AmLink 4 во 1 магнетски безжичен полнач, брза станица за безжично полнење за iPhone 14/13/12/11/Pro/XS/XS MAX/XR/X/SE/8/8 PLUS, Apple Watch 8/7/6/SE/SE/ 5/4/3/2, AirPods 3/2/Pro

AmLink 4 во 1 магнетски безжичен полнач, брза станица за безжично полнење за iPhone 14/13/12/11/Pro/XS/XS

DEN 3.33

Ново

Залиха

【Надграден брз 4-во-1 безжичен полнач】 Станицата за безжично полнење Am Link е специјално дизајнирана за i Phone, Apple Watch и Air Pods, само ставете го вашиот уред на површината за магнетна вшмукување за да уживате во брзо безжично полнење Исклучителна и нова појава со висококвалитетна површина што не се лизга, ексклузивни магнетни позиции за i Phone, Apple Watch и Air Pods плус USB порта за брзо полнење, дури и ако мобилниот телефон не поддржува безжично магнетно полнење, може да се користи и. Дизајнот 4-во-1 ви дава флексибилност да ги наплаќате вашите уреди во секое време, каде било. 【Повеќекратни безбедни и ефикасни заштити】 Нашиот безжичен полнач е официјално сертифициран од FCC/CE/ROHS, со вградена заштита за преоптоварување, преку тековна заштита и прекумерна заштита на температурата, како и функција за откривање на странски предмети. Вградена супер силна магнетна апсорпција чиста јадро од бакарна жица, може автоматски да се апсорбира кога се става на мобилен телефон или гледање, и нема да падне кога ќе се постави хоризонтално или вертикално.0 сертифициран адаптер за брзо полнење, може да поддржи брзо полнење со i Phone од 15 W и повеќекратни заштитни заштити за да го заштитите вашиот уред од штета. 【Универзална компатибилност и пријателски расположен】】 Qi стандард е компатибилен со моделите на i Phone 8 и горе серии, Apple Watch Series и Air Pods 3/2/Pro (само за верзијата за безжичен полнач на Air Pods). Забележете дека функцијата за магнетско вшмукување на штандот за безжично полнење е погодна само за уредите за серии на i Phone 14/13 /12, за други уреди кои поддржуваат безжично полнење, се препорачува да се користи магнетниот прстен за вшмукување вклучен во пакетот за да се прикачи на Телефонот или случајот за лесно полнење. Индукциското растојание на магнетно полнење може да достигне 5мм/0,2 ”, извадете ги магнетните или металните додатоци на телефонскиот случај за да го отворите брзото и стабилно искуство за безжично полнење. 【Интелигентен и иновативен дисплеј за индикатори на LED】 Дизајнот на романската форма е исклучителен и уникатен, а повеќе уреди може да се користат во еден. Откако ќе се вклучи, светлината на индикаторот се претвора во сина боја во состојба на подготвеност и се претвора во зелена боја при полнење, дозволувајќи ви да го пратите работниот статус во секое време. Овој безжичен полнач е најдобриот додаток за полнење за работна површина и кревет. Може да ви помогне да се ослободите од неуредните кабли за податоци, да не заземате простор, е лесен и лесен за носење и може да се користи кога работите и студирате дома или во канцеларија. Без разлика дали е поставено вертикално или хоризонтално, може да се користи флексибилно и да ги наполни вашите уреди, правејќи го вашиот живот попаметен. 【Уживајте во она што го добивате】 Нашиот пакет вклучува 1 x безжичен полнач, кабел за брзо полнење од 1 x тип-c, налепници за магнетски прстен од 2 x и упатство за упатства 1 x. Безжичниот полнач е совршена декорација за вашата домашна работна површина и канцелариска маса и практичен подарок за вашето семејство и пријатели. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме задоволителни производи и услуги и го сакаме она што го добивате од Am Link. 【Надграден брз 4-во-1 безжичен полнач】 Станицата за безжично полнење Am Link е специјално дизајнирана за i Phone, Apple Watch и Air Pods, само ставете го вашиот уред на површината за магнетна вшмукување за да уживате во брзо безжично полнење. Исклучителна и нова појава со висококвалитетна површина што не се лизга, ексклузивни магнетни позиции за i Phone, Apple Watch и Air Pods плус USB порта за брзо полнење, дури и ако мобилниот телефон не поддржува безжично магнетно полнење, може да се користи и. Дизајнот 4-во-1 ви дава флексибилност да ги наплаќате вашите уреди во секое време, каде било. 【Повеќекратни безбедни и ефикасни заштити】 Нашиот безжичен полнач е официјално сертифициран од FCC/CE/ROHS, со вградена заштита за преоптоварување, преку тековна заштита и прекумерна заштита на температурата, како и функција за откривање на странски предмети.

