ФАЗРПИП Шини За Крпи,Огради За Прицврстување На Ѕидот За Бања Зграпчете Шини За Шипки Безбедност Шини За Зграпчување Задебелени Шини Чисти За Постари Лица Рачка За

ФАЗРПИП Шини За Крпи,Огради За Прицврстување На Ѕидот За Бања Зграпчете Шини За Шипки Безбедност Шини За Зграпчување

DEN 1112.00

Ново

Залиха

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опоравуваат од Операција за Независност, Доверба и Безбедност во Бањата. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца. Не Само Што Се Применуваат За Користење Како Бања Туш Грабне Бар,Но, Исто Така, Може Да Се Одржи Облека, пешкир И Сл. Широк Спектар На Употребиовој Грабеж За Бања Може да се Инсталира во Бањата, Кујната, покрај Скалите, Просторијата за Перење или Каде било во Вашата Куќа каде што Е Потребна Безбедносна Шина. Цврстиот И Безбеден Тежок Дизајн Обезбедува Голема Носивост. Максималната Носивост е до 400 килограми! Овие Потпирачи За Раце Имаат Жлебови Кои Обезбедуваат Текстура Површина За Подобро Држење На Влажни Раце, Што ги Прави Идеални за Тоалети, Бањи и Туш Области. Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат. Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опоравуваат од Операција за Независност, Доверба и Безбедност во Бањата. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца. Не Само Што Се Применуваат За Користење Како Бања Туш Грабне Бар,Но, Исто Така, Може Да Се Одржи Облека, пешкир И Сл. Широк Спектар На Употребиовој Грабеж За Бања Може да се Инсталира во Бањата, Кујната, покрај Скалите, Просторијата за Перење или Каде било во Вашата Куќа каде што Е Потребна Безбедносна Шина. Цврстиот И Безбеден Тежок Дизајн Обезбедува Голема Носивост.

Производи во категоријата

Вилијам Србин Класичен Турски Памук Бања Пешкир Колекција Ново
Вилијам Србин Класичен Турски Памук Бања Пешкир Колекција

Класичен 100% Турски Памук Бања Пешкир Колекција (Во собата на 2) Луксузно мекиот пешкир за капење станува

DEN 545.60
Оги Тркалезна Стаклена Дозер За Сапун-10оз, Тешко Стакло, Пумпа Отпорна На ' Рѓа-Идеален Диспензер За Рачен Ново Попусти
Оги Тркалезна Стаклена Дозер За Сапун-10оз, Тешко Стакло, Пумпа Отпорна На ' Рѓа-Идеален Диспензер За Рачен

Поништи ЦВРСТО СТАКЛО : овие диспензери за сапун се направени од тешко, дебело стакло со голема оптичка �

DEN 207.84
Доду дигитално печатење животински туш завеса уметност декор за бања животни жирафа и дизајн на слонови Ново
Доду дигитално печатење животински туш завеса уметност декор за бања животни жирафа и дизајн на слонови

Полиестер 【Материјал】 : 100% водоотпорна ткаенина од полиестер 【Што е вклучено】 : Една завеса за тушира�

DEN 191.36
ВОДМБ Багажник За Крпи Нерѓосувачки Челик Сребрена Бања Хардвер Комплет Решетка За Крпи Држач За Тоалетна Ново
ВОДМБ Багажник За Крпи Нерѓосувачки Челик Сребрена Бања Хардвер Комплет Решетка За Крпи Држач За Тоалетна

Материјал : 304 нерѓосувачки челик Површински четкан третман, не е лесен за нови гребнатини Метод на инст�

DEN 593.60
Држач за десктоп во вера на вера: Подароци садови за глава ѓубре ПВЦ Пенка за возрасни за декор за облик Ново
Држач за десктоп во вера на вера: Подароци садови за глава ѓубре ПВЦ Пенка за возрасни за декор за облик

ПВЦ, памучни јажиња Контејнер за пенкало со етнички стилОдличната изработка на нашиот производ ќе ви до

DEN 0.67
Керамички Суета Послужавник Мал Правоаголник, Када Послужавник Бања Организатор, Козметика Носителот За Ново
Керамички Суета Послужавник Мал Правоаголник, Када Послужавник Бања Организатор, Козметика Носителот За

●Мала Фиока За Димензии ● има димензии 6,3€3,1 инчи / 16 € 8cm, 175g ● Голема Фиока За Големина Qмери инч9, 25 x 3,74

DEN 159.84
Зена Насловна Тензија Прачка Бања И Домашен Организатор Со Корпи За Складирање И Куки, Прилагодливи, 26 до 76, Хром Ново
Зена Насловна Тензија Прачка Бања И Домашен Организатор Со Корпи За Складирање И Куки, Прилагодливи, 26 до 76, Хром

Изработени Од Челик ДИЗАЈНОТ ЗА ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР СОЗДАВА ВРЕДНО СКЛАДИРАЊЕ ПОД ТУШ (ИЛИ ПРАКТИЧНО КАД

