UniWedled-OMER-OPR-893853 TYPE17TFT TUNING FORK PERK за неисправно отстранување на вентилот за враќање на вентилот

UniWedled-OMER-OPR-893853 TYPE17TFT TUNING FORK PERK за неисправно отстранување на вентилот за враќање на вентилот

DEN 2.00

Ново

Залиха

Гордо направени во САД и 100% тестирани пламени Тежок, издржлив не'рѓосувачки челик со вилушка со вилушка од 8 пламен со виткан бакарен лакт за да одговара на работата! И повторно свиткајте го лактот за следната работа. Загрејте ги сите фитинзи на вентилот за враќање на топлината, одеднаш за лесно отстранување на неисправниот вентил. Отстранете го и инсталирајте го вентилот за враќање без да ги промените оригиналните фитинзи за бакарни цевки. Двоен заптивка на прстенот О, затоа затегнете го врвот на врвот цврсто цврсто-не користете клуч и затегнете го. Неиздржан тип17tft Врвот на вилушката има 8 пламени. Ви овозможува да ги загреете сите фитинзи на вентилот за враќање на топлината, одеднаш за лесно отстранување на неисправниот вентил. Сега можете да го отстраните и инсталирате вентилот со менување на оригиналните фитинзи за бакарни цевки. Врвот на лактот е не'рѓосувачки челик, миксер и орев се месинг. Има две заптивки на прстенот О, така што врвот на орев треба само да биде цврсто затегната рака. Совет ќе одговара или на рачката за заварување 71 или WH550.

Производи во категоријата

Homelite оригинална вакуумска торба за замена на OEM 993577001 Ново
Homelite оригинална вакуумска торба за замена на OEM 993577001

Оригинален, дел за замена на ОЕМ Хомелит Вакуумска торба за замена на Homelite, дел број 993577001 Компатибилен с

DEN 2.00
Подлога за полирање за заклучување 4 дијамантски полжав 3000 за гранит / мермер / бетон Ново
Подлога за полирање за заклучување 4 дијамантски полжав 3000 за гранит / мермер / бетон

Влошките на DAMO SL се специјално дизајнирани за машини за автоматско полирање на автоматско или повеќекр�

DEN 1.00
GZZTORES 8 INCH 482017 COLAR/VENT CAP клуч Метал замена за DETROIT DIESEL CHACK 482 483 782 MODELS COLAR/VENT CAP Ново
GZZTORES 8 INCH 482017 COLAR/VENT CAP клуч Метал замена за DETROIT DIESEL CHACK 482 483 782 MODELS COLAR/VENT CAP

Тешка должност Лесен за ракување Заштедете јачина Квалитетна алатка за клуч за нафта Квалитетен клуч з

DEN 1.00
Комплет Llazz AC Flush, систем за климатизери за автомобили Lines Flush Gun комплет, алатка за чистење Ново
Комплет Llazz AC Flush, систем за климатизери за автомобили Lines Flush Gun комплет, алатка за чистење

Супер добар квалитет комплет за најавување на наизменична струја : Овој црвен канистер е изработен од к�

DEN 479.84
LJSLYJ CAR COLALSH SPONGE CONICAL SHATE WHEB HUB Алатка Автоматско палење на пена за чистење на автомобили додатоци за Ново
LJSLYJ CAR COLALSH SPONGE CONICAL SHATE WHEB HUB Алатка Автоматско палење на пена за чистење на автомобили додатоци за

сунѓер Дизајн на затегнување, лесен на нерамна површина на тркалото за полирање Долг живот, може да се к�

DEN 432.00
Motopower MP69038 CAR OBD2 скенер код читател на мотор код за читање на код за читач Скенер за дијагностицирање Ново Попусти
Motopower MP69038 CAR OBD2 скенер код читател на мотор код за читање на код за читач Скенер за дијагностицирање

Читател и скенер за автомобили Скенирајте и избришете ги кодовите за дефект Скенирајте, поправете и изб

DEN 315.20
Електрична вакуумска пумпа Nakaaosik 904-214 компатибилна со Fords Excursion, F-2550, F-350, F-450, F-550 Super Ново
Електрична вакуумска пумпа Nakaaosik 904-214 компатибилна со Fords Excursion, F-2550, F-350, F-450, F-550 Super

904214 Електрична вакуумска пумпа, е произведена со сите нови материјали за продолжен, сигурен животен век

