OSG USA 820-0001 SA-52-5/32 X 1/2 LOC X 1/8 SHANK X 1-1/2 OAL CYLINDRICAR CARBIDE MEDIOR CUT BURR

OSG USA 820-0001 SA-52-5/32 X 1/2 LOC X 1/8 SHANK X 1-1/2 OAL CYLINDRICAR CARBIDE MEDIOR CUT BURR

DEN 1064.00

Ново

Залиха

ОСГ список бр Произведено во Соединетите Американски Држави. Сигурен и стабилен. Произведено во Соединетите Американски Држави. Сигурен и стабилен. SA-52-5/32 x 1/2 LOC x 1/8 Shank x 1-1/2 OAL цилиндричен карбид среден тежок исечен кора. Произведено во Соединетите Американски Држави. Сигурен и стабилен. Алатки за сечење/индексибилни алатки и инсерти/индексибилно дупчење/индексибилно вежби-стандард.

Производи во категоријата

Finecut Алатка FT1902642A Altin Обложени 2-Флејта Плоштад Сад Направи Endmill, 3/8 Dia, 7/8 LOC, 3/8 SH, 2-1/2 Ново
Finecut Алатка FT1902642A Altin Обложени 2-Флејта Плоштад Сад Направи Endmill, 3/8 Dia, 7/8 LOC, 3/8 SH, 2-1/2

Сите Американски извори и произведени според највисоките стандарди за контрола на квалитетот Најдобри

DEN 3.33
SGS 31238 16 4 Флејта Квадратни Крајот Никулец Должина Крајот Мелница, Титаниум Карбонитрид Слој, 1/16 Сечење Ново
SGS 31238 16 4 Флејта Квадратни Крајот Никулец Должина Крајот Мелница, Титаниум Карбонитрид Слој, 1/16 Сечење

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Постојан квалитет и предвидливи перформанси...

DEN 1.67
1 КОМПЈУТЕР Нов OSG 4900500 5/8 Dia 1 5.8 LOC 3 3/4 OAL 4 ФЛЕЈТА КРАЈОТ МЕЛНИЦА Машинист Алатка Ново
1 КОМПЈУТЕР Нов OSG 4900500 5/8 Dia 1 5.8 LOC 3 3/4 OAL 4 ФЛЕЈТА КРАЈОТ МЕЛНИЦА Машинист Алатка

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА MILL ПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДОО.ДЕЈТОН, OHPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : Дијаметар На Мелница (Ин�

DEN 848.00
ВИДИЈА Ханита 120507004 1205 ГП Плус Груба / Завршна Крајна Мелница, 0,25 Сечење Диа, Хсс-Кобалт, Необложен, Ново
ВИДИЈА Ханита 120507004 1205 ГП Плус Груба / Завршна Крајна Мелница, 0,25 Сечење Диа, Хсс-Кобалт, Необложен,

Централно сечење496 " должина на стеблото Специјалните комерцијални карбидни подлоги и најсовремената т

DEN 213.28
Микро 100 РРМ-110-10 Жлебови Алатка - Задржување Прстен, 1.09 мм Ширина, 2.5 Мм Прој, 8 мм Мин Создаден Диа, Ново
Микро 100 РРМ-110-10 Жлебови Алатка - Задржување Прстен, 1.09 мм Ширина, 2.5 Мм Прој, 8 мм Мин Создаден Диа,

Дизајниран за генерирање жлебови за задржување на прстенот Полирано поделено лице за подобрено задржу�

DEN 3.00
Alfa Tools CSHTB70507 4-36 јаглероден челик допрете за дното Ново
Alfa Tools CSHTB70507 4-36 јаглероден челик допрете за дното

Трапи на рака јаглероден челик 436 Национална големина на стандардна нишка Стил на дното; Висок јаглерод

DEN 3.33
Fbella Хардвер Алатка SRDPN1010H10 SRDPN1212H10 SRDPN1616H10 Вртење Алатка Носителот Здодевен Бар Цпу Надворешниот Ново
Fbella Хардвер Алатка SRDPN1010H10 SRDPN1212H10 SRDPN1616H10 Вртење Алатка Носителот Здодевен Бар Цпу Надворешниот

Висока јачина на зафат, силна отпорност на удар, очигледна предност на брзината при големи кастри и обра

DEN 869.28
ACTOOL 1-11/16 Дијаметар € 1 Длабочина На Сечење HSS ПРСТЕНЕСТ СЕКАЧ со 3/4 Weldon Shank Ново
ACTOOL 1-11/16 Дијаметар € 1 Длабочина На Сечење HSS ПРСТЕНЕСТ СЕКАЧ со 3/4 Weldon Shank

ACTOOL hss прстенест секач, со уникатна врвна геометрија обезбедува ефикасно сечење,брза стапка на напојува

DEN 719.84
Алатки за сечење на Морс 59722 1/4 Шанк Бурс, цврст карбид, светла завршница, облик на цилиндар, единечен исечок, БЕЛЕ Ново
M18 x 1.0 hss метричка нишка од десната рака Допрете Ново
M18 x 1.0 hss метричка нишка од десната рака Допрете

