Алорис Алатка ГТР-4-А2 Гт Стил Клин-Зафат Карбид Пресек Вметнете

Алорис Алатка ГТР-4-А2 Гт Стил Клин-Зафат Карбид Пресек Вметнете

DEN 1.00

Ново

Залиха

Гт Стил Алорис Клин-Зафат Карбид Пресек Вметнете ГТР-4-А2 2 " Должина На Предметот. Гт Стил Алорис Клин-Зафат Карбид Пресек Вметнете ГТР-4-А2. 1 ПАРЧЕ ГТР-4-А2. Ширина на сечење : .160"; Агол На Водење : 8°. Достапно е и во оценките 767 и А6.

Производи во категоријата

LIXFDJ 5PCS TREKKING POLE додатоци на отворена опрема за планинарење со трска додатоци // 516 Ново
LIXFDJ 5PCS TREKKING POLE додатоци на отворена опрема за планинарење со трска додатоци // 516

Како потрошен материјал, столбовите за стоки можат да се зголемат триење со земјата, намалувајќи го врв�

DEN 3.00
у-ЛОЦИРАЈТЕ цевка &засилувач; Кабел Локатор Ново
у-ЛОЦИРАЈТЕ цевка &засилувач; Кабел Локатор

Двојна Фреквенција (82 и 33 k Hz) 512 Hz Способности За Откривање На Сонда Проценка На Длабочина...

DEN 1107.20
Микро 100 Крајна Мелница, 0.0110 Мелење Диа, Број На Флејти: 2, 0.0330 Должина На Сечење, Алтин, РМЕ-РМЕ-011-2Х Ново
Микро 100 Крајна Мелница, 0.0110 Мелење Диа, Број На Флејти: 2, 0.0330 Должина На Сечење, Алтин, РМЕ-РМЕ-011-2Х

Точка : Карбид Крајот Мелница Одделение : Ц2 Микро Жито Број на листа : рме Тип : Завршна Обработка...

DEN 1.33
Северна АТЛЕБОРА 1/2 14 НПС Хсс ДНО ДОПРЕТЕ 4 Директно Флејта .5 Произведено ВО САД-МБ5570АР1 Ново
Северна АТЛЕБОРА 1/2 14 НПС Хсс ДНО ДОПРЕТЕ 4 Директно Флејта .5 Произведено ВО САД-МБ5570АР1

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К�

DEN 824.00
ИГ - 1 11049хц Хсс Двоен Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Тикн Финиш, 3-1/8 Должина, 9/32 Ново
ИГ - 1 11049хц Хсс Двоен Крај Мил, 2 Флејта, Редовна Должина, Тикн Финиш, 3-1/8 Должина, 9/32

Овие крајни мелници се опремени како редовни со десно сечење и спирални флејти од десната страна Сите с�

DEN 1.00
3 ПАРЧИЊА Нов Гринлист РНМГ-43А-ГП Г-60 Карбид Чип Контрола Инсерти 81-РНМГ43-МБ8269РДТ Ново
3 ПАРЧИЊА Нов Гринлист РНМГ-43А-ГП Г-60 Карбид Чип Контрола Инсерти 81-РНМГ43-МБ8269РДТ

ГИ КУПУВАТЕ НА СЛИКАТА 3 ИНСЕРТИ ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWM

DEN 2.33
Ајкула 16008 индустрии карбид бур-1/4 радиус на дрво. , 0,25-инчи Ново
Ајкула 16008 индустрии карбид бур-1/4 радиус на дрво. , 0,25-инчи

Цврсти карбидни глави за абење со долг живот За дебагирање, отстранување на метал и зголемување на дупк�

DEN 765.44
Нито коки  TK00571-0 Волфрам Карбид Врвот Прстенести Машина, 1-3/8' Секач Дијаметар, 2 Длабочина На Сечење Ново
Нито коки  TK00571-0 Волфрам Карбид Врвот Прстенести Машина, 1-3/8' Секач Дијаметар, 2 Длабочина На Сечење

Карбид совети за побрзо сечење Сечење со еден премин, не е потребна пилот дупка Прстенестиот дел ја извр