DEN 623.84
Алатка за јазли на приклучоци со алатки, алатка за приклучоци на искри, алатка за искривување на искра, Ново Попусти
Алатка за јазли на приклучоци со алатки, алатка за приклучоци на искри, алатка за искривување на искра,

Универзална вклопување Дизајн за лесна употреба и правилно вклопување, оваа алатка за јаз на свеќи за п�

DEN 239.84
Zboro 1 Car Block Block Guber Guber Fords Цврсти адаптер Гумени приклучоци за компатибилни со Chevrolet Corvette C5 Ново
Zboro 1 Car Block Block Guber Guber Fords Цврсти адаптер Гумени приклучоци за компатибилни со Chevrolet Corvette C5

Добредојдовте во нашата продавница, ние нудиме многу делови од машината, како што се : светла за автомоб�

DEN 1248.00
AME 11060 Двојна земјоделска гума за гуми за гуми Ново
AME 11060 Двојна земјоделска гума за гуми за гуми

Да се ​​скршат сите мониста со двојна гума на гуми без оглед на возилото Единствениот компактен дизајн

DEN 9344.00
Алатка за приклучок за приклучокот за приклучоци со спој на 7 точки за замена на приемник за прием на приемник со Ново
Алатка за приклучок за приклучокот за приклучоци со спој на 7 точки за замена на приемник за прием на приемник со

【Забелешка】 Ве молиме рачно затегнете ги навртките на затегнување, не користете електрични алатки Пог

DEN 156.80
Awapow Scomp Starter 2000A Peak 18000mAh Преносен стартер за скокање на батеријата за автомобил со Ново
Awapow Scomp Starter 2000A Peak 18000mAh Преносен стартер за скокање на батеријата за автомобил со

PORTABLE & POWERFUL BATTERY STARTER With 2000 A peak current,this AVAPOW A18 car jump starter can start up to 8 L gasoline engines or 65 L diesel engines in seconds up to 40 jump starts on

DEN 665.44
Сопирачката за паркирање AccyPro со пролетна сопирачка за сопирачката, заклучување на тешката должност за Polaris Ново
Сопирачката за паркирање AccyPro со пролетна сопирачка за сопирачката, заклучување на тешката должност за Polaris

[Fitment] Сопирачката за паркирање се вклопува за сите Polaris RZR 800, 900, 1000, Turbo, Turbo S [функција] Кога паркирате на п

DEN 3.00
QbdianGen 20 парчиња Поправка на вакуумски гуми за самопослужување на гуми за поправка на гума за поправка Ново
QbdianGen 20 парчиња Поправка на вакуумски гуми за самопослужување на гуми за поправка на гума за поправка

【Материјал】 Нашите нокти за поправка на вакуумски гуми се изработени од гумени материјали, силна и изд

DEN 132.64
Алатка за расклопување на автоматско воздушно перниче, алатка за отстранување на џеб за воздухот, комплет за отстранување Ново Попусти
CTA Tools 4160 4WD заклучен клуч за орев - Ford/Dodge Ново
CTA Tools 4160 4WD заклучен клуч за орев - Ford/Dodge

Широк спектар на професионални автомобилски специфични алатки Професионална оценка...

DEN 504.80
Тестер за батерии на Xixian Car, тестер за оптоварување на батеријата со автомобили со LED дисплеј CCA 100-2000 тестер Ново
Тестер за батерии на Xixian Car, тестер за оптоварување на батеријата со автомобили со LED дисплеј CCA 100-2000 тестер

LCD дисплеј со голем екран, осветлување Тестирајте го системот за почеток и полнење (алтернатор)...

DEN 420.64
Додатоци за инсталација на вентили за инсталирање на вентили во автомобилски алатки за автомобили Алатки за Ново
Додатоци за инсталација на вентили за инсталирање на вентили во автомобилски алатки за автомобили Алатки за

Алатка за отстранување на двојна глава : Додатоците за алатки се завршени за да ги задоволат вашите разл

DEN 267.20
UXCELL A15040300UX0103 ДЕФЕНДЕНДЕНСКИ ВРАТА Пластични завртки 9мм, 24 парче Ново
UXCELL A15040300UX0103 ДЕФЕНДЕНДЕНСКИ ВРАТА Пластични завртки 9мм, 24 парче