DEN 767.84
Сојузнички Месинг ПБ-72Г-30 Пацифик Плажа Колекција 30 Инчен Двојно Жлеб Акценти Пешкир Бар, Полиран Месинг Ново
Сојузнички Месинг ПБ-72Г-30 Пацифик Плажа Колекција 30 Инчен Двојно Жлеб Акценти Пешкир Бар, Полиран Месинг

Акрилик Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласува�

DEN 0.33
Lyly Tissue Box Multi-Function Далечински управувач кутија за складирање хартија за пумпање кутија Ново
Lyly Tissue Box Multi-Function Далечински управувач кутија за складирање хартија за пумпање кутија

Отворено покритие со голем дијаметар, хартија за хартија за складирање со двослојни е универзална; Нозе

DEN 6980.64
СКЛ Насловна Маглива Цветни Туш Завеса Куки, Во собата на 12, Розова 12 Грофот Ново
СКЛ Насловна Маглива Цветни Туш Завеса Куки, Во собата на 12, Розова 12 Грофот

Комплет од 12 индивидуални куки 3димензионален цветен дизајн во розова и бела боја со полирани куки со ср

DEN 275.36
Јихаус Екстра Дебела Мемориска Пена Мат За Бања Нелизгачки Абсорбента Меки Подни Килими За Тепих Што Се Пере Во Машина Ново
Јихаус Екстра Дебела Мемориска Пена Мат За Бања Нелизгачки Абсорбента Меки Подни Килими За Тепих Што Се Пере Во Машина

АМОРТИЗИРАНА ГУСТА МЕМОРИСКА ПЕНА : амортизирана премиум мемориска пена со дебелина од еден инч ПОДДРШ�

DEN 1.33
Живописни Држачи За Чаши Од Црн Алуминиум од Брибели Ново
Живописни Држачи За Чаши Од Црн Алуминиум од Брибели

Внатрешниот дијаметар е 3 / инчи Дијаметарот на усните е 4 инчи Мери 3 инчи длабоко Дупка во табелата треб

DEN 1.00
Када Кади Послужавник Када Полица Не-Лизга Бања Полица Мултифункционален Када Тоалет Полица Ново
Када Кади Послужавник Када Полица Не-Лизга Бања Полица Мултифункционален Када Тоалет Полица

Направете навистина релаксирачка бања додека уживате во чаша вино, читате книга или ги следите вашите о

DEN 385.60
КУЈУКС Панч - Слободен Лесна Хартија Ролна Носителот-Трајни Салфетка Послужавник За Домаќинство Бања Ткиво Кутија Ново
Памучен ЗАНАЕТ Преголем ХХЛ Пешкир ЗА Плажа - 7 Стапки Екстра Голем Голем &засилувач; Висок Огромен Пешкир За Ќебе Ново
Памучен ЗАНАЕТ Преголем ХХЛ Пешкир ЗА Плажа - 7 Стапки Екстра Голем Голем &засилувач; Висок Огромен Пешкир За Ќебе

ВКЛУЧУВА : една (1) ПАМУЧНА ЗАНАЕТЧИСКА крпа за плажа, изработена од кадифен и луксузен 100% двојно ткаен па

DEN 1.33
Swan ES20000.131 Цврст површински агол 2-парчиња сапун за туширање, 4,75-во L x 4,75-во H x 1-во H, тундра, Ново
Swan ES20000.131 Цврст површински агол 2-парчиња сапун за туширање, 4,75-во L x 4,75-во H x 1-во H, тундра,

Вклучува 2 аголни сапуни со сапун Автентична цврста површина без површинска обвивка за чип или пукнатин

DEN 1.67
WYDHCGD Зелена Бања Килим Зелена Бања Мат Мудрец Бања Килими Зелена Бања Декор Симпатична Бања Мат Бања Кат Бања Мат Симпатична Ново
Амазон Основи на затегнување на завесата, прилагодлива 36-54 Ширина - бронза, класично финале Ново
Амазон Основи на затегнување на завесата, прилагодлива 36-54 Ширина - бронза, класично финале

Пролетно влечење затегнување на завесите за тезги за туширање, кади, плакари, прозорци, области што се м�

DEN 892.80
Luofdclddd Grab Bar , 15-инчни не-лизгачки туш барови, рачки од најлонски бањи од не'рѓосувачки челик, баланс Ново
Luofdclddd Grab Bar , 15-инчни не-лизгачки туш барови, рачки од најлонски бањи од не'рѓосувачки челик, баланс

(Безбедност и стабилност) : Може да поддржи до 500 фунти сила за влечење и да обезбеди стабилна и сигурна

DEN 470.40
Алатки за поправка шема на рачни крпи за рака и миење на телото меки меки за миење садови со симпатични Ново
Алатки за поправка шема на рачни крпи за рака и миење на телото меки меки за миење садови со симпатични

Микрофибер Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на миењето на лицето е приближно 14 "x30" (w

DEN 1.33
Лажни Рака Шампон Диспензерот Ѕид Монтирање Рефил Гел Течни Регенератор Водоотпорен Ново
Лажни Рака Шампон Диспензерот Ѕид Монтирање Рефил Гел Течни Регенератор Водоотпорен

