Складирање на бања ERDDCBB, полица за туширање за полици за бања со лепило за лепило за лепило за алуминиум за алуминиум за шампон држач за кујнски решетки за складирањ

Складирање на бања ERDDCBB, полица за туширање за полици за бања со лепило за лепило за лепило за алуминиум за алуминиум

DEN 1.00

Ново

Залиха

Материјал-простор на простор (здрав и еколошки материјал, водоотпорен и антикорозија, без 'рѓа, отпорен на гребење и отпорни на абење) Карактеристики-Дурна дупка, дизајн на шипки за пешкири, подвижна кука, проширена и задебелена, голем капацитет. Капацитет на лежиште од околу 30 кг, мазна површина, лесна за чистење. Методи за инсталација-Инсталација за пробивање (комплетни додатоци, лесна инсталација, силна и издржлива). Големина (должина x ширина x висина)-41/51/61x13.5x17cm, (види димензија цртање за детали). Материјал-простор на простор (здрав и еколошки материјал, водоотпорен и антикорозија, без 'рѓа, отпорен на гребење и отпорни на абење). Карактеристики-Дурна дупка, дизајн на шипки за пешкири, подвижна кука, проширена и задебелена, голем капацитет. Капацитет на лежиште од околу 30 кг, мазна површина, лесна за чистење. Методи за инсталација-Инсталација за пробивање (комплетни додатоци, лесна инсталација, силна и издржлива). Големина (должина x ширина x висина)-41/51/61x13.5x17cm, (види димензија цртање за детали). Име на производот : SHELFMAINTER SHAFELEMANTER : SPACE ALUMINUMCOLOR : Silver Quantity : 1 PIECESURFFORE Technology : Anodizing Style : Modern Minimalismsubitible Место : Хотел, бања, кујна, дневна соба, балкон, спална соба, итн. Дрво wallид, мазно стакло, замрзнато стакло, цврсто дрво wallид, елегантен wallид, итн. Пакет вклучен : 1* полица.

Производи во категоријата

Алаза 4 пакет QTIP држач за диспензери снегулки во сини организатор на бања Канистри за памучни топки/брисеви/влошки/конец, Ново
Организатор на врата од врата од Akfriezwj, бања, решетката за складирање на бања за бања Ново
Организатор на врата од врата од Akfriezwj, бања, решетката за складирање на бања за бања

Одличен уред за складирање што заштедува простор за кабинет и countertop и може да складира повеќе артикли ●

DEN 0.33
Brookstone, BKH1505, кади без 'рѓа, не е потребно дупчење, се вклопува над повеќето стандардни глави за туширање со големина, Ново
Brookstone, BKH1505, кади без 'рѓа, не е потребно дупчење, се вклопува над повеќето стандардни глави за туширање со големина,

Без 'рѓа Не е потребно дупчење ова не е дизајнирано кади за туширање за вежбање за лесно да се вклопи во �

DEN 399.84
Lysldh креативен wallид монтиран држач за четки за заби со чаша бања водоотпорна прашина за заби за заби, Ново
Lysldh креативен wallид монтиран држач за четки за заби со чаша бања водоотпорна прашина за заби за заби,

Име : држач за четки за заби поставена со wallидови Материјал : стр Големина : 1388cm Име : држач за четки за заб

DEN 1541.76
Природен Мермер Ткиво Кутија Покритие, Исклучителна Мермер Квадратни Ткиво Кутија Носителот, Домот &засилувач; Ново
Природен Мермер Ткиво Кутија Покритие, Исклучителна Мермер Квадратни Ткиво Кутија Носителот, Домот &засилувач;

Ве МОЛИМЕ ПОТСЕТЕТЕ се : површината на мермерот може да остави малку прашина откако ќе се изшкурка и пол�

DEN 1102.40
Чистење на мачки „Азиеда“ е фланел/пешкир за гости Ново
Чистење на мачки „Азиеда“ е фланел/пешкир за гости

Супер мек фланел за лице / пешкир за гости Направено од 100% памук Печатено од едната страна со уникатен д

