Алатка за завртка за чешма со метрика на хексадецимална чешма за чешма на чешма за чешма на чешма и алатка за навојување на навој на навој M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 1PCS

Алатка за завртка за чешма со метрика на хексадецимална чешма за чешма на чешма за чешма на чешма и алатка

DEN 557.44

Ново

Залиха

Сетови за бит од дрво 1/4 HEX SHANK HSS Metricr Thread Thap и вежба за конуси. Прислушување на дупки за прислушување во едно, лесно за работа, вежбање со рака, вежба за клупи, достапна машина за прислушување на хексадецимална чак. Обработка : Дрво, пластика, алуминиум, легура, легура на магнезиум, дебелина на работното парче помала од 5 мм. Сетови за бит од дрво. 1/4 HEX SHANK HSS Metricr Thread Thap и вежба за конуси. Прислушување на дупки за прислушување во едно, лесно за работа, вежбање со рака, вежба за клупи, достапна машина за прислушување на хексадецимална чак. Обработка : Дрво, пластика, алуминиум, легура, легура на магнезиум, дебелина на работното парче помала од 5 мм. Дрво вежба бит Set Shex Shank Metrict Tap Combined Tap and Drill Spiral Flute Train Train Trap Thring Threathing M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 1 PCSSpecifications : Type : Thre Tapmaterial : Bighted Selethcoation : Ниту еден обложен : M3 M4 M4 M6 M8 M8 M10 M12 Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Производи во категоријата

Berwenny 10 парчиња гравура за гравура за метална обработка на метална обработка од 6мм рутер рутер Ново
Berwenny 10 парчиња гравура за гравура за метална обработка на метална обработка од 6мм рутер рутер

Дипломирање : 20 ° 25 ° 30 ° 60 ° 90 ° Тип : Бит за гравура на печатење на табла за печатење Материјал : волфрам к�

DEN 1406.40
Сандвик Коромант Ц5-ПСРНЛ-27060 - 15 Т-Макс П Единица За Сечење За Вртење, СНМГ 15 06 12 Мастер Вметни, Ново
Сандвик Коромант Ц5-ПСРНЛ-27060 - 15 Т-Макс П Единица За Сечење За Вртење, СНМГ 15 06 12 Мастер Вметни,

Коромант Капто сечење единици, надворешни Вртење Алатки, стандард Носители, Вртење Алатки За Негативни

DEN 2.67
Widia WMTSR168056 WMT Integral Tool Sharder, O.D. Grooving and Cut-Off, 8 големина на седиштето, челик, 1 квадратна Ново
Widia WMTSR168056 WMT Integral Tool Sharder, O.D. Grooving and Cut-Off, 8 големина на седиштето, челик, 1 квадратна

Извонредна системска ригидност и способности за стегање Гарантира брз циклус и ограничени индекси на б

DEN 1893.28
Сандвик Коромант, Ц10-ПРДЦН-00110-25, Челик Т-Макс П Сечење Единица За Вртење, Неутрален Сече, Со Течноста Ново
Сандвик Коромант, Ц10-ПРДЦН-00110-25, Челик Т-Макс П Сечење Единица За Вртење, Неутрален Сече, Со Течноста

Придобивки од семејството на овој производ : Посветени оценки и геометрии за сите апликации и материјал

DEN 7120.00
Вежба Америка POUM6X1 m6 x 1 Допрете и 5.00 mm Вежба Комплет, POU Серија Ново
Вежба Америка POUM6X1 m6 x 1 Допрете и 5.00 mm Вежба Комплет, POU Серија

Комплетот содржи рачна чешма со челичен приклучок со голема брзина и соодветна челична дупчалка со гол�

DEN 0.67
Нијагара Машина 17003428 Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече, Ново
Нијагара Машина 17003428 Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Инчи, Необложени Заврши, Груба И Завршна Сече,

Хеликс од 45 степени обезбедува ефикасно дејство на сечење и евакуација на чипови за фино завршно перифе

DEN 0.33
КЕО Мелење 80772 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 1/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 48 Заби, 8 Сечење Дијаметар, Ново
КЕО Мелење 80772 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 1/8 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 48 Заби, 8 Сечење Дијаметар,

Одлично за длабоко дупчиња Бесплатно сечење Се препорачува за тоа каде пакувањето чипови е проблем...

