Зафат на мобилниот телефон - Универзален држач за зафатнини за телефонски ленти - лента за прсти со штанд за телефон и паметен телефон, мини таблети

Зафат на мобилниот телефон - Универзален држач за зафатнини за телефонски ленти - лента за прсти со штанд

DEN 1.00

Ново

Залиха

1 Не ставајте го производот на топол материјал или машина.Себаво да не бидат проголтани од деца. Повторното одвојување може да ја намали адхезијата на гелпадата. Ве молиме, притиснете го нагоре и надолу неколку пати пред да го користите. Исчистете прашина и нечистотија на вашиот телефон или таблет. Извадете го заштитниот слој на држачот и залепете го до вашиот телефон. Притиснете цврсто со рака за да обезбедите стапче. Одговара на повеќето паметни телефони и случаи, поттикне, опција за монтирање на автомобили. Телефонот лежи рамно на маса и подигната база го штити телефонот од излевање. Безбедно отстранлив лепило од 3 метри. Убав тенок дизајн на џеб-пријателски, анти-капка, анти-кражба. Притиснете го држачот кога ви треба и притиснете назад кога ќе го ставите телефонот во џеб. Практично и корисно : Ослободете ги рацете бесплатно за 1 или 2 прсти за да заштедите повеќе простор за друг бизнис и лесно да се лизнете во џеб без улов. Материјал : АБС пластика, силикон. Боја : како прикажани слики. Големина : 8,8 x 2,6 см/ 3,4 x 1,1 инчи. 【Операција со една рака】 Оваа лента за држач за зафаќање на телефон го олеснува допирањето на екранот и да ги опуштите прстите; Исто така, можете да го држите вашиот телефон удобно, и овозможува полесно текст со една рака, фотографии, селфи, итн. 【Компатибилен со какви било телефони】 како што се i Phone 12/11/ XS MAX/ XS/ XR/ X/ 8 PLUS/ 8/8/8/8/ 7 плус/ 7/6 - Samsung Galaxy Note 9/8/ Galaxy S9+/ S9/ S8 - Mate 30 и повеќе. 【Совршен дизајн】 Тенок џеб-пријателски дизајн мек удобен еластичен зафат безбеден без отстранлив отстранлив лепило од 3 метри. 【Широки апликации】 Телефонскиот ремен е погоден за многу прилики како џогирање, разговор на прошетка или земање селфи и ви овозможува да го користите вашиот паметен телефон со само 1 рака без да се грижите за паѓање; Дури и кога правите намирници, вашиот мобилен телефон исто така може да се чува безбеден во вашата рака. 【Гаранција за задоволство】 Овој телефонски штанд е компатибилен со повеќето телефони и таблети (освен стакло -телефон и силиконски телефон.

Производи во категоријата

Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен СО JBL Флип 5 Висока Чувствителност Ново
Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен СО JBL Флип 5 Висока Чувствителност

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

DEN 257.60
IOTTIE VELOX MAGNETICE безжичен полнење на воздушниот вентил за вентилатор. Компатибилен со iPhone -и Ново
IOTTIE VELOX MAGNETICE безжичен полнење на воздушниот вентил за вентилатор. Компатибилен со iPhone -и

Дизајнирано само за случаи со компатибилни телефони на Magsafe и i Phone за серии Magsafe, вклучувајќи ги сериите i

DEN 2.00
Најдобра полиција тато некогаш сина линија Американски знаме за мобилни телефони стојат преклопување на држачот Ново
Најдобра полиција тато некогаш сина линија Американски знаме за мобилни телефони стојат преклопување на држачот

пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика + алуминиумска легура + акрилна �

DEN 2.67
ЕКСИЛ за епл гледајте бенд серија 7 Легура Часовник Случај 44мм 42мм 45мм Луксузен Метал Гума Нерѓосувачки Челик Гледајте Ново
ЕКСИЛ за епл гледајте бенд серија 7 Легура Часовник Случај 44мм 42мм 45мм Луксузен Метал Гума Нерѓосувачки Челик Гледајте

Земја Како Што Е Означено 100% нов квалитет, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот

DEN 2.00
Моко Држач За Куќиште за Јаболко молив 1 / 2 Генерација, Еластична Торбичка За Молив Што Се Одвојува Одговара iPad 10-Та Ново
Моко Држач За Куќиште за Јаболко молив 1 / 2 Генерација, Еластична Торбичка За Молив Што Се Одвојува Одговара iPad 10-Та

Совршено дизајниран за Вашиот Молив од Јаболко 1 Генерација / 2 Генерација Јаболков Молив и еластичен ре�

DEN 2.00
Jinyan Lcd Екран За No-KIA XR20 TA-1368 TA - 1362 LCD Дисплеј + Надворешно Стакло Екран На Допир Дигитализатор Целосна Ново
Jinyan Lcd Екран За No-KIA XR20 TA-1368 TA - 1362 LCD Дисплеј + Надворешно Стакло Екран На Допир Дигитализатор Целосна

Специјално За : Некиа XR20 TA1368 TA1362 Забелешка : Замена / поправка на стари, скршени, испукани, оштетени, допи�

DEN 609.60
Oulii 5pcs луксузни телефонски куќишта украси DIY привлечни книги за украси за украси за мобилни телефони Ново
Oulii 5pcs луксузни телефонски куќишта украси DIY привлечни книги за украси за украси за мобилни телефони

Дизајнирани како различни форми, вклучително и различни видови цвеќиња и бр Направени од легура и дизај

DEN 69.28
WSKEN За Samsung Galaxy Z Fold 4 Капак За Заштитник На Објективот На Фотоапаратот, HD Калено Метално Ново
WSKEN За Samsung Galaxy Z Fold 4 Капак За Заштитник На Објективот На Фотоапаратот, HD Калено Метално

Компатибилност : металот од ЛЕГУРА НА АЛУМИНИУМ 9Ч заштитник НА објективот НА камерата ОД калено стакло

DEN 191.84
PDGJG 1PCS Мобилен телефон Адаптер за полнач на wallидови за полнење на држачот за застој за поддршка на Ново
PDGJG 1PCS Мобилен телефон Адаптер за полнач на wallидови за полнење на држачот за застој за поддршка на

Стил на вшмукување wallид за паста Целосно проширете го вертикалниот простор 2 Во 1 дизајн, може да се кори�

DEN 1.67
Кожа компатибилна СО RИЦ 20 Кулер Капак - Цврст Лосос | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од Ново
Кожа компатибилна СО RИЦ 20 Кулер Капак - Цврст Лосос | Заштитен, Издржлив И Уникатен Капак за обвивка Од

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за ВАШИОТIDИЦ 20 Кулер Капак (2017 М

DEN 3.00
Зима Во Паркот Пејсли Телефон Зафат Мобилен Телефон Стојат одговара iPhone Samsung Галакси И Многу Повеќе Ново
Зима Во Паркот Пејсли Телефон Зафат Мобилен Телефон Стојат одговара iPhone Samsung Галакси И Многу Повеќе

Универзален Држач За Мобилен Телефон Цврсто се придржува до секој случај на мобилен телефон или мобиле�

DEN 761.60
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Hublot 511.co.1781.rx TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters Ново
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со Hublot 511.co.1781.rx TPU филм SmartWatch Smart Watch Protecters

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 1.67
Е-Јивил Предно Стакло Надворешен Екран Замена На Објективот Компатибилен Со Samsung Galaxy S21 Плус S21+ 5G Ново
Е-Јивил Предно Стакло Надворешен Екран Замена На Објективот Компатибилен Со Samsung Galaxy S21 Плус S21+ 5G

●Компатибилен со q : САМО За Samsung Galaxy S21 Плус S21+ 5 G SMG996 U, ве Молиме проверете го моделот на телефонот Внима�

DEN 468.80
Цитати за време на викендот 3drose - Едноставни и креативни цитати за викенд - Телефонски ringsвони Ново
Цитати за време на викендот 3drose - Едноставни и креативни цитати за викенд - Телефонски ringsвони

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 1441.60
LMMDDP 360° Ротирачки Ладно Топло 3 Брзини Затемнување На Мобилен Телефон Пополнете Светло 10 Светилки МОНИСТА Ново
LMMDDP 360° Ротирачки Ладно Топло 3 Брзини Затемнување На Мобилен Телефон Пополнете Светло 10 Светилки МОНИСТА

Дизајниран е со сунѓер отпорен на лизгање и гребење, кој може ефикасно да спречи негово паѓање и да го за

DEN 3.33
Случај За Xperia XA2, Прекрасно Топло Рачно Изработено Зајаче Крзнено Луксузно Кристално Кристално Кристално Ново
Случај За Xperia XA2, Прекрасно Топло Рачно Изработено Зајаче Крзнено Луксузно Кристално Кристално Кристално

Компатибилен За Sony Xperia XA2 Изработени Од Висококвалитетни Рингстони и Зајачко Крзно ,Дело, Трепкање,Сјае,

DEN 191.84
Goto Wall Charger, двојно 24W USB-A, компатибилен со iPhone/Android уреди Ново
Goto Wall Charger, двојно 24W USB-A, компатибилен со iPhone/Android уреди

Наплата на патот со нашиот Goto DualPort USBA и USBC полнач за автомобили Со две пристаништа за полнење, никогаш не