DEN 3.00
Кео Мелење 10440 Тешки Обичен Мелење Машина, Левата Рака, Спирала, HD Стил, 3 Ширина, 1-1/4 Арбор Ново
Кео Мелење 10440 Тешки Обичен Мелење Машина, Левата Рака, Спирала, HD Стил, 3 Ширина, 1-1/4 Арбор

Голема брзина крадат Обичен мелење машина Левата рака 45та спирална тешка Кео Мелење секачи е признат ли

DEN 1.00
Sandvik Coromant 870-2700-27L32-8 Corodrill 870 Вежба за размена Ново
Sandvik Coromant 870-2700-27L32-8 Corodrill 870 Вежба за размена

Вежби со разменливи глави за сечење Алатки за дупчење, стандард Corodrill 870 Body Tip со големина 27 дијаметар на �

DEN 12752.00
Коаиус 55 * 90мм 304 Нерѓосувачки Челик Стаклена Врата Шарка Прав Агол Закосен Раб 90 Степен Еднострана Стаклена Ново
Коаиус 55 * 90мм 304 Нерѓосувачки Челик Стаклена Врата Шарка Прав Агол Закосен Раб 90 Степен Еднострана Стаклена

Шарката на масата користи висококвалитетна легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока

DEN 2.67
7/16 Х 1/2 Х 3/4 Х 4-1/8 ОАЛ хсс 2 Флејта ЦЦ Двоен КРАЈ КРАЈ МИЛ Ново
7/16 Х 1/2 Х 3/4 Х 4-1/8 ОАЛ хсс 2 Флејта ЦЦ Двоен КРАЈ КРАЈ МИЛ

ОВА Е ПРОДАВАЧОТ РЕНОВИРАН НИКОГАШ НЕ КОРИСТЕЛ 7 / 16 Х 1 / 2 Х 3 / 4 Х 41 / 8 ВКУПНА ДОЛЖИНА 2 ФЛЕЈТА ДВОЈНА КРАЈНА

DEN 1.33
ЈГ - 1 ТР563Р Супер Хсс Директно Флејта Допрете Со Радијална Дупка За Течноста За Ладење За Леано Ново
ЈГ - 1 ТР563Р Супер Хсс Директно Флејта Допрете Со Радијална Дупка За Течноста За Ладење За Леано

Унц / Унф Стандард Х3~Х5 Толеранција Унц / Унф Стандард Х3~Х5 Толеранција Глобален лидер ВО алатките ЗА с�

DEN 535.36
Чикаго-Латроб 11153 912 Тип Б Дополнителна Должина На Воздухоплови Продолжување Вежба, 29 Вежба-Жица, 0.136 Во Вежба-Децимален Ново
Чикаго-Латроб 11153 912 Тип Б Дополнителна Должина На Воздухоплови Продолжување Вежба, 29 Вежба-Жица, 0.136 Во Вежба-Децимален

Вежба За Продолжување На Авиони Од ЧикагоЛатроб, Тип Б Дополнителна Должина, Серија : 912, #29 Вежба Жица, 0,1

DEN 0.33
ВИДИЈА ВИДИЈА КРУГ QSBI37562511255R QSBI Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Челик Зачекори Здодевен Бар, Ново
ВИДИЈА ВИДИЈА КРУГ QSBI37562511255R QSBI Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Челик Зачекори Здодевен Бар,

Достапно во стебла колку што е мало 157 "(4мм) за носење >.180 " (4,57 мм) дијаметар Позитивна геометрија на гребл

DEN 1.33
50 парчиња Дијамантски Бруси Сет За Вежба Карборундум БРУС ЗА Сечење Бруси Дијамант Бурс ЦР-22Ф Ново
50 парчиња Дијамантски Бруси Сет За Вежба Карборундум БРУС ЗА Сечење Бруси Дијамант Бурс ЦР-22Ф

Дијаметар на стеблото : 1,6 мм Висока цврстина, висока јачина, отпорност на абење, без ' рѓосан Природниот �

DEN 3.00
Greenfield Threading 402787 Round Round Adimable Die, 2,5 OD, 3/4 - 10 UNC, јаглероден челик, неконтролирана Ново
Greenfield Threading 402787 Round Round Adimable Die, 2,5 OD, 3/4 - 10 UNC, јаглероден челик, неконтролирана

Форма на конец : UNC Тема на темата : 10 Големина на низата : 3 / 4инчи Големината на низата еквивалент : 0,7500инч

DEN 1.67
Комплет За Поправка На Алатки за отворање, Силна Цврстина Sk5 Челични Супер Тенки Алатки За Поправка Ново
Комплет За Поправка На Алатки за отворање, Силна Цврстина Sk5 Челични Супер Тенки Алатки За Поправка

УЛТРА ТЕНОК и ФЛЕКСИБИЛЕН : Содржи 27 различни типови сечила, погодни за разни операции за одржување на ч�

DEN 2.67
Лок-Линија 79063 Ацетал ХПТ Млазници со Рачка За Прилагодување, 0,062 х 10,25, Големина На Конец 1/4 Ново
Лок-Линија 79063 Ацетал ХПТ Млазници со Рачка За Прилагодување, 0,062 х 10,25, Големина На Конец 1/4

Компактен HPT 1,000 psi Бедем Млазницата Комплетот Вклучува Млазница од 10 парчиња (Кт Стил) 0,062 "х 10,25", Големин�

DEN 0.67
ИГ-1 Еа40321ц Карбид Алу-Радиус На Аголот На Моќност Крајна Мелница Со Продолжен Врат, 3 Флејта, Хеликс Од 37 Ново
ИГ-1 Еа40321ц Карбид Алу-Радиус На Аголот На Моќност Крајна Мелница Со Продолжен Врат, 3 Флејта, Хеликс Од 37

Глодање со голема брзина на алуминиум и други обоени материјали 3флуте и 37° хеликс овозможуваат хармони

DEN 934.40
FT1112660 - Алатка За Фино Сечење-5/8x1-1/4x5/8x3 - 1/2-Крајни Мелници За Топки-Необложени-Направени Од САД Ново
FT1112660 - Алатка За Фино Сечење-5/8x1-1/4x5/8x3 - 1/2-Крајни Мелници За Топки-Необложени-Направени Од САД

Извори и произведени според највисоките стандарди за контрола на квалитетот Најдобрите празни места н�

DEN 2.33
Милвоки 49-59-2144 Ануларен секач 1-7/16 x 2 HSS Ново
Милвоки 49-59-2144 Ануларен секач 1-7/16 x 2 HSS

Ануларен секач 17 / 16 "x 2" HSS Производот е лесен за употреба и лесен за ракување Производот е многу издржлив

DEN 2.67
Волтер Алатки ЦПГТ050202 - ПФ5 ВАК10 Карбид Тигар-Тец Позитивни Индексирачки Вртење Вметнете, 0.008 Агол Радиус, 7/32 Ново
Волтер Алатки ЦПГТ050202 - ПФ5 ВАК10 Карбид Тигар-Тец Позитивни Индексирачки Вртење Вметнете, 0.008 Агол Радиус, 7/32

Оптимизирана комбинација на подлога и облога за врвни перформанси Геометрија на вметнување оптимизира

DEN 513.60
Завртка допрете вежба M2-M12 Thread Tap Straight Flute 90-150 Metritr Mother Plag Tap За метални алатки Ново
Завртка допрете вежба M2-M12 Thread Tap Straight Flute 90-150 Metritr Mother Plag Tap За метални алатки

Битови за вежбање со пиштоли издржлив и долг животен век Висока цврстина, носат висока температура...