DEN 228.64
PFCDZDU Преклопување на капакот на кадата, табла за изолација на куќи за куќи во јапонски стил, табла за дебелина Ново
PFCDZDU Преклопување на капакот на кадата, табла за изолација на куќи за куќи во јапонски стил, табла за дебелина

【Одржувајте ја температурата на водата можете да ставите капак кога ќе се бањате, што не само што ја од�

DEN 2318.88
Држач ЗА Четка ЗА Заби TFIIEXFL, Решетка Монтирана На Ѕид, Организатор За Складирање Бања, Уредно Решение, Ново
Држач ЗА Четка ЗА Заби TFIIEXFL, Решетка Монтирана На Ѕид, Организатор За Складирање Бања, Уредно Решение,

Компактен дизајн : многу погоден за кабинети за бања и работни површини; доволно мал за да го собере осно

DEN 640.00
Жолти Лимони Лисја Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук Ново
Жолти Лимони Лисја Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук

€_ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук мери : 475 (D) СО капак, големината б�

DEN 2.33
ЛОРИ Темносина Завеса За Туширање Бели И Сини Ленти Завеса За Бања Подморски Суштества Морска Ѕвезда Морски Коњ Ново
ЛОРИ Темносина Завеса За Туширање Бели И Сини Ленти Завеса За Бања Подморски Суштества Морска Ѕвезда Морски Коњ

●Уникатна Ткаенина И Големина : оваа морнарица завеса за туширање со морски животни е изработена од 100% �

DEN 1.00
Gouивотни од екипажот на екипажот 3drose Susans - Црно куче нос розов јазик близу - крпи Ново
Gouивотни од екипажот на екипажот 3drose Susans - Црно куче нос розов јазик близу - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 199.84
CABILOCK 4PCS контејнер за складирање Полски и подлога за накит розови капаци за козметички шминка десерт за десерт Ново
CABILOCK 4PCS контејнер за складирање Полски и подлога за накит розови капаци за козметички шминка десерт за десерт

ПП, Пс Контејнер за памук за бришење на памук : Тегла за складирање на бар, дизајнирана како компактен ор�

DEN 1.33
NC Wallид монтиран решетка за складирање на бања со држач за држачи за фен за коса, мултифункционално трислојно Ново
NC Wallид монтиран решетка за складирање на бања со држач за држачи за фен за коса, мултифункционално трислојно

Мултифункционално складирање : со 3 прегради, може да складира производи за нега на кожата и разни видов�

DEN 2.33
КУЛ Кутија За Ткиво За Домаќинство Дневна Соба Кутија За Хартија Чајна Маса Кутија За Складирање На Ново
КУЛ Кутија За Ткиво За Домаќинство Дневна Соба Кутија За Хартија Чајна Маса Кутија За Складирање На

Врежано стакло, креативна убавина, елегантен темперамент Интегрира убавина и практичност и лесно се за�

DEN 939.20
2 2Х Полнење Сапун Диспензерот Бања Пумпа Шише За Шампон Лосион Ново
2 2Х Полнење Сапун Диспензерот Бања Пумпа Шише За Шампон Лосион

* Едноставно притиснете го горниот дел од главата за да го испуштите сапунот * Совршен за бања, кујна, кан

DEN 1059.20
Кучиња Дакел Розов Памук Држач За Брис Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Ново
Кучиња Дакел Розов Памук Држач За Брис Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук има мерки : 475 (D) СО капак, големи�

DEN 2.00
Нова Lu Луксузен Комплет За Пешкири За Ткаење Вафли- Чешлани Памучни Крпи За Капење Кои Брзо Се Сушат, Кремаста Ново
Нова Lu Луксузен Комплет За Пешкири За Ткаење Вафли- Чешлани Памучни Крпи За Капење Кои Брзо Се Сушат, Кремаста

Лесна КРПА за КАПЕЊЕ : Нашата крпа за ткаење вафли е направена со 100% чешлан памук што е 300 ГММ, што го прав�

DEN 383.84
Цфснцм Хотел Специјална Крпа За Капење Бел Памук За Домаќинство Женско Вшмукување Вода Машка Густа Завиткана Ново
Цфснцм Хотел Специјална Крпа За Капење Бел Памук За Домаќинство Женско Вшмукување Вода Машка Густа Завиткана

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 0.67
Нимб Модерна Фарма Цветни Килими За Бањи За Бања, Летечки Глуварчиња На Дрвена Штала Дрвена Дрвена Дрвена Плоча, Ново
Нимб Модерна Фарма Цветни Килими За Бањи За Бања, Летечки Глуварчиња На Дрвена Штала Дрвена Дрвена Дрвена Плоча,

МАТЕРИЈАЛ ЗА КИЛИМ ЗА БАЊА : Фланелна површина, среден слој од неткаен материјал со висока густина, нетк�

DEN 191.84
Бкдфд Нови Антички Цврсти Месинг Бања Хардвер Сетови Полиран Порцелан База Бања Додатоци Ѕид Монтирани Ново
Бкдфд Нови Антички Цврсти Месинг Бања Хардвер Сетови Полиран Порцелан База Бања Додатоци Ѕид Монтирани

Материјал : Бакар Завршна Површина : Никој Главен Материјал : Метал Диспензерот За Бања, Кујна, Комерција

DEN 9461.76
Медисон ПАРК Потпис Сјај Реверзибилен Памучен Тафтуван Тепих за Бања-3000 Гсм Хотелски Квалитет Луксузен Ново
Медисон ПАРК Потпис Сјај Реверзибилен Памучен Тафтуван Тепих за Бања-3000 Гсм Хотелски Квалитет Луксузен

100% памук Медисон Парк Потпис Сјај 100% Памук Тафтуван 3000 GSM Реверзибилниот Килим за Капење носи неверојат�

DEN 0.67
Артоиден Режим Ленти Лилјаци Ноќта На Вештерките Врвот На Прстот Пешкир, Сезонски Трик или Лекување На Домаќинство Ново
Артоиден Режим Ленти Лилјаци Ноќта На Вештерките Врвот На Прстот Пешкир, Сезонски Трик или Лекување На Домаќинство

Мек Материјал : 100% висококвалитетни издржливи влакна, машина за перење и сушење, ултрамеки за да не ги из

DEN 111.84
ДИТУДО Столче За Туширање Седиште За Бања Лесен Алуминиумски Стол за Бања Со Потпирач за Грб Со Потпирачи Ново
ДИТУДО Столче За Туширање Седиште За Бања Лесен Алуминиумски Стол за Бања Со Потпирач за Грб Со Потпирачи

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

DEN 2.00
Пешкир Шини Ретро Пешкир Барови, Метал Месинг Пешкир Штандови Бања Пешкир Лавици Двослоен Ѕид Монтирани Ново
Пешкир Шини Ретро Пешкир Барови, Метал Месинг Пешкир Штандови Бања Пешкир Лавици Двослоен Ѕид Монтирани

Пешкир Лавици Модерен и одговара на различни стилови на домашен декор Сите метални конструкции, обезбе�

DEN 1235.52
2 Пакувајте Четка За Тоалет, Четка За Тоалетна Чинија И Држач со Вентилиран Држач, Флексибилна Глава За Четка Ново Попусти
2 Пакувајте Четка За Тоалет, Четка За Тоалетна Чинија И Држач со Вентилиран Држач, Флексибилна Глава За Четка

●Висококвалитетен Материјал ● влакната За четка за тоалет се изработени од висококвалитетен тпр мате�

DEN 271.84
Zinkoo Bamboo Bathtuts & Spa Caddy Protable Adjectable 40 -инчен организатор за складирање послужавник водоотпорна Ново
Zinkoo Bamboo Bathtuts & Spa Caddy Protable Adjectable 40 -инчен организатор за складирање послужавник водоотпорна

Прошилива карактеристика Изработено е да се обезбеди дека ги исполнува димензиите на повеќето кади, та

