100мм волна почувствувана подлога за полирање на тркалото за метални производи, мермер камен, керамички стакло, мебел, восок од автомобили, полирање на жад

100мм волна почувствувана подлога за полирање на тркалото за метални производи, мермер камен, керамички стакло,

DEN 1369.60

Ново

Залиха

Полесно и побрзо : овој диск за полирање на тркала волна е дизајниран да ја олесни вашата работа полесна и побрза Направено од врвно волна влакна, се задебелени на 12мм, што е потрајно и поефикасно од другите слични производи. Трајно и долготрајно : светло, еластично и тркало за полирање отпорно на абење. Издржлива и стабилна, кога ќе се заврши апликацијата, не останува ротирачка шема. Високата еластичност, голема сила и задебелениот дизајн обезбедуваат долг животен век на услугата. Лесен за употреба : Лесен за инсталирање и употреба. Погоден е за меленици со агол од 100 тип и може да се користи со најразлични агенси за полирање и восок. Моќна функција : Волна влакна е меко и флексибилно, што може да ја апсорбира прашината и нечистотијата на површината на предметот и може да се користи за отстранување на 'рѓа, оксидација и други дамки. Исто така е погоден за полирање и восочување на разни површини. Широка примена : Погодно за полирање од не'рѓосувачки челик, бакар, железо, алуминиум и други метални производи, мермерни камен, керамичко стакло, полиња за мебел, полирање на жад. Полесно и побрзо : овој диск за полирање на тркала волна е дизајниран да ја олесни вашата работа полесна и побрза. Направено од врвно волна влакна, се задебелени на 12мм, што е потрајно и поефикасно од другите слични производи. Трајно и долготрајно : светло, еластично и тркало за полирање отпорно на абење. Издржлива и стабилна, кога ќе се заврши апликацијата, не останува ротирачка шема. Високата еластичност, голема сила и задебелениот дизајн обезбедуваат долг животен век на услугата. Лесен за употреба : Лесен за инсталирање и употреба. Погоден е за меленици со агол од 100 тип и може да се користи со најразлични агенси за полирање и восок. Моќна функција : Волна влакна е меко и флексибилно, што може да ја апсорбира прашината и нечистотијата на површината на предметот и може да се користи за отстранување на 'рѓа, оксидација и други дамки. Исто така е погоден за полирање и восочување на разни површини. Широка примена : Погодно за полирање од не'рѓосувачки челик, бакар, железо, алуминиум и други метални производи, мермерни камен, керамичко стакло, полиња за мебел, полирање на жад.

Производи во категоријата

Комплет за адаптер R410A Mini Split, комплет за адаптер R410A, адаптери за вртење R410A, адаптери за вакуумска пумпа Ново
Комплет за адаптер R410A Mini Split, комплет за адаптер R410A, адаптери за вртење R410A, адаптери за вакуумска пумпа

Материјал : месинг Тема : 1 / 4 "Машки SAE до 5 / 16" Femaleенски SAE 2 x R410 A директно вртење адаптери 2 x 45 степени со аг

DEN 0.33
FIX -A -THREAD SPARCH PLUGS INSERTS - 12 x 1,25 - 12pk. 27109 Ново
FIX -A -THREAD SPARCH PLUGS INSERTS - 12 x 1,25 - 12pk. 27109

Ново FIXATHED Дел #27109 INSERTS 12 X1.25 12PACKINSERTS и TAPS се заменливи со сите други системи за вметнување на спирални нав�

DEN 2.00
Основна алатка 5 парчиња, клуч за вентил Издржлив вентил за отстранување на јадрото за отстранување на Ново
Основна алатка 5 парчиња, клуч за вентил Издржлив вентил за отстранување на јадрото за отстранување на

【Цврст и издржлив】 Основната алатка е со лесна и мала големина, лесен за носење и употреба, што е најдоб

DEN 115.04
Вифифицирање на пластична рачка црна метална клуч за клучеви за сурфање на завртки за завртки за спортски додатоци за Ново
Вифифицирање на пластична рачка црна метална клуч за клучеви за сурфање на завртки за завртки за спортски додатоци за

