JRDHGRK 3D Телефонски екранот Стероскопски филм Видео Видео десктоп со десктоп 8 инчи за засилување на засилување на држачот на мобилниот телефон

JRDHGRK 3D Телефонски екранот Стероскопски филм Видео Видео десктоп со десктоп 8 инчи за засилување на засилување

DEN 1.67

Ново

Залиха

Екранот е зголемен 2-4 пати за да ги направи работите појасни и да го намалат напрегањето на очите Многу погоден за гледање филмови со висока дефиниција и читање, овој едноставен уред е многу погоден за гледање филмови и зумирање на мобилни телефони. Ако користите мобилен телефон за да прочитате книга, можете исто така да го користите за да го зголемите текстот, така што очите нема да бидат нервозни за да го прочитате малиот текст. Ако сте на овој идеален воз и патување со авион, можете да седите и да го гледате омилениот филм. Преклопување на штандот, ултра-тенок дизајн, лесен за носење, овој уред е многу погоден за визуелно оштетените и старите лица да ги користат, можат да читаат весници и да шијат дома. Екранот е зголемен 2-4 пати за да ги направи работите појасни и да го намали напрегањето на очите. Многу погодни за гледање филмови со висока дефиниција и читање, овој едноставен уред е многу погоден за гледање филмови и зумирање на мобилни телефони. Ако користите мобилен телефон За да прочитате книга, можете исто така да ја користите за да го зголемите текстот, така што очите нема да бидат нервозни за да го прочитате малиот текст. Ако сте на овој идеален воз и патување со авион, можете да седите и да го гледате омилениот филм. Застанете, ултра-тенки дизајн, лесен за носење, овој уред е многу погоден за визуелно оштетените и старите лица да ги користат, можат да читаат весници и да шијат дома. Рака, и 3Д видео зумирање на видео за мобилни телефони ги штити очите. Спецификација : Материјал : Кожа + акрилни леќи : 19.2*12,2 см/7,6*4,8 инчи во категорија : 105 грамагнификација : 2-4 временски примероци модели : 8 инчесапликатни сценарија што може да се применуваат : Десктопација Вклучено : 1*Вклучен : 1*Вклучен : 1* Засилувачи на мобилен телефон : 1. Ние нудиме јасни слики и нудиме измерени вредности колку што е можно повеќе. Проверете што е можно повеќе за да бидете сигурни дека предметот е она што ви треба. Поради рачно мерење, оставете разлика од 0,5-1 инчи. (1 инч = 2,54 см) 3. Поради различни компјутерски екрани, вистинската боја може да биде малку различна од сликата на списокот.

Material: leather + acrylic lens
Size: 19.2*12.2 cm/7.6*4.8 inches
Weight: 105 grams
Magnification: 2-4 times
Applicable models: 8 inches
Applicable scenarios: desktop
Package Included:
1*Mobile phone amplifier:
notes:
1. We provide clear pictures and provide measured values ​​as much as possible. Please check as much as possible to make sure that the item is what you need.:
2. Due to manual measurement, please allow 0.5-1 inch difference. (1 inch=2.54cm):
3. Due to different computer screens, the actual color may be slightly different from the list picture. Thank you for your understanding.:
thank you for understanding. :

Производи во категоријата

CZKE Гумен Ремен За Huawei Gt 2 Нараквица За Samsung Galaxy Watch 3 45mm Опрема S3 Граница 22mm Часовник Ново
CZKE Гумен Ремен За Huawei Gt 2 Нараквица За Samsung Galaxy Watch 3 45mm Опрема S3 Граница 22mm Часовник

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на дол

DEN 1.33
Игла Пенкало За Допир Мислам TPC173-W211-Куршум Капацитивни Игла, Мини Игла Пенкало со Клучеви Јамка За Допир Мислам Ново
Игла Пенкало За Допир Мислам TPC173-W211-Куршум Капацитивни Игла, Мини Игла Пенкало со Клучеви Јамка За Допир Мислам

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се �

DEN 191.20
Ongонгџијуан 10-пакет чиста магична автомобилска подлога не лизгачки лепки за лепила за лепило за лепило за мобилни Ново
Ongонгџијуан 10-пакет чиста магична автомобилска подлога не лизгачки лепки за лепила за лепило за лепило за мобилни

