Комплет за алатки за палење на моќност на Yifor Power 3/4 Max OD, 5 сек.

Комплет за алатки за палење на моќност на Yifor Power 3/4 Max OD, 5 сек.

DEN 1.00

Ново

Залиха

【Повисоко разгорување ефикасно】- Брзо и точно прави совршен пламен за 5 секунди, супер лесен за работа! Целосно наполнетата батерија прави околу 700 пожари по полнење (може да варира во зависност од употребата), многу поефикасно од традиционалните алатки за рачно разгорување, заштедувајќи го вашето време и вашиот труд! 【Параметри】- 9 големини на цевки за оваа алатка за електрично разгорување : φ6mm, 9mm, 10mm, 12mm, 1/4 ", 3/8", 1/2 ", 5/8" (16mm), 3/4 "(19мм . , униформа и стандарден одблесок. Системот за лизгање на лизгање ви помага брзо и прецизно да ја лоцирате цевката пред да ја запалите. Направена од премиум алуминиумска легура, оваа алатка за разгорување на цевки е издржлива за поддршка на солидни работни места и прецизно занаетчиство. 【Сите во 1 комплет】- 1 × Алатка за палење на безжична моќност, 1 × загрозување на палење (метрички и инч 2 во 1), 1 × секач за цевки, алатка за дебагирање од 1, батерија за полнење од 1, 1 ×, прирачник за 1 × Комплетот за алатки ги вклучува сите основни алатки за запалување, тежи околу 4 фунти, толку лесни за носење и употреба во секое време/каде било, совршено за вашата работа со HAVC! и други меки цевки. Широко користена во HVAC, климатизери/грејачи/фрижидери/одржување на автомобили, хемиски конекција на гасоводот, систем за ладење/инсталација на ладно складирање, итн.

Производи во категоријата

Флексибилна алатка за одводнување на маслото, флексибилна алатка за водич за дренажано масло, општа намена за инка за Ново
Флексибилна алатка за одводнување на маслото, флексибилна алатка за водич за дренажано масло, општа намена за инка за

【Совршен систем на инка】 Нашата инка е изработена од висококвалитетни пластични материјали, големина�

DEN 223.84
Основна алатка 5 парчиња, клуч за вентил Издржлив вентил за отстранување на јадрото за отстранување на Ново
Основна алатка 5 парчиња, клуч за вентил Издржлив вентил за отстранување на јадрото за отстранување на

【Цврст и издржлив】 Основната алатка е со лесна и мала големина, лесен за носење и употреба, што е најдоб

DEN 115.04
Aramox 50 парчиња гума за гума Студеот за завртки против сребрена гума шила за завртки за гушкање столпчиња Ново
Aramox 50 парчиња гума за гума Студеот за завртки против сребрена гума шила за завртки за гушкање столпчиња

Опсег на примена : Спајдите на снег во гуми се разноврсни и можат да ја подобрат можноста на вашето возил

DEN 1.00
Delisert M10x1.25 Комплет за поправка на единечна нишка, што се користи за поправка на оштетените инсерти Ново
Delisert M10x1.25 Комплет за поправка на единечна нишка, што се користи за поправка на оштетените инсерти

Подобрете ја состојбата на поврзување и зголемување на капацитетот за носење Намалување на отпорни на �

DEN 0.33
Moog K90329 склопување на монтирање Ново
Moog K90329 склопување на монтирање

Инженерски за да ги исполни или надмине барањата за ОЕ Супериорна гума на сврзување со челик за издржли�

DEN 1.00
Accuturn Ranger Wheel Balancer 3,375 до 5,25 Патнички автомобил и лесен камион затегнат конус - вратило од Ново
Accuturn Ranger Wheel Balancer 3,375 до 5,25 Патнички автомобил и лесен камион затегнат конус - вратило од

Белешка : Ве молиме двојно проверете ја големината на вашата вратило за баланс пред да нарачате, за да ја

DEN 3.33
Табла за активирање на батерии за тестер на батерии Jeannak Profession Ново
Табла за активирање на батерии за тестер на батерии Jeannak Profession

Напон и тековен двоен LED дисплеј, со напон, тековен приказ во реално време, кога батеријата се вклучи, го �

DEN 2.00
Комплет за адаптер за конверзија Aupoko R12 R22 до R134A, комплет за ретрофитирање на вентилот R134A за ладилник Ново
Комплет за адаптер за конверзија Aupoko R12 R22 до R134A, комплет за ретрофитирање на вентилот R134A за ладилник