Метален и пластичен материјал : Метален хексадециран клуч со пластична обликувана рачка, удобно за носе

DEN 2.67
Anest iwata LPH440-141 Primer Gravity Head HVLP пиштол со спреј со 700 ml чаша Ново
Anest iwata LPH440-141 Primer Gravity Head HVLP пиштол со спреј со 700 ml чаша

Дизајнирано специјално за прскање на прајмери, заптивки и полнила, шемата за спреј со остри остриот соз�

DEN 4320.00
Bestool Universal Cylinder Puller Puller, работи на влажна лагер од 3-7/8 ”до 6-1/4”, се вклопува за Ново
Bestool Universal Cylinder Puller Puller, работи на влажна лагер од 3-7/8 ”до 6-1/4”, се вклопува за

Одлична компатибилност : Компатибилен со Mack Cummins Volvo Detroit International и други мачки мотори 3176, 3196, 3300 серија, 3400

DEN 1075.20
Алатки-US Pro стандард во внатрешноста на аголните делови од 0,8мм пластични заварувачи за поправка на Ново
Алатки-US Pro стандард во внатрешноста на аголните делови од 0,8мм пластични заварувачи за поправка на

Аголни делови за поправка на топла пластика За поправка на дупки и зашивање долги солзи Стејплите се ст�

DEN 2.00
Викаски 45 степени на скутер за автомобили СТЕМ Универзален мотоцикл за проширување на мотоцикл- адаптер за Ново
Викаски 45 степени на скутер за автомобили СТЕМ Универзален мотоцикл за проширување на мотоцикл- адаптер за

Адаптер за проширување на вентилот Одличен капацитет за запечатување, уживајте во лесен пристап до сте�

DEN 1.33
Прилагодени додатоци 73335 ДЕЛУКСЕ ГОДИНА ГОДИНА Ново
Прилагодени додатоци 73335 ДЕЛУКСЕ ГОДИНА ГОДИНА

Мерач на притисок со големина на џеб кој обезбедува брз, едноставен метод за проверка на притисокот во г

DEN 3.33
Додатоци за инсталација на вентили за инсталирање на вентили во автомобилски алатки за автомобили Алатки за Ново
Додатоци за инсталација на вентили за инсталирање на вентили во автомобилски алатки за автомобили Алатки за

Алатка за отстранување на двојна глава : Додатоците за алатки се завршени за да ги задоволат вашите разл

DEN 267.20
Пумпа за евакуација на Refrig, 6,0 cfm, 6 ft. Ново
Пумпа за евакуација на Refrig, 6,0 cfm, 6 ft.

✅ Пумпа за евакуација на рефриг, 6,0 cfm, 6 ft ✅ Фаза : единечна ✅ Крај на вакуум : 25 микрони ✅ Капацитет на на�

DEN 2.33
Doitool 5pcs dent поправка на автомобил за вшмукување чаша автоматски алатки за отпуштање на заби Ново
Doitool 5pcs dent поправка на автомобил за вшмукување чаша автоматски алатки за отпуштање на заби

Комплет за отстранување на забите : Едноставен во структурата, лесен за употреба, не е лесен за деформир�

DEN 3.00
Гуангминг - Дигитален мерач на длабочина на шара, мерач на шара од гума од 0-25мм, тестер за мерење на мерења Ново
Гуангминг - Дигитален мерач на длабочина на шара, мерач на шара од гума од 0-25мм, тестер за мерење на мерења

Јасно за читање : Дигитален голем приказ на ЛЦДекранот, читањето е лесно, интуитивно и сигурно, навремен�

DEN 0.33
74 парчиња шкурка со шкурка 3inch Диск за пескарење 60-10000 Влажна суво шкурка со подлога за поддршка на M10, Ново
74 парчиња шкурка со шкурка 3inch Диск за пескарење 60-10000 Влажна суво шкурка со подлога за поддршка на M10,

