на звучникот ISS4 Ново
ОСД аудио 4 зона за избор на прекинувач за прекинувач на звучникот на звучникот ISS4

Квалитет на звук : Селекторот на звучникот со голема моќност е ефикасен начин за дистрибуција на музика

DEN 1.33
Vanco 280707 4 x 4 HDMI Matrix Selector Префрлување над 2 UTP со контрола на IR и RS232 Ново
Vanco 280707 4 x 4 HDMI Matrix Selector Префрлување над 2 UTP со контрола на IR и RS232

Сет за чипови со голема брзина што поддржува 3 D и 4 K x 2 K Единствениот дизајн на колото овозможува заштита

DEN 4639.84
Класична плоча на ICC со 2 порти за стил EZ®/HD во единечна банда, сива, сингл Ново
Класична плоча на ICC со 2 порти за стил EZ®/HD во единечна банда, сива, сингл

Конфигуриран за да одговара на стандардна кутија за единечна банда Конфигуриран за да одговара на стан�

DEN 0.33
Манли лаборатории ELOP+ стерео електро-оптички вакуумски цевки ограничувач/компресор Ново
Манли лаборатории ELOP+ стерео електро-оптички вакуумски цевки ограничувач/компресор

Манли лаборатории ELOP+ стерео електро оптички вакуумски ограничувач / компресор ограничена гаранција н�

DEN 3.00
SBSNH 4 влез 4 излезен дигитален мулти-канален 3,5 mm MP3 аудио сигнал прекинувач за прекинувач за Ново
SBSNH 4 влез 4 излезен дигитален мулти-канален 3,5 mm MP3 аудио сигнал прекинувач за прекинувач за

Мала големина и мала тежина, преносни и издржливи Главно се користи за префрлување на разни мултиканалн

DEN 910.40
3,5мм стерео приклучок, 3 пол, пакет од 10 - пластичен зафат за поправка на приклучокот за полнење со машки конектор Ново
3,5мм стерео приклучок, 3 пол, пакет од 10 - пластичен зафат за поправка на приклучокот за полнење со машки конектор

Совршена замена 3,5 мм приклучок за приклучок за приклучок аплицира за повеќето звучници, ПА рогови, ЦБ, �

DEN 239.84
AEXIT 1W 8 Поправка на звучникот Охм звучи Аудио магнет гласен звучник на звучникот на звучникот за засилувач Ново
AEXIT 1W 8 Поправка на звучникот Охм звучи Аудио магнет гласен звучник на звучникот на звучникот за засилувач

Име на производот : звучник на магнет; моќност : DC 6 V 1 W; Отпорност : 8 ом Тип : магнетски тип; ширина на дното

DEN 98.72
DRRI 3PIN MINI-XLR FEMALE до 3,5 mm TRS MALE Pro Lapel MIC Audio Cable Ново
DRRI 3PIN MINI-XLR FEMALE до 3,5 mm TRS MALE Pro Lapel MIC Audio Cable

Конектор A : Mini XLR Femaleенски приклучок Конектор Б : 3,5mmtrs машки приклучок Должина на кабелот : 30 см...

DEN 3.33
X-Ree 6pcs 8 Ohm 0.25W 29M_M DIA Надворешен магнет мини звучник на звучникот рог зелена (6 unids 8 Ново
X-Ree 6pcs 8 Ohm 0.25W 29M_M DIA Надворешен магнет мини звучник на звучникот рог зелена (6 unids 8

Име на производот : Магнетски звучник рог; моќност : 0 Отпорност : 8 ом; тип : надворешен магнет Облик : круг;

DEN 0.33
SXYLTNX HDMI SPLITTER 4K HDMI прекинувач дво-насока 1x2/2x1 адаптер HDMI менувач 2 во 1 надвор за прекинувачот PS4 Ново
SXYLTNX HDMI SPLITTER 4K HDMI прекинувач дво-насока 1x2/2x1 адаптер HDMI менувач 2 во 1 надвор за прекинувачот PS4

14 GHz и 5 GHz двоен опсег.1000 Mbps USB адаптер за етернет со порта 3*USB3.0 SD / Micro SD картички читач на картички Поддршк

DEN 1.67
Letaosk 3pin приклучок T700306063326 o Машки адаптер за кабел од 3,5 мм Jackек aux одговара за мотоцикл Honda Goldwing Ново
Letaosk 3pin приклучок T700306063326 o Машки адаптер за кабел од 3,5 мм Jackек aux одговара за мотоцикл Honda Goldwing

Главна боја : црна; Материјал : Пластичен материјал : пластика и метал Големина : приближно...

DEN 1128.00
3 VGA интерфејс конектори Информациите за приклучокот на wallидната плоча Coverидна плоча за лични плочи VGA Keystone Ново
3 VGA интерфејс конектори Информациите за приклучокот на wallидната плоча Coverидна плоча за лични плочи VGA Keystone

Содржина на пакетот : 1 единечна wallидна плоча со модули и 2 завртки Големина : 86 * 86 mm (3,39 * 3,39 in), боја : бела, �

DEN 1276.80
Заштита на прекинувачот за прекинувач на звучникот OSD 8 Зона, Импеданс за заштита Ново
Заштита на прекинувачот за прекинувач на звучникот OSD 8 Зона, Импеданс за заштита

Контрола на зоната : Овој селектор на звучникот со висока моќност е ефикасен начин за дистрибуција на му

DEN 1119.84
Aux Cord for iPhone,3.3FT iPhone Aux Cord,[Apple MFi Certified] Lightning to 3.5mm Aux Audio Nylon Braided Ново
Aux Cord for iPhone,3.3FT iPhone Aux Cord,[Apple MFi Certified] Lightning to 3.5mm Aux Audio Nylon Braided

♫ 【Apple MFI Сертифициран DAC чип】 : Премиумот 3,5 mm AUX кабел е сертифициран од Apple за да ги исполни цврстите ба�

DEN 0.33