Боја : Јасна Големина : 13cmx7cm Го држи вашиот детектор на радарот безбеден и на место додека возите! Лесно м

DEN 1.67
XXXDXDP лесен мини мобилен телефон Трипод Преносен тример селфи стап Универзален мобилен телефон стол за смартфон Ново
XXXDXDP лесен мини мобилен телефон Трипод Преносен тример селфи стап Универзален мобилен телефон стол за смартфон

Цврст и изработен од пластика Овој разноврсен штанд за биро е широко компатибилен со повеќето паметни т

DEN 0.33
TICKAS 2-во-1 LED Прстен Светло Со Држач За Мобилен Телефон Стојат За Живо Поток Шминка Самостојно Снимање Ново
TICKAS 2-во-1 LED Прстен Светло Со Држач За Мобилен Телефон Стојат За Живо Поток Шминка Самостојно Снимање

Led прстен светлината карактеристики 3 видови на температури во боја и 10 нивоа на осветленост, за да се за�

DEN 2.33
Додатоци за мобилни телефони Kuyyfds, магнетски монтирање на воздухот, Универзален држач за монтирање на автомобили Ново
Додатоци за мобилни телефони Kuyyfds, магнетски монтирање на воздухот, Универзален држач за монтирање на автомобили

Едноставно и погодно : монтирање на автомобили е лесен за употреба, дизајнот е едноставен и комплемента�

DEN 1560.00
Broonel Silver Fine Point Digital Active Stylus Pen компатибилен со LG Gram 2 in1 14T990 Ново
Broonel Silver Fine Point Digital Active Stylus Pen компатибилен со LG Gram 2 in1 14T990

Дизајниран да работи и со i OS и Android таблет компјутер и паметни телефони Електронски активен стилус изгр�

DEN 875.20
Успех4спорт Пренослив Полнач За Патување Со Батерииa Работи За Samsung SPH-L720ZWRBST и Повторно Полнач За Итни Ново
Успех4спорт Пренослив Полнач За Патување Со Батерииa Работи За Samsung SPH-L720ZWRBST и Повторно Полнач За Итни

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 1446.40
Heromiracle Компатибилен со iPhone 14 pro заштитник на екранот 2 Пакет Огледало Анти-Сино Светло Калено Стакло Ново
Heromiracle Компатибилен со iPhone 14 pro заштитник на екранот 2 Пакет Огледало Анти-Сино Светло Калено Стакло

●28° Заштита На Приватноста ● заштитник на екранот За Приватност Специјално дизајниран компатибилен с�

DEN 1.67
ЕЛИЗА &засилувач; ФОНДА CP492 USB Полнење Порта Кристал Анти Прашина Приклучок Мали Круг Почетна Буква K Телефон Ново
ЕЛИЗА &засилувач; ФОНДА CP492 USB Полнење Порта Кристал Анти Прашина Приклучок Мали Круг Почетна Буква K Телефон

USB Порта или Приклучок За Полнење Кристал Анти Прашина ПриклучокПогоден за сите производи На Apple со Молњ

DEN 1.33
Frdern Alpine Loop Најлон ленти компатибилни со Apple Watch Ultra 49mm 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, прилагодлива Ново
Frdern Alpine Loop Најлон ленти компатибилни со Apple Watch Ultra 49mm 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, прилагодлива

【Компатибилни модели】 Солидните алпиниски јамки опсези компатибилни со Apple Watch Ultra, Series 8, Series 7, Series 6, Serie

DEN 1.33
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со mobiledemand xTablet T1690-Капацитивно Пенкало Со Финетуш, Супер Прецизно Ново
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со mobiledemand xTablet T1690-Капацитивно Пенкало Со Финетуш, Супер Прецизно

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со мобилно Барање x Tablet T1690 Ова невер

DEN 1.67
Заштитник на екранот Skinomi компатибилен со Apple Watch Series 8/7 Clear Techskin TPU Antiubbull HD HD филм Ново
Заштитник на екранот Skinomi компатибилен со Apple Watch Series 8/7 Clear Techskin TPU Antiubbull HD HD филм

Заштитник на екранот Techskin компатибилен со Apple Watch Series 7 (41mm) е специјално дизајниран со употреба на прециз