Set Сет за чистење на предните фарови од шкурка】 Поставување на диск за пескање вклучува 65 парчиња песоч�

DEN 2.67
20 парчиња 2,32 Црна 14мм x 1,50 тркала Ореви за вклопување во 2009 Chevrolet Express 3500 може да одговара на Ново
20 парчиња 2,32 Црна 14мм x 1,50 тркала Ореви за вклопување во 2009 Chevrolet Express 3500 може да одговара на

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 14мм x 1 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

DEN 939.20
Orion Motor Tech OMT 4CFM 1 фаза HVAC вакуумска пумпа за R12 R22 R134A R410A системи и 3 начини R1234yf Ново
Orion Motor Tech OMT 4CFM 1 фаза HVAC вакуумска пумпа за R12 R22 R134A R410A системи и 3 начини R1234yf

Пакетот вклучува : A OMT 4 CFM 1 фаза HVAC вакуумска пумпа за R12 R22 R134 A R410 A системи, мала вакуумска пумпа 1 / 4 HP 38 ми

DEN 3.00
20 AMP Lithium Charger Battery, 12V и 24V LifePo4, полнач на батерии за батерии на батерии, олово-киселина, Ново
20 AMP Lithium Charger Battery, 12V и 24V LifePo4, полнач на батерии за батерии на батерии, олово-киселина,

??? А малата големина е преносен полнач за батерии за автомобили Ве молиме, изберете ја соодветната струј

DEN 1.33
Зафат 6 магнетски делови од не'рѓосувачки челик лента за лим Ново
Зафат 6 магнетски делови од не'рѓосувачки челик лента за лим

Користете за да ги задржите мали делови, алатки, завртки, ореви и завртки организирани и лесно достапни �

DEN 175.84
N/A BT280 CAR Electric Cartic Coarter Tester Power Probe Automotive Scanner Electric System Tester Voltmeter Ново
N/A BT280 CAR Electric Cartic Coarter Tester Power Probe Automotive Scanner Electric System Tester Voltmeter

Тестерот за електричен систем BT280 е покриен со сеопфатни параметри на мултиметар, тој може брзо да го те�

DEN 12400.00
Еквилајзер заседа АТВ2012 - Комплет за замена на автоматско стакло Ново
Еквилајзер заседа АТВ2012 - Комплет за замена на автоматско стакло

Направено да се пресече низ цврст уретан Компактна и лесна рамка Објавен гумен зафат за вистинската кол

DEN 3.33
Полнач за батерии во петок 24V25A за Genie Skyjack JLG Scissor Lift Signet HB600 HB600-24B, црно Ново
Полнач за батерии во петок 24V25A за Genie Skyjack JLG Scissor Lift Signet HB600 HB600-24B, црно

1 x полнач за батерии За лифтот за ножици Genie / Skyjack / JLG Fits Genie Lift GS1530 GS1532 GS1930 GS1932 GS2032 GS2046 GS2632 GS2646 GS3232 GS3246 GS404

DEN 2.67
1 пар НОС Даш розета ривери не'рѓосувачки се вклопува за ознаката на вратата на Форд Крајслер АМЦ Вин Ново
1 пар НОС Даш розета ривери не'рѓосувачки се вклопува за ознаката на вратата на Форд Крајслер АМЦ Вин

Компатибилни модели : NOS Dash Rosette Rivets се вклопува за Ford GM Chrysler AMC VIN Tag Tag Соодветна локација : Поставете алат�

DEN 1.67
Црево за полнење на ладење со ладилник за ладење на климатик за ладење на ладење на цревото - Услови за поправка Ново
Црево за полнење на ладење со ладилник за ладење на климатик за ладење на ладење на цревото - Услови за поправка

Лесно за работа : Телото на цевката е опремено со дупки за експлозија што е безбедно и сигурно за употре�

DEN 1252.80
Apdty 800661 Пакет за хардверска вредност за одржување- 7 SKU'S- 102 парчиња Ново
Apdty 800661 Пакет за хардверска вредност за одржување- 7 SKU'S- 102 парчиња

