Нов Tmx MCLNL 16-4D Држач За Алат За Вртење Струг 1 Shank CN-43 Инсерти 1 6 OAL-AR9510BH2

Нов Tmx MCLNL 16-4D Држач За Алат За Вртење Струг 1 Shank CN-43 Инсерти 1 6 OAL-AR9510BH2

DEN 465.60

Ново

Залиха

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : ЊУШАНК ГОЛЕМИНА : 1 " КВАДРАТИЗИРАЊЕ / ЕТИКЕТИРАЊЕ : МЦЛНЛ 16-4Д 1ПРОИЗВОДИТЕЛ / БРЕНД : ТМХТХАНК ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : СБ15-5-9-3.

Производи во категоријата

Pratt & Whitney 1 3/8 6 HSS приклучок Допрете 4 директно FL 1,375 дијаметар на прислушување САД - TH0852PMH Ново
Pratt & Whitney 1 3/8 6 HSS приклучок Допрете 4 директно FL 1,375 дијаметар на прислушување САД - TH0852PMH

Вие ја купувате сликата на десната страна на допрете Додвор од M&J Алатинг ДООЛКДЕН, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИ�

DEN 1422.40
КЕО 55798 Цврст Карбид Еднократен Мијалник, Обложен Со Тиалн, 6 Флејти, Агол На Точка Од 82 Степени, Ново
КЕО 55798 Цврст Карбид Еднократен Мијалник, Обложен Со Тиалн, 6 Флејти, Агол На Точка Од 82 Степени,

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 3648.00
Навој Допрете Постави М3 М4 М5 М6 М8 Спирала Флејта Завртка Допрете Обложени Спирала Посочи Метрички Ново
Навој Допрете Постави М3 М4 М5 М6 М8 Спирала Флејта Завртка Допрете Обложени Спирала Посочи Метрички

Дрво Вежба Малку Поставува Издржлив и долг работен век Висока цврстина, носете висока температура...

DEN 1.33
Алатка за карбид карбид сечило DNMG150404 MA VP15TF UE6020 US735 Алатка за вртење алатка за вртење на алатката за вртење Ново
Алатка за карбид карбид сечило DNMG150404 MA VP15TF UE6020 US735 Алатка за вртење алатка за вртење на алатката за вртење

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

DEN 1.00
КЕО Мелење 01600 Влечкаат Заб Мелење Машина, С Стил, 11/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 24 Заби, 5 Сечење Дијаметар, Ново
КЕО Мелење 01600 Влечкаат Заб Мелење Машина, С Стил, 11/16 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 24 Заби, 5 Сечење Дијаметар,

Општа намена Идеален за длабоко дупчиња Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранува

DEN 5376.80
Титан ТЦ24943 Цврст Карбид Крајна Мелница, Екстра Долга Должина, 4 Флејта, Агол Радиус, Алтин Обложени, 3/4 Ново
Титан ТЦ24943 Цврст Карбид Крајна Мелница, Екстра Долга Должина, 4 Флејта, Агол Радиус, Алтин Обложени, 3/4

Премиум СубМикрограм Променлив Индекс Со Високи Перформанси Цврст Карбид Овозможува повисоки СФМ и по�

DEN 2.00
Карбид Мелење Машина Карбид Вметнете CCMT09T304 CCMT09T308 VP15TF UE6020 US735 CCMT060204 Метал Вртење Алатка Крај Мил Ново
Карбид Мелење Машина Карбид Вметнете CCMT09T304 CCMT09T308 VP15TF UE6020 US735 CCMT060204 Метал Вртење Алатка Крај Мил

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 1.67
Карбидна Крајна Мелница, 3/8 Дијаметар На Стеблото, 2 Флејта, Единечна, 6 Ново
Карбидна Крајна Мелница, 3/8 Дијаметар На Стеблото, 2 Флејта, Единечна, 6

Одделение : Ц2 Микро Жито Дијаметар на стеблото3 / 8"и Дијаметар 3 / 8" Типопшта намена, Крајен Стил топчест