Име на производот : клипови / навртки / прицврстувач; Боја : црна; Погодна големина на дупката : 9мм / 0 Дијам

DEN 3.33
Пакет од 2 шрафцигери за заптивка на нафта Поставете автомобил автоматско возило О-прстен заптивка за отстранување Ново
Пакет од 2 шрафцигери за заптивка на нафта Поставете автомобил автоматско возило О-прстен заптивка за отстранување

Наменето за индустриска, автомобилска, хоби и занаетчиска употреба, широк спектар на апликации Добрата

DEN 3.00
Полнач на мегар Пика Ниво 2 ЕВ, 12А/16А/24А/32А/40А прилагодлива струја и временско задоцнување Преносен Ново
Полнач на мегар Пика Ниво 2 ЕВ, 12А/16А/24А/32А/40А прилагодлива струја и временско задоцнување Преносен

Полнење со голема брзина : Во споредба со стандардниот полнач за ниво 1 на ниво 1, мегар пика Ниво 2 ЕВ полн

DEN 6384.00
AllStar Performance All11174 Алатка за распрскувач на спојници на топката Ново
AllStar Performance All11174 Алатка за распрскувач на спојници на топката

Димензии на пакетот : 2,4 H x 17,8 L x 10,6 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,55 фунти Тип на вклопување : Специфично �

DEN 609.92
Пиштол за удар на воздушен удар во Харфингтон, не'рѓосувачки челик, пиштол за прашина со висок притисок со пиштол со Ново
Алатки OrxPlus Пластични комплети за пиштол за рачно рачно работење со едната рака w/ 40 примерок поли Ново
Алатки OrxPlus Пластични комплети за пиштол за рачно рачно работење со едната рака w/ 40 примерок поли

Ергономски дизајниран за операција со една ракаideal за прицврстување на панелите на вратите и автомобил�

DEN 355.20
Додатоци за мерач на дигитална гума за притисок на гуми за жени и мажи 150 psi алатка за проверка на притисок со Ново Попусти
Додатоци за мерач на дигитална гума за притисок на гуми за жени и мажи 150 psi алатка за проверка на притисок со

Мерач на гуми од 150 PSI : Мерачот на притисок може да се користи на гуми за повеќето возила како автомобили

DEN 159.84
MasterCool (52270 Сина/сива HVAC A/C систем Анализатор Ново
MasterCool (52270 Сина/сива HVAC A/C систем Анализатор

LCD дисплеј со позадинско осветлување Автоматски ги пресметува субкол и супергреј Овозможува : Волумен н

DEN 6336.48
4 Екстра дебели влажни влошки за полирање на дијаманти сет од 7 парчиња за гранит/мермер/бетон Ново
4 Екстра дебели влажни влошки за полирање на дијаманти сет од 7 парчиња за гранит/мермер/бетон

Вклучени се 1 од секоја грит 501500,3000; Долготрајни, последни до 1,5х наспроти редовни влошки; Многу агресивн�

DEN 1164.80
Комплет за поправка на конец, СС, метрика, 60 компјутер Ново
Комплет за поправка на конец, СС, метрика, 60 компјутер

Цена за : секоја вклучува : инсерти (12) секоја : M5x08mm, M6x1mm, M8 X1.25mm, (1) Секоја : Вежба, допрете, тип на нишка од а�

DEN 2.67
Мини клучеви за клучеви преносен автомобил метал прилагодлив универзален клуч за велосипед за поправка на Ново
Мини клучеви за клучеви преносен автомобил метал прилагодлив универзален клуч за велосипед за поправка на

Големина : приближно56 x 0,79 инчи, мал и лесен челичен клуч, лесен за носење и употреба при излегување Исто �

DEN 348.80
Електронски ладилни средства за ладење APRVTIO ACS-100S, алатки за HVAC, Freon Scale 198LBS/90kgs, 6 mm задебелен Ново
Електронски ладилни средства за ладење APRVTIO ACS-100S, алатки за HVAC, Freon Scale 198LBS/90kgs, 6 mm задебелен

Целосно надграден гумен браник : Во споредба со другите скали за ладење, само Aprvtio ACS100тите беа надграден�

DEN 0.33
WHYQL 66490 Секач за филтрирање на нафта, алатката за сечење на филтер за масло одговара на филтрите до дијаметар Ново
WHYQL 66490 Секач за филтрирање на нафта, алатката за сечење на филтер за масло одговара на филтрите до дијаметар

