Приклучок за приклучок за usb c во wallиден полнач, 25W PD адаптер Супер брзо полнење на Samsung Charger Block за Galaxy S23 S23+ S23 Ultra A14 A13 A53 5G S22 S21 Fe S20 Z Flip 4 3 A03S A04S A02S A12 A12 A42 A21 A51 A71, iphone, iphone, ip

Приклучок за приклучок за usb c во wallиден полнач, 25W PD адаптер Супер брзо полнење на Samsung Charger Block за Galaxy

DEN 3.33

Ново

Залиха

25 W PD 30 Супер Брзо за брзо полнење блок за Samsung : Со адаптивна технологија за испорака на електрична енергија за брзо полнење 3.0, оваа поддршка за полнач на Samsung 25 W Супер брзо полнење за Samsung, полнење на Samsung Galaxy S22/S22 Ultra/S22 Plus/S21/S21 Fe/S20 Plus/ Белешка 20/A13 5 G/A53 5 G/Z Flip 3 5 G и повеќе телефони на Samsung од 0% до 100% за само 60 минути, 5x побрзо од стандардниот полнач на wallидот Samsung. USB C 25 W Samung Charger е направен за [супер брзо полнење] за Samsung Galaxy S23/S23 Ultra/S23 Plus/S20 FE 2022/S22/S22 Ultra/S21 FE 5 G/S21/S21 Ultra/S21 Plus/S20 FE/S20/ S20 Ultra/S20+/Note 20 10 9 8/S10 E S10 S10 S9 S8 Z Flip 4/Z Flip 3 5 G/Z FOLD 4 3 A14 A04 S A53 5 G A13 A03 S A02 S A12 A32 A52 A11 A21 A21 A51 A71, i Phone 14/14 Pro/14 Pro Max/14 Plus/SE/13/13 Pro/13 Pro Max/13 Mini/12/12 Pro Max/12 Mini/11/11 Pro/11 Pro Max/XR/XS/X/8, i Pad Pro 12.9/ 11 Google Pixel 7 Pro 6a 6 Pro 5 A 5 4 A 4 XL 3 A 3 XL 2. Компактен дизајн : 25 W Samsung Charger Брзо полнење со екстремно компактна големина и дизајн пријателски за патувања нема да ги заглави другите пристаништа на wallидот и се вклопува во џеб или торба Лесно без да зафаќа премногу простор. Корисна за дома, канцеларија и одмори. Безбедност Гурант : блокот за полнење на Samsung Type C внатрешни чипови со висок квалитет штити од кратки спојки, прекумерно загревање, прекумерна струја и преполнување. Супериорна безбедност Samsung Galaxy S22 Charger блок на кој можете да сметате. Што ќе добиете : 1pack 25w тип Ц супер брз wallиден полнач за Samsung (црна). Поткрепена со гаранција без загриженост од 12 месеци и услуга за пријателски клиенти од 7 x 24h. 25 W Samsung USB-C Супер брзо полнење wallиден полнач Samsung Samsung Samsung Samsung Samsund Type C Брз полнење Спецификација Влезен напон : 100-240 V ~ 50-60 Hz 0,7 A излезна моќност : 5 V-3 A / 9 V-2.77 A 25 W Samsung Wallиден полнач Тип Ц со адаптивен брз брз Пополнување на електрична енергија 3,0 технологија, овој полнач за полнач на wallидови од 25 W Samsung може да го ултра брзо полнејќи го Samsung Galaxy S23 S22 Ultra од 0% до 50% за само 30 минути, целосно полнење за само 1 час.

Производи во категоријата

улу Епл Види Бенд За Серија 1, 2, 3 &засилувач; 4 Во Премиум Кожа-Индиски Розова-UAWS38SSVT94 Ново
улу Епл Види Бенд За Серија 1, 2, 3 &засилувач; 4 Во Премиум Кожа-Индиски Розова-UAWS38SSVT94

Рачно изработена врвна Кожна лента За серии на apple watch 1, 2, 3 и 440мм / 38мм,навртки и материјал од нерѓосувач

