Четка За Тоалетна Чинија И Четка За Тоалет Покриена Со Држач За Бања - Стоечки Чистач За Тоалетни Садови Во Модерен Држач-Заштеда На Простор, Четка За Длабоко Чистењ

Четка За Тоалетна Чинија И Четка За Тоалет Покриена Со Држач За Бања - Стоечки Чистач За Тоалетни Садови Во Модерен

DEN 0.33

Ново

Залиха

СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : оваа модерна четка за чистење тоалети за бања со стилски индивидуален држач обезбедува едноставно, дискретно складирање за бања што мора да ја имате; ги Одржува подовите чисти и суви; тенок, компактен дизајн на овој чистач за тоалетни садови и држач за држачи уредно во просторот покрај тоалетот; Совршен За мали бањи, како и целосни, полу-големина и бањи за гости; чистач И држач за четка за ТОАЛЕТ безбедно на место; изгледот и перформансите се одржуваат до секојдневна употреба ИЗДРЖЛИВА четката седи во сопствениот држач кога не се користи за дискретно складирање; тоа е прицврстување за да ја подигнете четката од држачот и да ја замените кога ќе завршите, без борба да ја внесете или излезете; Силните влакна го олеснуваат чистењето на тоалетот и ја елиминираат потребата за силно чистење; рачката убаво се вклопува во раката и тркалезниот диск ги штити рацете од прскање. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : дизајнот за заштеда на простор на оваа четка за тоалетни влакна со држач се вклопува во тесни области во бањата, што го олеснува затегнувањето; ако просторот на плакарот или кабинетот е ограничен, држачот ја држи главата на тоалетот за четка надвор од погледот; чистиот, класичен изглед работи со кој било декор; оваа четка и држач за тоалет е практичен и стилски додаток на половина и полни бањи, бањи за гости и простории за прав; Совршен За домови, станови, СТАНОВИ, градски куќи, домови, кабини, r и кампери. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од издржлива пластика; подлогата Од пена на дното спречува гребнатини на подовите во бањата; Лесна Нега : Исчистете Со благ сапун и вода. ЗАМИСЛЕНА ГОЛЕМИНА : Мери 4,25" дијаметар х 16 " висока. СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : оваа модерна четка за чистење тоалети за бања со стилски индивидуален држач обезбедува едноставно, дискретно складирање за бања што мора да ја имате; ги Одржува подовите чисти и суви; тенок, компактен дизајн на овој чистач за тоалетни садови и држач за држачи уредно во просторот покрај тоалетот; Совршен За мали бањи, како и целосни, полу-големина и бањи за гости; чистач И држач за четка за ТОАЛЕТ безбедно на место; изгледот и перформансите се одржуваат до секојдневна употреба. ИЗДРЖЛИВА четката седи во сопствениот држач кога не се користи за дискретно складирање; тоа е прицврстување за да ја подигнете четката од држачот и да ја замените кога ќе завршите, без борба да ја внесете или излезете; Силните влакна го олеснуваат чистењето на тоалетот и ја елиминираат потребата за силно чистење; рачката убаво се вклопува во раката и тркалезниот диск ги штити рацете од прскање.

Производи во категоријата

Топје Бања Декор 16 Х 24 Бања Мат Акварел Реална Еукалиптус Шема Рачно Насликани Цветни Украс е испарени Пријатна Бања Ново
Топје Бања Декор 16 Х 24 Бања Мат Акварел Реална Еукалиптус Шема Рачно Насликани Цветни Украс е испарени Пријатна Бања

24 ИНЧИ ШИРОК х 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 х 40 СМ Висококвалитетна, мека кадифена површина со поддршка против лизгањ�

DEN 0.33
Тепих За бања, Кафеава Нелизгачка Подлога За Бања За Тепих За Бања Екстра Мека Подлога За Капење Микрофибер Килими Ново
Тепих За бања, Кафеава Нелизгачка Подлога За Бања За Тепих За Бања Екстра Мека Подлога За Капење Микрофибер Килими

1Меки и дише кадифен микрофибер килими За Бања : Дебели бушави килими за бања од шенил изработени од мате

DEN 2.33
4 Парчиња Пеперутка Инсект 10 МЛ Qtip Држач Диспензерот За Памук, Памук, Памук Тркалезна Влошки, Конец - Пластични Аптека Ново
4 Парчиња Пеперутка Инсект 10 МЛ Qtip Држач Диспензерот За Памук, Памук, Памук Тркалезна Влошки, Конец - Пластични Аптека

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2 ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : мо�

DEN 1.67
Хајдинб Багажник За Туширање Багажник Бесплатен Бања Решетка За Тоалет Решетка За Крпи Тоалет Нерѓосувачки Ново
Хајдинб Багажник За Туширање Багажник Бесплатен Бања Решетка За Тоалет Решетка За Крпи Тоалет Нерѓосувачки

Висококвалитетен Материјал : Еколошки, издржлив и убав Лесен за инсталирање, погоден за кујнски ѕид, ѕид

DEN 2465.76
Јин-Јанг Шема Ткиво Кутија Покритие Лицето Хартија Организатор Случај Држач Салфетка Диспензерот Десктоп Декоративни Ново
Јин-Јанг Шема Ткиво Кутија Покритие Лицето Хартија Организатор Случај Држач Салфетка Диспензерот Десктоп Декоративни

Стп Произведено во САД Или Увезено Големина7,7 х 4,7 х 4,3 (Lx Wx H) инчи МатеријалМодерна кутија за ткиво израб�

DEN 287.84
3Drose Hawk Лов на риба дива дизајн уметност животински природа орел јастреб лов. - крпи Ново
3Drose Hawk Лов на риба дива дизајн уметност животински природа орел јастреб лов. - крпи

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

DEN 1.33
Јасно Акрилик К Чаша Фиока Организатор, 2 Пакет на 40 Слотови Ѕид Монтирани Рамен Шалтер Кафе Држач, К Чаша Кафе Држач Ново
Јасно Акрилик К Чаша Фиока Организатор, 2 Пакет на 40 Слотови Ѕид Монтирани Рамен Шалтер Кафе Држач, К Чаша Кафе Држач

Држач За Мешунки За Кафе Со голем Капацитет К 2 2 комплети модерни и убави Држачи за акрилни мешунки за ка

DEN 1.00
ЈИДКМ Корпа За Складирање Ковано Железо, Решетка За Кујнски Прибор, Решетка За Складирање Во Домаќинството, Решетка Ново
ЈИДКМ Корпа За Складирање Ковано Железо, Решетка За Кујнски Прибор, Решетка За Складирање Во Домаќинството, Решетка

Бања Железо Туш Кошница Метал Кујна Полица За Складирање Триаголник Полица Ѕид Туш Складирање Кади Пол�

DEN 7568.96
Mahjong милиони 4 плочки шема на четка за заби, држач за пенкало за керамички штанд -молив чаша Ново
Mahjong милиони 4 плочки шема на четка за заби, држач за пенкало за керамички штанд -молив чаша

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

DEN 415.84
Сапун кутија без силни лепила сапун сапун сапуни бања за сапун држач за сапун додатоци сапун сапун сапун самостојно Ново
Сапун кутија без силни лепила сапун сапун сапуни бања за сапун држач за сапун додатоци сапун сапун сапун самостојно

1Семот на дното на дното им овозможува на водата да се исцеди брзо, држачот на сапунот ќе ги задржи вашит�

DEN 1481.60
БАГАЖНИК За Крпи Со Двоен Столб На XJJZ Макс Ѕид Монтиран Анти Рѓа Држач За Крпи Од Нерѓосувачки Челик Ново
БАГАЖНИК За Крпи Со Двоен Столб На XJJZ Макс Ѕид Монтиран Анти Рѓа Држач За Крпи Од Нерѓосувачки Челик

Изграден Од Месинг кој обезбедува издржливост и сигурност, додека одржуваesетска привлечност Боја : как�

DEN 2.33
Држач За ткиво За автомобил Ретро-Неонски Знак-Диспензер За Ткиво Со Манати Држач За Салфетка За Задно Ново
Држач За ткиво За автомобил Ретро-Неонски Знак-Диспензер За Ткиво Со Манати Држач За Салфетка За Задно

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

DEN 0.33
Zhanmam 2 нивоа стаклена полица за бања со железнички правоаголен темпераментен стаклен простор алуминиумски wallид Ново
Zhanmam 2 нивоа стаклена полица за бања со железнички правоаголен темпераментен стаклен простор алуминиумски wallид

✽ Rustproof : Направено од алуминиум за убавина, отпорност на корозија и убави обрасци ✽ Стаклена countertop : Тем

DEN 2389.12
Кујна Бања Контра врвот Стегање Сапун Диспензери Солза Капка Форма Шише Ново
Кујна Бања Контра врвот Стегање Сапун Диспензери Солза Капка Форма Шише

Големина : 1, 75х6, 6" Материјал : Термопластична Гума Капацитет : ~7оз Идеален за Детергент За Сапун, Шампон, �

DEN 1.00
FifturedIsPlays® Постави од 2 када и затегнување на затегнување на тушот Caddy w/ Не'рѓосувачки челик фиксна шипка 3.3-10 Ново
FifturedIsPlays® Постави од 2 када и затегнување на затегнување на тушот Caddy w/ Не'рѓосувачки челик фиксна шипка 3.3-10

Fiftured Isplays Када и затегнување на затегнување на тушот Кади е одличен за секој дом Барате лесно достапно с�

DEN 2.00
Диспензерот За Сапун СИГОЕИ, Шишиња СО Пумпа ОД 300 МЛ 2 ПАРЧИЊА За Гел За Туширање, Сапун За Садови и Други Ново
Диспензерот За Сапун СИГОЕИ, Шишиња СО Пумпа ОД 300 МЛ 2 ПАРЧИЊА За Гел За Туширање, Сапун За Садови и Други

Нема Повеќе Неуредни Раце : Држете ги рацете чисти со нашето шише со пумпа за диспензерот за сапун и избе

DEN 319.84
5 парчиња Декоративен Послужавник Од Нерѓосувачки Челик, Овална Фиока За Крпи, Послужавник За Складирање Ново
5 парчиња Декоративен Послужавник Од Нерѓосувачки Челик, Овална Фиока За Крпи, Послужавник За Складирање

❥€Висококвалитетен Материјал€Декоративниот послужавник е изработен од висококвалитетен материјал �

DEN 3.33
Тоалет Четка Тоалет Четка Држач 360° Без Мртов Агол Тоалет Чистење Четка За Домаќинство Силиконски Тоалет Ново
Тоалет Четка Тоалет Четка Држач 360° Без Мртов Агол Тоалет Чистење Четка За Домаќинство Силиконски Тоалет

Тоалет Четки Brономската четка за тоалет е професионално дизајнирана за вашата бања, што ја прави вашата

DEN 948.80
Енкус мажи жени пластична кутија за складирање на долна облека, кутија за складирање на семеен дом - Ново
Енкус мажи жени пластична кутија за складирање на долна облека, кутија за складирање на семеен дом -

Боја : Црна Потекло : CN (потекло) Број на модел : Кутија за складирање Количина на решетки : 1 Материјал : пл�

DEN 2.33
НАПНАТ Божиќ Орнаменти Подарок Сетови Виси Змеј Прозорец Стакло Декорација Прозорец Стакло Дома Suncatcher Ново
НАПНАТ Божиќ Орнаменти Подарок Сетови Виси Змеј Прозорец Стакло Декорација Прозорец Стакло Дома Suncatcher

Витраж Потемно Црвено Направено Од Многу Парчиња Витраж Создава Уникатен ДизајнВитражната Пчела Може �

DEN 2.33
Cnnrug Сапун Диспензерот Хотел Тоалет Сапун Притискање Пластични Ѕид-Монтирани Рака Дезинфекција Кертриџ Рачно Ново
Cnnrug Сапун Диспензерот Хотел Тоалет Сапун Притискање Пластични Ѕид-Монтирани Рака Дезинфекција Кертриџ Рачно

Големина : 117 * 80 * 220мм Капацитет : 500мл Материјал : абс пластика Апликација : големи јавни места Инсталациј

DEN 2.33
Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Гроздобер Кучешка Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Ново
Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Гроздобер Кучешка Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец,

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

DEN 319.84
2 парчиња Овален Држач За Чаши За Нулта Гравитација, Послужавник За Стол Со Нулта Гравитација Со Слот За Мобилни Телефони Ново
2 парчиња Овален Држач За Чаши За Нулта Гравитација, Послужавник За Стол Со Нулта Гравитација Со Слот За Мобилни Телефони

Изработени од абс пластика Површината прифаќа груб дизајн, издржлив и не е лесен за гребење Двата жлебо�

DEN 167.84
Тули Ѕид Врата Туш Завеси Сон Магија Замокот Тајна Премин Момче Девојка Бања Декор Полиестер Ткаенина Туш Ново
Тули Ѕид Врата Туш Завеси Сон Магија Замокот Тајна Премин Момче Девојка Бања Декор Полиестер Ткаенина Туш

Големина : оваа завеса за туширање е со димензии 70 Wx70 H Инчи и овој пакет вклучува 1 завеса за туширање и 12

DEN 1.67
Плоштад Редење Организатор Акрилик Памук Топката Носителот П-Врвот Држач Брис Рампа Диспензерот Ново
Плоштад Редење Организатор Акрилик Памук Топката Носителот П-Врвот Држач Брис Рампа Диспензерот

