Panavise 797-14 14-инчен Uniflex Mount

Panavise 797-14 14-инчен Uniflex Mount

DEN 1.00

Ново

Залиха

АМПС-компатибилна плоча за монтирање Целокупната должина на монтирање (вклучувајќи ја и вратилото) е 14-инчи (355,6мм). Патентиран дизајн на нотка спречува флексибилното вратило да се изгуби од основата или плочката за монтирање. Двојно вратило на раната, винил обложена за тешка заштита. Основата може да се монтира вертикално или хоризонтално; вратилото лесно се навртува во која било конфигурација. АМПС-компатибилна плоча за монтирање. Целокупната должина на монтирање (вклучувајќи ја и вратилото) е 14-инчи (355,6мм). Патентиран дизајн на нотка спречува флексибилното вратило да се изгуби од основата или плочката за монтирање. Двојно вратило на раната, винил обложена за тешка заштита. Основата може да се монтира вертикално или хоризонтално; вратилото лесно се навртува во која било конфигурација. Панавизниот унификс на монтирање има двојни вратила за рани за максимална цврстина и континуирана сигурност. Поентата : тие остануваат таму каде што ги ставате! Овие монтирања се внимателно дизајнирани за тешка употреба. Шахтите нема да се изгубат и можат да се позиционираат и да се репозиционираат илјадници пати. На врвот со најкомпатибилната шема на плочата на главата преку пазарот за мобилна електроника (АМП), ова Flex вратило од 14 инчи е една од најпопуларните артикли за одржување на вашите засилувачи компатибилни уред.

Производи во категоријата

TKFDC Пренослив Мрзлив Држач За Мобилен Телефон Зголемувач НА Екранот 3D Филм 12 Инчен Засилувач Држач Ново
TKFDC Пренослив Мрзлив Држач За Мобилен Телефон Зголемувач НА Екранот 3D Филм 12 Инчен Засилувач Држач

12" закривен зголемувач на екранот на мобилниот телефон со висока дефиниција со мрзлива заграда и хауба �

DEN 2.67
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен со ВАШИОТ LG G Рампа 7.0 Со Сопствени Капацитивни Допир 3 Пакет! Ново
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен со ВАШИОТ LG G Рампа 7.0 Со Сопствени Капацитивни Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШАТА LG G Подлога 70 ја зголемува издржливоста и точноста на в

DEN 974.40
DJDLFA Diamond Crystal Case for Apple Watch 7 6 SE 40mm 44mm 41mm 45mm Iwatch Series 5 3 38mm 42mm Заштитни опфаќа жени Ново
DJDLFA Diamond Crystal Case for Apple Watch 7 6 SE 40mm 44mm 41mm 45mm Iwatch Series 5 3 38mm 42mm Заштитни опфаќа жени

Компатибилност Ултра серијалот за Apple Watch, ултратенкиот компјутер случај и овозможува брза и лесна инст�

DEN 513.60
PopSockets: PopGrip Со Заменливи Врвот За Телефони И Таблети-Емајл Ravenclaw &засилувач; Spoontiques Ново
PopSockets: PopGrip Со Заменливи Врвот За Телефони И Таблети-Емајл Ravenclaw &засилувач; Spoontiques

Производ 1 : нашиот издржлив Приклучок компатибилен со i Phone, Samsung и сите други уреди, ние го нарекуваме "Pop

DEN 1382.40
Телефонски зафат на Boxwave For Doogee N40 Pro - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот наклон на Ново
Телефонски зафат на Boxwave For Doogee N40 Pro - држач за навалување на Snapgrip, засилување на грбот наклон на

? [Телефонски зафат] Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snapgrip Овој мал

DEN 1.67
Дебел Мобилен Телефон Светлосен Клип СЕЛФИ ЛЕД Автоматски Флеш Мобилен Паметен Телефон Круг Пренослив Ново
Дебел Мобилен Телефон Светлосен Клип СЕЛФИ ЛЕД Автоматски Флеш Мобилен Паметен Телефон Круг Пренослив

Користењето подлога што не се лизга нема да му наштети на објективот на телефонот Нема повеќе грижи за в

DEN 2452.80
Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Телефонски монтирање за вентилатор за автомобил, држач за телефон со силна Ново Попусти
Co. Guanda Technologies Co., Ltd. Телефонски монтирање за вентилатор за автомобил, држач за телефон со силна

Надграден клип за вентилатори : Носителот на телефонот во Гванда за автомобил може да го задржи вашиот т

