Baoblaze 2pcs не'рѓосувачки челик 0-25мм гума во длабочина Метрика Метрика Метрирање на носењето на степенот на површината на гумите

Baoblaze 2pcs не'рѓосувачки челик 0-25мм гума во длабочина Метрика Метрика Метрирање на носењето на степенот

DEN 1.33

Ново

Залиха

Длабочина на шарата на гумите направена од трајни и не'рѓосувачки челични материјали Ознаките се јасно, даваат точно мерење на длабочината на шарата. Длабочина на шара погодна за мерење на степенот на абење на површини во гуми. Редовно ги следите нивоата на шарите на гумите, да направите возење. Длабочина на гумите погодна за камиони, мотоцикли, автомобили и патнички возила. Опис : - Длабочина на шарата на гумите изработена од трајни и не'рѓосувачки челични материјали - ознаките се јасно, даваат точно мерење на длабочината на шарата - длабочина на шара погодна за мерење на степенот на абење на површини во гуми - редовно ги следите нивоата на гуми на гумите, да направите возење - Длабочина на гумите погодна за камиони, мотоцикли, автомобили и патнички возила без возила : - Материјал : не'рѓосувачки челик - Длабочина : 0-25мм - Големина : 90 x 26mm / 3.02 Inpackage Вклучува : 2 Длабочина на шарите : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради Рачно мерење, што не ми пречи пред да го купите. Да се ​​случи на различен ефект на монитор, вистинската боја може да биде малку поразлична од бојата на сликата. Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока преку Интернет, ние сме фокусирани на обезбедување на најдобар производ и услуга на клиенти.

- Material: Stainless Steel
- Depth: 0-25mm
- Size: 90 x 26mm / 3.54 x 1.02in
Package Includes:
2 Tread Depth:
Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement, that not mind before you purchase.:
Due to the different monitor effect, the actual color may be slightly different from the picture color.:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers.:

Производи во категоријата

Сет со повеќенаменски инкари со 3 парчиња Arcan, 2 -4 & CTA алатки 3235 Gapper на Spark Plug Ново
Сет со повеќенаменски инкари со 3 парчиња Arcan, 2 -4 & CTA алатки 3235 Gapper на Spark Plug

Производ 1 : Сет вклучува повеќе големини : 2 "инка (3,25" долга), инка 3 "долга (4,25") и инка од 4 "долга (5" долга) П�

DEN 1.00
Пакет од 2 шрафцигери за заптивка на нафта Поставете автомобил автоматско возило О-прстен заптивка за отстранување Ново
Пакет од 2 шрафцигери за заптивка на нафта Поставете автомобил автоматско возило О-прстен заптивка за отстранување

Наменето за индустриска, автомобилска, хоби и занаетчиска употреба, широк спектар на апликации Добрата

DEN 3.00
Двоен мек микрофибер крпа на Адам - ​​Премиум квалитетен микрофибер за полирање на микрофибер со сатен Ново
Двоен мек микрофибер крпа на Адам - ​​Премиум квалитетен микрофибер за полирање на микрофибер со сатен

✅ Најмекиот крпа во вашиот детален арсенал двојното меко е сè уште двојно дебело од нашиот сингл мек, и

DEN 3.33
Hiyi комплети за поправка без бодли заби Ново
Hiyi комплети за поправка без бодли заби

100240 V, 5060 Hz, загревање на топло топење пиштол за лепак и лепило Лесно за контрола, побрзо Едноставно, диза�

DEN 1.67
6kg автомобил за поправка на вшмукувачот влече влечеч влечеч за влечење на бојата за вшмукување чаша Ново
6kg автомобил за поправка на вшмукувачот влече влечеч влечеч за влечење на бојата за вшмукување чаша

Пластика Затворање на привремено Поправка на автомобил за поправка на вшмукувачот влечеч влечење влеч�

DEN 1568.00
Ggbailey Mercury, Monterey, 2004, 2005, 2006, 2007 година Ново
Ggbailey Mercury, Monterey, 2004, 2005, 2006, 2007 година

Обични вклопувачки автомобили и душеци за багажникот Патентирана поддршка за автомобили со сите време�

DEN 0.67
100 парчиња m3*12 mm слепи дупки за слепиот дупка за прицврстување на столб/колона навртката/парчиња притисок Ново
100 парчиња m3*12 mm слепи дупки за слепиот дупка за прицврстување на столб/колона навртката/парчиња притисок

100 парчиња m3*12 mm слепи дупки за слепиот дупка за забивање на столб / колона навртката на орев / парчиња за �

DEN 213.12
Сет на рачен ривертер на алатки Cal Hawk CPL60PHC Ново
Сет на рачен ривертер на алатки Cal Hawk CPL60PHC

Тип на производ : Алатки Димензии на пакетот : 35,56 см L x10 Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 2...

