Кодијак Алатки ЗА Сечење КОДИЈАК248516 ВИСОКИ Перформанси VI-Pro Променлива Цврст Карбид Индекс Крај Мил, Сад Направени, 4 Флејта, Alcro-Max Обложени,.060 Агол Радиус, 3/4 Стебло,

Кодијак Алатки ЗА Сечење КОДИЈАК248516 ВИСОКИ Перформанси VI-Pro Променлива Цврст Карбид Индекс Крај Мил, Сад Направени,

DEN 779.20

Ново

Залиха

2-1/4 Должина На Сечење 5 Вкупна Должина. Произведено во САД. 3/4 Инчен Дијаметар Цврст Карбид Крај Мил - Високи Перформанси Променлив Индекс Крај Мил 3/4 "Стебло 2-1/4" Должина На Намалување 5 " Вкупна Должина 4 Флејта Карбид-Високи Перформанси-VI-PRO.

Производи во категоријата

Mitsubishi Материјали VF6MHVD2000 VF6MHV Серија Карбид Влијание Чудо Мелница, Средна Флејта, Висока Спирала 45°, Неправилни Ново
Mitsubishi Материјали VF6MHVD2000 VF6MHV Серија Карбид Влијание Чудо Мелница, Средна Флејта, Висока Спирала 45°, Неправилни

Новоразвиената неправилна геометрија на флејта хеликс 6 ги намалува вибрациите и постигнува обработка

DEN 1414.40
Чикаго-Латроб 48924 157л Општа Намена Завртка Машина Вежба, 3/8 Во Вежба-Фракција, 0,375 во Вежба-Децимален Инч, ХСС, Ново
Чикаго-Латроб 48924 157л Општа Намена Завртка Машина Вежба, 3/8 Во Вежба-Фракција, 0,375 во Вежба-Децимален Инч, ХСС,

ЧикагоЛатроб Машина Вежба, Општа Намена, Серија : 157л, Империјал, 3 / 8 Во Вежба Фракција, 0,375 Во Вежба Деци�

DEN 1826.88
F&засилувач; Д Алатка Компанија 18052-F256 Четири Флејта Крајот Мелница, Двоен Крај, Со Голема Брзина Челик, 1.25 Дијаметар Ново
F&засилувач; Д Алатка Компанија 18052-F256 Четири Флејта Крајот Мелница, Двоен Крај, Со Голема Брзина Челик, 1.25 Дијаметар

Четири Флејта КрајДвојно КрајотВисока Брзина Челик Дијаметар На Мелницата : 1 1 / 4Дијаметар На Стеблото :

DEN 576.00
X-Gree 5mm дебели 20мм надвор од Dia M3 груба алатка за сечење на нишки, околу умирање (5 mm de Espesor 20 Ново
X-Gree 5mm дебели 20мм надвор од Dia M3 груба алатка за сечење на нишки, околу умирање (5 mm de Espesor 20

Име на производот : Држава нишка умира; Материјал : Метал Номинален дијаметар : М3; Тема на темата : 0,5мм / 0,0

DEN 0.33
Dormer S2625.0XR0.3 Шанк Аголен радиус Крај на мелница, облога на алкрн, HM, Shank Dia 6 mm, дијаметар на главата Ново
Dormer S2625.0XR0.3 Шанк Аголен радиус Крај на мелница, облога на алкрн, HM, Shank Dia 6 mm, дијаметар на главата

Земја на потекло : Германија Број на модел : 46706929 Димензија на пакет на артикли : 6 Тежина на пакет на арти�

DEN 1023.36
Parlec KA6-75SM1 KA6 Модуларен адаптер за лице/школка мелница 3/4 Пилот DIA .75 CK6 - MB7513AF2 Ново
Parlec KA6-75SM1 KA6 Модуларен адаптер за лице/школка мелница 3/4 Пилот DIA .75 CK6 - MB7513AF2

Вие ја купувате сликата Sold By M & J Tooling Llcdayton, спецификации на охиопродук и / или етикетирање : Состојба : Ко

DEN 0.67
Хеликоил 4667-10 СПИ Чешми М10х1, 25 3 Флејта, Чешма На Дното Ново
Хеликоил 4667-10 СПИ Чешми М10х1, 25 3 Флејта, Чешма На Дното