DEN 1.00
Sandvik Coromant T200-XM101AF-7/16 C110 HSS COROTAP 200 сечење чешма со спирална точка, намалување на десната Ново
Sandvik Coromant T200-XM101AF-7/16 C110 HSS COROTAP 200 сечење чешма со спирална точка, намалување на десната

Придобивки од семејството на овој производ : Chamfer B (3,55 нишки) за безбедност на високи процеси Третманот н

DEN 1322.88
КЕО Мелење 07901 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 3/8 Ширина, 1 Арбор Дупка, 40 Заби, 6 Сечење Дијаметар, ХСС, Ново
КЕО Мелење 07901 Влечкаат Заб Сечење Видов, Мс Стил, 3/8 Ширина, 1 Арбор Дупка, 40 Заби, 6 Сечење Дијаметар, ХСС,

Одлично За Длабоко Дупчиња Бесплатно Сечење Се препорачува за тоа каде пакувањето чипови е проблем Зем�

DEN 3.00
F&засилувач; Д Алатка Компанија 15174-B866 Завртка Слоттинг Пили, Со Голема Брзина Челик, 2.25 Дијаметар, 0.025 Ширина Ново
F&засилувач; Д Алатка Компанија 15174-B866 Завртка Слоттинг Пили, Со Голема Брзина Челик, 2.25 Дијаметар, 0.025 Ширина

Завртка Дупчиња ПилиЧелик Со Голема Брзина Дијаметар : 2 1 / 4Ширина На Лицето : 0,025Големина На Дупка : 5 / 8Ме

DEN 80.16
Серија ДИНГКО 2100 серија со голема брзина на челична точка на челична чешма, неоткриен финиш, тркалезна Ново
Серија ДИНГКО 2100 серија со голема брзина на челична точка на челична чешма, неоткриен финиш, тркалезна

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 62.40
Сандвик Коромант, 870-1550-15-ММ 2334, кородрил 870 вежба врв, Карбид, Десна Рака, 2334 Одделение, ПВД Алтикрн, Ново
Сандвик Коромант, 870-1550-15-ММ 2334, кородрил 870 вежба врв, Карбид, Десна Рака, 2334 Одделение, ПВД Алтикрн,

КАРБИД ВРВОТ ВЕЖБА : заменлив карбид вежба врвот со долги, предвидливи карбид вежба врвот живот и перфор

DEN 3353.60
Завртка допрете вежба M2-M12 Thread Tap Straight Flute 90-150 Metritr Mother Plag Tap За метални алатки за навојување Ново
Завртка допрете вежба M2-M12 Thread Tap Straight Flute 90-150 Metritr Mother Plag Tap За метални алатки за навојување

Индустриски битови за вежба издржлив и долг животен век Висока цврстина, носат висока температура Рачк�

DEN 2.33
Хекс Шанк метричка чешма Комбинирана Допрена и вежба Спирална флејта HSS Тема завртка за чешма Алатка за навој Ново
Хекс Шанк метричка чешма Комбинирана Допрена и вежба Спирална флејта HSS Тема завртка за чешма Алатка за навој

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Карактеристики : 1 / 4 HEX SHANK HSS Metricr Thread Thap и вежба за конуси

DEN 2.00
Х-ДРЕ 3мм х 6мм х 8мм х 52мм 4 Флејти Хсс-Ал Крај Мил Мелење Машина Алатка (херамиента де кортадор де фресадо Ново
Х-ДРЕ 3мм х 6мм х 8мм х 52мм 4 Флејти Хсс-Ал Крај Мил Мелење Машина Алатка (херамиента де кортадор де фресадо

Име на производот : Крај Мелници Машина;Материјал : ХССАЛ Боја : Сива;Дијаметар На Сечење : 3мм / 0,1" Длабоч

DEN 0.33
10 парчиња CAT40-45 ° U СОДРИНА CNC Повлечете ги столпчињата за задржување на копчињата AMSE B5.50-2015 Ново
10 парчиња CAT40-45 ° U СОДРИНА CNC Повлечете ги столпчињата за задржување на копчињата AMSE B5.50-2015

10 парчиња CAT4045 ° U Солидни CNC влечење столпчиња ASME B5 Материјал : 20crmnti Цврстина : HRC5357 Задна нишка : 5 / 8 ''11unc Д�

DEN 1.33
Микро 100 АЕЛМ-040-2 2-Флејта 30° Хеликс Долга Должина Крај Мил, Метрички Димензии, 4 Мм Секач Дијаметар, 6 Мм Дијаметар Ново
Микро 100 АЕЛМ-040-2 2-Флејта 30° Хеликс Долга Должина Крај Мил, Метрички Димензии, 4 Мм Секач Дијаметар, 6 Мм Дијаметар

Центар Сечење 2 & 4 Флејта Се користи За : Странично Мелење, Отворен Крај Слот Мелење, Паѓање, Отворен Крај

DEN 2.00
Burkit Metrict M32 x 3 Round Threading Die, M32 X 3.0 Thrain Die Digh Rach Ново
Burkit Metrict M32 x 3 Round Threading Die, M32 X 3.0 Thrain Die Digh Rach

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 32мм, теренот : 3,0мм, насока на сечење : десна ра