Производи во категоријата

Приклучок за полнач Компатибилен Со Fitbit Sense/Sense 2/Верса 3/Верса 4, Држач За Магнетен Полнач со USB Ново
Приклучок за полнач Компатибилен Со Fitbit Sense/Sense 2/Верса 3/Верса 4, Држач За Магнетен Полнач со USB

Лесните мора да го постават часовникот при полнење како што побара пристаништето за оригинален полнач,

DEN 175.84
Држач За Магнетни Телефонски Прстени зили, Држач За Магнетни Телефонски Прстени За Магсафе, Држач За Магнетни Телефонски Ново Попусти
Држач За Магнетни Телефонски Прстени зили, Држач За Магнетни Телефонски Прстени За Магсафе, Држач За Магнетни Телефонски

(ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!) ПРВО Закачете го металниот прстен (во пакувањето) на задниот дел од куќиштето на телефон�

DEN 191.84
(4 Пакување)Кожна Лента За Галакси Часовник 5 Про 45мм/4 Класични 46мм 42мм Ленти, О. Б. О 20мм Ремен Ново
(4 Пакување)Кожна Лента За Галакси Часовник 5 Про 45мм/4 Класични 46мм 42мм Ленти, О. Б. О 20мм Ремен

Затворање на бравата €4 Пакет Двослоен Дизајн На Кожа ● бендот компатибилен Со (2022) Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm И G

DEN 2.67
Телефонски држач за статив, адаптер за ротација на мобилен телефон од 360 степени, држач за клип за Ново
Телефонски држач за статив, адаптер за ротација на мобилен телефон од 360 степени, држач за клип за

Дупки за завртки од 1 / 4 и порти за ладни чевли : Телефонскиот статив монтирање е дизајнирано со стандард�

DEN 127.52
Criacr 3 во 1 Магнетски преклопен безжичен полнач, станица за безжично полнење за патување, компатибилна Ново
Criacr 3 во 1 Магнетски преклопен безжичен полнач, станица за безжично полнење за патување, компатибилна

3 【3 во 1 безжичен полнач】 3 во 1 безжичен полнач интегрира три модули за полнење за мобилни телефони, слу�

DEN 0.67
3Д ВР Очила, 360 ° Панорамски Извонредно Искуство Виртуелна Реалност Очила Слушалки, За Видео Филмови &засилувач; Ново
3Д ВР Очила, 360 ° Панорамски Извонредно Искуство Виртуелна Реалност Очила Слушалки, За Видео Филмови &засилувач;

●360 ° извонредно искуство во тродимензионален простор ● висококвалитетната VR содржина ќе ве доведе во

DEN 0.33
KQOO Нараквица Додатоци Часовник 22mm За Xiaomi Haylou Соларни ls05 Паметен Часовник Меки Силиконски Ново
KQOO Нараквица Додатоци Часовник 22mm За Xiaomi Haylou Соларни ls05 Паметен Часовник Меки Силиконски

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 222.24
Tiesome 6PCS преклопен мобилен телефон, повеќе-агол на џебниот телефон, преносен универзален биро за Ново
Tiesome 6PCS преклопен мобилен телефон, повеќе-агол на џебниот телефон, преносен универзален биро за

【Уникатен дизајн】 Едноставен дизајн и опремено со добра подлога против лизгање, и ова го спречува да с�

DEN 1.67
Љубов Среќен Денот На Вљубените Црвен Телефон Паричник Чанта Виси Мобилни Торбичка Црн Џеб Ново
Љубов Среќен Денот На Вљубените Црвен Телефон Паричник Чанта Виси Мобилни Торбичка Црн Џеб

Големина : 10,2 см х 19,5 см(4 инчи х 8 инчи) Класификација : Висечка Чанта, Мобилна Торбичка, Џеб...

DEN 1171.20
Spigen Gan III 652 65W 2 Порта Компактен преклопен двојна USB C полнач PD PD PPS Брзо полнење блок адаптер Ново
Spigen Gan III 652 65W 2 Порта Компактен преклопен двојна USB C полнач PD PD PPS Брзо полнење блок адаптер

Наплатете два уреди одеднаш : со единечна USBC порта, испорачува до 65 W PD и 45 W PPS супер брзо полнење 2 Додека �

DEN 0.33
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Ориент RN-KU0004N TPU филм SmartWatch Smart Watch Ново
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Ориент RN-KU0004N TPU филм SmartWatch Smart Watch

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 201.44
Јапонски стил Симпатична мобилна мобилен телефон држач за софи перница перница, лулка, додатоци за стоење, компатибилен Ново
Јапонски стил Симпатична мобилна мобилен телефон држач за софи перница перница, лулка, додатоци за стоење, компатибилен