? 【Препорачано купување】 : Ако вашиот филтер за масло не е проверен премногу долго, тогаш ви треба таква

DEN 479.84
Qwork 2-насочен прилагодлив пролетен пролет, се шири или компресира извори на калем, 4 пакувачки мини калем пролетен Ново
Qwork 2-насочен прилагодлив пролетен пролет, се шири или компресира извори на калем, 4 пакувачки мини калем пролетен

Сигурен материјал : Комплетот вклучува 4 парчиња пролетни растојанија направени од висококвалитетен че

DEN 479.84
7 парчиња /лот 4 инчи /100мм суво полирање влошки гранит и мермер или саќе дијамантски флексибилни Ново
7 парчиња /лот 4 инчи /100мм суво полирање влошки гранит и мермер или саќе дијамантски флексибилни

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! Материјал : Синтетичка в

DEN 1362.08
Homoyoyo 50pcs порцелански чистење на тркалото за чистење пена преносни чистачи за чистење алатка за Ново
Homoyoyo 50pcs порцелански чистење на тркалото за чистење пена преносни чистачи за чистење алатка за

Pe Восок АпликаторАпликаторска подлога за сјај за повторно користење на гуми за обложување на гуми, сунѓ

DEN 1169.60
Автоматски дефлатори на гуми во Бенлиуд, комплет за дефлатор на гуми за теренски возила, автомобили, камиони Ново
Автоматски дефлатори на гуми во Бенлиуд, комплет за дефлатор на гуми за теренски возила, автомобили, камиони

Пакет : Сет од 4 дефлатори на гуми од месинг за пораз на гуми за да се зголеми влечење на различни терени к

DEN 1.33
XJJZS мини автомобилски гума за длабочина на гуми за гуми Универзална метричка гума на гуми Алатка за откривање Ново
XJJZS мини автомобилски гума за длабочина на гуми за гуми Универзална метричка гума на гуми Алатка за откривање

Преносен за носење каде било и лесно да се користи Јасни броеви и различни бои за да се тестираат погодн�

DEN 174.40
Нов временски појас 140XL050 Ново
Нов временски појас 140XL050

Бренд : Незабрендиран / генерички Модел : 140 XL050 Бренд : Незабрендиран / генерички Модел : 140 XL050...

DEN 91.84
Клуч за филтрирање со тешки масло 64мм 14 Флејт компатибилен со оние филтер за масло на Lexus, RAV4, Camry, Ново
Клуч за филтрирање со тешки масло 64мм 14 Флејт компатибилен со оние филтер за масло на Lexus, RAV4, Camry,

На вашите молитви им се одговори Овој клуч за филтрирање ќе го направи трикот во секунди Буквално ќе про

DEN 0.67
Алатка за отстранување на филтрирање на маслото за здравствена заштита, алатка за алуминиумски каиш, клуч за отстранување Ново
Клуч за филтрирање на сребро челик, 86мм 16 флејти Универзална хромирана алатка за отстранување на филтрирање на Ново
Клуч за филтрирање на сребро челик, 86мм 16 флејти Универзална хромирана алатка за отстранување на филтрирање на

86,6 мм внатрешни дијаметри со 16 флејти; Големина на приклучокот за приклучок за погон : 27мм / 11 / 16 " Ве мол�

DEN 207.84
OEMTools 22485 3 парчиња организатори на магнетски штекер, организатори на штекери за алатки, организатор на Ново
OEMTools 22485 3 парчиња организатори на магнетски штекер, организатори на штекери за алатки, организатор на

Организатор за мобилни телефони : Поместувањето приклучоци за гаражата или продавницата со нашиот сет �

DEN 959.68
Систем за инфлација на гуми за заслуги - комплет за термилерт Ново
Систем за инфлација на гуми за заслуги - комплет за термилерт

Меритор со Терми Аларм VMRS : 017009000 Со Термие предупредување Со Термие предупредување...

DEN 1278.40
MasterCool 89661-UV алуминиумски мерач на мерач и мини боја инјектор со рачен спојка, сина Ново
MasterCool 89661-UV алуминиумски мерач на мерач и мини боја инјектор со рачен спојка, сина

R134a Алуминиумски колектор, црева од 60 инчи, стандардни спојници и 10 инјектор за апликации мини боја Вент�

DEN 2205.44