Големина : 4ин*4ин*3ин Висококвалитетен пс материјал Отпорен на прашина и Водоотпорен Куќиштето за склад�

DEN 3.33
Марди Грас Монистра Кутија За Ткиво Покријте Правоаголен Држач За Кожна Кутија За Ткиво Со Рачка Диспензерот За Ткиво Ново
Марди Грас Монистра Кутија За Ткиво Покријте Правоаголен Држач За Кожна Кутија За Ткиво Со Рачка Диспензерот За Ткиво

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : кутиите за ткиво имаат две големини : Квадрат (57 в�

DEN 159.84
КЕАОН Автоматски Диспензер За Сапун Без Допир, Дизајн За Заштеда на Енергија На Инфрацрвен Сензор за Движење, Водоотпорен Ново
Креативна Врата Од Виножито Домашна Бања Подна Подлога Туш Кабина Влезна Када Нелизгачка Подлога За Собирање Торта Кадифена Ново
Бујна Декор Треперливи Светки Туш Завеса 72 х 70 Ново Попусти
Бујна Декор Треперливи Светки Туш Завеса 72 х 70

100% Полиестер Осветлете ја вашата бања со оваа треперлива завеса за туширање со светки На врвот и на днот

DEN 712.48
Четка За Тоалет И Држач За Четка За Тоалет Држач За Домаќинство Ѕидна Тоалетна Чинија Четка За Четка За Чистење Ново
Четка За Тоалет И Држач За Четка За Тоалет Држач За Домаќинство Ѕидна Тоалетна Чинија Четка За Четка За Чистење

Елегантен и стилски дизајн работи за секоја бања, тоа е задолжителен додаток за чистење на вашата тоале�

DEN 280.00
Гралара Мермер Печатење 2 Ниво Бања Countertop Организатор Шминка Складирање Вечери Партии Суета Послужавник Ново
Гралара Мермер Печатење 2 Ниво Бања Countertop Организатор Шминка Складирање Вечери Партии Суета Послужавник

Голем Капацитет : полица со Нивоа На Суета, направена за складирање на вашите дневни потреби, како што се

DEN 2.00
Чаши за бања во Vocoste 2 парчиња, чаша за четки за заби, чаша за четки за заби за бања, розова, 4,33''x2.76 Ново
Чаши за бања во Vocoste 2 парчиња, чаша за четки за заби, чаша за четки за заби за бања, розова, 4,33''x2.76

Функција : Единствена чаша со голем капацитет со мазни линии, удобна зафат и мала тежина, одговара на рак

DEN 2.67
ФЛОЈИНМ Пешкир ЗА Капење Памук Меки Возрасни Парови Пешкир За Капење Зголемување Зголемување И Густа Завиткана Ново
ФЛОЈИНМ Пешкир ЗА Капење Памук Меки Возрасни Парови Пешкир За Капење Зголемување Зголемување И Густа Завиткана

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 0.67
Сојузнички Месинг ПР-ТТ6-Орб Престиж Кралска Колекција Тамблер И Држач За Четки За Заби, Масло Нанесуваат Бронза Ново
Сојузнички Месинг ПР-ТТ6-Орб Престиж Кралска Колекција Тамблер И Држач За Четки За Заби, Масло Нанесуваат Бронза

Елегантен И Софистициран Во Дизајнот Тоа Е Одличен Додаток За Да Ја Одржувате Четката За Заби Сува, Хиги

DEN 770.08
Пластичен Ѕид НА XJJZ Висечки Фен Држач За Вшмукување Фен За Коса Држач За Електричен Вентилатор Беспрекорно Вшмукување Ново
Пластичен Ѕид НА XJJZ Висечки Фен Држач За Вшмукување Фен За Коса Држач За Електричен Вентилатор Беспрекорно Вшмукување

Материјал : Пластика Ѕидна Решетка За Фен За Коса : Држачи За Складирање Решетка за складирање сунѓерска

DEN 702.40
Заштитен wallид на држачот за заби, монтиран, мултифункционален држач за четки за заби за бања Ново
Заштитен wallид на држачот за заби, монтиран, мултифункционален држач за четки за заби за бања

[Висококвалитетен материјал] држачите за четки за заби на Wekity се направени од висококвалитетен материј�

DEN 2.00
Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање На Резервоарот За Тоалет, Послужавник За Бања Со Смола, Послужавник Ново
Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање На Резервоарот За Тоалет, Послужавник За Бања Со Смола, Послужавник

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

DEN 1256.00