Ги исполнува или надминува спецификациите на OEM ФОРМАТА ФОРМА И ФОРМАТ И ФУНКЦИЈА Ги исполнува или надм�

DEN 0.33
UniWedled-OMER-OPR-893853 TYPE17TFT TUNING FORK PERK за неисправно отстранување на вентилот за враќање на вентилот Ново
UniWedled-OMER-OPR-893853 TYPE17TFT TUNING FORK PERK за неисправно отстранување на вентилот за враќање на вентилот

Гордо направени во САД и 100% тестирани пламени Тежок, издржлив не'рѓосувачки челик со вилушка со вилушка

DEN 2.00
Заштитник на вилицата на вилиците на гуми, заштитни заштитни заштитни заштитници на вилицата, заштитени покритие Ново
Заштитник на вилицата на вилиците на гуми, заштитни заштитни заштитни заштитници на вилицата, заштитени покритие

【Белешка】 За детални параметри на производот, погледнете ги упатствата Ве молиме, потврдете дали прои�

DEN 2.00
Jyqjd торзион вртежен момент мултипликатор клуч за отфрлање на орев за отстранување на автомобили за заштеда Ново
Jyqjd торзион вртежен момент мултипликатор клуч за отфрлање на орев за отстранување на автомобили за заштеда

Инсталирајте го ракавот за воздушен пиштол на квадратниот крај на шипката и другиот крај на рокерот Ста

DEN 15010.88
Accuturn Ranger Wheel Balancer 3,375 до 5,25 Патнички автомобил и лесен камион затегнат конус - вратило од Ново
Accuturn Ranger Wheel Balancer 3,375 до 5,25 Патнички автомобил и лесен камион затегнат конус - вратило од

Белешка : Ве молиме двојно проверете ја големината на вашата вратило за баланс пред да нарачате, за да ја

DEN 3.33
Хаодила мини автомобил за отстранување на заби, алатки за отстранување на телото за влечење, силни чаши за Ново
Хаодила мини автомобил за отстранување на заби, алатки за отстранување на телото за влечење, силни чаши за

[Висок квалитет] Главното тело на рачката на чашата за стакло вшмукување е направено од ABS, која има пого�

DEN 1.33
Кент 5 парчиња сет од 100 мм влошки за полирање волна со дупка од 5/8 инчи Ново
Кент 5 парчиња сет од 100 мм влошки за полирање волна со дупка од 5/8 инчи

Кент 5 парчиња сет од 4 инчни влошки за полирање волна Дупка за прицврстување од 5 / 8 " Дебелина : 12мм (1 / 2 ин

DEN 1264.00
Влеч на вилицата, 5 тони, 2 или 3 вилици, 5-1/2 внатре. Ново
Влеч на вилицата, 5 тони, 2 или 3 вилици, 5-1/2 внатре.

Виличар, 5 тони, 2 или 3 вилици, 51 / 2 внатре 7 во, капацитет 5 тон, број на вилици 2 или 3, реверзибилна стил на в

DEN 702.40
Променувач на гуми Rebartech Tire Duckbill Gead Gead, Mount Demount, не'рѓосувачки челик Ново
Променувач на гуми Rebartech Tire Duckbill Gead Gead, Mount Demount, не'рѓосувачки челик

Тркалезна / права дупка Се вклопува во директно (неприлагодени) монтажни вратила со дијаметар од 28мм...