ШИРОКО КОРИСТЕН : Идеален За хотели, домови, училишта, ресторани, кујни, бањи и тоалети АПЛИКАЦИИ : Погоде

DEN 144.00
Држач Ново
Држач

Држачот на ткивата е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни

DEN 3.00
Mdesign метал над туш врата кади, центар за складирање на бања Центар со вградени куки и корпи на 3 нивоа за Ново
Mdesign метал над туш врата кади, центар за складирање на бања Центар со вградени куки и корпи на 3 нивоа за

Складирањето е едноставно : продолжете да се капете најзначајни со овој удобен кади за врата за туширањ�

DEN 527.84
Држач за четкичка за заби во Амбесон Амбезон, Англиска градинарска слика со шарени рози и други цвеќиња, декоративни Ново
Држач за четкичка за заби во Амбесон Амбезон, Англиска градинарска слика со шарени рози и други цвеќиња, декоративни

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 2.00
Lldhwx Чаша За плакнење Уста За домаќинство Креативна Двојка Проѕирна Чаша За Четкање Тоалет Едноставен Ново
Lldhwx Чаша За плакнење Уста За домаќинство Креативна Двојка Проѕирна Чаша За Четкање Тоалет Едноставен

Едноставна чаша за миење уста од ветер, добри работи со вас Доаѓа со слот, интегрирано складирање, чувај�

DEN 1401.60
DINGZZ Нордиските Десктоп Пумпање Хартија Кутија За Складирање Дневна Соба Држач За Ткиво Организатор Ново
DINGZZ Нордиските Десктоп Пумпање Хартија Кутија За Складирање Дневна Соба Држач За Ткиво Организатор

Изработен од пп материјал, силен и издржлив Голем отвор, ткиво може лесно да се повлече и замени...

DEN 2.00
Алаза 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот Кул Црн Мермер Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Ново
Алаза 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот Кул Црн Мермер Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец,

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

DEN 1321.60
WSSBK сапун чинија од не'рѓосувачки челик кујна бања туш сапун сапуни садови слоеви сапун сапун сапун Ново
WSSBK сапун чинија од не'рѓосувачки челик кујна бања туш сапун сапуни садови слоеви сапун сапун сапун

Без штета : Лепилото има силна адхезија, нема да го оштети wallидот и е лесен за инсталирање Работи најдобр

DEN 2359.04
Yyzzh зелена бамбус шума природа дрво 4 пакет qtip држач за држач за памук за памучни плочи од тркалење на Ново
Yyzzh зелена бамбус шума природа дрво 4 пакет qtip држач за држач за памук за памучни плочи од тркалење на

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : едностра

DEN 1.33
3Drose USA знаме во срцето во бела позадина Трендовски работа - крпи Ново
3Drose USA знаме во срцето во бела позадина Трендовски работа - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 199.84
Цдид Држач За Четка За Тоалет-Керамичка Четка За Чистење Домашен Тоалет Четка За Чистење Практична Ново
Цдид Држач За Четка За Тоалет-Керамичка Четка За Чистење Домашен Тоалет Четка За Чистење Практична

Четка за тоалет со меки влакна, не ја повредува глазурата на тоалетот при чистење Силна моќ на деконтами

DEN 2.67
Колеџ Чанти За Чување Контра Чаша Држачи За Држачи За Чување На Под Кафе Организатор На Кафе Бар Домаќинство Ново
Колеџ Чанти За Чување Контра Чаша Држачи За Држачи За Чување На Под Кафе Организатор На Кафе Бар Домаќинство

100% метал Боја : Златна, Црна Специјален Дизајн На Форма на Кригла / чашаГорниот Отвор на Држачот За Шолја

DEN 1332.80
Сиво-бело испукан трупец уметност деко подарок мода за заби, држач за заби Ново
Сиво-бело испукан трупец уметност деко подарок мода за заби, држач за заби

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

DEN 3.00
Продадете нето малопроизводлива повеќенаменска ABS 4 во 1 сапун и држач за миење садови за миење садови Ново
Продадете нето малопроизводлива повеќенаменска ABS 4 во 1 сапун и држач за миење садови за миење садови

Материјал : АБС пластика Тип на инсталација : Завртки во wallидот поставен (ова значи дека треба да вежбате

DEN 0.33
Саѓи Сунѓер Држач, Мијалник Кади Кујна Четка Сапун За Миење Садови Течност Дренажа Решетката Пластични Вшмукување Ново
Саѓи Сунѓер Држач, Мијалник Кади Кујна Четка Сапун За Миење Садови Течност Дренажа Решетката Пластични Вшмукување

ПОПОГОДНО ЗА МИЕЊЕ САДОВИСовршено за држење сунѓер, сапун, четка, крпа, попогодно за вас за време на миењ

DEN 1.00
3drose Симпатична девојка самовила во сина илустрација - крпи Ново
3drose Симпатична девојка самовила во сина илустрација - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 199.84