DEN 1328.00
ОДНОВО [2 Пакет=1 +1] За Samsung Galaxy Z Пати 4 9H Калено Стакло Заштитник На Екранот Преден Јасен Заштитник Ново
ОДНОВО [2 Пакет=1 +1] За Samsung Galaxy Z Пати 4 9H Калено Стакло Заштитник На Екранот Преден Јасен Заштитник

Ова е навистина погодно за случаи и лесно за инсталирање, нема да се подигне и меур на рабовите Нежен доп

DEN 1.67
Град 3Дроза Печат - Инсекти - Макро фотографија на столар пчела што виси од тропски цвет од млеко. Ново
Град 3Дроза Печат - Инсекти - Макро фотографија на столар пчела што виси од тропски цвет од млеко.

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.33
Моќна Кожа Компатибилна Со Вложување Во Отербокс 25 qt Ладилник Капак - Киселински Сурфање | Заштитен, Издржлив Ново
Моќна Кожа Компатибилна Со Вложување Во Отербокс 25 qt Ладилник Капак - Киселински Сурфање | Заштитен, Издржлив

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Потфат Со Видра Кутиј

DEN 1.33
Wiko View 5 Mount Car, Boxwave® [Magnetomount Clip] Метален автомобил воздух за отворање силен магнет за монтирање Ново
Wiko View 5 Mount Car, Boxwave® [Magnetomount Clip] Метален автомобил воздух за отворање силен магнет за монтирање

⚓ [Прво безбедност] Клипот Magnetomount го олеснува одговорот на повиците, користете ги вашите GPS или да свири�

DEN 0.33
Украси за ноќта На вештерките, 11,5 Стапки Шарени СВЕТЛА СО Жици ЗА Духови ЗА Ноќта На Вештерките,Застрашувачка Ново
Украси за ноќта На вештерките, 11,5 Стапки Шарени СВЕТЛА СО Жици ЗА Духови ЗА Ноќта На Вештерките,Застрашувачка

?€Шарени LED Жичани Светла}оваа шапка волшебник од тиква е комбинација од страшна тиква и класични капи з

DEN 2.33
Sifdnrgnfn селфи прстен светло 10 LED прстен светло со протегнат држач за држач за статив, 3 режими на светлина Ново
Sifdnrgnfn селфи прстен светло 10 LED прстен светло со протегнат држач за држач за статив, 3 режими на светлина

Како совршено затемнето осветлување за да ја осветли вашата убавина, како и да ги заштитите очите Затем�

DEN 965.12
PopSockets: Склопувачки Зафат &засилувач; Стојат За Телефони И Таблети - Црна Ново
PopSockets: Склопувачки Зафат &засилувач; Стојат За Телефони И Таблети - Црна

Нуди безбеден зафат за да можете да испраќате пораки со едната рака, да правите подобри фотографии и да �

DEN 159.20
Тек Sty Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Oppo Најдете N Висока Чувствителност &засилувач; Ново
Тек Sty Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Oppo Најдете N Висока Чувствителност &засилувач;

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

DEN 3.00
Slipgrip RAM 1 топка за монтирање за таблета Apple iPad Air 2 со употреба на otterbox defender Case Ново
Slipgrip RAM 1 топка за монтирање за таблета Apple iPad Air 2 со употреба на otterbox defender Case

1 Нема механички или извори за да се прилагодат за да одговараат на вашиот телефон 2 Прилагодливи 360 степ�

DEN 639.20
Corefyco Direct 3 пакет за iPhone 14 Pro - Максимален заштитник на леќи за камера, 9H калено стаклено покритие, анти Ново
Corefyco Direct 3 пакет за iPhone 14 Pro - Максимален заштитник на леќи за камера, 9H калено стаклено покритие, анти

【Совршена компатибилност】 Заштитниците на леќите со калена со калена со касети се дизајнирани за i Phone

DEN 111.84
Nuopaiplus VR Слушалки, 3D VR Очила Bluetooth VR Шлем Виртуелна Реалност Слушалки За Паметен Телефон Паметен Телефон Ново
Nuopaiplus VR Слушалки, 3D VR Очила Bluetooth VR Шлем Виртуелна Реалност Слушалки За Паметен Телефон Паметен Телефон

Приватен театар ИМАКС панорамски звук опкружувачки звук, широко видно поле, масивни ресурси, ексклузив�

DEN 1.33
Милански Бендови За Samsung Galaxy Watch 4/5 Band 40mm 44mm/Класичен 46mm 42mm Жени/Мажи, Ремен За Магнетна Јамка Ново
Милански Бендови За Samsung Galaxy Watch 4/5 Band 40mm 44mm/Класичен 46mm 42mm Жени/Мажи, Ремен За Магнетна Јамка

