Брз USB C Car Carger и кабел за Samsung Galaxy S21, S20 Fe, S10, S10e, S21+, S20+, S22 Ultra, белешка 20, A52, A51, A32, S10, Google Pixel 6,5,4,5a, 6a, 4a

Брз USB C Car Carger и кабел за Samsung Galaxy S21, S20 Fe, S10, S10e, S21+, S20+, S22 Ultra, белешка

DEN 2.67

Ново

Залиха

【Адаптивно брзо полнење】 Ова е двојно полнач за излез на излез на порта кој комбинира USB C и USB A USB C порта обезбедува брз излез од 20 W PD, а USB-портата обезбедува брз излез од 18 W, што може да им обезбеди на вашите уреди Вкупно 38 W. Брзо наплатувајте до 4 пати побрзо од традиционалниот полнач. Дупл конфигурација на кинетичка енергија, може брзо да наплати два уреди во исто време, да го исполни полнењето на сите мобилни телефони, вистинското двојно брзо полнење. 【Компатибилност】 Брз полнач за автомобили компатибилен со Samsung S22/S22 Ultra/S21/S21+/S21 FE/S20/S20+/S20 FE/S10/S10 E/S10+/S9/S9+/S8/Plus/A71/A70/A50/A90/ A80, LG G7/G6/V20/V30, Google Pixel 6/6 Pro/5 A/5/4 A/4/4 XL/3 A/3 XL, Moto G6 Plus/G6/G7/G7 Power/G7 Play/G7 Plus/G7 Plus /X4 итн. 【Заштита без загриженост】 Вградените заштитни мерки ги заштитуваат вашите уреди од прекумерна струја, прегревање и преполнување. Полначот за автомобили на автомобили автоматски ќе престане да полне кога батеријата е полна. 【Безбедно вклопување】 дизајнирано да се вклопи скоро приклучок за Any Vehicle 12 V/24 V и компатибилен со назад со уреди за брзо полнење 2.0, компатибилен со повеќето уреди со USB-напојување. 【Содржина на пакетот】 38 W двојна порта за брзо полнач за автомобили + 3 FT Type-C до C кабел. 【Адаптивно брзо полнење】 Ова е двојно полнач за излез на излез на порта кој комбинира USB C и USB A .USB C порта обезбедува брз излез од 20 W PD, а USB-портата обезбедува брз излез од 18 W, што може да им обезбеди на вашите уреди Вкупно 38 W. Брзо наплатувајте до 4 пати побрзо од традиционалниот полнач. Дупл конфигурација на кинетичка енергија, може брзо да наплати два уреди во исто време, да го исполни полнењето на сите мобилни телефони, вистинското двојно брзо полнење. 【Компатибилност】 Брз полнач за автомобили компатибилен со Samsung S22/S22 Ultra/S21/S21+/S21 FE/S20/S20+/S20 FE/S10/S10 E/S10+/S9/S9+/S8/Plus/A71/A70/A50/A90/ A80, LG G7/G6/V20/V30, Google Pixel 6/6 Pro/5 A/5/4 A/4/4 XL/3 A/3 XL, Moto G6 Plus/G6/G7/G7 Power/G7 Play/G7 Plus/G7 Plus /X4 итн. 【Заштита без загриженост】 Вградените заштитни мерки ги заштитуваат вашите уреди од прекумерна струја, прегревање и преполнување. Полначот за автомобили на автомобили автоматски ќе престане да полне кога батеријата е полна.

Производи во категоријата

Комплет за телефонска фотографија N/A Телефонска фотографија Ново
Комплет за телефонска фотографија N/A Телефонска фотографија

Одговарајте на повеќето видови на мобилни телефони, вклучуваат флип телефони и бар телефони , Телефонот

DEN 3403.84
Успех4спорт Пренослив Полнач За Патување Со Батерииa Работи За Oppo CPH2023 и Повторно Полнач За Итни Случаи со LED Ново
Успех4спорт Пренослив Полнач За Патување Со Батерииa Работи За Oppo CPH2023 и Повторно Полнач За Итни Случаи со LED

[ТЕНОК И КОМПАКТЕН] Совршен За патување и работа од далечина Неговиот ergономски дизајн го прави удобен з�

DEN 3.00
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ЗТЕ Гребен Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3! Ново
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ ЗТЕ Гребен Со Прилагодено Капацитивно Пакување Допир 3!

