Mdesign Модерен Тесен Држач За Ролна Тоалетна Хартија Од 2 Нивоа За Мајстор Или Организација За Складирање Бања За Гости-Држи 4 Мега И Редовни Ролни-Колекција Citi-Мат Црн

Mdesign Модерен Тесен Држач За Ролна Тоалетна Хартија Од 2 Нивоа За Мајстор Или Организација За Складирање

DEN 527.84

Ново

Залиха

ФУНКЦИОНАЛНО СКЛАДИРАЊЕ : Самостојни продавници за држачи за тоалетна хартија и држете дополнителна тоалетна хартија; дизајнот од 2 нивоа ви овозможува да чувате и држите тоалетна хартија и други основни работи за бања; Сортирајте и организирајте свеќи, лосиони, сапуни, ткива на лицето, декор и многу повеќе СЛОБОДЕН ДИЗАЈН НА стоење : овој самостоен држач за тоалетна хартија е лесен за движење насекаде во бањата; Совршен За бањи без тела за монтирање на ѕид; Одличен за бањи за гости полубањи, простории за прав и помали простори каде складирањето е ограничено; Користете во домови, станови, станови, R, кампери и кабини за да создадете простор за инстант складирање; Идеален За живеење во мал простор и мали домови. ПОДИГНАТА ОСНОВА : Подигната основа и уникатната вградена долна полица гарантираат дека тоалетната хартија останува надвор од подовите во бањата, така што ролните од ткиво се секогаш чисти и суви; елегантниот модерен дизајн координира со и го надополнува повеќето домашни украси. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од цврст нерѓосувачки челик со издржлива завршница; Лесна Нега-Исчистете Со влажна крпа. СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 12" х 6. Завесите за туширање се одличен и без проблеми начин да додадете изјава во вашата бања. печатените завеси за туширање на m Design доаѓаат во низа бои, дезени и должини за да одговараат на туш со која било големина. Исклучителната полиестерска ткаенина промовира водена монистра и е мазна за да се спротивстави на средини за капење и туширање богати со влага. Засилените дупки за копчиња се одлични за секаков вид прстени или куки. Шминка, четки, додатоци, средства за чистење, лосиони, лак за нокти, па дури и накит имаат свое одредено место со козметички послужавници на m Design, жичани корпи, caddies или организатори со фиоки. Минимизирајте го нередот во бањата со одржување на сите ваши најважни работи за убавина на едно место. Создадете прилагодена област на работни површини, суети, во кабинети, внатрешни фиоки или напикани под мијалникот со овие одделени држачи.

Производи во категоријата

Сапун Диспензерот Керамички Бања Додатоци 8 - Парче Сет На Свадба Хотел Сапун Диспензерот Четка За Ново
Сапун Диспензерот Керамички Бања Додатоци 8 - Парче Сет На Свадба Хотел Сапун Диспензерот Четка За

Чисти Рачно насликани Цвеќиња, елегантен изглед одговара на бањите од сите стилови Совршен за секојдне�

DEN 1302.40
Винкасе Четкал Никле Сапун Диспензерот, 8.5 мл / 250мл Рачен Сад Сапун Течност Држач Со Јасен Прозорец Ново
Винкасе Четкал Никле Сапун Диспензерот, 8.5 мл / 250мл Рачен Сад Сапун Течност Држач Со Јасен Прозорец

●ПРОЗОРЕЦ за НАБУДУВАЊЕ+ : можете да ја набудувате преостанатата течност во диспензерот за сапун за мон

DEN 3.00
Кроди Бања Ѕид Прилог Огради, Зграби Бар Шини Бања Грабне Бар, Ѕид Монтирани Директно Коса Пешкир Решетката, Ново
Кроди Бања Ѕид Прилог Огради, Зграби Бар Шини Бања Грабне Бар, Ѕид Монтирани Директно Коса Пешкир Решетката,

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

DEN 880.00
Складиште за складирање на кука за складирање на кука за бања за бања Ново
Складиште за складирање на кука за складирање на кука за бања за бања

Оваа кука за вшмукување чаша има моќен капацитет за вшмукување Лесно за инсталирање, куките се доволно �

DEN 0.33
Голем Божиќен Украс Десктоп Симпатична Мачка Стил Хартија Ткиво Ручек Кутија Ткиво Хартија Кутија Хартија Контејнер Ново
Голем Божиќен Украс Десктоп Симпатична Мачка Стил Хартија Ткиво Ручек Кутија Ткиво Хартија Кутија Хартија Контејнер

[Квалитет] Изработен Од Пластични Материјали, Издржлив, Долговечност, Добра Цврстина, Не Е Лесен За Оште�

DEN 716.80
Чехсг Снег Кадифе Бања Пешкир Три Сет На Мажи И Жени Семејство Вода Не Може Да Се Исуши Косата Пешкир Ново
Чехсг Снег Кадифе Бања Пешкир Три Сет На Мажи И Жени Семејство Вода Не Може Да Се Исуши Косата Пешкир