●Компатибилен Модел ●20мм Без јаз Миланскиот опсег На јамка е дизајниран само За Samsung Galaxy Watch 5 40мм 44мм, Sam

DEN 1.33
1 Пакет Бела Станица За Полнење+1 Пакет Црна Станица За Полнење Со Држач За Часовници,Пристаниште ЗА Полнење 50W Ново
1 Пакет Бела Станица За Полнење+1 Пакет Црна Станица За Полнење Со Држач За Часовници,Пристаниште ЗА Полнење 50W

●Станица За Полнач со широка Компатибилност●Нашата Станица за Полнење На Уредот доаѓа со 3 молскавичн�

DEN 1.33
Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен Со Seiko 42mm Hardlex Кристал SUR252 Tpu Филм Паметен Ново
Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен Со Seiko 42mm Hardlex Кристал SUR252 Tpu Филм Паметен

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

DEN 1196.80
4 Пакет Бендови За Samsung Galaxy Watch 4/5 40mm 44mm, Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Galaxy Watch 4 Класичен 42mm Ново
4 Пакет Бендови За Samsung Galaxy Watch 4/5 40mm 44mm, Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Galaxy Watch 4 Класичен 42mm

?●Компатибилни Модели+ Мелија 20мм Ленти За Брзо Ослободување Дизајнирани За Samsung Galaxy Watch 5 (40мм / 44мм), Galaxy

DEN 175.84
беукеи Компатибилен За Samsung Galaxy A32 4G / Galaxy A22 4G / Galaxy A31 Заштитник На Екранот Калено Стакло, 9h Цврстина, Ново
беукеи Компатибилен За Samsung Galaxy A32 4G / Galaxy A22 4G / Galaxy A31 Заштитник На Екранот Калено Стакло, 9h Цврстина,

Специјално дизајниран само За Галакси А31 и Галакси А32 4Г, обезбедува максимална заштита за екранот на ур

DEN 1.33
Телефонски Јамки: Телефонски Јаже За Околу Вратот - Јаже За Мобилни Телефони Со Вкрстено Тело - Прилагодлив Ново
Телефонски Јамки: Телефонски Јаже За Околу Вратот - Јаже За Мобилни Телефони Со Вкрстено Тело - Прилагодлив

Универзална Компатибилност : Одговара на сите паметни телефони со случај со целосна покриеност Лесна И�

DEN 1523.20
Држач на ретровизори за ретровизори за автомобил, монтирање на телефон за автомобил, 360 ° ротирачки автомобил Ново Попусти
Држач на ретровизори за ретровизори за автомобил, монтирање на телефон за автомобил, 360 ° ротирачки автомобил

【Голем дизајн на држачот на ретровизорот на ретровизорот】 Дизајн за монтирање на ретровизори за ретро

DEN 191.84
Прилагодливи ленти за часовници на Чинбер - ленти за ленти за замена на најлон за Apple Watch 38/40mm, компатибилен со Ново
Прилагодливи ленти за часовници на Чинбер - ленти за ленти за замена на најлон за Apple Watch 38/40mm, компатибилен со

Компатибилност Кинбер гледаат ленти за часовници 38мм / 42мм компатибилен со серијалот 1, 2, 3 и 40мм / 44мм, ко�

DEN 127.84
Моќна Кожа Компатибилна Со Нувизија Врховен 1001 Таблета - Искра | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Ново
Моќна Кожа Компатибилна Со Нувизија Врховен 1001 Таблета - Искра | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашата Навигација Врх�

DEN 3.33
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ HTC Еден X10 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет! Ново
Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со ВАШИОТ HTC Еден X10 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Професионално дизајниран Компатибилен со ВАШИОТ HTC Еден X10 ја зголемува издржливоста и точноста на врво

DEN 494.40
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со RADO R32.091.213 TPU Film SmartWatch Smart Watch Protecters Ново
Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со RADO R32.091.213 TPU Film SmartWatch Smart Watch Protecters

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

DEN 201.44
Замена на Honecumi Bands за Google Pixel SmartWatch Band Men, меки силиконски водоотпорни зглобови спортови ленти Ново
Замена на Honecumi Bands за Google Pixel SmartWatch Band Men, меки силиконски водоотпорни зглобови спортови ленти

? Едноставно, практично, совршено вклопување и заклучување на вашиот паметен часовник на Google Pixel, решава�

DEN 0.67
Блажена мама роза руменило Цитат симпатична мајка мама црна пупокети заменлива поп граница Ново
Блажена мама роза руменило Цитат симпатична мајка мама црна пупокети заменлива поп граница

Поп, навалување, обвивка, реквизит, колапс, зафат и повторување Тие се одлични за подобрување на зафатот

DEN 271.84