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ ЗТЕ гребен ја зголемува издржливоста и точноста на вр�

DEN 3.00
БОЛСА за епл гледајте бенд серија 7 Легура Часовник Случај 44мм 42мм 45мм Силиконски Ремен Метална Рамка Модификација Ново
БОЛСА за епл гледајте бенд серија 7 Легура Часовник Случај 44мм 42мм 45мм Силиконски Ремен Метална Рамка Модификација

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 977.60
Збогум 8 -то одделение на мојот пат да бидам класа од 2027 година дипломирани поппокети заменливи поплипки Ново
Збогум 8 -то одделение на мојот пат да бидам класа од 2027 година дипломирани поппокети заменливи поплипки

Идна класа од 2027 година 8 то одделение Смешно студентско дипломирање Виртуелно 8 то одделение Дизајн на �

DEN 0.67
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung Galaxy SM-G9730 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Ново
Тек Стиз Премиум Игла За Samsung Galaxy SM-G9730 со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен Со Samsung Galaxy SMG9730 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! О�

DEN 1.00
Cezuly Телефон монтирање за автомобил, [надграден] држач за клип-клип-автомобил 360 ° ротирачки, ултра стабилен Ново Попусти
Cezuly Телефон монтирање за автомобил, [надграден] држач за клип-клип-автомобил 360 ° ротирачки, ултра стабилен

? Проверете го вашиот вентил за автомобили пред да го купите !! [Крајната стабилност и никогаш не паѓајте]

DEN 95.84
MagGlass Iphone Xs Max/iPhone 11 Pro Max Приватност Заштитник На Екранот Со Калено Стакло Отпечаток Од Прст Бесплатен Ново
MagGlass Iphone Xs Max/iPhone 11 Pro Max Приватност Заштитник На Екранот Со Калено Стакло Отпечаток Од Прст Бесплатен

Чувар на приватност за i Phone XS MAX : никогаш не би споделувале приватни информации во publicso не го делете ваши

DEN 1.00
Цреша цвет на монтирање Фуџи, држач за телефонски монтирање Универзален држач за мобилни телефони моден автомобил Ново
Цреша цвет на монтирање Фуџи, држач за телефонски монтирање Универзален држач за мобилни телефони моден автомобил

пластика Направени во САД или увезени Материјал : АБС пластика + алуминиумска легура + акрилик, многу изд

DEN 3.33
3drose Uta Naumann илустрација на акварел - Акварел рака нацртана тропски летни лисја на бела илустрација Ново
3drose Uta Naumann илустрација на акварел - Акварел рака нацртана тропски летни лисја на бела илустрација

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.00
Anlinser Компатибилен со Apple Watch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Жени Мажи Реверзибилна Магнетна Ново
Anlinser Компатибилен со Apple Watch Band 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, Жени Мажи Реверзибилна Магнетна

①Компатибилни со сите Модели € anlinser smart watch bands се компатибилни Со Apple Watch Ultra 49mm и apple Watch series 8, серија 7, се�

DEN 497.60
Сосопорт Писмо Монистра Писмо Монистра Монистра Монистра Монистра Монистра Телефон Ланјар Мобилен Телефон Ново
Сосопорт Писмо Монистра Писмо Монистра Монистра Монистра Монистра Монистра Телефон Ланјар Мобилен Телефон

Тоа ви помага да го направите мобилниот телефон поубав и попривлечен за вас Целокупниот производ е прек

DEN 3.00
Zchan Custom 〔Надградба на технологија за автоматско прицврстување〕 држач на телефонот одговара за Ford F150 2020-2015 Ново
Zchan Custom 〔Надградба на технологија за автоматско прицврстување〕 држач на телефонот одговара за Ford F150 2020-2015

Носителот на телефонот со електрични автомобили на Зчан одговара за Ford F150 1520, лоцирајте на таблата со ин

DEN 1.33
Сино магаре мобилен телефон стојат држач за преклопување на таблети прилагодливи додатоци за работна површина Ново
Сино магаре мобилен телефон стојат држач за преклопување на таблети прилагодливи додатоци за работна површина