DEN 450.56
3drose Флорен Апстрактни обрасци - Енергетски точки - крпи Ново
3drose Флорен Апстрактни обрасци - Енергетски точки - крпи

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

DEN 0.33
Suobstales Петел Пилешко Печатење Кожа Ткиво Кутија Држач Со Метал Дното Правоаголник Салфетка Ткиво Ново
Suobstales Петел Пилешко Печатење Кожа Ткиво Кутија Држач Со Метал Дното Правоаголник Салфетка Ткиво

●Совршена Големина● држачот за кутија За Ткиво има димензии 17,6 х 11 х 8 см капак од правоаголна кутија з�

DEN 1.33
Тесен Тенок Мал Кабинет За Складирање Бања Помеѓу Машина За Перење И Фен За Складирање Четири Фиоки Пластично Складирање, Ново
Тесен Тенок Мал Кабинет За Складирање Бања Помеѓу Машина За Перење И Фен За Складирање Четири Фиоки Пластично Складирање,

1 ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од густа еколошка пп пластика, издржлив и практичен, мазен, отп�

DEN 568.00
ZCX Туш Кабина Душеци Туш Завеса Кат Мат Бања 4 Парче Постави Тоалет Тепих Туш Соба Нога Рампа Нелизгачки Ново
ZCX Туш Кабина Душеци Туш Завеса Кат Мат Бања 4 Парче Постави Тоалет Тепих Туш Соба Нога Рампа Нелизгачки

Изработени од полиестерски влакна, влакна со висока јачина, добра еластичност, отпорност на корозија, о�

DEN 699.04
Кабинет За Организатор За Складирање, Кабинет За Лекови За Бања, Преку Пловечката Полица Во Тоалетот, Без Лизгачки Козметички Ново
Богатствата на каролина BB9268SOAP Buff Сива Грб Гуска Божиќ Керамички Сапун Диспензерот, Teal, Рака Сапун Ново
Богатствата на каролина BB9268SOAP Buff Сива Грб Гуска Божиќ Керамички Сапун Диспензерот, Teal, Рака Сапун

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

DEN 208.00
ЦФСНЦМ Пешкир Памук сатен точка пешкир Пешкир Три-Парче Постави Дома Бања пешкир лице пешкир Ново
ЦФСНЦМ Пешкир Памук сатен точка пешкир Пешкир Три-Парче Постави Дома Бања пешкир лице пешкир

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне Ткае

DEN 2.00
Држач За Држач, Држач За Чаши За Хартија За Еднократна Употреба Озгки Диспензерот За Чаши Против Прашина Ново
Држач За Држач, Држач За Чаши За Хартија За Еднократна Употреба Озгки Диспензерот За Чаши Против Прашина

Широко се користи : Погоден за семејства, деловни згради, хотели, ресторани и други места Визуелен дизај�

DEN 1.67
Рахима Вајпинг - Дрвена Кутија За Диспензерот За Ткиво На Лицето Држач За Капак За Салфетка Организатор Ново
Рахима Вајпинг - Дрвена Кутија За Диспензерот За Ткиво На Лицето Држач За Капак За Салфетка Организатор

Прекрасен дрвен финиш здрав дрвен материјал, еколошки дрвен материјал, со метална брава, гроздобер стил

DEN 2.33
Вода чаша Mkdsu, тркалезна вода чаша сад за пиење чаша пар лето вода чаша спорт спортско шише со вода Ново
Вода чаша Mkdsu, тркалезна вода чаша сад за пиење чаша пар лето вода чаша спорт спортско шише со вода

Тркалезна чаша уста, спирална форма, занаетчиски дизајн, удобни усни Одлична висока вредност, модерни п�

DEN 0.67
304 Не'рѓосувачки челик Rushproof туш кади корпа, лепила полици за туширање, без дупчење wallид поставен Ново
304 Не'рѓосувачки челик Rushproof туш кади корпа, лепила полици за туширање, без дупчење wallид поставен

100% 304 не'рѓосувачки челик Пакет Caddy Caddy 2 : Оваа полица за бања може да ви помогне да ги чувате вашите дневн�

DEN 2.00