Фреквенција на фактор на напон на напон Фреквенција Електрична енергија Монитор на електрична енергија Амперметар Волтметар Мултиметар Тестер Освежувачка брзин?

Фреквенција на фактор на напон на напон Фреквенција Електрична енергија Монитор на електрична енергија Амперметар Волтметар

DEN 0.33

Ново

Залиха

【Лесно за носење】 мала големина, лесно за корисниците да го спроведат кога ќе излезат на работа, производот има вкупно пет бои за избор, најразлични избори 【Лесен за употреба】 Лесен е за употреба, само поминете го кабелот за оптоварување низ тековниот трансформатор, а ограничувањето на електричната енергија може да биде претходно поставено. 【LED дисплеј】 Голем квадратен LED 3-цифрен дисплеј обезбедува јасни читања, обезбедувајќи им на корисниците широко видно поле и удобност. 【Опсег на употреба】 Мерачот се користи за еднофазен AC, опсегот е 60 V до 500 V, копчето може да се користи за контрола на задното осветлување, дизајнот е убав и уникатен, а услужниот век е долг. 【Мултифункционален инструмент】 Мултифункционалниот инструмент може да го мери и прикаже фреквенцијата и факторот на моќност на напон, струја и активна енергија во исто време, а моќната функција може да ги задоволи различните потреби на корисниците. Спецификација : Тип на ставка : Мерач на мерач на фреквенција на напон на напон : AD112-22 FVAH Боја : црвена, зелена, жолта, сина, бела (по избор) мерење на напон : AC60-500 V Тековно мерење : ± 2% Освежувачка брзина : Околу 200ms/време температура на околината : 0-50 () Список на пакети : 1 x метар.

Item Type: Voltage current frequency meter
Model: AD112-22 FVAH
Color: Red, Green, Yellow, Blue, White (optional)
Voltage Measurement: AC60-500V
Current Measurement: 0-100A
Frequency Measurement: 20-75 Hz
Error: ± 2%
Refreshing Speed: About 200ms/time
Ambient Temperature: 0-50 ()
Package List:
1 x Meter  :

Производи во категоријата

LS конверзија разменувачки издувни гасови за камион Chevy C-10 4.8L 5.3L 5,7L 6.0L 6.2L Ново
LS конверзија разменувачки издувни гасови за камион Chevy C-10 4.8L 5.3L 5,7L 6.0L 6.2L

Карактеристики вклучуваат : Mandrel Bent Tubing Целосен 1 5 / 8 "Примарни избори 2 1 / 2" Колекционер Издувен колектор

DEN 1.00
Г -дин ГАСКУТ 9810 Хром притисок на дишењето на нафта Ново
Г -дин ГАСКУТ 9810 Хром притисок на дишењето на нафта

Оригинален производ на г дин дихтук Наменето за перформанси Направени од квалитетни материјали...

DEN 495.84
Purolator PL15313 Purolatorone Напредна заштита на моторот на филтерот за масло Ново
Purolator PL15313 Purolatorone Напредна заштита на моторот на филтерот за масло

Оптимизира живот на моторот до 10,000 милји (кога се користи со целосно синтетичко масло) 99% моќност за отст

DEN 0.67
Високиот проток PA99116X, високи перформанси, филтер за воздух со пред-намачка за еднократна употреба Ново
Високиот проток PA99116X, високи перформанси, филтер за воздух со пред-намачка за еднократна употреба

Инженерски за перформанси филтрите за воздух со висок проток го зголемуваат протокот на чист воздух до

DEN 423.36
АВТО МЕТАР 1480 Дизајнер Црна Електрични Програмабилни Брзинометар, 3.375 во. Ново
АВТО МЕТАР 1480 Дизајнер Црна Електрични Програмабилни Брзинометар, 3.375 во.