✔ Универзална компатибилност : Нашиот симпатичен мобилен телефон е компатибилен со сите таблети и ечит

DEN 303.84
Block Charger Targeal 65W USB C - двојна порта QC & PD 3.0 GAN Wallид полнач - Полнач за преклопување на Ново Попусти
Block Charger Targeal 65W USB C - двојна порта QC & PD 3.0 GAN Wallид полнач - Полнач за преклопување на

Ултра тенок дизајн : Со дебелина и тежина од 0,55in од 2,7oz, преклопен приклучок и дизајн на пријателски пат, �

DEN 335.84
Стенес Iphone SE Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Блинг Кристал S-Линк Пеперутка Цветни Паричник Кредитна Картичка Ново
Стенес Iphone SE Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Блинг Кристал S-Линк Пеперутка Цветни Паричник Кредитна Картичка

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 156.64
Bracketron PHW-203-BL BLEAT MOBILE-IT WHOTRSHIELD MONT KIT Ново
Bracketron PHW-203-BL BLEAT MOBILE-IT WHOTRSHIELD MONT KIT

Компатибилен со повеќето MP3 плеери, мобилни телефони, GPS единици и сателитски радија Монтира на шофершај

DEN 0.33
Salamander Axolotl Coll Phone Stand Прекрасен телефонски држач за преносен паметен телефон штанд на Ново
Salamander Axolotl Coll Phone Stand Прекрасен телефонски држач за преносен паметен телефон штанд на

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика + алуминиумска легура + акрилна �

DEN 268.64
Олтц автомобил Телефон монтирање на држач за телефони со автомобил, држач за мобилни телефони, држач за мобилни телефони, Ново
Олтц автомобил Телефон монтирање на држач за телефони со автомобил, држач за мобилни телефони, држач за мобилни телефони,

Држачот на телефонот на автомобилот ќе го поддржува вашиот телефон безбедно Исто така, обезбедува одли�

DEN 1.00
За Samsung Galaxy S20 Fe 5G Type-C USB порта за полнење на портата за приклучок Flex G781 G781V G781U G781B SM-G781V Ново
За Samsung Galaxy S20 Fe 5G Type-C USB порта за полнење на портата за приклучок Flex G781 G781V G781U G781B SM-G781V

Компатибилен со : За Samsung S20 Fe 5 G SMG781 V SMG781 U G781 V G781 V G781 F "Користете за замена за неработување на портокал, ск

DEN 2.00
Lovinfive Преклопниот телефон Стенд за бирото - Држач за мобилни телефони со прилагодување на висината, преносен Ново
Lovinfive Преклопниот телефон Стенд за бирото - Држач за мобилни телефони со прилагодување на висината, преносен

Универзална компатибилност : одговара на сите паметни телефони и таблети, што го прави совршен за сите в

DEN 2.67
PopSockets: Popgrip со заменлив врв за телефони и таблети - светилишта за смртни случаи на емајл, сјај и попмонт: мулти Ново
PopSockets: Popgrip со заменлив врв за телефони и таблети - светилишта за смртни случаи на емајл, сјај и попмонт: мулти

Производ 1 : Нашиот издржлив Pop Socket компатибилен со i Phone, Samsung и сите други уреди, ние ја нарекуваме „Pop Grip�

DEN 1.00
Slipgrip RAM 1 топка за монтирање за таблета Apple iPad Air 2 со употреба на otterbox defender Case Ново
Slipgrip RAM 1 топка за монтирање за таблета Apple iPad Air 2 со употреба на otterbox defender Case

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

DEN 639.20
Монтажа за автомобили за Ruggtek Rs 303 - Minimus MagnetOmount, магнетна монтажа на автомобили, држач за магнетни Ново
Монтажа за автомобили за Ruggtek Rs 303 - Minimus MagnetOmount, магнетна монтажа на автомобили, држач за магнетни

? [Компактен] Миникусот е токму тоамини! Овој лесен и дискретен дизајн спакува удар! Доволно силен за да г

DEN 1.00
Стенес Блинг Случај За Huawei Mate 20 Про-Стилски-3d Рачно Изработени Квадратни Решетки Bowknot Магнетни Паричник Кредитна Ново
Стенес Блинг Случај За Huawei Mate 20 Про-Стилски-3d Рачно Изработени Квадратни Решетки Bowknot Магнетни Паричник Кредитна

