Кимберли-Кларк Professional® Дозер За Сапун Без Допир,, Chrome, 1 По Случај

Кимберли-Кларк Professional® Дозер За Сапун Без Допир,, Chrome, 1 По Случај

DEN 1.67

Ново

Залиха

Еден Професионален Диспензер За Сапун Без Допир На Кимберли-Кларк; Хром Овој диспензер за сапун е дизајниран за хигиена : без допир помага да се минимизира ширењето на бактериите. Технологијата за директен погон го прави овој најтивок електронски диспензер за нега на кожата наспроти тековните диспензери ЗА КК и водечките електронски диспензери за нега на кожата на пазарот. Спротивставениот систем за сензори за IR обезбедува попрецизно активирање на корисникот за да помогне да се спречи несакано издавање при чистење на рацете или мијалникот. Диспензерот Е во согласност СО АДА кога е правилно инсталиран и кога се користи препорачан производ; прифаќа полнење на сапун од 1,5 Литри Од Брендовите Клинекс и Скот. Кимберли-Кларк Professional® Системот За Диспензерот За Сапун Без Допир Е дизајниран да ја подигне хигиената на рацете на следното ниво. Се одликува со едноделно склопување на главата и вратот и помал отпечаток под шалтер специјално дизајниран да се вклопи во преполна област. Диспензерот е опремен со лесни карактеристики за инсталација и монтирање, заедно со шише за полнење на производот што лесно се проверува. Гостите во вашата бања нема да мора да го допираат диспензерот, што помага да се намали вкрстената контаминација и ширењето на бактериите. Диспензерот вклучува далечински водоотпорен батериски пакет кој држи 4 Батерии Д-Ќелии. Диспензерот може да се напојува И Со Адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА (се продава одделно). Компактниот диспензер за сапун прифаќа полнење на сапун Со висок капацитет Од 1,5 литри kleenex® или Scott® (се продава одделно). Диспензерот е инсталиран во минимална дупка од 1 инчи на работната површина.

Производи во категоријата

Кигаи 4 пакувања Божиќни мијалници за божици - меки крпи за лице, теретани за теретани, хотел и спа -квалитет, Ново
Кигаи 4 пакувања Божиќни мијалници за божици - меки крпи за лице, теретани за теретани, хотел и спа -квалитет,

4 парчиња сет за пешкир : Ослободени од какви било штетни хемикалии, безбедни и здрави за вас и вашето сем

DEN 1.33
Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање Резервоари За Тоалети, Послужавник За Бања Со Смола, Цветна Црвена Ново
Послужавник За Суета, Послужавник За Складирање Резервоари За Тоалети, Послужавник За Бања Со Смола, Цветна Црвена

â Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи ¥Стилски И елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепу�

DEN 3.00
Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Гроздобер Кучешка Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Ново
Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Гроздобер Кучешка Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец,

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

DEN 319.84
Шуихан Персонализиран Флип Флоп Пешкир За Плажа Микрофибер 30х60 Лето Екстра Големи Крпи Преголеми Меки Абсорбента Ново
Шуихан Персонализиран Флип Флоп Пешкир За Плажа Микрофибер 30х60 Лето Екстра Големи Крпи Преголеми Меки Абсорбента

1 Со совршена обработка на завиткување, нема да има лоши проблеми како што се закачување, лабави линии ит

DEN 1.00
Декорации за Ноќта на вештерките Ноќта на вештерките Декорации Вино шише светла батерија LED стаклени украси за табела Ново
Декорации за Ноќта на вештерките Ноќта на вештерките Декорации Вино шише светла батерија LED стаклени украси за табела

На кое било место функции, теглата се напојува со исклучени батерии од 3 XAAA, што го прават многу лесен за �

DEN 1.33
Умбра Бумба Тумблер, природен Ново
Умбра Бумба Тумблер, природен

Уникатен и привлечен гулаб изработен од бамбус Акрилна чаша на бамбус база Мерки 31 / 2 од 31 / 2 од 5инчи...