DEN 3.33
Брилијантни алатки BT593200 Јагуар сет од 13 сет на алатки за прилагодување на моторот Ново
Брилијантни алатки BT593200 Јагуар сет од 13 сет на алатки за прилагодување на моторот

За проверка и прилагодување на времето за контрола на коленените вратила Области на примена : Land Rover 200tdi

DEN 9466.40
ТУ-114 Алатка за тестирање на мерач на мерач на притисок на гориво за притисок на гориво, алатка за тестирање Ново
ТУ-114 Алатка за тестирање на мерач на мерач на притисок на гориво за притисок на гориво, алатка за тестирање

Тестер за притисок на горивото е еден вид специјален за брз и удобен тест за вбризгување на пумпата за в�

DEN 431.68
Вметнува за поправка на низата од типот на хеликоил 3/8 BSW X 1.5D 10PC жица Вметнување Ново
Вметнува за поправка на низата од типот на хеликоил 3/8 BSW X 1.5D 10PC жица Вметнување

3 / 8 BSW X 1 Вметнувања со жица со хеликоил Испорачани со 10 инсерти Создава посилна внатрешна нишка во меки �

DEN 328.00
1PC M3/M4/M5/M6/M8/M10/M12/M14 Вметнувач на навој за враќање на алатките за поправка на оштетените навои Ново
1PC M3/M4/M5/M6/M8/M10/M12/M14 Вметнувач на навој за враќање на алатките за поправка на оштетените навои

Дијаметар на низата : М14 Совршен за враќање на оштетените навои, погодни за поправка на моторот и друга а

DEN 2.67
Round 12V LED дигитален волтметар водоотпорен водоотпорен напонски мерач тестер дигитален дисплеј дисплеј волтметар Ново
Round 12V LED дигитален волтметар водоотпорен водоотпорен напонски мерач тестер дигитален дисплеј дисплеј волтметар

➥ Ова е дигитален дисплеј DC напонски мерач за автомобил, моторцикл, количка за батерии, брод и сл Дигита�

DEN 191.84
Вилсон Манифолс за гаснење на гаснење, V-бенд-прирабница, 123 мм единечна сечило, одредба за V-band, Ново
Вилсон Манифолс за гаснење на гаснење, V-бенд-прирабница, 123 мм единечна сечило, одредба за V-band,

Тип на производ : Автоматски дел Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 9 Земја на потекло : Соединетит

DEN 11920.00
Wildboar AB510 2008-2008 Polaris 800 Ranger RZR Wild Boar CV CV CV комплет за подигање Ново
Wildboar AB510 2008-2008 Polaris 800 Ranger RZR Wild Boar CV CV CV комплет за подигање

Секој комплет вклучува, 1 подигање, 2 стеги и еден пакет за маснотии Аддитонална вклопување : 20082008 Polaris 800 R

DEN 1136.00
Zboro 1 Car Block Block Guber Guber Fords Цврсти адаптер Гумени приклучоци за компатибилни со Chevrolet Corvette C5 Ново
Zboro 1 Car Block Block Guber Guber Fords Цврсти адаптер Гумени приклучоци за компатибилни со Chevrolet Corvette C5

Добредојдовте во нашата продавница, ние нудиме многу делови од машината, како што се : светла за автомоб�

DEN 1248.00
SOS челична волна сапун подлога Ново
SOS челична волна сапун подлога

Екстрадебела челична волна подлога со двојно сапун Се сече маснотии и сјае метал Идеално за тешки чисте

DEN 239.84
ARES 70434 - Реверзибилна 2/3 вилица 5 -тон за влечење на менувачот - Chrome Moly Steel Construction - 4 -инчен Ново
ARES 70434 - Реверзибилна 2/3 вилица 5 -тон за влечење на менувачот - Chrome Moly Steel Construction - 4 -инчен

Спецификации на артиклите : Нашиот 2 / 3 вилица 5тон за влечење на опрема за вртење има три вилици и има при

DEN 1.00
OTC 4503 Stinger Double Flaring Allate комплет, црна Ново
OTC 4503 Stinger Double Flaring Allate комплет, црна

Наменети да направат двојни или единечни пожари во бакар, алуминиум и цевки од месинг, како и мека челич�

DEN 547.36
GG Grand General 99547 Црвена рачна рака заптивка, рамен врв Ново
GG Grand General 99547 Црвена рачна рака заптивка, рамен врв

Мило мило за заптивки, рамен врв Материјален полиуретан Продадени од секоја Мило мило за заптивки, раме�

DEN 40.64