ATOPLEE Метрички Навој Допрете, М10 HSS Десната Рака Навој Допрете

ATOPLEE Метрички Навој Допрете, М10 HSS Десната Рака Навој Допрете

DEN 167.84

Ново

Залиха

●Материјал}оваа славина за навој е изработена од хсс 6542, што е посилно и потрајно од обичните славини ®Големина и Дијаметар На Конецот : 10мм,Вкупна Должина : 79мм ;Дијаметар На Стеблото : 8мм, Висина : 1,5 мм; Должина на Конецот : 24мм. Квадратна Големина На Главата : 6х 6мм (Л*В), Нето Тежина : 0,035 кг. ●Употреба кога го користите овој производ За прислушување, може да се користи со рачна опрема или специјални конзоли за обработка, како што се машини за прислушување, вежби за клупа за дупчење во едно, стругови ОД ЦПУ, центри за обработка итн. Со овој производ, можете да завршите со прислушување на нерѓосувачки челик, железо, алуминиум, бакар, општ челик и други материјали. ●Вклучен е пакет 1pcs M10x1, 5 Допрете. ●Материјал}оваа славина за навој е изработена од хсс 6542, што е посилно и потрајно од обичните славини. ®Големина и Дијаметар На Конецот : 10мм,Вкупна Должина : 79мм ;Дијаметар На Стеблото : 8мм, Висина : 1,5 мм; Должина на Конецот : 24мм. Квадратна Големина На Главата : 6х 6мм (Л*В), Нето Тежина : 0,035 кг. ●Употреба кога го користите овој производ За прислушување, може да се користи со рачна опрема или специјални конзоли за обработка, како што се машини за прислушување, вежби за клупа за дупчење во едно, стругови ОД ЦПУ, центри за обработка итн. Со овој производ, можете да завршите со прислушување на нерѓосувачки челик, железо, алуминиум, бакар, општ челик и други материјали. ●Вклучен е пакет 1pcs M10x1, 5 Допрете. Метрички Допрете Со Нишка Од Десната рака (Бидејќи имаме 16 Големина на овој производ, ве молиме изберете ја вистинската големина што ја сакате).

Производи во категоријата

Алатка за карбид Вметнување вметнете CNMG120404 PM 4225 CNMG120408 PM 4225 Алатка за надворешно вртење на Ново
Алатка за карбид Вметнување вметнете CNMG120404 PM 4225 CNMG120408 PM 4225 Алатка за надворешно вртење на

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�

DEN 0.33
Шуплива Дупчалка Јадро За Обложување Дупчалка Велдон Стебло Прстенесто За Метално Сечење Магнетна Дупчалка 1 парчиња Ново
Шуплива Дупчалка Јадро За Обложување Дупчалка Велдон Стебло Прстенесто За Метално Сечење Магнетна Дупчалка 1 парчиња

Индустриски Дупчалки Прстенест Секач познат и како основна вежба, магнетната вежба главно се користи з�

DEN 2.67
Mitsubishi Материјали Mtanl-123x Надворешен Држач За Алат со 0,375 Ic Триаголен Вртење Вметнете, Повеќе Држач Ново
Mitsubishi Материјали Mtanl-123x Надворешен Држач За Алат со 0,375 Ic Триаголен Вртење Вметнете, Повеќе Држач

Негативни гребло стегач и заклучување игла држачи алатка Вметнете безбедно држено со игла и мост за сте

DEN 1003.20
ВИДИЈА ХАНИТА 77НЕ20027Т Варимил III ЕР 77не Кс Крај Мил, 0,5 Мм Радиус, 20 Мм Дијаметар На Сечење, Карбид, Алтин Слој, Ново
ВИДИЈА ХАНИТА 77НЕ20027Т Варимил III ЕР 77не Кс Крај Мил, 0,5 Мм Радиус, 20 Мм Дијаметар На Сечење, Карбид, Алтин Слој,

Централно сечење 7ексцентричниот релјефен дизајн на флејта обезбедува јачина на работ заедно со висока

DEN 0.33
Допрете за рака, приклучок, 3/8-24, неоткриен, 3 flt Ново
Допрете за рака, приклучок, 3/8-24, неоткриен, 3 flt

Цена за : Секоја ограничување на дијаметарот на теренот : Не е оценета Димензија на допрете Тип : Инч Стил

DEN 1220.80
Електрична глава на чекан за прицврстувач за бетон за поврзување на аголот на шипката, мелница за мелница за мелница Ново
Електрична глава на чекан за прицврстувач за бетон за поврзување на аголот на шипката, мелница за мелница за мелница