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и цврста Висока густина, не е лесно да падне Ткае

DEN 3692.48
Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање На Резервоарот За Тоалет, Послужавник За Бања Со Смола, Рачно Ново
Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање На Резервоарот За Тоалет, Послужавник За Бања Со Смола, Рачно

â Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи ¥Стилски И елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепу�

DEN 3.00
ЛУОФДЦЛДДД Када Грабне Барови,Тоалет Грабне Барови Безбедно Парапет Бања Зграби Железнички Тоалет Парапет Када Поддршка Ново
ЛУОФДЦЛДДД Када Грабне Барови,Тоалет Грабне Барови Безбедно Парапет Бања Зграби Железнички Тоалет Парапет Када Поддршка

Благодарение На Рачката Што Обезбедува Безбедност и Сигурност во Бања, Када, Туш И Тоалетна Парапет Одл�

DEN 2203.20
Када Покријте ја полицата за бања, ПВЦ преклопување мултифункционална изолација на капакот на капакот на капакот, капакот Ново
Фиока за бања што може да се повлече, додаток на држачот за организација Ново
Фиока за бања што може да се повлече, додаток на држачот за организација

Широка употреба : корпата за складирање бања може да држи играчка за бања, сапун, шампон и други Погодно �

DEN 224.00
Симпатична Кутија За Ткиво Од Лама Кактус Покријте Правоаголен Држач За Кожна Кутија За Ткиво Со Рачка Диспензерот Ново
Симпатична Кутија За Ткиво Од Лама Кактус Покријте Правоаголен Држач За Кожна Кутија За Ткиво Со Рачка Диспензерот

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : држачот на кутијата за кожни ткива има две големи

DEN 169.60
ШИПТ Дрво Ткиво Кутија Десктоп Хартија За Складирање Организатор Салфетки Држач Случај Дома Декорација Ново
ШИПТ Дрво Ткиво Кутија Десктоп Хартија За Складирање Организатор Салфетки Држач Случај Дома Декорација

Модно складирање : дизајн Во Европски и Американски стил, Стилски и практичен; Одржувајте ја работната п

DEN 1153.60
Организатор На Бања, Коцки За Организатор На Суета За Шалтер За Бања, Организатор На Шалтер За Бања, Пластичен Послужавник Ново
Goodbz туш столче када седиште за бања столче столче со не-лизгачки нозе Прилагодлива висина дренажа издржана столица Ново
Goodbz туш столче када седиште за бања столче столче со не-лизгачки нозе Прилагодлива висина дренажа издржана столица

Седиштето за ергономски дизајн одговара на луѓето, обезбедувајќи ви исклучително удобна околина за туш

DEN 3903.84
Lsdjgdde кујнски гаџети за мијалник за мијалник сапун сунѓер за одвод решетката силиконска корпа за складирање торба Ново
Lsdjgdde кујнски гаџети за мијалник за мијалник сапун сунѓер за одвод решетката силиконска корпа за складирање торба

Гумен материјал, добра флексибилност, лесна за чистење Може да се користи во кујна и бања Дизајнот на ду�

DEN 1.33
Кела 24383-ЦН Четка За Тоалет, 4 Парчиња Ново
Кела 24383-ЦН Четка За Тоалет, 4 Парчиња

Кела е германски бренд за домашна облека основан во 1903 година за чување на илетрии на бистата 36,5 см 11,0 цм

DEN 2.00
DINGZZ Кожа Дома Дневна Соба Хартија Кутија Хотел Ткиво Кутија Модел Соба Кутија За Складирање Ткиво Кутија Ново
DINGZZ Кожа Дома Дневна Соба Хартија Кутија Хотел Ткиво Кутија Модел Соба Кутија За Складирање Ткиво Кутија

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

DEN 2.67
Монтирање На ѕид Тоалет Четка Сет Тоалетна Чинија Четка И Држач За Тоалетна Чинија Почиста Компактна Големина За Ново
Монтирање На ѕид Тоалет Четка Сет Тоалетна Чинија Четка И Држач За Тоалетна Чинија Почиста Компактна Големина За

* СТИЛСКИ МОДЕРЕН ДИЗАЈН : држач За четка за тоалет со меки влакна, тркалезен држач обезбедува едноставн�

DEN 2.33
Pulse Corspas 1010-orb прилагодлива слајд лента за рачен туш со сапун од сапун од жица, масло од триење бронза Ново
Pulse Corspas 1010-orb прилагодлива слајд лента за рачен туш со сапун од сапун од жица, масло од триење бронза

Лесно го преобликувате постојниот туш без реконструирање Совршено го надополнува секој пулсен туерспа