DEN 495.84
3-12mm 4-12mm 4-20mm HSS Straight Groove Чекор за вежбање Бит постави обложени метални дупки за метални дупки за дупчење Ново
3-12mm 4-12mm 4-20mm HSS Straight Groove Чекор за вежбање Бит постави обложени метални дупки за метални дупки за дупчење

Индустриски битови за вежбање / метали и повеќенаменски битови за вежбање / дупки за проширување на ду

DEN 563.20
PRAMAX 190-03214 1/2 карбид 4 fl груб мелнички мелници w/altin Ново
PRAMAX 190-03214 1/2 карбид 4 fl груб мелнички мелници w/altin

Подготвени за држачи за смалување, но становите можат да се додадат на големини 3 / 8 "преку 1" Завршување н

DEN 510.88
Aceteel M33 X 3,5 што содржи кобалт спирална точка Допрете, HSS-CO Spiral Point Thap Thap M33 X 3,5 Ново
Aceteel M33 X 3,5 што содржи кобалт спирална точка Допрете, HSS-CO Spiral Point Thap Thap M33 X 3,5

【Големина】 Дијаметар на сечење : 33мм, теренот : 3,5мм, насока на сечење : десна рака 【Функција】 Дизајн на

DEN 1.33
Кент ги снабдува риболов со дијаметар од 2,5 мм карбид рутер парчиња крајна мелница и гравирање на закопчиња Ново
Кент ги снабдува риболов со дијаметар од 2,5 мм карбид рутер парчиња крајна мелница и гравирање на закопчиња

Пакувајте PF 10 Fishtail 2,5 mm со дијаметар на карбид рутер Крајни мелници и гравура 4 флејти, дијаметар на сечењ

DEN 400.00
3-12мм/4-12мм/4-20мм директно жлеб чекор вежба бит HSS обложена дрвена метална дупка за дупчење на конус Ново
3-12мм/4-12мм/4-20мм директно жлеб чекор вежба бит HSS обложена дрвена метална дупка за дупчење на конус

Индустриски битови за вежбање / метали и повеќенаменски битови за вежбање / дупки за проширување на ду

DEN 442.24
Burkit M27 X 1,75 Thread Thap Десна рака, HSS M27 x 1,75 директно флуидна машина Допрена Ново
Burkit M27 X 1,75 Thread Thap Десна рака, HSS M27 x 1,75 директно флуидна машина Допрена

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 3.33
Сандвик Коромант ЦСРНР 3225П 12-4 Држач за Вметнување На Вртење, Правоаголно Стебло, Челик, Надворешна, Цврста Стегач, Ново
Сандвик Коромант ЦСРНР 3225П 12-4 Држач за Вметнување На Вртење, Правоаголно Стебло, Челик, Надворешна, Цврста Стегач,

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Coro Turn RC е систем за стегање на врвот и дупк

DEN 3104.00
Kimllier 5 парчиња 5/32 инчи карбид плоштад мелница 4 флејта 30 степени cnc квадратни нос крајна мелница Ново
Kimllier 5 парчиња 5/32 инчи карбид плоштад мелница 4 флејта 30 степени cnc квадратни нос крајна мелница

Димензија : 3 / 16 инчен дијаметар на Шанк, 4 флејта, должина на сечење од 9 / 16 инчи, вкупна должина од 2 инчи, �

DEN 3.33
Рачни алатки 3F навој за завртка за рака 6pcs/Постави метрички приклучок Пот сет M3 M4 M4 M6 M8 со прилагодлив Ново
Рачни алатки 3F навој за завртка за рака 6pcs/Постави метрички приклучок Пот сет M3 M4 M4 M6 M8 со прилагодлив

Пакетот вклучува : 5 x машина завртка метричка приклучок Допрете 1 x прилагодлив клуч за чешма Број на мод�

DEN 1563.20
Дормер С90220.0 Крајна Мелница За Стебло, Цилиндрично Стебло, Светло Палто, Хм, Дијаметар на Главата од 20 мм, Дијаметар Ново
Дормер С90220.0 Крајна Мелница За Стебло, Цилиндрично Стебло, Светло Палто, Хм, Дијаметар на Главата од 20 мм, Дијаметар

Светла облога Слот, рампирање, нуркање мелница насока Дормер мил стандард Светла завршница го подобрув�

DEN 3.00
5/16 - 24 Тпи Сад Нишка Хсс Левата Рака Допрете АБОТ Ново
5/16 - 24 Тпи Сад Нишка Хсс Левата Рака Допрете АБОТ

Сосема нов хсс допрете ја левата нишка Ако има нешто што ќе ви треба или умре, не двоумете се да не контак