Направено од високо квалитетен легура материјал, издржлив Силата на пилата за заби е остра и униформа, п

DEN 1.33
ХИП 2006-0054 18 Парче Клучни Брош Сет Ново
ХИП 2006-0054 18 Парче Клучни Брош Сет

Ова се специјализирани алатки дизајнирани за сечење клучеви во машински дупки Обично се користи рачно �

DEN 2.33
uxcell Indexable Cnc Струг Вртење Алатка Држач, 62.5°SDNCN1212H11 15/32 Стебло 40Cr Челик Карбид Вртење Ново
uxcell Indexable Cnc Струг Вртење Алатка Држач, 62.5°SDNCN1212H11 15/32 Стебло 40Cr Челик Карбид Вртење

Материјалот на држачот за алат за вртење е ЦР челик, има карактеристики на издржливост, цврстина и стаби

DEN 465.76
Аексит 5 парчиња 1,6 мм Крајни Мелници Калај Обложен Врв Од Пченка Карбид Крајна Мелница Гравирање Малку За Цпу Квадратни Ново
Аексит 5 парчиња 1,6 мм Крајни Мелници Калај Обложен Врв Од Пченка Карбид Крајна Мелница Гравирање Малку За Цпу Квадратни

Име на производ : Пхб Крајна Мелница;Ротацијатип : Левак Дијаметар на сечење : 1,6 мм / 0,063"; Длабочина на Ра�

DEN 444.80
ИГ-1 52020 Хсс Крајна Мелница, 4 Флејта, Минијатура, Должина На Никулец, Двојна, Тиалн-Екстремна Завршница, 2 Должина, Ново
ИГ-1 52020 Хсс Крајна Мелница, 4 Флејта, Минијатура, Должина На Никулец, Двојна, Тиалн-Екстремна Завршница, 2 Должина,

Погоден за завршна обработка на прецизни компоненти како часовник, калапи за електронски апарати за ка�

DEN 3.00
Допрете за рака, приклучок, директно, 6-32, светло Ново
Допрете за рака, приклучок, директно, 6-32, светло

Допрете на приклучокот има нишки за отворено или преку дупки Овозможува цврстина за отпорност на абење.

DEN 0.67
САНДВИК Коромант, АНСИ: СНМГ 432-КМ 3225 / ИСО: СНМГ 12 04 08-КМ 3225, 8 Рабови За Сечење, Одделение 3225, Ново
САНДВИК Коромант, АНСИ: СНМГ 432-КМ 3225 / ИСО: СНМГ 12 04 08-КМ 3225, 8 Рабови За Сечење, Одделение 3225,

ИЦ : 0,5", 12,7 мм РЕ : 0,031", 0,79 мм ВРТЕЊЕ СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Оптимизирано вртење на леано железо КАРБИД ВМЕ

DEN 0.67
Келч - 420.0049.324 - држач за алатка за измет, големина на алатката HSK100A Ново
Келч - 420.0049.324 - држач за алатка за измет, големина на алатката HSK100A

Држач на алатката за измет, големина на големина HSK100 A Овој список е за секоја Држач на алатката за измет,

DEN 1.00
Крст хексадецимален парчиња стакло керамички бетонски дупки за легура на легура на триаголник со големина 3/4/5/6/8/10/12 Ново
Крст хексадецимален парчиња стакло керамички бетонски дупки за легура на легура на триаголник со големина 3/4/5/6/8/10/12

1 Има силна цврстина и отпорност на абење Отпорноста на инцизија е мала, зголемете ја брзината на отвора�

DEN 0.67
Микро 100 ББ - 360600 Здодевни Алатка-Десната рака.360 Мин Роден Диа.600 Макс Носеше Длабочина.090 Проект.1725 Ново
Микро 100 ББ - 360600 Здодевни Алатка-Десната рака.360 Мин Роден Диа.600 Макс Носеше Длабочина.090 Проект.1725

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки 050 " и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

DEN 2.33
Х-ДРЕ Хсс Греј 4мм х 6мм х 20мм х 58мм 3 Флејта Хсс Крај Мил Мелење Алатка (Хсс Греј 4 мм х 6 мм х 20 мм х 58 Ново
Х-ДРЕ Хсс Греј 4мм х 6мм х 20мм х 58мм 3 Флејта Хсс Крај Мил Мелење Алатка (Хсс Греј 4 мм х 6 мм х 20 мм х 58

Име на производот : Директна Дупка Дупка Крајот Мелница; Материјал : ХСС Боја : Сива;Дијаметар На Сечење :