【Добар квалитет】 Нашите производи се изработени од густ памук, така што дури и мазната површина нема д�

DEN 281.44
[4-Пакети] Заштитник НА Екранот ЗА Приватност НА ГЛБЛАУК Компатибилен за Apple Watch 44mm Se Серија 6/5/4, Ново
[4-Пакети] Заштитник НА Екранот ЗА Приватност НА ГЛБЛАУК Компатибилен за Apple Watch 44mm Se Серија 6/5/4,

Специјално Дизајниран : Погоден За Серијата Apple Watch 4 5 6 SE 44mm ве Молиме имајте предвид Дека мат мекиот зашт

DEN 0.33
Boxwave Car Mount Компатибилен со Letv Y1 Pro - X -прекинувач за монтирање на автомобили, монтиран автомобил за монтирање Ново
Boxwave Car Mount Компатибилен со Letv Y1 Pro - X -прекинувач за монтирање на автомобили, монтиран автомобил за монтирање

? [Едноставен и лесен за употреба] Монтирање на автомобили во Boxwave компатибилно со Letv Y1 Pro Користејќи едно

DEN 0.67
Телефонскиот штанд Ladumu изработен од челик лесен за употреба мобилен телефон, преклопен за канцеларија за преносен Ново
Телефонскиот штанд Ladumu изработен од челик лесен за употреба мобилен телефон, преклопен за канцеларија за преносен

Тоа е мал, преносен, севоеден држач што се склопува и се држи до задниот дел на телефонот Лесен за употре�

DEN 262.40
Anlinser Компатибилен со Apple Watch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Жени Мажи Реверзибилна Магнетна Ново
Anlinser Компатибилен со Apple Watch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Жени Мажи Реверзибилна Магнетна

①Компатибилни со сите Модели € anlinser smart watch bands се компатибилни Со Apple Watch Ultra 49mm и apple Watch series 8, серија 7, се�

DEN 497.60
Слушалките за TEK Styz компатибилни со OnePlus Nord N20 5G во уво Bluetooth 5.0 безжичен слушалки, IPX3 водоотпорни, Ново
Слушалките за TEK Styz компатибилни со OnePlus Nord N20 5G во уво Bluetooth 5.0 безжичен слушалки, IPX3 водоотпорни,

✅ultraмала, IPX3 водоотпорна, лесна и загарантирана компатибилна со вашиот One PlNord N20 5 G, двојниот бучава што г

DEN 0.67
Lxxsh Телефонски глава за монтирање на сите паметни телефони Универзален адаптер Поврзете ја лентата за градите на Ново
Lxxsh Телефонски глава за монтирање на сите паметни телефони Универзален адаптер Поврзете ја лентата за градите на

LT може да се преврти напред и назад за да се прилагоди, аголот на стрелање по своја волја Погодно за возе�

DEN 2.67
Прекрасен цветен букет автомобил Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони, Ново
Прекрасен цветен букет автомобил Телефонски монтирање на рацете бесплатни воздушни отвори за мобилни телефони,

Апс Направени во САД или увезени Материјал држачот на телефонот за вентилатор за автомобили е изработе

DEN 271.84
Wannap Магнетни Безжични Полнење Magsafe Прстен-6 ПАРЧИЊА, Ултра-Тенок Magsafe Налепница, Компатибилен Ново
Wannap Магнетни Безжични Полнење Magsafe Прстен-6 ПАРЧИЊА, Ултра-Тенок Magsafe Налепница, Компатибилен

Метален прстен За магсафе или Компатибилен Со магнетен полнач За безжичен автомобил Магсафе Металниот

DEN 143.84
[2+2 Пакет] Галакси С22 Ултра Екран Заштитник Вклучуваат 2 Пакет Калено Стакло Заштитник На Екранот + 2 Пакет Ново
[2+2 Пакет] Галакси С22 Ултра Екран Заштитник Вклучуваат 2 Пакет Калено Стакло Заштитник На Екранот + 2 Пакет

●Дизајниран За Samsung Galaxy S22 Ultra 5 G® : Совршено Вклопување и Целосна Покриеност овој заштитник на екранот ќ�

DEN 191.84
Комплет за модификација на луксузни јаглеродни влакна на Velore за Apple Watch Ultra 49mm за iWatch 8 7 6 5 4 SE 45mm Ново
Комплет за модификација на луксузни јаглеродни влакна на Velore за Apple Watch Ultra 49mm за iWatch 8 7 6 5 4 SE 45mm

Земја како етикетирана 【Луксузен дизајн】 Висококвалитетна лесна јаглеродна влакна кутија, мека силик