DEN 831.68
Докинг станица Kayjax Wood Телефон за мажи и жени со фиока -станица за организатори на организатори за Ново
Докинг станица Kayjax Wood Телефон за мажи и жени со фиока -станица за организатори на организатори за

Стилска станица за докинг на дрво w / фиока : Нашата дрвена телефонска станица со фиока за влечење е соврш

DEN 1.00
Yfqhdd Dock Charger USB Брзо полнење кабел база адаптер десктоп држач за држач за штанд Ново
Yfqhdd Dock Charger USB Брзо полнење кабел база адаптер десктоп држач за држач за штанд

Погоден за патници и деловен корисник Лесен за употреба, само поврзете го USB со полначот за компјутер ил�

DEN 4056.96
Yonput Pack-1 држач за држач за телефонски автомобили, 3-во-1 Универзален кука за впуштање на таблата за вшмукување Ново Попусти
Yonput Pack-1 држач за држач за телефонски автомобили, 3-во-1 Универзален кука за впуштање на таблата за вшмукување

? Одличен квалитет : Носителот е изработен од нано PU Sucction Cup + ABS материјал Клип рака силиконски заоблени в

DEN 207.84
ПРО Игла Пенкало Компатибилен Со Вашиот Леново Вибратор К5 Плус Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Ново
ПРО Игла Пенкало Компатибилен Со Вашиот Леново Вибратор К5 Плус Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна,

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Lenovo Vibe K5 Плус со зголемена издржливост и точност на вр�

DEN 649.60
[2 стаклен филм + 1tpu мека обвивка] За Motorola MOTO G 5G, еден 5g Ace стаклен филм Засилен стаклен заштитен Ново
[2 стаклен филм + 1tpu мека обвивка] За Motorola MOTO G 5G, еден 5g Ace стаклен филм Засилен стаклен заштитен

[Компатибилни модели] : Motorola MOTO G 5 G, еден 5g Ace tpu случај + калено стакло [Материјал] : Ултра тенка и ултра лес�

DEN 3.33
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Crestron TS-770-GV - Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врв На Влакна Ново
Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Crestron TS-770-GV - Капацитивно Игла Со Двоалтип, Врв На Влакна

? [ПЕНКАЛО Со Игла СО Две Во ЕДНО] Компатибилно Со Крестрон ТС770ГВ (7 инчи) Со два различни совети за игла б�

DEN 271.20
3drose геометриски боемски калеидоскоп мандала дизајн дизајн. - Телефонски ringsвони Ново
3drose геометриски боемски калеидоскоп мандала дизајн дизајн. - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 0.67
3drose текст врамен со описи на летото - Телефонски ringsвони Ново
3drose текст врамен со описи на летото - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1.33
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi 5s Плус Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3! Ново
Tek Styz Premium Pyllus Работи За Xiaomi Mi 5s Плус Со Прилагодено Капацитивно Пакување Со Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Xiaomi Mi 5s Плус ја зголемува издржливоста и точноста на в�

DEN 159.84
Трезор Модел Т Заштитник На Екранот, Boxwave® [ClearTouch Анти-Отсјај ] Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожа За Трезор Ново
Трезор Модел Т Заштитник На Екранот, Boxwave® [ClearTouch Анти-Отсјај ] Анти-Отпечаток Од Прст Мат Филм Кожа За Трезор

? [АНТИОТСЈАЈ] Два (2) Наградувани Заштитници Против Отсјај На Екранот, прецизно сечење за да одговараат н

DEN 0.33
ЗКМЕБ Рачен Стоечки Лупа За Полнење Со Осветлен Лупа За Читање Проверете Накит Скенирање Ново
ЗКМЕБ Рачен Стоечки Лупа За Полнење Со Осветлен Лупа За Читање Проверете Накит Скенирање

LED светла : 85x55mm 25x 8x лупа, 9 LED светла (7 супер светли LED светла и 2 УВ светла) Погоден за корисници со оштетен

DEN 4315.52
Смешен држач за телефон на Gorilla Car Mount Universal Clence Clamp за вентилатор за штанд на шофершајбната на Ново
Смешен држач за телефон на Gorilla Car Mount Universal Clence Clamp за вентилатор за штанд на шофершајбната на

Апс Направени во САД или увезени Материјал : Оваа смешна монтажа на телефон со автомобили е изработено о

DEN 271.84
Маалија Силиконски Ремен Ударен Браник За Ивоч Серија 7/СЕ/6/5/4 Бизнис Секојдневен Стил Часовник Ремен Ново
Маалија Силиконски Ремен Ударен Браник За Ивоч Серија 7/СЕ/6/5/4 Бизнис Секојдневен Стил Часовник Ремен