DEN 2.00
10 ПАРЧИЊА Влошки За Вртење, Обложени Карбидни Влошки Цпу Струг Алатки ЗА Сечење АПМТ1604 ЗА Вртење и Завршна Ново
10 ПАРЧИЊА Влошки За Вртење, Обложени Карбидни Влошки Цпу Струг Алатки ЗА Сечење АПМТ1604 ЗА Вртење и Завршна

Со ОБЛОЖУВАЊЕ : облогата третман дава овие инсерти добра стабилност, погоден за мелење на благ челик и н�

DEN 3.33
Jutagoss 38mm ID Round Round Die Stock Crank Crang, за M12-M16 Round Die, прилагодлив држач за умирање 1 парчиња Ново
Jutagoss 38mm ID Round Round Die Stock Crank Crang, за M12-M16 Round Die, прилагодлив држач за умирање 1 парчиња

【Кружен клуч за умирање】 за правење нови нишки, полетување дополнителен материјал или кога конецот е т

DEN 219.04
Доријан Алатка Тип LBF Сет Завртка Брава Тип Редуктор Черупка, 4-1/2 Вкупна Должина, 5/8 ПРОЕКТ, 2 OD Ново
Доријан Алатка Тип LBF Сет Завртка Брава Тип Редуктор Черупка, 4-1/2 Вкупна Должина, 5/8 ПРОЕКТ, 2 OD

Тип lbf редуктор чаури се произведени со 2 сет завртки За вежби за стегање, здодевни шипки и алатки за стеб

DEN 2.33
Алатки За Сечење кодијак 5563861 ККТ САД Направија Микро Карбид Крај Мелница .100 Дијаметар Топката Носот Ново
Алатки За Сечење кодијак 5563861 ККТ САД Направија Микро Карбид Крај Мелница .100 Дијаметар Топката Носот

Направени во сад од премиум одделение материјал Произведен со напредна геометрија за подобрени перфор�

DEN 1310.40
Вежба Америка КБР 5/8 Кобалт Крајот Мил 4 Флејта 2-1/2 Флејта Должина 4-5/8 Севкупна Должина Центар Намали Еден Ново
Вежба Америка КБР 5/8 Кобалт Крајот Мил 4 Флејта 2-1/2 Флејта Должина 4-5/8 Севкупна Должина Центар Намали Еден

Големина 5 / 8" Материјал : кобалт Заврши : необложени (светли) Должина на флејта : 21 / 2 Вкупна должина : 45 / 8...

DEN 3.00
МИТЕ-ЗАЛАК ID Xpansion8482; Стегач-Модел: 7 ГОЛЕМИНА НА ЗАВРТКАТА: 1/4 -20 МАКСИМАЛНА СИЛА НА ДРЖЕЊЕ: Ново
МИТЕ-ЗАЛАК ID Xpansion8482; Стегач-Модел: 7 ГОЛЕМИНА НА ЗАВРТКАТА: 1/4 -20 МАКСИМАЛНА СИЛА НА ДРЖЕЊЕ:

Низок профил и термички обработени и обложени завртки за долг живот Идеален за секундарни операции на д

DEN 959.20
ВИДИЈА 6372044 Врвот Сече Четири Вметнете Врвот Сече 4 Вметнете 8.6 Мм Должина, Тиб2 Карбид TCF-V36 Ново
ВИДИЈА 6372044 Врвот Сече Четири Вметнете Врвот Сече 4 Вметнете 8.6 Мм Должина, Тиб2 Карбид TCF-V36

ВИДИЈА 6372044 Врвот Сече Четири Вметнете Врвот Сече 4 Вметнете 8,6 Мм Должина, Тиб2 Карбид TCFV36 Врвот Сече Чет�

DEN 3.33
Alfa Tools CSRD70613 5/16-18 јаглероден челик прилагодлив умира со 1 O.D. Ново
Alfa Tools CSRD70613 5/16-18 јаглероден челик прилагодлив умира со 1 O.D.