DEN 1531.52
За Moto Edge Плус 2022 Случај, За Motorola Edge+ Футрола Со Заштитник На Екранот Од Калено Стакло, Ремен За Кабел Ново
За Moto Edge Плус 2022 Случај, За Motorola Edge+ Футрола Со Заштитник На Екранот Од Калено Стакло, Ремен За Кабел

●Компатибилен со ● Само компатибилен Со За Моторола Мото Работ Плус 2022 година, За Моторола Мото Еџ+ (2022)

DEN 3.33
PopSockets: Телефонски зафат со проширување на Kickstand, поп -приклучок за телефон - емајл 80S Мики Ново
PopSockets: Телефонски зафат со проширување на Kickstand, поп -приклучок за телефон - емајл 80S Мики

Нашиот издржлив Pop Socket компатибилен со i Phone, Samsung и сите други уреди, ние ја нарекуваме „popgrip“ е антикапк�

DEN 239.84
ZJHYXYH Акрилик Телефонски Синџир Јаже Цвет Приврзок Мобилен Телефон Ремен За Анти-Изгубени Жени Девојки Ново
ZJHYXYH Акрилик Телефонски Синџир Јаже Цвет Приврзок Мобилен Телефон Ремен За Анти-Изгубени Жени Девојки

Употреба : ременот за раце е доволно силен за да држи мобилни телефони, паричници, камери, приврзоци за к�

DEN 1.00
Тек Стиз Премиум Игла За Xiaomi Mi Max 2 64GB со Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакување! Ново
Тек Стиз Премиум Игла За Xiaomi Mi Max 2 64GB со Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакување!

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Xiaomi Mi Max 2 64 GB ја зголемува издржливоста и точноста на в�

DEN 2.00
LifeGrips: Телефон Зафат Со Kickstand-Најсилниот Зафат Одговара На Секој Телефон-Вертикална &засилувач; Хоризонтална Ново
LifeGrips: Телефон Зафат Со Kickstand-Најсилниот Зафат Одговара На Секој Телефон-Вертикална &засилувач; Хоризонтална

Одговара на секој стандарден телефон : со должина од 7,25", ќе се закачи на задниот дел од 99% од паметните те

DEN 1.00
Премиум Активни Перформанси Гледајте Бенд Серија ултра СЕ 8 7 6 4 3 2 1 40мм 38мм 44мм 42мм 45мм 41мм 49мм, Жени Ново
Премиум Активни Перформанси Гледајте Бенд Серија ултра СЕ 8 7 6 4 3 2 1 40мм 38мм 44мм 42мм 45мм 41мм 49мм, Жени

Затворање на бравата КОМПАТИБИЛЕН ОПСЕГКомпатибилен со Apple Watch / Iwatch Серија 18 Ultra SE_ : ПРИПАЃААТ apple watch band

DEN 159.84
Ofuyerl целосно преклопен мобилен телефон, склопува рамен прилагодлив преносен држач за мобилни телефони Ново
Ofuyerl целосно преклопен мобилен телефон, склопува рамен прилагодлив преносен држач за мобилни телефони

【Вистински целосно преклопен, преносен, прилагодлив агол на гледање】 држач за десктоп мобилен телефон

DEN 3.00
Welliestr 8 стил на растителни приклучоци за преклопување на залепување на лисја, акрилик, држач за телефон за Ново
Welliestr 8 стил на растителни приклучоци за преклопување на залепување на лисја, акрилик, држач за телефон за

✔Qty : 8pcs ✔ Ова е мултифункционален држач за мобилен телефон Тие го прават полесно да направите повеќе с�

DEN 1.33
3drose Јас лутам добри смешни фрази за храна - Телефонски ringsвони Ново
3drose Јас лутам добри смешни фрази за храна - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 472.00
Пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со B&G Vulcan 12 - Accupoint Active Stylus, електронски Ново
Пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со B&G Vulcan 12 - Accupoint Active Stylus, електронски

? [Без кавга] Пенкало за стилови на Boxwave, компатибилен со B&G Vulcan 12 Активниот стилус на Accupoint не бара никаква

DEN 3.00
Камерон Сино 3000mah/54.0 Wh Батерија Компатибилна Со Husqvarna Автомобил G2 2004-2006, Автомобил 210C, Ново
Камерон Сино 3000mah/54.0 Wh Батерија Компатибилна Со Husqvarna Автомобил G2 2004-2006, Автомобил 210C,

