ГЕНИГВ Тоалет Четка Тоалетна Чинија Четки Со Држач Сет Долга Рачка Тоалет Бања Чистење

ГЕНИГВ Тоалет Четка Тоалетна Чинија Четки Со Држач Сет Долга Рачка Тоалет Бања Чистење

DEN 406.40

Ново

Залиха

Мека Глава За Четка ЗА Пп : четката за тоалет е изработена од пп материјал, главата на силиконската гумена четка е долга и мека Моќно Чистење : четка за тоалетна чинија лесно може да помине преку дамка од тврда вода или тврда вода и да ја отстрани. Правејќи го чистењето на тоалетната чинија побрзо и поефикасно! Главата на четката лесно може да достигне под работ и други тешко достапни места. Брзо Сушење /Испарливи : дизајн на четка за тоалетна чинија отстранлив, лесен за чистење, никогаш и испушта непријатен мирис. Држач За Сушење Без дупки И Лесно Сушење : Загрижени сте дека водата за чистење на тоалетот истекува на подот? Без држач за тоалетна четка за дупки, лесно одржувајте го подот во бањата чист и сув. Четката за тоалет во бањата стои и проветрува, така што четката за тоалетот може лесно да се исуши на воздух. Акценти повеќето декори за бања : неутралната боја на четката и држачот за чистење тоалет ќе одговара на сите видови бањи. Дизајн за заштеда на простор, четката за тоалет и комплетот за кади се вклопуваат во тесни простории за бања, што го олеснува организирањето. Идеален за домашни, комерцијални, медицински и индустриски апликации. Спецификации : Име : тоалетна четка силиконематеријал : PPWay : Закачете ги ѕидните прилики : бања, Метод На инсталација На тоалет : Изберете ја локацијата на ѕидот И исушете го ѕидот со сува крпа извадете ја невидливата леплива лента и постојано закачете ја на тапетот за да го исцедите внатрешниот воздух, закачете ја основата инсталацијата е комплетна пакет вклучувајќи : 1 ● четки за тоалет и комплети за држачи 1 € Резервни Четка Главата.

Производи во категоријата

Зеродеко 3 парчиња Преклопен Тоалет Преклопен Екран За Туширање Замена На Заптивка За Тоалет Чистење Четка За Ново
Зеродеко 3 парчиња Преклопен Тоалет Преклопен Екран За Туширање Замена На Заптивка За Тоалет Чистење Четка За

Чиста Чаша За Четка за Тоалет : Фина изработка и прекрасен изглед, обезбедете ја неговата популарност и �

DEN 3.00
Агол туш кади полица, силни лепила полици за туширање од не'рѓосувачки челик без дупчење, испуштање од не'рѓосувачки Ново
Агол туш кади полица, силни лепила полици за туширање од не'рѓосувачки челик без дупчење, испуштање од не'рѓосувачки

【Премиум 304 материјал од не'рѓосувачки челик и совршен дизајн】 Полиците за туширање се изработени од н�

DEN 0.67
- Полици, Решетка За Крпи Бања Врежан Пешкир Железнички Простор Алуминиумски Двопол Решетка За Крпи Држач Ново
- Полици, Решетка За Крпи Бања Врежан Пешкир Железнички Простор Алуминиумски Двопол Решетка За Крпи Држач

Пешкир Бар Е Направен Од За Да Се Спречи И, И Е Погоден За Влажни Средини како Што Се Бањи и Кујни Лавицит�

DEN 1.00
- Полици, Решетка За Крпи Европска Античка Сребрена Решетка За Крпи Со Двојна Бања, Мултифункционален Држач За Крпи, Ново
- Полици, Решетка За Крпи Европска Античка Сребрена Решетка За Крпи Со Двојна Бања, Мултифункционален Држач За Крпи,

Крпа Решетката Пешкир Бар Бања Крпа Држач Материјал : Бакарна Легура Пешкир Решетката Железнички Бања Д

DEN 0.67
Лб Зимска Бања Мат За Бања, Снегулка Борова Гранка Снег Сцена Бања Килим, Природата Пејзаж Не Се Лизга Абсорбента Ново
Лб Зимска Бања Мат За Бања, Снегулка Борова Гранка Снег Сцена Бања Килим, Природата Пејзаж Не Се Лизга Абсорбента