Вишок Ставка Пакувањето има абење или можеби недостасува Неискористена Ставка Пакувањето има абење ил�

DEN 683.04
ВИДИЈА 6693190 Топ Вежба Модуларен X Вметнете Tdmx Метрички Вметнете 38,5 Мм Дијаметар 52,93 ММ Вкупна Должина 2,32 Ново
ВИДИЈА 6693190 Топ Вежба Модуларен X Вметнете Tdmx Метрички Вметнете 38,5 Мм Дијаметар 52,93 ММ Вкупна Должина 2,32

ВИДИЈА 6693190 Топ Вежба Модуларен X Вметнете Tdmx Метрички Вметнете 38,5 Мм Дијаметар 52,93 ММ Вкупна Должина 2,32 �

DEN 1.33
Мелин Алатка А-Б Кобалт Челик Топката Нос Крај Мил, Велдон Стебло, Необложени Финиш, 30 Степени Хеликс, Ново
Мелин Алатка А-Б Кобалт Челик Топката Нос Крај Мил, Велдон Стебло, Необложени Финиш, 30 Степени Хеликс,

Погоден за обработка за општа намена на нерѓосувачки челик, легури базирани на никел, цврсти легури и аб

DEN 394.56
ЗИМИНГ - 1 2 ПАРЧИЊА VNMG 331 PCD / VNMG 160404 PCD Цпу дијамант вметнете За Струг Алатки Вметнува Погоден Ново
ЗИМИНГ - 1 2 ПАРЧИЊА VNMG 331 PCD / VNMG 160404 PCD Цпу дијамант вметнете За Струг Алатки Вметнува Погоден

ЗИМИНГ 1 2 ПАРЧИЊА VNMG160404 pcd Цпу Дијамант вметнете За Струг Алатки Вметнува Погоден За обработка на алуми�

DEN 240.00
Widia 6144387 Општа намена SC Cend Mill Series D003/D013 Metrice End Mill 14mm DIA, длабочина на намалување на 22мм, Ново
Widia 6144387 Општа намена SC Cend Mill Series D003/D013 Metrice End Mill 14mm DIA, длабочина на намалување на 22мм,

Widia 6144387 Општа намена SC SC Mill Series D003 / D013 Metrice End Mill 14mm DIA, длабочина на намалување на 22мм, должина од 83мм, дире�

DEN 491.20
Вежба Америка КБР 3/16 Кобалт Крајот Мил 2 Флејта Необложени Никулец Топката Минијатурни Двоен Крај Ново
Вежба Америка КБР 3/16 Кобалт Крајот Мил 2 Флејта Необложени Никулец Топката Минијатурни Двоен Крај

Големина 3 / 16" Материјал : кобалт Заврши : необложени (светли) Должина на флејта : 9 / 32 Вкупна должина : 2 Гол

DEN 0.67
Сандвик Коромант Е06М-Сдупр 2-Е Челик Коротурн 111 Карбид Здодевен Бар, 0.375 Дијаметар На Стеблото, Ново
Сандвик Коромант Е06М-Сдупр 2-Е Челик Коротурн 111 Карбид Здодевен Бар, 0.375 Дијаметар На Стеблото,

Коротурн 111 Карбид Здодевни Бар Внатрешна Лента Внатрешна Течноста За Ладење Снабдување Барови за пози�

DEN 3.33
Спирална флејта чешма, MBOT, HSS, M10-1, D5 Limit Ново
Спирална флејта чешма, MBOT, HSS, M10-1, D5 Limit

Изменетиот допрете за дното може да стигне до дното на слепата дупка за да ги намалите навои Челик со го�

DEN 0.67
Карбид Мелење Машина 5 Парчиња од 3.175 мм 2 Флејта Спирала Топката Нос Цпу Мелење Машина, За Дрво Волфрам Карбид Ново
Карбид Мелење Машина 5 Парчиња од 3.175 мм 2 Флејта Спирала Топката Нос Цпу Мелење Машина, За Дрво Волфрам Карбид

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 3.00
YG-1 Z2720 HSSE-V3 Формирање на чешма за мулти-намена, стил на дното, светла завршница, големина од 3/4 , Ново
YG-1 Z2720 HSSE-V3 Формирање на чешма за мулти-намена, стил на дното, светла завршница, големина од 3/4 ,

