Burkit 2pcs 1/4 -24 UNC Thread Thap Десната рака, HSS 1/4 x 24 UNC директно флуидна машина Допрете

Burkit 2pcs 1/4 -24 UNC Thread Thap Десната рака, HSS 1/4 x 24 UNC директно флуидна машина Допрете

DEN 1.33

Ново

Залиха

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни нараквици Пред да се прислушува, потврдете дали дијаметарот на тркалезната дупка е соодветен. Бидете сигурни да изберете соодветно масло за сечење за комплексот процес на прислушување и нанесете анти-масло за одржување по употреба. Кога прислушувате, контролирајте ја брзината според цврстината на материјалот, неопходно е да додадете вода или течноста за ладење за да се спречи прекумерна температура и да се намали загубата на чешма. Дијаметар на сечење : 1/4 инчи, TPI : 24 заби по инч, насока на сечење : десна рака, Класа на точност : 2б. Материјал : Произведено со калење со висока температура од 6542 челик со голема брзина (М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : Директно флуиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање Направете ги вашите навои да ги обработувате побрзо и полесно. Апликации : широко користени во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик, челик A3 и други метални материјали за обработка на навои. Пакет вклучува : 2 парчиња 1/4 "-24 UNC Tap. Дијаметар на сечење : 1/4 инчи, TPI : 24 заби на инч, Насока на сечење : Десна рака, Класа на точност : 2Б. Материјал : Произведено со калење со висока температура од 6542 Челик со голема брзина (М2), со поголема цврстина и отпорност на абење. Технологија : Директно флуиран дизајн, брзо отстранување на чипови и без блокирање Направете ги вашите нишки обработка побрзо и полесно. Апликации : широко користени во леано железо, бакар, месинг, абразивен челик , A3 челик и други метални материјали за обработка на навои. Пакетот вклучува : 2 компјутери 1/4 "-24 UNC Tap. Директен дизајн на флејта, изработен од 6542 челик со голема брзина. Се користи за обработка на навои од различни преку дупки или плитки слепи дупки, а слепите дупки не можат да се обработат. Може да обработува бакар, месинг, челик А3, алуминиум, леано железо и други материјали. Општо се користи во врска со машини за прислушување, интегрирани вежби за клупи, CNC струготини, центри за машинска обработка, итн.

Производи во категоријата

Тркалезна Умре Прислушување Чак, Прислушување Колет 31мм Од Прецизна Силна Отпорност На Оксидација Ново
Тркалезна Умре Прислушување Чак, Прислушување Колет 31мм Од Прецизна Силна Отпорност На Оксидација

Стабилно Стегање : Ова е тркалезна чашка за прислушување, прецизно произведена, со високи механички пер�

DEN 3.00
Буркит М19 Х 1.25 Нишка Допрете Левата рака, ХСС М19 х 1.25 Директно Флејта Машина Допрете Ново
Буркит М19 Х 1.25 Нишка Допрете Левата рака, ХСС М19 х 1.25 Директно Флејта Машина Допрете

Дијаметар на сечење : 19мм, Висина : 1,25 мм, Насока На Сечење : Лева Рака, Класа На Точност : Н2 Материјал : Про�

DEN 308.64
Сандвик Коромант, Л190. 1-К080Ј008-В15, Челична Алатка За Пилинг на шипки, Сечење На Левата Рака, Без Течност за Ладење, Ново
Сандвик Коромант, Л190. 1-К080Ј008-В15, Челична Алатка За Пилинг на шипки, Сечење На Левата Рака, Без Течност за Ладење,

Левата Рака Сече Без Течноста За Ладење 75 Степен Агол На Олово 15 степен Најсовремена Агол Левата Рака Се

DEN 0.67
Вежбајте Америка 3/8 -16 Допрете за дното на челикот со голема брзина, серија T/A Ново
Вежбајте Америка 3/8 -16 Допрете за дното на челикот со голема брзина, серија T/A

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и / или заглавени нишки Теп

DEN 1066.08
Widia GTD GT435006 Победа GT43 HP Tap, целосен дно комофер, десното намалување на раката, 4 флејти, M14 x Ново
Widia GTD GT435006 Победа GT43 HP Tap, целосен дно комофер, десното намалување на раката, 4 флејти, M14 x