Снегулка Бор Дрво Бања Мат Материјал : мека меморија пена бања мат, бавно пролет назад во својата оригин�

DEN 207.84
Атлас 12 -пакет памучни памучни спакувани мијалници, издржливи, лесни, комерцијални и дополнителни апсорбирачки Ново
Атлас 12 -пакет памучни памучни спакувани мијалници, издржливи, лесни, комерцијални и дополнителни апсорбирачки

Квалитет на прстенот на прстенот ГОЛЕМО ПОВЕЕ РИНГ ВОВЕДНИЦИ ВАШИ, СПА, канцеларии, теретана, јога, цент

DEN 152.00
ЛАТ Автоматски Течен Диспензер За Дезинфекција На Раце Ѕид Монтиран Со Млазница За Капење Ново
ЛАТ Автоматски Течен Диспензер За Дезинфекција На Раце Ѕид Монтиран Со Млазница За Капење

●УлтраСилен Инфрацрвен Сензор●интелигентен сензорски систем, целосно автоматско работење без допир �

DEN 304.00
Гклеасг Бохо Завеса За Туширање, Модерна Минималистичка Беж Неутрална Машина За Перење Водоотпорна Ткаенина за Ново
Гклеасг Бохо Завеса За Туширање, Модерна Минималистичка Беж Неутрална Машина За Перење Водоотпорна Ткаенина за

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : завесата за туширање во средината на векот прифаќа врвен полиестер, лесен за чистењ�

DEN 320.00
Купот Sweejim & Tumbler Sholders Europe Holder Shuter Brusher Bar Bar Paper Sholders Robe Hook Bath Hardware Ново
Купот Sweejim & Tumbler Sholders Europe Holder Shuter Brusher Bar Bar Paper Sholders Robe Hook Bath Hardware

Тип : Комплети за хардвер за бања Завршување на површината : зацрнети Материјал : бакар Главен материјал

DEN 1105.60
Монаси Митологија Роман Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Држач За Молив Ново
Монаси Митологија Роман Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Држач За Молив

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

DEN 2.00
Хајдинб Багажник За Туширање Багажник Бесплатен Бања Решетка За Тоалет Решетка За Крпи Тоалет Нерѓосувачки Ново
Хајдинб Багажник За Туширање Багажник Бесплатен Бања Решетка За Тоалет Решетка За Крпи Тоалет Нерѓосувачки

Висококвалитетен Материјал : Еколошки, издржлив и убав Лесен за инсталирање, погоден за кујнски ѕид, ѕид

DEN 2465.76
ТАТАЈ 6606600 Кром Аголна Корпа За Складирање, Една Големина, Сребро Ново
ТАТАЈ 6606600 Кром Аголна Корпа За Складирање, Една Големина, Сребро

Изработени од 100% Инокс И Алтон Месинг Вклучени елементи за фиксирање Совршено се совпаѓаат со различни�

DEN 3.33
ЈИЖ Цртан Филм Крокодил Алигатор Во Вода Со Птица 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Ново
ЈИЖ Цртан Филм Крокодил Алигатор Во Вода Со Птица 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

DEN 1.67
Чејс Елиот 9 Голема Крпа За Капење Абсорбента Брза Сува Плажа Шал Крпи За Капење Ќебе За Базен Бања Дома Ново
Чејс Елиот 9 Голема Крпа За Капење Абсорбента Брза Сува Плажа Шал Крпи За Капење Ќебе За Базен Бања Дома

Супер Абсорбентфун Пешкир За Плажа За Претстојното Лето? Ултра Лесен Компактен Долг Пешкир За Плажа : Ов

DEN 143.84
Црвена Роза Бања Килим Црна И Бела Лента Цвет Бања Мат Кат Тепих Зелени Лисја Денот На Вљубените Романтична Љубов Ново
Црвена Роза Бања Килим Црна И Бела Лента Цвет Бања Мат Кат Тепих Зелени Лисја Денот На Вљубените Романтична Љубов

Големинамерките за бања се 19,7*31,5 инчи Материјалподлогата за капење е изработена Од Мемориска Пена Од Ми

DEN 1.33
Mdesign Мал пластичен сад за складирање на бања со рачки за организација во плакарот, кабинетот, суетата или полицата Ново
Mdesign Мал пластичен сад за складирање на бања со рачки за организација во плакарот, кабинетот, суетата или полицата