DEN 3.33
Feilifan ќош туш кади, пластика 360 ротирачки туш организатор со куки, бела и сина боја Ново
Feilifan ќош туш кади, пластика 360 ротирачки туш организатор со куки, бела и сина боја

Иновативен дизајн : Пластичната ротирачка лента за када во агол на када има трајни лежишта со челични то

DEN 1056.00
СДГ Врежана Кутија За Ткиво Автомобил Тоалет Кутија За Пумпање Дома Дневна Соба Декор Држач За Салфетки Ново
СДГ Врежана Кутија За Ткиво Автомобил Тоалет Кутија За Пумпање Дома Дневна Соба Декор Држач За Салфетки

Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и цврст Ретро носталгичен дизајн,исклучителни детал

DEN 1.67
Носителот Автомобил Ткиво Цртан Филм-Неонски-Храм-Златен Ткиво Диспензерот Салфетка Држач Задното Седиште Ткиво Ново
Носителот Автомобил Ткиво Цртан Филм-Неонски-Храм-Златен Ткиво Диспензерот Салфетка Држач Задното Седиште Ткиво

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

DEN 271.84
DiaNoche Дизајнира Мемориска Пена Бања или Кујнски Душеци Од Hooshang Khorasani-Natures Brushwork, Големи 36 x 24 во Ново
DiaNoche Дизајнира Мемориска Пена Бања или Кујнски Душеци Од Hooshang Khorasani-Natures Brushwork, Големи 36 x 24 во

Печатен врв со 1 / 2 во густа мемориска пена внатре и дното што не се лизга Обично Бродови за 34 дена Место т

DEN 1.33
Фанозија Мулти-Функционални Ткиво Кутија Покрие Правоаголни, Стп Кожа Ткиво Кутија Држач со 3 Далечински Ново
Фанозија Мулти-Функционални Ткиво Кутија Покрие Правоаголни, Стп Кожа Ткиво Кутија Држач со 3 Далечински

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ОРГАНИР : нашето складирање на далечинскиот управувач доаѓа со 3 оддели, во исто врем�

DEN 3.00
TRUEDAYS Кафеава И Темно Кафеава Бохо Бања Мат Вода Абсорбента Квадратни Нелизгачки Бања Килими, Машина Ново
TRUEDAYS Кафеава И Темно Кафеава Бохо Бања Мат Вода Абсорбента Квадратни Нелизгачки Бања Килими, Машина

●Надграден Материјал●кафеавата подлога за капење е изработена од ултра мек микрофибер Густата и мека

DEN 0.67
Русија симбол Руски кукли образец за четкичка за заби држач за пенкало кригла керамички штанд -молив чаша Ново
Русија симбол Руски кукли образец за четкичка за заби држач за пенкало кригла керамички штанд -молив чаша

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

DEN 1.00
Алпски Автоматски Диспензер За Дезинфекција На Раце-Дозер За Сапун Без Допир За Ресторан, Болница, Училиште, Ново
Алпски Автоматски Диспензер За Дезинфекција На Раце-Дозер За Сапун Без Допир За Ресторан, Болница, Училиште,

●●ДИСПЕНЗЕРОТ ЗА САПУН БЕЗ ДОПИР : Алпскиот Автоматски Диспензер За Дезинфекција Го Прави Едноставно �

DEN 1318.40
Барови за крпи во Кокосири, црни држачи за пешкири од црна бања 16 инчи бања 2-нивоа скалила шини со шини, монтирани Ново
Барови за крпи во Кокосири, црни држачи за пешкири од црна бања 16 инчи бања 2-нивоа скалила шини со шини, монтирани

Мат црно ◄ Материјал ► Нерѓосувачки челик со висок квалитет Sја обезбедува долговечноста и издржлива с

DEN 2.33
Шише за детергент за детергент за детергент за перење Zerodeko Shaints 4PCS за перење сапун празен шампон за Ново
Шише за детергент за детергент за детергент за перење Zerodeko Shaints 4PCS за перење сапун празен шампон за

Шишиња за пумпа за балсам Структурата на производите е разумна, и тие имаат добра херметичност и нема да

DEN 240.00
Чист Тек 34 мл Црн Автоматски Диспензер За Сапун - За Течен сапун-1 кутија за броење Ново
Чист Тек 34 мл Црн Автоматски Диспензер За Сапун - За Течен сапун-1 кутија за броење

МОНТАЖА НА ЅИД : овој автоматски диспензер за сапун е погодно монтиран на ѕид за лесен пристап и ја одржу

DEN 718.40
Екотоб Штала Врата Лаванда Туш Завеса, Виолетова Цвет Со Лисја На Рустикален Штала Врата Бања Туш Завеса, Фарма Куќа Бања Ново
Екотоб Штала Врата Лаванда Туш Завеса, Виолетова Цвет Со Лисја На Рустикален Штала Врата Бања Туш Завеса, Фарма Куќа Бања

72 ИНЧИ ШИРОК х 72 ИНЧИ ДОЛГОКВАЛИТЕТНА полиестерска ткаенина завеса за туширање за бања, Не е потребна по

DEN 310.24
џиа Домашна Чаша За Складирање Вшмукување На Ѕид Пластична Решетка За Складирање Козметички Тоалети Ново
џиа Домашна Чаша За Складирање Вшмукување На Ѕид Пластична Решетка За Складирање Козметички Тоалети