Прилагодлива рунда умира 5 / 16инчи18 големина на конец, 1инчен надворешен дијаметар Јаглероден челик, дес�

DEN 3.00
Валтер Алатки GX24-2E318N16-RD4 WSM33S Карбид Тигар-Тец Жлеб Индексирачки Вртење Вметнете, 0.063 Агол Радиус, Ново
Валтер Алатки GX24-2E318N16-RD4 WSM33S Карбид Тигар-Тец Жлеб Индексирачки Вртење Вметнете, 0.063 Агол Радиус,

Оптимизирана комбинација на подлога и облога за врвни перформанси Геометрија на вметнување оптимизира

DEN 3.33
M19 x 1.0 метричка нишка од десната рака умира Ново
M19 x 1.0 метричка нишка од десната рака умира

M19 x 10 метричка нишка од десната рака умира ДИЕ надвор од дијаметарот е 45мм.0 метричка нишка од десната ра�

DEN 1.67
M30 x 3 mm тешка десна рака умира Ново
M30 x 3 mm тешка десна рака умира

Метричката нишка десната рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да н

DEN 471.68
Директно Флејта Допрете, М10х1, 5, Приклучок, 5 Флејти Ново
Директно Флејта Допрете, М10х1, 5, Приклучок, 5 Флејти

Цена За : Секој Стил На Допрете : Права Флејта (Рака) Број На Флејти : 5 Допрете Заврши : Светла (Необложена)

DEN 1.00
ИГ - 1 С03432 ХСС М4 Лопата Вежба Вметнете, Тиаин Финиш, 5/16 Дебелина, 2-7/16 Вметнете Ново
ИГ - 1 С03432 ХСС М4 Лопата Вежба Вметнете, Тиаин Финиш, 5/16 Дебелина, 2-7/16 Вметнете

Вметнете општа намена за повеќето материјали Не се препорачува за челици за алати и легури со висока те�

DEN 1.67
Колтон Алатки За Сечење 61154 | Карбид Крај Мил 3 Флејта Квадратен Крај Стандард 3/16 Дијаметар х 5/8 ЛОК х 2 Ново
Колтон Алатки За Сечење 61154 | Карбид Крај Мил 3 Флејта Квадратен Крај Стандард 3/16 Дијаметар х 5/8 ЛОК х 2

Цпу земјата во САД Премиум ПодМикрогрин Цврст Карбид Дизајниран за високи перформанси во челик, нерѓос�

DEN 2.00
Запад 5pxh8 Допрете, цевка, 1 1/2 во Ново
Запад 5pxh8 Допрете, цевка, 1 1/2 во

Запад 5pxh8 цевка од чешма на чешма на чешма Стил на чешма општа намена со голема брзина челик обичен финиш

DEN 2.00
Комплет За вежба 38 парчиња Прецизен Шрафцигер За Шрафцигер Комплет Магнетни Шрафцигери Комплет За Алатка За Поправка Ново
Комплет За вежба 38 парчиња Прецизен Шрафцигер За Шрафцигер Комплет Магнетни Шрафцигери Комплет За Алатка За Поправка

Еден Сет Реши Сите комплетот за прецизен шрафцигер вклучува 22 парчиња различни битови на шрафцигер и ш�

DEN 1.33
Mitsubishi Материјали MS2JSD0150 Ms2js Серија Карбид Mstar Плоштад Носот Крајот Мелница, Полу Долга Ново
Mitsubishi Материјали MS2JSD0150 Ms2js Серија Карбид Mstar Плоштад Носот Крајот Мелница, Полу Долга

2 флејта крајот мелница за општа употреба ПолуДолги стилови на флејта Квадратна Форма Мицубиши Материј�

DEN 311.04
7/16 - 18 HSS Унифицирана допрена на низата на десната рака Ново
7/16 - 18 HSS Унифицирана допрена на низата на десната рака

7 / 16 " 18 HSS Unified Thrage Thrage Train Тела на производите Сликите на производот се само за референци Автентичните пр

DEN 192.00
Допрете за рака, Taper, M20x2.50, неоткриен, 4 flt Ново
Допрете за рака, Taper, M20x2.50, неоткриен, 4 flt

Цена за : Секоја димензија на чешма Тип : Метричка чешма Стил : Права флејта (рака) Број на парчиња : 1 чешма

DEN 1.33
Delesert 1000pcs јаглероден челик само -прислушување навој INSERT M3X6MM Ново
Delesert 1000pcs јаглероден челик само -прислушување навој INSERT M3X6MM

Име на производот : Вметнување на навој на само прислушување; Материјал : Јаглероден челик Надворешна ни

DEN 1411.20
ИГ - 1 Д4107 Голема Брзина Челик Никулец Завртка Машина Вежба Малку, Калај Финиш, Директно Стебло, Бавна Ново
ИГ - 1 Д4107 Голема Брзина Челик Никулец Завртка Машина Вежба Малку, Калај Финиш, Директно Стебло, Бавна

Тип На Производ : Алатки За Сечење Димензии На Пакетот : 5,588 См L X1, 27 См W X1, 27 См H Земја На Потекло : Кина...

DEN 1.00