Камерон Сино Сосема Нова И Висококвалитетна Заменска Батерија За Husqvarna Autower G2 20042006 Автомобил 210 C Автомоб

DEN 3.00
Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало Компатибилен Со Asus Zenbook 13 / Asus Zenbook S UX391 Ново
Брунел Црна Фина Точка Дигитални Активни Игла Пенкало Компатибилен Со Asus Zenbook 13 / Asus Zenbook S UX391

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 2.00
Rhinoshield Gripmax - Зафат и застанете за телефони и случаи, еднократно и издржливо, додаток за паметни Ново
Rhinoshield Gripmax - Зафат и застанете за телефони и случаи, еднократно и издржливо, додаток за паметни

⚠ Компатибилност Компатибилен за i Phone & Android Се препорачува да се прикачи Grip Max на телефонски случаи со т

DEN 319.84
3drose Cassie Peters AI генерирана уметност - мачка во вселената Јадење суши - Телефонски прстени Ново
3drose Cassie Peters AI генерирана уметност - мачка во вселената Јадење суши - Телефонски прстени

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 840.00
QVLANG Компатибилен Apple Часовник Бенд Ултра 49mm, Блинг Серија Бенд За Жени + Дијамант Кристал Случај, Ново
QVLANG Компатибилен Apple Часовник Бенд Ултра 49mm, Блинг Серија Бенд За Жени + Дијамант Кристал Случај,

Компатибилни Модели : Специјално дизајнирани За Apple Watch Ultra 49mmве Молиме запомнете да го проверите заднио�

DEN 1.00
AISELAN за AT&Засилувач; T Calypso 3 U328AA Стакло Заштитник На Екранот, [2 Парчиња] Висока Дефиниција Јасно Гребење Ново
AISELAN за AT&Засилувач; T Calypso 3 U328AA Стакло Заштитник На Екранот, [2 Парчиња] Висока Дефиниција Јасно Гребење

Специјално Дизајниран Заштитник На Екранот за : на калено стакло со ЦВРСТИНА ОД 9 ЧАСОТ, кое е отпорно на

DEN 1.33
Сино магаре мобилен телефон стојат држач за преклопување на таблети прилагодливи додатоци за работна површина Ново
Сино магаре мобилен телефон стојат држач за преклопување на таблети прилагодливи додатоци за работна површина

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

DEN 303.84
SDBaux Multi USB кабел за полнење, USB A до 4 во 1 повеќекратен USB адаптер за брзо полнење на кабелот за Ново
SDBaux Multi USB кабел за полнење, USB A до 4 во 1 повеќекратен USB адаптер за брзо полнење на кабелот за

[4во1 мултифункционален кабел] : USB A Port, со 4во1 полнење на главата на главата C / Micro USB / Dual Phone Charger, новиот �

DEN 1.33
TACOMEGE Сина&засилувач;Розова Метал Пеперутка Мобилен Телефон Прстен Со Јасна Пеперутка Зафат Ново
TACOMEGE Сина&засилувач;Розова Метал Пеперутка Мобилен Телефон Прстен Со Јасна Пеперутка Зафат

Спецификации : Авијација алуминиум пеперутка + цинк легура прстен прстен тока, висок квалитет на матери�

DEN 1.33
Заштитник На Објективот на камерата JETech за iPhone 13 Pro 6.1-Инчен И iPhone 13 Pro Max 6.7-Инчен, 9h Калено Стакло Ново
Заштитник На Објективот на камерата JETech за iPhone 13 Pro 6.1-Инчен И iPhone 13 Pro Max 6.7-Инчен, 9h Калено Стакло

[Компатибилност] прецизно се вклопуваат i Phone 13 Pro 61инчен и i Phone 13 Pro Max 6 Беспрекорно покријте ја леќата на �

DEN 1308.80
Луксузен дизајнер на Ryueuya, груб метален случај со бенд, компатибилен за Apple Watch Series 8/7 45mm Ново
Луксузен дизајнер на Ryueuya, груб метален случај со бенд, компатибилен за Apple Watch Series 8/7 45mm

Затворање на тока 【Прецизно производство】 Ние користиме најсовремени техники за правење часовници за