DEN 1.00
Чикаго-Латроб 41005 150wlp Дупчалка За Должина На Работник, 5/64 Во Вежба-Фракција, 0,0781 Во Вежба-Децимален Инч, 135 Ново
Чикаго-Латроб 41005 150wlp Дупчалка За Должина На Работник, 5/64 Во Вежба-Фракција, 0,0781 Во Вежба-Децимален Инч, 135

ЧикагоЛатроб Работник Должина Вежба Бит, Серија : 150wlp, Империјал, 5 / 64 Во Вежба Фракција, 0,0781 Во Вежба Де�

DEN 962.56
БРУБАКЕР 1 11 1/2 НТФ 5 Флејта Заострена Цевка ДОПРЕТЕ 1 -11 1/2 1.0 1.00 11.5 Н. П. Т. Ф. Ново
БРУБАКЕР 1 11 1/2 НТФ 5 Флејта Заострена Цевка ДОПРЕТЕ 1 -11 1/2 1.0 1.00 11.5 Н. П. Т. Ф.

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

DEN 799.84
Sharrb завртка со завртки Машински конец Допрете 90-150 долги шинк права флејта завртка метрички приклучок Ново
Sharrb завртка со завртки Машински конец Допрете 90-150 долги шинк права флејта завртка метрички приклучок

Битови за вежбање со пиштоли издржлив и долг животен век Висока цврстина, носат висока температура...

DEN 513.28
Кенаметал НЕЛ-163д Држач За Алат За Вртење 1 Х 5/8 Стебло Н. 3Р ВМЕТНУВА ВРВЕН Засек-МБ6722АЕ2 Ново
Кенаметал НЕЛ-163д Држач За Алат За Вртење 1 Х 5/8 Стебло Н. 3Р ВМЕТНУВА ВРВЕН Засек-МБ6722АЕ2

ГО КУПУВАТЕ ДРЖАЧОТ НА АЛАТКАТА ЗА ВРТЕЊЕ НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФ�

DEN 2.67
YG-1 04391CC Hssco8 Крај Мил, 4 Флејта, Редовна Должина, Ticn Финиш, 4-1/8 Должина, 7/8 Ново
YG-1 04391CC Hssco8 Крај Мил, 4 Флејта, Редовна Должина, Ticn Финиш, 4-1/8 Должина, 7/8

Можно за сечење со голема брзина, погодно за обработка со висока ефикасност Лесно за повторно мелење...

DEN 3.00
Mitsubishi Материјали Mtanl-123x Надворешен Држач За Алат со 0,375 Ic Триаголен Вртење Вметнете, Повеќе Држач Ново
Mitsubishi Материјали Mtanl-123x Надворешен Држач За Алат со 0,375 Ic Триаголен Вртење Вметнете, Повеќе Држач

Негативни гребло стегач и заклучување игла држачи алатка Вметнете безбедно држено со игла и мост за сте

DEN 1003.20
Вежба Америка 17,50мм Намалена бит за вежбање на кобалт со 1/2 серија Д/АММКО Ново
Вежба Америка 17,50мм Намалена бит за вежбање на кобалт со 1/2 серија Д/АММКО

Алатките за челик Кобалт се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформ

DEN 521.76
КЕО 14 Комбинирана Вежба &засилувач; Контра-Мијалник-Бел Стил ХСС РХ 60 степени Бел Ново
КЕО 14 Комбинирана Вежба &засилувач; Контра-Мијалник-Бел Стил ХСС РХ 60 степени Бел

Комбинираната вежба И мијалниците ОД Типот КЕО Бел се користат за производство на заштитени централни �

DEN 324.48
Компанија за алатки F&D 27363 Chucking Reamers, челик со голема брзина, спирала со десна рака, фракција, жица Ново
Компанија за алатки F&D 27363 Chucking Reamers, челик со голема брзина, спирала со десна рака, фракција, жица

Chucking Reamer Спирална десна рака фракција, жица и буква : 3 децимални еквивалент : 0,2130 должина на флејта : 1 1 /

DEN 0.33
Милвоки 4932471178 ПРЕМИУМ Бетонски битови 3-еднострана шанка, дијаметар од 6,5 мм, долг 100 мм Ново
Милвоки 4932471178 ПРЕМИУМ Бетонски битови 3-еднострана шанка, дијаметар од 6,5 мм, долг 100 мм

Во битови за вежбање со 3 и 4 мм испорачани со тркалезна шипка Спирала во црвена боја за лесна идентифика�

DEN 1.33