DEN 0.67
ИФКХДД Када Послужавник За Бања Дрвена Бања Складирање Спа Бања Послужавник Мост Полица Организатор Читање Решетката Ново
ИФКХДД Када Послужавник За Бања Дрвена Бања Складирање Спа Бања Послужавник Мост Полица Организатор Читање Решетката

Одличен подарок за членовите на семејството или пријател, девојка, дечко, На Денот на Вљубените, Денот Н�

DEN 0.67
ДУБАО Домаќинство Мултифункционален Фен За Коса Бања Багажник Економичен И Силен Држач За Виси Четки За Заби Ново
ДУБАО Домаќинство Мултифункционален Фен За Коса Бања Багажник Економичен И Силен Држач За Виси Четки За Заби

Име : мултифункционална решетка за чаши за четки за заби Материјал : АБС / ПП / ПС / силикон Големина : како

DEN 2.00
АСПМИЗ 4 јули Пешкир За Бања, Ѕвезди На Денот На Независноста Пешкир За Плажа Преголеми, Брзи Суви Крпи За Ново
АСПМИЗ 4 јули Пешкир За Бања, Ѕвезди На Денот На Независноста Пешкир За Плажа Преголеми, Брзи Суви Крпи За

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : денот на независноста пешкирот за плажа е изработен од висококвалитетен полиестер �

DEN 351.84
ЈИЖ Лама Алпака Двојка Симпатична Животно 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Ново
ЈИЖ Лама Алпака Двојка Симпатична Животно 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 1216.00
Среќен Велигденски Туш Завеса Цртан Филм Зајаче Зајак Пролетна Градина Пеперутка Велигденски Јајца Декор За Бања Смешен Ново
Среќен Велигденски Туш Завеса Цртан Филм Зајаче Зајак Пролетна Градина Пеперутка Велигденски Јајца Декор За Бања Смешен

?①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 завеса за Туширање изработена од 100% полиестерска ткаенина, која е и�

DEN 0.33
ОМУНИТЕ Зграпчуваат Барови за Бања, Најлонска Обвивка За Безбедност, Парапет За Поддршка Против Лизгање На Ново
ОМУНИТЕ Зграпчуваат Барови за Бања, Најлонска Обвивка За Безбедност, Парапет За Поддршка Против Лизгање На

Предности : Шипката За Туширање Е Изработена од Издржлива Конструкција, Има Завршница Отпорна на Корози

DEN 0.33
ГРЕТД Ткиво Кутија Украс Дома Декорација Аранжман Дневна Соба Кафе Маса Десктоп Складирање Хартија Кутија Ново
ГРЕТД Ткиво Кутија Украс Дома Декорација Аранжман Дневна Соба Кафе Маса Десктоп Складирање Хартија Кутија

Мазниот раб не ги повредува рацете, проширениот дијаметар ја прави екстракцијата помазна Рачно наслика

DEN 8231.68
Држач За Садови за Сапун, Шарена Четка За Тоалет, Четка И Држач за Тоалетна Чинија, Шарен Држач За Четки За Четки-Шарен Ново
Држач За Садови за Сапун, Шарена Четка За Тоалет, Четка И Држач за Тоалетна Чинија, Шарен Држач За Четки За Четки-Шарен

Материјал : Изработен Од Керамика, Овој Комплетен Комплет За Декор Е Мек На Допир, Издржлив, Мазен И Убав

DEN 1.33
Ангоил Пластична Кутија За Ткиво Правоаголна Кутија За Ткиво Држач За Држач За Ткиво На Лицето Диспензерот За Куќиште Ново
Ангоил Пластична Кутија За Ткиво Правоаголна Кутија За Ткиво Држач За Држач За Ткиво На Лицето Диспензерот За Куќиште

држач за ткиво за автомобил со дизајн со широк отвор, поудобно е да го извадите ткивото, што може ефикасн

DEN 1.33
Lnond Бања Душеци Килими Поставува 3 Парче, Голем Гумени Нелизгачки Брзо Сува Бања Мат Килими За пред Када, Туш Ново
Lnond Бања Душеци Килими Поставува 3 Парче, Голем Гумени Нелизгачки Брзо Сува Бања Мат Килими За пред Када, Туш

[Брзо Апсорбирање И Брзо Сушење] тепихот за бања може брзо да цица вода што капе кога ќе излезете од када

DEN 574.40
Пешкир Чаршија Премиум турски памук Супер Меки И Абсорбента Крпи Ново Попусти
Пешкир Чаршија Премиум турски памук Супер Меки И Абсорбента Крпи

6Парче Пешкир во собата КОМПЛЕТОТ СОДРЖИ : 2парче (27"x54") крпи за капење, 2парче крпи за раце (16"x30"), 2парче кр�

DEN 623.84
Гроздобер Сончоглед Држач За Црн Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Ново
Гроздобер Сончоглед Држач За Црн Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За

€_ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памучна подлога мери : 475 (D) СО капак, го�

DEN 303.84