DEN 3.33
5 во 1 станица за полначи на магнетна безжична полнач со ноќно светло за iPhone 14,13,12 Pro/Max/Mini/Plus, Apple Ново
5 во 1 станица за полначи на магнетна безжична полнач со ноќно светло за iPhone 14,13,12 Pro/Max/Mini/Plus, Apple

Ставете го вашиот i Phone на уредот хоризонтално или вертикално за да го наполнете веднаш, компатибилен со

DEN 1454.40
Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Leadpad Legacy S - Rinllight SelfiePod, Selfie Stick Extendable Ново
Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Leadpad Legacy S - Rinllight SelfiePod, Selfie Stick Extendable

? [Вклучено] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Legacy Legacy S Се е за осветлувањето! Станете Интернет star

DEN 2.67
Wingle Мек Tpu Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 4 Екран Заштитник Случај 44mm, 4 Пакет Блинг Кристално Дијамант Ново
Wingle Мек Tpu Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 4 Екран Заштитник Случај 44mm, 4 Пакет Блинг Кристално Дијамант

Сребрена / Розова Злато / Розова / Јасно, Црна / Розова Злато / Розова / Јасно Црна / Сребрена / Розово Злато /

DEN 191.84
O Азбука портокалово овошје симпатична шема квадратна мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок Ново
Краток кабел за MicroUSB компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III 4G LTE со полнење со голема брзина. Ново
Краток кабел за MicroUSB компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III 4G LTE со полнење со голема брзина.

✅short и преносен кабел компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S III 4 G LTE е уникатен и супериорен сите други! ✅ [Изве

DEN 159.84
EYHLKM 8.2 ИНЧЕН 3d Мобилен Телефон Екран Лупа Видео Засилувач Држач За Држач Со Филмска Игра Лупа Преклопен Држач Ново
EYHLKM 8.2 ИНЧЕН 3d Мобилен Телефон Екран Лупа Видео Засилувач Држач За Држач Со Филмска Игра Лупа Преклопен Држач

Направете екранот да се зголеми 23 пати, сликата е јасна и динамична Производот е едноставен и елегантен

DEN 3116.00
LYWHL [2+2 Пакет] за iPhone 14 Pro Max Заштитник На Екранот За Приватност Калено Стакло анти-Шпионски случај Ново Попусти
LYWHL [2+2 Пакет] за iPhone 14 Pro Max Заштитник На Екранот За Приватност Калено Стакло анти-Шпионски случај

За i Phone 14 Pro max 67 " 2 ПАРЧИЊА i Phone 14 Pro Max Заштитник На Екранот Со Калено Стакло За Приватност + 2 ПАРЧИЊА i Phone 1

DEN 127.84
De Billas Lux 24k злато позлатено 45мм IWatch Серија 7 Врска од не'рѓосувачки челик GPS LTE O2 обичај Ново
De Billas Lux 24k злато позлатено 45мм IWatch Серија 7 Врска од не'рѓосувачки челик GPS LTE O2 обичај

Iwatch Gold Custom 24 K Gold Iwatch Series 2 Ограничено сопствено издание 5 години гаранција за позлата Прилагодено од Де Б�

DEN 1281.60
Игла Пенкало За Inseego Mifi M2000 - EverTouch Капацитивни Игла, Влакна Врвот Капацитивни Игла Пенкало За Inseego Ново
Игла Пенкало За Inseego Mifi M2000 - EverTouch Капацитивни Игла, Влакна Врвот Капацитивни Игла Пенкало За Inseego

? [СТАБИЛНОСТ и СИЛА] пробив во технологијата на игла : Капацитивното Игла Со Евертуш има врв Од Фибермеш,

DEN 1.67
Sonix Hello Kittty Boba Case + Maglink Charger за Magsafe iPhone 13 Pro Ново
Sonix Hello Kittty Boba Case + Maglink Charger за Magsafe iPhone 13 Pro

[Телефонски случај] : Тестирана пад од 10 метри, подигнати страни на амортизација на шок, дупка со камера з

DEN 1168.00
Држач За Паричник За Магнетна Картичка LCYATSI со MagSafe за iPhone 12/13/14 Mini/Plus/Pro/Max, Држач За Картички Ново
Држач За Паричник За Магнетна Картичка LCYATSI со MagSafe за iPhone 12/13/14 Mini/Plus/Pro/Max, Држач За Картички

?[Компатибилен Со Сите Телефони И Куќишта] : овој паричник Магсафе доаѓа со дополнителен метален прстен �

DEN 3.33
Аиноп автомобил за вентилатор на вентилатор за монтирање 2022 држач за гравитација на мобилни телефони со клип за проветрување Ново