100% Сосема Нов И добар Квалитет Максимизирајте ја употребата на просторот Функционална Решетка За Склад

DEN 824.00
Када Коцки, Висина Прилагодливи Када Послужавник За Луксузни Бања, Бања Додатоци &засилувач; Маса Со Држач Ново
Када Коцки, Висина Прилагодливи Када Послужавник За Луксузни Бања, Бања Додатоци &засилувач; Маса Со Држач

За оваа ставка : Самостојна Странична Маса : ако нејзината основа и послужавник се свртени на ист начин, �

DEN 3.00
Држач За фен за Коса за Монтирање на ѕид Лосион За Чешел За Чешел За Чешел Кабелски Организатор За Домашна Ново
Држач За фен за Коса за Монтирање на ѕид Лосион За Чешел За Чешел За Чешел Кабелски Организатор За Домашна

Задниот дел на организаторот на фен за коса во бањата има силна леплива налепница што може да се инстали

DEN 0.33
YYZZH Зелена Бамбус Ботаничка Фабрика Бохо Дизајн 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Брис Топката Ново
YYZZH Зелена Бамбус Ботаничка Фабрика Бохо Дизајн 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Брис Топката

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 239.84
Касета Лента Музика Кутија За Ткиво Покријте Правоаголна Кожна Кутија За Ткиво Држач Со Рачка Диспензерот Ново
Касета Лента Музика Кутија За Ткиво Покријте Правоаголна Кожна Кутија За Ткиво Држач Со Рачка Диспензерот

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : капакот на кутијата за ткиво има две големини : Кв

DEN 1.33
Wxxgy полица за бања корпа за складирање туш агол полици не'рѓосувачки челик туш кади 2 пакет без дупчење за кујна Ново
Wxxgy полица за бања корпа за складирање туш агол полици не'рѓосувачки челик туш кади 2 пакет без дупчење за кујна

Суштинско складирање : Нашата полица за бања го усвојува најновиот дизајн на појава за да се осигура дек

DEN 643.20
Сојузнички Месинг Пб-16т Пацифик Плажа Колекција Извртени Акценти Пешкир Прстен, Четкани Бронза Ново
Сојузнички Месинг Пб-16т Пацифик Плажа Колекција Извртени Акценти Пешкир Прстен, Четкани Бронза

Акрилик Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласува�

DEN 1111.68
SLSFJLKJ Продавница За Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј Држач За Бања Рачна Крпа Организатор На Решетки Ново
SLSFJLKJ Продавница За Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј Држач За Бања Рачна Крпа Организатор На Решетки

Продавница Од Нерѓосувачки Челик Држач За Дисплеј За Шалови, Држач За Крпи За Капење, Решетка За Складир

DEN 1.00
Хикорфе Држач За Фен За Коса Држач За Нега На Коса Држач За Држач За Ѕид Ново
Хикорфе Држач За Фен За Коса Држач За Нега На Коса Држач За Држач За Ѕид

1, овој држач за решетка за фен за бања е компатибилен со повеќето видови и големини на фен за коса 2, изра�

DEN 2.00
ЕЛК Виткање Туш Седиште Ѕид Бања Безбедност Туш Столче, Не Се Лизга, Заштеда На Простор, Максимално Ново
ЕЛК Виткање Туш Седиште Ѕид Бања Безбедност Туш Столче, Не Се Лизга, Заштеда На Простор, Максимално

● Цврст и Стабилен : Овој Стол За Туширање што Се Преклопува има Држач од Нерѓосувачки Челик, Може Да Под

DEN 1.00
Сапун сапун за бања кабилок, абсорбента на не -лим, сапун сапун сапун сапун држач држач за бања за бања дома небо сина Ново
Сапун сапун за бања кабилок, абсорбента на не -лим, сапун сапун сапун сапун држач држач за бања за бања дома небо сина

Полето веднаш се впива вода, и се исуши за неколку минути, сапун од да се залепи и да се залепи Диатомитот

DEN 154.88
Бото Багажник за Ѕидни Крпи За Ѕиден Декор Во Бањата, Организација И Единица За Складирање На Ковано Железо, Држач За Ново
Бото Багажник за Ѕидни Крпи За Ѕиден Декор Во Бањата, Организација И Единица За Складирање На Ковано Железо, Држач За

Поништи Чувајте Го Уредно И Вешти : бото решетката за крпи со 3 пресеци ќе биде неопходен дел од вашата ор

