Burkit M28 x 1,75 конец Допрете десна рака, HSS M28 x 1,75 директно флуидна машина Допрете

Burkit M28 x 1,75 конец Допрете десна рака, HSS M28 x 1,75 директно флуидна машина Допрете

DEN 537.44

Ново

Залиха

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни нараквици Пред да се прислушува, потврдете дали дијаметарот на тркалезната дупка е соодветен. Бидете сигурни да изберете соодветно масло за сечење за комплексот процес на прислушување и нанесете анти-масло за одржување по употреба. Кога прислушувате, контролирајте ја брзината според цврстината на материјалот, неопходно е да додадете вода или течноста за ладење за да се спречи прекумерна температура и да се намали загубата на чешма. Дијаметар на сечење : 28мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, Класа на точност : H2. Материјал : Произведено со калење со висока температура од 6542 челик со голема брзина (М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : Директно флуиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање Направете ги вашите навои да ги обработувате побрзо и полесно. Апликации : широко користени во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик A3 и други метални материјали за обработка на навои. Пакет Вклучи : 1 компјутер Метрика M28 X1. Дијаметар на сечење : 28мм, теренот : 1,75мм, насока на сечење : десна рака, Класа на точност : H2. Материјал : Произведено со калење со висока температура од 6542 челик со голема брзина (М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : Директно флуиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање Направете ги вашите навои да ги обработувате побрзо и полесно. Апликации : широко користени во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик A3 и други метални материјали за обработка на навои. Пакет Вклучи : 1 компјутер Метрика M28 X1. Директен дизајн на флејта, изработен од 6542 челик со голема брзина. Се користи за обработка на навои од различни преку дупки или плитки слепи дупки, а слепите дупки не можат да се обработат. Може да обработува бакар, месинг, челик А3, алуминиум, леано железо и други материјали. Општо се користи во врска со машини за прислушување, интегрирани вежби за клупи, CNC струготини, центри за машинска обработка, итн.

Производи во категоријата

Спирална флејта чешма, mbot, ticn, 8-32 Ново
Спирална флејта чешма, mbot, ticn, 8-32

Изменетиот допрете за дното може да стигне до дното на слепата дупка за да ги намалите навои Подлогата HS

DEN 1.00
Карбид Мелење Машина 10 Вртење Алатки KNUX160405L NC3020 Карбид Сечилото Алатка KNUX160405R - 11 Струг Делови Ново
Карбид Мелење Машина 10 Вртење Алатки KNUX160405L NC3020 Карбид Сечилото Алатка KNUX160405R - 11 Струг Делови

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 832.00
4-32мм HSS титаниум обложена чекори за вежбање, 1/4 хексадецимален метрик метрика метрика метрика со Ново
4-32мм HSS титаниум обложена чекори за вежбање, 1/4 хексадецимален метрик метрика метрика метрика со

【Метрички HSS Чекор за вежбање Бит големина】 432mm (4мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм, 18мм, 20мм, 22мм, 24мм, 26мм, 28мм,

DEN 139.04
Површина Мелење Машина 1 Парче Од 6 Мм 1/4 Инчен Стебло Т-лого Дрво Мелење Машина Индустриски Одделение Ново
Површина Мелење Машина 1 Парче Од 6 Мм 1/4 Инчен Стебло Т-лого Дрво Мелење Машина Индустриски Одделение

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

DEN 473.28
Материјали на Mitsubishi MRGNL-124B Надворешен држач за алатки со 0,500 IC Round Surning Insert, повеќе држач Ново
Материјали на Mitsubishi MRGNL-124B Надворешен држач за алатки со 0,500 IC Round Surning Insert, повеќе држач

Негативни држачи за прицврстување на гребло и држачи за алатки за заклучување Вметнете безбедно држено

DEN 1146.72
YG - 1 57018 Hss Крај Мил, 2 Флејта, Минијатурни, Долга Должина, Топката Носот, Двојно, Необложени Ново
YG - 1 57018 Hss Крај Мил, 2 Флејта, Минијатурни, Долга Должина, Топката Носот, Двојно, Необложени

Спирална флејта во радиусот на носот Погоден за високо ефикасен процес на копирање и сечење на радиусот

DEN 248.64
Х-ДРЕ Греј 18мм х 16мм х 32мм х 96мм 3 Флејти Хсс-Ал Крај Мил Мелење Машина Алатка (Грис 18 мм х 16 мм х 32 мм х Ново
Х-ДРЕ Греј 18мм х 16мм х 32мм х 96мм 3 Флејти Хсс-Ал Крај Мил Мелење Машина Алатка (Грис 18 мм х 16 мм х 32 мм х

Име на производот : Крај Мелници Машина;Материјал : ХССАЛ Боја : Сива;Дијаметар На Сечење : 18мм / 0 Длабочи

DEN 2.00
Aceteel 1 7/16 -12 UN Round Die, Thread Dight Machine Die 1-7/16 x 12 UN Ново
Aceteel 1 7/16 -12 UN Round Die, Thread Dight Machine Die 1-7/16 x 12 UN