DEN 2.00
3. 175х25мм Две Директно Флејти Мелење Машина Цпу Резба Сечење Битови Крајот Мелница Секачи Алатки За Ново
3. 175х25мм Две Директно Флејти Мелење Машина Цпу Резба Сечење Битови Крајот Мелница Секачи Алатки За

3 175х25мм Две Директно Флејти Мелење Машина ЦПУ Резба Сечење Битови Крајот Мелница Секачи Алатки за Резба

DEN 1496.00
Крајна Мелница, Карбид, WXL, 0,5 мм, 2 FL, Крај На Топката Ново
Крајна Мелница, Карбид, WXL, 0,5 мм, 2 FL, Крај На Топката

Долг врат со обработка на ребра за продолжен дофат на алатот Карбидот може да работи со поголема брзина

DEN 2.33
Sandvik COROMANT QS-SDJCR082XHP-M Челик Coroturn 107 QS Стебло Алатка за Вртење, Десната Рака Сече Со Ново
Sandvik COROMANT QS-SDJCR082XHP-M Челик Coroturn 107 QS Стебло Алатка за Вртење, Десната Рака Сече Со

Придобивки од семејството на овој производ : подобрена контрола на чипот Ниски сили за сечење...

DEN 4960.00
Абот за работа со челик 1018 стил Американски стандарден јазик и жлеб Чак вилица, 6-1/2 Должина, 2-1/2 Ширина, 3 Висина, Ново
Абот за работа со челик 1018 стил Американски стандарден јазик и жлеб Чак вилица, 6-1/2 Должина, 2-1/2 Ширина, 3 Висина,

Стил американски стандарден јазик и жлеб Чак вилица Направено со 1018 челик 3инчен растојание на дупки 3 / 4

DEN 277.60
Micro 100 SFA-250-46 Square End Mill-Upcut, 1/4 Cutter Dia, 3/4 LOC, 1 FL, 1/4 Shank Dia, 2-1/2 OAL, неоткриен Ново
Micro 100 SFA-250-46 Square End Mill-Upcut, 1/4 Cutter Dia, 3/4 LOC, 1 FL, 1/4 Shank Dia, 2-1/2 OAL, неоткриен

Единечен дизајн на флејта за апликации во алуминиум и неферозни материјали Полираната флејта ја подобр

DEN 344.00
Union Butterfield 1500A голема брзина чешма на челична рака, црна оксид финиш, тркалезна шипка со квадратен крај, Ново
Union Butterfield 1500A голема брзина чешма на челична рака, црна оксид финиш, тркалезна шипка со квадратен крај,

Допрете за навој со рачни навој со директни флејти ги намалуваат нишките низ дупките и слепите дупки За�

DEN 2.00
Sandvik Coromant 1P231-0318-XA 1630 Coromill Plura Solid Carbide Square Square Read Mill, десното пресекување, Ново
Sandvik Coromant 1P231-0318-XA 1630 Coromill Plura Solid Carbide Square Square Read Mill, десното пресекување,

Придобивки од семејството на овој производ : Нови концепти за геометрија специфични за материјали засн�

DEN 853.60
Mill Mill Carbide, 3/8 in. Dia, 1 in. Исечете l Ново
Mill Mill Carbide, 3/8 in. Dia, 1 in. Исечете l

Цена за : Секоја насока на сечење : Вид на сечење на десната рака : Спирален список Број : 640 Должина на нам�

DEN 1.67
METCUT 2 O. D. 1 5/8 LOC HSS Counterbore 4 НИКУЛЕЦ Заострен Стебло 6 FL 110-4200 2.0-MB8551AZ2 Ново
METCUT 2 O. D. 1 5/8 LOC HSS Counterbore 4 НИКУЛЕЦ Заострен Стебло 6 FL 110-4200 2.0-MB8551AZ2