Чипови со права на чешми чипови во дупка или се испуштија со внатрешна течност за ладење Произведено од

DEN 2.00
Комбинирана допрена и вежба поставена хексадецимална метричка метричка машина Допрена допрете допрете Ново
Комбинирана допрена и вежба поставена хексадецимална метричка метричка машина Допрена допрете допрете

Продажба на дупки за дупчење 1 / 4 HEX SHANK HSS метричка десна рака Thap и вежба за конуси Последно прислушување �

DEN 751.04
ИГ - 1 Е2172 Кобалт Челик Квадратни Носот Крајот Мелница, Долг Дофат, Велдон Стебло, Необложени Финиш, Груба Сечење, Не-Центар Ново
5/8 Агол Заокружување Крајот Мелница, 3/4 Дијаметар На Стеблото, ХСС, Супер Алатка, 86618, Сад Направени Ново
5/8 Агол Заокружување Крајот Мелница, 3/4 Дијаметар На Стеблото, ХСС, Супер Алатка, 86618, Сад Направени

5 / 8 " Радиус 3 / 4 " Дијаметар На Стеблото.9375" Голем Дијаметар 9 / 16 " Мал Дијаметар 4 " Вкупна Должина...

DEN 2330.40
Микро 100 ББЛ - 2301250 Здодевни Алатка-Левата рака.230 Мин Роден Диа, 1-1/4 Макс Создаден Длабочина.057 Ново
Микро 100 ББЛ - 2301250 Здодевни Алатка-Левата рака.230 Мин Роден Диа, 1-1/4 Макс Создаден Длабочина.057

Дизајниран за левата рака со кои се соочува и здодевни апликации Полирано поделено лице за подобрено за

DEN 680.32
Славини за навој на кокод за рака, м1 x 0,25 нишка, метричка челична завртка со голема брзина прислушување Ново
Славини за навој на кокод за рака, м1 x 0,25 нишка, метричка челична завртка со голема брзина прислушување

★ Големина на чешма за навој на рака Големина на низата : m1 x 025 (десна рака); Ширина на квадратната шипка :

DEN 185.60
Бран Алатка - карбид вметнати топката носот endmill-WTBS 58658 Ново
Бран Алатка - карбид вметнати топката носот endmill-WTBS 58658

Зацврстени челични тела за дополнителна цврстина, н6 толеранција на стебла, продолжени должини за допол

DEN 0.67
Heilea HSS титаниум вежба бит 4-12 4-20 4-32 Алатки за напојување со метална брзина челик дрвени дупки за сечење Ново
Heilea HSS титаниум вежба бит 4-12 4-20 4-32 Алатки за напојување со метална брзина челик дрвени дупки за сечење

2 Спирални флејти Отстранете ги чиповите и помагаат да се повлече малку преку материјалот за побрзо сеч�

DEN 1356.80
LFA / Reichel ХАРДВЕР 2MT1/2 2 Морс Конус од 1/2-20 Навој Арбор, Хром Ново
LFA / Reichel ХАРДВЕР 2MT1/2 2 Морс Конус од 1/2-20 Навој Арбор, Хром

Големина на стеблото : 2 Морс Стеснување Чак Нишка : 1 / 220 Забелешка : Фотографијата покажува Морзеова Зао�

DEN 1.67
ZZSRJ 8PCS 19/23/25/27mm Дијаметар Туш Стакло Лизгачка Врата Виси Тркало Ролери Бања Лизгачки Кабинет Ексцентрични Ново
ZZSRJ 8PCS 19/23/25/27mm Дијаметар Туш Стакло Лизгачка Врата Виси Тркало Ролери Бања Лизгачки Кабинет Ексцентрични

Комплет од 8 Замени Ролки За Врата За Туширање со Едно Тркало Овие ролки се погодни за минимална дупка од

DEN 772.80
Абуф 5 Парчиња М3 Допрете Хсс 6542 Комбинирана Вежба За Метрички Навој, Титаниумска Дупчалка Поставена Ново
Абуф 5 Парчиња М3 Допрете Хсс 6542 Комбинирана Вежба За Метрички Навој, Титаниумска Дупчалка Поставена