【Големина на умирање на низата】 Надворешен дијаметар : 2,56 " / 65 Дебелина : 0,55" / 14,00мм 【Карактеристики】 О

DEN 0.67
Машински Приклучок Допрете Директно Флејта Завртка Допрете Десна Рака Конец Допрете Вежба Рачни Алатки 1 парчиња Ново
Машински Приклучок Допрете Директно Флејта Завртка Допрете Десна Рака Конец Допрете Вежба Рачни Алатки 1 парчиња

Пиштол Вежба Битови Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура Рачката изр�

DEN 502.72
ХИП 3900-4909 Морзеова Заострена Опашка Бедем, Мт3 Конус, 3/8 -16 Крај На Лентата За Влечење Ново
ХИП 3900-4909 Морзеова Заострена Опашка Бедем, Мт3 Конус, 3/8 -16 Крај На Лентата За Влечење

Конус : Морзеова конус Пополнете го приклучокот за алат со дијаметар од 5 / 8 инчи Дијаметар на главата : 21

DEN 2.00
Хаимер 40.684.10.8 Енергетски мини смалување, дијаметар од 10 мм, ZG130 BT40 Ново
Хаимер 40.684.10.8 Енергетски мини смалување, дијаметар од 10 мм, ZG130 BT40

Прецизност на толеранцијата на толеранцијата на 3 Избалансиран на G2.000 вртежи во минута Сите функционал�

DEN 0.33
M36 x 4 Тема Допрете десна рака, допрете M36 x 4 Метричка машина директно HSS флуиран, M36 x 4.0 Tap Rh Thread Milling Ново
M36 x 4 Тема Допрете десна рака, допрете M36 x 4 Метричка машина директно HSS флуиран, M36 x 4.0 Tap Rh Thread Milling

Пакет вклучуваат : 1 компјутер Метрика M36 x 4 Насока на сечење : Десна рака Модел / големина : M36 x 4.0 Допрете

DEN 145.44
Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 16079 Цврст Карбид Сечење Пили, 3 Дијаметар, 0.066 до 0.080 Ширина Опсег, 1 Дупка Големина, Ново
Ф&засилувач; Д Алатка Компанија 16079 Цврст Карбид Сечење Пили, 3 Дијаметар, 0.066 до 0.080 Ширина Опсег, 1 Дупка Големина,

Цврст Карбид Сечење Видов 1 ПарчињаДиа : 3Опсег На Ширина : .080Големина Дупка : 1 # На Забите : 60 Се шупливи з�

DEN 5091.68
Сандвик коромант 570-32Р123Ф12Б054А Челик Корокут 41641 Главата За Лице Жлебот Носителот, 0.47 Максимална Ново
Сандвик коромант 570-32Р123Ф12Б054А Челик Корокут 41641 Главата За Лице Жлебот Носителот, 0.47 Максимална

Короцут 12 570SL назабена брава За лице Жлебови Короцут 570 SL сечилото Корокут 570 сл блејд Лице жлебови Корок�

DEN 4240.00
Научни Алатки За Сечење Пристаниште Алатка МС16142 Реамер 1/2-20 УНФ Ново
Научни Алатки За Сечење Пристаниште Алатка МС16142 Реамер 1/2-20 УНФ

Карбидврвот пристаниште алатки нудат сила и отпорност на абење на карбид челик само на Карбидврвот при�

DEN 1368.00
Алатка за карбид Алатка 10 парчиња алатка за жлебови Korloy MGMN150 MGMN200 MGMN300 MGMN400 NC3020 NC3030 Ново
Алатка за карбид Алатка 10 парчиња алатка за жлебови Korloy MGMN150 MGMN200 MGMN300 MGMN400 NC3020 NC3030

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

DEN 518.56
ХИП 2100-0410 Нл-0410 Стил Заклучување Игла со 2 мм Хексадецимален Погон За Индексирачки Држач За Алат Ново
ХИП 2100-0410 Нл-0410 Стил Заклучување Игла со 2 мм Хексадецимален Погон За Индексирачки Држач За Алат

Земја На Потекло : Сад Точка Пакет Тежина : 1 Тип На Производ : Алатки За Сечење Точка Пакет Димензија : 5 HIP

DEN 145.28
YG-1 01308CH HSSCo8 Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Hardslick Финиш, 2-1/2 Должина, 13/32 Ново
YG-1 01308CH HSSCo8 Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Hardslick Финиш, 2-1/2 Должина, 13/32

Овие крајни мелници се опремени како редовни со десно сечење и спирални флејти од десната страна Сите с�

DEN 426.08
Околу 3 3/4 О. д. 17.25 ОАЛ ИНДЕКСИРАЊЕ Вметнете Лопата Вежба 1 1/4 Стебло 2 Флејта-МБ3831АР1 Ново
Околу 3 3/4 О. д. 17.25 ОАЛ ИНДЕКСИРАЊЕ Вметнете Лопата Вежба 1 1/4 Стебло 2 Флејта-МБ3831АР1

ЈА КУПУВАТЕ ВЕЖБАТА ЗА ВМЕТНУВАЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕН ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : С