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 0.67
Жени Висок Струк Растегливи Слаби Фармерки Секси Кревање Задник Истегнување Тексас Панталони Секојдневен Лесен Ново
Жени Висок Струк Растегливи Слаби Фармерки Секси Кревање Задник Истегнување Тексас Панталони Секојдневен Лесен

?[Материјал] Усвои висококвалитетна тексас ткаенина, која има карактеристики на мекост, дишење, еластич�

DEN 3.33
Микро 100 ФГЦ3-375-050-050x Лице Жлеб Алатка.050 Ширина.050 Прој, 3/8 Мин Родена Диа, 1-1/4 Макс Родена Ново
Микро 100 ФГЦ3-375-050-050x Лице Жлеб Алатка.050 Ширина.050 Прој, 3/8 Мин Родена Диа, 1-1/4 Макс Родена

Дизајниран за генерирање на жлебови на аголниот радиус во лицето на делот Полирано поделено лице за под

DEN 1.00
M26 x 1.0 метричка нишка од десната рака умира Ново
M26 x 1.0 метричка нишка од десната рака умира

M26 x 10 метричка нишка од десната рака Умира ДИЕ НАДВОРЕШНИОТ ДИАМЕТЕР е 55мм.0 метричка нишка од десната ра

DEN 1.67
10 парчиња Цпу Карбид Вметнува CCMT120408-OTM OC2115 За обработка На Челик Ново
10 парчиња Цпу Карбид Вметнува CCMT120408-OTM OC2115 За обработка На Челик

10 парчиња (1 пакет) Цпу Карбид Инсерти CCMT120408OTM OC2115 За Челик Обработка Слободен товарни Одделение : Погоде�

DEN 1030.40
ВИДИЈА 6425420 90° Рамо Мил VSM490 - 10 Инчен Крајот Мил 0.6250 Инчен Диа, 0.3940 Инчен Макс Длабочина, Ново
ВИДИЈА 6425420 90° Рамо Мил VSM490 - 10 Инчен Крајот Мил 0.6250 Инчен Диа, 0.3940 Инчен Макс Длабочина,

ВИДИЈА 6425420 90° Рамо Мил VSM490 10 Инчен Крај Мил 06250 Инчен Диа, 0.3940 Инчен Макс Длабочина, 6.0000 " Должина, Директ�

DEN 3.00
Карбид Мелење МАШИНА СЕЛ1616Х11 Надворешен Навој Вртење Алатка Обратна Стебло ПОДДРШКА 11ир Карбид Сечилото Ново
Карбид Мелење МАШИНА СЕЛ1616Х11 Надворешен Навој Вртење Алатка Обратна Стебло ПОДДРШКА 11ир Карбид Сечилото

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 553.60
Seco 05858 PerfoMAX Индексирање Вметнете Вежба, 0.7677 Дијаметар, Велдон Рамен Стебло Ново
Seco 05858 PerfoMAX Индексирање Вметнете Вежба, 0.7677 Дијаметар, Велдон Рамен Стебло

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 050204 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0502C1 Долг и предвидлив век на трае

DEN 14828.80
Алорис Алатка ГТР-4.8-767 Гт Стил Клин-Зафат Карбид Пресек Вметнете Ново
Алорис Алатка ГТР-4.8-767 Гт Стил Клин-Зафат Карбид Пресек Вметнете

Гт Стил Алорис КлинЗафат Карбид Пресек Вметнете ГТР4 Нуди доверливи, трајни квалитети Гт Стил Алорис Кл�

DEN 1.00
ОСГ САД 447-3125 5/16 Диа. х 2-1/2 Вкупна Должина 4-Флејта Квадратен Крај Цврст Карбид СЕ Крај Мелница-Тркалезно Ново
ОСГ САД 447-3125 5/16 Диа. х 2-1/2 Вкупна Должина 4-Флејта Квадратен Крај Цврст Карбид СЕ Крај Мелница-Тркалезно

Осг листа бр Се продава како Секој И Лесен за употреба Високо ефикасен во перформансите 447, Продаден как�

DEN 666.24
M65 x 2,0 метричка нишка од десната рака умира Ново
M65 x 2,0 метричка нишка од десната рака умира