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата Висококвалитетен Материјал : куќиштето е изработено од ц

DEN 1900.32
Travelри Патува Повеќе, Дел За Телефонски Ремен За Телефонски Ремен, Универзално Јазиче За Телефонски Врски Без Ново
Travelри Патува Повеќе, Дел За Телефонски Ремен За Телефонски Ремен, Универзално Јазиче За Телефонски Врски Без

Чувајте го вашиот телефон безбеден и лесно достапен со Јазичето За Поуниверзална Телефонска Врска Moreри

DEN 1.00
Пенкало за стилови за индустриски компјутер Pro Got3187W-834-PCT-мини капацитивен стилус, мал гумен врв капацитивен Ново
Пенкало за стилови за индустриски компјутер Pro Got3187W-834-PCT-мини капацитивен стилус, мал гумен врв капацитивен

? [Universal] работи одлично на вашиот GOT3187 W834PCT и други капацитивни екрани на допир Напиши, допрете, цртајте!...

DEN 3.00
Поддршка за бирото Ladumu-Top W во форма на ултра-тенки алуминиумски легури мобилен телефон штанд мини форл за внатрешни Ново
Поддршка за бирото Ladumu-Top W во форма на ултра-тенки алуминиумски легури мобилен телефон штанд мини форл за внатрешни

Овој штанд за мобилни телефони е тенок и лесен, што не влијае на изработката на држење на вашиот телефон

DEN 1.67
fonefunshop Компатибилен со iPhone 12 Про-Магнетна Завртка Мат Телефон Поправка Расклопување Водич Ново
fonefunshop Компатибилен со iPhone 12 Про-Магнетна Завртка Мат Телефон Поправка Расклопување Водич

Поправките на телефонот и расклопувањето на телефонот се поедноставни со оваа практична магнетна подл�

DEN 255.84
Bluecraft Magsafe Телефон Прстен Носителот [Магнет/Бункер Прстен/Телефон Штанд], Пад Превенција, Магнетни Телефон Зафат, Ново
Bluecraft Magsafe Телефон Прстен Носителот [Магнет/Бункер Прстен/Телефон Штанд], Пад Превенција, Магнетни Телефон Зафат,

2во1 штанд и бункер прстен функција Функцијата за држач може да се користи и вертикално и хоризонтално, ш

DEN 635.04
Caifeng Поправка Замена Делови Гласен Звучник За Xiaomi Mi 5s Телефон Резервни Делови Ново
Caifeng Поправка Замена Делови Гласен Звучник За Xiaomi Mi 5s Телефон Резервни Делови

Замена Делови За Паметен Телефон Совршен Додаток За Поправка Сите Делови За Замена ќе бидат тестирани и

DEN 138.56
Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со Honor View 10 - држач за навалување на Snapgrip, засилување Ново
Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со Honor View 10 - држач за навалување на Snapgrip, засилување

? [Телефонски зафат] Телефонскиот зафат на Boxwave Компатибилен со Honor View 10 Намалете го заморот на паметните

DEN 2.67
Брунел Сребрена Мини Фина Точка Дигитално Активно Пенкало Компатибилно Со Acer Aspire 5 A515-52G-74VJ Ново
Брунел Сребрена Мини Фина Точка Дигитално Активно Пенкало Компатибилно Со Acer Aspire 5 A515-52G-74VJ

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 2.67
Двојна ФИОКА ЗА СИМ Картичка За OnePlus 9 Pro LE2121 Носител НА SIM Картичка ЗА LE2121 Sim Картичка Замена Ново
Двојна ФИОКА ЗА СИМ Картичка За OnePlus 9 Pro LE2121 Носител НА SIM Картичка ЗА LE2121 Sim Картичка Замена

Компатибилен со : One PlPro LE2121 LE2125 LE2123 LE2120 LE2127 Само помош со поправка оштетени Сим Картичка Послужавник, Не �

DEN 92.32
Machine DNYSYSJ 7 LCD екрана машина, таблет -екран сепаратор платформа за мобилен телефон сепаратор со двојна Ново
Machine DNYSYSJ 7 LCD екрана машина, таблет -екран сепаратор платформа за мобилен телефон сепаратор со двојна

【LCD сепаратор на екранот на допир】 Погоден е за продавници за поправка на мобилни телефони за одвојува�

DEN 2.00
3drose Благодарам давање честитки со Текст на БИДЕТЕ БИДЕ - Телефонски ringsвони Ново
3drose Благодарам давање честитки со Текст на БИДЕТЕ БИДЕ - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 832.00
Заштитник На Екранот Skinomi Компатибилен Со Motorola Q9h Чиста Techskin Tpu АНТИ-Меур HD Филм Ново
Заштитник На Екранот Skinomi Компатибилен Со Motorola Q9h Чиста Techskin Tpu АНТИ-Меур HD Филм

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен Со Motorola Q9h е специјално дизајниран со користење на прецизна т�

DEN 111.84
Стабилизатор на гимбал за паметен телефон, стабилизатор на телефон со 3 оски со статив, преклопен Ново Попусти
Стабилизатор на гимбал за паметен телефон, стабилизатор на телефон со 3 оски со статив, преклопен

【Иновативен дизајн на преклопување】 i Steady X, стабилизатор на преклопување со 3 оски за паметни телефони

DEN 1264.00
Краток Микробен Кабел Компатибилен со ВАШАТА ГРАВИТАЦИЈА на ЛЕДЕНИОТ МОБИЛЕН телефон 4.0 со Полнење со Ново
Краток Микробен Кабел Компатибилен со ВАШАТА ГРАВИТАЦИЈА на ЛЕДЕНИОТ МОБИЛЕН телефон 4.0 со Полнење со

●Краток и Пренослив Кабел Компатибилен со ВАШИОТ ЛЕДЕН МОБИЛЕН гравитација 40 е уникатен и супериорен с

DEN 3.33
Amizee 2 пакет компатибилен со Apple Watch Case Series 8 Series 7 41mm Series 6 SE 5 4 40mm, Ultra тенки Ново
Amizee 2 пакет компатибилен со Apple Watch Case Series 8 Series 7 41mm Series 6 SE 5 4 40mm, Ultra тенки

【Компатибилен модел】 Наменет за Apple Watch Series 8 / 7 41mm и Apple Watch Series SE (2020 / 2022) / 6 / 5 / 4 40мм Забелешка : Ве молиме,

DEN 159.84
Нараквица за куќиште на Apple Airtag, Нараквица за најлонска воздушна ознака за деца компатибилна со Apple Air Ново
Нараквица за куќиште на Apple Airtag, Нараквица за најлонска воздушна ознака за деца компатибилна со Apple Air

✔ 【Компатибилност】 Нараквицата со ознаки на воздухот е специјално дизајнирана за Air Tag 2021, што не е лес�

DEN 95.84
XMTXZYM Рачно Изработени Монистра Цвет Мобилен Телефон Синџир Рачен Кабел Боја Монистра Во Монистра Мобилен Ново
XMTXZYM Рачно Изработени Монистра Цвет Мобилен Телефон Синџир Рачен Кабел Боја Монистра Во Монистра Мобилен

Нанижани со цврсто најлонско јаже, не е лесно да се скршат Деликатен синџир на мобилни телефони со разли

DEN 3.00
Тимово Силиконски Држач Компатибилен Со Google Pixel Watch Полнач, Држач За Држач За Полнач Што Не Се Лизга Ново
Тимово Силиконски Држач Компатибилен Со Google Pixel Watch Полнач, Држач За Држач За Полнач Што Не Се Лизга

●Компатибилен Модел● : КОМПАТИБИЛЕН САМО СО Полнач За Часовници На Google Pixel НЕ е погодна за други модели.

DEN 654.40
Успех4спорт Пренослив Полнач За Патување Со Батерии Works работи За Samsung Galaxy Z Fold2 5G и Повторно Полнач Ново
Успех4спорт Пренослив Полнач За Патување Со Батерии Works работи За Samsung Galaxy Z Fold2 5G и Повторно Полнач

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 2.67
Хаиџун Мобилен Телефон Замена Делови Копче За Напојување Флексибилен Кабел За Oppo R1 R829T Flex Кабел Ново
Хаиџун Мобилен Телефон Замена Делови Копче За Напојување Флексибилен Кабел За Oppo R1 R829T Flex Кабел

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив Оваа лист�

DEN 246.40
Puccy 3 Pack Packecter заштитник на екранот, компатибилен со WOWTAC Choiknbo P25 1.69 Smart Watch Smartwatch Ново
Puccy 3 Pack Packecter заштитник на екранот, компатибилен со WOWTAC Choiknbo P25 1.69 Smart Watch Smartwatch

Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло TPU мате�

DEN 2.00
Zboost YX699 Професионален мерач на сигнал за монтери Ново
Zboost YX699 Професионален мерач на сигнал за монтери

Го чита нивото на сигнал за најдобро поставување на антена Помогнете му на инсталерот да ја идентификув

DEN 3.33