UNC / UNT стандард H3 ~ H8 толеранција 1,5p ~ 2p Шефер UNC / UNT стандард H3 ~ H8 толеранција 1,5p ~ 2p Шефер Глобален лидер во

DEN 2.67
Haimer 79.350.44 Index Rings Rings, двојка за дијаметар на Шанк 44 мм Ново
Haimer 79.350.44 Index Rings Rings, двојка за дијаметар на Шанк 44 мм

Производство на прецизни држачи за алатки, технологија за намалување на машината и машини за балансира�

DEN 3617.12
Шавив 29061 Квц Комплет Во Дрвена Кутија Ново
Шавив 29061 Квц Комплет Во Дрвена Кутија

Класичниот комплет ШАВИВ КВЦ кој е одличен за сите околу бришење Вклучува Класична рачка ШАВИВ и серија

DEN 1582.40
Widia 5631634 HP HSS-E TAPS VARITAP INCH 12-24 UNC H3 ANSI 3FL PLG SPT 12-24 UNC H3 ANSI 3FL PLG SPT VTSPO5395 Ново
Widia 5631634 HP HSS-E TAPS VARITAP INCH 12-24 UNC H3 ANSI 3FL PLG SPT 12-24 UNC H3 ANSI 3FL PLG SPT VTSPO5395

Widia 5631634 HP HSSE TAPS VARITAP INCH #1224 UNC H3 ANSI 3 FL PLG SPT #1224 UNC H3 ANSI 3 FL PLG SPT VTSPO5395 #1224 UNC H3 ANSI 3 FL PLG SPT HSSE OX Кога купувате произв�

DEN 212.16
Burkit M8 x 0,75 конец Допрете десна рака, HSS M8 x 0,75 директно флуидна машина Допрена Ново
Burkit M8 x 0,75 конец Допрете десна рака, HSS M8 x 0,75 директно флуидна машина Допрена

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 2.33
ВИДИЈА 6144565 Општи Намени Сц Крај Мил Серија 4003/4013 Метрички Крај Мил 6ММ Диа, Длабочина На Сечење 16мм, Должина Ново
ВИДИЈА 6144565 Општи Намени Сц Крај Мил Серија 4003/4013 Метрички Крај Мил 6ММ Диа, Длабочина На Сечење 16мм, Должина

ВИДИЈА 6144565 Општи Намени Сц Крај Мил Серија 4003 / 4013 Метрички Крај Мил 6ММ Диа, Длабочина На Сечење 16ММ, Дол�

DEN 2.33
OSG Tap and Die - 1301500601 - Спирална флејта чешма, големина на конец 7/8-9, UNC, целосна должина 5 1/2 во, челик Ново
OSG Tap and Die - 1301500601 - Спирална флејта чешма, големина на конец 7/8-9, UNC, целосна должина 5 1/2 во, челик

Завршувањето на црнооксид на овие чешми ги задржува лубрикантите за подобрување на отпорноста на абење

DEN 307.20
Цпу Алатка Бар, М5 Х 0.8 Цпу Струг Алатка Бар Парична Казна Изработка Силна За Индустријата Ново
Цпу Алатка Бар, М5 Х 0.8 Цпу Струг Алатка Бар Парична Казна Изработка Силна За Индустријата

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : здодевната лента е мала и компактна по големина, а со комплетна галантерија, може�

DEN 1.33
YG-1 T1283S HSS-Ex Spiral Flute Combo Tap за повеќенаменска, ANSI Shank/DIN должина, финиш на пареа оксид Ново
YG-1 T1283S HSS-Ex Spiral Flute Combo Tap за повеќенаменска, ANSI Shank/DIN должина, финиш на пареа оксид

UNC / UNT стандард Толеранција на GH Земја на потекло : Република Кореја (Јужна Кореја) Глобален лидер во алат

DEN 163.36
Хардвер Мелење Машина MGMN150 MGMN200 MGMN300 MGMN400 PC9030 NC3020 NC3030 Дупчиња Вметнете За Надворешен Држач Ново
Хардвер Мелење Машина MGMN150 MGMN200 MGMN300 MGMN400 PC9030 NC3020 NC3030 Дупчиња Вметнете За Надворешен Држач