Широка компатибилност Комплетно се користи за замена на R12 со адаптер за порта за полнење R134 A, совршен к

DEN 2.67
kinverch 5000w напојување со инвертер од 12V до 110V автомобили 4AC места 2USB пристаништа за кампување/камион/РВ/Дома Ново
kinverch 5000w напојување со инвертер од 12V до 110V автомобили 4AC места 2USB пристаништа за кампување/камион/РВ/Дома

5000 W инвертер за напојување : Обезбедува 5000 W континуиран и 10000 W Peak DC на AC моќ, совршен за одмори, патни пат�

DEN 6143.84
Hanabass Постави Брзи алатки Притиснете го месингот за автомобили Машки миење/приклучок за спојување на жени со високи Ново
Hanabass Постави Брзи алатки Притиснете го месингот за автомобили Машки миење/приклучок за спојување на жени со високи

Конектор со висок печат : Брз и лесен за инсталирање, не бара никакви алатки Брз спојка : Компресивна јач�

DEN 2.33
Алатка за перформанси W1575 Coded Bit Coded Bit Ново
Алатка за перформанси W1575 Coded Bit Coded Bit

16 компјутер Боја кодиран хром ванадиум бит поставен во кутија за складирање Реверзибилен возач на малк�

DEN 248.64
Autoxscan 2 парчиња закачалки за сопирачките на сопирачките на сопирачката кука за сопирачките Ново
Autoxscan 2 парчиња закачалки за сопирачките на сопирачките на сопирачката кука за сопирачките

За автомобилска алатка користете во сопирачката, лежиштето, оската и суспензијата И погодно за разнови�

DEN 127.84
Завртете го пиштолот за глава на главата на главата на главата на главата Делови Метална метрика М8 / Империјал 3 / 8-16) Ново
Завртете го пиштолот за глава на главата на главата на главата на главата Делови Метална метрика М8 / Империјал 3 / 8-16)

[Добри перформанси] Машината за заниткување на главата на пиштолот го прави вашиот процес на дупчење по�

DEN 179.04
Автоматска пумпа за бустер 36050558 компатибилен со XC90 2.5T Ново
Автоматска пумпа за бустер 36050558 компатибилен со XC90 2.5T

Автоматскопалпал, најдобриот автоматски пал Гаранција за квалитет на палпаледна година Секогаш обезбе

DEN 3.00
Полета за влечење на каросерија за полнење на каросерија за влечење на панелот за влечење, алатка за вшмукување Ново
Полета за влечење на каросерија за полнење на каросерија за влечење на панелот за влечење, алатка за вшмукување

Мали вдлабнатини отстранувачи за повлекување на автомобилски град на автомобили и оштетување на врата�

DEN 2.33
Комплети за навој (1428-208 Вметнете ја навојката за завртки, допрете, 1/2-20 големина на конецот Ново
Комплети за навој (1428-208 Вметнете ја навојката за завртки, допрете, 1/2-20 големина на конецот

Димензија на пакетот на артикалот 8 Тежина на пакет на артикли 1,07 фунти Количина на пакет на артикли 1...

DEN 3.33
Wykdd 3-во-1 дигитален мерач на притисок на гуми во гума за надморска височина за мониторинг на притисок Ново
Wykdd 3-во-1 дигитален мерач на притисок на гуми во гума за надморска височина за мониторинг на притисок

Јасно читање : Дигитален дисплеј со голема осветленост, стабилен, издржлив и висока точност, јасни подат

DEN 1.00
Сет на клуч за навртки од ураганот 6 компјутер SAE, сет на клуч за сопирачки, со големина од 1/4 до 1, 6 точки, Ново
Сет на клуч за навртки од ураганот 6 компјутер SAE, сет на клуч за сопирачки, со големина од 1/4 до 1, 6 точки,

Премиум материјал : Направено од најдобриот фалсификуван челик на хром ванадиум за тешка, висококвалит�

DEN 463.84
RoadPro R-7845 36 Chrome-обложена челик 5-та тркала за влечење и Ken-Tool 35110 гума за гума, кафеава, една Ново
RoadPro R-7845 36 Chrome-обложена челик 5-та тркала за влечење и Ken-Tool 35110 гума за гума, кафеава, една

Производ 1 : челик позлатен со хром Производ 1 : го ублажува потенцијалниот грб и треба да се затегне Прои�

DEN 560.32
Клуч за филтрирање на сребро челик, 86мм 16 флејти Универзална хромирана алатка за отстранување на филтрирање на Ново
Клуч за филтрирање на сребро челик, 86мм 16 флејти Универзална хромирана алатка за отстранување на филтрирање на

86,6 мм внатрешни дијаметри со 16 флејти; Големина на приклучокот за приклучок за погон : 27мм / 11 / 16 " Ве мол�

DEN 207.84
Алатка за пролетен компресор на Прокомон Мекферсон Струт со иглички за заклучување, алатка за компресор на калем, Ново
Алатка за пролетен компресор на Прокомон Мекферсон Струт со иглички за заклучување, алатка за компресор на калем,

Function Функција : Алатките за компресија на пролетта се користат за санирање на свиткани и оштетени делов�

DEN 1.33
Комплет за навојување на вретено со оска од 10 парчиња, комплет за поправка на нишки Kimiss 3/4x20 Ново
Комплет за навојување на вретено со оска од 10 парчиња, комплет за поправка на нишки Kimiss 3/4x20

Комплет за навој на вретено : Комплет за поправка на конецот на оската може да ги исчисти или поправи нав

DEN 1.33
Crown Automotive J5461361 Резервна заграда за гуми за Jeep CJ, црно Ново
Crown Automotive J5461361 Резервна заграда за гуми за Jeep CJ, црно

Димензии на пакетот : 15748 W (сантиметри) Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 3,05 фунти Тип на вклопувањ�

DEN 3.00
R134a може да допре, адаптер R134A со 1/4 SAE MALE и 1/2 ACME женски, алатки за линии на адаптер за Ново
R134a може да допре, адаптер R134A со 1/4 SAE MALE и 1/2 ACME женски, алатки за линии на адаптер за

R134a Адаптерот за ладење на резервоарот работи за сите R134a може да допрете, 1 / 4 "Acme Femaleен X 1 / 2" Машки пламен,

DEN 156.48
Moog K9653 Pitman Arm Ново
Moog K9653 Pitman Arm

Дизајн на тешки работи Инженерниот челичен состав резултира во посилна компонента Лабавите или истрош�

DEN 1423.68
Нов цилиндар компатибилен со комплетна глава w/вентили се вклопува во трактор Deutz DX4.51 Ново
Нов цилиндар компатибилен со комплетна глава w/вентили се вклопува во трактор Deutz DX4.51

Земја / Регион на производство : Кина, бренд : задниот дел Компатибилен компатибилен со опремата Make : Deutz, T

DEN 5370.56
ВЕЛЕНГ Универзален комплет за компресор за амортизери на шок, заменливо компатибилен со k -калем калем пролетен компресор Ново
Moog K9871 Idler Arm Bushing Ново
Moog K9871 Idler Arm Bushing

Лесен за инсталирање Враќа како ново управување и ракување Инженерски да обезбеди долг живот и сигурно�

DEN 0.67
Мерач на длабочина на гумата Јаами, гума од гума од не'рѓосувачки челик, мерна подлога за мерење на сопирачката за мерење Ново
Алатки -US Pro 12 / 300мм филтер за филтрирање на маслото отстранувачи на клуч прилагодлив 54мм - Ново
Алатки -US Pro 12 / 300мм филтер за филтрирање на маслото отстранувачи на клуч прилагодлив 54мм -

Прилагодливи клешти за филтер за масло Засилени вилици и долги рачки за кога користите на мрсни филтри..

DEN 302.40
Држач за мушка од челик AME 72150 Ново
Држач за мушка од челик AME 72150

Прицврстувачи на тркала за да се спречи гумата од „одење“ Нема потреба од визии За употреба на автомат�

DEN 2.67
29300-58050 29300-58060 Вакуумска пумпа за сопирачките за Coaster 14b 15bft Dyna200 BU211 BU221 Land Cruiser 3B BJ70 Ново
29300-58050 29300-58060 Вакуумска пумпа за сопирачките за Coaster 14b 15bft Dyna200 BU211 BU221 Land Cruiser 3B BJ70

Високи перформанси со висококвалитетни OEM производи 100% тестирање пред пратката Совршено совпаѓање на о

DEN 3.00
Delesert M14XM10x18mm не'рѓосувачки челик само -прислушување навојни вметнати 100 парчиња Ново
Delesert M14XM10x18mm не'рѓосувачки челик само -прислушување навојни вметнати 100 парчиња