M18 X 10 HSS метричка десна рака допрете Земја на темата за да се исече низата во една одете од нула до целосн�

DEN 0.67
Sandvik Coromant T300-XM100AB-M10X100C110 HSS COROTAP 300 сечење чешма со спирални флејти, десно сечење на рака, Ново
Sandvik Coromant T300-XM100AB-M10X100C110 HSS COROTAP 300 сечење чешма со спирални флејти, десно сечење на рака,

Придобивки од семејството на овој производ : Chamfer C (23 нишки) и Chamfer E (1,5 2 нишки) Третманот на работ за нама�

DEN 1065.92
ВИДИЈА 5895350 Лице Мелници М1200 Серија Вметнете 15,88 Мм Големина, 8,58 Мм Најсовремена, Алкртин Карбид Ново
ВИДИЈА 5895350 Лице Мелници М1200 Серија Вметнете 15,88 Мм Големина, 8,58 Мм Најсовремена, Алкртин Карбид

М1200 ВМЕТНЕТЕ Кога купувате ПРОИЗВОДИ ОД ВИДИЈА, купувате врвни перформанси и век на траење на алатката �

DEN 0.33
Cle-line C65147 јаглероден челик круг прилагодлив умирање, 5/16-18 UNC Ново
Cle-line C65147 јаглероден челик круг прилагодлив умирање, 5/16-18 UNC

Подлога на јаглерод челик Краток комори од обете страни на Die за да го проширите животот на алатките...

DEN 3.33
Хсс Крај Мил, 10. 0мм3/4ин.Сече Л Ново
Хсс Крај Мил, 10. 0мм3/4ин.Сече Л

Цена За : Секое Леано Железо (К) Компатибилност : Да Крај Мелница Материјал : Висока Брзина Челик Крајот М�

DEN 713.60
Планински мажи трајни 3 парчиња 6x22mm чистење на дното гравура малку цврсто карбид рутер алатки за Ново
Планински мажи трајни 3 парчиња 6x22mm чистење на дното гравура малку цврсто карбид рутер алатки за

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

DEN 880.48
Вежба Америка DWTBSW1-1/4-7x2-1/2 BSW 2-1/2 OD HSS Round Die, 1-1/4-7 Ново
Вежба Америка DWTBSW1-1/4-7x2-1/2 BSW 2-1/2 OD HSS Round Die, 1-1/4-7

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

DEN 0.67
ВИДИА ГТД 17036 ТРУ-ЛЕДЕ 5500 Допрете, Приклучете Ја Шамијата, Десната Рака, 4 Флејти, Формирање, 5/16-24, ХСС, Ново
ВИДИА ГТД 17036 ТРУ-ЛЕДЕ 5500 Допрете, Приклучете Ја Шамијата, Десната Рака, 4 Флејти, Формирање, 5/16-24, ХСС,

ЧЕШМИТЕ TRULEDE fe направени од челик со голема брзина на ванадиум за продолжување на траењето на абењето и �

DEN 1.33
Keo Milling 02640 Staggered Cutter за мелење на забите, ширина „Стил, 15/32“, 1-1/4 “, 28 заби, 8 дијаметар Ново
Keo Milling 02640 Staggered Cutter за мелење на забите, ширина „Стил, 15/32“, 1-1/4 “, 28 заби, 8 дијаметар

Општа намена Идеално за длабоко склопување Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстран

DEN 11031.36
Keo Milling 81405 Concave Milling Cutter, CC Стил, 1/4 Ширина, 1 Арбор дупка, 16 заби, 1/8 дијаметар на кругот, 1/16 Ново
Keo Milling 81405 Concave Milling Cutter, CC Стил, 1/4 Ширина, 1 Арбор дупка, 16 заби, 1/8 дијаметар на кругот, 1/16

Произведуваат машки половина кругови Образец олеснет за лесно преиспитување Земја на потекло : Соедине

DEN 2289.12
Ацетел Метрички Нишка Допрете М32 Х 3.0, Левата Рака Хсс Машина Допрете М32 х 3мм Ново
Ацетел Метрички Нишка Допрете М32 Х 3.0, Левата Рака Хсс Машина Допрете М32 х 3мм

●Големина и Должина : 5,00 " / 127мм, Глава На Конец : 1,46 " / 37мм, Квадратна Глава : 16,0 мм х 16,0 мм( Л*В), Дијаметар Н

DEN 783.84
1/6 п.п. Ново
1/6 п.п.