DEN 428.80
10 Парчиња Мини Допрете Сет М1 До М3, 5 Метрички Машина Рака Допрете Навој Жица Прислушување Навој Чешми Спирала Ново
10 Парчиња Мини Допрете Сет М1 До М3, 5 Метрички Машина Рака Допрете Навој Жица Прислушување Навој Чешми Спирала

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овие славини се изработени од челик со голема брзина, со висока цврстина,

DEN 3.33
13/16 -16 ХСС Тапер Тап Ново
13/16 -16 ХСС Тапер Тап

Челик Со Голема Брзина Конус : 710 Конец За лесни стартувања Челик Со Голема Брзина Конус : 710 Конец За лесн

DEN 3.00
Greenfield 5 1/4 8 HSS приклучок Допрете 6 директно флејта 5.25 само за чистење на навои - MB7284RDT Ново
Greenfield 5 1/4 8 HSS приклучок Допрете 6 директно флејта 5.25 само за чистење на навои - MB7284RDT

Вие ја купувате сликата Tapplug Tapsold by M&J Tooling Llcdayton, Охаопродуктивни спецификации : Состојба : Користена DAMAGE �

DEN 1278.40
ЦС Унитек 37123 Дијамантски Влошки За Лепило и Ферман, за Мелница за Подотbsс 235.1, Жолта, Ново
ЦС Унитек 37123 Дијамантски Влошки За Лепило и Ферман, за Мелница за Подотbsс 235.1, Жолта,

Димензии на пакетот : 10 л х 6 Ч х 10 В (инчи) Тежина на пакетот : 5 килограми Земја На Потекло : Германија Дел б

DEN 3.00
Sogudio полиран вежба дијамантски обложени врвови на врвови 10 парчиња/ поставени глави за мелење на дијаманти Ново
Sogudio полиран вежба дијамантски обложени врвови на врвови 10 парчиња/ поставени глави за мелење на дијаманти

Добар квалитет : Добар квалитет на обработка, висок финиш Може да се преработи во најразлична празнина с

DEN 1.00
WIDIA GTD GT725048 Победа GT72 HP Допрете, Приклучок Chamfer, Десната Рака Сече, Левата Рака Helix, Ново
WIDIA GTD GT725048 Победа GT72 HP Допрете, Приклучок Chamfer, Десната Рака Сече, Левата Рака Helix,

Левата спирала флејти да им помогнам на чипови напред во преку дупки Понудете предности во перформанси�

DEN 565.44
Мицубиши Материјали МАС0450МБ Серија Мас Цврста Карбидна Вежба, Внатрешна Течност За Ладење, Длабочина на Дупка Ново
Мицубиши Материјали МАС0450МБ Серија Мас Цврста Карбидна Вежба, Внатрешна Течност За Ладење, Длабочина на Дупка

Специјализирана за алуминиумско и леано железо дупчење Висока точност дупка Дупчење пред дупка за вала

DEN 1329.44
Кео 55307 Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 3 Флејти, Агол На Точка Од 60 Степени, Тркалезно Стебло, Ново
Кео 55307 Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 3 Флејти, Агол На Точка Од 60 Степени, Тркалезно Стебло,

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 4552.64
1 парчиња 4мм*16мм*100мм кубоидна волфрам челична лента квадратна лизгачка парче ИГ8 ИГ6 бар блок Отпорност На удар Ново
1 парчиња 4мм*16мм*100мм кубоидна волфрам челична лента квадратна лизгачка парче ИГ8 ИГ6 бар блок Отпорност На удар

Број на модел : DQUU UEG18 R81 R183 R83 Y 8 Y 18 Y 812 Y 81 Y Diy материјали : Дрво Сертификација : НИКОЈ Потекло : Континенталн

DEN 1449.44
ГБЈ - Навој Допрете 7/8-16 7/8-18 7/8-20 7/8-24 7/8-27 7/8-28 7/8-32 Он Унеф Хсс Машина Допрете Ново
ГБЈ - Навој Допрете 7/8-16 7/8-18 7/8-20 7/8-24 7/8-27 7/8-28 7/8-32 Он Унеф Хсс Машина Допрете

Модел : 7 / 8"16 / 18 / 20 / 24 / 27 / 28 / 32 он (ЕФ) Апликација : Алатки за Сечење надворешен дијаметар( ОД) : 43мм / 1,7"; Дебе

DEN 502.40
Согудио Полиран Вежба Дијамант Обложени Врвот Бруси Вежби Најлон Мелење Тркала Полирање Тркало 3. 2мм Рачка Ново
Согудио Полиран Вежба Дијамант Обложени Врвот Бруси Вежби Најлон Мелење Тркала Полирање Тркало 3. 2мм Рачка

Добар Квалитет : Добар квалитет на обработка, висока завршница Може да се преработи во различни висока п

DEN 0.67