M65 x 20 метричка нишка на десната рака Умира ДИЕ надвор од дијаметарот е 105мм.0 метричка нишка на десната ра

DEN 2528.00
Алатки за напојување на мелење на држачи за мелење на навој на навојни мелници за мелница за струг Ново
Алатки за напојување на мелење на држачи за мелење на навој на навојни мелници за мелница за струг

Подобрете ја цврстината и издржливоста на површината Може да се користи за сечење на лимови, не зацврст�

DEN 1027.20
VIDIA A32SDDQNR15KC06 A-DDQN D-Стил Стегање Здодевен Бар За Негативни Инсерти, 107,5° Агол, Челик, 32mm Стебло Дијаметар, Ново
VIDIA A32SDDQNR15KC06 A-DDQN D-Стил Стегање Здодевен Бар За Негативни Инсерти, 107,5° Агол, Челик, 32mm Стебло Дијаметар,

Се користи за влошки во негативен стил Склопот на стегачот содржи стегач, завртка и прстен за задржувањ�

DEN 2.00
3-12 4-12 4-20 4-32mm HSS права жлеб чекор вежба бит дрво метална дупка секач за дупчење на конуси за дупчење Ново
3-12 4-12 4-20 4-32mm HSS права жлеб чекор вежба бит дрво метална дупка секач за дупчење на конуси за дупчење

Индустриски битови за вежба / метали и повеќенаменски битови за вежба 【Погледнете ја втората слика за

DEN 2.00
Keo Milling 10641 Stagged Stagged Tooth Woodruff клуч за мелење на седишта, WK Стил, 1/4 Ширина, 1 Арбор дупка, Ново
Keo Milling 10641 Stagged Stagged Tooth Woodruff клуч за мелење на седишта, WK Стил, 1/4 Ширина, 1 Арбор дупка,

Одлично за клучеви за мелење Намален страничен клиренс за одржување на ширината Дијаметрите опремени с

DEN 2224.00
Bassett SL-42 Cone Solid Carbide Bur, неоткриен финиш, единечен сечење, обичен крај, 1/8 Shank, 1/8 дијаметар Ново
Bassett SL-42 Cone Solid Carbide Bur, неоткриен финиш, единечен сечење, обичен крај, 1/8 Shank, 1/8 дијаметар

Цврстите алатки за карбид нудат долг живот на алатка и побрза брзина на сечење од другите подлоги, но се

DEN 139.84
G&засилувач;J Сала Алатки XX0349TCT Revo TCT Прстенест Секач, 4 Должина На Сечење, 1.3/8 Дијаметар, 3/4 Стебло Ново
G&засилувач;J Сала Алатки XX0349TCT Revo TCT Прстенест Секач, 4 Должина На Сечење, 1.3/8 Дијаметар, 3/4 Стебло

Погоден за дупчење поцврсти материјали како што се нерѓосувачки челик, одлеаноци и челици отпорни на аб

DEN 1784.80
Сандвик Коромант, Л190. 1-К080Ј008-В15, Челична Алатка За Пилинг на шипки, Сечење На Левата Рака, Без Течност за Ладење, Ново
Сандвик Коромант, Л190. 1-К080Ј008-В15, Челична Алатка За Пилинг на шипки, Сечење На Левата Рака, Без Течност за Ладење,

Левата Рака Сече Без Течноста За Ладење 75 Степен Агол На Олово 15 степен Најсовремена Агол Левата Рака Се

DEN 0.67
Обвинете Ги Индустриските Алатки 7 Парчиња/Поставете 1/2 Индексирана Алатка За Вртење Карбид Поставена Во Вградена Ново
Обвинете Ги Индустриските Алатки 7 Парчиња/Поставете 1/2 Индексирана Алатка За Вртење Карбид Поставена Во Вградена

Чекор вртење Контурно вртење Надворешна Нишка Црна оксидирана мазна завршница на секој стил на држач з�

DEN 3.00