DEN 181.60
Queta 2 пакувања чаши за вшмукување на стакло тешка алуминиумска вакуумска плоча со двојна рачка држач за стакло Ново
Queta 2 пакувања чаши за вшмукување на стакло тешка алуминиумска вакуумска плоча со двојна рачка држач за стакло

【Премиум квалитет】 Стаклена чаша за вшмукување на чаша Тело Конструирано со алуминиумска легура, чаша

DEN 0.67
17 компјутер Компактен алатка сет w/случај, 1000V изолиран Ново
17 компјутер Компактен алатка сет w/случај, 1000V изолиран

17 компјутер Компактен алатка сет w / случај, 1000 V изолиран 17 компјутер Компактен алатка сет w / случај, 1000 V

DEN 501.60
BlueAngle Car Whindshield Sunshade Patement Patement Prant Auto Sun Shield Shield Shade Visor Agire Acperies, 62 × Ново
BlueAngle Car Whindshield Sunshade Patement Patement Prant Auto Sun Shield Shield Shade Visor Agire Acperies, 62 ×

【УВ заштита】 УВрефлективен материјал со висока густина за максимална заштита за внатрешноста на ваше�

DEN 3.33
PROFECTLEN-US CAR AUTO AUTO DENT Поправка на заби Поправете го Повлечете влечење на панел за каросерија за отстранување Ново
PROFECTLEN-US CAR AUTO AUTO DENT Поправка на заби Поправете го Повлечете влечење на панел за каросерија за отстранување

1 Добар квалитет : Направено од трајни ABS и природни гумени материјали, квалитетот е многу добар Заштита �

DEN 502.40
Автоматска поправка без цевки за складирање со поставена кутија за складирање за поправка на гуми за Ново
Автоматска поправка без цевки за складирање со поставена кутија за складирање за поправка на гуми за

Идеално за електричен велосипед, скутери, мотоцикли, итн Лесни и брзи за поправка на пункции за повеќето

DEN 463.84
Алатка за гуми со низок профил на Steelman Pro 99719 Ново
Алатка за гуми со низок профил на Steelman Pro 99719

Рачката со аголна рачка од 30 степени го намалува вирусот на раката и зглобот на корисникот Користете за

DEN 0.67
Делови за алатки 7 парчиња/ постави 3 тампон -подлога за автоматско полирање на тркала за полирање на тркала + комплет Ново
Делови за алатки 7 парчиња/ постави 3 тампон -подлога за автоматско полирање на тркала за полирање на тркала + комплет

Тип : Друго Е прилагодено : Не Употреба : Дома DIY Содржина на пакетот : Поставување на алатки за тампонирањ

DEN 0.33
Astroai 100PSI гуми надувување со мерач на притисок и пакет на воздухот Чак Ново
Astroai 100PSI гуми надувување со мерач на притисок и пакет на воздухот Чак

Мултифункционален инфлатор на гуми : Тешката 100 psi гуми надуени е погоден за автомобили, камиони, SUV, мото�

DEN 360.00
OTC 4503 Stinger Double Flaring Allate комплет, црна Ново
OTC 4503 Stinger Double Flaring Allate комплет, црна

Наменети да направат двојни или единечни пожари во бакар, алуминиум и цевки од месинг, како и мека челич�

DEN 547.36
Отстранувач на клипови со долги дофат на жица за стискање на цревата и комплет за замена на подлогата за сопирачките, Ново
Отстранувач на клипови со долги дофат на жица за стискање на цревата и комплет за замена на подлогата за сопирачките,

Пакетот вклучува : клевета за прицврстување на цревата, долги дофати жица за стискање на цревото, ремиве

DEN 1.00
Апликатор за чистење гуми за автомобили Aqwei, апликатор за облекување на гуми од 3 парчиња за примена на подлога за Ново
Апликатор за чистење гуми за автомобили Aqwei, апликатор за облекување на гуми од 3 парчиња за примена на подлога за

1 Детализирање на автомобилот со сунѓер со употреба на нов PP материјал Повисока отпорност на влијание, ц

DEN 156.48
Zerint TP-114W единица за поправка на комбинација, приклучок за лепенка за поправка на гуми 9/16 x 4 завиткано Ново
Zerint TP-114W единица за поправка на комбинација, приклучок за лепенка за поправка на гуми 9/16 x 4 завиткано

За употреба во радијални и пристрасни гуми Наменето за хемиска или топлина вулканизација Лепенката и с�

DEN 847.84
PDR алуминиум Допрете надолу 5/16-18 Нишки со завртка на пластичен врв T-L PDR безболен забен забен забен ден DentMagictools.com Ново
PDR алуминиум Допрете надолу 5/16-18 Нишки со завртка на пластичен врв T-L PDR безболен забен забен забен ден DentMagictools.com

Алуминиум Допрете надолу Пластичен променлив врв на гребење Советите се 5 / 16 "нишка Нетркалачка глава н�

DEN 383.84
Организатор на магнетски приклучок за работа и Duratech 2-парчен фиока за силиконски алатки Ново
Организатор на магнетски приклучок за работа и Duratech 2-парчен фиока за силиконски алатки

Пакет 1 : Сет на организатор на магнетски приклучок Work Pro Овие организатори на магнетски штекер можат да