●Материјал и Големина € Пресврт Метал Вежба Битови во Собата вклучени 5 парчиња Метричка големина : м3х0

DEN 1059.20
X-DREE Hss 4 Флејти 3,5 mm Dia Совет 12mm Длабочина На Сечење Директно Дупчење Дупка Крајот Мелница Машина(HSS Ново
X-DREE Hss 4 Флејти 3,5 mm Dia Совет 12mm Длабочина На Сечење Директно Дупчење Дупка Крајот Мелница Машина(HSS

Име на производот : Директна Дупка Дупка Крајот Мелница; Материјал : ХСС Боја : Сива;Дијаметар На Сечење :

DEN 326.40
Салон Мини умира - Уметнички впечатоци Ново
Салон Мини умира - Уметнички впечатоци

AI5334 Овој сет за мини умирање вклучува рачно огледало, сушач на удар, чешел и бобин пин Овие мини умираат �

DEN 344.00
54 дијамантски обложени електроплетирани сет на бур Ново
54 дијамантски обложени електроплетирани сет на бур

54 БУРС Дијамант обложена 54 Diamond обложени собрани поставени Електроплетирани 54 парчиња поставени каракт

DEN 2.67
Alfa Tools htlm81144 Големина 20 од 1,50мм метричка лева рака Допрена приклучок-4 флејта, флејта, флејта, флејта, Ново
Alfa Tools htlm81144 Големина 20 од 1,50мм метричка лева рака Допрена приклучок-4 флејта, флејта, флејта, флејта,

Допрена рака Лева рака, метрика 20 Големина на чешма, 1,5 терен, 6 ч класа на вклопување, 4 флејти Поточно ди�

DEN 3.33
ЈГ - 1 07185хх Хсс Крај Мил, 4 Флејта, Редовна Должина, Централно Сечење, Хардслик Финиш, 4-1/2 Должина, Ново
ЈГ - 1 07185хх Хсс Крај Мил, 4 Флејта, Редовна Должина, Централно Сечење, Хардслик Финиш, 4-1/2 Должина,

Централното сечење им овозможува на овие крајни мелници да дупчат во делот за почеток на слот Високи Пе�

DEN 3581.28
1pc Advent Алатка БАНКОМАТ - 38A18C Калај Карбид Навој Вметнете 18 ОН Теренот Брои-MB8073LVK2 Ново
1pc Advent Алатка БАНКОМАТ - 38A18C Калај Карбид Навој Вметнете 18 ОН Теренот Брои-MB8073LVK2

ГИ КУПУВАТЕ ВМЕТНУВАЊАТА НА СЛИКАТА 1 ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈ�

DEN 489.60
КЕО Мелење 06120 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 1/4 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 32 Заби, 7 Сечење Дијаметар, Ново
КЕО Мелење 06120 Директно Заб Мелење Машина, Б Стил, 1/4 Ширина, 1-1/4 Арбор Дупка, 32 Заби, 7 Сечење Дијаметар,

Општа Намена Дополнителни заби за подобрена завршница Одлично за тенки ѕидови делови, прекинати намалу

DEN 5902.88
Сандвик Коромант Н331. 32-203Т51КМ0. 807 Коромил 331 Прилагодлив Машина За Мелење Страна И Лице, 8 Дијаметар На Ново
Сандвик Коромант Н331. 32-203Т51КМ0. 807 Коромил 331 Прилагодлив Машина За Мелење Страна И Лице, 8 Дијаметар На

Коро Мил 331 Мелење Алатки, стандард Страна И Лице мелници & Дупчиња Секачи Коро Мил 331 Страна И Лице мил 8.00

DEN 3.00
Кео 55014 Челик Со Голема Брзина Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 6 Флејти, Агол На Точка Од 60 Степени, Тркалезно Ново
Кео 55014 Челик Со Голема Брзина Еднократен Мијалник, Калај Обложен, 6 Флејти, Агол На Точка Од 60 Степени, Тркалезно

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на

DEN 3525.76
Максимална јачина M12 метрички затегнување и приклучок јаглероден челик директно флејти Алатка за допрете за Ново
Максимална јачина M12 метрички затегнување и приклучок јаглероден челик директно флејти Алатка за допрете за