8мм агол круг над рутерот малку со лежиште за дрва за обработка на дрва од дрво Волфрам карбид за мелење �

DEN 512.00
Спирална точка Допрете, 5/16 -18, приклучок, UNC, 2 флејти, оксид Ново
Спирална точка Допрете, 5/16 -18, приклучок, UNC, 2 флејти, оксид

✅ Спирална точка Допрете, 5 / 16 "18, приклучок, UNC, 2 флејти, оксид ✅ Допрете јам : приклучок ✅ Shank Dia : 0 ✅ Тип н

DEN 301.28
IIVVERR HSS Директно дупчење Дупка Крајот Мелница Мелење Машина 4 Флејти 3mm x 6mm x 8mm x 52mm (HSS Ново
IIVVERR HSS Директно дупчење Дупка Крајот Мелница Мелење Машина 4 Флејти 3mm x 6mm x 8mm x 52mm (HSS

Име на производот : Директна Дупка Дупка Крајот Мелница; Материјал : ХСС Боја : Сива;Дијаметар На Сечење :

DEN 147.04
Хекс Шанк метричка чешма Комбинирана Допрена и вежба Спирална флејта HSS Тема завртка за чешма Алатка за навој M3 M4 Ново
Хекс Шанк метричка чешма Комбинирана Допрена и вежба Спирална флејта HSS Тема завртка за чешма Алатка за навој M3 M4

Комбинирана вежба Карактеристики : 1 / 4 HEX SHANK HSS Metricr Thread Thap и вежба за конуси Прислушување на дупки за при

DEN 1.00
Оскарбид Прстенест Секач Постави 8 Парчиња 3/4Велдон Стебло 1 Длабочина На Сечење и 7/16 до 1-1/16 Инчен Ново
Оскарбид Прстенест Секач Постави 8 Парчиња 3/4Велдон Стебло 1 Длабочина На Сечење и 7/16 до 1-1/16 Инчен

Прстенестиот Комплет за Сечење вклучува 6 парчиња челични прстенести секачи со голема брзина, Длабочин�

DEN 1439.84
10 Парчиња Мини Допрете Сет М1 До М3, 5 Метрички Машина Рака Допрете Навој Жица Прислушување Навој Чешми Спирала Ново
10 Парчиња Мини Допрете Сет М1 До М3, 5 Метрички Машина Рака Допрете Навој Жица Прислушување Навој Чешми Спирала

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овие славини се изработени од челик со голема брзина, со висока цврстина,

DEN 3.33
Ацетел Метрички М12+0.03 Зголемување Допрете, Хсс Машина Тема Допрете Десната Рака М12+0.03 Ново
Ацетел Метрички М12+0.03 Зголемување Допрете, Хсс Машина Тема Допрете Десната Рака М12+0.03

Ја Зголеми Допрете ●Функција е изработена Од челик со Голема брзина со висока цврстина и цврстина, обез

DEN 584.00
ВИДИЈА 6693190 Топ Вежба Модуларен X Вметнете Tdmx Метрички Вметнете 38,5 Мм Дијаметар 52,93 ММ Вкупна Должина 2,32 Ново
ВИДИЈА 6693190 Топ Вежба Модуларен X Вметнете Tdmx Метрички Вметнете 38,5 Мм Дијаметар 52,93 ММ Вкупна Должина 2,32

ВИДИЈА 6693190 Топ Вежба Модуларен X Вметнете Tdmx Метрички Вметнете 38,5 Мм Дијаметар 52,93 ММ Вкупна Должина 2,32 �

DEN 1.33
6мм R1.0 карбид затегната топка на носот, крај на мелницата и конусните крајни конуси R1.0xd6x20x50L HRC55 Ново
6мм R1.0 карбид затегната топка на носот, крај на мелницата и конусните крајни конуси R1.0xd6x20x50L HRC55

Заштитена топка за носот на носот / конус секачи : 2 флејти / радиус 1,0мм / дијаметар на шанк 6мм Должина

DEN 216.00
Џенси Слегер Од Фејн-Хсс Прстенест Секач Со Врвен Челик Со Голема Брзина М2-3/4-Инчен Директно Стебло, Ново
Џенси Слегер Од Фејн-Хсс Прстенест Секач Со Врвен Челик Со Голема Брзина М2-3/4-Инчен Директно Стебло,

Професионално Одделениепрстенестиот секач на Феин има подобрена геометрија на сечење, висококвалитет�

DEN 2.33
Жените Длабоко V Цветни Чипка Боди Едно Парче Секси Халтер Бејбидол Неглиже Види Преку Без Грб Теди Ново
Жените Длабоко V Цветни Чипка Боди Едно Парче Секси Халтер Бејбидол Неглиже Види Преку Без Грб Теди

? Ова Боди За Долна Облека за жени може да биде носење со опремени фармерки, панталони, шорцеви, здолништ�

DEN 1.00
Вежба бит 3Д битови на карбид 3-12мм Внатрешна вежба за ладење Спирален пресврт Вежба за дупчење со сина боја за Ново
Вежба бит 3Д битови на карбид 3-12мм Внатрешна вежба за ладење Спирален пресврт Вежба за дупчење со сина боја за

Комбинирана вежба Карактеристика : Користејќи го материјалниот основен материјал од волфрам, има пого�

DEN 1260.48
Сандвик Коромант, 870-1850-18-КМ 3334, кородрил 870 вежба врв, Карбид, Десна Рака, 3334 Одделение, ПВД Ново
Сандвик Коромант, 870-1850-18-КМ 3334, кородрил 870 вежба врв, Карбид, Десна Рака, 3334 Одделение, ПВД

Придобивки од семејството на овој производ : Безбеден и сигурен процес на сечење Високи стапки на пенет�

DEN 4320.00