DEN 1856.32
Vgeby велосипедска гума лост, 3PCS велосипед гума Pry Bar Anti Slip Easy Grip Велосипедска рачка со висока Ново
Vgeby велосипедска гума лост, 3PCS велосипед гума Pry Bar Anti Slip Easy Grip Велосипедска рачка со висока

Антилизгање : Шемата против лизгање се користи за да се направи одржувањето на гумите поудобно, што може

DEN 84.64
Комплет за ореви за ритам, GetLitool 16 инчен комплет за алатки за ореви, алатка за ритам со оревци Ново
Комплет за ореви за ритам, GetLitool 16 инчен комплет за алатки за ореви, алатка за ритам со оревци

【Комплет за навртки за навртки】 Обезбедете прилагодливо решение за широки апликации за прицврстување

DEN 0.33
Комплети за навој (1428-208 Вметнете ја навојката за завртки, допрете, 1/2-20 големина на конецот Ново
Комплети за навој (1428-208 Вметнете ја навојката за завртки, допрете, 1/2-20 големина на конецот

Димензија на пакетот на артикалот 8 Тежина на пакет на артикли 1,07 фунти Количина на пакет на артикли 1...

DEN 3.33
Wildboar Wild Boar CV Schet Boot AB305 2007-2008 Honda TRX420 Rancher ES 4x4 Ново
Wildboar Wild Boar CV Schet Boot AB305 2007-2008 Honda TRX420 Rancher ES 4x4

CV багажникот што е направен во САД со материјал специјално формулиран за да ги издржи најтешките услови

DEN 1150.40
Прирачник за пиштол за пиштол за пиштол за пиштол за пиштол за пиштол за лежење на легури со легури Ново
Прирачник за пиштол за пиштол за пиштол за пиштол за пиштол за пиштол за лежење на легури со легури

Широк спектар на апликации Овој сет за пиштоли за орев со орев има 6 ореви, вклучувајќи M3, M4, M6, M8, M10 и M12 за

DEN 864.64
Четири сезони 59653 црна пролетна брава - 2 парче Ново
Четири сезони 59653 црна пролетна брава - 2 парче

Четири сезони 59653 црна пролетна брава 2 парче Произведено од : Четири сезони Број на модел : 59653 АЛТ модел

DEN 1014.40
Акозон Прирачник за ривертер, прирачник за прислушување ореви за припивање на ореви за пренасочување Ново
Акозон Прирачник за ривертер, прирачник за прислушување ореви за припивање на ореви за пренасочување

Широка апликација : Алатката за рачно засилување е широко користена во заниткувањето на градежништвото

DEN 1520.00
Tallew Dent Puller, 4 парчиња вшмукување чаша за вшмукување, моќен комплет за отстранување на алатки за поправка на заби, Ново
Tallew Dent Puller, 4 парчиња вшмукување чаша за вшмукување, моќен комплет за отстранување на алатки за поправка на заби,

Количина и големина : Во овој пакет има 4 парчиња алатки за поправка на забите на автомобилот во овој пак�

DEN 3.33
Гаража на Гриот 11241 3 портокалова пена корекција на влошки Ново Попусти
Гаража на Гриот 11241 3 портокалова пена корекција на влошки

Дијаметар од 3 инчи Поддршка за кука и јамка Полните ефикасно без да бидат премногу агресивни...

DEN 287.84
Fafeicy SK-1121 Завршен пиштол, не'рѓосувачки челик + материјал за легура на алуминиум, за 3/32in 1/8in 5/32in Ново
Fafeicy SK-1121 Завршен пиштол, не'рѓосувачки челик + материјал за легура на алуминиум, за 3/32in 1/8in 5/32in

Лесно за носење : Постои тока против враќање за да се заштеди просторот за удобно складирање и носење Ед�

DEN 1.00
Tester N/A DY222 тестер Ново
Tester N/A DY222 тестер

Овој тестер на батерии е дизајниран за тестирање на условите на почетната батерија од оловокиселина од

DEN 3.00
Delesert M16x2.0 Тема за вметнување алатка за екстракција Ново
Delesert M16x2.0 Тема за вметнување алатка за екстракција

Треба да се отстрани, се препорачува употреба на алатката за екстракција на вметнување Може да се отстр�

DEN 1169.60
TCP Global 8 Портокалово рампа за тампон со пена и 7 Флексибилна раб и подлога за поддршка на јамка, 5/8 Ново Попусти
TCP Global 8 Портокалово рампа за тампон со пена и 7 Флексибилна раб и подлога за поддршка на јамка, 5/8

Нашата професионална подлога од 8 "портокалова подлога има средна груба пена, дизајнирана да ги отстран�

DEN 495.68
Индикатор за мерач на батерија 12V мотоцикл АТВ 12 волт кампер RV UTV 4x4 камион тешка опрема трактор морски риболов Ново
Индикатор за мерач на батерија 12V мотоцикл АТВ 12 волт кампер RV UTV 4x4 камион тешка опрема трактор морски риболов

Компактен мерач на батеријата за вашето возило 12 V 100% водоотпорен Следете го вашиот систем за полнење во

DEN 1.33