Традиционалното блескаво осветлување осветлува околу периметарот на бирачот Карактеристики осветлен

DEN 1.67
ДНК моторинг OEM-RF-0290 фабрички стил на радијатор за ладење на вентилаторот за ладење Ефикасност за ладење подобрена Ново
ДНК моторинг OEM-RF-0290 фабрички стил на радијатор за ладење на вентилаторот за ладење Ефикасност за ладење подобрена

【Fitment】 Компатибилен со Scion TC 20052010 【Дизајн】 Долготрајни перформанси Запечатен мотор, висококвалитетен

DEN 2093.60
Sh Продавница | Пумпа За Гориво за 2017 Јамаха Т9. 9ЛФБ-2017, Т9. 9ЛВХБ - 2017 Надворешен Ново
Sh Продавница | Пумпа За Гориво за 2017 Јамаха Т9. 9ЛФБ-2017, Т9. 9ЛВХБ - 2017 Надворешен

Пумпа за гориво за замена НАOP Продавницата за 2017 Година Јамаха Т99ЛФБ2017 (6ЕА5), Т9.9ЛВХБ2017 (6ЕА5) Надворешно С

DEN 1.00
Филтер за картони за автомобили во Писенте, сепаратор на нафтен гас, филтер за вентилатор на картерот, ABS CAR 3584145 Ново
Филтер за картони за автомобили во Писенте, сепаратор на нафтен гас, филтер за вентилатор на картерот, ABS CAR 3584145

Fit For : Filter Filter Air Filter за D4180, D4210, D4225, D4260, D4300, погоден за D6280, D6310, D6330, D6350, D6370 , D6400, D6435, погоден за D9 A2 A D9425, D9 A2 A D9

DEN 148.64
Филтер за гориво ALG9121 Ново
Филтер за гориво ALG9121

Подготвени за инсталирање Не е потребна измена Подготвени за инсталирање Не е потребна измена...

DEN 1.33
VG_S 10PCS. од 0,5а littelfuse pico lf многу брзо дејствувајќи осигурувач 1/2A 1/2 засилувач 0,5А 0,5 засилувач Ново
VG_S 10PCS. од 0,5а littelfuse pico lf многу брзо дејствувајќи осигурувач 1/2A 1/2 засилувач 0,5А 0,5 засилувач

Бренд : Littelfuse Номинален напон : 125 V / номинална струја : 0,5А (1 / 2а) Стил на олово : Аксијал Боја : Зелена / С

DEN 2.33
K&N Filter Air Filter: Повторно употреба, чисти на секои 75,000 милји, за перење, премија, филтер за Ново
K&N Filter Air Filter: Повторно употреба, чисти на секои 75,000 милји, за перење, премија, филтер за

Филтерот за повторна употреба K&N ви заштедува пари : A K&N, кој може да се пее, филтер за еднократно воздух ќ

DEN 1.00
Филтер Доналдсон p561427 Ново
Филтер Доналдсон p561427

Примарна примена : EPE 2 Земја на потекло : Соединетите држави Примарна примена : EPE 2 Земја на потекло : Соед

DEN 1.67
Комплет за асортиман на 300 парчиња гума од прстени, O Rings заптивка за заптивка гума за миење садови за миење садови, Ново
Комплет за асортиман на 300 парчиња гума од прстени, O Rings заптивка за заптивка гума за миење садови за миење садови,

[Материјал со висок квалитет] Асортиманот на гума за миење садови е изработен од висок квалитетен гумен

DEN 0.33
Филтер за воздух на моторот K&N: Зголемете ја моќноста и забрзувањето, да се перат, премијата, филтерот Ново
Филтер за воздух на моторот K&N: Зголемете ја моќноста и забрзувањето, да се перат, премијата, филтерот

Инженерска моќност : Најсовремени медиуми за филтрирање на воздухот е дизајниран да ги зголеми коњскит�

DEN 2.33
Автоматско ресетирање на колото Rkurck 12V 30A автоматско ресетирање за автомобилски RV морски брод со заштитна Ново
Автоматско ресетирање на колото Rkurck 12V 30A автоматско ресетирање за автомобилски RV морски брод со заштитна

Прекинувачи на тешки кола од тип I 30 засилувачи, се применуваат на апликација 628 V DC Автоматско ресетирањ�

DEN 0.33
Компанија за влечење на вратата Geataat Компатибилен со BMW X5 серија E70/E70 LCI 2008-2013, BMW X6 Series Ново
Компанија за влечење на вратата Geataat Компатибилен со BMW X5 серија E70/E70 LCI 2008-2013, BMW X6 Series

Model Модел за адаптација】 Компатибилен со BMW X5 Series 20082013 (E70 / E70 LCI), BMW X6 Series 20082014 (E71 / E72) Ве молиме, видете го о

DEN 479.84
PG Filter Air Filter PA5290 | Fits 1996-1995 Ford Explorer, 1997-1995 Ford Ranger, 2003-1996 Ford Windstar Ново
PG Filter Air Filter PA5290 | Fits 1996-1995 Ford Explorer, 1997-1995 Ford Ranger, 2003-1996 Ford Windstar

Супериорна заштита на моторот Филтрите за воздух на премиум чувари филтрираат 99% од влезниот воздух на �

DEN 2.33
Комплет За Иглички Со Дебеломер на Предната Диск Сопирачка Одговара 1978-1987 Гмц Кабалеро Ново
Комплет За Иглички Со Дебеломер на Предната Диск Сопирачка Одговара 1978-1987 Гмц Кабалеро

Фитмент Белешки : Д138|Д202 / Позиција Локација : Пред Дизајниран со најновиот софтвер и произведен со моде

DEN 2.00
Филтер за масло Motorcraft FL500S-12PK Ново
Филтер за масло Motorcraft FL500S-12PK

Оригинален дел од моторните производи што одговара на вашето специфично возило Филтер за масло...

DEN 925.76
Кутија за батерии Valterra A10-3300BK Ново
Кутија за батерии Valterra A10-3300BK

Кутија за батерии Лувер Насочува испарувања на кутијата за батерии надвор од RV за безбедност...

DEN 2.00
Копче за пумпа за вода JetUnit за Yamaha Outboart 6H4-44352-02-00/6H4-44352-00-00 18-3068 30HP 40HP Ново
Копче за пумпа за вода JetUnit за Yamaha Outboart 6H4-44352-02-00/6H4-44352-00-00 18-3068 30HP 40HP

Ние строго ја контролираме девијацијата на големината во процесот на производство 100% тест пред испорак

DEN 193.60
Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Кавасаки Вулкан 1500 Класичен ПЕТ ЕФИ 2000-2002, Заменува 49040-0012 Ново
Нова Пумпа За Гориво Компатибилна Со Кавасаки Вулкан 1500 Класичен ПЕТ ЕФИ 2000-2002, Заменува 49040-0012

Состојба : Нова Директна оем замена ЗА АКЦИИ ОЕМ ПУМПИ кои се погрешни Дијаметар На Телото на Пумпата : 3,8

DEN 622.08
Прекинувач за затемнување на сигналот A-Premium и предниот свет на предните светла [20940099 & 15915857 Ново
Прекинувач за затемнување на сигналот A-Premium и предниот свет на предните светла [20940099 & 15915857

✔ 20052010 Кобалт (без SS модел) ✔ 20072009 рамноденица ✔ 20062011 HHR ✔ 20072010 Небо ✔ 20052006 година ✔ 20062009 Солстиница ✔ 20

DEN 287.84
Доналдсон p538453 - филтер за воздух, примарна рунда Ново
Доналдсон p538453 - филтер за воздух, примарна рунда

Доставете чист воздух на вашиот мотор без разлика колку е правлива возечката околина со врвниот квалит�

DEN 2188.48
Оригинален OEM 25386-3R170 Фан за ладење на мотор-зрачење / 253863R170 за избрани модели на Hyundai Kia Ново
Оригинален OEM 25386-3R170 Фан за ладење на мотор-зрачење / 253863R170 за избрани модели на Hyundai Kia

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

DEN 432.00
Екран за филтрирање на филтер за автоматско-палпален бран 31728-80X04 3172880X04 Ново
Екран за филтрирање на филтер за автоматско-палпален бран 31728-80X04 3172880X04