DEN 2.33
Супершилдз Дизајниран За Xiaomi Redmi 7 Заштитник На Екранот Од Калено Стакло, Против Гребење, Без Меурчиња Ново
Супершилдз Дизајниран За Xiaomi Redmi 7 Заштитник На Екранот Од Калено Стакло, Против Гребење, Без Меурчиња

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се

DEN 2.33
Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm, Galaxy Watch Active 2 40mm 44mm, Galaxy Watch Ново
Компатибилен за Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm, Galaxy Watch Active 2 40mm 44mm, Galaxy Watch

❀ 【Гаранција за живот】 24 месеци гаранција за безусловна наплата или замена, ве молиме контактирајте н�

DEN 2.00
Yuuand Youth Watch Smart Cover for Amazfit Bip Watch Cover Cover Cover Cover Cover Moft TPU заштита Силиконски Ново
Yuuand Youth Watch Smart Cover for Amazfit Bip Watch Cover Cover Cover Cover Cover Moft TPU заштита Силиконски

Времето на испорака е на 1520 дена, забрзаното време на испорака е 38 дена Почитуван клиент, тоа е наша голе�

DEN 1444.80
Ултра Јасен Заштитник На Екранот за iPhone 12 Pro Max Со Универзален Порамнувач, 2,5 D Edge, 9H Заштитен Ново
Ултра Јасен Заштитник На Екранот за iPhone 12 Pro Max Со Универзален Порамнувач, 2,5 D Edge, 9H Заштитен

Ултра јасно : преносливоста на светлината на заштитникот на екранот е над 98%,што го одржува екранот јасе�

DEN 1.67
HKFG селфи прстен светло со 3 режими на светлина и 10 ниво на осветленост за паметен телефонски фотографија/шминка/блоге Ново
HKFG селфи прстен светло со 3 режими на светлина и 10 ниво на осветленост за паметен телефонски фотографија/шминка/блоге

Model Модел на статив】Триподот усвојува брзо заклучување на флип и пондерирана база на статив за да се зг�

DEN 1016.00
USB C полнач за wallидови, 2-пакувања PD+QC3.0 20W Двојна порта Тип Ц Брзо полнење Блок Компатибилен со iPhone 13 12 Ново
USB C полнач за wallидови, 2-пакувања PD+QC3.0 20W Двојна порта Тип Ц Брзо полнење Блок Компатибилен со iPhone 13 12

3x Брзо полнење : Полначот со двојна порта од 20 W, опремена со USBC (испорака на електрична енергија) и USBA (брз

DEN 232.00
AC Dynamic Wireless Charger Stand Pad for iPhone 13 Pro/12 Pro Max Fast Wireless Charge за Samsung S20+/S20, Брза електроцентрала Ново
AC Dynamic Wireless Charger Stand Pad for iPhone 13 Pro/12 Pro Max Fast Wireless Charge за Samsung S20+/S20, Брза електроцентрала

⚡4 Режими на паметно полнење ⚡ Напредна технологија автоматски го открива вашиот уред, испорачувајќи 4

DEN 1.67
Галакси С10 Плус Врата За Замена На Капакот На Задното Стакло Со Објектив И Рамка На Фотоапаратот Ново
Галакси С10 Плус Врата За Замена На Капакот На Задното Стакло Со Објектив И Рамка На Фотоапаратот

●Компатибилен : € Galaxy S10+ Плус SMG975 Сите Verison_®Внимание : не се вклопуваат S10® Quality Quality : ® Задниот Капак Изр

DEN 271.84
4 еез Телефонски Ремен Со Монистра Ремен За Рачен Зглоб Шарм За Лице Со Монистра Овошје Ѕвезда Бисер Виножито Боја Ремен Ново
4 еез Телефонски Ремен Со Монистра Ремен За Рачен Зглоб Шарм За Лице Со Монистра Овошје Ѕвезда Бисер Виножито Боја Ремен

Големина : 2630 см Изработени од Вештачки бисер, акрилни монистра и полимерна глина Различни форми и стило

DEN 0.67
Двојна ФИОКА ЗА СИМ Картичка За OnePlus 9 Pro LE2121 Носител НА SIM Картичка ЗА LE2121 Sim Картичка Замена Ново
Двојна ФИОКА ЗА СИМ Картичка За OnePlus 9 Pro LE2121 Носител НА SIM Картичка ЗА LE2121 Sim Картичка Замена