Име на производот : Вметнување на навој на само прислушување; Тип : 308; Материјал : Не'рѓосувачки челик Над

DEN 934.40
Мерач на притисок на дигитални гуми за дигитална гума, тешка двојна глава од не'рѓосувачки челик направен вртливиот Ново
Мерач на притисок на дигитални гуми за дигитална гума, тешка двојна глава од не'рѓосувачки челик направен вртливиот

【Двонатона двојна глава】 Мерач на притисок со двојна глава на влечење на влечење, го олеснува мерењето

DEN 1.00
CruzTools RTM3 Roadtech M3 Алатки за јапонски метрички мотоцикл, ATV, UTV Ново
CruzTools RTM3 Roadtech M3 Алатки за јапонски метрички мотоцикл, ATV, UTV

Крајниот комплет за алатки за кој било јапонски метрички мотоцикл, АТВ или UTV Крајниот комплет за алатки

DEN 1592.32
Gearwrench 3/8 Drive Universal 3 Crent Filter Maw Filter - 3288D Ново
Gearwrench 3/8 Drive Universal 3 Crent Filter Maw Filter - 3288D

3 клуч за филтрирање на универзален масло од вилица Отстранете ги сите патнички автомобили и светло врт

DEN 214.40
Пиштол за чистење на климатик за автомобили Видлив пиштол за чистење HD 4K дисплеј екранот за чистење на автомобили Ново
Пиштол за чистење на климатик за автомобили Видлив пиштол за чистење HD 4K дисплеј екранот за чистење на автомобили

Примена : Широко користена во автомобилска поправка, тестирање на машини, поправка на гасоводот, поправ�

DEN 1729.76
AQXReight - комплет за отстранување на забите, адаптер за поправка на алуминиумска легура без прицврстувач Ново
AQXReight - комплет за отстранување на забите, адаптер за поправка на алуминиумска легура без прицврстувач

Апликација : Големината на конецот е M12 Ова е адаптер за лизгачки чекани или чешми за цртање, лесен за раз

DEN 2.33
Комплет за поправка на низата на алатка за високо ниво, M12 x 1,25мм метрички конец за поправка на код Ново
Комплет за поправка на низата на алатка за високо ниво, M12 x 1,25мм метрички конец за поправка на код

Овој комплет за поправка на низата е за М12 да ги поправи оштетените или истрошените нишки ? Направено од

DEN 1.67
1 п.п. 17 Дијамант сунѓер Полење подлога мермер гранит вештачки камен полирање на тркало за чистење најлонски Ново
1 п.п. 17 Дијамант сунѓер Полење подлога мермер гранит вештачки камен полирање на тркало за чистење најлонски

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

DEN 723.20
20 парчиња 1,87 Chrome 14mm x 1,50 тркала Ореви од тркала Од 2002 г. Ново
20 парчиња 1,87 Chrome 14mm x 1,50 тркала Ореви од тркала Од 2002 г.

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7

DEN 929.60
Станица за менување на гуми за гуми TSI - Број на модел CH -22 Ново
Станица за менување на гуми за гуми TSI - Број на модел CH -22

Променувачот поставен со стегач вклучува плоча за стегање и две централни натписи, едната за тркала од �

DEN 367.52
UniWedled-OMER-OPR-893853 TYPE17TFT TUNING FORK PERK за неисправно отстранување на вентилот за враќање на вентилот Ново
UniWedled-OMER-OPR-893853 TYPE17TFT TUNING FORK PERK за неисправно отстранување на вентилот за враќање на вентилот

Гордо направени во САД и 100% тестирани пламени Тежок, издржлив не'рѓосувачки челик со вилушка со вилушка

DEN 2.00
Twdyc Climk Oil Block Block Block Parts Mobile Thone Filter Filter Filter Crench Auto Auto Bicycle Altoce LS'D Ново
Twdyc Climk Oil Block Block Block Parts Mobile Thone Filter Filter Filter Crench Auto Auto Bicycle Altoce LS'D

Висока цврстина, силен вртежен момент Вилиците со посебен дизајн против лизгање, поефикасни Специјално

DEN 2.67
Комплет за клин -клин Moog K8879 Ново
Комплет за клин -клин Moog K8879

Може да ги врати возилата во фабричката спецификација Може да ги реши проблемите со прекумерна абење и �

DEN 2.00