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година Секогаш обезбе

DEN 2.00
Моќност Стоп Тдк2944 Песна Ден Кочница Комплет Ново
Моќност Стоп Тдк2944 Песна Ден Кочница Комплет

Компоненти дизајнирани за Денови На Патеката и Настани за Возење Со Високи Перформанси Соединението За

DEN 5647.20
Autolite Platinum AP5224 Automotive замена на свеќички Ново
Autolite Platinum AP5224 Automotive замена на свеќички

Максимални перформанси : Секој приклучок на искра на платина е вратацентрална електрода пожари побрзо �

DEN 2.00
DF44-211 DF44-211D DF44-227 Единечна Излезна Пумпа ЗА Гориво За Хонда ОДИСЕЈА FL250 FL350 Арктички Моторни Ново
DF44-211 DF44-211D DF44-227 Единечна Излезна Пумпа ЗА Гориво За Хонда ОДИСЕЈА FL250 FL350 Арктички Моторни

Фит Дел Број : ДФ44211 ДФ44211Д ДФ44227 0718701 0115481 Пумпа За гориво За ХОНДА Одисеја Кабриолет АТВ СКУТЕР 50 CC 125 CC 150cc

DEN 235.04
Автоматски дел Baldwin PA4660 Ново
Автоматски дел Baldwin PA4660

Тип на артикал : Filter Brand на воздухот : Baldwin Filtersmanurer Parturer Број : PA4660 Изработено во Соединетите држави Тип на

DEN 2.67
Куќиште на термостат на МТЦ Ново
Куќиште на термостат на МТЦ

Куќиште на термостат за ладење на моторот Куќиште на термостат за ладење на моторот Куќиште на термоста

DEN 1.00
Филтер за нафта 122-0836 Компатибилен со Cummins Onan RV Generator QG 5500/7000 серија, Onan Generator Ново
Филтер за нафта 122-0836 Компатибилен со Cummins Onan RV Generator QG 5500/7000 серија, Onan Generator

Последователно 1220836 Филтер за масло Онан, вклучуваат 2 компјутери Дизајнирано да стапи до штетни загаду�

DEN 312.00
За склопување на вентилаторот на радијаторот 2006-2009 година, фокусирајте се на повеќе делови за вклопување Ново
За склопување на вентилаторот на радијаторот 2006-2009 година, фокусирајте се на повеќе делови за вклопување

Име на производи : склопување на вентилаторот на радијаторот Подготовка : Ве молиме, проверете го филтер

DEN 0.67
Револуција Сопирачка Тојота Мр2 Генерал II Голем Комплет За Сопирачки НАПРЕД-дупчат сребро Ново
Револуција Сопирачка Тојота Мр2 Генерал II Голем Комплет За Сопирачки НАПРЕД-дупчат сребро

323мм Х 30мм вентилирани насочни ротори Улични Влошки Со Високи Перформанси 10Х Адаптери со сите потребни �

DEN 2.67
ВИСОНКС Војна на Starвездите Chewbelta Chewbacca Car Seatherbelt Pard Pad Ново
ВИСОНКС Војна на Starвездите Chewbelta Chewbacca Car Seatherbelt Pard Pad

Покрив на безбедносниот појас Chewbelta! Каиш на велкро за лесна инсталација Дополнително меко крзно од Wookiee

DEN 1.67
Задна Десна Динамичка Компанија За Триење Премиум Дебеломер На Сопирачката 331-63644 Ново
Задна Десна Динамичка Компанија За Триење Премиум Дебеломер На Сопирачката 331-63644

100% Целосна Кавга Бесплатна ПрограмаНема Враќање На Јадрото / Без Основно Полнење 100% тестиран притисок

DEN 1.33
МАЈАСАФ 18б4861 Дебеломер На Страничната Сопирачка На Предниот Возач 2004-2005 За Форд Ф-150, Ново Ново
МАЈАСАФ 18б4861 Дебеломер На Страничната Сопирачка На Предниот Возач 2004-2005 За Форд Ф-150, Ново

Исполнуваат или надминуваат ое стандард Топлина и отпорни на абење Опремен со хардвер Моќна безбедност

DEN 0.33