DEN 479.84
ЗУКЕМС Четка За Тоалет Четка За Чистење Четка За Четка Додатоци За Бања Брзо Одвод На Ѕид Или Четка За Чистење Монтирана Ново
ЗУКЕМС Четка За Тоалет Четка За Чистење Четка За Четка Додатоци За Бања Брзо Одвод На Ѕид Или Четка За Чистење Монтирана

Четката за тоалет со долга рачка, исто така, може да спречи валкање на вашите раце за време на чистењето *

DEN 0.67
Декоративна Кутија Комбинација Линија Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша Ново
Декоративна Кутија Комбинација Линија Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

DEN 1.00
Н/Бања Не-Перфорирана Кутија За Сапуница Полица За Бања Материјали За Багажник За Крпи Налепници Што Не Означуваат Ново
Н/Бања Не-Перфорирана Кутија За Сапуница Полица За Бања Материјали За Багажник За Крпи Налепници Што Не Означуваат

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

DEN 430.40
Макет Автоматски Дозер За Паста За Заби Држач За Четка За Заби За Деца Монтирани На Ѕид Во Бања Електричен Ново Попусти
Макет Автоматски Дозер За Паста За Заби Држач За Четка За Заби За Деца Монтирани На Ѕид Во Бања Електричен

●Надградба и мултифункционален дизајн ● ова е комбинација од држач за четки за заби и диспензер за пас�

DEN 159.84
Прекрасни Сончогледи Еднократно Ракави За Чаши Ладно Кафе Изолиран Држач За Чаши Со Симпатична Шема За Топли Ладни Ново
Прекрасни Сончогледи Еднократно Ракави За Чаши Ладно Кафе Изолиран Држач За Чаши Со Симпатична Шема За Топли Ладни

Издржлив материјал : држачот за чаши е изработен од издржливи пвц композити, добра топлинска изолација,

DEN 0.33
Зимски чизми за дете момче бебе чевли руно топло симпатично цртани филмови кратки чизми чевли мода печатење Ново
Зимски чизми за дете момче бебе чевли руно топло симпатично цртани филмови кратки чизми чевли мода печатење

100% памук Чизми за бебиња Материјал за дишење без лизгање : кадифе Бебе модните чизми се дишат и обезбеду�

DEN 3.33
Хблиф акрилен туш кади, лепила полици за туширање, монтиран, без дупчење за бања за туширање за туширање, кујна Ново
Хблиф акрилен туш кади, лепила полици за туширање, монтиран, без дупчење за бања за туширање за туширање, кујна

Чувајте го вашиот простор организиран : да бидете пространи и практични, нашиот кади за туширање може да

DEN 0.33
Каспари Колибри Решетки Хартија Вечера Салфетки-20 По Пакет Ново
Каспари Колибри Решетки Хартија Вечера Салфетки-20 По Пакет

20 Салфетки За Вечера во едно пакување Трокреветниот материјал нуди погодност и издржливост 7,5 х 7,5 инчи �

DEN 240.00
Н/А Дијатомејска Земја Бања Мат За када ,Камен Бања Мат Ноќно Небо Со Полумесечина Лице И Ѕвезди Акварел Дамка Ново Попусти
Н/А Дијатомејска Земја Бања Мат За када ,Камен Бања Мат Ноќно Небо Со Полумесечина Лице И Ѕвезди Акварел Дамка

[Материјал] : оваа подна подлога е изработена од дијатомејска земја, големина : 16 инчи ● 24 инчи €1 / 4 инчи(4

DEN 879.84
Fengpeng Pengfei фиока за када, капакот за преклопување на бањата за бања, бања за капење со бела плоча за бања, погодна Ново
Fengpeng Pengfei фиока за када, капакот за преклопување на бањата за бања, бања за капење со бела плоча за бања, погодна

Долготрајната изолација : Кадата чува топла табла може да се покрие на кадата, што помага да се задржи во

DEN 1388.80
Симпатична Сладолед Свињи Ткиво Кутија Покритие Стп Кожа Ткиво Кутија Носителот Правоаголни Лицето Ткиво Ново
Симпатична Сладолед Свињи Ткиво Кутија Покритие Стп Кожа Ткиво Кутија Носителот Правоаголни Лицето Ткиво

Големинадиспензерот за ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчиУниверзална големина Издржлив �

DEN 3.00
Неродеко 24 Комплети Налепници За Етикета За Шампон Јасен Диспензер За Сапун Течен Рачен Сапун Сапун Етикета Ново
Неродеко 24 Комплети Налепници За Етикета За Шампон Јасен Диспензер За Сапун Течен Рачен Сапун Сапун Етикета

Етикети За Шишиња со лосион : можете да разликувате празни козметички шишиња со користење на овие налеп�

DEN 279.04