Паметно складирање : Чувајте го нередот во бањата под контрола со складирање на снабдување со здравје и

DEN 3.33
џиа Домашна Чаша За Складирање Вшмукување На Ѕид Пластична Решетка За Складирање Козметички Тоалети Ново
џиа Домашна Чаша За Складирање Вшмукување На Ѕид Пластична Решетка За Складирање Козметички Тоалети

100% Сосема Нов И добар Квалитет Максимизирајте ја употребата на просторот Функционална Решетка За Склад

DEN 824.00
- Полици ,Решетка За Крпи Бар За Пешкири Монтиран На Ѕид, Држачи За Крпи За Бања Од Нерѓосувачки Челик, Полица Ново
- Полици ,Решетка За Крпи Бар За Пешкири Монтиран На Ѕид, Држачи За Крпи За Бања Од Нерѓосувачки Челик, Полица

Елегантен Носи Практична Функција Во Вашиот Простор Додека Додава Топлина и Стил на Вашиот Декор Елега�

DEN 1281.28
НАПНАТ Налепница Ѕид Декор За Спална Соба Декор Ѕид Срце Љубов Мурал Налепница Винил Спална СОБА 24 ПАРЧИЊА Уметнички Ново
НАПНАТ Налепница Ѕид Декор За Спална Соба Декор Ѕид Срце Љубов Мурал Налепница Винил Спална СОБА 24 ПАРЧИЊА Уметнички

24 ПАРЧИЊА Љубов Срце Дома Декор Налепница Налепница Спална Соба Винил Уметност Мурал Излупете Ја Харти�

DEN 1.67
Luofdclddd grab bar, облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на Ново
Luofdclddd grab bar, облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на облик на

(Заштедете простор) Потребните потпирачи можат да се склопат на 90 °, оваа лента за грабнување се преврту�

DEN 0.67
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Пешкир Потопло, Традиционалните Загреан Пешкир Железнички, Закривена Полица За Складирање, Ново
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Пешкир Потопло, Традиционалните Загреан Пешкир Железнички, Закривена Полица За Складирање,

Грејач за крпи монтиран на ѕид, ги загрева вашите крпи, ракавици, палта, Маица, чорапи и панталони итн тив

DEN 385.60
Венко 22268100 Статички-Лок Макси Полица Осимо, 15,7 х 3,1 х 3,9 инчи, Бело Ново
Венко 22268100 Статички-Лок Макси Полица Осимо, 15,7 х 3,1 х 3,9 инчи, Бело

Пространа корпа за складирање изработена од бела пластика за прибор за капење и туширање Силно држење п

DEN 3.00
Тепих за бања, Нелизгачка Подлога За Капење, Црвено Црно Сива, Мека Абсорбента Микрофибер Подна Подлога, Ново
Тепих за бања, Нелизгачка Подлога За Капење, Црвено Црно Сива, Мека Абсорбента Микрофибер Подна Подлога,

Совршена Големина : килимот е изработен од висококвалитетна мека и удобна ткаенина од микрофибер (18"х30")�

DEN 254.40
BBLYANU Апстракт Бохо Цветни Ботанички Туш Завеса,Пролет Цвеќиња Туш Завеси, Полиестер Ткаенина Водоотпорен Бања Ново
BBLYANU Апстракт Бохо Цветни Ботанички Туш Завеса,Пролет Цвеќиња Туш Завеси, Полиестер Ткаенина Водоотпорен Бања

①Големина 17 Вклучени Пластични Куки За Завеси Завесата за туширање во бањата е со големина за да одгова

DEN 316.64
Н/А Интуитивен Држач За Четка За Тоалет За Домаќинство, Црн Круг Од Нерѓосувачки Челик Самостојни Материјали За Чистење Ново
КНФУТ Тоалет четки &засилувач; Носители, Креативни Меки Влакна Тоалет Четки Двострани Пластични Чистење Ново
КНФУТ Тоалет четки &засилувач; Носители, Креативни Меки Влакна Тоалет Четки Двострани Пластични Чистење

✽Нашата четка за чистење тоалетни садови е изработена од врвен квалитет, лесен за чистење материјал ко�

DEN 1.00
Рачно изработена Шолја За Повеќекратна Употреба Пријатна Чаша За Ракави За Кафе Заштитник За Раце Садови За Гушкање Ново
Рачно изработена Шолја За Повеќекратна Употреба Пријатна Чаша За Ракави За Кафе Заштитник За Раце Садови За Гушкање

Одличен подарок за секој љубител на кафе! Заштитете ги рацете од топлина со удобен густ мек материјал, у�

DEN 223.84
Пита Со Кал Голема Крпа За Ноќта На Вештерките Со Јазли, тиква, 26 х 17.5 Ново
Пита Со Кал Голема Крпа За Ноќта На Вештерките Со Јазли, тиква, 26 х 17.5

Памучна крпа за раце има буци француски јазол икона Големина : 26 "х 17 1 / 2" Упатства за нега : ИСЧИСТЕТЕ ГО М

DEN 0.33
ХИОД 400мл Сапун Диспензерот Ѕид-Монтирање Туш Бања Шампон Диспензерот Течен Сапун Контејнер Бања Бања, Ново
ХИОД 400мл Сапун Диспензерот Ѕид-Монтирање Туш Бања Шампон Диспензерот Течен Сапун Контејнер Бања Бања,

Доаѓа со етикети за да означите која е содржината Има прозорец за да знаете кога да наполните Дизајнот з

DEN 2.67
Хепа-Филтрирани Вердедри, Црн Алуминиум, Површински МОНТИРАН АДА Во Согласност, Енергетски Ефикасен Фен Со Голема Брзина, Ново
Холибана 5 парчиња кутии ролери сапун печка кутија за патувања сапун сапун сапун држач за сапуни алишта сапун Ново
Холибана 5 парчиња кутии ролери сапун печка кутија за патувања сапун сапун сапун држач за сапуни алишта сапун

Контејнер за сапун за патувања : ? SOAP BOX BUBBLER SOAP CLEADING CLASSING BOX, мултифункционален сапун за сапун за бања, сам�

DEN 1.67
Западна Завеса За Туширање Со Коњи, Мотивациона Инспиративна Инспиративна Смешна Понуда Во Живо Како Некој Да Ја Ново
Западна Завеса За Туширање Со Коњи, Мотивациона Инспиративна Инспиративна Смешна Понуда Во Живо Како Некој Да Ја

ДИЗАЈНИнспиративна Мотивација Традиционалниот дизајн На каубојски завеси за туширање Родео додава де�

DEN 0.33
Каша Екстра Голема кабана стил турски Пешкир Бамбус - - Идеален За Плажа, Бања, Базен Итн Ново
Каша Екстра Голема кабана стил турски Пешкир Бамбус - - Идеален За Плажа, Бања, Базен Итн

Ултра МекоДоживејте ја крајната мекост на нашата Екстра Голема турска крпа Со пруги Од Кабана, бидејќи �

DEN 559.84
Lxdzxy столици, не лизгачки бања со сквотот за бања, помош, врежана врежана тоалета, сквотот, сквотот, столчето Ново
Lxdzxy столици, не лизгачки бања со сквотот за бања, помош, врежана врежана тоалета, сквотот, сквотот, столчето

[Сквотот тоалетот столче Чувајте го вашиот здрав] стол за туширање : Намалете го запек, хемороиди, затегн

DEN 1094.40
Пресметка Периметар Математички Пи Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша Ново
Пресметка Периметар Математички Пи Четка За Заби Држач За Пенкало Кригла Церак Стојат Молив Чаша

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

DEN 2.00
- Полици,Полици За Пешкири, Полици За Бања, Додатоци За Полици За Бања Модерна Кука За Решетки За Крпи Цврсти Ново
- Полици,Полици За Пешкири, Полици За Бања, Додатоци За Полици За Бања Модерна Кука За Решетки За Крпи Цврсти

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

DEN 3.33
Нелизгачки Килими За Капење Сунѓерска Пена За Бања, Издржлива Фланелна Подлога Светла 3д Тепих За Печатење, Душеци Ново
Нелизгачки Килими За Капење Сунѓерска Пена За Бања, Издржлива Фланелна Подлога Светла 3д Тепих За Печатење, Душеци

Оваа подлога за врата е изработена од увезена висококвалитетна мека и удобна мемориска пена микрофибер

DEN 3.33