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

DEN 239.20
Skullcandy Barricade Mini безжичен преносен звучник - Black & Stash Mini 5000 mAh Брза банка за напојување/мал Ново Попусти
Skullcandy Barricade Mini безжичен преносен звучник - Black & Stash Mini 5000 mAh Брза банка за напојување/мал

Производ 1 : Bluetooth безжична технологија Производ 1 : 6 часа траење на батеријата Производ 1 : IPX5 отпорен на в

DEN 1039.68
ВЕЛОРЕ Гумена Лента За Часовници Рамка Од Јаглеродни Влакна,За Apple Watch SE/4/5/6/7/8 Мод Комплет Додатоци Ново
ВЕЛОРЕ Гумена Лента За Часовници Рамка Од Јаглеродни Влакна,За Apple Watch SE/4/5/6/7/8 Мод Комплет Додатоци

Земја Како Што Е Означено ●Компатибилност●ременот е погоден само За Apple Watch SE, Серија 8, Серија 7, Серија 6

DEN 1.67
USB C Car Charger Urbanx 21W Car and Truck Charger компатибилен со Motorola Moto Series и еден 5G ACE со испорака Ново
USB C Car Charger Urbanx 21W Car and Truck Charger компатибилен со Motorola Moto Series и еден 5G ACE со испорака

Испорака на електрична енергија : Оптимизирано да се испорача 21 W Power Поддржува Брзо полнење 30 : Обезбеде�

DEN 1.33
Solustre Мобилен телефон монтирање на паметен телефон штанд компјутер монтирање 360 телефонски додатоци Телефонски Ново
Solustre Мобилен телефон монтирање на паметен телефон штанд компјутер монтирање 360 телефонски додатоци Телефонски

Држач на табела Телефон : Дизајниран со антисиликонска база, држачот нема да предизвика оштетување на в�

DEN 1065.60
Плажа ве молам - слатки летни изреки - Океан и песок сцена PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети Ново
Плажа ве молам - слатки летни изреки - Океан и песок сцена PopSockets PopGrip: Заменлива зафат за телефони и таблети

Плажа, те молам! Симпатична летна дизајн ја карактеризира изреката „Плажа ве молам“ во бело писмо со пи

DEN 2.67
Ханка Хард Патување Замена На Куќиштето ЗА UTOMX NANO 3 во 1 Безжичен Полнач, Магнетна Преклоплива Станица За Полнење, Ново
Ханка Хард Патување Замена На Куќиштето ЗА UTOMX NANO 3 во 1 Безжичен Полнач, Магнетна Преклоплива Станица За Полнење,

Елегантен дизајн, куќиште дизајнирано за безжичен полнач утомкс нано 3 во 1, совршено се вклопува Можете

DEN 1022.40
Ваксон Заштитник На Екранот За Приватност, компатибилен СО Моторола МОТО Г ИГРА ГЕНЕРАЛ 2 Анти Шпионски Филм Ново
Ваксон Заштитник На Екранот За Приватност, компатибилен СО Моторола МОТО Г ИГРА ГЕНЕРАЛ 2 Анти Шпионски Филм

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика АнтиШпион : Екранот

DEN 239.84
ПРО Игла Пенкало За GOOGLE PIXEL XL Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма Ново
ПРО Игла Пенкало За GOOGLE PIXEL XL Со Мастило, Висока Точност, Екстра Чувствителна, Компактна Форма

Професионално дизајниран Компатибилен со GOOGLE PIXEL XL со зголемена издржливост и точност на врвот со издрж

DEN 2.67
Lekzai 15,000mAh преносна банка за напојување со излез на USB C, тенок батерија со батерии со три излез Ново
Lekzai 15,000mAh преносна банка за напојување со излез на USB C, тенок батерија со батерии со три излез

Вградена батерија од 15,000m Ah, овој преносен полнач за телефони осигурува дека вашите уреди имаат доволно

DEN 3.33
Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Blu Z4 Music - PivotTrack Selfie Stand, Pivot Stand Mount за следење на Ново
Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Blu Z4 Music - PivotTrack Selfie Stand, Pivot Stand Mount за следење на

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со музиката Blu Z4 Selfie Stanie Pivot Track се одликува со �

DEN 639.20