Имајќи добра применливост, стабилност, ефикасност на обработка, животен век и така натаму Имајќи добра �

DEN 271.84
Sandvik Coromant, C6-QFT-RK32C-168B, Coro Cut QF Сечење Единица за лице Жлебови, Десната Рака, Внатрешна Течноста Ново
Sandvik Coromant, C6-QFT-RK32C-168B, Coro Cut QF Сечење Единица за лице Жлебови, Десната Рака, Внатрешна Течноста

Придобивки од семејството на овој производ : Иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран

DEN 14272.00
1PCS SDNCN 1212h11 Легиран Челик Цпу Струг Ексклузивна Алатка За Вртење Досадна Лента За DCMT11T3, Дијаметар на Ново
1PCS SDNCN 1212h11 Легиран Челик Цпу Струг Ексклузивна Алатка За Вртење Досадна Лента За DCMT11T3, Дијаметар на

Моделирање : SDNCN 1212 H11; Материјал : легиран челик Тип на држач : Држач За Алат За Вртење Ексклузив ; Соодвет�

DEN 288.00
Кео Мелење 81009 Завртка Слоттинг Видов, 1470 Стил, 0.010 Ширина, 5/8 Арбор Дупка, 60 Заби, 2-1/4 Сечење Дијаметар, Ново
Кео Мелење 81009 Завртка Слоттинг Видов, 1470 Стил, 0.010 Ширина, 5/8 Арбор Дупка, 60 Заби, 2-1/4 Сечење Дијаметар,

Целосно заземјени површини Се препорачува за глави на завртки и плитки дупчиња Кео Мелење секачи е приз

DEN 992.00
Сандвик коромант 490-100К32-08М Коромил 490 Квадратни Рамо Мелење Машина, Челик, Завртка Стегач, Десната рака, Ново
Сандвик коромант 490-100К32-08М Коромил 490 Квадратни Рамо Мелење Машина, Челик, Завртка Стегач, Десната рака,

Перформансите на лесното сечење обезбедуваат оптимално искористување на машинските алати со помала мо

DEN 1528.00
Aceteel Metrich M20X1+0,05 Зголемување на чешмата, HSS машината Допрете десна рака M20*1+0.05 Ново
Aceteel Metrich M20X1+0,05 Зголемување на чешмата, HSS машината Допрете десна рака M20*1+0.05

【Големина】 M20x1+0,05 Зголемете ја чешмата 【Функција】 Направено од голема брзина челик со голема цврстин�

DEN 3.00
Алатка за сечење шампион 160c 705C Кобалт Општа Намена 1-60 Жица Мерач Микро Вежба Во Собата, 20-Парче Ново
Алатка за сечење шампион 160c 705C Кобалт Општа Намена 1-60 Жица Мерач Микро Вежба Во Собата, 20-Парче

Број 1 преку Број 60 Должина на работното место на Директно Стебло 135 степен сплит точка М42 Кобалт Тип "Ј" З

DEN 1550.88
Widia gtd 11639 7303 Сет за рака за одржување, сет на допрете, приклучок/приклучок/целосен дно, десното намалување Ново
Widia gtd 11639 7303 Сет за рака за одржување, сет на допрете, приклучок/приклучок/целосен дно, десното намалување

Славини со права светлина произведени со HSS за употреба преку и апликации за слепи дупки Повеќе опции за

DEN 1.67
Алатки за навојување на десната рака 1 3/8-20 ООН, 1 парчиња Ново
Алатки за навојување на десната рака 1 3/8-20 ООН, 1 парчиња

Спецификации : 1 3 / 820 ООН Материјал : Челик со алатка за легура Висока цврстина, прецизност...

DEN 2.67
Yg-1-0321l со голема брзина челик NC за потпирање на вежбање, необработен, директен шанк, бавна спирала, 90 Ново
Yg-1-0321l со голема брзина челик NC за потпирање на вежбање, необработен, директен шанк, бавна спирала, 90

Вежба за забележување на NC Агол на точка од 90 степени Направено од 8 проценти кобалт и челик со голема бр�

DEN 3.00