Компатибилен со : One PlPro LE2121 LE2125 LE2123 LE2120 LE2127 Само помош со поправка оштетени Сим Картичка Послужавник, Не �

DEN 92.32
ЕКИНС За Епл Гледајте Бенд Серија 7 45мм Модификација Мод Комплет Часовник Ремен За Мажи Легура Часовник Ново
ЕКИНС За Епл Гледајте Бенд Серија 7 45мм Модификација Мод Комплет Часовник Ремен За Мажи Легура Часовник

100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот, една големина одговара н

DEN 2.67
Супершилдз Дизајниран За Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Моторола, Против Гребење, Без Меурчиња Ново
Супершилдз Дизајниран За Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Моторола, Против Гребење, Без Меурчиња

Направено од висококвалитетно калено стакло со 100% лепила без меурчиња за лесна инсталација и максималн

DEN 1.00
Boxwave® Mount Mount за Xiaomi Mi Mi Mix Fold [Magnetomount Clip] Метален автомобил воздух отвори силен магнет Ново
Boxwave® Mount Mount за Xiaomi Mi Mi Mix Fold [Magnetomount Clip] Метален автомобил воздух отвори силен магнет

⚓ [Прво безбедност] Клипот Magnetomount го олеснува одговорот на повиците, користете ги вашите GPS или да свири�

DEN 159.20
Кабел за полнач на iPhone на обокс 3pack 6ft iPhone Chable +2pack 6ft тип C до iPhone кабел компатибилен со Ново
Кабел за полнач на iPhone на обокс 3pack 6ft iPhone Chable +2pack 6ft тип C до iPhone кабел компатибилен со

【Што вклучува】 Овој пакет вклучува : 3pack 6ft iphone полнач за полнач и 2 пакет 6ft USB C i Phone за полнење кабел за i P

DEN 993.60
Сигил безжичен полнач за автомобили компатибилен со додатоци за BMW за x3 / x4 / x3m / x4m Сите модели.qi 15w Ново
Сигил безжичен полнач за автомобили компатибилен со додатоци за BMW за x3 / x4 / x3m / x4m Сите модели.qi 15w

【Додатоци за BMW на Сигил за применливи модели】 : (20182022) X3 / X3 M Сите модели (20172022) x4 / x4m Сите модели 【Компа�

DEN 0.67
ЏАНГЏУН Замена Делови Назад Со Кои Се Соочува Камера ЗА LG K8 Резервни Делови Ново
ЏАНГЏУН Замена Делови Назад Со Кои Се Соочува Камера ЗА LG K8 Резервни Делови

Добар Квалитет Резервни Замена Делови Поправете го Вашиот Скршен или Оштетен, направете вашиот телефон

DEN 165.44
Skinomi Заштитник На Екранот Компатибилен СО Lg Гласини Рефлекс Јасно TechSkin Tpu Анти-Меур HD Филм Ново
Skinomi Заштитник На Екранот Компатибилен СО Lg Гласини Рефлекс Јасно TechSkin Tpu Анти-Меур HD Филм

Tech Skin заштитник на екранот компатибилен Со LG Рефлекс На Гласини е специјално дизајниран со користење на

DEN 438.40
Игла Пенкало ЗА БСИ Компјутер Ппц-Ф19Б-Бт - Куршум Капацитивни Игла, Мини Игла Пенкало Со Клучеви Јамка ЗА Бси Ново
Игла Пенкало ЗА БСИ Компјутер Ппц-Ф19Б-Бт - Куршум Капацитивни Игла, Мини Игла Пенкало Со Клучеви Јамка ЗА Бси

? [НОВ НАДГРАДЕН МОДЕЛ] најдоброто само што стана подобро! Капацитивното Игла со Куршуми сега може да се �

DEN 1.67
Какуруки Печатени Силиконски Бенд Со Шарм Декор Компатибилен Со Епл Часовник Бенд 38мм 40мм 41мм 42мм 44мм Ново
Какуруки Печатени Силиконски Бенд Со Шарм Декор Компатибилен Со Епл Часовник Бенд 38мм 40мм 41мм 42мм 44мм

Quell Design®Врежаните опсези на apple watch се ласерски врежани со прилагодени иконски обрасци на пеперуткаСеко�

DEN 159.84