DEN 1.00
SECO MSRNL-24-6E Струг Вртење Алатка Држач 1.5 Квадратни Snmg Инсерти - DW11250BMIN Ново
SECO MSRNL-24-6E Струг Вртење Алатка Држач 1.5 Квадратни Snmg Инсерти - DW11250BMIN

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИ

DEN 1545.60
Sandvik Coromant, T200-XM100DB-M14X100C145, HSS CoroTap € 200 допрете За Сечење Со Спирална Точка, Десна Рака, Без Течност Ново
Sandvik Coromant, T200-XM100DB-M14X100C145, HSS CoroTap € 200 допрете За Сечење Со Спирална Точка, Десна Рака, Без Течност

Придобивки од семејството на овој производ : Шамфер Б (3,55 нишки) за висока безбедност на процесот Третма�

DEN 822.24
Aceteel HSS 1/4 -36 UNS машина Допрете, 1/4 x 36 УНС десна рака навој допре Ново
Aceteel HSS 1/4 -36 UNS машина Допрете, 1/4 x 36 УНС десна рака навој допре

【Големина】 Должина : 2,60 " / 66mm, глава на конец : 1,18" / 30mm, квадратна глава : 50mm (l*w), дијаметар на шанк : 6,3мм, те

DEN 159.84
Сандвик Коромант, ВЦГХ 221-АЛ 1105, Коротурн 107 Вметни За Вртење, Карбид, Дијамант 35°, Неутрален Крој, Ново
Сандвик Коромант, ВЦГХ 221-АЛ 1105, Коротурн 107 Вметни За Вртење, Карбид, Дијамант 35°, Неутрален Крој,

Придобивки од семејството на овој производ : Подобрена контрола на чипот Ниски сили за сечење Одлична ј�

DEN 2.33
X-DREE 6mmx6mmx20mmx65mm 2 Флејти Челик Со Голема Брзина Директно Дупчење Дупка Крајот Мелница Машина Ново
X-DREE 6mmx6mmx20mmx65mm 2 Флејти Челик Со Голема Брзина Директно Дупчење Дупка Крајот Мелница Машина

Име на производот : Права Дупка Дупка Крајот Мелница; Дизајн : 2 Флејта Материјал : ХСС;Дијаметар На Сечењ�

DEN 1419.20
Волтер АГ-АК610.З16.Е12. 060 - Заменлив Држач За Глава На Мелница, Големина На Поврзување Е12, Шенк Диа. Ново
Волтер АГ-АК610.З16.Е12. 060 - Заменлив Држач За Глава На Мелница, Големина На Поврзување Е12, Шенк Диа.

Техничка Спецификација Големина На Поврзување Е12 Стебло Диа Техничка Спецификација Големина На Поврзу

DEN 2.33
F&засилувач; Д Алатка Компанија 15456-J192 Накит Пили, Челик Со Голема Брзина, 3 Дијаметар, 0.018 Ново
F&засилувач; Д Алатка Компанија 15456-J192 Накит Пили, Челик Со Голема Брзина, 3 Дијаметар, 0.018

Пили за Дупчиња на златарЧелик со Голема Брзина Дијаметар : 3Ширина : .018Големина На Дупка : 3 / 4Заби По Инч

DEN 0.67
Коаус од не'рѓосувачки челик злато четкан прочистен кујнски мијалник за мијалник за палуба, ротирачки пиење Ново
Коаус од не'рѓосувачки челик злато четкан прочистен кујнски мијалник за мијалник за палуба, ротирачки пиење

Материјал : Не'рѓосувачки челик Број на дупки за инсталација : единечна дупка Студената и топла вода : Не.

DEN 1.00
Нешо Дијамант Мелење Малку М14 Нишка Лемење Дијамант Топката Носот Мелење Малку За Плочка мермер Бетон 6/8/10/12/15/20/25мм Ново
Нешо Дијамант Мелење Малку М14 Нишка Лемење Дијамант Топката Носот Мелење Малку За Плочка мермер Бетон 6/8/10/12/15/20/25мм

Комбинирана Вежба За зголемување, обликување и / или заоблени заоблени постоечки дупки во порцелан, твр�

DEN 2.67
Серија YG-1 A7 серија ванадиум легура HSS Hand Tap, неоткриен финиш, тркалезна шипка со квадратен крај, дното на Ново
Серија YG-1 A7 серија ванадиум легура HSS Hand Tap, неоткриен финиш, тркалезна шипка со квадратен крај, дното на

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 446.40
LYXDWRC 5pcs HSS Видов Ножеви 30mm 72 T Кружни Сечење тркало 1.6 1.7 1.8 1.9 2.0 2.5 3 4mm Дебелина 10mm Ново
LYXDWRC 5pcs HSS Видов Ножеви 30mm 72 T Кружни Сечење тркало 1.6 1.7 1.8 1.9 2.0 2.5 3 4mm Дебелина 10mm

Производот е 30мм надворешен дијаметар 72т кружно сечило за пила со 10мм арбор Изработен од хсс со голема б

DEN 1.33