Погоден за странично мелење, крајно мелење и завршна обработка на леано железо и титаниум Висока јачина

DEN 2.33
Сандвик БТ32-РЦИ-2050ф Досаден Држач ЗА Глава БТ32 Вртење ВДИ 50 ТЕЧНОСТ За ЛАДЕЊЕ На Стеблото Преку-МБ6642АБ2 Ново
Сандвик БТ32-РЦИ-2050ф Досаден Држач ЗА Глава БТ32 Вртење ВДИ 50 ТЕЧНОСТ За ЛАДЕЊЕ На Стеблото Преку-МБ6642АБ2

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 2399.84
Метрички Завртка Допрете М1-3.5 Машина Навој Допрете Вежба Малку 6542 Директно Флејта Приклучок Допрете Метал Допрете Ново
Метрички Завртка Допрете М1-3.5 Машина Навој Допрете Вежба Малку 6542 Директно Флејта Приклучок Допрете Метал Допрете

Пиштол Вежба Битови Метрички Завртка Допрете М13.5 Машина Навој Допрете Вежба Малку 6542 Директно Флејта П�

DEN 563.20
Metritr Machine Uxcell Tap M1.2 Thread 0.25 Pitch со голема брзина челична завртка за завртки за микрофон Алатка за Ново
Metritr Machine Uxcell Tap M1.2 Thread 0.25 Pitch со голема брзина челична завртка за завртки за микрофон Алатка за

Допрете на конецот : Големина на низата : M125; Шанк странична ширина : 2мм / 0,07 инчи; Должина на низата : 7мм

DEN 423.84
Карбид Крај Мил, ВГ534, 3/4 Д, 1 1/2 Сече Л Ново
Карбид Крај Мил, ВГ534, 3/4 Д, 1 1/2 Сече Л

Променлива геометрија за кратења со високи перформанси Карбидот може да работи со поголема брзина од б�

DEN 1.33
СГС 46366 12 мм Диа 12 мм Стебло 26 ММ ЛОК 83 мм ОАЛ 4 ФЛЕЈТА КАРБИД КРАЈ Мил Ново
СГС 46366 12 мм Диа 12 мм Стебло 26 ММ ЛОК 83 мм ОАЛ 4 ФЛЕЈТА КАРБИД КРАЈ Мил

КУПУВАТЕ НАСЛИКАН КРАЈ MILLIT ENEWSOLD ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, OHPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : Дијаметар На Мелница (мм)12.00 Дија

DEN 2.33
40 ПАРЧИЊА Ротационен Сет За Брусење, 10 ПАРЧИЊА Дијамантско Тркало за Сечење + 20 парчиња Дијамантски Брус За Ново
40 ПАРЧИЊА Ротационен Сет За Брусење, 10 ПАРЧИЊА Дијамантско Тркало за Сечење + 20 парчиња Дијамантски Брус За

Пакет Вклучени : 20 парчиња Дијамант Мелење Брус Вежба Битови Сетови, 10 ПАРЧИЊА Абразивни Монтирани Каме�

DEN 0.33
Бош Професионален Професионалец 2608577347 Метал Пресврт Вежба ХСС-Сет PointTeQ X-Pro Линија 7-Парче, 2-10 мм Ново
Бош Професионален Професионалец 2608577347 Метал Пресврт Вежба ХСС-Сет PointTeQ X-Pro Линија 7-Парче, 2-10 мм

Содржина : 7 парчиња Материјал : Челик ДИН 338 Двоен секач, двоспирален Содржина : 7 парчиња Материјал : Чели

DEN 0.33
1 парчиња 4мм*6мм*100мм кубоидна волфрам челична лента квадратна лизгачка парче ИГ8 ИГ6 бар блок отпорност Ново
1 парчиња 4мм*6мм*100мм кубоидна волфрам челична лента квадратна лизгачка парче ИГ8 ИГ6 бар блок отпорност

Број на модел : DQUU UEG18 R81 R183 R83 Y 8 Y 18 Y 812 Y 81 Y Diy материјали : Дрво Сертификација : НИКОЈ Потекло : Континенталн

DEN 1.33