DEN 2735.84
Зуазе Екран Лупа - 14/16 Инчен Телефон Екран Лупа Блу-Реј Ултра Hd Голем Екран Мобилен Телефон Засилувач Проектор За Ново
Зуазе Екран Лупа - 14/16 Инчен Телефон Екран Лупа Блу-Реј Ултра Hd Голем Екран Мобилен Телефон Засилувач Проектор За

+ зголемување на екранот на телефонот : зголемувачот на екранот на телефонот може да го зголеми екранот �

DEN 0.33
XXXDXDP 3in1 Fisheye Телефонски леќи 0,67x широк агол Зоум леќи риба очни макро леќи комплети со фотоапарати со леќи за Ново
XXXDXDP 3in1 Fisheye Телефонски леќи 0,67x широк агол Зоум леќи риба очни макро леќи комплети со фотоапарати со леќи за

Стилски и ладен дизајн, лесен и преносен Направете прекрасни фотографии од луѓе, миленичиња, пејзажи за

DEN 3.33
8 компјутери Универзални метални прстени налепници компатибилни за магнетски магнетски безжичен полнач iPhone Ново
8 компјутери Универзални метални прстени налепници компатибилни за магнетски магнетски безжичен полнач iPhone

Дебелина : 0,5мм Внатрешен дијаметар : 1,8 " / 46мм Надворешен дијаметар : 2,2" / 56мм Боја : црна, сребрена Компа

DEN 2.33
Cheetah Print Car Enterior Mount Air Clip Clip Clip Monem Teplate прилагодлив за паметен телефон Ново
Cheetah Print Car Enterior Mount Air Clip Clip Clip Monem Teplate прилагодлив за паметен телефон

Телефонскиот монтажа за автомобил е изработен од легура ABS+алуминиум+акрилик Држачот на телефонот на ав

DEN 287.84
Солт Лејк Сити Јута Гроздобер Американско знаме Попсокети со поп -поп -граб Ново
Солт Лејк Сити Јута Гроздобер Американско знаме Попсокети со поп -поп -граб

Денот на спомен обележјето на Солт Лејк Сити, Дизајн на Солт Лејк Сити, 4 јули, дипломирање на Солт Лејк С�

DEN 1348.80
Broonel Црна Мини Фини Точка Дигитални Активни Игла Пенкало Компатибилен Со Acer Aspire 1 A114-31-C5UD Лаптоп 14 | Acer Ново
Broonel Црна Мини Фини Точка Дигитални Активни Игла Пенкало Компатибилен Со Acer Aspire 1 A114-31-C5UD Лаптоп 14 | Acer

Дизајниран да работи и СО IOS и Со Android Таблет КОМПЈУТЕР и Со Паметни Телефони Електронско Активно Игла из

DEN 1.33
Држач за стакло на стаклото на стакло на шофершајбната за ветровитници, компатибилен со Samsung Galaxy A01 - Galaxy Ново
Држач за стакло на стаклото на стакло на шофершајбната за ветровитници, компатибилен со Samsung Galaxy A01 - Galaxy

Држач за ветровитница на автомобилот за вртење на лулка на прозорецот стакло пристаниште силно вшмукув

DEN 0.67
Лцд Екран Замена На Допир Дисплеј Дигитализатор Собрание Со Рамка За Samsung Galaxy M02S A02S A025 Ново
Лцд Екран Замена На Допир Дисплеј Дигитализатор Собрание Со Рамка За Samsung Galaxy M02S A02S A025

КОМПАТИБИЛЕН Со Samsung GALAXY M02 S A02 S A025 A025 A A025 V A025 G (Не ЗА A025 F A025 M), ве молиме проверете го моделот на вашиот те�

DEN 297.60
Galaxy Watch 5/4 Band, бендови за Samsung Watch Active 2 40mm 44mm, Galaxy Watch 5 Pro/Galaxy Watch Ново
Galaxy Watch 5/4 Band, бендови за Samsung Watch Active 2 40mm 44mm, Galaxy Watch 5 Pro/Galaxy Watch

Затворање на тока Compatible Models : Yui Yu Ka Silicone Bands for Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm / Galaxy Watch 5 Pro 45mm / Galaxy Watch 4 40mm 44mm / Galaxy Watch 4 Class

DEN 3.33